Pokemon GO
עמוד 9 מתוך 9 ראשוןראשון ... 789
מציג תוצאות 121 עד 131 מתוך 131
  1. the bitch is back
    ציטוט פורסם במקור על ידי NivX10 צפה בהודעה

מולי:

בטוחה בעצמך את מצחקקת ואומרת "רק אל תבכה אם תפסיד!" ושולחת נשיקה בקריצה. הוא מוקסם מעט אך משתדל לשחק אותה קול, מדגדג את אפו ואומר "אני נוטה לא לדבר על הדברים האלה עד שהקרב מוכרע..." ומחזיר לך בעוקצנות. שניכם ושני הפוקימונים שלכם מוכנים ואת פותחת מיד את הקרב. "קלפה תתחילי עם נשיקה מתוקה ואז השתמשי בחבטה" אתה קורא באופייניות. "מממ... כמה צפוי המהלך לפוקימון כמו קלפה, צ'ארמנדר. על 4 מיד! זנק הצידה וחמוק!" הוא מבקש וצ'ארמנדר מצייט כמו חייל מאומן כבר שנים ומתחמק קלילות מן הלב המרחף שלכן. קלפה לא מוותרת ומיד יוצאת קדימה בחבטה, מרימה את ידה הקטנה והזוהרת כשאז "סחרור אש" (fire spin) קורא לירוי וצ'אמנדר פולט מפיו סליל אש גדול שמעיף לאחורנית את קלפה מן החום והכוח ומגלגל אותה על רצפה. היא מנערת את פניה השתכסו מעט אבק שחרחר מן האש וצועפת בפניו נפוכות. "צ'אמנדר צא עם שריטה, רוץ ישירות" הוא פוקד והדרקון מהנהן ומיד ממהר לבצע צ'יפורניו מתארכות בכמה מילימטרים והוא רץ כשידו הימנית מושתת לצד ומוכנה להתקיף.

"קלפה מהר קפצי הצידה ותחבטי בו בצד ראשו!" אקרא במהירות "מיד לאחר מכן תעברי לגילגול!" אפקוד עליה בביטחון 'צארמנדר הזה חזק, אבל מתקפות אבן חזקות עליו' אחשוב לעצמי בסיפוק.
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

2. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    אלון:
    פעל איך שתרצה... אני רק נתתי לך בעדכון ההוא רמז לקח שפשוט לבקש ממנו שיתקוף ככה. כשהוא מבולבל לגמריי זה סתם יבש ומיותר. אז הקשתי עוד טיפה...
    נעשה ליצור מהלכים, לא ביקשתי לשלב ולהמציא מתקפות אבל משהו מורכב יותר. גרה אותי להמשיך קצת :P
    ~~~~~~~~~~
    אתה מביט אליה, נערה חמודה מעט קטנה ממך בעלת שיער קצר והמון חן.
    המילים שלך דוקרות לך כמו חיצים בלב, היא כלכך צודקת. הפוקימון שלך מתמודד בפעם הראשונה בקרב מול מאמן אחר, ועוד אחד מנוסה והפוקימון היריב בריא ומאומן היטב. הריי שזה ברור כי אין זה קרב פשוט בכלל. 'טריקו באמת צריך אותי' אתה חושב ומתמלא רגש. אתה צועק אליו ומתחיל לדבר עליו עמוקות "טריקו, אתה מסוגל, אתה יכול!" "אני יודע שזה לא פשוט אבל זה בסה"כ ג'ירפריג. אתה אלוף! אני יודע שאתה מסוגל ליותר מזה אני באמת מאמין בך!" אתה קורא. "אתה הרבה יותר חזק מזה, תשמע בקולי. אני איתך צא מזה ובוא ננצח!" אתה מוסיף והמשפטים שלך מהדהדים בו ונראה שהוא מרים את ראשו, מזדקף וההילה של הבלבול התפוגגה מעליו. אתה מחייך והוא מסמן לך שהוא איתך. טריקו זועם, עשו ממנו צחוק והוא להוט לנצח. זה נותן בך המון מוטיבציה ואתה פוקד עליו לתקוף בקליע זרעים והוא מפתיע את ג'ירפריג, לוקח נשימה עמוקה ויורה צרורות רבים וחזקים הישר בפניו ועל פלג גופו העליון!
    ג'ירפריג נאבק בכאב ויוצא למרות הכל למתקפת 'דריכה'.

מולי:
    המהלך האחרון גרם לך להבין שמול מאמן ופוקימון צייתן כמו זה, זה יהיה מעט יותר קשה מהרגיל. מיד עולה בך רעיון את מחכה לרגע הנכון ומורה לקלפה לזנקה הצידה ולחבוט בחבטה. כשהוא כבר ממש מולה וידו מושטת קופצת היא הצידה וחובטת בצד ראשו בעצמה רבה ושולחת אותו לקרקע. השניים מופתעים ואתן לא מאבדות זמן ומיד קלפה יוצאת בגלגול היישר קדימה. "מסך עשן" פוקד לירוי וצ'ארמנדר מיד מכסה הכל עשן שחור וסמיך. קלפה מתגלגלת במהירות בדיוק לאן שזכרה שעמד אך אין נשמעה פגיעה, הוא זז משם והתחמק. לפתע נשמעה צעקה חזקה וגבוהה מקולה של כלפה ומן בערה חזקה מנצנצת מן מקום הזעה לרגע ואז נעלמת. את נבהלת ומתעצבנת בחוסר הבנה כשלירוי מסביר "זה האפקט של סחרור אש, ברגע שהוא פוגע ישירות בהצלחה. האפקט שלו הוא שפעם בכמה דקות הפוקימון שספג את הפגיעה מותקף בבערה לכמה שניות שבאה והולכת" (תמונת המצב). זה מדאיג, העניינים הופכים למסובכים יותר. העשן בנתיים מתפוגג מעט וכבר אפשר לראות צללויות מבעדו בברור...

.

3. מנהל ראשי
    שם: אדם
    וואיט:

אתה שומע את כל ההטפות והגינונים היהירים הללו ומשיב בנועם "אני דווקא לא לוקח זאת כמובן מאליו. אבל היה זה שיקול שלקחתי על עצמי כשבחרתי להציל את הסנטרטים ההם" ואף אתה מוסיף "אגב, אם אתה רוצה להטיף ולדבר כמו שני בני אדם. מוטב שקודם תציג את עצמך ותגיד את שמך בנימוס" ולבסוף אתה מציג את עצמך בשמך המלא ובמה אתה בעצם. הוא עדיין עצבני משיב לך "שמי כרגע לא משנה, משנה שתיקח אחריות על דברים שכאלה. הכל טוב ויפה שהצלת את הסנטרטים. באותה מידה יכולת להביס את האקנס בקרב מבלי ליצור חורבן שכזה בשמורת הטבע הזו. אני עד לא מזמן הייתי צופה, סמל בצופים. וזאת הייתה חלקת היער שאני והשבט שלי היינו שומרים עליו. ובאמת מרגיז אותי לראות אותך פשוט חולף עלזה באדישות כזו, מתרץ זאת לעצמך במעשה הירואי... אני רוצה כאן קרב, ואם אנצח אותך אתה תישאר כאן בסאנרייז שבוע שלם ותדאג לתקן את הבלאגן!" והוא שולח יד לתיק לחפש את הפוקדורים שלו ואז מציג אחד נוצץ מולך בהנפת אגרוף.

"אם אתה מהצופים, ודאי שאתה יודע דבר מה על אחוות פוקימונים. הפוקימונים שלי עייפים ומותשים. אני מקבל את האתגר ברצון, מוכן לסייע לסדר את הבלגאן גם בלי קרב ובודאי שאשמח לשמור איתך על קשר ברגע שארפא את הפוקימונים שלי. התלווה אלי לעיר הקרובה כדי שאוכל לרפא אותם ואז אלחם בך בשמחה. אני לא יכול לצפות מהם קרב נוסף. זה לא יהיה הוגן כלפיהם!"

4. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אלון:
    פעל איך שתרצה... אני רק נתתי לך בעדכון ההוא רמז לקח שפשוט לבקש ממנו שיתקוף ככה. כשהוא מבולבל לגמריי זה סתם יבש ומיותר. אז הקשתי עוד טיפה...
    נעשה ליצור מהלכים, לא ביקשתי לשלב ולהמציא מתקפות אבל משהו מורכב יותר. גרה אותי להמשיך קצת :P
    ~~~~~~~~~~
    אתה מביט אליה, נערה חמודה מעט קטנה ממך בעלת שיער קצר והמון חן.
    המילים שלך דוקרות לך כמו חיצים בלב, היא כלכך צודקת. הפוקימון שלך מתמודד בפעם הראשונה בקרב מול מאמן אחר, ועוד אחד מנוסה והפוקימון היריב בריא ומאומן היטב. הריי שזה ברור כי אין זה קרב פשוט בכלל. 'טריקו באמת צריך אותי' אתה חושב ומתמלא רגש. אתה צועק אליו ומתחיל לדבר עליו עמוקות "טריקו, אתה מסוגל, אתה יכול!" "אני יודע שזה לא פשוט אבל זה בסה"כ ג'ירפריג. אתה אלוף! אני יודע שאתה מסוגל ליותר מזה אני באמת מאמין בך!" אתה קורא. "אתה הרבה יותר חזק מזה, תשמע בקולי. אני איתך צא מזה ובוא ננצח!" אתה מוסיף והמשפטים שלך מהדהדים בו ונראה שהוא מרים את ראשו, מזדקף וההילה של הבלבול התפוגגה מעליו. אתה מחייך והוא מסמן לך שהוא איתך. טריקו זועם, עשו ממנו צחוק והוא להוט לנצח. זה נותן בך המון מוטיבציה ואתה פוקד עליו לתקוף בקליע זרעים והוא מפתיע את ג'ירפריג, לוקח נשימה עמוקה ויורה צרורות רבים וחזקים הישר בפניו ועל פלג גופו העליון!
    ג'ירפריג נאבק בכאב ויוצא למרות הכל למתקפת 'דריכה'.

ניסיתי לעשות גם חבטה מסובבת וגם לעלות על ג'ירפריג 0:
    חח כרגע אינלי יותר מידי עם מה לעבוד.
    --
    "קדימה טריקו, קשר עשב, פעם נוספת!" אורה לו במהרה, ואקווה שגי'פרריג ייפול.
    "עכשיו, תקפוץ ותקוף בחבטה בפניו, נסה להסתובב באוויר על מנת לחזק את ההתקפה!" אצעק לעברו.

Spoiler ספוילר

5. משתמש מנוסה
    תומאס:
    אתה מהר מאוד מבין שמול סוג פוקימונים שליו שכזה, תצטרך להיות מעט יותר אגרסיבי, אתה מבקש מטרטוייג להסתובב סביב ולהחפש אחר יריב המתאים לדעתו. והוא לאחר הליכה קלה נוהם וקורה לעברך. וורמפלית שהוא מדבר עליה שמה לב עליכם ומביטה בכם מופתעת וחרדה מעט. נראה שהיא מנסה לדבר עם טארטוייג שיניח לה לנפשה. אך הוא קיבל ממך כבר פקודה וברגע שאתה מגיע אליהם הוא יוצא מיד ותוקף אותה עם דחיפה. היא נזרקת אחורנית, מנערת את ראשה וקמה מיד. משתמשת בירי חוטים ויוצרת כדור הנראה כמו גולם על כל ראשו של טארטוייג שעתה אינו רואה דבר, הוא נוהם מבעד לסוודר החוטים בחוסר עונים והיא משתמשת בחזרה בדחיפה ומחזירה לו כהוגן.

.
    "קדימה טארטוויג, תשתחרר מהקורים! תשתמש בעלי תער כדי לחתוך את הקורים שסביב הראשון, ולאחר מכן תקוף אותה בשאיבה! קדימה!" אני פוקד לעברו

6. the bitch is back

מולי:
    המהלך האחרון גרם לך להבין שמול מאמן ופוקימון צייתן כמו זה, זה יהיה מעט יותר קשה מהרגיל. מיד עולה בך רעיון את מחכה לרגע הנכון ומורה לקלפה לזנקה הצידה ולחבוט בחבטה. כשהוא כבר ממש מולה וידו מושטת קופצת היא הצידה וחובטת בצד ראשו בעצמה רבה ושולחת אותו לקרקע. השניים מופתעים ואתן לא מאבדות זמן ומיד קלפה יוצאת בגלגול היישר קדימה. "מסך עשן" פוקד לירוי וצ'ארמנדר מיד מכסה הכל עשן שחור וסמיך. קלפה מתגלגלת במהירות בדיוק לאן שזכרה שעמד אך אין נשמעה פגיעה, הוא זז משם והתחמק. לפתע נשמעה צעקה חזקה וגבוהה מקולה של כלפה ומן בערה חזקה מנצנצת מן מקום הזעה לרגע ואז נעלמת. את נבהלת ומתעצבנת בחוסר הבנה כשלירוי מסביר "זה האפקט של סחרור אש, ברגע שהוא פוגע ישירות בהצלחה. האפקט שלו הוא שפעם בכמה דקות הפוקימון שספג את הפגיעה מותקף בבערה לכמה שניות שבאה והולכת" (תמונת המצב). זה מדאיג, העניינים הופכים למסובכים יותר. העשן בנתיים מתפוגג מעט וכבר אפשר לראות צללויות מבעדו בברור...
    "קלפה אל תוותרי המשיכי עם הגילגול!" אקרא בקול 'אני לא יודעת אם הוא יודע את זה' אחשוב לעצמי בסיפוק 'אבל המתקפה הזאת ממשיכה מעצמה כמה פעמים וכל פעם מתחזקת יותר ויותר' אהרהר לעצמי במתקפה הזאת 'יכול להיות שזאת דרך ההצלחה שלנו בעניין'
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

7. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    לוקאס:
    "צ'ארמנדר, תשמרי על קור רוח. אל חשש" אתה מדבר אליה ומרגיע אותה. היא מקשיבה וזה באמת עוזר לה לא לאבד אשטונות. אתה נותן לה את ההוראות והיא מיד פועלת, היא מתגלגלת הצידה בפתאומיות לייצר כפי הנראה פנאי לירות ומפציצה את ווידל בעשרות כדוריות אש לוהטות. וכואבות שמתגברות במהירות אל עוקצי הרעל מנגד ופוגעות ו-ווידל נכווה כהוגן. ווידל משטח על הרצפה אל מתחת לגחלת ושולח ירי חוט הנתפס ברגלה של צ'אמנדר, מושך אותו קצת אך בכוח ומפיל אותה על גבה ובכך מפסיק את הירי. אתה לא מאבד רגע, פוקד עליה להשתמש במסך עשן והיא מיד מצייתת ומכסה את פני השטח בעשן שחור וסמיך. אתה מדריך אותה לזוז מקומה הצידה לפינה אחרת ב-"זירה" וזאת כבר כי בראשך תכננת איך היא תפתיע בנגיחה. העשן מתפוגג וצ'ארמנדר מוכנה לפעולה כשאתה קורה קדימה נגיחה, ושתיכם מזהים מן גוף קטן העשן המדלל לו. אל לפתע אתם מגלים שזהו סתם סלע קטן... אתה מרים גבה ומבין שווידל לא נמצא כאן ולפתע בקריאה צנומה של הזחל הקטן הוא נופל מטה מענף גדול שעליו נתלה בזמן מסך העשן ונושך בעצמה את צ'אמנדר בגבה עם 'נשיכת חרק'. והיא רצה במעגלים מנערת גופה בבהלה.
    "צ'ארמנדר תדפקי אותו בסלע קרוב כדי להוריד אותו ממך ואז גחלת בזמן שהוא על הרצפה!" אומר לה ואחשוב 'אני חושב מסובך מידי לקרב ברמה נמוכה כזאת'

8. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    וואיט:
    אתה בהחלט נוטה לא להסכים עם דעותיו של שהנער הרודה בך, למרות שאתה מבין לליבו. מסביר לו על אחוות פוקימונים ושהפוקימונים שלך עייפים ומותשים. שאתה מוכן לסדר את הבלאגן גם בלי קרב כרגע. הוא מקשיב, מהנהן בראשו ומסכים ואתם מחליטים לחזור אל העיר סאנרייז. הליכה מרובה אחורה וקצת מייאשת בעבורך שלבסוף אתה מגיע. אתם פונים שם למרכז הפוקימונים ואתה ניגש אל האחות ג'וי והצ'אנסי שלידה. והן מטפלות בכם במסירות ואדיבות ומרפאות את הפוקימונים שלך. עכשיו הפוקימונים שלך כולם מחודשי כוחות ומוכנים לכל... מעצבן אותך שחזרת שוב להתחלה אבל לפחות אתה רגוע, ויודע שתוכל להמשיך עם 3 פוקימונים בריאים ומלאי אנרגיות. אתם יוצאים החוצה והוא שוב מזכיר "שנלך אליי הביתה להביא ציוד מתאים לעבודה? זכור שהבטחת, זה עלול לקחת לנו כמה ימים" אומר ברצינות. מה שבהחלט יכול לעקב אותך.

אלון:

אתה ממהר להגיב, המצב בקרב כבר נראה אחרת. טריקו חדל, לפקודתך כמובן מקליע הזרעים ומשתמש בקשר עשב. הוא מניח את ידיו ומלחשש וזה נראה כמו נצח כשג'ירפריג מתקרב ממול במהירות. הג'ירף סנטימטרים ספורים מלרסק את טריקו שלפתע עיניו זוהרות והקסם פועל, קשירה ברגלו השמלית מאחורה גורמת לו ליפול ולהתרסק על הקרקע. הוא גולש אל טריקו שמזנק ומסתחרר באוויר בצורה מרשימה. הקהל כולו עוצר נשימה כשטריקו מנחית חבטה עצמתית בראש של היריב ומסיים את הקרב. טוד הקוסם נותר המום כמו רוב הקהל, שלושה חיוכים בלבד מתנוססים בשניות הללו. שלך, של טריקו, ושל האוהדת היחידה שלך לכל אורך הקרב. לפתע הקריאות של "כל הכבוד" "והיי אתם גדולים" "טירקו! - טריקו! - טריקו!" שוב ושוב מפי האנשים סביב. טוד מצמיד ידיו וכד לך קידה של כבוד וכשמפריד אותם מופיע פוקדור שמרחף אל ג'ירפריג, נפתח ואוסף אותו פנימה. 'למרות הכל... הוא קוסם מאוד מוצלח ומיוחד' אתה חושב לעצמך למראה כל הקסמים והטריקים הללו. ניגש אליו לוחץ את ידו, אתם מברכים זה את זה כשאתה כבר משתוקק לקבל את הפרס שהובטח לך. טוד מסיר את הכובע מראשו, מראה לך כי ריק הוא ומבקש ממך להכניס יד לבפנים ולשלוף מתוך שלושה פוקדורים.
    אתה מחטט פנימה ובהחלט מרגיש שלושה כדורים... ואז הוא אומר "ליפני שאתה שולף, חשוב על אחד מהמספרים: 4,2 או 0. כל אחת מהן מסמנת פוקימון שבפוקדור, שתבחר אחד מן שלושת המספרים הללו. צעק אותה ושלוף" הוא מסביר.

תומאס:

"טארטוייג תשתמש בעלי תער לחתוך את הקורים" אתה פוקד והוא מנוענע בתור פקעת הקורים שוורמפל יצרה על ראשו את הנבג ומשחרר מספר רב של עלים חדים כסכינים החותכים בקלילות את המחסום ועפים ואף פוגעים וחותכים את וורמפל. לבסוף אתה גם פוקד עליו להשתמש בשאיבה. טארטוייג קורא בקול כאילו טוען ומתרכז הוא זורח בהילה אדומה ושולח קרן אל ווארמפל המקיפה אותה ומוצצת ממנה אנרגיה. ווארמפל נראת סובלת אך זה לא מביס אותה, היא שוב שולחת חוט ואז עוד אחד. תופסת את טארטוייג בשתי רגליו הקדמיות ומזיזה את ראשה מעלה-מטה בגלים שכאלה וגורמת לטארטוויג להתרומם וליפול שוב ושוב על הקרקע. כך היא דופקת אותו שוב ושוב על הרצפה והוא צועק באימה.

מולי:

את חוששת קצת, אך לא ממהרת לאבד כיוון בקרב. את פוקדת על קלפה להמשיך ומעודדת אותו והיא ממשיכה להתגלגל, מסתובבת ופונה אל צ'ארמנדר שמופתע מאוד מיכולת ההתגברות של הפוקימונית הקטנה שלך. והוא נהלם בעצמה רבה מן הגלגול ממנו לא הספיק להתחמק. הוא מוטס הצידה על פניו, והוא ממשיכה להתגלגל ושוב פוגעת בו והפעם זה אפילו יותר חזק וקריטי. לירוי לא מתרגש מכך והוא פוקד על צ'ארמנדר "מסך עשן, אבל כמו בתרגיל שלמדנו קודם" הוא אומר בחיוך זדוני מעט ואת אינך מבינה, הריי לא היית כאן קודם. לפתע הדינוזאור הקטן יוצר עננה קטנה ושחורה לצידו השמאלי ועוד אחת לשמאל, ועוד שתיים לימין ואז אחת לפניו! הוא פלט וחילק את העשן בצורה שתצור עננות רבות ומסתריות חלקים לפתע צ'אמנדר נכנס לאחת מהן ויורה גחלת הפוגעת ישירות ומותירה את קלפה המומה! וכאילו משום מקום יוצא מעננה אחת עם שריטה כמו שתכנן ושולח אותה מעלה גבוה עד לאחד הענפים. אלה היו פגיעות קשות אך היא עוד בסדר... שם על העץ מסתכלת למטה מפוחדת

לוקאס:

אתה מגיב ברוגע, פוקד על צ'ארמנדר מה לעשות והיא מבצעת רצה סביב עד שמאתרת בעינה סלע, ממהרת עליו ואז חובטת את הווידל הקטן עליו. הוא נמחץ ונופל ארצה, נראה מותש מאוד והיא יורה עליו מטווח אפס פרץ גחלת עסיסי ולוהט המסיים את הקרב ומותיר את הזחל מעולף. אתה מחייך אליה והיא נראת מאוד מרוצה מעצמה.

.

9. לא ברור בכלל
    שם: tAlon

אלון:

אתה ממהר להגיב, המצב בקרב כבר נראה אחרת. טריקו חדל, לפקודתך כמובן מקליע הזרעים ומשתמש בקשר עשב. הוא מניח את ידיו ומלחשש וזה נראה כמו נצח כשג'ירפריג מתקרב ממול במהירות. הג'ירף סנטימטרים ספורים מלרסק את טריקו שלפתע עיניו זוהרות והקסם פועל, קשירה ברגלו השמלית מאחורה גורמת לו ליפול ולהתרסק על הקרקע. הוא גולש אל טריקו שמזנק ומסתחרר באוויר בצורה מרשימה. הקהל כולו עוצר נשימה כשטריקו מנחית חבטה עצמתית בראש של היריב ומסיים את הקרב. טוד הקוסם נותר המום כמו רוב הקהל, שלושה חיוכים בלבד מתנוססים בשניות הללו. שלך, של טריקו, ושל האוהדת היחידה שלך לכל אורך הקרב. לפתע הקריאות של "כל הכבוד" "והיי אתם גדולים" "טירקו! - טריקו! - טריקו!" שוב ושוב מפי האנשים סביב. טוד מצמיד ידיו וכד לך קידה של כבוד וכשמפריד אותם מופיע פוקדור שמרחף אל ג'ירפריג, נפתח ואוסף אותו פנימה. 'למרות הכל... הוא קוסם מאוד מוצלח ומיוחד' אתה חושב לעצמך למראה כל הקסמים והטריקים הללו. ניגש אליו לוחץ את ידו, אתם מברכים זה את זה כשאתה כבר משתוקק לקבל את הפרס שהובטח לך. טוד מסיר את הכובע מראשו, מראה לך כי ריק הוא ומבקש ממך להכניס יד לבפנים ולשלוף מתוך שלושה פוקדורים.
    אתה מחטט פנימה ובהחלט מרגיש שלושה כדורים... ואז הוא אומר "ליפני שאתה שולף, חשוב על אחד מהמספרים: 4,2 או 0. כל אחת מהן מסמנת פוקימון שבפוקדור, שתבחר אחד מן שלושת המספרים הללו. צעק אותה ושלוף" הוא מסביר.

"טריקו, מה דעתך?" אשאל אותו, ואביט לעברו.
    לאחר מספר רגעים, אהנהן. "הספרה אפס, אנחנו בוחרים בספרה אפס", אומר ואוציא את הפוכדור מן הכובע.ץ

Spoiler ספוילר

10. מנהל ראשי
    שם: אדם
    ואיט:
    אתה בהחלט נוטה לא להסכים עם דעותיו של שהנער הרודה בך, למרות שאתה מבין לליבו. מסביר לו על אחוות פוקימונים ושהפוקימונים שלך עייפים ומותשים. שאתה מוכן לסדר את הבלאגן גם בלי קרב כרגע. הוא מקשיב, מהנהן בראשו ומסכים ואתם מחליטים לחזור אל העיר סאנרייז. הליכה מרובה אחורה וקצת מייאשת בעבורך שלבסוף אתה מגיע. אתם פונים שם למרכז הפוקימונים ואתה ניגש אל האחות ג'וי והצ'אנסי שלידה. והן מטפלות בכם במסירות ואדיבות ומרפאות את הפוקימונים שלך. עכשיו הפוקימונים שלך כולם מחודשי כוחות ומוכנים לכל... מעצבן אותך שחזרת שוב להתחלה אבל לפחות אתה רגוע, ויודע שתוכל להמשיך עם 3 פוקימונים בריאים ומלאי אנרגיות. אתם יוצאים החוצה והוא שוב מזכיר "שנלך אליי הביתה להביא ציוד מתאים לעבודה? זכור שהבטחת, זה עלול לקחת לנו כמה ימים" אומר ברצינות. מה שבהחלט יכול לעקב אותך.
    "אני מוכן לסדר ולרדד את האדמה, אבל בוא לא נגזים, זה לא עסק של כמה ימים. למעשה אני חושב שזה יכול להיות אחלה אימון לפוקימונים שלי! אולי גם שלך, יחד יהיו לנו עוד זוגות ידיים כדי לסיים את המלאכה כמה שיותר מהר. אשמח אם תקוץ הביתה להביא את כלי העבודה, בנתיים אני אתקדם לעבר המקום ואתחיל לטפל באדמה, יש לנקז את המים וליישר את האדמה מסימני ההיאבקות..." אומר ואחכה לתשובתו. אני לא רוצה להיות חצוף, אבל זה דורש ממני התאפקות רבה.

11. משתמש מנוסה

תומאס:

"טארטוייג תשתמש בעלי תער לחתוך את הקורים" אתה פוקד והוא מנוענע בתור פקעת הקורים שוורמפל יצרה על ראשו את הנבג ומשחרר מספר רב של עלים חדים כסכינים החותכים בקלילות את המחסום ועפים ואף פוגעים וחותכים את וורמפל. לבסוף אתה גם פוקד עליו להשתמש בשאיבה. טארטוייג קורא בקול כאילו טוען ומתרכז הוא זורח בהילה אדומה ושולח קרן אל ווארמפל המקיפה אותה ומוצצת ממנה אנרגיה. ווארמפל נראת סובלת אך זה לא מביס אותה, היא שוב שולחת חוט ואז עוד אחד. תופסת את טארטוייג בשתי רגליו הקדמיות ומזיזה את ראשה מעלה-מטה בגלים שכאלה וגורמת לטארטוויג להתרומם וליפול שוב ושוב על הקרקע. כך היא דופקת אותו שוב ושוב על הרצפה והוא צועק באימה.
    "מהר טארטוויג, השתמש בנסיגה כדי לנסות להשתחרר מזה! ואז תפתיע אותו מהר עם דחיפה בכל הכח! קדימה!" אני פוקד עליו.

עמוד 9 מתוך 9 ראשוןראשון ... 789

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •