Pokemon GO
עמוד 4 מתוך 9 ראשוןראשון ... 23456 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 46 עד 60 מתוך 124
  1. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    ציטוט פורסם במקור על ידי דניס זה אני צפה בהודעה
    ניקו
    לא צריך לסרוק כדי שזה יתעדכן בפייקדקס, אל תשכח שהוא משותף גם ככה.
    סריקה תיתן לך יותר מידע.
    התמונות היו ענקיות או לא?
    ---
    *פרגרו, פוקימון החוטם. באפו הוא מריח ותר אחרי מזון. האף שלהם מוביל אותם למקומות מרוחקים וככה הם מתפשטים בשטחים שונים ורבים. למרות שהם מסתובבים כיחידים, בלילות הם ישנים במערכת מחילות משותפת* הפוקדע מגיב *פרגרו הוא פוקימון מהסוג נורמל*. הפוקימון מעט יותר גדול מרסיל, ורסיל לא מצליח לקפץ אליו ולהגיע לנשיכה.
    פרגרו מסתער אל רסיל, שמנסה לנשוך אך מאוחר מדי, פרגרו פוגע בשק של רסיל לפני שזה מספיק לנשוך ודוחף אותו לקרקע.
    Fragrew
    "רסיל, מהר! תשתמש בנשיכה שוב! אני סומך עליך! ואם הוא מתקיף תגן על עצמך עם השק!". 'נראה לי שאני מתחיל לקלוט את זה' אומר.
    Spoiler ספוילר

2. היכל התהילה
    הפעם לא שכחתי מהזמן, אני משנה את המכאניקות שתהיה יותר נוחה
    כל כמה תגובות/בסוף כל פעילות (קרב, שיחה, הליכה etc) אני ארשום, אחרת זה סתם מעיק

פלורנס
    גקיט משתמש בגחלת, מטר של כדורים כתומים קטנים עפים ופוגעים בפוקימון ובפרצוף שלך. הפוקימון נופל והפרצוף שלך מתכסה בכוויות מה שגורם לך לצרוח בחוזקה.
    גקיט רוכן על ארבע ומתחיל לרוץ לעבר הפוקימון, שמתרומם על רגליו מיד ותוקף אותו בעוקץ רעיל- חצים סגולים נורים אל עבר גקיט, הוא מצליח להתחמק ופוגע בפוקימון עם דחיפה.
    הפוקימון סופג את המכה בעמידה ותופס את גקיט מיד באחיזת צבת. הוא אוחז בזנבו של גקיט קרוב לבסיס בלי להרפות.

דרייק
    ״אממ תפסתי אותו בגבעת השלכת, אבל זה בקצה השני של המחוז״ הוא עונה ומנקאב מתחיל להתרוצץ סביב נאטוק, מנסה להזכר בשאר השאלות ״המכון הכי קרוב נמצא בעיר פירס, לא רחוק מכאן. אתה פשוט חוצה את הדרך הראשונה ובמקום להמשיך דרומה עם דרך שלוש אתה ממשיך מערבה ומגיע״. ״תרשום את המספר טלפון שלי, אם תשמע על עוד משהו שקשור לטיפוסים שהזכרת תתקשר אליי״ הוא לוקח את הפוקדע ולוחץ על כמה כפתורים, תמונה שלו מופיעה על המסך תחת הקטגוריה ׳אנשי קשר׳, לצד תמונתו של פרופסור אדיסון ״הפוקדע מקשר בין כל המאמנים במחוז, וכמו שהוא מעביר מידע על המפה ועל פוקימונים הוא גם יכול לשמש בטלפון נייד.. אם כי לא יציב במיוחד״.
    --
    אעדכן ספרייטים שלהם בדף הראשי בקרוב

אלון
    כלבה? ם.ם
    --
    בילי משחררת צווחה חזקה, גורמת לסיקאט לעצור במקום, לרכון וללחוץ עם ידיו על ראשו במקומות שהיו אמורים לה יותר אוזניו.
    הרעש לא פוסח עליך ואתה סוגר את אוזניך ברגע שאתה מתחיל לשמוע צפצופים.
    הטופר שלה זוהר בלבן ובתנועה מהירה היא משספת את האוויר משמאל לימין. רגע לאחר מכן סיקאט חוטף את המכה.
    היא ממשיכה לשסף את האוויר עד שסיקאט נופל. הוא מתגלגל הצידה וחומק ממהמורה נוספת. סיקאט קופץ ומשתמש בהצלפת זנב שמעיפה את בילי אחורה. סביב בילי מתחילה לזהור מעין אאורה ירוקה.

ניקו

9:30
    --
    פרגרו עדיין קרוב לרסיל, שמנצל את זה כדי לנשוך בחוזקה בזנבו. הוא מיילל בעצבנות.
    פרגרו לא מתכוון להשאר פראייר, והוא משתמש בהצלפת זנב, מתגלגל מלמעלה למטה. רסיל מנסה להגיב עם גלגול הגנה, אבל הסחרור שלו לא עוזר יותר מדי ורק גורם לו להתחפר באדמה מעט. רסיל נתקע בחריץ שהשילוב בין הצלפת זנב וגלגול הגנה יצר.

3. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אלון
    כלבה? ם.ם
    --
    בילי משחררת צווחה חזקה, גורמת לסיקאט לעצור במקום, לרכון וללחוץ עם ידיו על ראשו במקומות שהיו אמורים לה יותר אוזניו.
    הטופר שלה זוהר בלבן ובתנועה מהירה היא משספת את האוויר משמאל לימין. רגע לאחר מכן סיקאט חוטף את המכה.
    היא ממשיכה לשסף את האוויר עד שסיקאט נופל. הוא מתגלגל הצידה וחומק ממהמורה נוספת. סיקאט קופץ ומשתמש בהצלפת זנב שמעיפה את בילי אחורה. סביב בילי מתחילה לזהור מעין אאורה ירוקה.
    לא הבנתי מה הקטע
    ממתי שריטה זו מתקפה מיוחדת? זה אמור להיות פיזי as shit
    --
    "יאללה בילי תשלחי את ההילה הירוקה לכיוון סיקאט! נסי לתעל אותה!" אורה לבילי

Spoiler ספוילר

4. מנהל ראשי
    שם: אדם
    פלורנס
    גקיט משתמש בגחלת, מטר של כדורים כתומים קטנים עפים ופוגעים בפוקימון ובפרצוף שלך. הפוקימון נופל והפרצוף שלך מתכסה בכוויות מה שגורם לך לצרוח בחוזקה.
    גקיט רוכן על ארבע ומתחיל לרוץ לעבר הפוקימון, שמתרומם על רגליו מיד ותוקף אותו בעוקץ רעיל- חצים סגולים נורים אל עבר גקיט, הוא מצליח להתחמק ופוגע בפוקימון עם דחיפה.
    הפוקימון סופג את המכה בעמידה ותופס את גקיט מיד באחיזת צבת. הוא אוחז בזנבו של גקיט קרוב לבסיס בלי להרפות.
    "אוקיי," אחשוב לעצמי ואקלל את אבא של כולם. "אני רוצה שתשחרר את עצמך, תירה גחלת ישירות על הצבטות שלו ואז גמור אותו בגחלת מטווח אפס!"

5. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור

ניקו

--
    פרגרו לא מתכוון להשאר פראייר, והוא משתמש בהצלפת זנב, מתגלגל מלמעלה למטה. רסיל מנסה להגיב עם גלגול הגנה, אבל הסחרור שלו לא עוזר יותר מדי ורק גורם לו להתחפר באדמה מעט. רסיל נתקע בחריץ שהשילוב בין הצלפת זנב וגלגול הגנה יצר.
    בואנה רסיל יוצא קצת מעפנון בינתיים
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "רסיל, תדחוף אותו! עם כל כוחך! בלי רחמים! מיד לאחר מכן תתגונן מכל מתקפה שהוא מתכנן!". 'אני מתחיל לחשוב שיש לרסיל איזה בעיה איתי, או שהוא סתם לא חזק מאוד. זאת עלולה להיות בעיה' אחשוב.
    Spoiler ספוילר

6. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן

פלורנס

דרייק
    ״אממ תפסתי אותו בגבעת השלכת, אבל זה בקצה השני של המחוז״ הוא עונה ומנקאב מתחיל להתרוצץ סביב נאטוק, מנסה להזכר בשאר השאלות ״המכון הכי קרוב נמצא בעיר פירס, לא רחוק מכאן. אתה פשוט חוצה את הדרך הראשונה ובמקום להמשיך דרומה עם דרך שלוש אתה ממשיך מערבה ומגיע״. ״תרשום את המספר טלפון שלי, אם תשמע על עוד משהו שקשור לטיפוסים שהזכרת תתקשר אליי״ הוא לוקח את הפוקדע ולוחץ על כמה כפתורים, תמונה שלו מופיעה על המסך תחת הקטגוריה ׳אנשי קשר׳, לצד תמונתו של פרופסור אדיסון ״הפוקדע מקשר בין כל המאמנים במחוז, וכמו שהוא מעביר מידע על המפה ועל פוקימונים הוא גם יכול לשמש בטלפון נייד.. אם כי לא יציב במיוחד״.
    --
    אעדכן ספרייטים שלהם בדף הראשי בקרוב

אלון
    כלבה? ם.ם
    --

ניקו

--
    "תודה רבה על הפרטים, אשמור איתך על קשר ומקווה לתפוס פוקימון חזק כמו המנקאב הזה שלך, למרות שלא נלחמנו, הוא נראה מאוד חזק ואתה בטח גאה בו." ארמוז לו על קרב ובמידה ולא ירצה אתקדם להמשך הדרך הראשונה.

7. היכל התהילה
    אלון
    בילי מכניסה את לשונה ויורה קרן של זרעים שפוגעת קשות בראש של סיקאט, שמתעלף על המקום ונופל אחורה.
    ״וואו כמה כוח! פוקימוני עשב הם מדהימים! שימוש מצויין בגדילת יתר״ קול מתלהב של נערה נשמע מאחוריך.
    ״אני בטי״ אתה מסתובב ומאחוריך עומדת בחורה ברונטית בערך בגילך.

פלורנס
    את מקללת את אבא של כולם, המאמנים האחרים נעלבים ומרביצים לך. את חוזרת לקרב חבולה ונפוחה. גקיט מסתובב ומנסה להשתחרר אך ללא הצלחה.
    הוא משתמש בגחלת על הפוקימון ופוגע בו ישירות, מה שגורם להפרדות צבתותיו מזנבו של גקיט. גקיט יורה עליו עוד גחלת מטווח אפס ומפספס! הפוקימון תוקף אותו בהיפר בים וגקיט מתעלף!
    סתם
    הוא פוגע בו בקרן הניצוצות שנפלטת מפיו, ממש בין העיניים. הפוקימון שעדיין לא טרחת לבדוק בפוקדע לשמו מתעלף, אבל מספיק לתפוס לך את האצבע באחיזת צבת לפני שקורס.

דרייק
    סאם מבין את הרמז, ובמבט חטוף אתה רואה שיש לו בחגורה 4 פוקדורים. ״אז אתה רוצה להלחם מול מנקאב? בשמחה״
    ״אבל אני לא עומד לרחם עליך, מנקאב קדימה!״ מנקאב מזנק קדימה ונעמד בהיכון, סאם מחכה שתעשה את הצעד הראשון.

ניקו
    רסיל לא מצליח להשתחרר מהבור, בינתיים פרגרו חוזר לסיבוב נוסף.
    רסיל מתעלם מההוראות שלך ומשתמש בגלגול הגנה, הוא מתחפר עמוק יותר ומתחמק מההתקפה, אבל הוא נושך לפרגרו בזנב.
    פרגרו מתאמץ בפראות להשתחרר ומושך את רסיל מחוץ לבור, גורר אותו לכל עבר.
    הפרצוף של פרגרו נראה ככה:

8. לא ברור בכלל
    אלון
    בילי מכניסה את לשונה ויורה קרן של זרעים שפוגעת קשות בראש של סיקאט, שמתעלף על המקום ונופל אחורה.
    ״וואו כמה כוח! פוקימוני עשב הם מדהימים! שימוש מצויין בגדילת יתר״ קול מתלהב של נערה נשמע מאחוריך.
    "אהלן וסהלן בטי שם שלי להיות סלים" אומר לה בחיוך.
    "קדימה בילי, תני לבטי איזו בוסה" אצחק, ואסמן לה ללכת אל בטי.
    "ובנוגע אליך מתוקי, פוכדור, צא!" אצעק ואזרוק פוכדור על הבולבול שהרגנו.

Spoiler ספוילר

9. משתמש מנוסה
    אלון

פלורנס
    את מקללת את אבא של כולם, המאמנים האחרים נעלבים ומרביצים לך. את חוזרת לקרב חבולה ונפוחה. גקיט מסתובב ומנסה להשתחרר אך ללא הצלחה.
    הוא משתמש בגחלת על הפוקימון ופוגע בו ישירות, מה שגורם להפרדות צבתותיו מזנבו של גקיט. גקיט יורה עליו עוד גחלת מטווח אפס ומפספס! הפוקימון תוקף אותו בהיפר בים וגקיט מתעלף!
    סתם
    הוא פוגע בו בקרן הניצוצות שנפלטת מפיו, ממש בין העיניים. הפוקימון שעדיין לא טרחת לבדוק בפוקדע לשמו מתעלף, אבל מספיק לתפוס לך את האצבע באחיזת צבת לפני שקורס.

דרייק
    סאם מבין את הרמז, ובמבט חטוף אתה רואה שיש לו בחגורה 4 פוקדורים. ״אז אתה רוצה להלחם מול מנקאב? בשמחה״
    ״אבל אני לא עומד לרחם עליך, מנקאב קדימה!״ מנקאב מזנק קדימה ונעמד בהיכון, סאם מחכה שתעשה את הצעד הראשון.

ניקו
    רסיל לא מצליח להשתחרר מהבור, בינתיים פרגרו חוזר לסיבוב נוסף.
    רסיל מתעלם מההוראות שלך ומשתמש בגלגול הגנה, הוא מתחפר עמוק יותר ומתחמק מההתקפה, אבל הוא נושך לפרגרו בזנב.
    פרגרו מתאמץ בפראות להשתחרר ומושך את רסיל מחוץ לבור, גורר אותו לכל עבר.
    הפרצוף של פרגרו נראה ככה:
    "אוקיי זה המבחן הראשון שלנו, אני מקווה שאתה מוכן" אומר לנאטוק ואורה עליו "תקוף בצעקה ולאחר מכן במתקפת בועות עוצמתית!" בזמן ההתקפה אסרוק את מנקאב בפוקידע על מנת להשיג עליו יותר מידע.

10. היכל התהילה
    סלים
    10:11
    וכן זו יכולת שהמצאתי fast learning
    --
    אתה מטריד את בטי במבטא הערבי שלך, בילי מצייתת לך ומוסיפה אפילו לשון, בטי מיד מרחיקה את בילי מהפנים שלה בגועל, אבל הלשון הארוכה ממשיכה ללקק.
    עמוק עמוק בלבך אתה יודע שהיא נהנת מזה.
    אתה זורק פוקדור האם הוא ייתפס האם הוא ייתפס? טיק טיק טיק טיק טיק טיק

כן, יש לך סיקאט! ברכותיי!
    ההתקפות שלו הן:
    -התקפה מהירה quick attack
    -הצלפת זנב tail whip
    -חיקוי mimic
    *היכולת שלו היא למידה מהירה* הפוקדע פוצה את פיו הרובוטי *סיקאט מזהה את דפוסי הלחימה של האויבים שלו ומאתר נקודות חולשה בגופם*

דרייק
    אתה מודע לכך שיכולת פשוט לבדוק ואז לתקוף כן?
    --
    נאטוק צועק בחוזקה, הגלים שיוצאים מפיו הודפים את מנקאב טיפה אחורה, אבל הוא מתייצב במהירות.
    הוא פותח את פיו ומרסס בועות כחלחלות לכיוון מנקאב, שמקפץ ביניהן בלי להפגע. נאטוק ממשיך ופוגע ברגל הימנית של מנקאב.
    מנקאב, שהיה במהלך קפיצה נופל.
    *מנקאב, פוקימון המדורה. הלהבה שעל ראשם שורפת רק אם הם רוצים בכך, הם פוקימונים מאוד נאמנים מהרגע שזוכים באמונם. אומרים שככל שהמנקאב יותר חזק, כך הלהבה שלו יותר גדולה* אתה מביט על מנקאב, הלהבה נראית גדולה מה להבה שבתמונה בפוקדע *מנקאב הוא פוקימון מסוג אש ועשב*.
    ״הגיע הזמן להחזיר אש!" סאם קומץ את ידו ומצביע על נאטוק ״עלי תער!״
    מנקאב מסובב את העלה במהירות, ועלים חדים מתעופפים לעבר נאטוק, שנפגע ומתגלגל אחורנית.
    ״הצלפת זנב!״ מנקאב מתחיל לרוץ אל עבר נאטוק.

11. מנהל ראשי
    פלורנס
    סתם
    אחפש פוקדור תוך כדי שאני צורחת. אני מנסה להכניס אותו פנימה כדי שישחרר לי את האצבע. אם אתפוס אותו אותו אבדוק לשמו בפוקדע אם לא שילך להז....×

12. היכל התהילה
    פלורנס
    את מחפשת פוקדור בצרחות, המאמנים שוב מרביצים לך.
    את מוצאת אחד וזורקת על הפוקימון.
    הוא מתגלגל, מתגלגל, מתגלגל.... ולא נתפס
    זורקת שוב.
    לא נתפס.
    ושוב.
    לא נתפס.
    ואפילו עוד פעם.
    לא נתפס.
    ואז את מבינה שניסית לתפוס אותו בפוקדור של גקיט:

אז את מחליפה פוקדור.
    לא נתפס.
    ומנסה שוב..... מתגלגל מתגלגל מתגלגל ונתפסססססססססססססססססס (בניסיון הרביעי עם הפוקדור הנ״ל, איך הייתי יכול להטריל אותך ובסוף שלא תתפוס אה?)
    *פיניטס, פוקימון העוקץ. בטבע הם חיים בקבוצות גדולות בהן הם מוצצים דם אחד לשני וככה רק החזקים מביניהם גדלים ונשארים בחיים* הפוקדע אומר *פיניטס הוא פוקימון מהסוגים חרק ורעל*.
    פיניטס יודע את ההתקפות:
    -אחיזת צבת vice grip
    -ירי חוטים string shot
    -עוקץ רעיל poison sting
    *היכולת של פיניטס היא נקודה רעילה, מגע ישיר בעוקץ שבתחתית גבו יכול לגרום להרעלה*

13. מנהל ראשי
    פלורנס
    את מחפשת פוקדור בצרחות, המאמנים שוב מרביצים לך.
    את מוצאת אחד וזורקת על הפוקימון.
    הוא מתגלגל, מתגלגל, מתגלגל.... ולא נתפס
    זורקת שוב.
    לא נתפס.
    ושוב.
    לא נתפס.
    ואפילו עוד פעם.
    לא נתפס.
    ואז את מבינה שניסית לתפוס אותו בפוקדור של גקיט:

אז את מחליפה פוקדור.
    לא נתפס.
    ומנסה שוב..... מתגלגל מתגלגל מתגלגל ונתפסססססססססססססססססס (בניסיון הרביעי עם הפוקדור הנ״ל, איך הייתי יכול להטריל אותך ובסוף שלא תתפוס אה?)
    *פיניטס, פוקימון העוקץ. בטבע הם חיים בקבוצות גדולות בהן הם מוצצים דם אחד לשני וככה רק החזקים מביניהם גדלים ונשארים בחיים* הפוקדע אומר *פיניטס הוא פוקימון מהסוגים חרק ורעל*.
    פיניטס יודע את ההתקפות:
    -אחיזת צבת vice grip
    -ירי חוטים string shot
    -עוקץ רעיל poison sting
    *היכולת של פיניטס היא נקודה רעילה, מגע ישיר בעוקץ שבתחתית גבו יכול לגרום להרעלה*
    "יעעעעעשששש!" אצרח, מבליחה פליץ קטן בטעות. "תפסתי פיליטס! עכשיו נמשיך במסע ה מדהים! הזה!"

-
    מתי כבר ניקח את המשחק ברצינות?5

14. משתמש מנוסה
    סלים
    --
    אתה מטריד את בטי במבטא הערבי שלך, בילי מצייתת לך ומוסיפה אפילו לשון, בטי מיד מרחיקה את בילי מהפנים שלה בגועל, אבל הלשון הארוכה ממשיכה ללקק.

ההתקפות שלו הן:
    -הצלפת זנב tail whip
    -חיקוי mimic
    *היכולת שלו היא למידה מהירה* הפוקדע פוצה את פיו הרובוטי *סיקאט מזהה את דפוסי הלחימה של האויבים שלו ומאתר נקודות חולשה בגופם*

דרייק
    אתה מודע לכך שיכולת פשוט לבדוק ואז לתקוף כן?
    --
    נאטוק צועק בחוזקה, הגלים שיוצאים מפיו הודפים את מנקאב טיפה אחורה, אבל הוא מתייצב במהירות.
    הוא פותח את פיו ומרסס בועות כחלחלות לכיוון מנקאב, שמקפץ ביניהן בלי להפגע. נאטוק ממשיך ופוגע ברגל הימנית של מנקאב.
    מנקאב, שהיה במהלך קפיצה נופל.
    *מנקאב, פוקימון המדורה. הלהבה שעל ראשם שורפת רק אם הם רוצים בכך, הם פוקימונים מאוד נאמנים מהרגע שזוכים באמונם. אומרים שככל שהמנקאב יותר חזק, כך הלהבה שלו יותר גדולה* אתה מביט על מנקאב, הלהבה נראית גדולה מה להבה שבתמונה בפוקדע *מנקאב הוא פוקימון מסוג אש ועשב*.
    ״הגיע הזמן להחזיר אש!" סאם קומץ את ידו ומצביע על נאטוק ״עלי תער!״
    מנקאב מסובב את העלה במהירות, ועלים חדים מתעופפים לעבר נאטוק, שנפגע ומתגלגל אחורנית.
    ״הצלפת זנב!״ מנקאב מתחיל לרוץ אל עבר נאטוק.
    כמובן שאני יודע חחח
    ---------
    'רגע... הוא גם מסוג עשב?' אחשוב לעצמי. 'וחשבתי שיש לי יתרון עליו.' "היזהר מהצלפת הגפן הזו!" אזהיר את נאטוק. "רוץ לעבר מנקאב בזמן שאתה תוקף בבועות וכשתהיה מספיק קרוב תשתמש בתיקול."

15. לא ברור בכלל
    סלים
    --

ההתקפות שלו הן:
    -הצלפת זנב tail whip
    -חיקוי mimic
    "איכ חרא פוקימון אשחרר אותו בעיר הבאה" אגיד בקול רם.
    אתקדם בדרכי אל העיר הבאה עם בטי.
    "אז מה בטי, באה לפה הרבה?", אומר בעודי מוציא שתי כוסות וסם אונס.

Spoiler ספוילר

עמוד 4 מתוך 9 ראשוןראשון ... 23456 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •