Pokemon GO
עמוד 9 מתוך 9 ראשוןראשון ... 789
מציג תוצאות 121 עד 124 מתוך 124
  1. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    ציטוט פורסם במקור על ידי דניס זה אני צפה בהודעה

אלון
    בילי מנסה להתחמק, אבל הנחש נכרך סביב בילי ולוחץ עליה בחוזקה.
    בילי מנסה לירות קליע זרעים לכל עבר בחוסר אונים, אבל לא מצליחה לפגוע במטרה.
    ״תמשיך לחנוק אותו סנלט!״ ג'סי קוראת בהתפעלות ומיאו מוסיף ״אין לך סיכוי לוזר!״
    בילי מתחילה לזהור באאורה ירוקה, ושולפת את הלשון שלה לרוחק, מלקקת את סנלט בפרצוף.
    ההבעה על פני הנחש משתנה, הוא נראה פחות ממוקד ומרפה מהאחיזה על בילי.
    הוא נראה מעט סחרחר ונופל על הרצפה, אבל מתרומם לאחר כמה שניות.
    בילי למדה ליקוק!
    "כל הכבוד בילי!" אקרא לעברה, "חזרי לפוכדור!", אוסיף.
    לאחר מכן אברח מהבית בצרחות, בידיעה שלא אצליח לנצח את כל צוות רוקט לבדי.

Spoiler ספוילר

2. היכל התהילה
    אלון
    אתה מכניס את בילי לפוקדור בזוהר אדמדם, בילי מבינה שהיא כבר לא פיקאצ'ו.
    אתה בורח בצרחות מהבית, רץ ברחוב ומתעלם מעוברי אורח. אתה ממשיך לרוץ ברחוב שהיית בו שאתה מגיע לכיכר קטנה שמתפצלת למספר רחובות.
    על הכיכר נעוצים שני עמודים, ביניהם פרוסה כרזה: ״ברוכים הבאים ללונגטאוון, ביקור נעים״.
    אתה מתקרב לכיכר ורואה שמאויירת מפה פשוטה של העיירה על האדמה. על פי המפה העיירה בנויה מ2 רחובות ארוכים, שמותיהם solo street וdouble street בהתאמה מלמעלה למטה. על הבתים שמאויירים ברחוב סולו סטריט לא כתוב דבר. מעל למספר בתים שמאויירים בדאבל סטריט רשום מרפאה, חנות ומכולת. (בנפרד, על מספר בתים רשום חנות. המרפאה והמכולת על בית אחד בלבד כל אחד).
    אתה מסתכל אחורה, ורואה שלט רעוע ׳סולו סטריט׳ בפתח הרחוב בו רצת בצרחות, מימינך הכניסה לרחוב השני שאתה מזהה בתור ׳דאבל סטריט׳ כשאתה בוהה בשלט שלו, רעוע גם כן.
    מולך יש שביל קצר שבקצהו אתה רואה את השדה שבאת ממנו. אתה מתחיל לשמוע את קולותיהם של צוות רוקט, הולכים ומתקרבים (אם כי רחוקים מכדי להיות ברורים).

3. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    דרייק
    אתה זורק את הפוקדור של פיניטס והפוקימון החום נשלף החוצה בקרן אדומה.
    הוא מזיז את הצבתות שבפיו לצדדים, שולח מטר של חצים סגלגלים שנורים במהירות אל האח של הדוקטור.
    ״אאו... אה.... מצ'אאאאאמפ!״ היצור מגמגם כאשר החצים פוגעים לו ברגל.
    ״חיבוק!״ הקול הצווחני של דוקטור לוונדר נשמע, שני האנשים המבוגרים שמרכיבים את היצור מתקדמים אליך ואל פיניטס, מתחילים לחבק את שניכם בחיבוק קבוצתי.

אלון
    בילי מנסה להתחמק, אבל הנחש נכרך סביב בילי ולוחץ עליה בחוזקה.
    בילי מנסה לירות קליע זרעים לכל עבר בחוסר אונים, אבל לא מצליחה לפגוע במטרה.
    ״תמשיך לחנוק אותו סנלט!״ ג'סי קוראת בהתפעלות ומיאו מוסיף ״אין לך סיכוי לוזר!״
    בילי מתחילה לזהור באאורה ירוקה, ושולפת את הלשון שלה לרוחק, מלקקת את סנלט בפרצוף.
    ההבעה על פני הנחש משתנה, הוא נראה פחות ממוקד ומרפה מהאחיזה על בילי.
    הוא נראה מעט סחרחר ונופל על הרצפה, אבל מתרומם לאחר כמה שניות.
    בילי למדה ליקוק!
    "מה נסגר עם האנשים פה?! פיניטס תשתמש באחיזת צבת שישחררו אותנו."

4. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אלון
    אתה מכניס את בילי לפוקדור בזוהר אדמדם, בילי מבינה שהיא כבר לא פיקאצ'ו.
    אתה בורח בצרחות מהבית, רץ ברחוב ומתעלם מעוברי אורח. אתה ממשיך לרוץ ברחוב שהיית בו שאתה מגיע לכיכר קטנה שמתפצלת למספר רחובות.
    על הכיכר נעוצים שני עמודים, ביניהם פרוסה כרזה: ״ברוכים הבאים ללונגטאוון, ביקור נעים״.
    אתה מתקרב לכיכר ורואה שמאויירת מפה פשוטה של העיירה על האדמה. על פי המפה העיירה בנויה מ2 רחובות ארוכים, שמותיהם solo street וdouble street בהתאמה מלמעלה למטה. על הבתים שמאויירים ברחוב סולו סטריט לא כתוב דבר. מעל למספר בתים שמאויירים בדאבל סטריט רשום מרפאה, חנות ומכולת. (בנפרד, על מספר בתים רשום חנות. המרפאה והמכולת על בית אחד בלבד כל אחד).
    אתה מסתכל אחורה, ורואה שלט רעוע ׳סולו סטריט׳ בפתח הרחוב בו רצת בצרחות, מימינך הכניסה לרחוב השני שאתה מזהה בתור ׳דאבל סטריט׳ כשאתה בוהה בשלט שלו, רעוע גם כן.
    מולך יש שביל קצר שבקצהו אתה רואה את השדה שבאת ממנו. אתה מתחיל לשמוע את קולותיהם של צוות רוקט, הולכים ומתקרבים (אם כי רחוקים מכדי להיות ברורים).
    אני מביט למעלה, לא מבין שום דבר מהתגובה, וממשיך לי אל עבר החנות בעודי ממלמל לעצמי מספר דברים.
    אה כן
    ואני אוציא את הMP4 שלי ואשמע קצת שירים
    להלן הפלייליסט: [במהלך השיר האחרון אוציא את בילי ואתן לה להאזין]
    https://www.youtube.com/watch?v=NrI-UBIB8Jk
    https://www.youtube.com/watch?v=DqMZ8TieXfU
    https://www.youtube.com/watch?v=_UD6GJcUeTs

Spoiler ספוילר

עמוד 9 מתוך 9 ראשוןראשון ... 789

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •