Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 9 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 131
  1. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    מולי:
    את מעודדת את קלפה בהתלהבות והיא נהנת מכך. את מבקשת ממנה פשוט להמשיך עם הגלגול, הריי השפעת הנשיקה המתוקה תמשך זמן מה. והיא בשלה. חובטת בעורב שוב... ועוד פעם. והוא נהלם קשות אך עדיין 'מלא באהבה'. רק לאחר 4 חבטות מתלתלות של קלפה המתגלגלת בספירו הוא מתעורר לפתע, ואת מנסה להזהיר את קלפה שממהרת עוד לתקוף. הוא מתעופף מעלה ומתחמק והיא נכנסת היישר בשיח קוצני וסבוך ונתקעת. קלפה הקטנה נראת מודאגת ומתחילה קצת ליילל ולחשוש. כשספירו מחייך ומשתמש בכנפיו ויוצר רוח חזקה, קרירה עם משב אפור מלוכלך שכזה (ominous wind) והולם בקלפה שנדחפת עוד לעומק השיח נעקצת ונשרטת ממנו.

.

2. the bitch is back
    ציטוט פורסם במקור על ידי NivX10 צפה בהודעה
    מולי:
    את מעודדת את קלפה בהתלהבות והיא נהנת מכך. את מבקשת ממנה פשוט להמשיך עם הגלגול, הריי השפעת הנשיקה המתוקה תמשך זמן מה. והיא בשלה. חובטת בעורב שוב... ועוד פעם. והוא נהלם קשות אך עדיין 'מלא באהבה'. רק לאחר 4 חבטות מתלתלות של קלפה המתגלגלת בספירו הוא מתעורר לפתע, ואת מנסה להזהיר את קלפה שממהרת עוד לתקוף. הוא מתעופף מעלה ומתחמק והיא נכנסת היישר בשיח קוצני וסבוך ונתקעת. קלפה הקטנה נראת מודאגת ומתחילה קצת ליילל ולחשוש. כשספירו מחייך ומשתמש בכנפיו ויוצר רוח חזקה, קרירה עם משב אפור מלוכלך שכזה (ominous wind) והולך בקלפה שנדחפת עוד לעומק השיח נעקצת ונשרטת ממנו.
    "קלפה לא להתייאש! תעברי במהירות לחיקוי ואז חבטה!"
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

3. משתמש מנוסה

תומאס:

חחח... הכל בסדר אחי, קח את הזמן. תרגיש חופשי לא לגזור את התגובה שלך מהפלאפון אם זה לא נוח לך בזמן העבודה? צטט הכל
    ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
    אתה מביט בו ומתרגז, כמה שחצן ונפוח הוא. אתה חייב לעשות משהו, זה מאוד מציק לך ואתה ממהר אליו בצעדים חזקים וקורא "היי, אתה! עצור!" והוא באמת נעצר אחריי כמה צעדים ומסתובב באדישות. "חשבתי להתנצל בפנייך אז, אבל הגישה שלך היא בכלל לא לעניין. זה היה בטעות הריי, מי אתה חושב שאתה?" אתה משיב לעברו והוא מביט בך בבוז, מה שקרא מתסיס יותר ואת מרים קולך "יודע מה בוא ניישב את זה, קרב פוקימונים, אני מולך!" אתה מאתגר אותו להוט וזעוף. והוא שוב באדישות מניף את שיערו הגולש ואומר "שמע... ילדון... אין לי זמן אלייך, אתה נראה כמו מפסידן אמיתי. וזה סתם יעקב אותי. אולי פעם אחרת" והוא מסתובב. אתה המום, אינך מאמין שהוא עוד מעז לדבר כך. ועוד ברצינות! 'כמה חצוף הוא יכול להיות?!?' לבך שואג ומתפוצץ. ואילו הוא מתחיל שוב להתרחק, לפתע אתה מבחין בפוקימון קטן כתום שיושב על כתפו
    .
    'יש לו צ'ימצאר, אה? אומנם יש לו יתרון על טארטוויג אבל אני בטוח שאני אנצח!' אני חושב בנחישות "כנראה שאתה בעצמך מפסידן ופחדן אם אתה לא רוצה להילחם בי" אני אומר לו ומשחרר את טארטוויג החוצה מהפוכדור שלו "אני והטארטוויג שלי ננצח אותך, אני בטוח!" אני קורא ומניף את ידי בנחישות.

4. מנהל למופת! (לשעבר)
    מולי:
    אני אפתח את ההמשך לבד אבל נסה לתת לי יותר בשר בפעם הבאה חחח...
    ~~~~~~
    את צועקת אל קלפה ומנסה להרגיע אותה, להראות לה שאת כאן. וזה עוזר... קצת. את חושבת בנתיים מה לעשות ונראה שעלייך לעשות זאת מהר כי היא זקוקה לך. ואז את מורה לה להשתמש בחיקוי קלפה מביטה בספירו ולפתע עיניה זוהרות לכמה שניות באור כחול ונראה שהיא קולטת את המתקפה, היא פורסת ידיה בתוך השיח, לוקחת הרבה מאוד אוויר ואז משחרר גלי רוח רעה בעצמה. ספירו מרים גבה. מופתע מאוד והינה היא מכוונת אליו אך הוא מתעופף מעט אחורה ומתרחק. קלפה פורצת משיח הקוצים, רצה במרץ עם רגליה הקטנות ותוקפת בחבטה ישירה בבטנו של ספירו. שמוטח שוב בקרקע. הוא קם מהר משחשבתן, הפוקימון הזה עקשן והוא משיב שוב בניקור הפעם גם מספיק ומנקר מקורו החד את ראשה של קלפה הסובלת! הוא אינו מרפה!

תומאס:
    אתה מבחין בפוקימון ובסריקה זריזה וקצת מידע קודם אתה מבין שזהו צ'ימצ'אר. ומבין עם מה הולך להיות לך עסק, שהריי אתה בטוח שהקרב יתקיים בסוף. אתה ממשיך לרוץ אחריו ומדביק אותו ושוב קורא "כנראה שבעצם אתה מפסידן, מפחד להפסיד לי בקרב אם אתה לא רוצה להילחם בי" ומתגרה בו. אתה כבר מוציא החוצה את הטרטוייגשלך
    "עמוד והילחם, אנחנו ננצח אותך בטוח!" אתה אומר בביטחון. הוא מביט בך וחיוך עולה על פניו שחציים מכוסה בפוני שלו "אתה נוסף לכל גם טיפש אה? פוקימון עשב? נגד פוקימון אש כמו שלי... טוב נו, ילדון..." הוא שוב קורא לך קח ומוסיף "איך תשיג ניצחון אם לא תדע מהו הפסד אה? בוא אני אעזור לך לגלות..." בנימה מלגלגת וצ'ימצ'אר קופת מכתפו.
    "צ'ימצ'אר זה אמנם הקרב הראשון שלך אבל ראה הוזהרת, אצלי שואפים לשלמות, לא מפסידים! כדי לך להפנים זאת!" הוא אומר ומסתכל על הצ'ימצ'אר שלו רציני מאוד. צ'ימצ'אר נראה במבט חושש ומתנצל אך מנער ראשו ומסתכל על טרטוייג זועף. מנפח את החזה שלו דופק עליו וצווח בחזקה. "מי מתחיל? לא שזה משנה אבל ניתן לך את הכבוד, האחרון הזה" הוא ממשיך.

.

5. מנהל ראשי
    שם: אדם
    וואיט:
    טוטודייל כמעט ונעצר אחרי גלגול אחד או שניים לאחור, כתוצאה מהדחיפה, אך הוא ממשיך 'לשחק' ומתגלגל הישר לעבר השיח שלאחר מכן. בורמי צוחק בקולו המזמזם והצרוד וממשיך להתקדם בקפיצות שלו אל טוטודייל. טוטודייל בנתיים מסתתר בשיחים, ובורמי כבר מגיע אליו ומסתער אל תוך השיח עם דחיפה נוספת. ואז בהוראה מכוונת שלך טוטודייל שולח שוב אקדח מים חזק על הקרקע וכמו מתוך גייזר מתרומם איתו מעלה! בורמי המום לגמריי וטוטודייל צולל מטה בפה פעור ואוחר בנבג השחור שעל ראשו של בורמי, נושך את ראשו כהוגן. בורמי המבוהל מקפץ סביב כשטוטודייל כמו שרך מאחוריו תלוי על ראשו. אתה צוחק בקול, ונרגש לגמרי, נראה כי מצבך טוב וזה רק הקרב הראשון שלכם.
    "טוטודייל, אני כל כך גאה בך!" אציין ואדגדג את הפוקדור הריק הראשון שבידי, הנה ואני תכל הולך לתפוס אותו. "עכשיו, תסיים אותו בעודך אוחז בו בכל הכח בין שיניך והשתמש במתקפת זעם, בכל העוצמה!" אני עומד דרוך. כל שנייה מעכשיו.

6. מנהל למופת! (לשעבר)
    וואיט:
    "כל הכבוד טוטודייל, גאה בך!" והוא מביט עליך בעודו עובד על לנצח בקרב בשיניו וקורץ לך. אתה כבר עם יד אחת לחגורת הפוקדורים שבמותן שבצד הימני של המותן שלך. ממשש שם איזה פוקדור קטן ריק ומחכה לרגע רוטט מהתרגשות. מעולם לא הרגשת ככה, אתה בחור מופנם לא יודע אפילו איך לפרש הרגשה חזקה שכזאת החוצה. "טוטודייל סיים אותו, השתמש בזעם!" אתה פוקד ועיניו של טוטודייל הופכות אדומות וכעוסות. הוא מתנהג יותר בפרעות מן הרגיל ומתחמם מאוד. נראה כי טוען את כוחו בכעס רב, זה נראה מאיים. בורמי בנתיים ממשיך לנתר ופוגע בפניו חזק בגזע עץ כי לא שם לב. השניים נפרדים זה מזה ובורמי שולח ירי חוט פוגע במצחו של טוטודייל מסחרר אותו וקושר אותו לענף תלוי באוויר מתנדנד כמו גולם.

.

7. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    התחלה לאלון:
    צפצוף שעון מרגיז פוקח לך את העיניים, אך אינך עצבני ממנו כלל. אתה מזנק מהמיטה בהתרגשות שיא, לובש את הבגדים החדשים שקניתם כל המשפחה יחד, מארגן את התיק עם כל החפצים שקנית לעצמך לכבוד המאורע הגדול. אולי הגדול בחייך. טס משם לשירותים, מצחצח שיניים, שותף פנים ומתנקה כמה שתוכל כי מחכה לך יום ארוך מאוד. מתוקתק לגמריי אתה יורד בשקט מהמדרגות למטה לקומת הקרקע, יורד בשקט כי השעה מאוד מוקדמת ובטח ההורים עודם ישנים. כשאתה מגיע למטה את רואה למרגלות המדרגות את שולחן פינך האוכל ערוך עם ארוחה משביעה שאתה הכי אוהב בבוקר. אינך מבין ואז אמך צצה מהמטבח הסמוך קוראת בוקר טוב בעיניים בורקות ורטובות מעט גם אחותך ואביך שם מחכים. מזנקים עלייך בקריאות מזל טוב ובהצלחה ואתה הופך נרגש ומאושר אף יותר. לאחר שאחלת הכל בשיחת חולין מעוטה במילים ומרובה בלחץ והתרגשות באוויר. אתה מסיים מתנקה וקם, משפחת קמה גם כן ובעוד קצת חיבוקים ונשיקות ומחיצה חזקה וקצת מציקה מאמא בוכיה את נפרד בעצם מכולם ויוצא מהבית. קריר קצת בחוץ כי בכל זאת מעוד מוקדם אתה רוקד קצת במקום ומגביר מהירות, גם ממהר למעבדה וגם כך מתחמם. לא אחריי הליכה ארוכה גם מגיע ופוגש שם את הצמד, עיר קטנה ולכן הם מכירים אותך אומרים לך שלום האחד לוקח אותך לעמדה בה בוחרים את הפוקימון ובירץ' בנתיים מארגן לך את שאר הציוד שאתה אמור לקבל ממנו. אתה מגיע אל השלוחן ואתה רואה 12 פוקדורים. אתה בהרהור אחרון זריז הולך על טריקו, מבקש אותו ומקבל מאוק הסבר קצר אליו ואת הפוקדור שלך. בדיוק גם בירץ' מגיע עם פוקדע ומפה ו-5 פוקדורים ריקים. הם מאחלים לך דרך צלחה ואתה אסיר תודה יוצא החוצה מאושר מאין כמוך.

כמובן שרק עכשיו חזרתי הביתה ואיבדתי מרתון רציני ><
    --
    "בוא נעשה היכרות!" אקרא בקול רם, בעודי אוחז בפוכדור של טריקו. "קדימה, החוצה!", ואזרוק את הפוכדור לאוויר כמו שרק אני יכול.
    לאחר שטריקו ייצא, אציג את עצמי. "שלום טריקו.." אמלמל ואתכופף על ברכי, "אני אלון, ואנחנו נהיה.. הצוות הכי טוב!" אומר בעיניים מתרגשות ולוהטות מהתלהבות.
    אם הכל יילך כמתוכנן אמשיך איתו בדרך.

Spoiler ספוילר

8. מנהל ראשי
    וואיט:
    "כל הכבוד טוטודייל, גאה בך!" והוא מביט עליך בעודו עובד על לנצח בקרב בשיניו וקורץ לך. אתה כבר עם יד אחת לחגורת הפוקדורים שבמותן שבצד הימני של המותן שלך. ממשש שם איזה פוקדור קטן ריק ומחכה לרגע רוטט מהתרגשות. מעולם לא הרגשת ככה, אתה בחור מופנם לא יודע אפילו איך לפרש הרגשה חזקה שכזאת החוצה. "טוטודייל סיים אותו, השתמש בזעם!" אתה פוקד ועיניו של טוטודייל הופכות אדומות וכעוסות. הוא מתנהג יותר בפרעות מן הרגיל ומתחמם מאוד. נראה כי טוען את כוחו בכעס רב, זה נראה מאיים. בורמי בנתיים ממשיך לנתר ופוגע בפניו חזק בגזע עץ כי לא שם לב. השניים נפרדים זה מזה ובורמי שולח ירי חוט פוגע במצחו של טוטודייל מסחרר אותו וקושר אותו לענף תלוי באוויר מתנדנד כמו גולם.
    "אתה באמת חושב שאתה יכול לגרום לטוטודייל לעשות מה שאתה עושה כל יום? בהזדמנות אחרת בורמי. טוטודייל, נשוך את החוט מהר, ותקוף במתקפת זעם!" אפקוד את טוטודייל ואשפשף ידיים. אני מקפץ בעצבנות במקום, כבר מתחיל להיותצחסר מנוח.

9. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    לוקאס:
    תשתמש בקונטרול וגלגלת העכבר וזה יגדיל תפונט, אין לי ברירה יש לי בעיה במסך שהכל ענק, ואני חייב לקטין כדי שדפים לא ימשכו כמו נצח ויתקע המחשב...
    - - - - - - - - - - -
    אתה שמח כי סוף-סוף אתה מתחיל את הניסוי הגדול שעבדת עליו עם הפרופסורים, בתור משתתף, ומה יותר כיף מזה? הניסוי הוא המסע שלך. בלי להתמעמע כלל אתה מתרחק מן המעבדה, בדרך שאתה כבר מכיר היטב ויוצא אל עבר סטון-וויל, בדרך הראשונה כמובן. שם בין צילו של עץ גדול ורחב אתה שולף את הפוקדור של הצ'רמנדר שבחרת, מעולם לא התעסקת עם פוקימוני אש... אתה מהרהר לעצמך אך בכל זאת מרגיש מסופק מן הבחירה, אולי מתוך סקרנות. הפוקדור נפתח והקרן האדומה המנצנצת מגבשת דמות דרקון קטן. לפתע הוא מופיע. ואז הוא שואג בתון גבוה ומן הרגיל ונראה מעט נבוך אך בריא וחזק. הוא מביט בך במעין רגישות וחיבה המוזרים לך למדי, עיניו בורקות ואינך יודע כבר אם זה הוא או שמה היא. בסריקת פוקדע אתה דולה עליו קצת מידע ובתמונות ההבדלים נראה כי זו נקבה, צ'רמנדרית. (מפריע לך?)
    איכס בנות
    בכל מקרה נראלי קוראים לזה צ'ארמנדר... מוזר לי להגיד צ'ארמנדרית
    ~~~
    "היי צ'ארמנדר, אני המאמן החדש שלך, בואי נלך" אומר לה ואלך לדרך 001 "בואי נחפש פוקימון פראי שתתאמני מולו, נראה מה הבסיס שלך, לפי מה שראיתי את יודעת כמה מתקפות די שימושיות"

10. the bitch is back
    מולי:
    אני אפתח את ההמשך לבד אבל נסה לתת לי יותר בשר בפעם הבאה חחח...
    ~~~~~~
    את צועקת אל קלפה ומנסה להרגיע אותה, להראות לה שאת כאן. וזה עוזר... קצת. את חושבת בנתיים מה לעשות ונראה שעלייך לעשות זאת מהר כי היא זקוקה לך. ואז את מורה לה להשתמש בחיקוי קלפה מביטה בספירו ולפתע עיניה זוהרות לכמה שניות באור כחול ונראה שהיא קולטת את המתקפה, היא פורסת ידיה בתוך השיח, לוקחת הרבה מאוד אוויר ואז משחרר גלי רוח רעה בעצמה. ספירו מרים גבה. מופתע מאוד והינה היא מכוונת אליו אך הוא מתעופף מעט אחורה ומתרחק. קלפה פורצת משיח הקוצים, רצה במרץ עם רגליה הקטנות ותוקפת בחבטה ישירה בבטנו של ספירו. שמוטח שוב בקרקע. הוא קם מהר משחשבתן, הפוקימון הזה עקשן והוא משיב שוב בניקור הפעם גם מספיק ומנקר מקורו החד את ראשה של קלפה הסובלת! הוא אינו מרפה!

"קלפה לא!" אקרא בחשש ואז אתאפס במהירות "מהר מטווח אפס נשיקה מתוקה ואז תחזרי לגילגול!" אקרא 'עם הקרבה ביניהם אין סיכוי שהיא תפספס' אחשוב לעצמי 'הנשיקה המתוקה תבלבל אותו ועוד מתקפה ישירה של גלגול צריכה לעשות את העבודה'
    גיל! 3>

11. מנהל למופת! (לשעבר)
    אלון:
    וואלה שבאמת איבדת חחח... עוד 10 דק' אני הולך להתאמן
    ~~~~~
    אתה מביט סביב ויש אחלה של יום. השמש חמימה אבל לא חמסין, יש רוח טובה וקצת עננים גדולים ולבנים. אתה מחליט בפתח המעבדה שזה הזמן לעשות היכרות. אתה מתרחק כמה צעדים מן הגדר של המבנה ומוציא החוצה את טריקו בלחיצת כפתור. הפוקדור נפתח וטריקו הלטאה הקטנה מביט בך בעיניו הגדולות והזהובות. אתה כורע ברך לדבר איתו בגובה העיניים "היי טריקו!" אתה אומר בחיוך והוא מביט בך ללא שום הבעה. "אני אלון, המאמן שלך. טוב ו... אנחנו ניהיה... צוות נפלא! חברים!" אתה אומר וטריקו מסיט ראשו ממך מסתכל סביב ומחפש דבר מה ברצפה. אינך מבין ולרגע את גם מתבאס אך אז הוא תולש זרד יבש מאיזה צמח. מתבונן בו שם בפיו ואז "טריקו טרי..." אומר ברוגע ומחייך עלייך, מסמן לך OK עם ידו.
    אתה צוחק וטופח על ראשו מעט ומבין שיש לך עסק עם פוקימון לעניין. אתה מאוד מתרגש ונלהב ממנו, אתם הולכים יחד בדרך צעדיו קטנים והוא טיפה מאחוריך אבל זה לא מפריע לו הוא מסתכל סביב במן שקט פנימי כזה אך נראה כי נהנה מהדרך וממה שהוא רואה. מרגע לרגע אתם מתרחקים מהעיר ויוצאים צפונה, הדרך מאוד נוחה להליכה כמו שמצויין במפה
    הרבה פוקימונים מצויין בסביבה אך לפתע רעש מציק של דפיקה נשמע מעלייך, אתה מביט ורואה פאצ'יריסושמנסה לפצח לאם בארי ירקרק ולארגן לעצמו ארוחה.

וואיט:
    אתה פונה על בורמי בביטחון ושואל אותו עם הוא באמת חושב שזה מה שיעצור אתכם, "בורר?!" הוא מהרהר מופתע ואז מרים ראשו למעלה ורואה את מנסר בנשיכות את הגוש החוטים שקשר אותו לפי הוראתך. ונופל אל מול בורמי בדיוק, אתה פוקד עליו לסיים במתקפת הזעם שהוא התחיל קודם לכן. וקח הוא עושה עיניו חוזרות לזרוח ועכשיו גם הילה אדומה וחמימה עוטפת אותו, בורמי צועק מבוהל והפחדן מנסה להימלט בקפיצות האופייניות לו אך טוטודייל נושך שורט ובועט בו ללא הרף בהרבה כעס ומותר את בורמי מעולף לחלוטין!

לוקאס:
    חחחח אם ממש מבאס אותך שהיא נקבה אפשר לשנות... גיוונתי יותר בשביל עצמי
    ~~~~~~
    "היי צ'ארמנדר, קוראים לי לוקאס ואני אהייה המאמן שלך" אתה אומר והיא מחייכת אלייך ועינייה הגדולות קורנות מאושר. אתה אינך מתרגש במיוחד "בואי, נצא לדרך. נבדוק את הכישורים שלך" ואילו היא עוקבת אחרייך במרץ, מביטה בך המון ומאוד מתרגשת מנוכחותך. כשאתם מגיעים לדרך, דרך שאת כבר מכיר וראית בה הרבה פוקימונים. הבולטים לעין הם שני לדיבה שלא מפסיקים להסתובב שם, ו-ווידל שאוכל פרי מעט רקוב להנאתו.

מולי:
    "קלפה לא!" את קוראת אליה. הדבר נראה מטריד, אך את מתאפסת בשבילה ובשבילך וקוראת לה להשתמש בנשיקה מתוקה שוב ואז בגלגול ספירו שומע אותך וכבר שמע זאת בעבר, לפתע כשאת בטוחה כבר שממרחק קרוב כלכך אין סיכוי להפספס ספירו מפתיע את שתיכן ומשתמש בהירות מתחמק במהירות שיא. קלפה יוצאת בעקבותיו בגלגול והיא בהחלט מהירה גם היא מצליחה להתנגש בוא בעצמה והוא מקרקר חזק ומבוהל ובורח כמו פחדן, הוא מבין שאין לו סיכוי בקרב הזה... הוא נס על נפשו מעץ אחד לשני ולזה שאחריו ולפתע שם נתקל במין אגוז ענק שנופל על הרצפה. בנתיים ספירו כבר ברח...

.

12. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אלון:
    וואלה שבאמת איבדת חחח... עוד 10 דק' אני הולך להתאמן
    ~~~~~
    אתה מביט סביב ויש אחלה של יום. השמש חמימה אבל לא חמסין, יש רוח טובה וקצת עננים גדולים ולבנים. אתה מחליט בפתח המעבדה שזה הזמן לעשות היכרות. אתה מתרחק כמה צעדים מן הגדר של המבנה ומוציא החוצה את טריקו בלחיצת כפתור. הפוקדור נפתח וטריקו הלטאה הקטנה מביט בך בעיניו הגדולות והזהובות. אתה כורע ברך לדבר איתו בגובה העיניים "היי טריקו!" אתה אומר בחיוך והוא מביט בך ללא שום הבעה. "אני אלון, המאמן שלך. טוב ו... אנחנו ניהיה... צוות נפלא! חברים!" אתה אומר וטריקו מסיט ראשו ממך מסתכל סביב ומחפש דבר מה ברצפה. אינך מבין ולרגע את גם מתבאס אך אז הוא תולש זרד יבש מאיזה צמח. מתבונן בו שם בפיו ואז "טריקו טרי..." אומר ברוגע ומחייך עלייך, מסמן לך OK עם ידו.
    אתה צוחק וטופח על ראשו מעט ומבין שיש לך עסק עם פוקימון לעניין. אתה מאוד מתרגש ונלהב ממנו, אתם הולכים יחד בדרך צעדיו קטנים והוא טיפה מאחוריך אבל זה לא מפריע לו הוא מסתכל סביב במן שקט פנימי כזה אך נראה כי נהנה מהדרך וממה שהוא רואה. מרגע לרגע אתם מתרחקים מהעיר ויוצאים צפונה, הדרך מאוד נוחה להליכה כמו שמצויין במפה
    הרבה פוקימונים מצויין בסביבה אך לפתע רעש מציק של דפיקה נשמע מעלייך, אתה מביט ורואה פאצ'יריסושמנסה לפצח לאם בארי ירקרק ולארגן לעצמו ארוחה.

פשיי, חי טוב. הולך לחד''כ או סטריט?
    ---
    "קדימה טריקו, בוא נתפוס לנו שותף!" אומר מחוייך, "השתמש בקשר עשב.. תפתיע אותו!" אוסיף ואחכה לשימוש בהתקפה.
    אם הכל ייתבצע כמו שצריך ופצ'יריסו ייפגע, אז אוסיף להורות לו לתקוף בחבטה.

Spoiler ספוילר

13. מנהל ראשי
    וואיט:
    אתה פונה על בורמי בביטחון ושואל אותו עם הוא באמת חושב שזה מה שיעצור אתכם, "בורר?!" הוא מהרהר מופתע ואז מרים ראשו למעלה ורואה את מנסר בנשיכות את הגוש החוטים שקשר אותו לפי הוראתך. ונופל אל מול בורמי בדיוק, אתה פוקד עליו לסיים במתקפת הזעם שהוא התחיל קודם לכן. וקח הוא עושה עיניו חוזרות לזרוח ועכשיו גם הילה אדומה וחמימה עוטפת אותו, בורמי צועק מבוהל והפחדן מנסה להימלט בקפיצות האופייניות לו אך טוטודייל נושך שורט ובועט בו ללא הרף בהרבה כעס ומותר את בורמי מעולף לחלוטין!
    זה היה הרגע הזה שהוא יזכור לכל החיים. הפוקדור כמו נשלח מאליו והפה שלו נע לבד שולח פקודה סתמית למכשיר, עם זה, היה זה הרגע המקסים ביותר שחווה מזה המום זמן. רק שליחת הכדור הוותה לו נחת רב.

14. משתמש מנוסה

תומאס:
    אתה מבחין בפוקימון ובסריקה זריזה וקצת מידע קודם אתה מבין שזהו צ'ימצ'אר. ומבין עם מה הולך להיות לך עסק, שהריי אתה בטוח שהקרב יתקיים בסוף. אתה ממשיך לרוץ אחריו ומדביק אותו ושוב קורא "כנראה שבעצם אתה מפסידן, מפחד להפסיד לי בקרב אם אתה לא רוצה להילחם בי" ומתגרה בו. אתה כבר מוציא החוצה את הטרטוייגשלך
    "עמוד והילחם, אנחנו ננצח אותך בטוח!" אתה אומר בביטחון. הוא מביט בך וחיוך עולה על פניו שחציים מכוסה בפוני שלו "אתה נוסף לכל גם טיפש אה? פוקימון עשב? נגד פוקימון אש כמו שלי... טוב נו, ילדון..." הוא שוב קורא לך קח ומוסיף "איך תשיג ניצחון אם לא תדע מהו הפסד אה? בוא אני אעזור לך לגלות..." בנימה מלגלגת וצ'ימצ'אר קופת מכתפו.
    "צ'ימצ'אר זה אמנם הקרב הראשון שלך אבל ראה הוזהרת, אצלי שואפים לשלמות, לא מפסידים! כדי לך להפנים זאת!" הוא אומר ומסתכל על הצ'ימצ'אר שלו רציני מאוד. צ'ימצ'אר נראה במבט חושש ומתנצל אך מנער ראשו ומסתכל על טרטוייג זועף. מנפח את החזה שלו דופק עליו וצווח בחזקה. "מי מתחיל? לא שזה משנה אבל ניתן לך את הכבוד, האחרון הזה" הוא ממשיך.
    זה ברור שמתי שאצא לסידורים יהיה מרתון חח
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "אוקיי טארטוויג, בוא נעשה את זה! תתחיל לרוץ לעברו ותקוף עם מתקפת עלי תער, ומיד עבור לנסיגה!" אני מצווה על טארטוויג.

15. the bitch is back

מולי:
    "קלפה לא!" את קוראת אליה. הדבר נראה מטריד, אך את מתאפסת בשבילה ובשבילך וקוראת לה להשתמש בנשיקה מתוקה שוב ואז בגלגול ספירו שומע אותך וכבר שמע זאת בעבר, לפתע כשאת בטוחה כבר שממרחק קרוב כלכך אין סיכוי להפספס ספירו מפתיע את שתיכן ומשתמש בהירות מתחמק במהירות שיא. קלפה יוצאת בעקבותיו בגלגול והיא בהחלט מהירה גם היא מצליחה להתנגש בוא בעצמה והוא מקרקר חזק ומבוהל ובורח כמו פחדן, הוא מבין שאין לו סיכוי בקרב הזה... הוא נס על נפשו מעץ אחד לשני ולזה שאחריו ולפתע שם נתקל במין אגוז ענק שנופל על הרצפה. בנתיים ספירו כבר ברח...
    "לכל הרוחות" אצעק בזעף "תראי איזה פחדן עלוב" אומר לקלפה ואלטף את ראשה וארוץ לבדוק אם הפוקימון הבלוט בסדר ואעזור לו לעמוד. "אתה בסדר?" אשאל אותו בחיוך
    גיל! 3>

עמוד 3 מתוך 9 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •