Pokemon GO
עמוד 7 מתוך 9 ראשוןראשון ... 56789 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 91 עד 105 מתוך 131
  1. מנהל ראשי
    שם: אדם
    וואיט:
    אתה מאוד מבוהל מטוטודייל, זה אופי משונה מאוד לפוקימון קופצני ועליז כמו הטוטודייל שלך שאתה אוהב ומכיר. אתה מנסה לקרוא ולדבר אליו אבל דבר לא עוזר. שנייה ליפני שהוא הולם שוב באקנס הפצוע אתה מחזיר אותו לפוקדור. שרועד ורוטט לך בידיים מספר שניות, כמעט שהדינו שלך בוקע שוב מרצונו החופשי. לצאת ולהכות כל מה שנקרא בדרכו. אך אז הכדור נרגע. אתה מחזיר אותו לחגורה ושולף פוקדור ריק נוסף, שולח אותו על אקנס שהיה פוקימון חזק שנתן קרב הגון ויותר מכל זקוק עכשיו לעזרה ומנוחה טובה. כבר אוטומטית אתה זורק את הכדור, כאילו זה הפוקימון ה-1000 שאתה מנסה ללכוד. אתה מתרגל מהר ומפתיע את עצמך. הפוקדור נסגר על אקנס ולוכד אותו בקלות שאפילו לא מתנגד לשנייה, וזהו השלישי שלך בחבורה.
    "מעולה!" אני קורא בהתלהבות. אני מרגיש גאוה עילאית. הצלתי את הפוקימונים, הבסנו את אקנס טהצלתי אותו מטוטודייל. כשנזכרתי בדינו שלי השמחה קצת נחמצה לי. אני אזדרז להוציא את טוטודייל מהפוקדור ואחבק אותו. "טוטודייל תראה, הצלנו את הפוקימונים ששיחקו להן בהנאה, אבל עכשיו אקנס איתנו. הוא אחד משלנו ואני רוצה שתקבל אותו בזרועות פתוחות!" אזדרז להוציא גם את אקנס. "אנחנו הולכים להיות צוות מנצח. אבל כדי להיות אחד כזה אנחנו צריכים להיות מלוכדים ומגובשים!"

2. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    וואיט:
    "מעולה!" אתה קורא, מרגיש באמת גאה בעצמך ובמה שעשית גם הצלת את הפוקימונים, אתה מביט אל הסנטראטים הם מודים לך מאוד, מנופפים לך לשלום. ורצים להם משם להמשיך בחייהם. הצלת את אקנס מאולי לגסוס כאן וניצחת עוד קרב יחד עם טוטודייל. ובכל זאת אתה נזכר בטוטודייל ובמה שקרה לו ומחליט שזה מחייב בדיקה. מוציא אותו החוצה והוא נוהם בכוח, עיניו אדומות והוא מחפש אחר האקנס ומשתולל לך שם סביב. מאוד זועם וחסר שליטה. אתה מנסה לדבר עליו והוא נוהם ומיד מתנפל עלייך ונושך לך את הרגל בכוח. אתה צועק עליו ומנסה לשחרר ולדבר עליו. כשלפתע עיניו פוסקות מזוהרן האדום והוא נרגע. אתה מתנשף במהירות מיוזע מעט ונחרד מאוד מטוטודייל, שזה אתה פשוט תקף אותך! והוא נראה תמים אינו יודע מה לא בסדר...

.

3. מנהל ראשי
    ציטוט פורסם במקור על ידי NivX10 צפה בהודעה
    וואיט:
    "מעולה!" אתה קורא, מרגיש באמת גאה בעצמך ובמה שעשית גם הצלת את הפוקימונים, אתה מביט אל הסנטראטים הם מודים לך מאוד, מנופפים לך לשלום. ורצים להם משם להמשיך בחייהם. הצלת את אקנס מאולי לגסוס כאן וניצחת עוד קרב יחד עם טוטודייל. ובכל זאת אתה נזכר בטוטודייל ובמה שקרה לו ומחליט שזה מחייב בדיקה. מוציא אותו החוצה והוא נוהם בכוח, עיניו אדומות והוא מחפש אחר האקנס ומשתולל לך שם סביב. מאוד זועם וחסר שליטה. אתה מנסה לדבר עליו והוא נוהם ומיד מתנפל עלייך ונושך לך את הרגל בכוח. אתה צועק עליו ומנסה לשחרר ולדבר עליו. כשלפתע עיניו פוסקות מזוהרן האדום והוא נרגע. אתה מתנשף במהירות מיוזע מעט ונחרד מאוד מטוטודייל, שזה אתה פשוט תקף אותך! והוא נראה תמים אינו יודע מה לא בסדר...
    "טוטודייל, אני חייב שתתרכז." אחמיר לו סבר. "אני מודע לזה שאתה יוצא מכלל שליטה כשאתה משתמש בזעם, אבל אתה חייב לעבוד על זה, אנחנו חייבים לעבוד על זה. אתה לא יכול פשוט להשתולל בלי מעצורים." אחרי שאנזוף בו אמהר לחבק אותו. "אנחנו נעבוד על זה ביחד, אתה לא חייב להתמודד עם זה לבד. זאת מתקפה חזקה שלא כדאי לותר עליה, אבל עם זאת, היא מסוכנת. אנחנו נעבוד על זה עוד בהמשך, כרגע, למה שלא תיקח לך מנוחה ארוכה!" אכניס אותו לפוקדור ואמשיך הלאה בדרכי לעבר העיר סטון ויל.

4. מנהל למופת! (לשעבר)
    וואיט:
    אתה מביט בו כועס סבור פנים. "אתה חייב לשלוט בזה טוטודייל, אין לך מושג למה גרמת. כמעט הרגת את האקנס ולא כיבדת את יריבך, רצית להזיק לסנטראט שעליהם בכלל נסינו להגן..." אתה מסביר ומוסיף "ותראה! נשכת אותי!" אתה מצביע על הרגל החבולה ועל הג'ינס רואים סימני נשיכה ברורים. והוא נראה עצוב ועיניו נוצצות ושטופות. אך אז אתה מיד ממהר לחבק ולהרגיע את טוטודייל שרועד שנייה לפני בכי "אנחנו נעבוד עלזה, אני יודע שזה קשה. אני אהייה שם לצידך אבל גם אתה נשתדל. זו מתקפה טובה אך אנחנו נעבוד עלכך!" והוא מביט בך מנסה לחייך. ואתה מספר לו שתפסת את האקנס ההוא ושמעכשיו גם הוא חלק מהצוות ואתם תיהיו חברים. אחריי שכל הסיפור נפתר, לעת עתה... אתה קם מרוצה מאוד כשאז אתה ממשיך. שמעת משהו אך לא היה לך כוח להתייחס ישר אחריי כל הסיפור הזה. אחריי אולי קילומטר או קצת יותר. שאתה הולך ולא רואה כלום אתה שומע צחוק "אתה בטח חושב שאתה מאמן תותח, איך הצלת שם את הסנטראטים. ואיך ניצחת את אקנס... ראית בכלל מה עוללת שם. הכל בוץ ופגעת בטבע ובמקום שאתה נמצא בו, פשוט חסר כבוד והגינות!" מישהו מטיח בך ומיד נגלה אלייך. יושב על איזה ענף. מזנק בחור בעל חולצה בצבע תכלת, שיער שתיני המבצבץ מבעד לכובע כפרי שחור.

.

5. מנהל ראשי
    וואיט:
    אתה מביט בו כועס סבור פנים. "אתה חייב לשלוט בזה טוטודייל, אין לך מושג למה גרמת. כמעט הרגת את האקנס ולא כיבדת את יריבך, רצית להזיק לסנטראט שעליהם בכלל נסינו להגן..." אתה מסביר ומוסיף "ותראה! נשכת אותי!" אתה מצביע על הרגל החבולה ועל הג'ינס רואים סימני נשיכה ברורים. והוא נראה עצוב ועיניו נוצצות ושטופות. אך אז אתה מיד ממהר לחבק ולהרגיע את טוטודייל שרועד שנייה לפני בכי "אנחנו נעבוד עלזה, אני יודע שזה קשה. אני אהייה שם לצידך אבל גם אתה נשתדל. זו מתקפה טובה אך אנחנו נעבוד עלכך!" והוא מביט בך מנסה לחייך. ואתה מספר לו שתפסת את האקנס ההוא ושמעכשיו גם הוא חלק מהצוות ואתם תיהיו חברים. אחריי שכל הסיפור נפתר, לעת עתה... אתה קם מרוצה מאוד כשאז אתה ממשיך. שמעת משהו אך לא היה לך כוח להתייחס ישר אחריי כל הסיפור הזה. אחריי אולי קילומטר או קצת יותר. שאתה הולך ולא רואה כלום אתה שומע צחוק "אתה בטח חושב שאתה מאמן תותח, איך הצלת שם את הסנטראטים. ואיך ניצחת את אקנס... ראית בכלל מה עוללת שם. הכל בוץ ופגעת בטבע ובמקום שאתה נמצא בו, פשוט חסר כבוד והגינות!" מישהו מטיח בך ומיד נגלה אלייך. יושב על איזה ענף. מזנק בחור בעל חולצה בצבע תכלת, שיער שתיני המבצבץ מבעד לכובע כפרי שחור.
    "אני לא לוקח את זה כמובן מאליו. אבל היתה זו בחירה שלקחתי על עצמי כשבחרתי להציל את הסנטרטים." אומר לבחור הקטנטן והיהיר. "אגב, אני אוהב לדבר למי שאני יודע את שמו. יהיה הרבה יותר מנומס אם תציג את עצמך. הרשה לי להראות לך כיצד לעשות זאת בצורה נכונה, שמי וואייט בל ואני מאמן מתחיל. רואה, לא קשה במיוחד."

6. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אלון:
    EggMoves חיימוש, בשביל מה יש סרביי בימינו ^.^
    ~~~~
    "טריקו!" אתה צועק אליו בדאגה רבה. הוא עדיין שוכב על הרצפה, אך אז מתאפס על עצמו, מתקשה מעט אך קם. זו באמת הייתה פגיעה לא קלה בכלל. אתה חושב מה לעשות ומחליט לנסות תקרב הזה מרחוק. טריקו מתחיל לסגת אל עבר עץ. רטטה הנקמן שוב עם גלגל להבה בעיקבותיו אך טריקו המהיר מצליח להיתלות ולטפס מעלה עד לענף גבוה הוא משתמש בקשר עשב ומיד אתם שניכם מבחינים שהעכברון הבוקר דורס ושורף את המתקפה קליל. הוא הולם בעץ בעצמה וגיצים רבים מפזרים בכל פגיעה. מסוכן יהיה אם הוא יבעיר את הץ. אתה חושב מה לעשות כשלפתע טריקו על דעת עצמו מזנק למטה "לא טריקו חכה, מה אתה עושה?!" אתה צועק עליו, מוטרד מאוד. טריקו סוחב אותו אחריו עם מתקפה מהירה, רץ לעבר העץ שממול ורטטה בעקבותיו. ממש ליפני התנגשות עם הגזע טריקו צועד לאורכו כמה צעדים ומבצע סלטה לאחור. רטטה העייף מהרדיפה מתנגש בגזע וגלגל הלהבה פוסק. הוא מטולטל וכל מה שהוא רואה רוטט מול עיניו מהלם המכה. ואז לפתע טריקו פוצה פיו ויורה מתח כדוריות ירקרקות-צהובות דמויות זרעונים גדולים שפוגעות כמו גחלת ברטטה בזה אחר זה ומכאיבות לו מאוד. נראה שהוא למד את מתקפת 'קליע זרעים' (bullet seed).

"נהדר טריקו, עכשיו סיים את זה עם מתקפה מהירה" אוסיף.
    'רטטה לא פוקימון שאני מדמיין לעצמי בקבוצה, אבל בוא בהחלט נותן פה קרב חזק' אחשוב לעצמי.

Spoiler ספוילר

7. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    לוקאס:
    וואיי נשבע שתכננתי איזה מפגש לדיבה קבוצתי למקרה שתבחר בה d=
    ~~~~
    אתה מביט במה שקורה לפניך, חושש מלדיבה אחרות שמסתובבות באיזור. הריי כמעט אף פעם הן לא הולכות לבד וזה יכול להוות בעיה לאימון ראשוני... אז בלב שלם אתה מחליט ללכת על ווידל, שזהו בהחלט יהיה קרב מספק. מנסה להרגיע את צ'ארמנדר שלך לגביו שנראת מחוייכת ומוקסמת ממך, סומכת עלייך בעיניים עצומות. אתה מהרהר לרגע ומחליט לשלוח אותה למתקפה נגיחה. צ'ארמנדר רצה קדימה במהירות, מטה ראשה למטה, דוהרת והולמת אותו בהמון עצמה! ווידל הקטן נזרק ומתגלגל על הדשא. הוא מופתע נורא ונראה רותח מכעס!
    שולח מטח עוקצי רעל חדים ששורטים ועוקצים את צ'ארמנדר שלך שנראה שמכסה את פניה ונענקת מכאב. בעוד הוא בנתיים זוחל אליה ומקצר את הטווח.
    "תשמרי על קור רוח צ'ארמנדר" אומר לה "אל תתני לו להתקרב, תשתמשי בגחלת כדי לעצור אותו ואז תיצרי מסך עשן ותזוזי למקום אחר שלא ידע איפה את" אחכה שהיא תזוז אחרי מסך העשן ואז אומר "אוקיי שוב נגיחה תעיפי אותו לצד השני!"

8. משתמש מנוסה

תומאס:
    אתה נראה מעט מרוצה מזיגזגון והוא רציני, נחוש בדעתו להפסיק את חברו מלנסות לתקוף אותך ולשכנע את שאר הזיגזגונים שאינך פולש או חוטף. זיגזגון היריב שוב מסתער אליכם כשלפתע אתה פוקד על זה שלצידך להשתמש ב-'מבט תינוקי' ועיניו מתנפחות בורקות ונוצצות בחמידות קסם שמבטלת לחלוטין את הרצון של היריב שלכם לתקוף והוא מתלמא רחמים במקום. אתה מנצל יחד עם זיגזגון את המצב ופוקד על זיגזגון לתקוף עם רדיפה, לפתע הוא זורח בעור סגול בלהות שכזה וכך גם שני ידיו והוא הולם בעצמה בזיגזגון שמולו. שנראה שנפגע היטב ומתקשה לתקוף ולהחזיר. ממש תיזמון מושלם!
    .
    "בסדר זיגזגון, בוא נסיים עם זה! תקוף עם רדיפה פעם נוספת וסיים עם נגיחה בכל הכוח!" אני מצווה עליו

9. מנהל למופת! (לשעבר)
    חבר'ה אחריי הרבה התלבטויות עם עצמי החלטתי להכניס למשחק את הדור ה-5. למדתי אותו עד כמה שיכולתי והוא גם יהיה חלק מהמשחק! :]

וואיט:

אתה שומע את כל ההטפות והגינונים היהירים הללו ומשיב בנועם "אני דווקא לא לוקח זאת כמובן מאליו. אבל היה זה שיקול שלקחתי על עצמי כשבחרתי להציל את הסנטרטים ההם" ואף אתה מוסיף "אגב, אם אתה רוצה להטיף ולדבר כמו שני בני אדם. מוטב שקודם תציג את עצמך ותגיד את שמך בנימוס" ולבסוף אתה מציג את עצמך בשמך המלא ובמה אתה בעצם. הוא עדיין עצבני משיב לך "שמי כרגע לא משנה, משנה שתיקח אחריות על דברים שכאלה. הכל טוב ויפה שהצלת את הסנטרטים. באותה מידה יכולת להביס את האקנס בקרב מבלי ליצור חורבן שכזה בשמורת הטבע הזו. אני עד לא מזמן הייתי צופה, סמל בצופים. וזאת הייתה חלקת היער שאני והשבט שלי היינו שומרים עליו. ובאמת מרגיז אותי לראות אותך פשוט חולף עלזה באדישות כזו, מתרץ זאת לעצמך במעשה הירואי... אני רוצה כאן קרב, ואם אנצח אותך אתה תישאר כאן בסאנרייז שבוע שלם ותדאג לתקן את הבלאגן!" והוא שולח יד לתיק לחפש את הפוקדורים שלו ואז מציג אחד נוצץ מולך בהנפת אגרוף.

אלון:
    אתה מבחין שזה הזמן לסיים את הקרב הזה, שעכשיו אתם ביתרון ברור. אתה פוקד על טריקו לתקוף במתקפה מהירה. טריקו חדל מהשימוש בקליע הזרעים והוא מכופף מעט את רגליו, וכמו עצן רץ במהירות רבה אל רטטה מתנגש בו כשהו כבר צמוד לעץ ומוחץ אותו בין השתיים בעצמה רבה. רטטה משמיע צליל ענקה ומתעלף מיד לאחריו... בהחלט נתן כאן קרב טוב העכברון, אבל רטטה? לצוות שלי... אעע.. לא יודע' אתה מהרהר בנימה שלילית. טריקו מחייך אלייך מרוצה מעצמו מאוד.

לוקאס:

"צ'ארמנדר, תשמרי על קור רוח. אל חשש" אתה מדבר אליה ומרגיע אותה. היא מקשיבה וזה באמת עוזר לה לא לאבד אשטונות. אתה נותן לה את ההוראות והיא מיד פועלת, היא מתגלגלת הצידה בפתאומיות לייצר כפי הנראה פנאי לירות ומפציצה את ווידל בעשרות כדוריות אש לוהטות. וכואבות שמתגברות במהירות אל עוקצי הרעל מנגד ופוגעות ו-ווידל נכווה כהוגן. ווידל משטח על הרצפה אל מתחת לגחלת ושולח ירי חוט הנתפס ברגלה של צ'אמנדר, מושך אותו קצת אך בכוח ומפיל אותה על גבה ובכך מפסיק את הירי. אתה לא מאבד רגע, פוקד עליה להשתמש במסך עשן והיא מיד מצייתת ומכסה את פני השטח בעשן שחור וסמיך. אתה מדריך אותה לזוז מקומה הצידה לפינה אחרת ב-"זירה" וזאת כבר כי בראשך תכננת איך היא תפתיע בנגיחה. העשן מתפוגג וצ'ארמנדר מוכנה לפעולה כשאתה קורה קדימה נגיחה, ושתיכם מזהים מן גוף קטן העשן המדלל לו. אל לפתע אתם מגלים שזהו סתם סלע קטן... אתה מרים גבה ומבין שווידל לא נמצא כאן ולפתע בקריאה צנומה של הזחל הקטן הוא נופל מטה מענף גדול שעליו נתלה בזמן מסך העשן ונושך בעצמה את צ'אמנדר בגבה עם 'נשיכת חרק'. והיא רצה במעגלים מנערת גופה בבהלה.

תומאס:

אתה מבין שזהו, זה הרגע לסיים את הקרב. ואתה קורא באומץ אל זיגזגון ומלהיט אותו "קדימה, שוב רדיפה!" והוא יוצא ושוב פוגע עם ידיו הסגולות ומעיף את יריבו הזיגזגון עוד אחורה וזה לא נגמר הזיגזגון שלך יוצא עם מתקפת נגיחה על הזיגזגון הפגוע שעוד מרים את עצמו מהרצפה. הוא מתעשת ומנסה לשלוח אליכם חבטה אך בגמישות הזיגזגון שלך מתחמק מעל ונוגח בעצמה בפניו. ומסיים את הקרב כשאר יהיריב מעולף!

.

10. לא ברור בכלל
    ציטוט פורסם במקור על ידי nivx10 צפה בהודעה
    חבר'ה אחריי הרבה התלבטויות עם עצמי החלטתי להכניס למשחק את הדור ה-5. למדתי אותו עד כמה שיכולתי והוא גם יהיה חלק מהמשחק! :]

אלון:
    אתה מבחין שזה הזמן לסיים את הקרב הזה, שעכשיו אתם ביתרון ברור. אתה פוקד על טריקו לתקוף במתקפה מהירה. טריקו חדל מהשימוש בקליע הזרעים והוא מכופף מעט את רגליו, וכמו עצן רץ במהירות רבה אל רטטה מתנגש בו כשהו כבר צמוד לעץ ומוחץ אותו בין השתיים בעצמה רבה. רטטה משמיע צליל ענקה ומתעלף מיד לאחריו... בהחלט נתן כאן קרב טוב העכברון, אבל רטטה? לצוות שלי... אעע.. לא יודע' אתה מהרהר בנימה שלילית. טריקו מחייך אלייך מרוצה מעצמו מאוד.

"בהחלט ביצעת את הקרב מעולה" אחמיא לו ואחייך. "קדימה בוא נמשיך" אומר ואמשיך בדרכי עם טריקו לצדי.

Spoiler ספוילר

11. מנהל למופת! (לשעבר)
    אלון:
    אתה משבח את טריקו על הקרב והוא מחייך לשנייה ואז חוזר לשחק אותה 'קול' ואדיש. אתם ממשיכים לכם בדרך מחפשים אחר דבר מה מעניין. טריקו מתקדם מעלייך. מקפץ לו מעץ לעץ... סורקים את המקום ולפתע אתם מתחילים לשמוע קולות אנושיים. אתם ממשיכים להתקדם, אפילו יותר במרץ, רצים בדרך הולכת וגובהת והינה אתם רואים כמה וכמה אנשים מביטים באדם לבוש מהודר, מזוקן אשר מלהטט בפוקדורים באופן מדהים וגם משעשע.
    הוא עומד על קופסאת עץ גדולה ומדבר אל הקהל בחרוזים "הקשיבו היטב מאמנות ומאמנים, מציע לכם אני אתגר מרשים, נצחו אותי בקרב מול כלל הצופים, ותוכלו לזכות בפרס מדהים!"

.

12. לא ברור בכלל
    אלון:
    אתה משבח את טריקו על הקרב והוא מחייך לשנייה ואז חוזר לשחק אותה 'קול' ואדיש. אתם ממשיכים לכם בדרך מחפשים אחר דבר מה מעניין. טריקו מתקדם מעלייך. מקפץ לו מעץ לעץ... סורקים את המקום ולפתע אתם מתחילים לשמוע קולות אנושיים. אתם ממשיכים להתקדם, אפילו יותר במרץ, רצים בדרך הולכת וגובהת והינה אתם רואים כמה וכמה אנשים מביטים באדם לבוש מהודר, מזוקן אשר מלהטט בפוקדורים באופן מדהים וגם משעשע
    .
    הוא עומד על קופסאת עץ גדולה ומדבר אל הקהל בחרוזים "הקשיבו היטב מאמנות ומאמנים, מציע לכם אני אתגר מרשים, נצחו אותי בקרב מול כלל הצופים, ותוכלו לזכות בפרס מדהים!"
    "מה דעתך טריקו?", אשאל אותו, אחכה לתגובה.
    במידה והיא לא שלילית, אלך לכיוון האדם, ואומר בקול בטוח, בטוח בעצמי- "אנחנו נעשה את זה."

Spoiler ספוילר

13. משתמש מנוסה

תומאס:

אתה מבין שזהו, זה הרגע לסיים את הקרב. ואתה קורא באומץ אל זיגזגון ומלהיט אותו "קדימה, שוב רדיפה!" והוא יוצא ושוב פוגע עם ידיו הסגולות ומעיף את יריבו הזיגזגון עוד אחורה וזה לא נגמר הזיגזגון שלך יוצא עם מתקפת נגיחה על הזיגזגון הפגוע שעוד מרים את עצמו מהרצפה. הוא מתעשת ומנסה לשלוח אליכם חבטה אך בגמישות הזיגזגון שלך מתחמק מעל ונוגח בעצמה בפניו. ומסיים את הקרב כשאר יהיריב מעולף!
    אני גם לומד אותו לאט לאט, התחלתי לשחק בלבן לא מזמן :}
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "כל הכבוד זיגזגון, אני גאה בך!" אני קורא לעברו בשמחה ומתקרב אליו לאט לאט "קרב מצויין" אני אומר לו לו ומלטף את ראשו. אני מביט לעבר זיגזגון המעולף, ומוציא מתיקי אוכל. אני מניח לידו קצת כדי שהוא יתאושש ויאכל קצת.
    אני מסתובב אל הזיגזגון שנלחם לצידי, ומחשבה חולפת במוחי 'יש לו אומץ, וכוח מתמיד. הוא יתאים לי לצוות'
    "היי זיגזגון" אני פונה אליו ומוציא בשקט פוכדור ריק מתיקי "תגיד... רוצה אולי להצטרף אליי?" אני שואל אותו ומראה לו את הפוכדור.

14. מנהל למופת! (לשעבר)
    אלון:
    אתה קורא לטריקו לרדת למטה, והוא מזנק בקלילות. אתה מצביע אל קהל האנשים והקוסם שנשגב שם מעל כולם וטריקו מקשיב לו חוזר על דבריו. אתה מתכופף אל החמוד הקטן ושואל בנחמדות "נו, מה דעתך טריקו?" הוא מהרהר מעט ואז מהנהן עם ראשו בחיוב. האתגר נשמע מאוד מעניין. אתם מתקרבים ממש, נדחפים מבין האנשים, ואז אתה מנופף וקורא מבין כולם "היי אנחנו מוכנים, היי היי, לכאן!" הלוך ושוב עד שהוא שם לב. כל הפוקדורים שהוא מסחרר באוויר מיד נעצרים מלכת, בין שמיים וארץ. נצמדים לשורה אחת ונעלמים כמו בקסם אל תוך גלימתו וכל הקהל מוקסם ומריע וגם אתה נדהם קצת. "הוהוהו... שמענו כאן אמיץ, היכן עלם החמודות שמבין קולם הציץ" אומר ומחפש אותך עם עיניו שנייה בדיוק עד שמאתר "מה שמך בחור נועז?" אתה אומר לו את שמך והוא משיב "אלון זה השם, כמו העצים כאן סביב. שם נהדר לילדון מגניב" ומבדר את הקהל בשנינות ובחרוזים. מיד הקהל מתפזר סביב. הלהטוטן מזיז את הקופסא הצידה וסביבכם כל האנשים המביטים ומגדרים לכם זירה. אתה מבקש שיסביר לך יותר והוא מרקין ראשו בנימוס ואומר "כל הרעיון הוא ממש פשוט, לנצח בקרב אך זה לא בא בקלות. שלושה כדורים יש לי ביד... בחר מול מי תתמודד מיד" והוא שולף שלושה פוקדורים בנקישת אצבעות "אחד מאלו יהיה שלך כשתנצח, לבחירתך" ואז הוא מוציא החוצה את הפוקימון שלו, גירף גדול בריא וחסון שנוהם בכל נעים ומנוענע מעט את מחושיו.

תומאס:
    אתה מריע לזיגזגון הקטן שליווה אותך לאורך הקרב ושמח מהניצחון, גם גאווה עצמית נוספת לך, הריי ניצחת זה עתה בקרב עם פוקימון שכלל לא שייך לך ואין לך אליו קשר. אתה ניגש כמו תמיד אל היריב שלך ומכבד אותו במעט אוכל למרות ההפסד שלו בנחמדות, מניח שיאכל כשיתאושש. ואז אתה ניגש אל הזיגזגון כורע ברך, מביט בו ותוהה 'הוא אמיץ, וחזק, ואיתן. הוא יכול להתאים לצוות שלי' וזה גורם לך לקרוא לו אלייך. הוא מתקרב ומתחכך בידך עם פרוותו העבה והקוצנית. אתה שואל אותו אם ירצה להצטרף אלייך לצוות ולמסע ולפתע עיניו גדולות ונוצצות בהתרגשות. הוא נובך אלייך בהתרגשות ונראה שזה 'כן' ברור. אתה שולף פוקדור ריק, לוחץ ופותח אותו וקרן אדומה שואבת פנימה את זיגזגון. הפוקדור נופל מידך ארצה ומתנדנד... ומתנדנד ואתה כבר מתחיל לתהות מה קורה... כשלפתע, הוא נעצר בצליל מתחתי עמום ונראה שזהו, זיגזגון נתפס!

.

15. לא ברור בכלל
    אלון:
    אתה קורא לטריקו לרדת למטה, והוא מזנק בקלילות. אתה מצביע אל קהל האנשים והקוסם שנשגב שם מעל כולם וטריקו מקשיב לו חוזר על דבריו. אתה מתכופף אל החמוד הקטן ושואל בנחמדות "נו, מה דעתך טריקו?" הוא מהרהר מעט ואז מהנהן עם ראשו בחיוב. האתגר נשמע מאוד מעניין. אתם מתקרבים ממש, נדחפים מבין האנשים, ואז אתה מנופף וקורא מבין כולם "היי אנחנו מוכנים, היי היי, לכאן!" הלוך ושוב עד שהוא שם לב. כל הפוקדורים שהוא מסחרר באוויר מיד נעצרים מלכת, בין שמיים וארץ. נצמדים לשורה אחת ונעלמים כמו בקסם אל תוך גלימתו וכל הקהל מוקסם ומריע וגם אתה נדהם קצת. "הוהוהו... שמענו כאן אמיץ, היכן עלם החמודות שמבין קולם הציץ" אומר ומחפש אותך עם עיניו שנייה בדיוק עד שמאתר "מה שמך בחור נועז?" אתה אומר לו את שמך והוא משיב "אלון זה השם, כמו העצים כאן סביב. שם נהדר לילדון מגניב" ומבדר את הקהל בשנינות ובחרוזים. מיד הקהל מתפזר סביב. הלהטוטן מזיז את הקופסא הצידה וסביבכם כל האנשים המביטים ומגדרים לכם זירה. אתה מבקש שיסביר לך יותר והוא מרקין ראשו בנימוס ואומר "כל הרעיון הוא ממש פשוט, לנצח בקרב אך זה לא בא בקלות. שלושה כדורים יש לי ביד... בחר מול מי תתמודד מיד" והוא שולף שלושה פוקדורים בנקישת אצבעות "אחד מאלו יהיה שלך כשתנצח, לבחירתך" ואז הוא מוציא החוצה את הפוקימון שלו, גירף גדול בריא וחסון שנוהם בכל נעים ומנוענע מעט את מחושיו.

!
    יש abilites במשחק?
    --
    "הפוקימון שלי יהיה טריקו" אומר בבטחון מלא, ואתכופף אל טריקו. "אתה תהיה נהדר", אומר לו בחיוך.
    "קדימה שנתחיל?", אשאל את הקוסם.
    ברגע שיינתן האות, אורה לטריקו במהרה "קדימה טריקו, תתחיל עם קשר עשב ואז מתקפה מהירה!"

Spoiler ספוילר

עמוד 7 מתוך 9 ראשוןראשון ... 56789 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •