Pokemon GO
עמוד 10 מתוך 10 ראשוןראשון ... 8910
מציג תוצאות 136 עד 146 מתוך 146
  1. מנהל ראשי
    שם: אדם
    אלון -

אתה משתגר ביחד עם איקון שממש לא מרוצה מהרעיון אל אתה לא רואה את מרלין. הוא ככל הנראה לא השתגר והמשגר לא היה איתך יותר. אתה מוצא את עצמך במעין רחוב צר. פרץ אוויר קר גרם לצ׳ספין למהר אל תוך חולצתך. הוא רעד מקור. אתה מביט סביבך ורואה קירוץ מבנים גבוהות עשויות מלבנים אדומות ופחי אשפה עשויים מתכת. לא נשמע שום קול מלבד רכבים שעברו מהכביש שיכלת לראות אותו ממספר מבנים שמימינך. אייקון כעס. הוא לא ממש היה מעוניין להשתגר לסמטאות לונדון ולא נראה שהוא נהנה מהשתגרות בכלל. גם אתה הרגשת בחילה חזקה דרך אגב אך עד מהרה זה נשכח. אתה מביט סביבך. אתה רואה שלוה דרכים שאפשר ללכת אליהם ובוחר אחד מהם, מבלי לדעת לאן אתה הולך, איקון בחר להצטרף אליך. הוא נראה קודר מתמיד ושמר על השקט. למשך כמה דקות הליכה אתה שומע רק את הפסיעות רגלים שלכם. לאחר זמן מה אתה רואה אור בוקע מאחד הסמטאות וקולות אנשים בקעו משם. אתה מתקרב יותר ורואה מעין התגודדות של אנשים שמשוחחים בקולי קולות. חלקם הבחינו בכם וחילקו לכם מבטים מאוד לא מאושרים.
    "מה מעשיכם פה? מה אתם רוצים?!" פנה אליך בחור גבוה וגס רוח. הוא לבש בגדים שחורים ולא יצר קשר עין.

ג׳ואי -

"אני ראיתי אותו חופר פנימה!" אמר וואייט. "הוא היה מספיק מהיר כדי לספר לי שהוא מיומן בחפירה!"
    "אני לא מצליח למצוא כלום!" אמר כריס. "אני לא יודע מה יגרום לנו להגיע עד אליו... הלוואי והיה דרך להצליח..."

2. היכל התהילה
    ציטוט פורסם במקור על ידי The Charmander צפה בהודעה

ג׳ואי -

"אני ראיתי אותו חופר פנימה!" אמר וואייט. "הוא היה מספיק מהיר כדי לספר לי שהוא מיומן בחפירה!"
    "אני לא מצליח למצוא כלום!" אמר כריס. "אני לא יודע מה יגרום לנו להגיע עד אליו... הלוואי והיה דרך להצליח..."
    תתייחס למה שראיתי בתגובה הבאה
    --
    ״אל תבזבזו את הזמן, אם יש לכם פוקימון שתוקף בהתקפות מיוחדות תוציאו אותו״ אביט עליהם בבוז
    ״צא לארביטר!״ אזרוק את הפוקדור ואחפש את פתח המחילה של הפוקימון שהתחפר (חייב להיות אחד לפחות) ״תשתמש בפעימת אופל לתוך הפתח!״
    ״תעשו כמוני, נוכל להבריח אותו החוצה״ אגיד ׳או לפחות ללכוד אותו מת במאורה׳

3. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אלון -

אתה משתגר ביחד עם איקון שממש לא מרוצה מהרעיון אל אתה לא רואה את מרלין. הוא ככל הנראה לא השתגר והמשגר לא היה איתך יותר. אתה מוצא את עצמך במעין רחוב צר. פרץ אוויר קר גרם לצ׳ספין למהר אל תוך חולצתך. הוא רעד מקור. אתה מביט סביבך ורואה קירוץ מבנים גבוהות עשויות מלבנים אדומות ופחי אשפה עשויים מתכת. לא נשמע שום קול מלבד רכבים שעברו מהכביש שיכלת לראות אותו ממספר מבנים שמימינך. אייקון כעס. הוא לא ממש היה מעוניין להשתגר לסמטאות לונדון ולא נראה שהוא נהנה מהשתגרות בכלל. גם אתה הרגשת בחילה חזקה דרך אגב אך עד מהרה זה נשכח. אתה מביט סביבך. אתה רואה שלוה דרכים שאפשר ללכת אליהם ובוחר אחד מהם, מבלי לדעת לאן אתה הולך, איקון בחר להצטרף אליך. הוא נראה קודר מתמיד ושמר על השקט. למשך כמה דקות הליכה אתה שומע רק את הפסיעות רגלים שלכם. לאחר זמן מה אתה רואה אור בוקע מאחד הסמטאות וקולות אנשים בקעו משם. אתה מתקרב יותר ורואה מעין התגודדות של אנשים שמשוחחים בקולי קולות. חלקם הבחינו בכם וחילקו לכם מבטים מאוד לא מאושרים.
    "מה מעשיכם פה? מה אתם רוצים?!" פנה אליך בחור גבוה וגס רוח. הוא לבש בגדים שחורים ולא יצר קשר עין.
    "אנחנו? אנחנו נשלחנו אליכם", אומר, אעלים קשר עין גם אני.
    "אנח.. אהמ", אגחך בגרוני, ואשלים את המשפט מחדש. "אדוני, חברי אחת הגילדות מחפשים אחר הנער", אומר לאדון ואתן מבט חטוף, אסמן לאייקון לשתוק.
    "אני והטירון הזה, ג'יימס, נתקלנו בהם ביער בו התבצעה המשימה.. אתה יודע, לא ארחיב בדיבור" אסנן, אכחך בגרוני, ואמשיך. "היה שם את הטירונים הללו מהגילדה החדשה, וכמעט מצאו את הפוקימון של הנער- התוכי ההוא", אוסיף. "כמובן שמצאנו אותו קודם, הפתענו אותם, והספקנו להיעלם."
    אוציא את הפוכדור של צ'אטוט ואגיש אותו לבחור. "הקטע המצחיק זה שבעקבות התלבושות שלנו, הם אפילו לא חשדו. תספר לבוס שזה היה גאוני לשלוח אותנו ככה.."
    אזיז את אישוניי, אביט עכשיו בעיניו של הבחור הגדול. "אגב, בינינו? תאמר תאמר לבוס להעלות לנו את השכר, אני עובד הרבה יותר שחור משאני מרוויח..", אזרוק את מילותיי לעברו, אסמן לצ'ספין לעשות פרצוף קשוח ולשבת על כתפי, ואתחיל להתקדם אל עבר החבר'ה בהנפות ידיים של שמחה, תוך כדי שאני מוביל אחריי את איקון.

Spoiler ספוילר

4. מנהל ראשי
    שם: אדם
    ג׳ואי -

אין מה לראות מסביב, כפי שציינתי זה שטח פתוח.
    -
    אתה ממהר להוציא את לארביטאר שמפהק פיהוק רחב. הוא מתגרד ומביט בך בחיוך. הוא שומע את פקודתך וממהר להוציא מעין קרן שחורה מדובללת אל תוך חור יחיד שהיה באדמה לידכם. לא עברו יותר משניות בודדות שלפתע גוש חום בקע מהאדמה לידך אך מיד מיהר לצלול שוב. זה היה מאוד מהיר ומרשים. וואייט מוציא את טוטודייל שלו שיורה אקדח מים לחור החדש והגוש החום ממלא מועף אל מחוץ למחילה.
    "רעיון מעולה!" קרא וואייט. הבוש החום מתייצב מולכם ומתנער עד שנראה כי אתה קולט את הפוקימון: זה היה דרילבור!
    "רוצה לתפוס אותו?" שאל וויאט. הוא ראה כיצד הוא מחזיק בכרטיסים והתעצבן.

אלון -

יש מעין הרגשה מוזרה באויר והם כולם הביטו בכם והציצו לעבר איקון בגיחוך. האיש שפנה אליכם חייך לעברך. "טוב מאוד, תביא לי את כל הפוקימונים שברשותכם... ככה שנוכל ללכת היישר לעבר המפקדה הסודית. אנחנו ניקח אותכםו לנער החטוף. אנחנו צריכים לודא שהמסר עבר. הסחיטה בלתי ניתנת לעצירה עכשיו ובקרוב מאוד מנהיג הגילדה יקבל את מבוקשו! תגיד, הרי זה גאוני ללבוש אזרחי ולהיראות כמו צמד מאמנים מתחילים. הפרצוף שלו כשהפתעתם אותו היה בטח ממש מפוחד!"
    אתם מתחילים לצעוד לעבר הסימטא הרחבה ביותר, האפלה ביותר והקרה ביותר. איקון בעט בך במהירות ונראה שהוא לא מבסוט מהעניין. אתם נכנסים אל בניין ישן שבקצה הסמטה ואתה מזהה מעין חדר עגול מוקף בשולחנות ישנות ומטונפות. ההקומה העליונה יכולתם לשמוע צרחות. לפתע להביור עוצמתי בקע מאחד החלונות למעלה ופוקימון נפל כל הדרך למטה. זה היה קאנגאסקאן. היא התרסקה בעוצמה ומיד הבחנת בעובדה שאין לה תינוק באמחתה.
    "מעולה!" צחק הבחור שהכניס אותך לחדר. "הפרידו בניהם כבר!" כל האנשים שליוו אתכם צחקו בקול אכזריה לדמעותיה של קנגאסקאן. היא טענה קרן על אך דרגונייר ענק זינק מלמעלה והקיף אותה, נשך אותה במהירות וגרם לה לפספס.
    נעל נקייה ומצוחצחת הונחה על הרצפה. מלווה בזוגתה. מכנסי החליפה החדשים האפורים ירדו באלגנטייות מעל והחלו לצעוד לעבר הקאנגאסקאן המלופפת והמותשת. פניו של בעל החליפה הוסתרו בצל המגבעת השחורה וכתפיות החליפה. מה שכן, ליבך מתהפך כשאתה מבחין בגור הקאנגאסקאן מוחזק בצווארו על ידי האדם הגבוה הזה וצחוק קר עולה מגרונו. "אז, מה בדבר אדגר? הוא כבר התחנן על חיי בנו?" שאל באותו טון יומרני וגאה.
    "לא הצלחנו לתפוס אותו. הוא לא יודע עדיין. אבל יש לנו את הצ׳אטוט של הבן שלו, העדות היחידה לחטיפה. אלון ואיקון פה עזרו לנו."
    "מי?" שאל הבוס בהפתעה.

5. קיסר מאדים
    שם: אביזי, ארכימדס
    אז... יום שלישי הגיע ומה טוב חלקי. המשכנו אני מקווה שאתם על הסיפון...
    יש לי משימה קטנה בשבילכם, אנא בה"פ עדכנו אותי כמה כסף יש לכם.
    אני מתכנן איוונט קטנקטוש לאור החזרה למשחק. אז תתכוננו זה יהיה שווה.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++

אביזי -

אתה עוד מאושר מתפיסת הפוקימון שלך ותוהה מדוע אלפא מתקשר אליך. אתה עונה לו ושומע אותו
    מדבר...
    אתה רואה שלפתע יש כפתור כחול שכתוב עליו "שגר".
    "רגע תבדוק אולי אם אתה יכול לרפא את כל הפוקימונים ולא רק את הפוקימון שלך!" אמרה ויולט ותפסה לך את היד. "גם אני בדיוק תפסתי פוקימון והפוקימונים שלי עייפים!"
    "אני חושב שזה יהיה בסדר!" אמר שון וניסה לעזור לך לשחרר את היד. "הוא ירפא גם לך את הפוקימונים אם תבקשי ממנו יפה!"

אני אסמן לשון וויולט לחכות רגע.
    "זה ממש נדיב מצדך! אבל זה לא יהיה הוגן אם רק הפוקימונים שלי ירופאו, אולי אני יכול לשלוח לך את של כל הצוות? אם זה במילא משהו חד פעמי ובחינם, אז זה לא אמור לשנות הרבה, נכון?" אומר לאפלא בטלפון.
    ארכימדס מדבר.
    משגיח פורום 'חידות תחרויות ומשחקים' מה-12/05/11 עד ל-05/07/12.
    מנהל את המשחק Medieval Ages
    ניהלתי בעבר את המשחקיםJourney to The Past, ו- Agaisnt the Jammuza
    גם היה לי סיפור, שמת קצת, Martin's Story.
    אנא אל תשלחו אליי הודעות פרטיות שלא מכוונות אליי באופן פרטי.
    חוקי המתמטיקאים: (כל מי שרוצה להצטרף יכול לשלוח אליי הודעה פרטית, או מסר בטלפתיה)
    Spoiler ספוילר

רשימת לוחמי האור והאמת המתמטיים:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

6. מנהל ראשי
    גיבל מסתחרר ויוצר סופת חול משמעותית וסטיב שלף את הפוקדור שלו ושלח סמארגל לאויר, "קדימה סמארגל , תתקוף נניח בדחיפה!!" סמארגל זינק לאויר וסמאגל הביט בו בבילבול.סופת החול פגעה לאחד מהם בעין! זה שמימין הג׳ולטיק שנפגע שלח מכת ברק לעבר סמארגל ופוגע ואחד נוסף דחף את גיבל לאחור במתקפת דחיפה!" סערת החול מתחזקת ונראה שהיא התבוססה. אך הג׳ולטיקים מתעקשים לעמוד איתן. אגב, גם סמארגל מושפע מהמתקפה והוא מתקשה לעמוד ישר. "אני לא מבין? למה סמארגל לא תוקף? אולי תשתמש במתקפת נשיכה?" סמארגל מביט בו ולא מבין מה הוא רוצה ממנו. הוא נבהל מכמות היריבים והסתתר מאחוריך בפחד, מלכלך את חולצתך בצבע גואש ירוק...
    "אנחנו חייבים לעשות משהו בנידון גיבל". אני עומד מספר שניות בחשש ולפתע "אני יודע!"
    "גיבל, השתמש בזעם דרקון על האדמה" בעוד כל הסלעים באוויר מתעופפים אני מורה לגיבל "גיבל השתמש בנגיחת ברזל על כך אחד ואחד מהסלעים ותעיף אותם לעבר הג׳ולטיקים" כשאני מביט בסטיב ואומר לו "עכשיו כל הסלעים יפגעו בג׳ולטיקים שעומדים מולנו! זה בטוח שלנו"

7. היכל התהילה
    ג׳ואי -

אין מה לראות מסביב, כפי שציינתי זה שטח פתוח.
    -
    אתה ממהר להוציא את לארביטאר שמפהק פיהוק רחב. הוא מתגרד ומביט בך בחיוך. הוא שומע את פקודתך וממהר להוציא מעין קרן שחורה מדובללת אל תוך חור יחיד שהיה באדמה לידכם. לא עברו יותר משניות בודדות שלפתע גוש חום בקע מהאדמה לידך אך מיד מיהר לצלול שוב. זה היה מאוד מהיר ומרשים. וואייט מוציא את טוטודייל שלו שיורה אקדח מים לחור החדש והגוש החום ממלא מועף אל מחוץ למחילה.
    "רעיון מעולה!" קרא וואייט. הבוש החום מתייצב מולכם ומתנער עד שנראה כי אתה קולט את הפוקימון: זה היה דרילבור!
    "רוצה לתפוס אותו?" שאל וויאט. הוא ראה כיצד הוא מחזיק בכרטיסים והתעצבן.

״ממש לא״ אגיד בגועל ״אני אתן לכם את התענוג״
    ״אבל סיימו עם הסאגה הזאת מהר״

8. blue To My Bones
    שם: Noawsomeness
    טי ג׳יי -

באגון מנער את ראשו בכעס אחרי ששמע את פקודתך. עיניו החלו לזהור באור אדום לשניה ופסקו, בו בעת הוא קפץ גבוה לאויר והחל להכות נמרצות את פלאצלינג שניסה להתחמק רך ללא הועיל. הוא ניסה לנגוח בו אך פיספס ונראה שזה הרגיז אותו אף יותר. הוא החל לנגוח עצים מרוב כעס. מותיר חתכים עמוקים בעץ ויוצר גיצי אש.
    פלאצלינג מצד שני הבין את הייתרון ותקף בכנפי להבה שוב והעיףאת באגון לאחור ובשנייה נעלם שוב לאוויר.לאחר כמה שניות שבאגון מחפש אותו מסביב הבזק אדום קטנטן חובט בו בדחיפה עוצמתית וכנפיו בוהקות באש שוב! הוא מתכנן לעשות זאת שוב!
    "באגון עצור!" אומר לבאגון על מנת למנוע ממנו ליצור עוד נזק לסביבה "הוא מנסה לעצבן אותך כדי להוציא אותך מריכוז! אם רק תצליח לקפוץ ולתת לו מכה אחת שתתיש אותו הוא כבר לא יהיה מסוגל לעוף ואז תוכל לסיים עם זה!"

9. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    אז... יום שלישי הגיע ומה טוב חלקי. המשכנו אני מקווה שאתם על הסיפון...
    יש לי משימה קטנה בשבילכם, אנא בה"פ עדכנו אותי כמה כסף יש לכם.
    [FONT=tahoma]אני מתכנן איוונט קטנקטוש לאור החזרה למשחק. אז תתכוננו זה יהיה שווה.[B]

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++

פטריק -

"איזה כיף!" קוראת פלורנס בהנאה. לולה מהנהנת ואתם מתקדמים לעבר הבר.
    "שלום טירונים!" קראה בחורה בעלת קול עדין. היתה זו בחורה עם שיער אסוף וחייכנית. "אתם מסתדרים על היום הראשון שלכם? אני מניחה שאתם מחפשים איך להשתגר." היא מחייכת ומביטה בכם. היא מראה לכם שהכיתוב על המשימה במסך הפך אדום וצוות באנירי לקח אותו. היא מראה לכם את הדרך למכונה, שהיתה בחדר נפרד מימין יחד עם אלפא הרובוט וג׳יגליפאפ מאוד טרודים. מלבדם היו צמד תאומים שעבד על המכונה. "היי, וואי!" קראה הבחורה.
    "מה נשמע קרולין?" ענה לה התאום הימיני. "שלום חברה חדשים! אם אתם רוצים להשתמש במכונה בואו הנה, אני אתן לכם התנסות בחינם. רק קחו בחשבון שהרגע סיימנו לתקן אותה ולא בדקנו אם זה עובד אז הריזיקה היא עליכם."
    "אז אל תעשו את זה." אמרה קרולין והוציאה את ארנקה. "אני אשלם לכם על הנסיעה באוטובוסים, זה עשוי לקחת מעט זמן אבל אתם תספיקו להגיע לכנס בזמן." היא נראתה נחושה. "תחשבו על זה, אם תשתגרו ללפלנד מה תעשו?"
    דווקא לפלנד נשמע טוב
    אין לי מושג כמה כסף יש לי, אבל עוד לא הרווחתי כלום, אז או 0 או הסכום ההתחלתי.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "תודה רבה קרולין" אומר ואקח את הכסף. כשנלך אומר לפלורנס ולולה:" אני מהתחלה לא מתלהב כל כך מהמכונת זמן-חלל הזאת. נשמעת לי קצת חשודה מדי". ניקח את האוטובוסים הדרושים אל מרכז ארנדייל במנצ'סטר. לאחר מכן אעשה את דרכי אל כנס אבני המגה, עם סטארלי בחוץ.
    Spoiler ספוילר

10. משתמש מנוסה

תומאס -

"חכה רגע, מה?" קראה זואי בכעס "באוטובוס? אנחנו נחמיץ את כל הכיף! אני מציעה שנעבור דרך היער ונגיע ללונדון ומשם ניקח את האוטובוס אם בא לך, אנחנו צריכים לתפוס פוקימונים אתה יודע!"
    "אבל למה שלא פשוט ניקח את האוטובוס נעשה את המשימה ואז נחזור ברגל ונתפוס פוקימונים?" שאל אנדי בשיקול דעת. הוא עמד ליד הכניסה לגילדה ונראה שהוא ממש רצה לצאת כבר לכיוון האוטובוס שעומד לעזוב.
    "כי ככה אמרתי! אין זה לא עובד ככה כשכל אחד מביע דעה פה! אני הכי חזקה פה אז אני אומרת שכדאי שאנהיג את העסק כדי למנף את הצוות שלנו! צוות סקווירטל!"
    "באמת? זה שאת קובעת כאן הכל זה בדיוק הבעיה!" אני מתפרץ עליה בכעס "מטרת הצוות זה לקבל החלטות ביחד, לא שאחד או אחת מאיתנו יחליטו על הכל רק כי בא לה! תקשיבי, אם זה ככה אני מסתובב, והולך לבחור צוות אחר." אני מוסיף בכעס, מסתובב ומתכונן ללכת, מחכה לראות למה היא תחליט "חוץ מזה, נוכל לתפוס פוקימונים לא רחוק מהחווה שלו. שם הכרתי את סקווירטל שלי ויש מלא פוקימוני בר שגרים שם" אני אומר לה תוך כדי שאני מסובב את הראש אחורנית.

11. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אלון -

יש מעין הרגשה מוזרה באויר והם כולם הביטו בכם והציצו לעבר איקון בגיחוך. האיש שפנה אליכם חייך לעברך. "טוב מאוד, תביא לי את כל הפוקימונים שברשותכם... ככה שנוכל ללכת היישר לעבר המפקדה הסודית. אנחנו ניקח אותכםו לנער החטוף. אנחנו צריכים לודא שהמסר עבר. הסחיטה בלתי ניתנת לעצירה עכשיו ובקרוב מאוד מנהיג הגילדה יקבל את מבוקשו! תגיד, הרי זה גאוני ללבוש אזרחי ולהיראות כמו צמד מאמנים מתחילים. הפרצוף שלו כשהפתעתם אותו היה בטח ממש מפוחד!"
    אתם מתחילים לצעוד לעבר הסימטא הרחבה ביותר, האפלה ביותר והקרה ביותר. איקון בעט בך במהירות ונראה שהוא לא מבסוט מהעניין. אתם נכנסים אל בניין ישן שבקצה הסמטה ואתה מזהה מעין חדר עגול מוקף בשולחנות ישנות ומטונפות. ההקומה העליונה יכולתם לשמוע צרחות. לפתע להביור עוצמתי בקע מאחד החלונות למעלה ופוקימון נפל כל הדרך למטה. זה היה קאנגאסקאן. היא התרסקה בעוצמה ומיד הבחנת בעובדה שאין לה תינוק באמחתה.
    "מעולה!" צחק הבחור שהכניס אותך לחדר. "הפרידו בניהם כבר!" כל האנשים שליוו אתכם צחקו בקול אכזריה לדמעותיה של קנגאסקאן. היא טענה קרן על אך דרגונייר ענק זינק מלמעלה והקיף אותה, נשך אותה במהירות וגרם לה לפספס.
    נעל נקייה ומצוחצחת הונחה על הרצפה. מלווה בזוגתה. מכנסי החליפה החדשים האפורים ירדו באלגנטייות מעל והחלו לצעוד לעבר הקאנגאסקאן המלופפת והמותשת. פניו של בעל החליפה הוסתרו בצל המגבעת השחורה וכתפיות החליפה. מה שכן, ליבך מתהפך כשאתה מבחין בגור הקאנגאסקאן מוחזק בצווארו על ידי האדם הגבוה הזה וצחוק קר עולה מגרונו. "אז, מה בדבר אדגר? הוא כבר התחנן על חיי בנו?" שאל באותו טון יומרני וגאה.
    "לא הצלחנו לתפוס אותו. הוא לא יודע עדיין. אבל יש לנו את הצ׳אטוט של הבן שלו, העדות היחידה לחטיפה. אלון ואיקון פה עזרו לנו."
    "מי?" שאל הבוס בהפתעה.
    "מי?" אשאל בטון ציני את הבוס, אתקדם לעברו, בולע קצת רוק.
    "אותם האנשים שלובשים כרגע לבוש אזרחי, ובעלי שמות בדויים רק בשביל להשיג לך את הצ'אטוט של הפושטק!", אתרגז מעט, "מעט כבוד אדוני, אתה חושב שהיה לי קל להשאיר את הדסקנויר שלי מאחורה בשביל צ'ספין שכזה, רק בשביל המשימה?", אשאל ברוגז ואקווה שצ'ספין מבין לאן אני חותר.
    "היכן הוא הנער? אטפל בו מהר וביעילות, דיברנו מספיק" אוסיף, ואז אביט אל פניו של הבוס. "ועליי לדבר איתך בארבע עיניים אחר כך, שמוע שמעתי כי הדברים פה מתנהלים לא כשורה" אומר.

Spoiler ספוילר

עמוד 10 מתוך 10 ראשוןראשון ... 8910

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •