Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 20 12311 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 296
  1. מנהל ראשי
    שם: אדם

פתיחה - דבר השה"ם:
    ברוכים הבאים למשחק הנודע "פוקימון המסע האולטימטיבי!" במשחק הזה תוכלו לחוות מסע שמורכב מהגיבורים והדמויות שכולכם כבר מכירים ממשחקי המחוזות השונים.הוא מורכב מכולם, מאמני המכון משלל המחוזות, השוטרת ג'ני, האחות ג'וי, פרופסור אוק ובירץ'... גרי, מיסטי, ברוק ועוד רבים!מגוון הפוקימונים הרחב משלל המחוזות. משימות מלהיבות ומלאות אקשן ושלל הרפתקאות כיפיות במיוחד.את המשחק פתח יצר וקידם ניב בכבודו ובעצמו וכל הזכויות שמורות לו. אני רק מתכוון לתפעל אותו.אני יכול להעיד על עצמי כשה"ם שיש לי ידע רב במשחקים והעלילה וההמשכונים נשמרים מקוריים ומעניינים ואני מתכון, במלוא לשון ומלא הרצינות, למלא את הרצון השחקנים. מבינים, שחקנים נרשמים למשחק כדי לחוות את החוויה של פוקימון ועד כה ניסיתי למצוא משהו שונה שישתלב עם זה. כיום אני מבין שאנשים מחפשים בדיוק את זה ורק את זה. אז בפוקימון אני הולך להתמקד. אז בהצלחה לכולנו. אנחנו נזדקק לה.

עלילה:
    מחוז אולטימה, מחוז גדול ורחב שנוצר בעקבות מקרה היסטורי אדיר, שלל הפוקימונים האגדיים הגיחו בעת ובעונה אחת מן מקום מחייתם. ממצולות הים, ממעל העננים, מבטן האדמה וממעמקי היערות והרחק מן החלל האינסופי...כולם יצאו ונלחמו זה בזה, והכל התרחש בעקבות תכנית של הצוותים המרושעים רוקט, מגמה אקווה וגלאקטיק.הם עוררו את החיות האגדיות, וגרמו להם להתפרץ בזעמם ולהילחם זה בזה, כוחם האדיר גרר אסונות טבע ענקיים שהפרו את האיזון בכדור הארץ והביאו להרס מוחלט!בעקבות רעידות אדמה חזקות כחלק מן האסונות, חלקים שונים מארבעת המחוזות התנתקו והחלו לנוע, עד שהתחברו זה לזה למחוז אחד.כלל התושבים מכל החלקים שהתחברו עבדו יחד והקימו להם את המחוז החדש אולטימה.המחוז המעניין והיפייפה הזה מציע שלל מאמני מכון ומקומות מרהיבים ביופים וליגה מפוארת כמו שלא נראתה כמותה.אתם בסה"כ נערים ונערות פשוטים הגרים במחוז וסוף סוף מגיע הרגע שלכם לצאת למסע, נלהבים ונרגשים ומלאים בתמימות. שלא יודעים אילו הרפתקאות מחכות לכם...

חוקים:
    • חוק היסוד- חוקי פורום חת"ם בפרט והחוקים הגלובאליים בכלל חלים גם כאן.
    • אין לקלל, להשמיץ, להעליב או לזלזל בנו, בשחקן אחר מהמשתתפים או במשחק. האמיץ שינסה זאת יעוף מיידית.
    • המשחק הזה הולך להיות משחק ברמה גבוהה, לכן כראוי למשחק כזה גם התגובות שלכם יהיו בהתאם:*תגובותיכם חייבות להכיל גם סימני פיסוק הכוללים דיבור וגם כאלה הכוללים חשיבה (דיבור: "x", מחשבה: 'x')
    • אין לערוך קרבות עם מאמנים למינהם או נגד פוקימונים פראיים כאשר משחק הפוקימונים בכל צד אינו שווה, למשל קרב של 2 על 1.
    • במידה ואינכם יכולים להגיב לתקופת זמן כלשהי נא להודיע מראש.שחקן שיעלם מבלי להודיע לתקופה של 4 ימים יוקפא ולאחר עשרה ימים ללא סימן ממנו פשוט יעוף מהמשחק אוטמטית.

פרסים:
      עשור: הראשון שיפתח את דף מס' 10 יבחר פוקימון אחד מהצוות שלו שילמד מתקפה חדשה. (אלון זכה) היובל: הראשון שיפתח את דף מס' 50 יקבל פוקימון לא מפותח לבחירתו. המאה: הראשון שיפתח את דף מס' 100 יקבל פוקימון שירצה לבחירתו. המערה: הראשון שיגיע ל-'מערת היידן' יזכה באבן ירח. האגם: הראשון שיגיע ל-'אגם לוגיה' יזכה באבן המים. דרך 005B: הראשון שיגיע למרכז הפוקימון בדרך הזאת יזכה בביצה של פוקימון. התגובה: ישנו מספר תגובה אקראי שהתפרסם במהלך המשחק, מי שיצליח לקלוע במספר התגובה הזה יוכל לפתח פוקימון שירצה. ההשקעה: כאשר אבחין בשחקן שמתבלט מבחינת ההשקעה בתגובות, היצירתיות, מקפיד להגיב הרבה ולהתקדם יקבל פרס בהתאם. האיוונט: במהלך המשחק נכין איוונטים שונים ונחמדים, כדי להפוך את המשחק לכיפי יותר.לכל איוונט יהיה פרס משלו אך לא תצטרכו לדאוג כל מי שיבחר להמשיך את האיוונט מההתחלה עד הסוף יזכה בפרס.

טופס הרשמה:
      שם בפורום:
      שם השחקן/נית:תיאור/ספרייט: (מעדיף ספרייט, יותר אסתטי)
      רקע אישי:
      פוקימון התחלתי:
      אצל הפרופ': -לא לגעת-
      חפצים: פוקדורים
      (X5), תיק למסע, פוקדע, מזון, מחסנית תגים, חכה ישנה, מפת האיזור.כסף: 1000$.הערות/בקשות:

2. מנהל ראשי
    מפה - ערים ואתרים מעניינים:

Spoiler ספוילר

מאמנים שתפגשו:
    1. טוני:
    מידע: טוני
    חיי באחוזה פרטית ומפוארת בעיר סאנרייז. בניגוד לכל התושבים, הוא חיי בקצה מסויים של העיר והוריו הם מהעשירים ביותר בחלק המזרחי של המחוז.
    אביו מנהל חברה לאבטחת טיסות ואילו אימו סוכנת נסיעות בחירה בחברה והם אף-פעם לא בבית כמעט...
    טוני הוא בן יחיד, לכן הוא מעסיק עצמו בהתגנבות מביתו אל העיר ואל הטבע ומשחק עם הפוקימונים שלו במקום להיכנע לבדידות איתה הוא מתמודד.
    הוא מעריץ מושבע של סדרות נינג'ה טלוויזיוניות מה שאומר שמושפע מהם עד מאוד. תמיד יבהיל או יתפרץ משום מקום בעת המפגש איתו.
    הוא בנה לעצמו בית עץ למשחקים על אחד העצים בדרך 001 שם הוא מעביר את רוב זמנו!
    הוא עצמאי, שאפתן, אמיץ וקל דעת.
    מי פגש אותו: אלון גרינברג.
    פוקימונים:
    ,.

2. קולינס:

מידע:
    הבחור הצעיר הזה בסה"כ בן 16 והוא נחשב לדור העתיד של הפרופסורים, הוקפץ שלוש כיתות מאז כיתה ג'. וכיום סיים את לימודיו באקדמיה הגבוהה לפוקימונים!
    למרות כל הצלחתו ומשכלתו הוא נשאר צנוע, אדיב, ורעב ללמוד ולגלות עוד...
    קולינס מאופיין כילד פגיע, רגיש, חסר בטחון שנחבא בין הכלים. אבל בקרב הוא משתנה! הופך לילד מתוחכם, תחרותי במיוחד, זריז מחשבה ויצירתי להפליא!
    מי פגש אותו:

פוקימונים:.

3. סטיב:
    מידע: הנער הזה הוא בן הדוד של גארדיניה מאמנת מכון העיר נייצ'ר (מכון העיר השניה).
    מתפח ומתגאה מאוד ברעמת שיערו המשונה. תמיד ינסה להיות במרכז העניינים. הוא תחרותי, רברבן, מפונק, עוקצני ואין בו קמצוץ כבוד לסובבים אותו!
    הוא מתייחס בצורה מזלזלת גם לפוקימונים. ללא שום חמלה אליהם, מה שמעניין אותו הוא לנצח... אך הוא מאמן חזק שתוקף תמיד בכל העצמה ואין בו רחמים.
    מי פגש אותו:
    פוקימונים:,.

4. מיילי:
    מידע: מיילי היא "טום בוי" שכזאת, היא אוהבת את הטבע, הריגושים, ולהשיג באמצעות עבודה קשה...
    הוריה וכלל משפחתה הם "איימישים", כלומר אנשים המסרבים להשלים עם הקידמה ודוגלים בחיים פשוטים בסגנון הישן!
    ולכן היא ומשפחתה גרים בבקתת עץ גדולה בליבה של דרך 001.
    היא יפה ויש לה מראה כפרי שכזה.. היא חברותית, עקשנית, נלהבת, מצחיקה ואמיצה.
    מי פגש אותה:
    פוקימונים:.

5. ליסה:
    מידע: ליסה היא בחורה רגישה וחמודה, החלום שלה להיות מתאמת מצליחה ולזכות בפסטיבל הגדול!
    היא התחילה את מסעה לאחר שסיימה את לימודיה בהצטיינות כמעט יתרה.
    היא מאוד מאוד נשית, רגישה, רחומה, חייכנית ואלגנטית.
    לליסה יש פחד מפוקימוני חרק בעקבות מקרה מפחיד עימם בו הם תקפו אותה כשהייתה קטנה...
    מי פגש אותה:

6. ג'ייסון:
    מידע: ג'ייסון הוא חניך צעיר בצופים, הוא תמיד רצה להוכיח לכולם שהגודל לא קובע וגם מי שקטן יכול להגיע לגדולות!
    ולכן הוא חולם יום אחד לפתוח מכון משלו ולהיות מנהיג המכון הקשוח ביותר במחוז.
    בסה"כ בן 8 וחצי ובעל כושר מנהיגות נדיר מסוגו, נוהג לרוב להסתובב בחבורה עם עוד 4 חניכי צופים שהם חבריו הטובים ביותר.
    בעל שאיפות גדולות, אך חסר ניסיון ויש לו הרבה מה ללמוד..
    מי פגש אותו:

7. אלבוס:
    מידע:
    בחור השמנמן והמחוייך הזה הוא אלבוס, מטייל בגיל ה-40 בערך. חייו הם טיולים והליכת מסלולים, מדריך טיולים באקדמיית הפוקימונים של אקווה להנאתו.
    אל אף המראה המכוספס הוא נדיב, טוב לב ורגיש. ברגעים אלה הוא נמצא באיזור סטון-וויל פוגש חבר וותיק ולן ליום או יומיים בביתו.
    ניסיון חייו והדברים שעבר בטיוליו ומסעותיו הרבים עשיר במיוחד, הוא אדם מעניין שיכול לרתק אתכם לסיפוריו במשך שעות.
    הוא יכול להיות לכם לבן זוג יעיל למסע מכוון שהוא יודע כבר כל דבר על הישרדות ומחנאות!
    מי פגש אותו:

8. מקסים:

מידע: נער בן 15 וחצי שגר כמוכם בעיר סאנרייז, הוא גר בקצה העיר עם אחותו הגדולה בבית דיי רעוה אך לא תשמעו אותו מתלונן על כך.
    מקסים כשמו כן הוא, פשוט נער מקסים. הוא נחמד ומנהיג וחכם והוא הולך בעקבות החלומות שלו...
    אחיו הגדול זכה להמון תהילה במחוז אולטימה כאשר הוכתר ליחיד שזכה בליגת אולטימה 3 פעמים רצוף!
    בעקבות ההצלחה המסחררת של אחיו כבר לא ציפו ממקסים לשום דברץ.מ קסים תמיד היה זה שהולך אחר החלומות ואחיו היה זה שמגשים אותם...
    הזלזול המרגיז ביכולותיו הביא אותו לברוח מהבית ולצאת למסע!
    הדברים שמדגישים אותו זה קור רוח, חיוך על הפנים, עקשנות, ואמונה רבה בעצמו ובאנשים.
    מי פגש אותו:

פוקימונים:
    ,.

9. טראביס:

מידע:
    טראביס אינו התחיל את חייו במטרה להיות מאמן מוצלח. הוא גולש גלים במקור, שהחליט לעזוב את תחביב הגלישה ולצאת למסע שלו בדרך שלו...
    הוא בנאדם שאנן שאוהב לתת לדברים לזרום, נהנה מרוגע ושקט, לוקח את כל מה שקורה לו בחיים בקלות.
    לטראביס יש ידי זהב, הוא יודע לתקן ולבנות כל דבר, לא משנה מה. פשוט תתן לו מכשיר שהוא לא ראה מעולם והוא יתקן אותו תוך מקסימום שעתיים!
    טראביס אוהב צבעים חמים כמו אדום צהוב חום כתום וכו'.. לכן כמעט ואין סיכוי שתתפסו אותו עם פוקימון כחול או סוגל.
    ולסיום, כגולש לשעבר, סלאנג חזק עדיין דבוק בו ולכן מילים כמו "אחי", "קלאסי", "חשמל", "וויב" תשמעו הרבה בשיחה איתו.
    מי פגש אותו:
    פוקימונים:
    ,,.

10. אנה-בל:
    מידע:
    אנבל נולדה בעיר לייטנינג למשפחת פונג, משפחה עשירה כקורח. בילתה כל שנותיה באחוזה ענקית וחונכה ע"פי ערכי משמעת מדוקדקים של החברה הגבוהה.
    כשהגיעה לגיל 13, משבר גיל ההתבגרות פקד אותה והיא הפכה להיות נערה מרדנית שכזו... נמאס לה מכל החוקים והשטויות והיא החלה קצת להתפרע.
    בעיר לייטנינג היא הכירה בחור, עובר אורך, הוא היה מטייל. בשהות שלו בלייטנינג היא התאהבה בו אך אולצה להישאר בבית בעקבות הוריה המגוננים והעקשנים והוא לבסוף עזב. דיכאון עמוק פקד אותה באותה תקופה והיא הפכה למין 'הייטרית' כזאת, כלומר שונאת את העולם.
    עכשיו בגיל 14 היא החליטה שהיא הולכת לחפש את אהובה יהיה באשר יהיה לחיות את חיה בצורה פשוטה כמו כל האנשים!
    על זה נאמר "וויתרה על הכל בשביל כלום" אבל הבחירה היא שלה אחרי הכל...
    מי פגש אותה:

11. מאמא לאלי:
    מידע: "מאמא לאלי" או בשמה הפשוט לאלי, היא אם בת 35. שאל אף גילה מתנהגד כמו בחורה צעירה תוססת.
    היא חיה בעיר סטון-וויל שם נולדה וגדלה, במהלך צעירותה יחד עם כמה חברות הקימו להקה בשנות ה-80 המאוחרות ויצאו לסיבובי הופעות.
    כשגדלה וחיי הזוהר נטשו אותה היה לה קשה להיפרד, וקיום היא עושה הכל בכדי להופיע מול קהל ולהתבלט.
    היא מנגנת בתזמורת סטון-וויל על סקסופון וגם משמשת כזמרת נפלאה, יש לה מכבסה כפרנסה וילד שהיא מגדלת לבד לתפארת בשם ג'וזף.
    היא חיה נושמת ובועטת כמו פצצת אנרגיה צעירה ורעננה, והיא לא תאפשר לכם לחשוב על קרב פשוט נגד דיווה שכמוהה!
    מי פגש אותה:
    פוקימונים:,,.

החנות והקניון:
    כאן יפורטו לכם המוצרים המוצאים בחנויות ובקניונים, את השם של כל פריט ומה מכירו.
    במידה ויש פריט שלא מוכר לכם, כשתגיעו לחנות פשוט תשאלו את המוכר מה עושה הפריט המסויים והוא יסביר לכם תמציתית.

מוצרים לקנייה:
    Spoiler ספוילר
    Spoiler ספוילר

דרכים להשגת כסף:
    במשחק כדי לקנות מוצרים, מצרכים וכל השאר תצטרכו כמובן כסף... ואת האמת לא מעט!
    אז הינה לכם הדרכים בהן ניתן להשיג אותו:

• נצחון מאמן פשוט שפוגשים במהלך הדרך יזכה אתכם ב-25$
    • נצחון מאמן מהמכון הראשון עד הרביעי יזכה אתכם ב-300$.
    • ניצחון מאמון מהמכון החמישי עד האחרון יזכה אתכם ב-400$.
    • סיום משימה תזכה אתכם ב-250$.
    • סיום איוונט יזכה אתכם בסכום כסף שבין 100$-200$. (הכסף באיוונט הוא לא העיקר)

3. מנהל ראשי
    התחלתיים לבחירה
    זוהי רשימת הפוקימונים לבחירה שלכם, 12 ההתחלתיים של ארבע הדורות הראשונים.
    ,.
    ,
    ,
    ,,

אנשים חשובים
    סילבר:
    מידע: סילבר הוא נער בגילכם, בן 15 ליתר דיוק. סילבר בא ממשפחה שבה כולם מאמנים מדהימים, אביו הוא המפורסם שבהם.
    בעקבות העובדה הזאת הציפיות של משפחתו וקרוביו ממנו הם גדולות מאוד, אך מאז היותו קטן חינכו אותו לעמוד בהם ועבדו איתו על להיות מאמן מוכשר.
    שיטת האימון שלו נוקשה, הוא אינו משקיע בלהתחבר על הפוקימון ולרכוש אותו גם כחבר, אך הוא יודע על מה ואיך לעבוד עם כל פוקימון שהוא תופס, שיטה שהוא שינן מגיל קטן מאוד.
    הוא מאוד שאפתן, שחצן, מלא גאווה ופאסון הוא גם שקט שלא אוהב להתחבר עם אנשים...
    הוא מתחיל איתכם מאותה נקודה. אתם תפגשו אותו כמה פעמים לאורך המסע, הוא יהיה יריב הקשה ביותר שלכם!
    פוקימונים:
    ,לא ידוע, לא ידוע, לא ידוע, לא ידוע, לא ידוע.

פרופ' אוק ובריץ':
    מידע: שתי הפרופסורים הללו מתגוררים בעיר סאנרייז והם אלה שיעניקו לכם את הפוקימון הראשון שלכם ואת הציוד שלכם למסע.
    שניהם חביבים, מצחיקים, חכמים ומלומדים מאוד. נחשבים לטובים ביותר מכולם ולכן הם גם עובדים יחד ומשתפים פעולה.
    הם עובדים בתקופה זאת על מחקר מיוחד:
    "מיהו המאמן האולטימטיבי: זה שיש לו קשר הדוק עם הפוקימונים? זה שמאמן את הפוקימון אימון מותאם אישית להם? או היצירתי והמפתיע ביותר במהלכיו?"
    ואתם תיהיו אחד מהנציגים שהשתתפו בניסוי כאחוז מייצג, בירץ' ואוק כבר יצרו עמכם קשר במהלך המסע בנוגע לכך.
    פוקימונים:(אוק)(בירץ').

טוד:
    מידע: טוד הוא חוקר, ארכיאולוג ליתר דיוק. אך הוא אחד שמעולם לא גילה ממצא חשוב בתחום, לכן מנסה טוד להתבלט בתחום המחקר ההיסטורי ולזכות במעט כבוד.
    בין שאר הארכיאולוגים ומחפשי האוצרות הוא נחשב לבדיחה של ממש ואף מכונה "שיכור מאגדות ילדים". וזאת מהסיבה שהוא מנסה להוכיח את האגדה המסופרת על מערת היידן.
    שם נמצא איזור המחקר שלו וזה בעצם פרוייקט חייו, לא ממש ידוע כרגע על מה הוא עובד... אבל ביטחו בכך שזה ממצא מדהים!

בלאק ג'אק:
    מידע: גנב הפוקימונים המפורסם, הבחור נחשב לעילוי בתחום הגניבות והפריצות!
    "בלאק ג'ק" הוא הכינוי שלו. אין יודעים את שמו האמיתי. הוא גדל בחברה רעה באיזו עני וכבר מגיל 10 הוא התחיל לעסוק בזה כשגילה את "כישרונו" בתחום בפריצה למכולת לשם אוכל.
    מאז הוא הלך והתפתח בתחום, הוא התחיל עם הזמן לעבוד בשביל מעסיקים אנונימיים, מבצע את המוטל עליו ומקבל תמורת זה כסף.
    מה שהכי מרתק וגם קצת מפחיד בבלאק ג'אק זה שהוא מעולם לא נתפס, מעולם לא נחשף מיקומו, מעולם לא שילם על מעשיו!
    בחור רציני ופושע מסוכן ליפני הכל... הוא נוהג לעבוד לבד, ובעל צוות פוקימונים חזקים אך היזהרו אם תתקלו בו...

פלינט וקיין:
    מידע: צמד עבריינים מסוכנים מהעולם התחתון, השניים האלה מכירים זה את זה שנים והכירו לראשונה "כמה מפתיע"
    במוסד לעבריינים צעירים בגיל 14.
    שם הם הפכו לצוות והבטיחו לשמור ולדאוג אחד לשני, אך ורק אחד לשני.
    ישבו גם בכלא לכמה שנים אך מאז שנמלטו ממנו בתחבולה ענקית לא מצליחים לשים עליהם את הידים. ועכשיו זה כבר קשה מאוד כי הם מצויידים בנשק חם ופוקימונים אכזריים!
    לאחרונה רצה שמועה שהם הפסידו הרבה בהימורים, את כל כספם ורכושם אם להיות מדוייקים, ולכן הם התחילו לעבוד יחד עם עוד מישהו, מעסיק עשיר ומסתורי ששמו לא ידוע.
    הם מסוכנים במיוחד ברשותם פוקימונים חזקים ואם זה לא מספיק גם נשק חם! מפגש איתם יכול להיות קטלני!
    פוקימונים:(פלינט),(קיין),.

האחות ג'וי (נייצ'ר):
    מידע: היא האחות ג'וי הממונה על מרכז הפוקימונים בעיר נייצ'ר, היא מלאת טוב לב ורגישות וזריזה בעבודתה.
    המרכז של העיר נייצ'ר הוא מרכז הפוקימונים השני בגודלו בכל מחוז אולטימה, ולכן העבודה שם היא מרובה ומלאת מעש...
    בנוסף לצ'אנסי יש לג'וי הזאת גם מילטאנק חמודה היות והחלב שלה ידוע בסגולות ריפוי ועזר רבים ומסייע במלאכה.
    היות והמרכז הוא ענקי הוא מתפקד גם כמלון גדול ויפה, וכל המאמנים המתאמים והאנשים ששוהים בוא מפקידים את פוקדוריהם בחדר שמירה מיוחד ומסודר.

עוד אנשים חשובים יחשפו בהמשך...

מאמני מכון
    במחוז אולטימה תפגשו 8 מאמני מכון, כל אחד מתמחה בסוג אחר של פוקימונים, אלה יהיו כל המאמני המוכרים לכם מהמשחקים. בהצלחה נגדם!

ברוק:
    מידע: ברוק הוא המאמן המוכשר של העיר סטון-וויל. לברוק יש חיבה רבה לפוקימוני אבן.
    הוא הבכור מבין אחים ואחיות רבים והוא זה שירש את המכון מאביו, בנוסף להיותו מאמן מוצלח הוא גם מגדל פוקימונים מכונן.
    הוא מאמין שהקשר עם הפוקימונים הוא חשוב מהדרך בה אתה נלחם וברגע שהקשר טוב וחזק הפוקימון יתן בשבילך את כל כולו.
    ובאמת פוקימוניו עקשנים במיוחד, ראו הוזהרתם!
    פוקימונים:,,
    תג המכון:

גארדיניה:
    מידע:
    גארדיניה היא המאמנת צעירה בסה"כ בשנות ה-20 לחיה. השניה שתפגשו במסע שלכם, היא חיה בעיר בעיר נייצ'ר.
    את תפקיד מנהיגת המכון הכי הרוויחה באמצעות עבודה קשה, בעברה נאמר עליה שהיא הייתה בקט של נינג'ות.
    היא קצת מוזרה, צצה כאילו משום מקום ומדברת הרבה בפתגמים שהיא ממציאה...
    אך למרות הכל יש לה הרבה ידע והבנה בפוקימונים, היא מאמנת חזקה מיוחד והמשותף לפוקימונים שלה היא המהירות המדהימה שלהם!
    פוקימונים:,,
    תג המכון:

בראולי:

מידע:
    ברואלי הוא גולש מפורסם מהעיר ג'ודו, במקור הוא מתגורר בעיר אקווה שם גדל ושם אוהב לבלות ולגלוש.
    הוא המאמן במכון העיר ג'ודו בגלל אהבתו לכושר ובריאות הגוף.
    בראולי באמת בחור מסקרן ויצירתי במיוחד, כל חייו אוהב לבלות בעיר אקווה יחד עם פוקימוני מים רבים.
    סגנון הלחימה שלו מושפע מסגנון הלחימה של פוקימוני המים והוא במהלך הזמן למד להשריש זאת בפוקימוני הלוחם שלו... קרב מיוחד מצפה לכם.
    פוקימונים:
    ,,.
    תג המכון:

עוד מאמנים יחשפו בהמשך...

פערי מידע (חשוב)

• פוקימונים שצריכים החלפה להתפתחות, התפתחו באופן רגיל עם הזמן ואימון שלהם.
    • פוקימונים הדורשים חפץ התפתחו כאשר תשיגו את החפץ ותבצעו "החלפת בזק" במרכז הפוקימונים (הסבר במרכזים)
    • כשאתם כותבים את הרקע אל תכתבו דברים כמו ברח מהבית ודברים כאלה כי ההתחלה מוכנה וזה מתחיל בבית.
    • פוקימונים אגדיים לא יהיו ניתנים לתפיסה לקבלה ולשימוש בכללי במהלך המשחק מכוון שהם חזקים מידי.
    • במידה והחלטתם לפרוש מהמשחק להודיע לי בפרטי בלבד, זה סתם משבש את סדר ההודעות ויוצר ספאם לא קשור.
    • אם תרצו שהפוקימון שלכם ילמד מתקפה נגד חולשה (נגיד אגרוף קרח לאלקטבז) הקפידו לאמן אותו נגד פוקימונים חזקים עליו (במקרה אלאקטאבז ניתן כדוגמה את דיגלט)
    • מי שחושב שעם הוא יכתוב רקע מושקע וגראנדיאוזי זה מה שישמור אותו במשחק הוא טועה, רקע זה חשוב אך הוא רק רושם ראשוני!
      ומה שקובע הוא התגובות לכן בתגובות יש להשקיע יצירתיות ומחשבה.
    • נא לשים לב שלא בחרתם ספרייטים של מאמני מכון, מאמנים למינהם, אנשים חשובים במשחק. הם נחשבים לתפוסים.
    • המשחק הולך יותר לפי הסדרה משאר לפי המשחקים ולכן:
      אין צורך על כל מכה שהפוקימון מקבל ישר לרוץ ולחפש מרכז הוא יתרפה באמצעות מנוחה בפוקדור, לא מנסים לעוף על פוקימון בשביל להגיע לערים מהר וכן הלאה.
    • משהו בקשר לקרבות: פוקימונים לא הולכים לפי סטטים, אם אתה חזק יצירתי ומתמודד טוב עם הקרב.. אתה תנצח, אם לא אז את תפסיד.

לא להגיב!!

4. מנהל ראשי
    משתתפים:
    1. אלון גרינברג ~

שם בפורום:
    משתנה אוטוטו ממילא.
    שם השחקן:
    אלון גרינברג (אלון הנסיך)
    ספרייט:
    רקע אישי:
    אוקיי אוקיי.
    אז אני אלון. החיים שלי לא באמת כאלה מעניינים. נולדתי למשפחה ממוצעת, אבא שחור, אמא לבנה. אני הבכור, יש לי אחות חורגת שעזבה את הבית לפני שמונה שנים, אף אחד לא יודע למה. אני אישית הערצתי אותה, את המיומנות שלה בפוקימונים, כל הידע שלה לגביהם. אבל כלום, נאדה- היא פשוט עזבה, באה פעם בחודש, פעם בשנה, ועכשיו כבר 8 שנים and still counting, למרות כל ההזמנות שלנו. אני עכשיו שונא אותה. הערצתי אותה פעם, ואז היא פשוט ניתקה את הקשר? וואו, ניתוק קשר כזה מאחות, זה לא משהו שעובר מהר, אבל לי זה עבר. אני מניח שאני פשוט @קול
    בחיים לא הייתי מבין גדול בפוקימונים, אבל העמדתי פנים שאני כן ליד חבריי הטובים, דבר העזר לי לרכוש את תשומת ליבם של חבריי, ואת של הבנות, כמובן. למרות הכל אני ממש מתלהב לצאת למסע, ולנסות את זה בפעם הראשונה. אני מאמין שזה יהיה חוויה מטורפת
    אמנם לקח לי קצת זמן לסיים את בית הספר, וגם אותו לא בדיוק סיימתי, וכמובן כל המורים הפרטיים.. אבל אני מניח שאסתדר.
    למרות כל החשש, ולמרות שאני חושב שלא מתאים לי? אני עדיין ממש רוצה לצאת, לעזוב קצת את הכל. לא מזמן היה לי ויכוח עם חבר טוב שלי, הוא פשוט ניתק תקשר, משהו הזוי. זה החזיר לי את כל מה שהיה עם אחותי, ובום, אני מרגיש שאני מת. הנתק הזה השפיע עליי כלכך, על הלימודים שלי, על החברים שלי, על הכל, וסה"כ אני שמח שכרגע אני מוכן לצאת למסע, אנשים חדשים, ולהתחיל את החיים מחדש! יהיה אדיר, לא?
    עם הפוקימון ההתחלתי, שיהיה שותפי לעד.. פוקימונים הם לא חלאות כמו בני האדם, בפוקימונים אפשר לבטוח.
    אני אהיה שם בשבילו, הוא יהיה שם בשבילי. וזה בדיוק מה שאני אוהב בהם- ובמיוחד בפוקימוני העשב, להם החברות וטוב הלב אופייני יותר מלכל גזע אחר של פוקימונים.. ולכן.. ולכן.. ולכן! אני בטוח אתחיל עם בלבאזור, בחיר ליבי.

פוקימון התחלתי:

בלבאזור ז'
    דחיפה | Tackle
    נהמה | Growl
    זרע טפילי | Leech Seed
    הצלפה | Vine Whip
    פוניטה ז'.
    נהמה | Growl
    גחלת | Ember
    נענוע זנב | Tail Whip
    זנב ברזל | Iron Tail
    רקיעה | Stomp

נ'
    חפירה | Dig
    מחיצת גוף | Body Slam
    נשיכה | Bite
    מתקפת חול | Sand Attack

חפצים:
    פוקדורים(X3), תיק למסע מלא באוכל לפוקימונים ובני אדם ללא הגבלה., פוקדע, מזון, מחסנית תגים, חכה ישנה, מפת האיזור.
    כסף:
    0$.
    הערות/בקשות:
    איך אפשר שלא להירשם למשחק של ניב + שאומץ ע"י אדם?

2. ניק ווארת' ~

[SPOILER]שם בפורום: TheHeliolisk
    שם השחקן/נית:
    ניק ווראת' (Nick Wrath)
    תיאור/ספרייט:
    אפשר להשתמש באחד קיים? אם לא אני יוסיף מחר אחד שאני יכין
    רקע אישי:
    ניק וווראת' היה נער... אחר. מאז שהיה בן שנתיים כל שעניין אותו הוא לרסק, למחוץ ולהרוס. בגיל חמש הוריו רשמו אותו לחוג קראטה. לאחר שנה הוא הוצא מהחוג עקב 'אלימות יתר'. הוריו של ניק בזבזו לא מעט כסף על ציוד ודברים שניק יוכל לרסק. בגיל 10 הם לקחו אותו לאבחון אצל אדם מומחה. אותו אדם החליט שניק סובל ממה שנקרא 'הפרעת זעם': הוא חווה לא מעט התקפים בהם כל מה שמעניין את גופו הוא לרסק ולהשמיד. המומחה סיפר להם שזו הפרעה מאוד נדירה, שבדרך כלל מעידה על אדם עם מוח גדול מאוד. באותו יום הם הושיבו את ניק מול מבחן IQ. לאחר שהם סוף סוף הצליחו לגרום לו לכתוב את המבחן ולסיים אותו, הבוחן הגיע למסקנה שלניק יש IQ של 159. הוא סיפר להם שניק הוא גאון על, ושהמומחה שאבחן את ניק צדק. מאותו יום חייו של ניק היו ניגוד מוחלט: גופו המשיך לרצות להרסק ולהשמיד רוב שעות היום, בעוד הוריו הכריחו אותו לשבת וללמוד כמה שיותר. בשלב מסוים הוא לא יכל יותר. ניק הודיע להוריו שבגיל 16, הוא יצא למסע משלו. עד אז הוריו עשו ככל שביכולתם כדי להרגיע את הפרעת הזעם של ניק. לבסוף, בגיל 15, ניק סיים לעבור טיפול חדשני שמטרתו להא את פעילותה של הפרעת הזעם. הטיפול החדשני התבסס על 'פוק-תרפיה' - טיפול באמצעות פוקימונים. ניק ליטף פקימונים קטנים ונלחם לצד פוקימונים גדולים, וכך הצליח להשקיט מעט את הזעם הפנימי שלו. טיפול זה היה האישור האחרון בשביל הוריו של ניק, והם הסכימו לו לצאת למסע שאליו ייחל. כיום, בגיל 16, ניק סוף סוף מוכן. הפרעת הזעם שלו נרגעה והיא בשליטה רוב הזמן, בעוד כרגע בולטים יותר חמלתו הרבה לפוקימונים ומוחו המפותח והמחושב. הוא סוף סוף מוכן לצאת למסע
    פוקימון התחלתי:
    סינדאקוויל ז'
    דחיפה | Tackle
    פזילה | Leer
    מסך עשן | Smokescreen
    גחלת | Emberמתקפה מהירה | Quick attack

דרטיני ז'.
    מבט | Leer
    זנב אקווה | Aqua Tail
    רוח קפואה | Icy Wind
    גל סטטי | Thunder Wave

קאטרפי נ'.

תווי חוטים | String Shot
    דחיפה | Tackle
    עוקץ רעל | Poison Sting

חפצים:
    פוקדורים(X3), תיק למסע מלא באוכל לפוקימונים ובני אדם ללא הגבלה., פוקדע, מזון, מחסנית תגים, חכה ישנה, מפת האיזור.
    כסף:
    0$.
    הערות/בקשות:
    בבקשההה להתקבל נראה לי כל כך כיף לשחק עם הרקע הזה

3. טובי מוריסון ~

שם בפורום: NivX10
    שם השחקן/נית:
    טובי מוריסון
    תיאור/ספרייט:

רקע אישי:
    טובי נולד במחוז אולטימה, בעיר הקטן השלווה והמאוד משעממת לדעתו 'סאנרייז'. מגיל צעיר היו לטובי ‏קשיים, החיים לא קלים כשאתה לא גר עם הוריך. הוא התגורר עם דודו ודודתו. זאת מכוון שאביו לקה במחלה נדירה שהטיפול בה מצריך כסף רב והוריו לא יכלו לדאוג לו בעצמם. או בכלל...
    את החיים בבית דודיו טובי שנא בכל רמח אבריו. לטענתו שני הדודים שלו הם זוג כסילים שמעולם לא הכירו בו (בטובי) באמת כבן וניסו לקבל אותו למשפחתם כרעוי. תמיד היה מתבקש לשמור על שקט, לא להתבלט, שלא יקלקל את כבוד המשפחה.‏
    כילד הרפתקן הוא היה גורם להמון בעיות, בבית ספר היה רודף הרפתקאות, מהיר החלטה ופזיז, חולמני בשיעורים, דעתן עד כי גובל בחוצפה. הרבה תכונות שמורים והמנהלת ‎לא נוטים להעריך. תכונות שדווקא כן בלטו אצלו לטובה היו היותו אתלט נהדר וחזק לגילו, מתפקד טוב ברגעי לחץ, בעל לב רחב שמי שכן מצליח להיכנס אליו זוכה בהמון אהבת חינם.
    בגדול? טובי ילד טוב, פשוט מעט בעייתי.
    טובי היה גם טוב בדייג, מכוון שבכדי שדודו יהיה מוכן לשלוח מעט כסף לעזרה בטיפולים של אביו, הוא היה מבקש ממנו לדוג ולמכור בכסף את מה שתפס בשביל פרנסת הבית.
    תחביביו העיקריים היו לנגן במפוחית ולהתגנב אל השביל הפראי במורד ביתו ולהביט ולנגן גם לפוקימונים. עולם הפוקימון והוא היו רומן אחד גדול...
    יום אחד הגיע מכתב חוזר בדואר, מהרשויות המקומויות. טובי שלח אליהם כמה חודשים קודם מכתב עתירה לצאת למסע בעצמו ללא רשות מהרויו מכוון שהיחס מהגורמים המגדלים אותו הוא עויין. ולמרבה התדהמה הוא קיבל סוף-סוף תשובה חיובית, נרגש עד אין קץ, הוא הרבה יותר לצאת לדוג ואפילו סייע לדוור של העיר בשביל לאגור כסף ולצאת למסע!
    והינה מתחילים היום, טובי מוריסון יוצא לדרך!

פוקימון התחלתי:
    טורצ'יק ז'
    שריטה | Scratch
    ניקור | Peck
    זריזות | Agility
    גחלת | Ember
    התפרצות בוערת | Flame Burst

וויסמור ז'
    חבטה | Pound
    צווחה | Screech
    דמעות מזויפות | Fake tears
    נגיחת זן | Zen Headbutt

סיל ז'.

נגיחה | HeadButt
    הדרן | Encore
    רסיסי קרח | Ice Shard
    טבעת אקווה | Aqua Ring

(X4), תיק למסע מלא באוכל לפוקימונים ובני אדם ללא הגבלה., פוקדע, מזון, מחסנית תגים, חכה ישנה, מפת האיזור.
    כסף: 140$.
    הערות/בקשות: שתקרא את מה שרשמתי בפרטי... לא יותר =)

4. דקסטר מורגן ~

שם בפורום: itayQT
    שם השחקן/נית:
    דקסטר מורגן
    תיאור/ספרייט: 139.gif
    רקע אישי:
    דקסטר הנו ילד יחיד מיוחד, דקסטר איך נגדיר את זה הוא לא בדיוק יודע לתקשר עם אחרים. הוא ילד מאוד מופנם והתקשורת עם בני אדם מאוד מקשה עליו. כשהיה צעיר נהג דקסטר ללכת ליער הסמוך ולשחק עם הפוקימונים שנמצאים שם. דקסטר ראה בפוקימונים כחברים, חברים קרובים שאיתם אפשר לשחק ואפשר לעשות הכל.. דקסטר תיקשר עם הפוקימונים, הכיר, למד, והם נהיו לו ממש לחברים קרובים. היה לו חבר, שהצטרף לא מזמן "לחבורת הפוקימונים" הקבועה שנהגה להיות עם דקסטר בזמנים שהיה הולך ליער ומעביר שם את הזמן, פוקימון קטן ונראה לא מזיק בכלל, חמוד ונחמד, עם להבה בוערת בקצה זנבו, צ'ארמנדר הפוקימון. דקסטר מיד התחבר אליו, בלי היסוס ניגש וחיבק אותו כאילו היה שם מאז ומתמיד. צ'ארמנדר נהיה לדקסטר לחבר קרוב מאוד, הם ביו יחד את רוב שעות היום כשדקסטר היה מגיע ליער הסמוך, צ'ארמנדר עשה את דקסטר מאושר ולהפך. ביום בהיר הגיע בן אדם גבוהה, נראה מאיים עם שפם ולצידו עומד אלקטבז, גדול מאוד, בריא עם פרצוף שרוצה רק לרסק כל דבר. אותו בן אדם הורה לאלקטבז "מכת חשמל על צ'ארמנדר, עכשיו!" צ'ארמנדר התחשמל ונפל על הקרקע, בשארית כוחותיו הסתכל צ'ארמנדר במבט כאוב ומלא עצב לעבר דקסטר שהיה המום למראה עיניו, עמד וקפא במקום. אותו בן אדם גבוהה, מאיים שכזה בעל אלקטבז, הכניס את ידו לעבר כיסו והוציא פוקדור, אותו פוקדור שנזרק לעבר צ'ארמנדר במטרה ללכוד אותו. בלי היסוס, דקסטר קפץ לעבר הפוקדור והעיף אותו היישר לשיחים, וחיבק חזק חזק את צ'ארמנדר, והגן עליו בגופו בעוד הבן אדם מנסה להפריד את דקסטר מצ'ארמנדר בכדי שיוכל לקחת לעצמו את צ'ארמנדר אליו. דקסטר לא נכנע, ולפתע מגיחים מן האדמה, האוויר והים עדר של פוקימונים התוקפים את אלקטבז והמאמן שלו ומגנים בכל כוחם על דקסטר וצ'ארמנדר ולבסוף מצליחים לסלק את הבן אדם האיום ואת אלקטבז שלו. מאז אותו יום, דקסטר וצ'ארמנדר נהיו לחברים הכי טובים ואף עם הזמן הצטרף צ'ארמנדר לצוות של דקסטר שהתחיל במסעו להיות אלוף ה
    פוקימון התחלתי:
    צ'ארמנדר ז'
    שריטה | Scratch
    גחלת | Ember
    נהמה | Growl
    מסך עשן | SmokeScreen

אצל הפרופ':
    -לא לגעת-
    חפצים:
    פוקדורים(X5), תיק למסע מלא באוכל לפוקימונים ובני אדם ללא הגבלה., פוקדע, מזון, מחסנית תגים, חכה ישנה, מפת האיזור.
    כסף: 0$.
    הערות/בקשות:
    מקווה שהלך לי טוב הפעם

5. טיפ ג'ונס:

שם בפורום: Alice
    שם השחקן/נית
    : טיפ ג'ונס
    תיאור/ספרייט:

רקע אישי: טיפ תמיד אהבה את מחוז אולטימה. זה המחוז שהיא גדלה בו-עם כל הפוקימונים המגוונים שבו. אבא של טיפ היה פסנתרן די מפורסם, כנראה ממנו היא קיבלה את האהבה שלה למוזיקה. אמא שלה הייתה אשת עסקים מצליחה-ממנה טיפ קיבלה את השכל. במשך כל שנות לימודיה בבית הספר לטרום-מאמנים טיפ הצטיינה בלימודיה. חברתה הכי טובה, מישל-או כפי שטיפ נהגה לקרא לה, מימי הייתה היחידה שיכלה לעקוף את טיפ במקצועות הלימוד. שטיפ ומימי היו בנות שמונה, משהו מוזר קרה. המשפחה של מימי פשוט נעלמה. זה התחיל מיום אחד שבו מימי לא הגיעה לבית הספר-כולם חשבו שהיא בטח חולה. שבוע עבר והמשפחה לא ענתה לטלפונים ולא פתחה את הדלת. חודש אחרי המשטרה התערבה ולאחר חקירה ממושכת הגיעו למסקנה שהמשפחה פשוט נעלמה. טיפ מעולם לא התגברה על זה באופן מלא.
    היא ידעה שכשיגיע הזמן היא תצא למסע פוקימונים-ולא משנה מה, היא תגלה מה קרה למימי.
    פוקימון התחלתי:
    צ'יקוריטה נ'.
    דחיפה | Tackle
    עלי תער | Razor Leaf
    סיטנזה |
    Synthesis
    ריח מתוק |
    Sweet Scent

אקנס ז'.

לפיתה | Wrap
    הדהמה | Glare
    עוקץ רעל | Poison Sting
    ביטול | Disable

(X4), תיק למסע מלא באוכל לפוקימונים ובני אדם ללא הגבלה., פוקדע, מזון, מחסנית תגים, חכה ישנה, מפת האיזור.
    כסף: 30$.

6. לוקאס ~
    שם בפורום
    :שם השחקן/נית: לוקאס
    תיאור/ספרייט:
    רקע אישי:
    החיים של לוקאס היו חיים כמו של כל ילד רגיל לפני שיוצא למסע שלו, הוא חי עם הוריו שאהבו אותו מאוד, אהב מאוד פוקימונים וחלם לנצח בליגה כשיהיה בגיל לצאת למסע.
    הוא למד בבית הספר ואף הצטיין בכך, נשלח לעבוד עם הפרופסור ולסייע לו. כשהיה עם הפרופסור לוקאס למד המון דברים חדשים על עולם הפוקימונים ובכך קיבל קצת יתרון על המאמנים האחרים שיצאו ביחד איתו. הוא היה יוצא למסעות עם הפרופסור על מנת לחקור סוגים שונים של פוקימונים, ואף פעם הותקף על ידי עדר טאורוס זועמים ולהקת ספירואים. למרות כל אלה לוקאס לא פחד מהפוקימונים, הוא ידע שלמסע יש השלכות ויכול להיות שהוא יפגע או יפצע אבל עדיין, הוא מספיק נבון כדי לשרוד ולהגיע לליגה ואף לנצח.

פוקימון התחלתי:
    טוטודייל ז'.

שריטה | Scratch
    נשיכה | Bite
    מבט | Leer
    אגרוף קרח | Ice Punch
    אקדח מים | Water Gun
    ריקוד הגשם | Rain Dance

סקורפי ז'.

נשיכה | Bite
    טילי סיכות | Pin Missiles
    עוקץ רעל | Poison Sting
    קבר אבן | Rock Tomb

חפצים
    : פוקדורים(X4), תיק למסע מלא באוכל ללא הגבלה, פוקדע, מזון, מחסנית תגים, חכה ישנה, מפת האיזור.
    כסף:
    25$.
    הערות/בקשות:
    houndour

5. מנהל ראשי
    כככ

6. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    יאללה אני ראשון.
    כבר עורך עם הרקע של המשחק שלך

טופס הרשמה:
    שם בפורום:
    The Charizard, משתנה אוטוטו ממילא.
    שם השחקן:
    אלון גרינברג (אלון הנסיך)
    ספרייט:
    רקע אישי:
    אוקיי אוקיי.
    אז אני אלון. החיים שלי לא באמת כאלה מעניינים. נולדתי למשפחה ממוצעת, אבא שחור, אמא לבנה. אני הבכור, יש לי אחות חורגת שעזבה את הבית לפני שמונה שנים, אף אחד לא יודע למה. אני אישית הערצתי אותה, את המיומנות שלה בפוקימונים, כל הידע שלה לגביהם. אבל כלום, נאדה- היא פשוט עזבה, באה פעם בחודש, פעם בשנה, ועכשיו כבר 8 שנים and still counting, למרות כל ההזמנות שלנו. אני עכשיו שונא אותה. הערצתי אותה פעם, ואז היא פשוט ניתקה את הקשר? וואו, ניתוק קשר כזה מאחות, זה לא משהו שעובר מהר, אבל לי זה עבר. אני מניח שאני פשוט @קול
    בחיים לא הייתי מבין גדול בפוקימונים, אבל העמדתי פנים שאני כן ליד חבריי הטובים, דבר העזר לי לרכוש את תשומת ליבם של חבריי, ואת של הבנות, כמובן. למרות הכל אני ממש מתלהב לצאת למסע, ולנסות את זה בפעם הראשונה. אני מאמין שזה יהיה חוויה מטורפת
    אמנם לקח לי קצת זמן לסיים את בית הספר, וגם אותו לא בדיוק סיימתי, וכמובן כל המורים הפרטיים.. אבל אני מניח שאסתדר.
    למרות כל החשש, ולמרות שאני חושב שלא מתאים לי? אני עדיין ממש רוצה לצאת, לעזוב קצת את הכל. לא מזמן היה לי ויכוח עם חבר טוב שלי, הוא פשוט ניתק תקשר, משהו הזוי. זה החזיר לי את כל מה שהיה עם אחותי, ובום, אני מרגיש שאני מת. הנתק הזה השפיע עליי כלכך, על הלימודים שלי, על החברים שלי, על הכל, וסה"כ אני שמח שכרגע אני מוכן לצאת למסע, אנשים חדשים, ולהתחיל את החיים מחדש! יהיה אדיר, לא?
    עם הפוקימון ההתחלתי, שיהיה שותפי לעד.. פוקימונים הם לא חלאות כמו בני האדם, בפוקימונים אפשר לבטוח.
    אני אהיה שם בשבילו, הוא יהיה שם בשבילי. וזה בדיוק מה שאני אוהב בהם- ובמיוחד בפוקימוני העשב, להם החברות וטוב הלב אופייני יותר מלכל גזע אחר של פוקימונים.. ולכן.. ולכן.. ולכן! אני בטוח אתחיל עם בלבאזור, בחיר ליבי.
    פוקימון התחלתי:
    כמממובן שבלבאזור.
    חפצים: פוקדורים(X5), תיק למסע מלא באוכל לפוקימונים ובני אדם ללא הגבלה., פוקדע, מזון, מחסנית תגים, חכה ישנה, מפת האיזור.
    הערות/בקשות:
    איך אפשר שלא להירשם למשחק של ניב + שאומץ ע"י אדם?

7. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    שני, שיהיה בהצלחה אדמ'לה!
    ברח לך עם הפונטים והכל... וגם התגי ספויילר, תקן שלא יראה מבולגן

.

8. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    טופס הרשמה:
    שם בפורום:Alice
    שם השחקן/נית: טיפ ג'ונס
    תיאור/ספרייט:
    רקע אישי: טיפ תמיד אהבה את מחוז אולטימה. זה המחוז שהיא גדלה בו-עם כל הפוקימונים המגוונים שבו. אבא של טיפ היה פסנתרן די מפורסם, כנראה ממנו היא קיבלה את האהבה שלה למוזיקה. אמא שלה הייתה אשת עסקים מצליחה-ממנה טיפ קיבלה את השכל. במשך כל שנות לימודיה בבית הספר לטרום-מאמנים טיפ הצטיינה בלימודיה. חברתה הכי טובה, מישל-או כפי שטיפ נהגה לקרא לה, מימי הייתה היחידה שיכלה לעקוף את טיפ במקצועות הלימוד. שטיפ ומימי היו בנות שמונה, משהו מוזר קרה. המשפחה של מימי פשוט נעלמה. זה התחיל מיום אחד שבו מימי לא הגיעה לבית הספר-כולם חשבו שהיא בטח חולה. שבוע עבר והמשפחה לא ענתה לטלפונים ולא פתחה את הדלת. חודש אחרי המשטרה התערבה ולאחר חקירה ממושכת הגיעו למסקנה שהמשפחה פשוט נעלמה. טיפ מעולם לא התגברה על זה באופן מלא.
    היא ידעה שכשיגיע הזמן היא תצא למסע פוקימונים-ולא משנה מה, היא תגלה מה קרה למימי.
    פוקימון התחלתי: צ'יקוריטה
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

9. משתמש מנוסה
    שם בפורום: ~BarMaster~
    שם השחקן/נית: בר סרוסי
    תיאור/ספרייט:
    רקע אישי: בר נולד בעיירה סאנרייז וכמה ימים לאחר שנולד הוריו החליטו לנטוש את בר ורק אחיו הגדול סרב להם ונישאר עם בר, ולבסוף נמצאה להם משפחה אומנת.
    בר אהב מאוד פוקימונים מכיוון שבצעירותו, בעקבות הנטישה הוא לעולם לא הרגיש בבית, לכן יצא לבחוץ לראות ולהבין איך פוקימונים מתנהגים, וכמובן להתחיל את המסע.
    בר שהיה צעיר תמיד רצה להיות מאמן כמו אחיו הגדול שהיה מאוד טוב ועם הרבה פוקימונים חזקים.
    ותמיד חלם להיות אלוף ההאלופים של הליגה עם פוקימונים חזקים.
    פוקימון התחלתי: דאסקאל (אם אי אפשר, צ'ימצ'אר)
    חפצים: פוקדורים(X5), תיק למסע מלא באוכל לפוקימונים ובני אדם ללא הגבלה., פוקדע, מזון, מחסנית תגים, חכה ישנה, מפת האיזור.
    הערות/בקשות: כבר שיחקתי במ"ת הזה בעבר, אחלה משחק מקווה להירשם

10. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    שם בפורום: totodile
    שם השחקן: ג'וני בראון
    תיאור:1.75, שיער קצוץ מאוד, חולצה לבנה ועליה וסט שחור, גינס, נעליים כחולות.
    רקע אישי: ג'וני נולד בסאנרייז שבאולטימה לאב בשם ג'ון אשר היה מאמן פוקימונים חזק ומנהיג מכון לחימה במחוז טיירון ולאם בשם קרוליין שהייתה חקלאית ועבדה בהתנדבות במרכז הפוקימונים.
    מאז שהיה קטן, ג'וני היה אוהב לצאת לבחוץ ולשחק עם הרטטות והאודישים שבשדות ליד ביתו. אייס היה מאוכזב מאוד שאביו לא נמצא הרבה בבית משום שהיה המודל לחיקוי שלו, אך היה נורא גאה באביו. כשאייס היה בן 10 אביו הביא לו ביום הולדתו מאצ'ופ קטן אך שובב, ג'ון אמר לג'וני שיום יבוא והוא יחליף אותו. אבל ג'וני לא רצה להיות מנהיג מכון, הוא רצה להפוך למאסטר הפוקימונים של המחוזות. אביו ג'ון לא האמין בו ואמר לו שהוא לא יצליח מכיוון שיש מלא מאמנים חזקים במחוז, אך ג'ונע היה בטוח בעצמו שיצליח. היום, שש שנים בדיוק אחרי, ביום הולדתו ה16, ג'וני יוצא למסע משלו, כששני מטרות יש לו: להיות המאמן החזק ביותר באולטימה ועל הדרך להוכיח לאביו שהוא יכול להיות הכי טוב שירצה, אם רק ירצה. ג'וני השאיר את מאצ'ופ בבית, מאצ'ופ היה מאוכזב מההחלטה הזאת אבל ג'וני אמר לו שישמור על אמו בזמן שהוא יוצא למסע הזה.
    פוקימון התחלתי: כשמי כן הוא, טוטודייל.
    הערות/בקשות: שמאצ'ופ יצטרף אליי בזמן המסע אם אפשר, סביבות אחרי המכון הראשון.

11. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    טופס הרשמה:
    שם בפורום: TheHeliolisk
    שם השחקן/נית: ניק ווראת' (Nick Wrath)
    תיאור/ספרייט: אפשר להשתמש באחד קיים? אם לא אני יוסיף מחר אחד שאני יכין
    רקע אישי: ניק וווראת' היה נער... אחר. מאז שהיה בן שנתיים כל שעניין אותו הוא לרסק, למחוץ ולהרוס. בגיל חמש הוריו רשמו אותו לחוג קראטה. לאחר שנה הוא הוצא מהחוג עקב 'אלימות יתר'. הוריו של ניק בזבזו לא מעט כסף על ציוד ודברים שניק יוכל לרסק. בגיל 10 הם לקחו אותו לאבחון אצל אדם מומחה. אותו אדם החליט שניק סובל ממה שנקרא 'הפרעת זעם': הוא חווה לא מעט התקפים בהם כל מה שמעניין את גופו הוא לרסק ולהשמיד. המומחה סיפר להם שזו הפרעה מאוד נדירה, שבדרך כלל מעידה על אדם עם מוח גדול מאוד. באותו יום הם הושיבו את ניק מול מבחן IQ. לאחר שהם סוף סוף הצליחו לגרום לו לכתוב את המבחן ולסיים אותו, הבוחן הגיע למסקנה שלניק יש IQ של 159. הוא סיפר להם שניק הוא גאון על, ושהמומחה שאבחן את ניק צדק. מאותו יום חייו של ניק היו ניגוד מוחלט: גופו המשיך לרצות להרסק ולהשמיד רוב שעות היום, בעוד הוריו הכריחו אותו לשבת וללמוד כמה שיותר. בשלב מסוים הוא לא יכל יותר. ניק הודיע להוריו שבגיל 16, הוא יצא למסע משלו. עד אז הוריו עשו ככל שביכולתם כדי להרגיע את הפרעת הזעם של ניק. לבסוף, בגיל 15, ניק סיים לעבור טיפול חדשני שמטרתו להא את פעילותה של הפרעת הזעם. הטיפול החדשני התבסס על 'פוק-תרפיה' - טיפול באמצעות פוקימונים. ניק ליטף פקימונים קטנים ונלחם לצד פוקימונים גדולים, וכך הצליח להשקיט מעט את הזעם הפנימי שלו. טיפול זה היה האישור האחרון בשביל הוריו של ניק, והם הסכימו לו לצאת למסע שאליו ייחל. כיום, בגיל 16, ניק סוף סוף מוכן. הפרעת הזעם שלו נרגעה והיא בשליטה רוב הזמן, בעוד כרגע בולטים יותר חמלתו הרבה לפוקימונים ומוחו המפותח והמחושב. הוא סוף סוף מוכן לצאת למסע
    פוקימון התחלתי: סינדאקוויל
    חפצים: פוקדורים(x5), תיק למסע מלא באוכל לפוקימונים ובני אדם ללא הגבלה., פוקדע, מזון, מחסנית תגים, חכה ישנה, מפת האיזור.
    הערות/בקשות: בבקשההה להתקבל נראה לי כל כך כיף לשחק עם הרקע הזה
    Spoiler ספוילר

12. מנהל ראשי
    שם בפורום: itayQT
    שם השחקן/נית: דקסטר מורגן
    תיאור/ספרייט: 139.gif
    רקע אישי: דקסטר הנו ילד יחיד מיוחד, דקסטר איך נגדיר את זה הוא לא בדיוק יודע לתקשר עם אחרים. הוא ילד מאוד מופנם והתקשורת עם בני אדם מאוד מקשה עליו. כשהיה צעיר נהג דקסטר ללכת ליער הסמוך ולשחק עם הפוקימונים שנמצאים שם. דקסטר ראה בפוקימונים כחברים, חברים קרובים שאיתם אפשר לשחק ואפשר לעשות הכל.. דקסטר תיקשר עם הפוקימונים, הכיר, למד, והם נהיו לו ממש לחברים קרובים. היה לו חבר, שהצטרף לא מזמן "לחבורת הפוקימונים" הקבועה שנהגה להיות עם דקסטר בזמנים שהיה הולך ליער ומעביר שם את הזמן, פוקימון קטן ונראה לא מזיק בכלל, חמוד ונחמד, עם להבה בוערת בקצה זנבו, צ'ארמנדר הפוקימון. דקסטר מיד התחבר אליו, בלי היסוס ניגש וחיבק אותו כאילו היה שם מאז ומתמיד. צ'ארמנדר נהיה לדקסטר לחבר קרוב מאוד, הם ביו יחד את רוב שעות היום כשדקסטר היה מגיע ליער הסמוך, צ'ארמנדר עשה את דקסטר מאושר ולהפך. ביום בהיר הגיע בן אדם גבוהה, נראה מאיים עם שפם ולצידו עומד אלקטבז, גדול מאוד, בריא עם פרצוף שרוצה רק לרסק כל דבר. אותו בן אדם הורה לאלקטבז "מכת חשמל על צ'ארמנדר, עכשיו!" צ'ארמנדר התחשמל ונפל על הקרקע, בשארית כוחותיו הסתכל צ'ארמנדר במבט כאוב ומלא עצב לעבר דקסטר שהיה המום למראה עיניו, עמד וקפא במקום. אותו בן אדם גבוהה, מאיים שכזה בעל אלקטבז, הכניס את ידו לעבר כיסו והוציא פוקדור, אותו פוקדור שנזרק לעבר צ'ארמנדר במטרה ללכוד אותו. בלי היסוס, דקסטר קפץ לעבר הפוקדור והעיף אותו היישר לשיחים, וחיבק חזק חזק את צ'ארמנדר, והגן עליו בגופו בעוד הבן אדם מנסה להפריד את דקסטר מצ'ארמנדר בכדי שיוכל לקחת לעצמו את צ'ארמנדר אליו. דקסטר לא נכנע, ולפתע מגיחים מן האדמה, האוויר והים עדר של פוקימונים התוקפים את אלקטבז והמאמן שלו ומגנים בכל כוחם על דקסטר וצ'ארמנדר ולבסוף מצליחים לסלק את הבן אדם האיום ואת אלקטבז שלו. מאז אותו יום, דקסטר וצ'ארמנדר נהיו לחברים הכי טובים ואף עם הזמן הצטרף צ'ארמנדר לצוות של דקסטר שהתחיל במסעו להיות אלוף ה
    פוקימון התחלתי: צ'ארמנדר ואם אי אפשר, אשמח לקבל את בוויזל.
    הערות/בקשות: מקווה שהלך לי טוב הפעם

13. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    שמע אני יודע שצבא והכל ואני נטחן ביותר אבל אני חייב לנסות להיות פעם אחת בצד השני של המשוואה במשחק הזה... אז ברשותך, הטופס!

שם בפורום: NivX10
    שם השחקן/נית: טובי מוריסון
    תיאור/ספרייט:
    רקע אישי: טובי נולד במחוז אולטימה, בעיר הקטן השלווה והמאוד משעממת לדעתו 'סאנרייז'. מגיל צעיר היו לטובי ‏קשיים, החיים לא קלים כשאתה לא גר עם הוריך. הוא התגורר עם דודו ודודתו. זאת מכוון שאביו לקה במחלה נדירה שהטיפול בה מצריך כסף רב והוריו לא יכלו לדאוג לו בעצמם. או בכלל...
    את החיים בבית דודיו טובי שנא בכל רמח אבריו. לטענתו שני הדודים שלו הם זוג כסילים שמעולם לא הכירו בו (בטובי) באמת כבן וניסו לקבל אותו למשפחתם כרעוי. תמיד היה מתבקש לשמור על שקט, לא להתבלט, שלא יקלקל את כבוד המשפחה.‏
    כילד הרפתקן הוא היה גורם להמון בעיות, בבית ספר היה רודף הרפתקאות, מהיר החלטה ופזיז, חולמני בשיעורים, דעתן עד כי גובל בחוצפה. הרבה תכונות שמורים והמנהלת ‎לא נוטים להעריך. תכונות שדווקא כן בלטו אצלו לטובה היו היותו אתלט נהדר וחזק לגילו, מתפקד טוב ברגעי לחץ, בעל לב רחב שמי שכן מצליח להיכנס אליו זוכה בהמון אהבת חינם.
    בגדול? טובי ילד טוב, פשוט מעט בעייתי.
    טובי היה גם טוב בדייג, מכוון שבכדי שדודו יהיה מוכן לשלוח מעט כסף לעזרה בטיפולים של אביו, הוא היה מבקש ממנו לדוג ולמכור בכסף את מה שתפס בשביל פרנסת הבית.
    תחביביו העיקריים היו לנגן במפוחית ולהתגנב אל השביל הפראי במורד ביתו ולהביט ולנגן גם לפוקימונים. עולם הפוקימון והוא היו רומן אחד גדול...
    יום אחד הגיע מכתב חוזר בדואר, מהרשויות המקומויות. טובי שלח אליהם כמה חודשים קודם מכתב עתירה לצאת למסע בעצמו ללא רשות מהרויו מכוון שהיחס מהגורמים המגדלים אותו הוא עויין. ולמרבה התדהמה הוא קיבל סוף-סוף תשובה חיובית, נרגש עד אין קץ, הוא הרבה יותר לצאת לדוג ואפילו סייע לדוור של העיר בשביל לאגור כסף ולצאת למסע!
    והינה מתחילים היום, טובי מוריסון יוצא לדרך!
    פוקימון התחלתי: ~~~
    חפצים: פוקדורים(X5), תיק למסע מלא באוכל ללא הגבלה, פוקדע, מזון, מחסנית תגים, חכה ישנה, מפת האיזור.
    כסף: 1000$.
    הערות/בקשות: שתקרא את מה שרשמתי בפרטי... לא יותר =)

.

14. מנהל ראשי
    חברים יקרים, אנחנו מתחילים!
    לאלו שעוד לא התקבלו, אולי בהמשך...

אלון ~
    אתה קם בבוקר ומשום מה אתה נזכר באחותך. אתה לוקח נשימה עמוקה ומחליט שזה לא איך שאתה מתחיל בוקר שכזה ומזדרז לך להתארגן. אתה נזכר במסיבה שנערכה לכבודך אמש ויודע שזה כל מה שאתה היית צריך שם. זה פגע במקום הנכון ואתה מוכן נפשית לעזוב את הבית. אתה לובש את הבגדים החדשים שהוריך קנו לך וזורק על כתפיך את התיק החדש!
    השמיים לא יכלו להיות יותר כחולים והשמש ליטפה את מצחך בעוד שהרוח בידרה את שערותיך. יום פשוט מושלם. אתה צועד לעבר המעבדה ולאחר זמן מה אתה נכנס. היו שם מאמנים נוספים ואליך התפנה פרופ די גבוה שהזדהה כפרופ אוק. הוא היה חביב למדי וביקש ממך למלא טופס כדי לקבל את הפוקימון שלך. הפוקימון שלך. לאחר מה שהרגיש כמו נצח אתה מקבל את הפוקדור הנכסף. אתה ממהר לצאת מהמעבדה, לא לפני שקיבלת את כל הדברים הנחוצים. אתה מביט בפוקדור וקולט. אתה צועד את הצעד הראשון של המסע האישי שלך. המסע האולטמטיבי.

ניק ~
    אתה קם בבוקר ומשום מה אתה נזכר בכל הקורה אותך בשנים האחרונות, עד כמה מסוכן אתה מסוגל להיות עד כמה אלים, חששות מתגנבות ללבך לפתע. אתה לוקח נשימה עמוקה ומחליט שזה לא איך שאתה מתחיל בוקר שכזה ומזדרז לך להתארגן. אתה נזכר במסיבה שנערכה לכבודך אמש ויודע שזה כל מה שאתה היית צריך שם. נזכר בכל מה שהוריך עשו למענך כל השנים הללו. זה פגע במקום הנכון ואתה מוכן נפשית לעזוב את הבית. אתה לובש את הבגדים החדשים שהוריך קנו לך וזורק על כתפיך את התיק החדש!
    השמיים לא יכלו להיות יותר כחולים והשמש ליטפה את מצחך בעוד שהרוח בידרה את שערותיך. יום פשוט מושלם. אתה צועד לעבר המעבדה ולאחר זמן מה אתה נכנס. היו שם מאמנים נוספים ואליך התפנה פרופ די גבוה שהזדהה כפרופ אלם. הוא היה חביב למדי וביקש ממך למלא טופס כדי לקבל את הפוקימון שלך. הפוקימון שלך. לאחר מה שהרגיש כמו נצח אתה מקבל את הפוקדור הנכסף. אתה ממהר לצאת מהמעבדה, לא לפני שקיבלת את כל הדברים הנחוצים. אתה מביט בפוקדור וקולט. אתה צועד את הצעד הראשון של המסע האישי שלך. המסע האולטמטיבי.

טובי ~
    אתה קם בבוקר ומשום מה אתה נזכר בדודיך ובהוריך. אתה לוקח נשימה עמוקה ומחליט שזה לא איך שאתה מתחיל בוקר שכזה ומזדרז לך להתארגן. אתה נזכר במסיבה שנערכה לכבודך אמש על ידי הדוור השכונתי ויודע שזה כל מה שאתה היית צריך שם. זה פגע במקום הנכון ואתה מוכן נפשית לעזוב את הבית. אתה לובש את הבגדים החדשים שחבריך קנו לך וזורק על כתפיך את התיק החדש!
    השמיים לא יכלו להיות יותר כחולים והשמש ליטפה את מצחך בעוד שהרוח בידרה את שערותיך. יום פשוט מושלם. אתה צועד לעבר המעבדה ולאחר זמן מה אתה נכנס. היו שם מאמנים נוספים ואליך התפנה פרופ די גבוה שהזדהה כפרופ אלם. הוא היה חביב למדי וביקש ממך למלא טופס כדי לקבל את הפוקימון שלך. הפוקימון שלך. לאחר מה שהרגיש כמו נצח אתה מקבל את הפוקדור הנכסף. אתה ממהר לצאת מהמעבדה, לא לפני שקיבלת את כל הדברים הנחוצים. אתה מביט בפוקדור וקולט. אתה צועד את הצעד הראשון של המסע האישי שלך. המסע האולטמטיבי.

דקסטר ~
    אתה קם בבוקר ומשום מה אתה נזכר בצ'ארמנדר שנעלם לך באופן מוזר. לא משנה כמה חיפשת אותו הוא פשוט נעלם! אתה לוקח נשימה עמוקה ומחליט שזה לא איך שאתה מתחיל בוקר שכזה ומזדרז לך להתארגן. אתה נזכר במסיבה שנערכה לכבודך אמש ויודע שזה כל מה שאתה היית צריך שם. זה פגע במקום הנכון ואתה מוכן נפשית לעזוב את הבית. אתה לובש את הבגדים החדשים שהוריך קנו לך וזורק על כתפיך את התיק החדש!
    השמיים לא יכלו להיות יותר כחולים והשמש ליטפה את מצחך בעוד שהרוח בידרה את שערותיך. יום פשוט מושלם. אתה צועד לעבר המעבדה ולאחר זמן מה אתה נכנס. היו שם מאמנים נוספים ואליך התפנה פרופ די גבוה שהזדהה כפרופ אוק. הוא היה חביב למדי וביקש ממך למלא טופס כדי לקבל את הפוקימון שלך. הפוקימון שלך. לאחר מה שהרגיש כמו נצח אתה מקבל את הפוקדור הנכסף. אתה ממהר לצאת מהמעבדה, לא לפני שקיבלת את כל הדברים הנחוצים. אתה מביט בפוקדור וקולט. אתה צועד את הצעד הראשון של המסע האישי שלך. המסע האולטמטיבי.

טים ~

את קמה בבוקר ומשום מה את נזכרת בחברתך האבודה ובמשפחתה. את לוקחת נשימה עמוקה ומחליטה שזה לא איך שאת מתחילה בוקר שכזה ומזדרזת לך להתארגן. את נזכרת במסיבה שנערכה לכבודך אמש על ידי הוריך וחבריך ויודעת שזה כל מה שאת היית צריכה שם. זה פגע במקום הנכון ואת מוכנה נפשית לעזוב את הבית. את לובשת את הבגדים החדשים שחבריך קנו לך וזורקת על כתפיך את התיק החדש!
    השמיים לא יכלו להיות יותר כחולים והשמש ליטפה את מצחך בעוד שהרוח בידרה את שערותיך. יום פשוט מושלם. את צועדת לעבר המעבדה ולאחר זמן מה את נכנסת. היו שם מאמנים נוספים ואליך התפנה פרופ די גבוה שהזדהה כפרופ אלם. הוא היה חביב למדי וביקש ממך למלא טופס כדי לקבל את הפוקימון שלך. הפוקימון שלך. לאחר מה שהרגיש כמו נצח את מקבלת את הפוקדור הנכסף. את ממהרת לצאת מהמעבדה, לא לפני שקיבלת את כל הדברים הנחוצים. את מביטה בפוקדור וקולטת. את צועדת את הצעד הראשון של המסע האישי שלך. המסע האולטמטיבי.

15. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    ציטוט פורסם במקור על ידי The Charmander צפה בהודעה
    חברים יקרים, אנחנו מתחילים!
    לאלו שעוד לא התקבלו, אולי בהמשך...

אלון ~
    אתה קם בבוקר ומשום מה אתה נזכר באחותך. אתה לוקח נשימה עמוקה ומחליט שזה לא איך שאתה מתחיל בוקר שכזה ומזדרז לך להתארגן. אתה נזכר במסיבה שנערכה לכבודך אמש ויודע שזה כל מה שאתה היית צריך שם. זה פגע במקום הנכון ואתה מוכן נפשית לעזוב את הבית. אתה לובש את הבגדים החדשים שהוריך קנו לך וזורק על כתפיך את התיק החדש!

ניק ~
    אתה קם בבוקר ומשום מה אתה נזכר בכל הקורה אותך בשנים האחרונות, עד כמה מסוכן אתה מסוגל להיות עד כמה אלים, חששות מתגנבות ללבך לפתע. אתה לוקח נשימה עמוקה ומחליט שזה לא איך שאתה מתחיל בוקר שכזה ומזדרז לך להתארגן. אתה נזכר במסיבה שנערכה לכבודך אמש ויודע שזה כל מה שאתה היית צריך שם. נזכר בכל מה שהוריך עשו למענך כל השנים הללו. זה פגע במקום הנכון ואתה מוכן נפשית לעזוב את הבית. אתה לובש את הבגדים החדשים שהוריך קנו לך וזורק על כתפיך את התיק החדש!

טובי ~
    אתה קם בבוקר ומשום מה אתה נזכר בדודיך ובהוריך. אתה לוקח נשימה עמוקה ומחליט שזה לא איך שאתה מתחיל בוקר שכזה ומזדרז לך להתארגן. אתה נזכר במסיבה שנערכה לכבודך אמש על ידי הדוור השכונתי ויודע שזה כל מה שאתה היית צריך שם. זה פגע במקום הנכון ואתה מוכן נפשית לעזוב את הבית. אתה לובש את הבגדים החדשים שחבריך קנו לך וזורק על כתפיך את התיק החדש!

דקסטר ~
    אתה קם בבוקר ומשום מה אתה נזכר בצ'ארמנדר שנעלם לך באופן מוזר. לא משנה כמה חיפשת אותו הוא פשוט נעלם! אתה לוקח נשימה עמוקה ומחליט שזה לא איך שאתה מתחיל בוקר שכזה ומזדרז לך להתארגן. אתה נזכר במסיבה שנערכה לכבודך אמש ויודע שזה כל מה שאתה היית צריך שם. זה פגע במקום הנכון ואתה מוכן נפשית לעזוב את הבית. אתה לובש את הבגדים החדשים שהוריך קנו לך וזורק על כתפיך את התיק החדש!

אוציא את בלבאזור. ״בוא תגיד שלום!״ אקרא ואלחץ על הכפתור, מחכה בציפייה.

עמוד 1 מתוך 20 12311 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •