Pokemon GO
עמוד 4 מתוך 20 ראשוןראשון ... 2345614 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 46 עד 60 מתוך 296
  1. מנהל ראשי
    ציטוט פורסם במקור על ידי The Charmander צפה בהודעה
    [COLOR=#DAA520][B]

דקסטר ~
    אתה מוציא את הפוקימון מהפוקדור ואור מסנוור בישר כי הוא אכן הכיל פוקימון. לאחר כמה שניות נגלה לפניך לא אחר מאשר צ'ארמנדר. הוא נראה בריא ושמח. אתה ממהר לעברו ומזהה מיד שזה אכן הצ'ארמנדר שאתב תמיד הכרת וחלמת לצאת איתו למסע. היה זה חברך הטוב וזה שנעלם לך אתמול. אתה לפתע נזכר שהמרקם של הפוקדור היה מעט מוזר, אז אתה בודק אותו שוב ומגלה שהיה שם בכלל פתק מודבק. אתה פותח אותו ומגלה שפרופ' אלם כתב לך מספר מילים "חבר טוב לעולם לא נעלם. חשבתי שתשמח להפגש איתו שוב."
    צ'ארמנדר משתולל משמחה ואתה לפתע קולט בזוית עין מראה לא משמח בכלל. היה זה הברנש הגדול שניסה לתפוס את צ'ארמנדר והוא נראה כעוס. "אז נפגשתם? אני מקוה שנהנית מהמפגש הקטן כי הצ'ארמנדר הזה שייך לי!" הוא מיהר להוציא החוצה לקרב פוקימון קטן וקשוח למראה .
    אני עומד בהלם כמה שניות כדי לעקל מה שקרה כאן כרגע ואז אומר בקול גדול ובחיוך מרוח על כל פניי "צ'ארמנדר! כמה טוב לראות אותך" רץ לעברו ומחבק אותו. לפתע אני רואה פוקימון שנראה כמו אבן עם שני ידיים ואני אומר לצ'ארמנדר "צ'ארמנדר, זאת ההזדמנות שלנו, עכשיו נוכל להראות לאותו ברנש ולפוקימון שלו מי אנחנו ומה אנחנו שווים, אתה מוכן?"

2. משתמש על פעיל
    שם: אלמוג,דאלאמבר-שם ספרטה-מיקום
    טופס הרשמה:
    שם בפורום: אלמוג
    שם השחקן/נית: בני
    תיאור/ספרייט: (מעדיף ספרייט, יותר אסתטי) לבני יש עיינים ירוקות בהירות , שיער שטני קצר , גובהו כ 170 ומשקלו ממוצע
    רקע אישי: שלום שמי בני , אני לומד בתיכון במגמת ספורט ואני די מצטיין . יש לי כמה חברים טובים שאני אוהב לשחק איתם בדורגל וכדור סל בזמני הפנוי . תמיד רציתי להגיע לאולימפיאדה. והאמת שלא הגעתי לזה סתם , אבא שלי מוריס היה חייל קרבי שכולם העריצו תמיד רציתי לרצות להיות כמוהו ולכן הייתי בהרבה חוגי ספורט : ג'ודו , כדורגל וכדורסל. יחד עם זאת כל יום הייתי מתאמן בחדר כושר אבל זה לא סיפק את מרק אבי מה שתסתכל אותי מאוד , לאט לאט נהייתי קשוח אבל מבפנים הייתי עדיין עדין ורך
    פוקימון התחלתי: Chimchar
    אצל הפרופ': -לא לגעת-
    חפצים: אצל הפרופ': -לא לגעת-
    חפצים: פוקדורים(X5), תיק למסע מלא באוכל לפוקימונים ובני אדם ללא הגבלה., פוקדע, מזון, מחסנית תגים, חכה ישנה, מפת האיזור.
    כסף: 0$.
    הערות/בקשות:

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

3. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    טובי ~
    טורצ'יק מיהר לעבר סאנקרן והחל לנקר אותו שוב, ואז הוא קפץ ושרט אותו עם הרגליים. סאנקרן התחיל ממש לכעוס ואז הוא פשוט שרק בעוצמה אדירה, טורצ'יק מיהר לנסות ולשרוט אך הוא החל להרגיש ישנוני והאט קצב. בנתיים סאנקרן המשיך לשאוב אנרגיה ישירות מגופו של טורצ'יק ואתה מבחין שגופו מחלים מהשריטות! ממש לפני שטורצ'יק נרדם הוא הצליח לירות גחלת ישירות לעבר סאנקרן שהתגלגל לאחור ונחבט בעץ והתעלף. טורצ'יק נשכב על בטנו ופשוט נרדם, ישן שנת ישרים עם חיוך עקמקם על פניו ובועה הולכת ותנפחת...
    חחחחח וואיי וואי...
    -------
    אביט במתרחש המום. ואז ארוץ אל טורצ׳יק, אנדנד לגבו ואעיר אותו בהתלהבות.
    כשיתעורר, אצביע על סאנקרן ואגיד ״תראה חבר קטן, ניצחת! עשינו זאת כל הכבוד!״ עם טפיחה עדינה על ראשו הפלומתי.
    ״קדימה בוא נמשיך״ אצעד כשהו לצידי, משתוקק לראות מה עוד מצפה לנו במקום הזה...

4. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אלון ~
    כסף 0$
    ~
    "בלבא בלבאזור!" מכריז בלבאזור ומחייך לעברך, הוא צועד לידך ומביט בך בחיבה. אתם מתקדמים לעבר העיר הבאה, יוצאים מהעיר בחיוך ונכנס לדרך רחבה מוקפת צמחייה. אתה מתהלך להנאתך ליד בלבאזור ולפתע מרגיש דחיפה בצד הרגל שלך, מבוהל אתה מחפש מי אחראי לזה. היה זה נער נמוך קומה יחסית עם מבט קשוח הצביע עליך עם שתי אצבעותיו. "צ'אקמוי טאנגה!" קרא לעברך גיבוב מוזר של מילים ביפנית!
    "צ'אקמוי מה?" אשאל, ואביט בבלבאזור.
    "מצטער אחי, לא יודע מה אתה רוצה, אבל אם זה קרב.." אמלמל, "בלבאזור, מוכן?"

Spoiler ספוילר

5. מנהל ראשי
    שם: אדם
    טיפ ~
    סורי ^^
    ________
    את עומדת מחוץ למעבדה ומרגישה צורך אדיר להוציא את הפוקימון שלך. מהפוקדור יוצא צ'יקוריטה קטנה וחמודה והיא שוכבת על הקרקע ומכסה את גופה בעלה הגדול שעל ראשה. היא נראית כאילו היא מעט מבויישת אך היא מציצה לעברך ביישנות. צ'יקוריטה רואה את הפוקידע ונעמדת ישר כדי שתוכי לדעת הכל עליה, את מגלה שהיא מסוגלת לבצע מספר מתקפות (תבדקי בדף השחקנית שלך.) ובנוסף את מגלה שהיא נקבה. צ'יקוריטה מחליטה להסתתר מאחורי העלה שלה שוב לאחר שסיימת לסרוק אותה.

ניק ~
    כסף: 50$
    _______
    "לא מתוק, אני מתעקשת." אומרת אמל ומכניסה לך לכיס 50$ והולכת למטבח להביא לך תפוח. "שמור על עצמך מתוקי, וגם על החבילה!" היא מחייכת ונפרדת לשלום. אתה יוצא לך לעבר העיר סטון וויל אך ממש לפני שיצאת מהעיר אתה הבחנת בפוקימון פצוע מאוד שרוע על הרצפה .

לוקאס -
    כמובן שאתה רשום!
    _______
    אתה קם בבוקר ומשום מה אתה נזכר בטארוסים זועמים. אתה לוקח נשימה עמוקה ומחליט שזה לא איך שאתה מתחיל בוקר שכזה ומזדרז לך להתארגן. אתה נזכר במסיבה שנערכה לכבודך אמש ויודע שזה כל מה שאתה היית צריך שם. זה פגע במקום הנכון ואתה מוכן נפשית לעזוב את הבית. אתה לובש את הבגדים החדשים שהוריך קנו לך וזורק על כתפיך את התיק החדש!
    השמיים לא יכלו להיות יותר כחולים והשמש ליטפה את מצחך בעוד שהרוח בידרה את שערותיך. יום פשוט מושלם. אתה צועד לעבר המעבדה ולאחר זמן מה אתה נכנס. היו שם מאמנים נוספים ואליך התפנה פרופ' די גבוה שהזדהה כפרופ' אלם. הוא היה חביב למדי וביקש ממך למלא טופס כדי לקבל את הפוקימון שלך. הפוקימון שלך. לאחר מה שהרגיש כמו נצח אתה מקבל את הפוקדור הנכסף. אתה ממהר לצאת מהמעבדה, לא לפני שקיבלת את כל הדברים הנחוצים. אתה מביט בפוקדור וקולט. אתה צועד את הצעד הראשון של המסע האישי שלך. המסע האולטימטיבי.

דקסטר ~
    כסף: 0$
    __
    "אתה כל כך בטוח בעצמך הא?" אתה שומע אותו זועם. "ג'יאודוד דחיפה!" הוא פוקד. ג'יאודוד החל לרחף באויר ותפס תנופה אדירה וישר פגע בצ'ארמנדר במופתע. המהירות שלו הפתיעה אותך!

טובי ~
    __
    טורצ'יק מחייך ומזנק מיד. הוא נרגש מאוד ומביט לצדדים, נראה שהוא לא קלט עדיין שהקרב נגמר ושסאנקרן הסתלק לו כבר. לבסוף הוא נאנח מעט וטיפס עד לראשך, שורט אותך קלות בטעות ומתמקם בנוחות על ראשך. אתם ממשיכים ויוצאים מהעיר סוף סוף ואתה מבחין בדרך שלדה יש שלט שעליו כתוב 001. ליד השלט נמנם לו פוקימון קטנטן. . משהו אומר לך שזה לא בדיוק המקום הטבעי שלו...

אלון ~
    ___
    "איך אתה לא מבין את הדבר הכי בסיסי בשפת נינג'ות? זה מופיע בכל קומיקס מצוי!" צחק הילד נמוך הקומה. "קוראים לי טוני ואני אומר לך, להיות נינג'ה זה דבר הכי חשוב בעולם! אני אוכיח לך את זה דרך קרב, מה דעתך?" הוא מוציא פוקדור ושולח אותו לאויר.

6. לא ברור בכלל

אלון ~
    ___
    "איך אתה לא מבין את הדבר הכי בסיסי בשפת נינג'ות? זה מופיע בכל קומיקס מצוי!" צחק הילד נמוך הקומה. "קוראים לי טוני ואני אומר לך, להיות נינג'ה זה דבר הכי חשוב בעולם! אני אוכיח לך את זה דרך קרב, מה דעתך?" הוא מוציא פוקדור ושולח אותו לאויר.
    למה בכל מקום מביאים לי סנטרטטטטטטטטט
    אגב שנה את הזרע טיפילי לזרע עלוקה, ככה אמרו בסדרה! בפרק נגד ברנדון!
    -----
    "ובכן, למה לא" אשאל.
    "קדימה בלבאזור, תשתמש בדחיפה!" אורה לו.

Spoiler ספוילר

7. מנהל ראשי
    אלון ~
    סורי ^^
    _
    בלבאזור מהנהן ומציית מיד! הוא ממהר לדחוף את סנטרט אך בציווי מהיר מאוד סנטרט פשוט חומק. הוא ממש מהיר, הוא התקרב במהירות לעבר בלבאזור במתקפה מהירה.
    "אני מתאמן פה מלא בבית העץ שלי, ממש מלא זמן! אין לך ממש סיכוי אמיתי להביס אותי אתה יודע..." אומר לך טוני בסיפוק רב.

8. לא ברור בכלל
    אלון ~
    סורי ^^
    _
    בלבאזור מהנהן ומציית מיד! הוא ממהר לדחוף את סנטרט אך בציווי מהיר מאוד סנטרט פשוט חומק. הוא ממש מהיר, הוא התקרב במהירות לעבר בלבאזור במתקפה מהירה.
    "אני מתאמן פה מלא בבית העץ שלי, ממש מלא זמן! אין לך ממש סיכוי אמיתי להביס אותי אתה יודע..." אומר לך טוני בסיפוק רב.
    "אה כן?" אשאל, "בלבאזור, דחיפה נוספת!" אורה לו, רגע לפני שיגיע אליו, אוסיף "עכשיו, תסתובב עם הצלפת גפן!"
    "לא ראית את זה בא, הא טוני?" אשאל אותו

Spoiler ספוילר

9. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...

טובי ~
    __
    טורצ'יק מחייך ומזנק מיד. הוא נרגש מאוד ומביט לצדדים, נראה שהוא לא קלט עדיין שהקרב נגמר ושסאנקרן הסתלק לו כבר. לבסוף הוא נאנח מעט וטיפס עד לראשך, שורט אותך קלות בטעות ומתמקם בנוחות על ראשך. אתם ממשיכים ויוצאים מהעיר סוף סוף ואתה מבחין בדרך שלדה יש שלט שעליו כתוב 001. ליד השלט נמנם לו פוקימון קטנטן. . משהו אומר לך שזה לא בדיוק המקום הטבעי שלו...

"מממ.. מהו הפוקימון הזה? זהו פוקימון מים כמדומני" אחשוד בליבי ואמהר להפעיל את הפוקדע.
    לאחר מכן אתחיל להתקרב אליו בשקט וזהירות ממש כמה לאחר צעד או שתיים אעצור ואחשוב לעצמי 'רגע, כדי שאתקרב אליו עם אוכל ואראה ידידותי רק ליתר ביטחון' ואוציא קצת מזון לפוקימונים מהתיק, אמשיך להתקדם.
    כשאהייה קרוב מספיק אקרב מעט את האוכל לאפו אדבר בנועם "היי, הרגע, אני ידיד ולא אויב. מה אתה עושה פה? הלכת לאיבוד?"

.

10. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    לוקאס -
    כמובן שאתה רשום!
    _______
    אתה קם בבוקר ומשום מה אתה נזכר בטארוסים זועמים. אתה לוקח נשימה עמוקה ומחליט שזה לא איך שאתה מתחיל בוקר שכזה ומזדרז לך להתארגן. אתה נזכר במסיבה שנערכה לכבודך אמש ויודע שזה כל מה שאתה היית צריך שם. זה פגע במקום הנכון ואתה מוכן נפשית לעזוב את הבית. אתה לובש את הבגדים החדשים שהוריך קנו לך וזורק על כתפיך את התיק החדש!
    השמיים לא יכלו להיות יותר כחולים והשמש ליטפה את מצחך בעוד שהרוח בידרה את שערותיך. יום פשוט מושלם. אתה צועד לעבר המעבדה ולאחר זמן מה אתה נכנס. היו שם מאמנים נוספים ואליך התפנה פרופ' די גבוה שהזדהה כפרופ' אלם. הוא היה חביב למדי וביקש ממך למלא טופס כדי לקבל את הפוקימון שלך. הפוקימון שלך. לאחר מה שהרגיש כמו נצח אתה מקבל את הפוקדור הנכסף. אתה ממהר לצאת מהמעבדה, לא לפני שקיבלת את כל הדברים הנחוצים. אתה מביט בפוקדור וקולט. אתה צועד את הצעד הראשון של המסע האישי שלך. המסע האולטימטיבי.
    "טוב בואו נראה מה קיבלתי" אמלמל לעצמי במעט חשש ואלחץ על הכפתור של הפוקדור מכין כבר את הפוקדע לסרוק אותו

11. מנהל ראשי
    הודעה חשובה לכולם:
    לפעמים אני נמצא מחוץ לבית ובכל זאת רוצה לעשות לכם המשך מהפון. זאת כדי להמשיך את המשחק יותר מפעם פעמים ביום. כשאני ממשיך מהפון אני לא יכול כעת להעביר ספריטים של פוקימונים ואין לי עבצים לצבוע את הטקסט כמו שמהמחשב. עמכם הסליחה!

אלון -
    בלבאזור שומע לקולך ולאחר שסנטרט חומק מהדחיפה הוא מוציא את אחד הגפנים שלו ומצליף בסנטרט שנעלם באופן מפתיע, בזוית העין אתה קולט עוד שלושה סנטרטים שנעלמים מהעין אף הם והסנטרט המקורי בכלל ישב על ענף בעץ הסמוך, לאחר שהם נעלמו סנטרט קיבל תנופה מהעץ ודחף את בלבאזור בעוצמה אדירה!
    "אני מניח שדוקא כן ראיתי בלבאזור שמן הסתם יודע הצלפה הולך להשתמש בה כשהוא מן הסתם איטי יותר מסנטרט." צחק טוני. "מיקאווי צ׳ינגאנט!" בירבר שוב..

טובי -
    ~
    אתה מתקרב אל סיל כשידך פרוסה עם אוכל לפוקימונים [אני מקווה]. סיל מרחרח ואוכל. הוא מביט בשמחה ומוחה כף עם זנבו המוזר בהתרגשות, אתה מבין מזה שהוא שמח למדי. אחר כך סיל מתנשף בעייפות, נראה שהוא לא מרגיש טוב, בזמן שהוא אכל מידך אתה נזכר שהוא היה חם מאוד.

לוקאס -
    אתה מוציא את הפוקימון שלך מהפוקדור, זה טוטודייל קטן שמביט בך בהערצה תכף ומיד. אתה סורק אותו בפוקידע שמספר לך כל מה שבובליפדיה יכול לספר לך ובנוסף אומר לך שהוא זכר ושהוא יודע את המתקפות נשיכה אקדח מים מבט ואגרוף קרח.

12. Because lizards can swim
    לוקאס -
    אתה מוציא את הפוקימון שלך מהפוקדור, זה טוטודייל קטן שמביט בך בהערצה תכף ומיד. אתה סורק אותו בפוקידע שמספר לך כל מה שבובליפדיה יכול לספר לך ובנוסף אומר לך שהוא זכר ושהוא יודע את המתקפות נשיכה אקדח מים מבט ואגרוף קרח.
    'פשש מוכשר אגרוף קרח...' אחשוב
    "טוב טוטודייל בוא נצא למסע" אומר ואתחיל ללכת לכיוון העיר סטונוויל לדרך 1

13. מנהל ראשי
    לוקאס -
    אני משתדל לפנק לפנק לפנק חח
    ~
    אתה מתחיל להתקדם לעבר היציאה מהעיר וחוצה את הכביש הראשי ועובר דרך הפארק השכונתי. בזוית עינך אתה מבחין בשני נערים בני גילך והם בודאות גיחחו והסתלבטו. אתה מביט בהם והם מפסיקים. לרגע זה היה נראה כאילו הם עומדים ללכת אך אחד מהם פתאום תפס אומץ והחליט לעשות עליך מהלך. "עוזר לפרופ׳ היום שוב אסהול? [הכי מקורי הא?]" הוא נראה מעוצבן. "או שהוא בכלל פיטר אותך..."

14. Because lizards can swim
    לוקאס -
    אני משתדל לפנק לפנק לפנק חח
    ~
    אתה מתחיל להתקדם לעבר היציאה מהעיר וחוצה את הכביש הראשי ועובר דרך הפארק השכונתי. בזוית עינך אתה מבחין בשני נערים בני גילך והם בודאות גיחחו והסתלבטו. אתה מביט בהם והם מפסיקים. לרגע זה היה נראה כאילו הם עומדים ללכת אך אחד מהם פתאום תפס אומץ והחליט לעשות עליך מהלך. "עוזר לפרופ׳ היום שוב אסהול? [הכי מקורי הא?]" הוא נראה מעוצבן. "או שהוא בכלל פיטר אותך..."
    "טוטודייל אקדח מים" אומר לו "אבל אל תהרוג אותם..."
    "אני לא מבזבז את הזמן תתעסקו איתי שוב ופעם הבאה לא תהיה עוד פקודה"

15. מנהל ראשי
    לוקאס ~
    הם צוחקים עליך בקול רם ומתקרבים יותר, האקדח מים לא הצליח להגיע אליהם! "אולי אם נתקרב הוא יצליח להגיע אלי?" צחק הגבוב מבניהם. "באמת לוקאס, חשבתי שלמישהו כמוך פרופ יהיה רת ההגינות להביא את הפוקימון החזק ביותר, לוזר! למה שלא נילחם קצת, אפס." הוא זורק פוקדור ומתוכו יוצא סנייבי יהיר למראה.

עמוד 4 מתוך 20 ראשוןראשון ... 2345614 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •