Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2
  1. משתמש רשום
    אמיו אולטימט - המהפכה כבר הגיעה!!
    שלום לכולם אנשים, אני שחקן בשרת אמיו אולטימט את האמת שהתחלתי לשחק ואני מאוד מאוד נהנה בשרת.
    אווירה טובה, צוות טוב, אחלה של קהילה בעולם, יש חפצים חדשים שאני אישית לא ראיתי בשום שרת אחר!
    לפי דעתי יש בין 50 ל100 מחוברים, כמובן שתלוי בשעה וביום, אם זה חופש או סתם יום רגיל.
    אני ממליץ לשחק בשרת אמיו אולטימט ולא בשרתים מתחרים מכמה וכמה סיבות שונות.
    1- הקהילה. אני בטוח שבשום שרת שונה לא תמצאו קהילה כיפית שכזו.
    2- הייחודיות. אני שיחקתי בהמון שרתים בחיים שלי ולעולם, אבל לעולם לא ראיתי אמיו מיוחד שכזה, בעיצוב, בנשקים החדשים ובסגנון של האיוונטים.
    3- האתגר. אמנם השרת אמיו אולטימט הוא שרת קל, אך שלא תטעו! יש אתגר והאתגר הוא גדול. אתם צריכים לאסוף גימים, להשיג קרדיטים, להשיג סט וחרבות טובות בשביל קרבות וכו׳..
    4- סייג. כן כן, בשרת אמיו אולטימט הסייג עובד חלק, כל יום רביעי בשעה שש, הסייג מאתגר וממש ממש מהנה!
    5- שידורי רדיו. בשרת אמיו אולטימט יש שידורי רדיו מעולים, שירים טובים, פעילויות טובות, איוונטים יצירתיים עם הרדיו וכו׳...
    6- איווונטים. בשרת אמיו אולטימט יש יחסית הרבה איווונטים. תמיד כשיש הזדמנות לאיוונט עושים איוונט! אם זה בחג או סתם בשישי או מוצש!
    7- איכות קרבות מעולה. האיכות של הקרבות בשרת אמיו אולטימט הוא מעולה, ממש כיף להילחם והקרב עובר חלק!
    8- כמות המחוברים. כמו המחוברים שיש באחיו אולטימט היא יחסית גדולה לשרתים אחרים, השרת תמיד ממשיך לצמוח!
    9- השם. מי בחייו לא שמע את השם אמיו אולטימט?! אני בטוח שכולנו שמענו את השם הזה בחיינו ותאמינו לי שאם לא השם המון אנשים לא היו מגיעים!

אודות השרת
    אקספי : x99999
    דרופ: 100%
    מקס סטאטים: 32767
    נקודות לרמה: 25, עם טבעת הכבוד 30
    בוקס אוף קונדון 1 עד 5 בחנויות
    באוויר כמעט שנה!!
    אחסון: כמובן שיש

צוות השרת
    בעלים: מאי
    עוזר בעלים: ניסים
    סמנכל השרת: עידן
    אחראי שדרנים: דוד
    אחראי פקחים: רוני
    גיאמים: ירין וישראל
    פקחים: רון, איליי ונועם

איווונטים:
    בלוד קאסל: פעיל
    קאסל סייג:׳פעיל
    קריי וואלף: פעיל
    כאוס קאסל: פעיל
    דוויל סקוואר: פעיל

אתר השרת:
    פה

הורדה:
    פה

הרשמה:
    פה

אז למה אתם מחכים? הורידו והתרשמו עוד היום!
    אמיו אולטימט - המהפכה כבר הגיעה!!
    שלום לכולם אנשים, אני שחקן בשרת אמיו אולטימט את האמת שהתחלתי לשחק ואני מאוד מאוד נהנה בשרת.
    אווירה טובה, צוות טוב, אחלה של קהילה בעולם, יש חפצים חדשים שאני אישית לא ראיתי בשום שרת אחר!
    לפי דעתי יש בין 50 ל100 מחוברים, כמובן שתלוי בשעה וביום, אם זה חופש או סתם יום רגיל.
    אני ממליץ לשחק בשרת אמיו אולטימט ולא בשרתים מתחרים מכמה וכמה סיבות שונות.
    1- הקהילה. אני בטוח שבשום שרת שונה לא תמצאו קהילה כיפית שכזו.
    2- הייחודיות. אני שיחקתי בהמון שרתים בחיים שלי ולעולם, אבל לעולם לא ראיתי אמיו מיוחד שכזה, בעיצוב, בנשקים החדשים ובסגנון של האיוונטים.
    3- האתגר. אמנם השרת אמיו אולטימט הוא שרת קל, אך שלא תטעו! יש אתגר והאתגר הוא גדול. אתם צריכים לאסוף גימים, להשיג קרדיטים, להשיג סט וחרבות טובות בשביל קרבות וכו׳..
    4- סייג. כן כן, בשרת אמיו אולטימט הסייג עובד חלק, כל יום רביעי בשעה שש, הסייג מאתגר וממש ממש מהנה!
    5- שידורי רדיו. בשרת אמיו אולטימט יש שידורי רדיו מעולים, שירים טובים, פעילויות טובות, איוונטים יצירתיים עם הרדיו וכו׳...
    6- איווונטים. בשרת אמיו אולטימט יש יחסית הרבה איווונטים. תמיד כשיש הזדמנות לאיוונט עושים איוונט! אם זה בחג או סתם בשישי או מוצש!
    7- איכות קרבות מעולה. האיכות של הקרבות בשרת אמיו אולטימט הוא מעולה, ממש כיף להילחם והקרב עובר חלק!
    8- כמות המחוברים. כמו המחוברים שיש באחיו אולטימט היא יחסית גדולה לשרתים אחרים, השרת תמיד ממשיך לצמוח!
    9- השם. מי בחייו לא שמע את השם אמיו אולטימט?! אני בטוח שכולנו שמענו את השם הזה בחיינו ותאמינו לי שאם לא השם המון אנשים לא היו מגיעים!

אודות השרת
    אקספי : x99999
    דרופ: 100%
    מקס סטאטים: 32767
    נקודות לרמה: 25, עם טבעת הכבוד 30
    בוקס אוף קונדון 1 עד 5 בחנויות
    באוויר כמעט שנה!!
    אחסון: כמובן שיש

צוות השרת
    בעלים: מאי
    עוזר בעלים: ניסים
    סמנכל השרת: עידן
    אחראי שדרנים: דוד
    אחראי פקחים: רוני
    גיאמים: ירין וישראל
    פקחים: רון, איליי ונועם

איווונטים:
    בלוד קאסל: פעיל
    קאסל סייג:׳פעיל
    קריי וואלף: פעיל
    כאוס קאסל: פעיל
    דוויל סקוואר: פעיל

אתר השרת:
    פה

הורדה:
    פה

הרשמה:
    פה

אז למה אתם מחכים? הורידו והתרשמו עוד היום!

2. bbuuuii
    שם: עידן
    אני סמנכל השרת

Spoiler ספוילר

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •