Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 9 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 124
  1. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    שם: אלון
    רקע: --
    תיאור/ספרייט:

הערות: אין
    סקייפ: יש

Spoiler ספוילר

2. היכל התהילה
    וואי למה נרשמתם כל כך הרבה עשיתם לי את החיים קשים רצח.
    מי שלא התקבל אין מה להתבאס, בחרתי לפי קריטריונים שהצבתי לעצמי מראש ופשוט היו אנשים שיותר התאימו לי אליהם...
    אני אפתח עוד מקום ברגע שהמשחק יזרום (כי בהתחלה זה יהיה טיפה יותר מסורבל.. המחשב שלי עומד לעבור פרמוט בשבוע הבא אז אגיב מהנייד או ממחשב שלא שלי ובכללי המשחק זה משהו שבחיים לא עשיתי אז אולי יהיו טיפה בעיות בהתחלה). הערכה גסה בעוד שבוע שבועיים אני אפתח את המקום החמישי.
    אני אודיע לכם כשזה יקרה, לא לדאוג. אני מאמין שעם הזמן גם מקום שישי יפתח אבל בואו לא נקדים את המאוחר.
    אז מצטער, אבל אני לא מסוגל לעמוד בעומס ולקבל את כולכם.

עד אז... החלטתי שהרביעייה הפותחת תהיה @totodile טומטומדייל, @the^charmander אדם, @yveltalblue דור ו@will^o'^wisp אלון
    התגובה הראשונה תהיה תגובה לא תגובה. פשוט תדרגו לי את ארבעת ההתחלתיים מ1 ל4 (אחד הכי רוצה ארבע הכי פחות) כדי שאוכל לשבץ אותם בלי כפילויות
    אתם יכולים לעשות את זה בתור תגובת מ״ת או בתור רשימת מכולת לא משנה לי
    אעדכן את הטפסים בדף הרשומים בקרוב
    בהצלחה

3. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    1: נאטוק
    2: ראסיל
    3: בוואיל
    4: גקיט
    Spoiler ספוילר

4. מנהל ראשי
    שם: אדם
    1. ראקייל
    2. גאקייט
    3. נאטוק
    4. איכסה באוויל :[

5. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    1.נאטוק
    2. ראקייל
    3.ג'קהיט
    4.בוואיל
    נ.ב תודה שבחרת אותי

6. לא ברור בכלל
    ציטוט פורסם במקור על ידי דניס זה אני צפה בהודעה
    התחלה
    *נוסעים יקרים! הגענו למחוז דומינו! אנא כוונו את שעוניכם. השעה במחוז היא 9 בבוקר* מערכת כריזה חדשנית הידהדה בגוף המעבורת *מקווים שהיה לכם שיט נעים ותחזרו לשוט עם SS ANNE בעתיד! אתם מוזמנים לרדת מהסיפון!*
    אתם יורדים מהמעבורת, מותשים מעט מהשיט הארוך, תחושה שנעלמת במהירות תחת ההתרגשות שבפתח מסעכם.
    בפתח המעבורת עומד אדם מבוגר בעל חיוך רחב "ברוכים הבאים לעיירה ג'נסיה, בואו איתי" הוא מסמן לכם ולקבוצת צעירים שירדה מהמעבורת ולא ידעה כיצד להמשיך ממצב זה.
    אתם מובלים לבקתה מטופחת, בעלת צמחייה מעוצבת וחצר גדולה, הבקתה עשויה מעץ ובנויה בצורת כיפה. על דלת העץ חרוטה המילה 'המעבדה'.
    "אוי איזה מפוזר אני" הוא פותח את הדלת בחריקה, תוכן המעבדה יותר צנועה ומורכב בעיקר ממדפי ספרים ומספר מכונות לא מזוהות "אני פרופסור אדיסון, ואני אתן לכם את הפוקימון הראשון שלכם".
    הוא מושיט לכם פוקדע "זה הכלי העיקרי שלכם במסע, יש בו מידע על מגוון פוקימונים שתוכלו למצוא במחוז. כשאתם ניתקלים בפוקימון לא מוכר, פשוט תסרקו אותו עם המצלמה של הפוקדע".
    "אז את מי תבחרו?" הוא מצביע על שולחן שעליו מספר פוקדורים, כשמגיע תורכם נשארים ארבעה.
    האם זה יהיה Buail פוקימון העשב?
    Spoiler ספוילר

האם זה יהיה Geckeat פוקימון האש?
    Spoiler ספוילר

האם זה יהיה Natook פוקימון המים?
    Spoiler ספוילר

או שזה יהיה Raceal פוקימון האופל?
    Spoiler ספוילר

מידע עליהם מהפוקדע יתעדכן באשכול בציור רישום וצילום:http://www.myforum.co.il/showthread....ייקדקס-של-דניס . איכות הצילום תשתפר במהלך המשחק, כשאמצא פתרון נוח לצביעה ואנצח את המכונת צילום בקרב המר.
    אפשר להרשם חברים!!
    "אני אקח את פוקימון העשב, באוויל" אומר ואושיט את ידי אל הפוכדור, אקח אותו.
    "תודה הפרופסור", אוסיף, ואתקדם אל עבר העיר הבאה אלא אם כן הוא יפתיע אותי בדבר מה.

Spoiler ספוילר

7. היכל התהילה
    ההתקפות (והיכולות) בעיקרון כמו באנימה, אם הן לא היו באנימה אז כמו במנגה, ואם לא היו במנגה אז כמו במשחקים. כמובן שיהיו גם התקפות מקוריות ואתם יכולים להמציא גם. אם לא יהיה לי זמן מחר, אעדכן את הטפסים ביום ראשון.

דרייק
    אתה נכנס למעבדה, אתה אומנם בין האחרונים, אבל אתה רואה שיש לך אופציות. אתה לוקח את הפוקדור שרשום עליו בטוש שחור ׳פוקימון המים׳. אתה לוחץ על הכפתור ויוצא משם מג'יקרפ! ״אופס, לא לפה״ הפרופסור יוצא מקבוצת ווטסאפ וזורק את הפוקדור עם המג'יקרפ מעבר לכתף.
    ״בטח התכוונת לזה״ הוא מושיט לך פוקדור שאתה פותח מיד, פוקימון עגול וכחלחל נגלה לפניך, קרס נעוצה בראשו- הוא נועץ בך את עינו הגדולות ברוגע. *נאטוק, פוקימון המצוף* הפוקדע מדבר ברובוטיות *הם נולדים ללא המצוף שעוטף את בטנם, לאט לאט כאשר הם גדלים המצוף מתנפח. הם רגועים ולא נוטים להתרגז בקלות*. על הצג מופיעים שלושת ההתקפות שנאטוק יודע:
    -דחיפה tackle
    -צעקה growl
    -בועות bubble
    *היכולת של נאטוק היא נחשול, כשהוא נחלש התקפות המים שלו מתחזקות*
    אתה יוצא מהמעבדה, ונעמד בעיירה ג'נסיה. זוהי עיירה קטנה. ומלבד הבתים והמעבדה אתה רואה שיש נמל קטן היכן שהמעבורת שהגעת איתה עצרה. מהצד השני יש שדה רחב ידיים ושלט קטן ורעוע לפניו.

אלון
    אתה לוקח את הפוקדור בחוסר סבלנות מהפרופסור. אתה פותח אותו ויוצא ממנו מעין גוש ירקרק. הפוקדע מזהה אותו בקול רובוטי *בוואיל, פוקימון השיח. קשה למצוא אותם בטבע עקב ההסוואה שלהם, הם נצפים בקבוצות גדולות ישנים למרגלות עצים. כאשר מישהו מפריע להם, הם ישלפו את הציפורניים שלהם ויתקפו אותו.*
    לא נראה שהפוקימון מתרגש ממך יותר מדי, על צג הפוקדע מופיעים לך שלושה סעיפים לא ברורים ״אלו ההתקפות שהוא יודע״ הפרופסור אומר.
    בוואיל יודע את ההתקפות:
    -שריטה scratch
    -צווחה screech
    -קליע זרעים bullet seed
    *היכולת של בוואיל היא גדילת יתר, כשהוא חלש או עייף התקפות העשב שלו מתחזקות*
    אתה יוצא מהמעבדה לאחר שאתה נותן לפרופסור handjob (סתם לא) ונעמד מול שלט רעוע שכתוב עליו ׳הדרך הראשונה׳, מעבר השלט יש נוף של שדה רחב ידיים. ״היי אתה!״ אתה שומע צעקה וילד רזה רץ לכיוונך ״כן אתה מר דושבאג!״
    ״בוא נלחם! קיבלת פוקימון מעפן בטח!״ הוא נוחר ״ככה זה כשמאחרים״

ניקו
    תורך להכנס למעבדת הפרופסור, אתה נכנס פנימה בחשש והוא מציג לך שני פוקדורים ״מצטער, זה מה שנשאר״. ״קח אותו, אני חושב שהאחד הזה יתאים לך יותר״ הוא מצביע על הפוקדור הימני ואתה עושה כפי שהציע. אתה פותח את הפוקדור ומתגלה מולך פוקימון דמוי מכרסם קטן בעל זנב עבה, מקפץ בתוך שק צהבהב. *רסיל, פוקימון השק* הפוקדע מדבר *הם אוספים חפצים ומאכסנים אותם בתוך השק שלהם. הם לא מפחדים מבני אדם אך קשה להם לסמוך על אחרים.* הפוקימון נראה קצת חושש, בוהה בך במעין מבט מעט של ׳oh well׳. על הצג מופיעות שלוש ההתקפות שרסיל יודע:
    -דחיפה tackle
    -גלגול הגנה defense curl
    -נשיכה bite
    *היכולת של רסיל היא אסיפה, רסיל אוסף חפצים שהוא מוצא.*
    אתה יוצא מהמעבדה, ונעמד בעיירה ג'נסיה. זוהי עיירה קטנה. ומלבד הבתים והמעבדה אתה רואה שיש נמל קטן היכן שהמעבורת שהגעת איתה עצרה. מהצד השני יש שדה רחב ידיים ושלט קטן ורעוע לפניו.

פלורנס
    את האחרונה בתור ולוקח לזמן נצח לעבור, המראה המחוצ'קן והשומנים לא עוזרים לך לעקוף אף אחד. סוף סוף מגיע תורך! ואת נכנסת למעבדה ״קחי, זה מה שנשאר אצלי״ הפרופסור מגיש לך פוקדור ״תפתחי אותו״.
    את לוחצת על הכפתור שבמרכז הפוקדור ויוצא משם פוקימון דמוי לטאה *גקיט, פוקימון השממית.* הפוקדע מדבר *הם סקרנים מאוד ונצפו בטמפרטורות קיצוניות. הגוף שלהם קל ואווירודינמי. הם לא נוטים להשאר באותו מקום זמן רב.* הפרופסור מסביר לך שעל הצג של הפוקדע מופיעות ההתקפות שגקיט יכול ללמוד.
    -דחיפה tackle
    -נהמה leer
    -גחלת ember
    *היכולת של גקיט היא להט, כשהוא נחלש התקפות האש שלו מתחזקות*
    את יוצאת מהמעבדה, ונעמדת בעיירה ג'נסיה. זוהי עיירה קטנה. ומלבד הבתים והמעבדה את רואה שיש נמל קטן היכן שהמעבורת שהגעת איתה עצרה. מהצד השני יש שדה רחב ידיים ושלט קטן ורעוע לפניו.

8. היזהרו מחיקויים!
    ההתקפות (והיכולות) בעיקרון כמו באנימה, אם הן לא היו באנימה אז כמו במנגה, ואם לא היו במנגה אז כמו במשחקים. כמובן שיהיו גם התקפות מקוריות ואתם יכולים להמציא גם. אם לא יהיה לי זמן מחר, אעדכן את הטפסים ביום ראשון.

ניקו
    תורך להכנס למעבדת הפרופסור, אתה נכנס פנימה בחשש והוא מציג לך שני פוקדורים ״מצטער, זה מה שנשאר״. ״קח אותו, אני חושב שהאחד הזה יתאים לך יותר״ הוא מצביע על הפוקדור הימני ואתה עושה כפי שהציע. אתה פותח את הפוקדור ומתגלה מולך פוקימון דמוי מכרסם קטן בעל זנב עבה, מקפץ בתוך שק צהבהב. *רסיל, פוקימון השק* הפוקדע מדבר *הם אוספים חפצים ומאכסנים אותם בתוך השק שלהם. הם לא מפחדים מבני אדם אך קשה להם לסמוך על אחרים.* הפוקימון נראה קצת חושש, בוהה בך במעין מבט מעט של ׳oh well׳. על הצג מופיעות שלוש ההתקפות שרסיל יודע:
    -דחיפה tackle
    -גלגול הגנה defense curl
    -נשיכה bite
    יאי פיקאפ לנצח
    ואתה יכול למספר את המפה? אני מניח שזה העיירה הזאת בצפון של האי-איסלנד, אבל זה לא כל כך ברור
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~
    אעיף מבט על רסיל. אומר לו:" היי רסיל, אני ניקו." איזכר במבט שנתת לי ואחשוב 'לא נראה לי שהוא כל כך התלהב ממני במבט ראשון. נקווה שאני אשאיר עליו רושם יותר טוב בהמשך'. אומר לו:"אתה מרגיש עייף? או שאתה מוכן לצאת?" אשאל אותו. 'הוא הפוקימון הראשון שלי אי-פעם, אין לי מושג בכלל איך מתנהלים עם פוקימונים! נו טוב, כנראה שאני אלמד עם הזמן'. אחפש בכיסיי אחר כל חפץ שאני עלול להחזיק עליי. לאחר מכן אלך לנסות ולקרוא את השלט. אם רסיל אהיה מעוניין לנוח, אשב בפינה כלשהי שבה אזור נוח לישיבה ואחכה שיהיה ערני יותר. אם הוא מוכן לצאת, אלך אל השדה ואומר:'נו טוב, חייבים להתחיל איפה שהוא'.
    Spoiler ספוילר

9. לא ברור בכלל

אלון
    אתה לוקח את הפוקדור בחוסר סבלנות מהפרופסור. אתה פותח אותו ויוצא ממנו מעין גוש ירקרק. הפוקדע מזהה אותו בקול רובוטי *בוואיל, פוקימון השיח. קשה למצוא אותם בטבע עקב ההסוואה שלהם, הם נצפים בקבוצות גדולות ישנים למרגלות עצים. כאשר מישהו מפריע להם, הם ישלפו את הציפורניים שלהם ויתקפו אותו.*
    לא נראה שהפוקימון מתרגש ממך יותר מדי, על צג הפוקדע מופיעים לך שלושה סעיפים לא ברורים ״אלו ההתקפות שהוא יודע״ הפרופסור אומר.
    בוואיל יודע את ההתקפות:
    -שריטה scratch
    -צווחה screech
    -קליע זרעים bullet seed
    אתה יוצא מהמעבדה לאחר שאתה נותן לפרופסור handjob (סתם לא) ונעמד מול שלט רעוע שכתוב עליו ׳הדרך הראשונה׳, מעבר השלט יש נוף של שדה רחב ידיים. ״היי אתה!״ אתה שומע צעקה וילד רזה רץ לכיוונך ״כן אתה מר דושבאג!״
    אה כן ובאלי אותה נקבה
    --
    מכיוון שלא ציינת שהחזרתי את בוואייל, אניח. "אוקיי, אני חושב שאקרא לך.. בילי", אומר לבאוויל שלפניי.
    לאחר מכן אביט בילדון, "אז מה דעתך בוואייל? את רוצה שנילחם?", אשאל אותה.
    במידה ותאמר שלא, אתעלם מהילד קלילות. במידה וכן, אחכה לפוקימון שלו.

Spoiler ספוילר

10. היכל התהילה
    ניקו
    כן זו העיירה הכי עליונה באיסלנד. תקרא את ההסבר על המפה, אם אראה שזה מאוד בעייתי אני אמספר.
    וכשאעדכן את הטפסים תהיה רשימה של החפצים שלכם, פשוט אני רוצה לעשות את זה מסודר ואני מהאייפון ולא נוח לערוך.
    ---
    אתה בודק בכיסים ומגלה בבהלה שיש לך תיק על הגב. בתיק אתה מוצא 5 פוקדורים שהפרופסור הכניס לך בזדון, סנדוויץ' חשוד מהבית ובקבוק מים. ״אם אתה רוצה לקנות משהו, יש כמה חנויות קטנות בלונגטאוון״ הפרופסור אומר כשהוא רואה את המבט המאוכזב על פניך ומסלק אותך מהמעבדה. רסיל נראה עירני, אתה מבין שבילה בפוקדור שעות רבות.
    אתה מתקדם אל השלט, הוא עשוי מעץ וחרוט עליו ׳הדרך הראשונה׳. אתה נכנס לשדה, כבר באופק לימין השדה אתה רואה עיירה כלשהי. אתה מוצא שביל שפחות מכוסה בדשא גבוה ודובק בו. אבל לפתע!
    Wild Pokemon attacks! פוקימון אפרפר קופץ לשביל ונעמד מולך!
    אם התמונה ענקית סורי, לא יודע איך עורכים גודל כשמעלים ישירות מהאייפון:
    Spoiler ספוילר

אלון
    עשיתי הגרלה יצא זכר (כולם, היה מוזר), השמועות אומרות שאפשר לעשות ניתוח באחת הערים בהמשך
    אם התמונות יצאו ענקיות אשלח פעם הבאה לסקייפ, תגיד לי
    --
    בילי מביט בך במבט נחוש, נראה כי הוא נעלב מכך שהילד קרא לו מעפן (ומזה שאתה רוצה לחתוך לו את האיבר)
    ״צא שייפילר!״ הילד זורק פוקדור ויוצא ממנו הדבר הבא, שתדמיין שהוא בשלל צבעי הקשת:
    Spoiler ספוילר

״קדימה לוזר, תתחיל״ הוא צוחק ״מה כבר הגוש הזה יכול לעשות מול השייפילר שלי?!״
    ---
    Shapillar
    הa הראשונה פה היא לא ah היא eh, אם אתה לא מבין אני מתכוון לדרך שמבטאים את המילה. השניה כן ah

11. משתמש מנוסה

דרייק
    אתה נכנס למעבדה, אתה אומנם בין האחרונים, אבל אתה רואה שיש לך אופציות. אתה לוקח את הפוקדור שרשום עליו בטוש שחור ׳פוקימון המים׳. אתה לוחץ על הכפתור ויוצא משם מג'יקרפ! ״אופס, לא לפה״ הפרופסור יוצא מקבוצת ווטסאפ וזורק את הפוקדור עם המג'יקרפ מעבר לכתף.
    ״בטח התכוונת לזה״ הוא מושיט לך פוקדור שאתה פותח מיד, פוקימון עגול וכחלחל נגלה לפניך, קרס נעוצה בראשו- הוא נועץ בך את עינו הגדולות ברוגע. *נאטוק, פוקימון המצוף* הפוקדע מדבר ברובוטיות *הם נולדים ללא המצוף שעוטף את בטנם, לאט לאט כאשר הם גדלים המצוף מתנפח. הם רגועים ולא נוטים להתרגז בקלות*. על הצג מופיעים שלושת ההתקפות שנאטוק יודע:
    -דחיפה tackle
    -צעקה growl
    -בועות bubble
    *היכולת של נאטוק היא נחשול, כשהוא נחלש התקפות המים שלו מתחזקות*

אלון
    בוואיל יודע את ההתקפות:
    -שריטה scratch
    -צווחה screech
    -קליע זרעים bullet seed

ניקו
    -דחיפה tackle
    -גלגול הגנה defense curl
    -נשיכה bite

פלורנס
    את האחרונה בתור ולוקח לזמן נצח לעבור, המראה המחוצ'קן והשומנים לא עוזרים לך לעקוף אף אחד. סוף סוף מגיע תורך! ואת נכנסת למעבדה ״קחי, זה מה שנשאר אצלי״ הפרופסור מגיש לך פוקדור ״תפתחי אותו״.
    את לוחצת על הכפתור שבמרכז הפוקדור ויוצא משם פוקימון דמוי לטאה *גקיט, פוקימון השממית.* הפוקדע מדבר *הם סקרנים מאוד ונצפו בטמפרטורות קיצוניות. הגוף שלהם קל ואווירודינמי. הם לא נוטים להשאר באותו מקום זמן רב.* הפרופסור מסביר לך שעל הצג של הפוקדע מופיעות ההתקפות שגקיט יכול ללמוד.
    -דחיפה tackle
    -נהמה leer
    -גחלת ember
    *היכולת של גקיט היא להט, כשהוא נחלש התקפות האש שלו מתחזקות*
    את יוצאת מהמעבדה, ונעמדת בעיירה ג'נסיה. זוהי עיירה קטנה. ומלבד הבתים והמעבדה את רואה שיש נמל קטן היכן שהמעבורת שהגעת איתה עצרה. מהצד השני יש שדה רחב ידיים ושלט קטן ורעוע לפניו.
    "שלום נאטוק, כנראה שאתה תהיה השותף שלי במסע הזה, איזה כיף!" אתלהב מהפוקימון החדש שקיבלתי. "קדימה, בוא נצא לחקור את המחוז החדש והמרתק הזה!" אצהיר בהתלהבות ואפרד מהפרופסור. "מה אתה מעדיף נאטוק? להישאר בפוקדור שלך או להסתובב לצידי?" אשאל ואחכה להחלטתו ולאחר מכן אתקדם אל עבר השדה.

12. היכל התהילה
    דרייק
    ״נאאאט״ נאטוק משחרר צווחה רמה ומקפץ בהתלהבות. אתם מתחילים ללכת לכיוון השדה, אתה קורא את השלט ׳הדרך הראשונה׳.
    נאטוק מתחיל לברוח לפתע, ואתה רודף אחריו מתוך רפלקס. הוא נעצר ליד קבוצת עצים בשולי השדה הגדול.
    אתה שומע בן אדם מדבר בקול עמוק ועמום, אתה מבין שהקול בוקע ממכשיר קשר כלשהו ולא מאדם הנמצא במקום ״זה לא ייתכן! איך נתתם לו להתחמק? אתם יודעים שהוא הכרחי להשלמת התוכנית, איך נפיל את קלאו ככה?!״
    ״תקשיבו ותקשיבו לי טוב, פעם הבאה שתיכשלו אני כבר לא אבליג!״ הקול מאיים בעצבנות ״עכשיו עופו משם ותחזרו למפקדה!״
    ״בסדר״ שלושה קולות מפוחדים ענו, אתה שומע מעין רעש מוזר של התנפחות והדבר הבא שאתה רואה זה כדור פורח צבעוני מתרומם מאחורי העצים ונעלם בשמיים.

13. היזהרו מחיקויים!
    ניקו
    כן זו העיירה הכי עליונה באיסלנד. תקרא את ההסבר על המפה, אם אראה שזה מאוד בעייתי אני אמספר.
    וכשאעדכן את הטפסים תהיה רשימה של החפצים שלכם, פשוט אני רוצה לעשות את זה מסודר ואני מהאייפון ולא נוח לערוך.
    ---
    אתה בודק בכיסים ומגלה בבהלה שיש לך תיק על הגב. בתיק אתה מוצא 5 פוקדורים שהפרופסור הכניס לך בזדון, סנדוויץ' חשוד מהבית ובקבוק מים. ״אם אתה רוצה לקנות משהו, יש כמה חנויות קטנות בלונגטאוון״ הפרופסור אומר כשהוא רואה את המבט המאוכזב על פניך ומסלק אותך מהמעבדה. רסיל נראה עירני, אתה מבין שבילה בפוקדור שעות רבות.
    אתה מתקדם אל השלט, הוא עשוי מעץ וחרוט עליו ׳הדרך הראשונה׳. אתה נכנס לשדה, כבר באופק לימין השדה אתה רואה עיירה כלשהי. אתה מוצא שביל שפחות מכוסה בדשא גבוה ודובק בו. אבל לפתע!
    Wild Pokemon attacks! פוקימון אפרפר קופץ לשביל ונעמד מולך!
    אם התמונה ענקית סורי, לא יודע איך עורכים גודל כשמעלים ישירות מהאייפון:
    Spoiler ספוילר
    מספיק לי לסרוק אותו כדי שייכנס בפוקדקס או לתפוס?
    אמאלה יש לי תיק על הגב חחח
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "קדימה רסיל, הקרב הראשון שלך! תנשוך את העכברוש הזה!" אומר לו ואנסה לסרוק את העכבר בפוקדקס במטרה לדלות עליו מידע.
    Spoiler ספוילר

14. משתמש מנוסה
    דרייק
    ״נאאאט״ נאטוק משחרר צווחה רמה ומקפץ בהתלהבות. אתם מתחילים ללכת לכיוון השדה, אתה קורא את השלט ׳הדרך הראשונה׳.
    נאטוק מתחיל לברוח לפתע, ואתה רודף אחריו מתוך רפלקס. הוא נעצר ליד קבוצת עצים בשולי השדה הגדול.
    אתה שומע בן אדם מדבר בקול עמוק ועמום, אתה מבין שהקול בוקע ממכשיר קשר כלשהו ולא מאדם הנמצא במקום ״זה לא ייתכן! איך נתתם לו להתחמק? אתם יודעים שהוא הכרחי להשלמת התוכנית, איך נפיל את קלאו ככה?!״
    ״תקשיבו ותקשיבו לי טוב, פעם הבאה שתיכשלו אני כבר לא אבליג!״ הקול מאיים בעצבנות ״עכשיו עופו משם ותחזרו למפקדה!״
    ״בסדר״ שלושה קולות מפוחדים ענו, אתה שומע מעין רעש מוזר של התנפחות והדבר הבא שאתה רואה זה כדור פורח צבעוני מתרומם מאחורי העצים ונעלם בשמיים.
    "מה? מה קרה פה הרגע?" אחשוב לעצמי בתמיהה. "מי אלה היו והכי חשוב, מי זה קלאו שהוא דיבר עליו? נאטוק, בוא נעקוב אחרי הכדור הפורח."

15. לא ברור בכלל

אלון
    עשיתי הגרלה יצא זכר (כולם, היה מוזר), השמועות אומרות שאפשר לעשות ניתוח באחת הערים בהמשך
    אם התמונות יצאו ענקיות אשלח פעם הבאה לסקייפ, תגיד לי
    --
    בילי מביט בך במבט נחוש, נראה כי הוא נעלב מכך שהילד קרא לו מעפן (ומזה שאתה רוצה לחתוך לו את האיבר)
    ״צא שייפילר!״ הילד זורק פוקדור ויוצא ממנו הדבר הבא, שתדמיין שהוא בשלל צבעי הקשת:
    Spoiler ספוילר

״קדימה לוזר, תתחיל״ הוא צוחק ״מה כבר הגוש הזה יכול לעשות מול השייפילר שלי?!״
    ---
    shapillar
    הa הראשונה פה היא לא ah היא eh, אם אתה לא מבין אני מתכוון לדרך שמבטאים את המילה. השניה כן ah
    שמע או שתעשה תמונות קטנות
    או שפשוט תגיד את שם הפוקימון ותלך לעדכן אותו בדף הראשי
    לצטט ככה ממש sucks
    --
    'לזיין אותו בתחת, לחתוך אותו לעיגולים מהם דניס הכין אותו, לנגוס בכל אחד מהם ואז לירוק אותו החוצה. לאחר הכל להוציא את האיברים הפנימיים שלו ולאכול אותם. זה מה שהוא יכול לעשות' אחשוב לעצמי, ואצחק צחוק קריפי חלש. "בילי, תשתמשי בקליע זרעים!", אורה לה במהירות, ללא הרף.

Spoiler ספוילר

עמוד 2 מתוך 9 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •