Pokemon GO
עמוד 7 מתוך 9 ראשוןראשון ... 56789 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 91 עד 105 מתוך 124
  1. מנהל ראשי
    שם: אדם
    פלורנס
    ״מרחוק?״ הוא תוהה בצווחנות ״כמה רחוק?״
    הוא שולף ערכת תה מכיסו ופותח אותה איכשהו לשולחן בגודל מלא, הוא עורך אותו בכלי תה.
    לפני שאת שמה לב הוא מושיט לך כוס למה עם נוזל חום-כתום שקוף, מצדדיך בובות של פיקאצ'ויים מושבות על כיסאות סביב שולחן התה המרובע.
    ״תטעמי תטעמי עלמה צעירה״ הוא ממשיך בקולו הצווחני ״ספרי לי איך ומאיפה הגעת לעירנו!״
    אתיישב בזהירות ואביט באדם הזקן. אתחיל לספר לו על מוצאי ועל המסע שיצאנו כולנו כדי לחקור את המחוז. אחייך בגעגוע כשאראה את הפיקאצ׳ויים בעיקר כי אני ךא ציפיתי לראות במחוז זכר לעולם שלי. "כל כך הייתי רוצה פיקאצ׳ו.." אומר בחלמוניות..

2. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    ציטוט פורסם במקור על ידי דניס זה אני צפה בהודעה
    ניקו
    *סיקאט, פוקימון התצפית. פוקימונים חברותיים מאוד שלומדים מהר. הם מאוד סקרנים ואוהבים אובייקטים ומכשירים תוצרת אדם.* הפוקדע אומר *סיקאט הוא פוקימון מהסוג נורמל*.
    אתה זורק את הפוקדור של פרגרו באוויר ״פראג!״ הוא צווח, הוא נראה מעט תשוש אבל הוא עומד על הרגליים בהיכון.
    אתה מוציא גם את רסיל שמיד מתחיל לשחק באבנים בחוסר עניין.
    ״דחיפה על סיקאט!״ אתה צועק ופרגרו מתחיל לרוץ אל עבר סיקאט, שלא מנסה אפילו לחמוק מהמתקפה. סיקאט מתגלגל אחורה מההדף.
    סיקאט נעמד על שתי רגליו האחוריות ״סיייי״ הוא לוחש ואז נובח ״קאט!״ הוא מתחיל לנענע את כפות ידיו מצד לצד, כדור לבן זוהר מקציהן.
    להבת אש אדומה בוקעת פתאום מהעיגולים הלבנים, קרן אש ממושכת מתקרבת אל פרגרו במהירות, אתה מזהה אותה כלהביור.
    wtf
    ~~~~
    "מהר! פרגרו! תתחמק! השתמש בדחיפה שוב!" 'מה זה הדבר הזה? הוא היה נראה לי תמים' אחשוב. 'רק שנייה: ידיו נעו: יכול להיות שהוא השתמש במטרונום?!' אחשוב בתמיהה. "רסיל, צפה בקרב!" ספק-אבקש ספק-אדרוש ממנו.
    Spoiler ספוילר

3. היכל התהילה
    דרייק
    אתה זורק פוקדור שאתה מוצא בתיקך אל עבר הפוקימון, הוא נשאב פנימה במעין קרן אדומה.
    הפוקדור מתגלגל מצד לצד באיטיות ונעצר! הפוקימון נתפס!
    *פיניטס, פוקימון העוקץ. בטבע הם חיים בקבוצות גדולות בהן הם מוצצים דם אחד לשני וככה רק החזקים מביניהם גדלים ונשארים בחיים* הפוקדע אומר *פיניטס הוא פוקימון מהסוגים חרק ורעל*.
    פיניטס יודע את ההתקפות:
    -אחיזת צבת vice grip
    -ירי חוטים string shot
    -עוקץ רעיל poison sting
    *היכולת של פיניטס היא נקודה רעילה, מגע ישיר בעוקץ שבתחתית גבו יכול לגרום להרעלה*
    אתה ונאטוק מתקדמים בדרך ואתם כבר קרובים לסוף השדה. המבנים שראיתם לצד השדה ממש קרובים אליכם.
    מעבר לשדה נראה שהעשב הגבוה ממשיך, אבל פחות מאורגן ומטופח. בין חלק מהעשבים יש זוהר כלשהו שמעיד על המצאות מעט מים באזור.
    הבתים שלידכם לא נראים מפוארים במיוחד, יש שביל מרוצף קרוב אליכם שחוצה בין שני בתים.
    הפוקימונים שנמצאים באזור הם אותם פוקימונים שראיתם קודם, אתה עדיין ממשיך את הציוצים מהעצים שנמצאים בצידו השני של השדה, אבל הציפורים לא מתעופפות. כנראה עקב השמש החזקה שבשמיים.
    --
    Pinits

אלון
    עדיין לא ענית לי על מה ששאלתי בסקייפ
    --
    ״יואו מיאו! לא ידעתי שיש כאן פוקימונים חוץ מהפייקים המהממים של דניס שמתעלים על הרבה מהפוקימונים בעיקר מהדורות החדשים שאני אוהב בדרך לא בריאה אפילו שהם מעפנים רצח״ אתה אומר ותופס את בילי כמו משינגאן.
    בילי שואבת את לשונה השלופה ומתחילה לשגר קבוצות של גרעינים זהובים מפיה, אשר פוגעים בצוות רוקט בקלות.
    ״עכשיו תשלם על זה ילד!״ מיאו אומר ומושיט את ידו, אתה נותן לו שקל אחד.
    ״ג'יימס מפגר תשתמש באקדח!״ ג'סי צועקת על ג'יימס בעודה חוטפת עשרות זרעונים בפנים.
    ״אבל אמרת שלא צריך אותו״ הוא נאנח בתגובה ״תמיד את צורחת עליי ובסוף אני זה שמציל את המצב- כמו עם המג'יקארפ!״
    ״הכל אני צריכה לעשות לבד״ היא מרימה את האקדח שהיה מונח על שולחן עץ מאחוריהם ומכוונת אותו אל ראש הפוקימון הנחשי.
    ״אם אתה לא הולך אני יורה״ היא מחייכת חיוך מרושע.

פלורנס
    פעם הבאה לפרט בדיוק מה אתה אומר
    --
    ״פףףף״ הוא מתחיל להתגלגל על הרצפה מצחוק לאחר בניה מרותקת וממושכת בך בעודך את מספרת את מה שאת מספרת.
    ״פיקאצ'ו? איזה מין מילה מגוחכת!״ הוא ממשיך לצחוק ודוחף מרפק לאחת הבובות בעודו לוחש ״ראית את המטורפת הזאת?״
    ״שכחתי שלא הכרנו!״ הוא אומר בעליצות ומושיט לך את ידו המקומטת ״אני מר לוונדר״.

ניקו
    ??
    --
    פרגרו קופץ ומתגלגל הצידה, על העשבים הצהובים והארוכים שנמעכים בקלות תחת מסת גופו.
    אתה מביט על פרגרו שמתקשה לקום למרות שלא נפגע מהלהביור בעודך מצווה על רסיל להסתכל, שמנענע את ראשו בתגובה, אתה מזהה כי אחת הרגליים של פרגרו נפוחה מעט ואדומה.
    פרגרו מתאושש ומסתער אל עבר סיקאט, שקופץ בזריזות למעלה כדי לחמוק.
    פרגרו פוגע בהתנגשות עוצמתית ברגליו הקצרות של סיקאט, שמוטח לאדמה ומזדקף ישר על שתי רגליו.
    הוא מתחיל לנענע את ידיו מצד לצד שוב, עיגול לבן מתחיל לזהור בקצוותיהן.

4. היזהרו מחיקויים!
    ניקו
    ??
    --
    פרגרו קופץ ומתגלגל הצידה, על העשבים הצהובים והארוכים שנמעכים בקלות תחת מסת גופו.
    אתה מביט על פרגרו שמתקשה לקום למרות שלא נפגע מהלהביור בעודך מצווה על רסיל להסתכל, שמנענע את ראשו בתגובה, אתה מזהה כי אחת הרגליים של פרגרו נפוחה מעט ואדומה.
    פרגרו פוגע בהתנגשות עוצמתית ברגליו הקצרות של סיקאט, שמוטח לאדמה ומזדקף ישר על שתי רגליו.
    הוא מתחיל לנענע את ידיו מצד לצד שוב, עיגול לבן מתחיל לזהור בקצוותיהן.[/COLOR][/RIGHT]
    העובדה שהוא הרגע ירה עליי להביור
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "מהר פרגרו! תתחמק בין רגליו והתנגשות מאחוריו! שלא ייגע בך!". 'הסיקאט הזה והמטרונום שלו נראים לי חיוניים ויעילים מאוד. אני ממש צריך לתפוס אותו'.
    Spoiler ספוילר

5. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    דרייק
    אתה זורק פוקדור שאתה מוצא בתיקך אל עבר הפוקימון, הוא נשאב פנימה במעין קרן אדומה.
    הפוקדור מתגלגל מצד לצד באיטיות ונעצר! הפוקימון נתפס!
    *פיניטס, פוקימון העוקץ. בטבע הם חיים בקבוצות גדולות בהן הם מוצצים דם אחד לשני וככה רק החזקים מביניהם גדלים ונשארים בחיים* הפוקדע אומר *פיניטס הוא פוקימון מהסוגים חרק ורעל*.
    פיניטס יודע את ההתקפות:
    -אחיזת צבת vice grip
    -ירי חוטים string shot
    -עוקץ רעיל poison sting
    *היכולת של פיניטס היא נקודה רעילה, מגע ישיר בעוקץ שבתחתית גבו יכול לגרום להרעלה*
    אתה ונאטוק מתקדמים בדרך ואתם כבר קרובים לסוף השדה. המבנים שראיתם לצד השדה ממש קרובים אליכם.
    מעבר לשדה נראה שהעשב הגבוה ממשיך, אבל פחות מאורגן ומטופח. בין חלק מהעשבים יש זוהר כלשהו שמעיד על המצאות מעט מים באזור.
    הבתים שלידכם לא נראים מפוארים במיוחד, יש שביל מרוצף קרוב אליכם שחוצה בין שני בתים.
    הפוקימונים שנמצאים באזור הם אותם פוקימונים שראיתם קודם, אתה עדיין ממשיך את הציוצים מהעצים שנמצאים בצידו השני של השדה, אבל הציפורים לא מתעופפות. כנראה עקב השמש החזקה שבשמיים.
    --
    Pinits

אלון
    --
    ״יואו מיאו! לא ידעתי שיש כאן פוקימונים חוץ מהפייקים המהממים של דניס שמתעלים על הרבה מהפוקימונים בעיקר מהדורות החדשים שאני אוהב בדרך לא בריאה אפילו שהם מעפנים רצח״ אתה אומר ותופס את בילי כמו משינגאן.
    בילי שואבת את לשונה השלופה ומתחילה לשגר קבוצות של גרעינים זהובים מפיה, אשר פוגעים בצוות רוקט בקלות.
    ״ג'יימס מפגר תשתמש באקדח!״ ג'סי צועקת על ג'יימס בעודה חוטפת עשרות זרעונים בפנים.
    ״אבל אמרת שלא צריך אותו״ הוא נאנח בתגובה ״תמיד את צורחת עליי ובסוף אני זה שמציל את המצב- כמו עם המג'יקארפ!״
    ״הכל אני צריכה לעשות לבד״ היא מרימה את האקדח שהיה מונח על שולחן עץ מאחוריהם ומכוונת אותו אל ראש הפוקימון הנחשי.

פלורנס
    פעם הבאה לפרט בדיוק מה אתה אומר
    --
    ״פףףף״ הוא מתחיל להתגלגל על הרצפה מצחוק לאחר בניה מרותקת וממושכת בך בעודך את מספרת את מה שאת מספרת.
    ״פיקאצ'ו? איזה מין מילה מגוחכת!״ הוא ממשיך לצחוק ודוחף מרפק לאחת הבובות בעודו לוחש ״ראית את המטורפת הזאת?״
    ״שכחתי שלא הכרנו!״ הוא אומר בעליצות ומושיט לך את ידו המקומטת ״אני מר לוונדר״.

ניקו
    ??
    --
    הוא מתחיל לנענע את ידיו מצד לצד שוב, עיגול לבן מתחיל לזהור בקצוותיהן.
    "נאטוק, בוא נתקדם במעבר בין שני הבתים, מעניין אם יש שם שביל המשך."

6. היכל התהילה
    ניקו
    10:05
    --
    פרגרו מנסה להקדים את המאוחר ולעבור לסיקאט בין הרגליים, אבל הוא נעצר אחרי מספר צעדים כאשר רואה כי אין רווח מתחת לסיקאט הזקוף.
    ראשו של סיקאט מתכסה באאורה לבנה והוא נראה בשחור לבן, סיקאט מסתער ונוגח בפרגרו מלמטה למעלה, שמתעופף ונוחת מאחוריך.
    פרגרו בקושי מצליח להתרומם, גופו מכוסה בחבלות אבל הוא עדיין לא מעולף.
    ״oo wah איזה ראש ברזל, היה מזל הפעם״ קול של ילד נשמע מאחוריך ״אז אני רואה שפגשת את החבר שלי״
    ילד שנראה לך בערל בגיל 13 עומד מאחוריך, סיקאט רץ ומטפס על כתפו, הילד נועץ בסיקאט מבט מאוכזב מעט ״רנדי אתה צריך לרחם טיפה כשאני שולח אותך להתאמן, אל תבזבז את כל הכוח שלך על קרב מול פוקימון כמו פרגרו״
    --
    אכין ספרייט של הילד בקרוב, תתעדכן בדף הראשי אם לא מחר אז ביום ראשון-שני
    ואם לא הבנת את התיאור של ההתקפה, תחפש ביוטיוב mega mawile vs mega lucario מאוויל השתמשה בזה בערך באמצע הסרטון (זה סרטון של 2 דקות)

דרייק
    10:27
    --
    אתה ממשיך ללכת עם נאטוק לכיוון המבנים שנמצאים בצידו של השדה.
    כשאתה מתקרבת אתה מזהה את הבתים כמבני קרקע, לא מפוארים במיוחד. אתה ממשיך עם השביל ועובר בין הבתים עד שאתה מגיעה לכיכר קטנה שמתפצלת למספר רחובות.
    על הכיכר נעוצים שני עמודים, ביניהם פרוסה כרזה: ״ברוכים הבאים ללונגטאוון, ביקור נעים״.
    אתה מתקרב לכיכר ורואה שמאויירת מפה פשוטה של העיירה על האדמה. על פי המפה העיירה בנויה מ2 רחובות ארוכים, שמותיהם solo street וdouble street בהתאמה מלמעלה למטה. על הבתים שמאויירים ברחוב סולו סטריט לא כתוב דבר. מעל למספר בתים שמאויירים בדאבל סטריט רשום מרפאה, חנות ומכולת. (בנפרד, על מספר בתים רשום חנות. המרפאה והמכולת על בית אחד בלבד כל אחד).
    אתה מרגיש יובש בגרון שלך, ליחה מתחילה להצטבר והתחושה לא נעימה כל כך.

7. משתמש מנוסה
    ניקו
    --
    פרגרו מנסה להקדים את המאוחר ולעבור לסיקאט בין הרגליים, אבל הוא נעצר אחרי מספר צעדים כאשר רואה כי אין רווח מתחת לסיקאט הזקוף.
    ראשו של סיקאט מתכסה באאורה לבנה והוא נראה בשחור לבן, סיקאט מסתער ונוגח בפרגרו מלמטה למעלה, שמתעופף ונוחת מאחוריך.
    ״oo wah איזה ראש ברזל, היה מזל הפעם״ קול של ילד נשמע מאחוריך ״אז אני רואה שפגשת את החבר שלי״
    ילד שנראה לך בערל בגיל 13 עומד מאחוריך, סיקאט רץ ומטפס על כתפו, הילד נועץ בסיקאט מבט מאוכזב מעט ״רנדי אתה צריך לרחם טיפה כשאני שולח אותך להתאמן, אל תבזבז את כל הכוח שלך על קרב מול פוקימון כמו פרגרו״
    --
    ואם לא הבנת את התיאור של ההתקפה, תחפש ביוטיוב mega mawile vs mega lucario מאוויל השתמשה בזה בערך באמצע הסרטון (זה סרטון של 2 דקות)

דרייק
    10:27
    --
    אתה ממשיך ללכת עם נאטוק לכיוון המבנים שנמצאים בצידו של השדה.
    כשאתה מתקרבת אתה מזהה את הבתים כמבני קרקע, לא מפוארים במיוחד. אתה ממשיך עם השביל ועובר בין הבתים עד שאתה מגיעה לכיכר קטנה שמתפצלת למספר רחובות.
    על הכיכר נעוצים שני עמודים, ביניהם פרוסה כרזה: ״ברוכים הבאים ללונגטאוון, ביקור נעים״.
    אתה מתקרב לכיכר ורואה שמאויירת מפה פשוטה של העיירה על האדמה. על פי המפה העיירה בנויה מ2 רחובות ארוכים, שמותיהם solo street וdouble street בהתאמה מלמעלה למטה. על הבתים שמאויירים ברחוב סולו סטריט לא כתוב דבר. מעל למספר בתים שמאויירים בדאבל סטריט רשום מרפאה, חנות ומכולת. (בנפרד, על מספר בתים רשום חנות. המרפאה והמכולת על בית אחד בלבד כל אחד).
    אתה מרגיש יובש בגרון שלך, ליחה מתחילה להצטבר והתחושה לא נעימה כל כך.
    "קדימה נאטוק, בוא נלך למכולת לקנות אוכל ושתייה. אני צמא והבטן שלי מתחילה לגרגר ומה איתך? צריך לקנות גם לך ולפיניטס אוכל. משם נלך למרפאה על מנת שננוח טיפה ונראה אם יוכלו לטפל בך ובפיניטס שתחזרו לכושר קרב מלא."

8. היכל התהילה
    דרייק
    אתה נכנס לפניה השניה שאחרי הכיכר ומתחיל ללכת ברחוב, עדיין המבנים הם בתי קרקע לא מפוארים במיוחד, השוני היחיד הוא שעל אחדים ממוסמרים שלטים מעל לדלת.
    אתה מוצא את מבנה המכולת בקלות, הוא קרוב יחסית לפתח הרחוב. כמו כל שאר הבתים גם הוא דירת קרקע, בנויה מלבנים כחלחלות דהויות.
    אתה נכנס פנימה ונאטוק אחריך, המכולת יחסית קטנה ומכילה ארוניות מדפים. הרבה מהמדפים ריקים.
    בכניסה ליד הדלת תלוי דף מנוילן שעליו רשום המלאי:
    בקבוק מים - 30 ₪
    לחמניה - 10 ₪
    פחית סודה - 15 ₪
    בקבוק חלב - 35 ₪
    גרגר מנגו - 10 ₪ - mango berry
    גרגר עגבניה - 10 ₪ - tomato berry
    גרגר אורן - 10 ₪ - oran berry
    גרגר אספיר - 10 ₪ - aspear berry
    אין תור לגשת לקופה, אתה מאתר את המאכלים על המדפים בקלות.

9. משתמש מנוסה
    דרייק
    אתה נכנס לפניה השניה שאחרי הכיכר ומתחיל ללכת ברחוב, עדיין המבנים הם בתי קרקע לא מפוארים במיוחד, השוני היחיד הוא שעל אחדים ממוסמרים שלטים מעל לדלת.
    אתה מוצא את מבנה המכולת בקלות, הוא קרוב יחסית לפתח הרחוב. כמו כל שאר הבתים גם הוא דירת קרקע, בנויה מלבנים כחלחלות דהויות.
    אתה נכנס פנימה ונאטוק אחריך, המכולת יחסית קטנה ומכילה ארוניות מדפים. הרבה מהמדפים ריקים.
    בכניסה ליד הדלת תלוי דף מנוילן שעליו רשום המלאי:
    בקבוק מים - 30 ₪
    לחמניה - 10 ₪
    פחית סודה - 15 ₪
    בקבוק חלב - 35 ₪
    גרגר מנגו - 10 ₪ - mango berry
    גרגר עגבניה - 10 ₪ - tomato berry
    גרגר אורן - 10 ₪ - oran berry
    גרגר אספיר - 10 ₪ - aspear berry
    אין תור לגשת לקופה, אתה מאתר את המאכלים על המדפים בקלות.
    "יש לי רק 500, צריך לנצל אותם בתבונה לאוכל ושתייה שיספיק לשלושתנו לזמן הקרוב" אחשוב לעצמי ואקח מהמדפים 5 לחמנית, 3 בקבוקי מים ו10 גרגירי אורן. "בחישוב שלי זה יוצא.. 240, מעולה." אחשוב בדרכי לקופה על מנת לשלם על המצרכים.

10. היכל התהילה
    דרייק
    אתה אוסף את המצרכים ומשלם לקופאי המשועמם 240 שקלים ויוצא מהמכולת, מאחוריך הצטבר תור ארוך.
    אתה ממשיך להתקדם ברחוב השני ומגיע למרפאה. גם היא נראית כמו דירת קרקע רגילה לחלוטין, מלבד השלט העקום שתלוי מעל לדלת המבנה. קירותיה מרוצפות בלבנים סגולות שחוקות.
    אתה נכנס בחשש למרפאה, בפנים יש דלפק קטן שעומדת בו פקידה שמנה עם שומה על תחתית הלחי, בסריקה סביב המרפאה הקטנה אתה רואה שתי דלתות סגורות שמובילות לחדרים אחרים, מספר כיסאות פלסטיק שמוצמדים לקירות וכוננית ספרים שעליה צנצנות עם תוכן שאתה לא מזהה מהמד השני של החדר בו אתה עומד.
    גם כאן אין תור לדלפק, למעשה אין שם נפש חיה מלבדך, מלבד נאטוק שהולך לצידך ומלבד הפקידה השמנה שבוהה בך בחוסר עניין.

11. משתמש מנוסה
    דרייק
    אתה אוסף את המצרכים ומשלם לקופאי המשועמם 240 שקלים ויוצא מהמכולת, מאחוריך הצטבר תור ארוך.
    אתה ממשיך להתקדם ברחוב השני ומגיע למרפאה. גם היא נראית כמו דירת קרקע רגילה לחלוטין, מלבד השלט העקום שתלוי מעל לדלת המבנה. קירותיה מרוצפות בלבנים סגולות שחוקות.
    אתה נכנס בחשש למרפאה, בפנים יש דלפק קטן שעומדת בו פקידה שמנה עם שומה על תחתית הלחי, בסריקה סביב המרפאה הקטנה אתה רואה שתי דלתות סגורות שמובילות לחדרים אחרים, מספר כיסאות פלסטיק שמוצמדים לקירות וכוננית ספרים שעליה צנצנות עם תוכן שאתה לא מזהה מהמד השני של החדר בו אתה עומד.
    גם כאן אין תור לדלפק, למעשה אין שם נפש חיה מלבדך, מלבד נאטוק שהולך לצידך ומלבד הפקידה השמנה שבוהה בך בחוסר עניין.
    "סליחה? את תוכלי לטפל בנאטוק ופיניטס שלי?" אשאל את הפקידה היפייפיה שפרגנת לי. "ועוד שאלה, למה העיר הזו כל כך שוממת ומשעממת?"

12. היזהרו מחיקויים!
    ניקו
    --
    --
    לאלא הבנתי
    ~~~~~~~
    "שלום לך" אומר לו, אך במרירות קלה עקב היחס שלו לפרגרו. "אני ניקו. ואתה?". אסב את תשומת לבו של רסיל.
    Spoiler ספוילר

13. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אלון
    --
    .
    כנראה שאתה לא שווה תשובה
    אגב, "חוטפת עשרות זרעונים בפנים", ברצינות? זה משחק לילדים אל תשכח
    --
    "טוב, im fuckin done" אומר בראות ג'סי יורה בראש הנחש.
    "בואי בילי שמעתי יש דיבוב יפני לליג אוף לג'נדס" אומר ואצא מהמקום, בחיוך ממזרי.

Spoiler ספוילר

14. היכל התהילה
    דרייק
    ״שוממת? אני באמת מצטערת שהעיירה שלנו לא מוצאת חן בעיניך״ האשה אומרת בבוז ונאנחת בכבדות ״זאת מרפאה לאנשים לא לפוקימונים״.
    אתה מסתובב ללכת, אבל אז היא ממשיכה ״יודע מה, בגלל שאין כאן אנשים אני אתן לך להכנס, כנס לחדר 2״.
    אתה פותח את הדלת החומה והשחוקה בחריקה, מולך חדר קטן וריק. בפינת החדר מיטת טיפולים מלאת אבק, מצידו השני ארונית בעלת מכשירים שונים חלודים.
    במרכז החדר ממוקם כסא פלסטיק לבן שהודבקו אליו גלגלים בסולוטייפ. הכסא מסתובב.
    מולך נעמד בקושי גלוי לעין טיפוס כפוף, לבוש בסוג של ספק חלוק ספק שמלה לבנים. על חזהו מדבקה שעליה רשום בכתב מבולגן ׳דוקטור לוונדר׳.
    הוא קירח, מסביב לקרחת הוא בעל שיער לבן ארוך. פרצופו צר, שפם לבן ארוך מסתיר את החלקים שלצד פיו חסר השיניים.
    ״הייייי!״ הוא צווח ״אז מה יש לנו כאן? תניח את החלק הכואב על המיטה!״ הוא מצביע על המיטה, תופס סטטוסקופ ישן ודוחף לתוך אוזניו.

ניקו
    רסיל בוהה בך ובאיש הזר, עדיין משחק עם האבנים עם כפות ידיו הקטנות שבולטות מהשק שלו.
    ״אני בן״ הוא עונה, מבליט את חזהו בגאווה ״רנדי, הגיע הזמן לחזור. מספיק אימונים להיום״.
    ״אתה צריך להיות יותר קשוב לפוקימונים שלך, אתה לא יכול לשלוח פוקימון חלש כמו פרגרו להלחם מול הרנדי שלי, אפילו אם הוא היה בכושר ולא היה עייף״ בן נוחר.
    אתה שומע רעש מאחוריך, פרגרו שוכב על הרצפה מעולף.

אלון
    ״אז אתה לא עד כדי כך מטומטם״ מיאו אומר, ג'סי מהססת ומפנה את האקדח אליך וצוחקת ״אוקיי, עכשיו נראה אם אתה באמת כזה גבר כמו שאתה חושב״.
    היא לוחצת על ההדק, קליע נפלט מהאקדח הכסוף, אתה רואה אותו מתקרב אבל לא מספיק להגיב והוא פוגע לך בלחי בעוצמה.
    הקליע נופל על הרצפה, כואב לך מאוד ונוצר שקע במקום בו פגע הכדור.
    ״ג'יימס אתה אידיוט!״ ג'סי מאדימה ומתחילה לצרוח על ג'יימס ״כבר הבאת אקדח, אתה שם בו כדורי סרק?!״
    השלושה מתחילים לריב בקולי קולות, כמעט ושוכחים שאתה עדיין עומד שם, מחזיק את היד על הלחי הפגועה והנפוחה.

15. משתמש מנוסה
    דרייק
    ״שוממת? אני באמת מצטערת שהעיירה שלנו לא מוצאת חן בעיניך״ האשה אומרת בבוז ונאנחת בכבדות ״זאת מרפאה לאנשים לא לפוקימונים״.
    אתה מסתובב ללכת, אבל אז היא ממשיכה ״יודע מה, בגלל שאין כאן אנשים אני אתן לך להכנס, כנס לחדר 2״.
    אתה פותח את הדלת החומה והשחוקה בחריקה, מולך חדר קטן וריק. בפינת החדר מיטת טיפולים מלאת אבק, מצידו השני ארונית בעלת מכשירים שונים חלודים.
    במרכז החדר ממוקם כסא פלסטיק לבן שהודבקו אליו גלגלים בסולוטייפ. הכסא מסתובב.
    מולך נעמד בקושי גלוי לעין טיפוס כפוף, לבוש בסוג של ספק חלוק ספק שמלה לבנים. על חזהו מדבקה שעליה רשום בכתב מבולגן ׳דוקטור לוונדר׳.
    הוא קירח, מסביב לקרחת הוא בעל שיער לבן ארוך. פרצופו צר, שפם לבן ארוך מסתיר את החלקים שלצד פיו חסר השיניים.
    ״הייייי!״ הוא צווח ״אז מה יש לנו כאן? תניח את החלק הכואב על המיטה!״ הוא מצביע על המיטה, תופס סטטוסקופ ישן ודוחף לתוך אוזניו.

ניקו
    רסיל בוהה בך ובאיש הזר, עדיין משחק עם האבנים עם כפות ידיו הקטנות שבולטות מהשק שלו.
    ״אני בן״ הוא עונה, מבליט את חזהו בגאווה ״רנדי, הגיע הזמן לחזור. מספיק אימונים להיום״.
    ״אתה צריך להיות יותר קשוב לפוקימונים שלך, אתה לא יכול לשלוח פוקימון חלש כמו פרגרו להלחם מול הרנדי שלי, אפילו אם הוא היה בכושר ולא היה עייף״ בן נוחר.
    אתה שומע רעש מאחוריך, פרגרו שוכב על הרצפה מעולף.

אלון
    ״אז אתה לא עד כדי כך מטומטם״ מיאו אומר, ג'סי מהססת ומפנה את האקדח אליך וצוחקת ״אוקיי, עכשיו נראה אם אתה באמת כזה גבר כמו שאתה חושב״.
    היא לוחצת על ההדק, קליע נפלט מהאקדח הכסוף, אתה רואה אותו מתקרב אבל לא מספיק להגיב והוא פוגע לך בלחי בעוצמה.
    הקליע נופל על הרצפה, כואב לך מאוד ונוצר שקע במקום בו פגע הכדור.
    ״ג'יימס אתה אידיוט!״ ג'סי מאדימה ומתחילה לצרוח על ג'יימס ״כבר הבאת אקדח, אתה שם בו כדורי סרק?!״
    השלושה מתחילים לריב בקולי קולות, כמעט ושוכחים שאתה עדיין עומד שם, מחזיק את היד על הלחי הפגועה והנפוחה.
    "שלום פרופסור... את האמת שאני לא זה שצריך טיפול, הפקידה שלחה אותי לפה שהפוקימונים שלי יקבלו טיפול על מנת שיחזרו להיות בריאים ב100%. הם טיפה עייפים, תוכל לעזור לי איכשהו?"

עמוד 7 מתוך 9 ראשוןראשון ... 56789 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •