Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

נושא: one piece

1. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד

רקע:
    לפני 22 שנה היה איש בשם גול ד. רוג'ר. היה לו הכל, עושר, תהילה וכוח.
    מילותיו האחרונות היו: "האוצר שלי? כן אתם יכולים לקחת אותו, אבל תצטרכו למצוא אותו קודם. השארתי אותו שמה בקו הגדול! את הוואן פיס!" מילים אלו גרמו למאות פיראטים לצאת למסע בחיפוש האוצר, הוא פתח את תור הזהב של הפיראטים.

יש גוף אחד שאחראי על שמירה של הביטחון בכל העולם, קוראים לו הממשלה העולמית.
    הממשלה נשלטת על ידי קבוצה של חמישה זקנים שנקראת הגורוסאיי. קבוצה זאת נשלטת מאחורי הקלעים על ידי אצילי העולם, האנשים שבעצם אבותיהם הקימו את הממשלה העולמית. הכוח הצבאי העיקרי של הממשלה הוא המארינס.
    למרות שהם אמורים לשמור על בטחון העולם הממשלה העולמית נחשבת לארגון שפל ומושחט מהיסוד שיעשה הכל רק כדי ליצור את הצדק המוחלט שרוצים מקימיו המקוריים.

מנגד לארגון זה יש את צבא המהפכנים שבראשו עומד מונקי ד. דראגון האיש המבוקש בעולם. מעט מאוד ידוע על הארגון הזה, הדבר היחידי שברור לכולם הוא שהוא בא לערער את היציבות של העולם ולהתנגד לממשלה העולמית ולמה שהיא מייצגת.

מטרה:
    היום, 22 שנה אחרי שגול ד. רוג'ר, מלך הפיראטים, הוצא להורג אתם מוכנים לצאת למסע שלכם.
    מה שתעשו במסע הזה תלוי רק בכם, אתם יכולים לנסות להקים צוות פיראטים משלכם, להצטרף לצוות קיים. אולי אפילו לנסות את מזלכם בצייד ראשים בשביל באונטי, להצטרף למארינס או, אם יש לכם הרבה מזל, להצטרף לצבא המהפכנים.
    המטרה שלכם יכולה להיות מה שתרצו, אושר, חופש, סתם להפיג את השיעמום שלכם. הכל, בסופו של דבר כולכם צריכים להתקדם לעבר הקו הגדול ולעולם החדש.

העולם:
    בעולם יש 5 ימים עיקריים שמכסים את רוב העולם של וואן פיס. הימים מופרדים על ידי הקו האדום וcalm belt. אתם תתחילו מאחד מהימים האלה.

east blue:
    הים המזרחי נחשב לים החלש ביותר מבין כל הימים. אפילו הפיראטים החזקים ביותר כיום באיסט בלו נחשבים כעדיפות נמוכה לממשלה היות והם כל כך חלשים ביחס לפיראטים מהימים האחרים.
    למרות זאת יצאו משם פיראטים חזקים כמו רוג'ר, זורו ולופי. ואנשים חזקים כמו דראגון מנהיג צבא המהפכנים ואבא שלו מונקי ד. גארפ שהוא סגן אדמירל במארינס.

west blue:
    אין ממש משהו מיוחד באוקיינוס המערבי, כמו שאר האוקייאנוסים הוא בנוי בעיקר מים ומפוזרים בו איים. ידוע שמשם יצא היונקו שאנקס אדום השיער ושם היה עץ הידע וכפר הארכאולוגים אוהרה.

south blue:
    באוקיינוס הדרומי אין הרבה דברים מיוחדים. הוא דומה מאוד לשאר האוקייאנוסים. הדבר המיוחד היחיד שיש בו הוא אי שמתמחה באומניות לחימה שנקרא אי הקרטה.

north blue:
    הים הצפוני כמו שאר הימים בנוי בעיקר ממים ומכמה איים שמפוזרים בו. הים הזה הוא מקום הולדתו של ההרפתקן נולנד ומשם יצא ספר הילדים עליו נולנד השקרן.

בנוסף לימים אלה יש עוד ים אחד, הים שמחבר בין כולם שנקרא הקו הגדול. שם אומרים שנמצא האוצר ולשם אתם רוצים להגיע, הקו הגדול מחולק לשני חלקים.
    paradise: החלק הזה נקרא "גן עדן" כי זה מה שחושבים עליו אנשים אחרי שהם היו בחלק השני. למרות השם המטעה שלו הים הזה צופן בתוכו סכנות רבות בכללן מזג אוויר משתנה, המצפנים לא עובדים בו וצריך מצפן מיוחד שנקרא לוג פוס כדי לנווט דרכו. הוא נמצא בין הים המזרחי לים הדרומי.

new world: החלק הזה הרבה יותר מסוכן מהחלק הקודם. היחיד שראה את כולו היה מלך הפיראטים והצוות שלו. בים הזה שולטים ארבעת היונקו, ארבעת הקיסרים, ארבעה פיראטים חזקים מאוד עם צוותים ענקיים שיכולים לשלוט בחלקי ארץ שונים. אפילו המארינס מפחדים מהם ולא נוהגים להכנס לשטחים של יונקו. גם לים הזה יש מצפן מיוחד שעוזר לנווט בו כי האיים משבשים את השדה המגנטי.

פירות שטן:
    פירות שטן הם פירות מיוחדים בעולם של וואן פיס ונחשבים לאגדה (במיוחד באיסט בלו) הם מאוד נדירים ונותנים לאוכלים שלהם כוחות מיוחדים, אבל המחיר הוא שאי אפשר לשחות אחרי שאכלת את הפרי הזה ואבן ים, הים מחלישים אותך. הפירות מתחלקים ל3 סוגים פאראמסיה זואן ולוגיה:
    פאראמסיה: פאראמסיה הוא פרי שטן שמשפיע על גופו של המשתמש מתמרנים את הסביבה או מאפשרים למשתמש ליצר דברים (כמו למשל להפוך לגומי, ליצור שעווה/ רעל, לגרום לרעידות אדמה) הסוג הזה הוא הנפוץ ביותר, באופן יחסי כמובן.

זואן: פירות שטן מסוג זואן נותנים למשתמש את היכולת להפוך לחיה מסוימת כרצונו. המשתמש יכול גם להפוך לשילוב של חצי חיה חצי אדם ומשתמשים מנוסים יכולים לפתח את זה אפילו יותר. לזואן יש 4 תת סוגים:

זואן טורף- נותן להפוך לחיה טורפת. יותר שימושי בקרב והופך את המשתמש ליותר צמא דם ותוקפני.

זואן פרהיסטורי- זואן נדיר מאוד נותן להפוך לחיה פרהיסטורית כמו דינוזאורים וכו'

זואן מיתי- הזואן הכי נדיר, יש אומרים שסוג זה של פירות הוא הכי נדיר בעולם, יותר אפילו מסוג לוגיה. זואן זה נותן לך
    אפשרות להפוך ליצור מיתי כלומר ממיתולוגיה כגון פניקס כמובן ביחד עם היכולות של יצור זה, לכן הוא גם חזק מהשאר

זואן מלאכותי- לא רלוונטי כרגע... אבל ניתן להבין מהשם מה זה אומר

לוגיה: לוגיה הוא הסוג הנדיר ביותר (חוץ מזואן מיתי) הסוג הזה גורם למשתמש להפוך לאלמנט או כוח טבע כלשהו (כמו ברק או אש) הפירות האלה נחשבים גם לחזקים ביותר בגלל שאדם בלי הכלים והידע המתאימים לא יכול לגעת בהם בכלל, בגלל שהגוף שלהם עשוי מאלמנט כל מתקפה רגילה שתוקפים אותם תעבור דרכם.. למרות זאת יש דרכים לנצח גם משתמשי פירות אלה.

האקי:
    לא רלוונטי כרגע..
    אף אחד לא עורר האקי ולא ראיתם עוד האקי.

חוקים:
    1.כל חוקי פוקימונ'ס וחוקי פורום חת"מ תקפים גם פה
    2.אין לקלל
    3.לא להספים
    4.לצטט את ההודעה שלי ורק את הסעיף שלכם אין צורך בכל ההודעה.
    5.אם מישהו רוצה מידע/ לא הבין משהו/ יש בעיה עם משהו שכתבתי (אני לא מומחה לוואן פיס) נא להודיע לי בהודעה פרטית
    6. מי שלא יגיב יותר מ4 ימים בלי להודיע מראש יעוף.
    7.מי שיתעלם מדברים שאני כותב לו או שינסה לשנות מה שקורה (ולא לכתוב רק מה הוא עושה אלא גם דברים שקורים בסביבה) בתגובה שלו יקבל אזהרה, יש לכם רק אזהרה אחת לקבל פעם שניה עפתם.

8. וזה חשוב מאוד, אתם יכולים למות במשחק. אם אתם תיכנסו לקרבות שאתם לא יכולים לנצח ולא תחשבו אתם תמותו. ובכך תעופו מהמשחק. תחשבו, לפעמים עדיף לברוח מלתקוף, אני לא ארחם עליכם.

טופס:
    שם בפורום:
    שם במשחק:
    מגדר: (זכר/נקבה)
    רקע: (כמה נקודות בסיסיות בחיים של הדמות שלכם (מי לימד אותכם להילחם, מאיפה באתם, למה אתם רוצים להגיע לקו הגדול) שיהיה לי למה להתייחס במשחק, בבקשה לא צריך ולא רצוי מגילות.)
    מראה: (מעדיף לא תמונה, ואם כן שתהיה קטנה)
    פרי שטן : (אתם יכולים לבחור להתחיל עם פרי שטן, אבל זה אומר שאתם תקבלו אחד שאני בוחר לכם וזה יהיה או זואן בסיסי או פאראמסיה יוסלס... וזה, כמובן, ישלול מכם את היכולת לאכול עוד פרי.. אז תחשבו על זה טוב. )
    סגנון לחימה: (סייף (חשוב לציין סגנון), מכות (גם חשוב לציין סגנון), צלפות... או כל מה שאתם יכולים להמציא, נא לזכור שאם תכתבו כמה ביחד זה הופך אותכם לגרועים יותר בכל אחד מהם)
    באונטי: 0 בלי
    צוות: (לא לגעת)
    מיקום: (אני אחליט אבל מי שמכיר את האיים באיסט בלו יכול לבקש אם הוא רוצה חוץ מלוגטאון)
    כסף: 0 בלי
    הערות/ בקשות: (לא מבטיח כלום)

כמה הערות
    אם אין לכם את האנשים המתאימים בצוות שלכם יהיה לכם מאוד קשה להמשיך הלאה.
    כדאי לכם למצוא טבח/נווט לפני שאתם מוצאים כל דבר אחר כי אלה משתתפים קריטיים למסע שלכם.

עוד לא להגיב

2. Because lizards can swim
    רשומים 1-4
    1.
    שם בפורום:monster
    שם במשחק: לי אקרוב
    מגדר: זכר
    רקע: לי נולד לו בכפר סירופ באותו אי שבו גם התגורר אוסופ אך הוא לא אהב את שקריו אז הוא לא היה אחד מחבריו. לי בילדותו היה ננער בודד כי כל ילדי הכפר הסתובבו עם אוסופ ורק הוא לא, הנחמה הקטנה שהייתה לו זה שיש לאביו דוג'ו קטן ששם הוא בילה את ילדותו. אביו היה סייף די טוב וכל הכפר העריץ אותו. הוא נהג ללמד בילדות את לי בנו את סגנון החרב האחת שלי ידע . בגיל 10 לי שלט היטב בסגנון החרב האחת ואף הצליח להתעלות על אביו וניצח בכמה תחריות של סייף שהתרחשו באיסט בלו. בגיל 16 קרה אירוע דרמטי, מתנקש אלמוני רצח את אביו של לי. במקום הארוע לי מצא פתק שכתוב עליו " רוצה לנקום על אביך? בוא תגיע לניו ורלד ". וכך לי התחיל את מסעו להיוץ בעל סגנון החרב האחת הטוב ביותר ואף למצוא את המתנקש של אביו וכמובן הוא חלם למצוא את הוואן פיס.
    מראה:
    פרי שטן : אין
    סגנון לחימה:סגנון החרב האחת- סייף.
    מיקום "כפר סירופ".
    הערות/ בקשות: אמן שעוד אנשים ירשמו למשחק!

אפשר להגיב, בהצלחה

3. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    רקע: לי נולד לו בכפר סירופ באותו אי שבו גם התגורר אוסופ אך הוא לא אהב את שקריו אז הוא לא היה אחד מחבריו. לי בילדותו היה ננער בודד כי כל ילדי הכפר הסתובבו עם אוסופ ורק הוא לא, הנחמה הקטנה שהייתה לו זה שיש לאביו דוג'ו קטן ששם הוא בילה את ילדותו. אביו היה סייף די טוב וכל הכפר העריץ אותו. הוא נהג ללמד בילדות את לי בנו את סגנון החרב האחת שלי ידע . בגיל 10 לי שלט היטב בסגנון החרב האחת ואף הצליח להתעלות על אביו וניצח בכמה תחריות של סייף שהתרחשו באיסט בלו. בגיל 16 קרה אירוע דרמטי, מתנקש אלמוני רצח את אביו של לי. במקום הארוע לי מצא פתק שכתוב עליו " רוצה לנקום על אביך? בוא תגיע לניו ורלד ". וכך לי התחיל את מסעו להיוץ בעל סגנון החרב האחת הטוב ביותר ואף למצוא את המתנקש של אביו וכמובן הוא חלם למצוא את הוואן פיס.
    מראה:
    מיקום "כפר סירופ".
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

4. Because lizards can swim
    ציטוט פורסם במקור על ידי monster צפה בהודעה
    מראה:
    מיקום "כפר סירופ".
    חתיך, התקבלת

5. Because lizards can swim
    האמיץ הראשון שיבחר לשים פרי יקבל פאראמסיה semi שימושית (בערך ברמה של הפרי של לופי שלדעתי באזור הC TIER)

6. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    שם בפורום: מונקי
    שם במשחק: סלייב
    רקע: סלייב הוא נער בן שמונה עשרה שהגיע מהים הצפוני ממדינה שהייתה בעבר משגשגת.
    אולם כשהו היה ילד בן 10 קרה במדינתו אירוע נורא המשפחה המלכותית ורוב גדול מהעשרות העליון מתו כתוצאה מטביעה של ספינה בא הם נפשו.
    לאחר שהמלוכה נעלמה שרר כאוס באי והתקפות של פיראטים ומהפכנים האזור היה מסוכן האוכל היה דל והיה צורך ללמוד לשרוד באופן עצמאי. בזמן הקרבות של המהפכנים סלייב נפגע בראשו ואיבד את זכרונו הדבר הראשון שזכר היה המילים של אדם בגלימה ירוקה שהצהיר לכל התושבים שהממשלה מושחתת ושמי שרוצה לפעול למען צדק צריך להחתזק ולפגוש בצבא המהפכנים בניו וורל.
    באותו זמן סלייב שאפילו לא זכר את שמו לא התייחס לדברי האדם המסטורי אבל לאחר 7 שנים של עבודת פרך אצל אצילים ושימוש בשם המשפיל סלייב (עבד) הוא החליט שזהו הזמן לצאת לים ולשנות את הסדר של העולם לשם כך הוא התאמן במשך שנה באומניות לחימה וחיזק את גופו כמו כן קנה בכל כספו שחסך במשך השנים פרי שטן מסתורי מסוחר מהשוק בכפרו וכעת הוא מוכן לצאת לים.
    מראה: סלייב הוא בעל מראה מתוחכם גבוהה עם שיער שחור ומשקפיים. לא פעם צחקו עליו שהוא דומה מאוד לפיראט המפורסם מהים המזרחי קפטן קורו.
    פרי שטן:עם
    סגנון לחימה:מכות (קרב מגע וקראטה)
    צוות:
    הערות/ בקשות: המשחק נראה נחמד שינוי מרענן ממשחקי הפוקימון בפורום אבל חבל שאי אפשר לדעת מה פרי השטן שלך קודם כי זה מקשה להחליט מה לבחור בסגנון הלחימה.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

7. Because lizards can swim
    ציטוט פורסם במקור על ידי מונקי צפה בהודעה
    שם בפורום: מונקי
    שם במשחק: סלייב
    רקע: סלייב הוא נער בן שמונה עשרה שהגיע מהים הצפוני ממדינה שהייתה בעבר משגשגת.
    אולם כשהו היה ילד בן 10 קרה במדינתו אירוע נורא המשפחה המלכותית ורוב גדול מהעשרות העליון מתו כתוצאה מטביעה של ספינה בא הם נפשו.
    לאחר שהמלוכה נעלמה שרר כאוס באי והתקפות של פיראטים ומהפכנים האזור היה מסוכן האוכל היה דל והיה צורך ללמוד לשרוד באופן עצמאי. בזמן הקרבות של המהפכנים סלייב נפגע בראשו ואיבד את זכרונו הדבר הראשון שזכר היה המילים של אדם בגלימה ירוקה שהצהיר לכל התושבים שהממשלה מושחתת ושמי שרוצה לפעול למען צדק צריך להחתזק ולפגוש בצבא המהפכנים בניו וורל.
    באותו זמן סלייב שאפילו לא זכר את שמו לא התייחס לדברי האדם המסטורי אבל לאחר 7 שנים של עבודת פרך אצל אצילים ושימוש בשם המשפיל סלייב (עבד) הוא החליט שזהו הזמן לצאת לים ולשנות את הסדר של העולם לשם כך הוא התאמן במשך שנה באומניות לחימה וחיזק את גופו כמו כן קנה בכל כספו שחסך במשך השנים פרי שטן מסתורי מסוחר מהשוק בכפרו וכעת הוא מוכן לצאת לים.
    מראה: סלייב הוא בעל מראה מתוחכם גבוהה עם שיער שחור ומשקפיים. לא פעם צחקו עליו שהוא דומה מאוד לפיראט המפורסם מהים המזרחי קפטן קורו.
    פרי שטן:עם
    סגנון לחימה:מכות (קרב מגע וקראטה)
    צוות:
    הערות/ בקשות: המשחק נראה נחמד שינוי מרענן ממשחקי הפוקימון בפורום אבל חבל שאי אפשר לדעת מה פרי השטן שלך קודם כי זה מקשה להחליט מה לבחור בסגנון הלחימה.
    אתה לא חייב פרי שטן, לפחות לא להתחיל עם אחד, אם אתה תמצא אתה יכול לשאול אנשים (יש בעולם אנשים שיודעים מה כל פרי עושה) מה הוא נותן... בכל מקרה בגלל שאתה הראשון שבחר עם אתה מקבל את פרי השיער שיער נו מי, אתה יכול לשלוט בשיערות הגוף שלך מכל מקום (כן גם מהאף) ולהשתמש בהם ללחימה (להאריך אותם לאיזה גודל שאתה רוצה וכו') ראה ערך bobobo

8. Because lizards can swim
    וואו פתחתי את זה לפני 178 יום ואף אחד לא נרשם :'(
    טוב תנעלו

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •