Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 9 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 124
  1. היכל התהילה
    Pokֳemon!- Exploring Domino

דבר המנהל
    שלום, זה משחק שעבדתי עליו מאוד קשה. עבדתי על הפייקים האלו באופן יום יומי במשך חודשיים כשמחציתם חידושים או ריענונים לפייקים ישנים שלי מלפני בסביבות ה6 שנים. אני מקווה שיהיו נרשמים למשחק ואנשים שיוכלו להנות ממנו ולממש את העבודה הקשה שלי.
    אני בן אדם מאוד ליברל והגיוני, על כן אשתדל שהמשחק יהיה אמין ככל הניתן וכפוף לחוקי הטבע.
    איתי/דניס/darktiger/כל כינוי אחר שהייתי ידוע תחתיו פה בפורום.
    (לא) הייתי רוצה לתת קרדיט לאלון השמן אפילו שזה לא מגיע לו שהיה שותף ביצירת חלק מהפייקים ונתן ביקורות על הראשונים, כשרק התחלתי את התהליך.
    ולכל מי שהציע רעיונות באשכול שפתחתי בפורום ציור, רישום וצילום.

יש אישור מRitsuka Kun בארור OFFCURSE

על פייקים ופוקימונים
    במשחק יש פייקים שעוצבו על ידי ואין פוקימונים. אני אתייחס אליהם בתור פוקימונים מטעמי נוחות בלבד, מבחינתכם הם פוקימונים כמו פיקאצ'ו או כל פוקימון אחר, למי שיותר נוח, נגיד שזה דור 10.
    מידע על כל פייק ששחקן במשחק ראה, יהיה ויתעדכן באשכול הזה: http://www.myforum.co.il/showthread....ייקדקס-של-דניס
    בדומה להתעדכנות המפה (קראו סעיף "הפוקדע"), הפייקדקס מתעדכן כשמישהו רואה פוקימון והמידע "מועבר לכולם", האשכול הנ"ל מתפקד בתור הפוקדע שלכם.

רקע
    ''יבשה לפנינו!'' מערכת הכריזה הדהדה ברחבי מגדל הבקרה בעת שהעבירה אוטומטית הודעה שקיבלה מהספינה. קולו של הקפטן המהולל וההרפתקן רעד מההתרגשות. ''שנים לא גילו אזור חדש!'', ''זו תגלית מדהימה!'', ''סוף סוף המשלחת מוכיחה את עצמה..'' הקולות שנשמעו מהעובדים המופתעים ליוו את ההתרגשות הגדולה שהורגשה במגדל הבקרה שבנמל העיר סלייטפורט, מחוז הואן (Slateport City, Hoen).
    ---
    הידיעות על התגלית המרעישה לא איחרו להגיע למחוזות האחרים, בעיקר באמצעות כלי התקשורת הטלוויזיוני. *התרגשות גדולה במחוז הואן, כשמשלחת מהעיר סלייטפורט שטה דרומה והגיעה ליבשה חדשה* קולה של מגישת החדשות הדהד על המסך. *לא הרבה ידוע על היבשה החדשה, אבל היא גדולה* פסק מומחה שהיה בקשר עם המשלחת במהלך כל ההפלגה *היא מתאימה לחיי אדם ובחרנו כבר את האנשים המתאימים להכין את השטח לשאר התושבים הסקרנים*.
    ---
    אדם צעיר, בשנות העשרים לחייו נכנס לבית צנוע ועולה במדרגות. בשולחן מולו יושב איש זקן, ניכר עליו כי לו היסטוריה עשירה. כסף לא חסר לו, אבל הוא לא אחד שמתרברב. הזקן מכניס את הסיגר לפה ומדליק אותו, נראה כי המחזה מוכר לצעיר. הזקן נראה טרוד. ''אני לא יכול להמשיך עם זה יותר, עשיתי טעות גדולה, הייתי צריך לשוט מערבה'' הוא ממלמל ''האדמה הזאת, המחוז הזה..''. הוא נעמד ומביט מהחלון, זוהי הקומה השלישית בביתו, אפילו שזה לא נראה מפואר או גדול משמעותית מכל בית אחר של אדם ממוצע. ''פעם היה לי הכל, הייתי צעיר, היה לי כסף ואהבה. חבל שעשיתי את הטעות הזאת'' הוא פותח את הזגוגית ומתיישב שם, רגליו מתנפנפות באוויר הפתוח ''המקום הזה אוחז בסודות יותר מסוכנים משיכולתי לתאר בחלומות הכי פרועים שלי''. הצעיר רק מסתכל על הזקן ולא אומר מילה, הם מכירים כבר שנים, אבל אין לו מה לעשות בנידון.
    ---
    בהלוויה לא נשאו הרבה מילים, רוב האורחים בכלל לא הכירו אישית את הזקן- פלינט דמיאן שמו, אלא רק באו כדי לחלוק כבוד אחרון למי שהיה גיבור גדול. לאחר דממה ארוכה איש אחד קם מכיסאו, זה אותו צעיר שביקר את הזקן, עברו כבר עשר שנים ונראה שמתחיל גם הוא תהליך של הזדקנות- שיערו החל להכסיף ולנשור, והוא אפילו החל לגדל זקן ''פלינט, היה חבר טוב שלי למרות פער הגילאים ביננו''. ''אני קווין, קווין אדיסון. כשרק הכרנו אני הייתי עובד זוטר במגדל הבקרה של העיר סלייטפורט, הוא היה מפקד המשלחת- אדם מאוד מוערך ועטור פרסים'' הוא מטייל לקדמת שורות הכסאות ונעמד ליד הקבר ''אני הייתי החוליה המקשרת ואספתי ממנו את המידע והגילויים החדשים מהספינה. מטרת השיט הייתה בכלל בכדי לחקור אודות תנועת הגלים בים. במקרה הוא נקלע לסופה ונאלץ לשוט דרומה עד שהגיע ליבשה זו''. ''הייתי איתו באותו לילה שהוא ישב על החלון, הגילוי של היבשה הזו קצת הורידה את הטרח הזקן מהפסים'' גיחוך קל עובר בקהל ושובר את מצב הרוח העצוב שעטף את יום האבל ''אני יודע שהיו לו חיים טובים, ואני שמח שהוא לא סיים את חייו באותו יום ונתן לגיל לעשות את שלו בעשרת השנים שחלפו מאז''.
    ---
    *אזרחים יקרים שלום רב* מגיש חדשות אסרטיבי נראה במבזק חי שתפס את תשומת הלב של כל בעל מסך בעולם. *ברגעים אלו ממש הסתיים תהליך הקמת המחוז החדש, שהוחלט לקרוא לו מחוז דומינו- על שם פלינט דמיאן. ואנו קוראים לקהל הרחב להרשם לתוכנית שלנו לפיתוח המחוז* המגיש מתחלף במעין פרסומת ססגונית *מיועד להרפתקנים, חובבי אתגרים ומשפחות כאחד. הרשמו עוד היום במרכז הפוקימונים הקרוב לביתכם! נא לא להביא איתכם פוקימונים למען שמירה על המאזן הביולוגי הייחודי הנמצא במחוז דומינו*.

מה אתם?
    אתם נערים רגילים בגילאי ה17 ששמעו את ההודעה במבזק והחליטו ללכת על זה ולהירשם. כל אחד ואחד מכם הגיע למחוז החדש מסיבה אישית שונה ומשונה. הגעתם לבד בהפלגה, לא עם אף בן לוויה או אדם שאתם מכירים.

חוקים
    אני לא דורש יותר מדי, יש את החוקים הגלובליים והחוקים של פורום חת''ם שהמשחק כפוף אליהם מין הסתם מתוקף היותו בפורום בכללי ובפורום הנ''ל.
    החוק היחיד שאני מעוניין בו הוא להיות פעילים, אני לא רושם הרבה אנשים בכדי שאני אוכל להחזיק משחק פעיל עם מספר תגובות ביום (בתקווה). אז מי שנכנס פעם בשבוע לפורום אני אוותר עליו.

2. היכל התהילה

הפוקדע
    הפוקדע הוא כמו כל פוקדע שנראה באנימה, זה מכשיר אדום מתקדם טכנולוגית המכיל את המידע על מרבית הפוקימונים שנמצאים במחוז, כפי שהוזן על ידי המתיישבים הראשונים בו. ה''אנציקלופדיה'' של הפוקימונים. כדי לבדוק מידע על פוקימון יש לפתוח את הפוקדע ולכוון את עדשת המצלמה של הפוקדע על הפוקימון הנ''ל והפוקדע ימסור את כל המידע שהוזן אליו.
    הפוקדע מכיל את מפת המחוז, והוא מקושר בין כל מי שהיה על המעבורת איתכם. לכן כששחקן מגלה מקום מסויים הפרטים שלו נוספים לפוקדע שלכם אוטומטית.

המטרות שלכם במשחק
    אני לא כובל אותכם, תחליטו בשביל עצמכם. יש מכונים שהכנתי, יש תחרויות סרט (אם כי ייתכן ויהיו טיפה כושלות מכיוון שזו הפעם הראשונה שלי, אבל נשתדל) אבל אף אחד לא אומר שאתם בהכרח חייבים להכנס אליהם או שהם חלק מרכזי שחובה לעבור. מבחינתי תבחרו לעצמכם את המטרה הכי מוזרה בעולם, כל עוד אפשר לבנות סביבה משהו ואפשר לעשות שם תהליך?- מבחינתי שיהיה ללמד קוף לסגור שקית במבה עם גומייה. אתם יכולים להכנס למכונים ולתחרויות הסרט גם אם זה לא קשור למטרה שלכם, אבל כמובן אם אתם רוצים להגיע לליגה או לפסטיבל הגדול תצטרכו קופסאות תגים או סרטים כי אחרת- טוב, הם יהרסו בתיק שלכם או שקר כלשהו אחר. שימו לב שאתם יכולים גם לאמן וגם לתאם במקביל, אבל הפוקימונים שלכם לא יהיו חזקים כמו פוקימונים של אחד שיעשה רק אימון (יעני מכונים) והביצועים שלהם לא יהיו יפים ומרהיבים כמו אצל פוקימונים של אחד שעשה רק תיאום.

אמינות
    אני רוצה שהמשחק יהיה תחת חוקי הטבע, תצטרכו לאכול ולשתות (להתפנות לא כי זה מגעיל, אתם תעשו את זה בלי לספר לי או שאני אספר לכם. אלא אם זה יהיה במכנסיים כשאני ארצה להתעלל במישהו) וככה גם הפוקימונים שלכם. אני ארמוז לכם אם תהיו רעבים או צמאים, אבל אתם צריכים להיות גם בעלי משמעת עצמית וליזום את זה בעצמכם כי אם תשתו (למשל) רק כשתהיו צמאים הדמות שלכם תוכל להתייבש. אני ארשום את הזמן בתחילת כל תגובה כדי לשמור על סדר יום ולילה ולהקל עליכם בחשיבה מתי צריך לעשות פעולות כלשהן. כמו כן יהיו חנויות שתוכלו לקנות בהם מצרכים, וכמובן תצטרכו לישון מספר סביר של שעות שינה. אבל כבר הבנתם את הראש שלי..

מכונים
    כפי שציינתי קודם, במשחק זה יש מכונים. בעיקרון כל מכון בנוי בצורה ייחודית שמתאימה לtheme שלו. בניגוד למשחקים ובדומה לאנימה- אתם לא חייבים להלחם מול העוזרים של מנהיג המכון ויכולים לאתגר ישר את המנהיג. כמובן שאתם יכולים לערוך קרבות מול העוזרים (אם יש) כדי להתאמן, אבל לא חובה. ניתן לאתגר מנהיג מכון מספר פעמים במידה וניסיונות קודמים להרוויח את תג המכון כשלו. בדומה לאנימה גם כאן יש מספר חוקים שהקרבות במכון כפופים להם:
    -מנהיג המכון לא יכול להחליף בין הפוקימונים.
    -ניתן להשתמש רק במספר הפוקימונים שבו מנהיג המכון משתמש (או פחות).
    המנצח את מנהיג המכון יקבל את תג המכון. ניצחון בכל שמונת המכונים מקנה כרטיס השתתפות בליגת הפוקימונים שבדרך הניצחון.

תחרויות סרט
    במחוז דומינו יש גם תחרויות תיאום. בניגוד למכונים ניתן להשתתף בכל תחרות סרט רק פעם אחת במשך תקופת זמן. ניצחון בחמש וקבלת חמישה סרטים מאפשרת השתתפות בפסטיבל הגדול.
    לתחרויות סרט מספר שלבים-
    שלב ההופעה: בשלב זה המתמודד מציג את ההתקפות של הפוקימון שלו. השופטים מדרגים את ההופעה מ0 ל10. מספר מאמנים בעלי הניקוד הגבוה ביותר ממשיכים לשלב השני. במהלך שלב זה אסור למתחרים להחליף בין פוקימונים.
    שלב הקרב: בשלב זה המתמודדים נלחמים אחד בשני. הם מתחילים עם מספר נקודות סמלי (זהה) ושלב זה אורך עד חמש דקות. השלב מוכרע כאשר פוקימון של אחד המתמודדים מתעלף, מתמודד מאבד את כל הנקודות או בתום החמש דקות- המתמודד בעל מספר הנקודות הגבוה יותר מנצח (במקרה של תיקו ממשיכים עד להכרעה באחת הדרכים האחרות). מתמודד יכול לאבד נקודות במספר מצבים, הראשון הוא כאשר הפוקימון של היריב מבצע מהלך מרהיב, השני הוא כאשר הפוקימון שלו נפגע על ידי התקפה של היריב, השלישי הוא כאשר התקפה של הפוקימון שלו נכשלה והרביעי הוא כאשר הפוקימון היריב מייצר ייתרון בכך שהוא מנצל התקפה של הפוקימון של המתמודד. שלב זה ממשיך במהלך מספר סיבובים בשיטת פירמידה, עד שיהיה מנצח שיקבל את הסרט של התחרות. במהלך שלב זה אסור למתחרים להחליף בין פוקימונים.
    שלבים נוספים-
    שלב הטרום-הופעה: בחלק מהתחרויות ייתווסף שלב שיהיה בסיבוב הראשון של התחרות, לפני שלב ההופעה עצמו. בשלב זה המתמודדים מציגים פוקימון אך ורק בשימוש בהתקפה אחת וזהו השוני היחיד שלו משלב ההופעה.
    תחרות כפולה: בחלק מהתחרויות השלבים יתבצעו בהופעה או קרב כפולים. הדגש העיקרי הוא על שימוש בסינרגיה בין שני פוקימונים ועל יכולת המתאם לפקד על שני פוקימונים בו זמנית. השלבים יתבצעו באותו האופן שהסיבובים מתנהלים בדרך כלל- אבל עם שני פוקימונים. כמובן שלא ניתן להחליף פוקימונים במהלך סיבוב מסוג זה כמו בכל שאר שלבי התחרות.

אנשים שפגשתם

פרופסור קווין אדיסון
    עבד במגדל הבקרה בעיר סלייטפורט בתקופת המשלחת הראשונה והכיר את פלינט דמיאן שגילה את המחוז.
    הוא לקח על עצמו את תפקיד פרופסור המחוז ומעבדתו בעיירה ג'נסיה.
    פוקימונים: לא ידוע
    פגש את: דרייק, ניקו, אלון, פלורנס

סאם
    הגיע במעבורת מוקדמת יותר למחוז למטרות מחקר.
    פוקימונים: מנקאב

פגש את: דרייק

בטי
    מגדלת פוקימונים שגרה בלונגטאוון, במקור ממשפחה ענייה.
    פוקימונים: סנלט

פגשה את: אלון

מנהיגי מכון

בן
    עיר: פירס
    פוקימונים: סיקאט
    נלחם נגד: --
    תג המכון: ?
    ידוע עליו: בן הוא מנהיג מכון צעיר, נראה כי הוא שחצן ומתנשא.

שופטי תחרויות הסרט
    ???

3. היכל התהילה

חוקי המחוז
    כמו כל אזור בעולם שנמצא בידי אדם גם כאן יש חוקים, שהם דיי ברורים ונועדו לשמירה על המחוז.
    עונש על עבירה על החוקים נע בין מאסר לגירוש מהמחוז, תלוי בחומרת הפשע.
    -אין להביא פוקימונים ממחוזות אחרים.
    -אין להזכיר פוקימונים ממחוזות אחרים (על מנת לצמצם את הדחף להבריח).
    -אין להלחם מול פוקימון בטבע כאשר הפוקימונים של המאמן בעודף מספרי.
    -אין להמשיך לתקוף פוקימון לאחר שהתעלף.
    -אין להוציא פוקימון מגבולות המחוז.

מבנה הערים
    לכל עיר אטרקציות ומקומות ייחודיים. מכיוון שאין כבישים (כי אין מכוניות) בעצם כל עיר היא מדרחוב אחד גדול עם שביל לאופניים ושביל להולכי רגל. הערים מין הסתם יותר גדולות מבמשחקים, יש שם אזורים שגרים בהם אנשים, חנויות ומסעדות (בהתאם לעיר, ניתן לברר מידע במרכזי הפוקימונים או בביתני מידע). חציית עיר (תלוי בגודל שלה, עיירה ניתן לחצות בשעה וכדי לחצות עיר ברגל יכול לקחת מספר שעות) לוקחת זמן, כבר הסברתי על מנגנון הזמן בסעיף ״אמינות״.

הסבר כללי על המפה
    אם תסתכלו על המפה תראו שיש המון דרכים וחיבורים בין עיר לעיר. ערים שיש בהן מכון מסומנות בספרה כחולה. אתם בוחרים את הסדר של המכונים, כן יש דרגות קושי שונות למכון, ויהיו אנשים שיגידו לכם לאן מומלץ ללכת קודם. אבל אם אתם רוצים לבחור בעצמכם, אתם יכולים גם להתחיל במכון האחרון (רק שאתם לא תדעו את זה עד שתהיו שם, מואהאהאה). המפה מתארת אך ורק את דרכי ההגעה מעיר לעיר! זה לא אומר שאתם לא יכולים לסטות ממנה, פשוט הדרכים המסומנות הן דרכים שעבר בהן אדם והן נבחרו כדי לחבר את הערים. במידה ותרצו לסטות מהמפה לנקודה ספציפית פשוט תסמנו לי בצייר בעיגול או משהו (כמובן שתהיה קרובה למקום שאתם נמצאים ולא בצד השני של המפה).
    המספור של הערים והמקומות הוא לא בהכרח לפי הסדר שאתם אמורים לעבור בו. נניח יש מכון בעיר 3 ובעיר 8 זה לא אומר בהכרח שהמכון של עיר 8 יותר קשה.
    אבל שוב, מי שירצה ללכת לפי הסדר הנכון של המכונים בלי לגלות בעצמו שישאל אנשים בעולם, כי אנשים יודעים.
    אל תבהלו מהמפה, בסך הכל לא מעט ערים ומקומות הם להעשרה ולא חובה להגיע אליהן.

למי שרוצה לתכנן את הדרך שלו אך ורק לפי המכונים/תחרויות, זוהי מפה שמפרטת רק על מקומות שבהם דברים הקשורים לאטרקציות תחרותיות אלו:

יש במפה 11 מכונים (8 רשמיים שמחלקים תגים על נצחון בהם ו3 לא רשמיים) ו9 תחרויות סרט. מכונים ניתן לנסות לצלוח שוב ושוב ברצף, אבל בתחרות סרט אפשר להשתתף רק אחת לתקופת זמן מסויימת. צריך כמובן בשביל להשתתף בפסטיבל הגדול 5 סרטים, בשביל להכנס לדרך הניצחון ולהשתתף בליגת הפוקימונים צריך 8 תגים.

מפרט מפה
    Spoiler ספוילר

מקומות יווספו לכאן כשמישהו יגיע או ישמע עליהם..

4. היכל התהילה

טופס הרשמה
    שם: איך שאני אפנה אליכם, זה גם יהיה השם של דמות. אני מעדיף שמות אמריקאים/ישראלים ואתם יותר ממוזמנים להשתמש בשלכם. לא חייב שם משפחה אבל רצוי שאם אתם ממציאים שם שיהיה כבר מלא.
    רקע: לא חובה, רשות לחלוטין. קצת על איך החיים היו במחוז שהגעתם ממנו. לא רוצה לראות שום הורים מתים, שום פוקימונים שמצטרפים איתכם למסע ושום קשר עם מגדל הבקרה או המשלחת, בנוסף אתם בני נוער שרק מתחילים את המסע שלהם- לא היו לכם פוקימונים ואין לכם עבר עטור פרסים, תחסכו ממני. הרקע לא בהכרח ייתן עדיפות בהרשמה, אבל יכול להעשיר את המשך המשחק שלכם. אל תחפרו לי יותר ממה שצריך.
    תיאור/ספרייט: אין מה להסביר.
    הערות: לא קורא את זה גם ככה אז תכתבו מה שבאלכם.. חחח סתם
    סקייפ: אם יש, יקל עליי בהעברת תמונות של הפייקים כשאגיב מהנייד.

תבנית
    שם:
    רקע:
    תיאור/ספרייט:
    הערות:
    סקייפ:
    פרסים
    מדי פעם אצ'פר שחקנים, מכיוון שאני לא אוהב את הgrid הזה של הפתיחת עמוד, הפורמט יהיה דומה אבל שונה. כל פרס שקשור לעמודים מתחיל מהפרס הקודם (הפרס השלישי לא יתחיל מעמוד 1 אלא מהעמוד שבו התסיים הפרס הקודם)
    -המשתמש שהכי ישקיע בתגובות עד עמוד 15 יקבל חכת דיג
    -המשתמש הכי פעיל עד עמוד 25 יקבל ביצת הפתעה
    -המשתמש הכי יצירתי עד עמוד 40 יקבל הזדמנות נוספת להלחם מול פוקימון או מאמן שפגש כבר

-המשתמש שישיג ראשון תג מכון או יסיים להשתתף בתחרות ראשון יזכה באולטרה בול
    -המשתמש הראשון שיגיע לאזור סודי שהגדרתי מראש יזכה ללמד את אחד מהפוקימונים שלו התקפה לבחירתו (בהתאמה לפוקימון עם אישור שלי כמובן)
    -המשתמש הראשון שיסיים לערוך 30 קרבות יקבל 1500 שקלים חדשים

עוד בהמשך

פונקציות מקוריות
    במשחק זה כמו במשחקים אחרים אפשר להמציא ולפתח מתקפות ויכולות חדשות. (כמובן אפשר גם ללמד אותם עצמאית התקפות חדשות וקיימות!!!) כאן הן ירוכזו. חלק אני אמציא, אתם יותר ממוזמנים גם. (התקפות, יכולות זה מולד אז לא יצא לכם. אבל אתם מוזמנים להציע לי בפרטי אם יש לכם רעיונות כלשהם).
    כמובן שלימוד התקפות מתבצע בשלבים, נניח אתם רוצים ללמד את הפוקימון שלכם זנב ברזל. קודם כל הוא צריך להיות עם זנב ולא ג'יודוד או משהו כזה, כלומר שהגוף שלו יהיה מתאים לביצוע המתקפה. דבר שני שהסוג שלו יתאים- סביר להניח שצ'רמנדר לא ילמד surf, נכון? הדבר השלישי הוא השלב המעשי- קודם צריך ללמד את הפוקימון הצלפת זנב ואם הוא יכול ללמוד התקשחות (harden), זה גם יכול לעזור כי זה סוג של חלק מבני בהתקפה זנב ברזל. לאחר מכן פשוט צריך לתרגל ולשלב בין המתקפות, לא ממש מסובך.
    התקפות:
    עדיין לא נצפו התקפות חדשות.
    יכולות:
    למידה מהירה (fast learning)-
    הפוקימון מזהה את דפוסי הלחימה של האויבים שלו ומאתר נקודות חולשה בגופם.

5. היכל התהילה

רשומים

טוטודייל:
    Spoiler ספוילר

אדם:
    Spoiler ספוילר

דור:
    Spoiler ספוילר

אלון:
    Spoiler ספוילר

6. היכל התהילה
    התחלה
    *נוסעים יקרים! הגענו למחוז דומינו! אנא כוונו את שעוניכם. השעה במחוז היא 9 בבוקר* מערכת כריזה חדשנית הידהדה בגוף המעבורת *מקווים שהיה לכם שיט נעים ותחזרו לשוט עם SS ANNE בעתיד! אתם מוזמנים לרדת מהסיפון!*
    אתם יורדים מהמעבורת, מותשים מעט מהשיט הארוך, תחושה שנעלמת במהירות תחת ההתרגשות שבפתח מסעכם.
    בפתח המעבורת עומד אדם מבוגר בעל חיוך רחב "ברוכים הבאים לעיירה ג'נסיה, בואו איתי" הוא מסמן לכם ולקבוצת צעירים שירדה מהמעבורת ולא ידעה כיצד להמשיך ממצב זה.
    אתם מובלים לבקתה מטופחת, בעלת צמחייה מעוצבת וחצר גדולה, הבקתה עשויה מעץ ובנויה בצורת כיפה. על דלת העץ חרוטה המילה 'המעבדה'.
    "אוי איזה מפוזר אני" הוא פותח את הדלת בחריקה, תוכן המעבדה יותר צנועה ומורכב בעיקר ממדפי ספרים ומספר מכונות לא מזוהות "אני פרופסור אדיסון, ואני אתן לכם את הפוקימון הראשון שלכם".
    הוא מושיט לכם פוקדע "זה הכלי העיקרי שלכם במסע, יש בו מידע על מגוון פוקימונים שתוכלו למצוא במחוז. כשאתם ניתקלים בפוקימון לא מוכר, פשוט תסרקו אותו עם המצלמה של הפוקדע".
    "אז את מי תבחרו?" הוא מצביע על שולחן שעליו מספר פוקדורים, כשמגיע תורכם נשארים ארבעה.
    האם זה יהיה Buail פוקימון העשב?
    Spoiler ספוילר

האם זה יהיה Geckeat פוקימון האש?
    Spoiler ספוילר

האם זה יהיה Natook פוקימון המים?
    Spoiler ספוילר

או שזה יהיה Raceal פוקימון האופל?
    Spoiler ספוילר

מידע עליהם מהפוקדע יתעדכן באשכול בציור רישום וצילום:http://www.myforum.co.il/showthread....ייקדקס-של-דניס . איכות הצילום תשתפר במהלך המשחק, כשאמצא פתרון נוח לצביעה ואנצח את המכונת צילום בקרב המר.
    אפשר להרשם חברים!!

7. משתמש על פעיל
    שם: אלמוג,דאלאמבר-שם ספרטה-מיקום
    שם : ג'ון באום
    רקע : ג'ון היה נער רגיל שגדל בכפר קטן , להוריו הייתה חווה קטנה לפוקימונים . ג'ון היה נוהג לעזור להם ולמד על הפוקימונים שם , הוא שיחק איתם ודיבר איתם למרות שהוא לא ממש הבין מה הם אמרו . ג'ון נסע באוטובוס במשך חצי שעה כל יום כדאי ללמוד בבית ספר רגיל. ג'ון לא ממש היה טוב בלימודים אבל בחקלאות היה מצוין . ג'ון ביקש להתנדב לעזור למורה לחקלאות ובזכות הידע שצבר בביתו , המורה קיבל אותו. ג'ון היה מלא שמחת חיים וכל יום רצה ללמוד עוד על פוקימונים ועל צמחים ופרחים.
    תיאור : נער בעל עור בהיר , שיער חום קצר , גבוהה ומשקל ממוצעים ועיניים ירוקות בהירות.
    הערות : שותפה
    סקייפ : אין

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

8. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    שם: דרייק בלייז
    רקע: מנצל את הרשות
    תיאור: נער, 1.75 מטר, שיער קצוץ, חולצה לבנה עם ג'קט שחור, צמיד שאחותו הקטנה הביאה לו לפני שיצא למסע, גינס לבן ונעליים שחורות. בן 17.
    הערות: ניצלתי את הרשות
    סקייפ: nope.

9. מנהל ראשי
    שם: אדם
    שם: פלורנס מאנטו
    תיאור/ספרייט:
    הערות: יפה ואצילית כן? חסר לך שהיא לא מקבלת את הפוקימון האפל. יש לי תכניות אפילות עבורה.
    סקייפ: לוואטסאפ יש יתרונות הרבה יותר גבוהים. אפחד לא משתמש בקקה הזה יותר לצערי חח

.

10. היכל התהילה
    ציטוט פורסם במקור על ידי The Charmander צפה בהודעה
    שם: גונדי קובה
    תיאור/ספרייט:
    הערות: גונדי יותר טעים מקובה
    סקייפ: לוואטסאפ יש יתרונות הרבה יותר גבוהים. אפחד לא משתמש בקקה הזה יותר לצערי חח

הקיצר אערוך את הטופס בקרוב. בערור שאני נרשם.
    תערוך היום, השאיפה היא להתחיל מחר
    ציטוט פורסם במקור על ידי totodile צפה בהודעה
    אערוך יותר מאוחר.
    תערוך היום, השאיפה היא להתחיל מחר
    ציטוט פורסם במקור על ידי הנפש המתמטית צפה בהודעה
    שם : ג'ון באום
    רקע : ג'ון היה נער רגיל שגדל בכפר קטן , להוריו הייתה חווה קטנה לפוקימונים . ג'ון היה נוהג לעזור להם ולמד על הפוקימונים שם , הוא שיחק איתם ודיבר איתם למרות שהוא לא ממש הבין מה הם אמרו . ג'ון נסע באוטובוס במשך חצי שעה כל יום כדאי ללמוד בבית ספר רגיל. ג'ון לא ממש היה טוב בלימודים אבל בחקלאות היה מצוין . ג'ון ביקש להתנדב לעזור למורה לחקלאות ובזכות הידע שצבר בביתו , המורה קיבל אותו. ג'ון היה מלא שמחת חיים וכל יום רצה ללמוד עוד על פוקימונים ועל צמחים ופרחים.
    תיאור : נער בעל עור בהיר , שיער חום קצר , גבוהה ומשקל ממוצעים ועיניים ירוקות בהירות.
    הערות : שותפה
    סקייפ : אין
    לא עושה שותפים בעיקרון, אתה יכול להתחבר עם מישהו שתפגוש במהלך המשחק
    אבל אם אתה מצפה לרומן שכח מזה
    השאלה היא (ותענה לי בפרטי) אם אתה מתכוון להיות פעיל או שתהיה עציץ שיגיב פעם בשלושה ימים? כי אני לא רואה אותך מתחבר יותר מדי לפורום..

11. אני שלד
    שם: עמית
    שם: אמט זק
    רקע: תאשר אם זה בסדר -
    לאמט היו חיים רגילים, הוא עבר מהואן לקאלוס בגיל עשר בערך, ולאחר כמה שנים התחיל את המסע שלו שם. מסע ש.. טוב.. לא כל כך צלח.. אמ שלו אמרה לו שזה כי הוא עוד צעיר, אבא שלו אמר לו שהוא פשוט לא פגש את הפוקימון הנכון, אבל כל אלה לא כל כך עזרו לו. אחרי דיכאון קל ותקופה שבה הוא נשאר בבית, לאחר שלוש שנים הוא החליט לנסות שוב. בגיל 17, לאחר שראה את הפרסומים, הוא הצטרף נרשם למעבורת למחוז החדש והמשונה, "דומינו" שמו?, כדי לפתוח דף חדש ולהתחיל מההתחלה במסע. (אוהב לצלם (אני אוהב מצלמות))
    תיאור/ספרייט:
    הערות: נראה לי הכיוון שלי יותר ילך לכיוון התחרויות
    סקייפ: אין לי אבל אתה מוזמן וואטסאפ או משהו בסגנון (העקרון יש לי סקייפ אבל אני לא זוכר אותו + ממש שונא אותו)

Spoiler ספוילר

12. היכל התהילה
    ניתן להרשם עד מחר בבוקר (סביבות 11)
    מחר אני אבחר 4 משתתפים מהנרשמים ונתחיל

13. מנהל ראשי
    שם: צ'ייס מתיוס.
    רקע: כפי שכתבת זה רשות, לכן אני לא אכתוב משהו גרנדיוזי, אני אפרט יותר על הדמות על האופי שלה וכד' לבניית הדמות. צ'ייס נער בן 17 רגיל כמו כולם, קצת מסתייג מלהיות במקום הומה אנשים, אופי מעט חשדני, בעל פתיל קצר וסקרן מאוד שרק מחפש הרפתקאות חדשות ורוצה להכיר דברים חדשים ואנשים חדשים. בעל משפחה ממוצעת, לצ'ייס יש אח נוסף בשם סם אשר סם בתחומו הוא מעדיף לבשל עם הפוקימונים שלו מאשר להתחרות איתם ולצאת להרפתקאות. אביו היה מנהל מכון במחוז אחר רחוק, אמו נשארה בבית לטפל בבית ובמקביל הייתה מנהלת את התחרויות הסרט שהתקיימו באזור.
    תיאור/ספרייט:
    הערות: הכיוון של המכונים יותר מסקרנים אותי, אך אני מאמין שאם מבחינתך לא תהיה בעיה אין לי בעיה לשלב.
    סקייפ: אני אשלח לך בפרטי במידה ואני אתקבל למשחק.

14. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    שם: ניקו בלאסו
    רקע: אני ניקו, בן 17. החיים שלי לא היו מרשימים במיוחד: גודלתי בקסטליה שביונובה לבית עם מסורת איטלקית, למדתי קצת בין לבין, ובעיקרון לא עשיתי כל כך הרבה עם החיים שלי. למרות שלא התקדמתי לשום מקום, תמיד היתה לי שאיפה לגלות את העולם כולו, וכבר מגיל צעיר התחלתי איתה: שיננתי בעל פה שם של כל מחוז ועיר, ואת כל המפות של המחוזות כיום כמעט בעל פה. למרות כל זאת, שני ההורים השמרנים והדאגנים שלי לא רצו שאני אצא מהעיר. הכי רחוק שאי-פעם הצלחתי להתרחק זה עד השער לדרך 4, אבל שם ההורים שלי כבר תפסו אותי. במילים אחרות, את כל 17 שנות חיי העברתי בתוך עיר גדולה, אפלולית ומזוהמת. זה, כמובן, עד ששמעתי על האדמה החדשה שהתגלתה. רק לשמוע על כך ריגש אותי כל כך: שטחים חדשים שעוד לא נתקלתי בהם מעולם! ערים ודרכים חדשות! עד שגיליתי שהו לא מיושב. בזמן שבנו את המחוז, אני הסתובבתי בציפייה בקסטליה, רק מחכה להגיע אל דומינו. לאחר כמה שנים, כשמחוז דומינו סוף סוף פותח, הצלחתי איכשהו לשכנע את ההורים שלי לתת לי ללכת לחקור אותו. בכל זאת, אני כבר בן 17, כמעט אדם בוגר. מיד באותו רגע רצתי לקנות כרטיס טיסה היישר להואן, בציפייה להניח את כף רגלי על המחוז שבו אני הולך לבלות את הזמן הקרוב!
    תיאור/ספרייט: (אני מעדיף תיאור): כ-1.85, שיער שחור כפחם, עור בגוון שזוף-זית (גוון כזה לבנבן-זית לכיוון חום, נפוץ באיטליה והסביבה), עיניים ירוקות כהות. מעדיף בגדים בצבעים יחסית נייטרליים וטבעיים (חאקי, חום, ירוק...)
    הערות: האיים של המפה זה איסלנד, מדגסקר ומה השלישי? לא הצלחתי לזהות אותו.
    סקייפ: אני אעביר אם אתקבל.
    Spoiler ספוילר

15. היכל התהילה
    ציטוט פורסם במקור על ידי YveltalBlue צפה בהודעה
    שם: ניקו בלאסו
    רקע: אני ניקו, בן 17. החיים שלי לא היו מרשימים במיוחד: גודלתי בקסטליה שביונובה לבית עם מסורת איטלקית, למדתי קצת בין לבין, ובעיקרון לא עשיתי כל כך הרבה עם החיים שלי. למרות שלא התקדמתי לשום מקום, תמיד היתה לי שאיפה לגלות את העולם כולו, וכבר מגיל צעיר התחלתי איתה: שיננתי בעל פה שם של כל מחוז ועיר, ואת כל המפות של המחוזות כיום כמעט בעל פה. למרות כל זאת, שני ההורים השמרנים והדאגנים שלי לא רצו שאני אצא מהעיר. הכי רחוק שאי-פעם הצלחתי להתרחק זה עד השער לדרך 4, אבל שם ההורים שלי כבר תפסו אותי. במילים אחרות, את כל 17 שנות חיי העברתי בתוך עיר גדולה, אפלולית ומזוהמת. זה, כמובן, עד ששמעתי על האדמה החדשה שהתגלתה. רק לשמוע על כך ריגש אותי כל כך: שטחים חדשים שעוד לא נתקלתי בהם מעולם! ערים ודרכים חדשות! עד שגיליתי שהו לא מיושב. בזמן שבנו את המחוז, אני הסתובבתי בציפייה בקסטליה, רק מחכה להגיע אל דומינו. לאחר כמה שנים, כשמחוז דומינו סוף סוף פותח, הצלחתי איכשהו לשכנע את ההורים שלי לתת לי ללכת לחקור אותו. בכל זאת, אני כבר בן 17, כמעט אדם בוגר. מיד באותו רגע רצתי לקנות כרטיס טיסה היישר להואן, בציפייה להניח את כף רגלי על המחוז שבו אני הולך לבלות את הזמן הקרוב!
    תיאור/ספרייט: (אני מעדיף תיאור): כ-1.85, שיער שחור כפחם, עור בגוון שזוף-זית (גוון כזה לבנבן-זית לכיוון חום, נפוץ באיטליה והסביבה), עיניים ירוקות כהות. מעדיף בגדים בצבעים יחסית נייטרליים וטבעיים (חאקי, חום, ירוק...)
    הערות: האיים של המפה זה איסלנד, מדגסקר ומה השלישי? לא הצלחתי לזהות אותו.
    סקייפ: אני אעביר אם אתקבל.
    ביססתי על קפריסין את העליון

עמוד 1 מתוך 9 123 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •