Pokemon GO
עמוד 20 מתוך 20 ראשוןראשון ... 10181920
מציג תוצאות 286 עד 296 מתוך 296
  1. מנהל ראשי
    שם: אדם
    דקסטר -
    "אני אשמח להילחם בך!" אומר המאמן. "שמי צ'אק. בוא נילחם כדי להתכונן למכון של ברוק! קרב שתיים על שתיים בא בטוב?" הוא מסתכל על החגורה שלך ורואה שבצד הפוקדורים המלאים יש לך רק פוקדור אחד. "אני מציע לך לתפוס פוקימון אחד נוסף לפני שנילחם. אחרי הכל ברוק נלחם רק נגד מי שיש לו שני פוקימונים!"

אלון -
    אתה מכניס את הפוקדור לכיס וממשיך ללכת בדרך המדברית, מנסה להתעלם ככל שתוכל ממאמנים ופוקימונים שבדרך. לאחר כמה שעות הליכה אתה קולט שאתה כבר לא הולך על השביל הלבן וכשאתה מביט סביבך אתה רואה רק דיונות חוליות. השמש קפחה על צווארך ואתה מתחיל להתעייף. אתה מתיישב על החול בעייפות וקולט להפתעתך פתח באחת הדיונות, אתה ממהר פנימה ובתדהמה אתה מגלה שבתוך הדיונה היה מבנה מתכתי ומואר. הכל היה קריר ונראה שלא היה אף אחד ששמר על המבנה. אתה מטייל בפנים ולפתע אתה שומע קולות מתלחששים. לפני שאתה מספיק לראות במה מדובר גבר לבוש בגדים לבנים פונה אליך. "שלום, אני מניח שהלכת לאיבוד. בוא נרפא לך את הפוקימונים ונחזור חזרה לסטון ויל. לא חושב שיש לך מה לחפש פה." הוא אומר מרפא לך את הפוקימונים במכשיר שדומה למכשיר במרכז הפוקימונים ומראה לך את היציאה מהחדר.

טובי -
    וויסמר מדלג כמו ארנב מוכן לחמוק לכל מתקפה שבאה מצי'מצאר אך אתה זה שתוקף ראשון, לכן צ'מצאר פשוט המתין עד שוויסמר צורח בקול מפחיד שגורם לכל הנוכחים לסתום אוזניים ואז הוא מזדרז לנגוח את צ'ימצ'אר בנגיחת זן. צ'ימצ'אר חומק באלגנטיות ומתייצב מאחורי וויסמר. "עכשיו, תכנית זדונית ואז סחרור אש!" קרא המאמן. עיניו של צ'ימצאר בהקו באור עצמתי ואז בעצמה אדירה ומעוררת השראה, מעין מערבולת אש כלאה את וויסמר וניצוצות אש פגעו בו. המתקפה היתה עמידה מאוד ולא נראית כאילו הולכת להתפוגג ללא ההתערבות של וויסמר!

בל -
    "אני לא יודע אם יש משהו מענין לעשות בעיר, אני מציע שנצא לדרכים כבר. יש כל כך הרבה לראות ולחוות, אין לי כח להיות תקוע בעיר עוד דקה אחת!" אומר לך נח. לפתע אתה רואה את פרופ' אוק פונה אליך. "ראיתי את הקרב שלך ואני בהחלט התרשמתי, אז החלטתי לפנק אותך לכבוד ההחג היהודי סוכות." צחק אוק עם ההומור הדפוק שלו. "קח, זוהי פוקימונית מיוחדת מאוד." הוא אומר ומגיש לך פוקדור ונעלם.

לוקאס -
    המכה החשמלית אומנם הסתננה מעט בזכות טילי הסיכות אך לא היה בכדי למנוע את המתקפה כולה, סקורפי היה עדיין לכוד בתוך הרשת וזה החזיק כמו כלוב מחשמל. בנתיים סופת החולות המשיכה להפריע לסקורפי בעין והוא כבר החל להתנשף בכבדות.

2. מנהל ראשי
    ציטוט פורסם במקור על ידי The Charmander צפה בהודעה
    דקסטר -
    "אני אשמח להילחם בך!" אומר המאמן. "שמי צ'אק. בוא נילחם כדי להתכונן למכון של ברוק! קרב שתיים על שתיים בא בטוב?" הוא מסתכל על החגורה שלך ורואה שבצד הפוקדורים המלאים יש לך רק פוקדור אחד. "אני מציע לך לתפוס פוקימון אחד נוסף לפני שנילחם. אחרי הכל ברוק נלחם רק נגד מי שיש לו שני פוקימונים!"
    אני מעט מופתע "באמת? לא ידעתי.. טוב שאמרת לי!" אני לוקח את התיק שלי ויוצא לשדה לחפש פוקימונים

3. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    לוקאס -
    המכה החשמלית אומנם הסתננה מעט בזכות טילי הסיכות אך לא היה בכדי למנוע את המתקפה כולה, סקורפי היה עדיין לכוד בתוך הרשת וזה החזיק כמו כלוב מחשמל. בנתיים סופת החולות המשיכה להפריע לסקורפי בעין והוא כבר החל להתנשף בכבדות
    "סקורפי טילי סיכות בלי הפסקה על פאצ'יריסו, עכשיו כשהוא איטי יותר אתה תוכל לפגוע בו יותר בקלות" אומר לו 'מקווה שזה יספיק' אחשוב

4. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אלון -
    אתה מכניס את הפוקדור לכיס וממשיך ללכת בדרך המדברית, מנסה להתעלם ככל שתוכל ממאמנים ופוקימונים שבדרך. לאחר כמה שעות הליכה אתה קולט שאתה כבר לא הולך על השביל הלבן וכשאתה מביט סביבך אתה רואה רק דיונות חוליות. השמש קפחה על צווארך ואתה מתחיל להתעייף. אתה מתיישב על החול בעייפות וקולט להפתעתך פתח באחת הדיונות, אתה ממהר פנימה ובתדהמה אתה מגלה שבתוך הדיונה היה מבנה מתכתי ומואר. הכל היה קריר ונראה שלא היה אף אחד ששמר על המבנה. אתה מטייל בפנים ולפתע אתה שומע קולות מתלחששים. לפני שאתה מספיק לראות במה מדובר גבר לבוש בגדים לבנים פונה אליך. "שלום, אני מניח שהלכת לאיבוד. בוא נרפא לך את הפוקימונים ונחזור חזרה לסטון ויל. לא חושב שיש לך מה לחפש פה." הוא אומר מרפא לך את הפוקימונים במכשיר שדומה למכשיר במרכז הפוקימונים ומראה לך את היציאה מהחדר.
    'וואט דה פאק' אחשוב לעצמי, ואוציא את כל שלושת פוקימוניי לראות אם הם בסדר.
    במידה וכן, אמשיך בדרכי

Spoiler ספוילר

5. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    טובי -
    וויסמר מדלג כמו ארנב מוכן לחמוק לכל מתקפה שבאה מצי'מצאר אך אתה זה שתוקף ראשון, לכן צ'מצאר פשוט המתין עד שוויסמר צורח בקול מפחיד שגורם לכל הנוכחים לסתום אוזניים ואז הוא מזדרז לנגוח את צ'ימצ'אר בנגיחת זן. צ'ימצ'אר חומק באלגנטיות ומתייצב מאחורי וויסמר. "עכשיו, תכנית זדונית ואז סחרור אש!" קרא המאמן. עיניו של צ'ימצאר בהקו באור עצמתי ואז בעצמה אדירה ומעוררת השראה, מעין מערבולת אש כלאה את וויסמר וניצוצות אש פגעו בו. המתקפה היתה עמידה מאוד ולא נראית כאילו הולכת להתפוגג ללא ההתערבות של וויסמר!
    אפעך בקור רוח רב. על אף ששה יפתיע אותי למדי לא אראה רגש או חוסר מוכנות. ״וויסמר אל דאגה אני איתך. קח נשימה עמוקה עמוקה ושחרר צווחה גדולה. עם הד חזק שיפתח ויפוגג את מעגל האש הזה! ומיד צא במתקפת חבטה!״
    מיד לאחר החבטה אומר ״קדימה במרץ שוב פעם נגיחת זן!״

6. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    אני משחרר המשכים אחד אחרי השני כי אני מהפון. לא לדאוג, אני הולך על פי הסדר.

ניק -
    אתה מנסה לשכנע את דרטיני אך הוא מפוחד ולא מסוגל לזוז. זובאט אחד החל לתקוף את סאמר עצמה שצווחה בכאב! דרטיני מביט בסאמר ומחליט לקחת נשימה עמוקה, אז הוא משחרר רוח קפואה שמבריחה את הזובאט. זובאט שינה כיוון והחל להתעופף לעבר דרטיני שהחל לצווח בפחד למראהו.
    "דרטיני תפסיק לפחד! אני סומך עליך, אתה הרבה יותר חזק ממנו! אתה דרקון! עכשיו תתאפס על עצמך וחסל אותו עם רוח קפואה!" אומר לו ואתעצבן. אנסה להרגיע את עצמי עם פניו של סיד, אחרי שאוציא אותו.
    Spoiler ספוילר

7. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    [QUOTE=The Charmander;אליסה -
    אתם נחים ואקנס מרים את הראש שלו. נראה שהוא רוצה להמשיך הלאה. אתם קמים ומחפשים דרך לצאת מהמערה, אך אתם כבר שעות במערה ולא מוצאים דרך לצאת. לפתע ליד אחד האבנים את מבחינה במפתח חלוד וישן.

ארים את המפתח בסקרנות ואכניס אותו לתיק שלי. "ניקח את זה ליתר ביטחון" אומר לצ'יקוריטה ואקנס ואנסה להמשיך לחפש דרך יציאה, תוך כדי אחפש מקומות שאליהם המפתח יוכל להיכנס-אולי יש דלת סודית איפושהו? אחשוב לעצמי ואצחק בראשי
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

8. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    דקסטר -

אלון -

טובי -

בל -
    "אני לא יודע אם יש משהו מענין לעשות בעיר, אני מציע שנצא לדרכים כבר. יש כל כך הרבה לראות ולחוות, אין לי כח להיות תקוע בעיר עוד דקה אחת!" אומר לך נח. לפתע אתה רואה את פרופ' אוק פונה אליך. "ראיתי את הקרב שלך ואני בהחלט התרשמתי, אז החלטתי לפנק אותך לכבוד ההחג היהודי סוכות." צחק אוק עם ההומור הדפוק שלו. "קח, זוהי פוקימונית מיוחדת מאוד." הוא אומר ומגיש לך פוקדור ונעלם.

לוקאס -
    המכה החשמלית אומנם הסתננה מעט בזכות טילי הסיכות אך לא היה בכדי למנוע את המתקפה כולה, סקורפי היה עדיין לכוד בתוך הרשת וזה החזיק כמו כלוב מחשמל. בנתיים סופת החולות המשיכה להפריע לסקורפי בעין והוא כבר החל להתנשף בכבדות.
    נח יהיה השותף שלי? מה קרה לאספרגר מפעם קודמת? חחח
    -----
    'קריפי' אחשוב "מה אתה חושב שזה יהיה?" אשאל את נח ואז אפתח את הפוקדור אבצע הכרות קנה ואתן לפוקימון להישאר בחוץ. "בוא נצא" אגיד לצוות הקטן שהצתבר סביבי כבר בשעה הראשונה למסעי.

כמו תמיד. עמיטריד.

9. מנהל ראשי
    דקסטר -
    "אל תדאג אחי," אומר לך צ׳אק וקורץ לך. "אני נמצא ממש ממש כאן, אני לא הולך לשום מקום!"
    אתה יוצא מהזירות וסופת חול מתחוללת. אתה מחפש פוקימונים וכמעט ומוותר אחרי כמה שעות. מתחיל להחשיך ואתה מתכנן לחזור. אתה פתאום מבחין בנקודה לבנה; היה זה מיאו קטן ששכב מכורבל בחול, הוא היה נראה חזק מאוד אך כנראה שהלך לאיבוד. הוא לא נהנה מהסופה וקיווה שתפסק.

לוקאס -
    סקורפי מנסה לירות טילי סיכות לכיוון פאצ׳יריסיו, הוא פוגע, בעיקר כי פאצ׳יריסיו היה תשוש מהקרב. פאצ׳יריסיו שלח פריקה אחרונה לעבר הכלוב שהתפוצץ במפתיע, שני הפוקימונים עפו מעוצמת הפיצוץ אך רק פאצ׳יריסיו הצליח לעמוד על רגליו. סקורפי שכב מעולף על החול, פאצ׳יריסיו התנשף בכבדות והיה מוכן להמשיך את הקרב אך בקושי.

אלון -
    אתה בודק אם כל פוקימוניך שם ומגלה שהכל בסדר. אתה מתחיל לצאת החוצה מהמערה כמו שהוא הדריך אותך אבל אז אתה קולט תמונה מוזרה של מכשיר גדול וכבד שנראה כמו נשק ותמונה של ראיקוויזה ליד. הפוקימון האגדי. "קדימה מאמן יקר," אומר הגבר אבל הוא מתחיל להשמע מעט קצר רוח. "ניקח אותך למרכז. אני אפילו אתן לך טרמפ לשם עם הג׳יפ."

טובי -
    וויסמר צווח בעצמה אדירה, מקשיב לך ומתפעל מקור הרוח שלך, סה מחדיר בו מוטיבציה ורצון להרשים אותך. הוא מביט בעיניו של צ׳ימצ׳אר ואז צורח צרחה אדירה שמלווה ברוח אדירה שמסתחררת לכיוון השני. האש לא מספיקה להיעלם לגמרי שגלגל אש מהיר במיוחד התנגש בוויסמר שעף לאחור ונגרר על הרצפה. לא רק שהוא נפצע נורא, וויסמר ניסה להזדקף ולהבה פרצה מגופו והוא צווח מכאב. הוא נשרף מהמתקפה.
    "אז נגמרו לך המתקפות? שמת לב שאתה שב על אותן מתקפות כל הזמן והן שבות ונכשלות." גיחך המאמן. "חסל אותו צ׳ימצ׳אר, סיים את זה עם גחלת!" צ׳ימצ׳אר זינק קדימה וירה גחלת ישירה לעבר וויסמר. וויסמר הביט בך ואז חמק מהגחלת ומיהר היישר לעבר צ׳ימצ׳אר, הרבה לפני שהמאמן הספיק להגיב הוא חבט בראשו של צ׳ימצ׳אר שעף לאחור ואז נגח נגיחת זן באור ורוד מכושף. צ׳ימצ׳אר נעמד בכעס. זינק קדימה וציפורניו שלופות. "שריטה!" קרא המאמן.

ניק -
    דרטיני חש בנחישות שלך, ברצון שלך לעשות את הדבר הנכון והוא מיישר מבט לעבר זובאט. הוא פוער את פיו ותוקף ברוח קפואה שהפילה את זובאט על הרצפה והתעלף.

טיפ -
    את צוחקת בראשך וצוחקת בראשך עד שאת רואה פתח את יוצאת החוצה ומגלה שאת בלב מדבר. לא מראית נפש חיה באיזור וכעת מתחוללץ סופת חולות אדירה, כך שממש קשה לראות.

בל -
    מן הפוקדור יוצאת פוקימונית חשמלית קטנה בעלת כנפיים. אמולגה קטנטנה יפת מראה הגיחה וקראה בקול מתוק והעופפה מסביב לראשך.

10. מנהל ראשי
    דקסטר -
    "אל תדאג אחי," אומר לך צ׳אק וקורץ לך. "אני נמצא ממש ממש כאן, אני לא הולך לשום מקום!"
    אתה יוצא מהזירות וסופת חול מתחוללת. אתה מחפש פוקימונים וכמעט ומוותר אחרי כמה שעות. מתחיל להחשיך ואתה מתכנן לחזור. אתה פתאום מבחין בנקודה לבנה; היה זה מיאו קטן ששכב מכורבל בחול, הוא היה נראה חזק מאוד אך כנראה שהלך לאיבוד. הוא לא נהנה מהסופה וקיווה שתפסק.
    "וואו, זה מיאו!" אני אומר לעצמי. אני מתקרב לשם בצעדים קטנים כדי שמיאו לא יברח "קדימה צ'ארנמדר, בוא נתפוס אותו" אני לוקח את הפוקדור של צ'ארמנדר "צא צ'ארמנדר, השתמש בגחלת על מיאו"

11. מנהל ראשי
    חברים יקרים, אני חייב לקחת אחריות ולהצהיר בצורה רשמית שאני סוגר את המשחק. אני סוגר את המשחק מסיבה פשוטה אחת: זה לא משחק שאני יתרץי, צמש קשה לי חנהל משחק שכזה. המון פרטים שאני מפספס והמון טעויות שאני עושה והכל כי זה פשוט לא משחק שלי.

ניב המדהים יצר את המשחק הזה בשתי ידיים ואני ממש לא רוצה להרוס את מה שהוא בנה ועל כן אני סוגר את המשחק עכשיו.

אני מצטער על כל מה שהשגתם עד כה. הלוואי וזה יכל להבתדר אבל זה פשוט לא עובד.

עמוד 20 מתוך 20 ראשוןראשון ... 10181920

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 2 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-2 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •