Pokemon GO
עמוד 6 מתוך 9 ראשוןראשון ... 45678 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 76 עד 90 מתוך 124
  1. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    ציטוט פורסם במקור על ידי דניס זה אני צפה בהודעה
    דרייק
    נאטוק צועק בחוזקה, הפוקימון הפראי חודל את ההסתערות בבלבול, אבל ממשיך מיד להתקדם.
    נאטוק קופץ עליו ודוחף אותו עם המצוף שכרוך סביבו, הפוקימון נופל ומתרומם ישר על הרגליים.
    הוא מסתער קדימה וקופץ על נאטוק, הוא אוחז בבליטה שבראשו (איפה שהקרב נעוץ, הטבעת הזו) בחוזקה ולא מרפה.

אלון
    10:30
    --
    אתה ובילי בורחים מבטי והיא נעלמת מאחוריכם, לא מנסה לעצור בעדכם. אתם כבר קרובים לסוף השדה. המבנים שראיתם לצד השדה ממש קרובים אליכם.
    מעבר לשדה נראה שהעשב הגבוה ממשיך, אבל פחות מאורגן ומטופח. בין חלק מהעשבים יש זוהר כלשהו שמעיד על המצאות מעט מים באזור.
    הבתים שלידכם לא נראים מפוארים במיוחד, יש שביל מרוצף קרוב אליכם שחוצה בין שני בתים.
    הפוקימונים שנמצאים באזור הם אותם פוקימונים שראיתם קודם, אתה עדיין ממשיך את הציוצים מהעצים שנמצאים בצידו השני של השדה, אבל הציפורים לא מתעופפות. כנראה עקב השמש החזקה שבשמיים.
    אתם ניצבים בפני בחירה, לחפש עוד פוקימונים/מאמנים, להכנס למקום שנמצא לידכם בין הבניינים או להמשיך הלאה.
    --
    אם אתה לא זוכר את הפוקימונים שלחתי אותם לטומטומדייל לפני איזה 2 הודעות שלו
    "נאטוק השתמש בצעקה וכך ישחרר ותהדוף אותו אחורה בבועות, לאחר מכן כשהוא מתאושש מהצעקה והבועות תתקל אותו."

2. מנהל ראשי
    שם: אדם
    פלורנס
    עברנו לרציני?
    --
    לאחר הליכה קצרה ברחוב השני את מגיעה למרפאה. היא נראית כמו דירת קרקע רגילה לחלוטין, מלבד השלט העקום שתלוי מעל לדלת המבנה.
    את נכנסת בחשש למרפאה, בפנים יש דלפק קטן שעומדת בו פקידה שמנה עם שומה על תחתית הלחי, במבט סביב המרפאה קטנה: שתי דלתות שמובילות לחדרים אחרים, מספר כיסאות פלסטיק שמוצמדים לקירות, וכוננית ספרים שעליה צנצנות עם דברים מוזרים.
    אין תור לדלפק, למעשה אין שם איש מלבדך ומלבד הפקידה השמנה שבוהה בך בחוסר עניין.
    אני מניח
    -
    "סליחה?" אגש בנימוס לגברת על הגלפק. "אפשר לרפא את הפוקימונים שלי בבקשה? עבר עליהם קרב קשה והם זקוקים לעזרה. תודה רבה!"

בנתיים אביט סביבי ואראה אם יש מכשיר החלפות או משהו...

3. היכל התהילה
    אלון
    אתה עוצר לנוח עם בילי כי אתה עצלן, הבטן שלך מתחילה לקרקר.
    אתה מחפש בתיק ומוצא כמה פירורים, אתה יורק אותם כשאתה מבין שהם לא אוכל.
    אתה מתחיל לשמוע עקצוצים מהעור שלך ואתה ובילי זוחלים לצל של אחד המבנים.
    אתם שומעים יריית אקדח מבפנים והרעש גורם לכם לזנק בבהלה, הבטן שלך ממשיכה להשמיע קולות מוזרים.

דרייק
    נאטוק צועק בעודו רץ מצד לצד בין העשבים בפראות, הפוקימון לא מרפה. הוא ממשיך לצעוק, אבל עדיין לא קורה דבר והפוקימון ממשיך לאחוז בראשו.
    נאטוק מנסה להתגלגל על האדמה בחוסר אונים, עשבים עפים לכל עבר ואתה לא רואה כלום.
    העשבים נופלים לאדמה, נאטוק עומד עם פרצוף זועם נעוץ בפוקימון, שניהם דרוכים לתקוף.

פלורנס

״המרפאה לא מיועדת לפוקימונים״ הפקידה השמנה מפהקת ״אבל אם זה מה שיעיף אותך מכאן, כנסי לחדר 2״.
    את נכנסת לחדר, מולך עומד טיפוס כפוף, לבוש בסוג של ספק חלוק ספק שמלה לבנים. על חזהו מדבקה שעליה רשום בכתב מבולגן ׳דוקטור לוונדר׳.
    הוא קירח, מסביב לקרחת הוא בעל שיער לבן ארוך. פרצופו צר, שפם לבן ארוך מסתיר את החלקים שלצד פיו חסר השיניים.
    ״אז מה יש לנו כאן?״ הוא אומר בקול צווחני ״מה את עושה במרפאה שלי? תניחי את החלק הכואב על המיטה!״ הוא מצביע על מיטת טיפולים מלאת אבק.

4. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    ניקו
    איך בזנב אין לו זנב בפנים
    --
    רסיל ממשיך להתעלם ממך, הוא חומק מפרגרו בקפיצה הצידה, פרגרו עוצר במקום.
    רסיל קופץ על פרגרו עם דחיפה ומגלגל אותו על הגב, הוא נושך בזנבו ואיכשהו בשארית כוחותיו זורק אותו.
    אתה לא מבין מה קורה ופרגרו פוגע לך בראש, אתה נופל ושניכם מתעלפים (סתם, לך יש בונקלה והוא מתעלף).
    רסיל מסתכל עליך ומחייך חיוך זדוני.
    למה לא קיבלתי את נאטוק המצוף התמים הזה למההה
    שינשוך בזנב של פרגרו חח
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "לא יפה רסיל" אומר. אזרוק פוקדור על פרגרו. 'הוא יכול להוות אימון לא רע לרסיל בינתיים, ומי יודע, אולי הוא עוד יהפוך לטוב". אמשיך להתקדם בשדה לאחר מכן, עם רסיל בפוקדור כדי שלא יפעיל עליי עוד תעלול כלשהו.
    Spoiler ספוילר

5. מנהל ראשי
    פלורנס
    ״המרפאה לא מיועדת לפוקימונים״ הפקידה השמנה מפהקת ״אבל אם זה מה שיעיף אותך מכאן, כנסי לחדר 2״.
    את נכנסת לחדר, מולך עומד טיפוס כפוף, לבוש בסוג של ספק חלוק ספק שמלה לבנים. על חזהו מדבקה שעליה רשום בכתב מבולגן ׳דוקטור לוונדר׳.
    הוא קירח, מסביב לקרחת הוא בעל שיער לבן ארוך. פרצופו צר, שפם לבן ארוך מסתיר את החלקים שלצד פיו חסר השיניים.
    ״אז מה יש לנו כאן?״ הוא אומר בקול צווחני ״מה את עושה במרפאה שלי? תניחי את החלק הכואב על המיטה!״ הוא מצביע על מיטת טיפולים מלאת אבק.
    מצולקת לכל החיים ממה שראיתי, אקח את עצמי הכי מהר שאוכל רחוק מהבניין הזה, צורחת "freaks!" בקולי קולות!

6. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אלון
    אתם שומעים יריית אקדח מבפנים והרעש גורם לכם לזנק בבהלה, הבטן שלך ממשיכה להשמיע קולות מוזרים.
    "קדימה בילי, פנימה!" אומר ואזרוק אותה על מנת לפרוץ את הדלת.
    'איפה הוא..' אחשוב לעצמי

Spoiler ספוילר

7. משתמש מנוסה
    אלון

דרייק
    נאטוק צועק בעודו רץ מצד לצד בין העשבים בפראות, הפוקימון לא מרפה. הוא ממשיך לצעוק, אבל עדיין לא קורה דבר והפוקימון ממשיך לאחוז בראשו.
    נאטוק מנסה להתגלגל על האדמה בחוסר אונים, עשבים עפים לכל עבר ואתה לא רואה כלום.
    העשבים נופלים לאדמה, נאטוק עומד עם פרצוף זועם נעוץ בפוקימון, שניהם דרוכים לתקוף.

פלורנס

"נאטוק? תירגע, תעצום עיניים ותתמקד רק במכה הקרובה שאתה הולך לתת. רוץ אליו במהירות וכשאתה בטווח אפס תשחרר עליו צרור בועות."

8. היכל התהילה
    תערובת של חוסר חשק לעשות כלום עם עומס לאחרונה והמחשב שלי בפרמוט גם, בקרוב נחזור לפעילות שהייתה בהתחלה לא לדאוג

אלון
    אתה מגשש סביב המבנה וזורק את בילי על הדלת, מסתבר שהיא לא בעלת מרקם קשה במיוחד והיא פשוט ״נמרחת״ באיטיות לרצפה.
    אתה לוחץ על הידית קלות ומגלה שהדלת לא נעולה, אתה עומד במסדרון צר. בפנים חשוך יחסית, קרן אור דקה מחריץ בדלת הנמצאת בקצה המסדרון בומונעת מהחשיכה להיות מוחלטת.
    אתה מתקרב לדלת בזהירות, החריץ קטן מכדי שתראה משהו ברור, אבל אתה שומע דמויות מדברות.
    ״אתה עוד תחשוף אותנו! אידיוט!״ אתה שומע קול של בחורה ״למה הבאת את האקדח הזה בכלל?״
    ״אוי נו לא התכוונתי ללחוץ״ קול גברי מיילל בתגובה ״זה היה על השולחן שלי! חשבתי שהבוס התכוון שאקח את זה!״
    ״אפילו אין לך משרד טמבל״ הקול הנשי עונה, אתה מרגיש תחושה מדגדגת באפך שהולכת ומתחזקת.
    ״טוב בואו נפטר מהאקדח הזה ונלך לקחת את החלק שלנו מהבחור הזה, נמאס לי להחזיק בפוקימון הזה הוא כל הזמן נושך אותי וזה כואבב״ הקול הגברי מיילל שוב, הדגדוג מתחזק.
    אתה מתעטש על ידך שמתכסה בנזלת במהירות, חסמת את רוב הרעש.
    ״מה זה היה?״ קול גברי אחר מעט יותר גבוה אומר ״אני חושב שיש לנו אורחים״
    אתה שומע טפיחות רגליים שהולכות ומתחזקות.

פלורנס
    חחחח
    ---
    את בורחת מהמבנה בצרחות ורצה ברחבי העיירה, עוברת על פני בתים רבים.
    לבסוף את מתנגשת במישהו ושניכם נופלים, האדם שהתנגשת בו שולח את ידו המקומטת ועוזר לך לקום.
    ״תשימי לב לאן את הולכת, את לא מפה- מה את עושה בעיירה שלנו?״ מולך עומד טיפוס כפוף, לבוש במעיל חום מעל לתלבושת שמלתית לבנה שנראית לך מוכרת. הוא יחף.
    הוא חובש מגבעת חומה שמסביבה מבצבץ שיער לבן ארוך. פרצופו צר, שפם לבן ארוך מסתיר את החלקים שלצד פיו חסר השיניים.

דרייק
    נאטוק עוצם את העיניים ונרגע, הוא מתחיל לרוץ אל הפוקימון ויורה בועות לכל עבר.
    הבועות הכחלחלות פוגעות בפוקימון, הוא נראה חבול ועייף כבר.
    הפוקימון מתחיל לדדות אל נאטוק באיטיות, ויורה מטר של מחטים סגולות שמתקרבות ומתקרבות אל נאטוק.
    אתה מזהה את ההתקפה כעוקץ רעיל.

ניקו

אתה זורק פוקדור על פרגרו.
    הוא מתנדנד מצד לצד, בלי יותר מדי מתח הוא נעצר. פרגרו נתפס!
    הפוקדע מדבר: *ההתקפות של פרגרו הן:
    -דחיפה tackle
    -הצלפת זנב tail whip
    -צווחה screech
    היכולת של פרגרו היא רגליים זריזות* הפוקדע ממשיך *הפוקימון נהיה מהיר יותר כשהסטטוס שלו משתנה והוא לא נהיה איטי יותר משיתוק*
    אתה מסתכל על האפשרויות העומדות בפניך להמשך הדרך. מולך שדה רחב ידיים בו פוקימונים רבים בשדה ראייתך. ציוצים של ציפורים נשמעים מהעצים התוחמים את השדה מצידו השמאלי ומצידו הימנים קבוצת מבנים גדולה יחסית.
    השדה לא ארוך מדי, אתה כבר רואה את הקצה שלו באופק. מאמנים רבים נמצאים בהמשכו ובוחנים את כישורי הפוקימונים החדשים שלהם.
    הפוקימונים:
    Spoiler ספוילר

--
    יתעדכן בקרוב, Quick feet

9. לא ברור בכלל
    תערובת של חוסר חשק לעשות כלום עם עומס לאחרונה והמחשב שלי בפרמוט גם, בקרוב נחזור לפעילות שהייתה בהתחלה לא לדאוג

אלון
    אתה מגשש סביב המבנה וזורק את בילי על הדלת, מסתבר שהיא לא בעלת מרקם קשה במיוחד והיא פשוט ״נמרחת״ באיטיות לרצפה.
    אתה לוחץ על הידית קלות ומגלה שהדלת לא נעולה, אתה עומד במסדרון צר. בפנים חשוך יחסית, קרן אור דקה מחריץ בדלת הנמצאת בקצה המסדרון בומונעת מהחשיכה להיות מוחלטת.
    אתה מתקרב לדלת בזהירות, החריץ קטן מכדי שתראה משהו ברור, אבל אתה שומע דמויות מדברות.
    ״אתה עוד תחשוף אותנו! אידיוט!״ אתה שומע קול של בחורה ״למה הבאת את האקדח הזה בכלל?״
    ״אוי נו לא התכוונתי ללחוץ״ קול גברי מיילל בתגובה ״זה היה על השולחן שלי! חשבתי שהבוס התכוון שאקח את זה!״
    ״אפילו אין לך משרד טמבל״ הקול הנשי עונה, אתה מרגיש תחושה מדגדגת באפך שהולכת ומתחזקת.
    ״טוב בואו נפטר מהאקדח הזה ונלך לקחת את החלק שלנו מהבחור הזה, נמאס לי להחזיק בפוקימון הזה הוא כל הזמן נושך אותי וזה כואבב״ הקול הגברי מיילל שוב, הדגדוג מתחזק.
    t
    אתחפש במהרה לג'נטלמן.
    "אהלן, באתי לזיין", אומר בעודי אוחז במקל הליכה ביד אחת ובבילי בידי האחרת.

Spoiler ספוילר

10. משתמש מנוסה

אלון

פלורנס
    חחחח
    ---
    לבסוף את מתנגשת במישהו ושניכם נופלים, האדם שהתנגשת בו שולח את ידו המקומטת ועוזר לך לקום.
    ״תשימי לב לאן את הולכת, את לא מפה- מה את עושה בעיירה שלנו?״ מולך עומד טיפוס כפוף, לבוש במעיל חום מעל לתלבושת שמלתית לבנה שנראית לך מוכרת. הוא יחף.
    הוא חובש מגבעת חומה שמסביבה מבצבץ שיער לבן ארוך. פרצופו צר, שפם לבן ארוך מסתיר את החלקים שלצד פיו חסר השיניים.

דרייק
    נאטוק עוצם את העיניים ונרגע, הוא מתחיל לרוץ אל הפוקימון ויורה בועות לכל עבר.
    הבועות הכחלחלות פוגעות בפוקימון, הוא נראה חבול ועייף כבר.
    הפוקימון מתחיל לדדות אל נאטוק באיטיות, ויורה מטר של מחטים סגולות שמתקרבות ומתקרבות אל נאטוק.
    אתה מזהה את ההתקפה כעוקץ רעיל.

ניקו

-דחיפה tackle
    -הצלפת זנב tail whip
    -צווחה screech
    היכולת של פרגרו היא רגליים זריזות* הפוקדע ממשיך *הפוקימון נהיה מהיר יותר כשהסטטוס שלו משתנה והוא לא נהיה איטי יותר משיתוק*
    אתה מסתכל על האפשרויות העומדות בפניך להמשך הדרך. מולך שדה רחב ידיים בו פוקימונים רבים בשדה ראייתך. ציוצים של ציפורים נשמעים מהעצים התוחמים את השדה מצידו השמאלי ומצידו הימנים קבוצת מבנים גדולה יחסית.
    השדה לא ארוך מדי, אתה כבר רואה את הקצה שלו באופק. מאמנים רבים נמצאים בהמשכו ובוחנים את כישורי הפוקימונים החדשים שלהם.
    הפוקימונים:
    Spoiler ספוילר

--
    יתעדכן בקרוב, Quick feet
    "נאטוק, בוא ננצל את המצוף שיש עלייך. אני לא יודע אם הוא יכול להתנפח אבל אם כן תנפח אותו שיעלה אותך אל מעל עוקצי הרעל. לאחר מכן תתקוף בתיקול, צא!"

11. מנהל ראשי
    פלורנס
    חחחח
    ---
    "מה?" אבחן את לבושו. הוא נראה דומה מדי לפריק שבמרפאה, אולי זה אותו אחד? שיט.
    "אני מצטערת אדוני. אני יצאתי לחקור את המחוז הזה מרחוק." אני אנתח את מצבי. הפוקימונים שלי אומנם מעט חלשים אבל אני יכולה להילחם בו במידה והוא מוזר מדי.

12. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור

ניקו

-דחיפה tackle
    -הצלפת זנב tail whip
    -צווחה screech
    הפוקימונים:
    Spoiler ספוילר

--
    יתעדכן בקרוב, Quick feet
    'הרקון הזה נראה מעניין' אחשוב. אלך ואתקרב אליו, ואסרוק אותו בפוקדקס. לאחר מכן אומר:" פרגרו, צא! השתמש בדחיפה על ה______ (שם של הפוקימון רקון)!". אצפה במהלך. אוציא את רסיל, מסוקרן לדעת אם ואיך יגיב.
    Spoiler ספוילר

13. היכל התהילה
    דרייק
    נאטוק לא מצליח לנפח את המצוף ונאנח ״נאאאט.....״ הוא מצליח לקפוץ הצידה ולחמוק מהחצים המורעלים, שמנקבים את העשבים בהן פגעו.
    נאטוק רץ אל הפוקימון ודוחף אותו בחוזקה! הפוקימון מתגלגל על האדמה, מעולף.

פלורנס

״מרחוק?״ הוא תוהה בצווחנות ״כמה רחוק?״
    הוא שולף ערכת תה מכיסו ופותח אותה איכשהו לשולחן בגודל מלא, הוא עורך אותו בכלי תה.
    לפני שאת שמה לב הוא מושיט לך כוס למה עם נוזל חום-כתום שקוף, מצדדיך בובות של פיקאצ'ויים מושבות על כיסאות סביב שולחן התה המרובע.
    ״תטעמי תטעמי עלמה צעירה״ הוא ממשיך בקולו הצווחני ״ספרי לי איך ומאיפה הגעת לעירנו!״

אלון
    תודה שידעת שאני חותר לשם, תאמת לא ניסיתי להסתיר
    --
    אתה מתלבש כמו ג'נטלמן בזריזות. ״היכונו לצרות!״ ״כפולות ומכופלות!״ בחור בעל שיער כחול בועט בדלת, הוא מיילל בעצבנות מהכאב ואז מושך אותה כדי לפתוח.
    ״כדי להגן על העולם מהרס חסר תקנה״
    ״כדי לאחד את כל תושבי המדינה.״
    ״כדי לכבוש את היבשה, האוויר והמים״
    ״כדי להגיע אף לכוכבים שבשמיים.״
    ״ג'סי!״ ״ג'יימס!״
    ״צוות רוקט במהירות האור ללא רחם!״
    ״תכנע עכשיו ילד או שתלחם!״
    ״מיאו בדיוק!״
    הם מביטים בבילי ומתחילים להצביע עליה ולהתפקע מצחוק, מאחוריהם יש פוקימון נחשי בעל מבט עצוב בעיניים )שולח לך גם בסקייפ do not worry child)
    הוא לוחש בתסכול ״סססססססססססנלט״ (תדמיין את הקול של סווייפר אבל בטון יותר תוסס ומפוחד, עם יותר דגש על הס׳)
    כל הגיפים שרציתי להכניס בהמשך הזה אבל לא רציתי להעמיס על הדף מדי: (והלינק לפוקימון)

ניקו
    *סיקאט, פוקימון התצפית. פוקימונים חברותיים מאוד שלומדים מהר. הם מאוד סקרנים ואוהבים אובייקטים ומכשירים תוצרת אדם.* הפוקדע אומר *סיקאט הוא פוקימון מהסוג נורמל*.
    אתה זורק את הפוקדור של פרגרו באוויר ״פראג!״ הוא צווח, הוא נראה מעט תשוש אבל הוא עומד על הרגליים בהיכון.
    אתה מוציא גם את רסיל שמיד מתחיל לשחק באבנים בחוסר עניין.
    ״דחיפה על סיקאט!״ אתה צועק ופרגרו מתחיל לרוץ אל עבר סיקאט, שלא מנסה אפילו לחמוק מהמתקפה. סיקאט מתגלגל אחורה מההדף.
    סיקאט נעמד על שתי רגליו האחוריות ״סיייי״ הוא לוחש ואז נובח ״קאט!״ הוא מתחיל לנענע את כפות ידיו מצד לצד, כדור לבן זוהר מקציהן.
    להבת אש אדומה בוקעת פתאום מהעיגולים הלבנים, קרן אש ממושכת מתקרבת אל פרגרו במהירות, אתה מזהה אותה כלהביור.

14. משתמש מנוסה
    דרייק
    נאטוק לא מצליח לנפח את המצוף ונאנח ״נאאאט.....״ הוא מצליח לקפוץ הצידה ולחמוק מהחצים המורעלים, שמנקבים את העשבים בהן פגעו.
    נאטוק רץ אל הפוקימון ודוחף אותו בחוזקה! הפוקימון מתגלגל על האדמה, מעולף.

פלורנס

״מרחוק?״ הוא תוהה בצווחנות ״כמה רחוק?״
    הוא שולף ערכת תה מכיסו ופותח אותה איכשהו לשולחן בגודל מלא, הוא עורך אותו בכלי תה.
    לפני שאת שמה לב הוא מושיט לך כוס למה עם נוזל חום-כתום שקוף, מצדדיך בובות של פיקאצ'ויים מושבות על כיסאות סביב שולחן התה המרובע.
    ״תטעמי תטעמי עלמה צעירה״ הוא ממשיך בקולו הצווחני ״ספרי לי איך ומאיפה הגעת לעירנו!״

אלון
    --
    אתה מתלבש כמו ג'נטלמן בזריזות. ״היכונו לצרות!״ ״כפולות ומכופלות!״ בחור בעל שיער כחול בועט בדלת, הוא מיילל בעצבנות מהכאב ואז מושך אותה כדי לפתוח.
    ״ג'סי!״ ״ג'יימס!״
    ״מיאו בדיוק!״
    הם מביטים בבילי ומתחילים להצביע עליה ולהתפקע מצחוק, מאחוריהם יש פוקימון נחשי בעל מבט עצוב בעיניים )שולח לך גם בסקייפ do not worry child)
    הוא לוחש בתסכול ״סססססססססססנלט״ (תדמיין את הקול של סווייפר אבל בטון יותר תוסס ומפוחד, עם יותר דגש על הס׳)
    כל הגיפים שרציתי להכניס בהמשך הזה אבל לא רציתי להעמיס על הדף מדי: (והלינק לפוקימון)

ניקו
    *סיקאט, פוקימון התצפית. פוקימונים חברותיים מאוד שלומדים מהר. הם מאוד סקרנים ואוהבים אובייקטים ומכשירים תוצרת אדם.* הפוקדע אומר *סיקאט הוא פוקימון מהסוג נורמל*.
    אתה זורק את הפוקדור של פרגרו באוויר ״פראג!״ הוא צווח, הוא נראה מעט תשוש אבל הוא עומד על הרגליים בהיכון.
    אתה מוציא גם את רסיל שמיד מתחיל לשחק באבנים בחוסר עניין.
    ״דחיפה על סיקאט!״ אתה צועק ופרגרו מתחיל לרוץ אל עבר סיקאט, שלא מנסה אפילו לחמוק מהמתקפה. סיקאט מתגלגל אחורה מההדף.
    סיקאט נעמד על שתי רגליו האחוריות ״סיייי״ הוא לוחש ואז נובח ״קאט!״ הוא מתחיל לנענע את כפות ידיו מצד לצד, כדור לבן זוהר מקציהן.
    להבת אש אדומה בוקעת פתאום מהעיגולים הלבנים, קרן אש ממושכת מתקרבת אל פרגרו במהירות, אתה מזהה אותה כלהביור.
    "יופי של עבודה נאטוק, עכשיו זו ההזדמנות שלנו! צא פוקדור." לאחר שאזרוק ובמידה וייתפס אתקדם לעבר האיזור הבא.

15. לא ברור בכלל
    אלון
    --
    ״ג'סי!״ ״ג'יימס!״
    ״מיאו בדיוק!״
    "יו מיאו לא ידעתי שיש פה פוקימונים שהם לא הפייקים הגרועים של דניס" אומר, "צריך לשחרר את הנחש, בילי תשתמשי בקליע זרעים!"
    לאחר מכן אתפוס בבילי כמאשינגאן ואתחיל לחורר אותם

Spoiler ספוילר

עמוד 6 מתוך 9 ראשוןראשון ... 45678 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •