Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: Camp Nanowrimo

1. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    אז חלקכם אולי זוכרים שבנובמבר שעבר כתבתי לכם על חודש כתיבת הספר הבינלאומי! הנה קישור לנושא: לחיץ

בחודש יולי, תחול פעילות בשם Camp NaNoWriMo.

זה די דומה לחודש כתיבת הספר הבינלאומי-נרשמים לאתר (חינמי), ומנסים לכתוב ספר בחודש!
    לאחר שנרשמתי גיליתי שאני גם יכולה להוריד בחינם ספר עבודה לסופרים שיכול לעזור בכתיבה.

להרשמה: http://campnanowrimo.org/

מה שונה?
    *אתם בוחרים את מטרת היעד שלכם (מספר מילים)-זה לא חייב להיות 50,000 כמו בחודש הכתיבה.
    *בתחילת המחנה (יולי) ובתנאי שנרשמתם כמובן האתר ימיין אתכם לסוג של בקתה וירטואלית. בכל בקתה יש 11 אנשים, והיא בעצם מהווה סוג של קבוצת כתיבה איתה תוכלו לדבר במהלך המחנה, להתייעץ ולחלוק רעיונות. המטרה, היא להגיע ליעד המילים שלכם בסוף החודש.
    *יהיו כל מיני פעילויות תוך כדי (לפי מה שראיתי עוד לא פרסמו את מפת הפעילויות ליולי אז אני לא יודעת מה הן עדיין).

אישית, אני הכי מתלהבת מהבקתות. אני ממש מחכה לשיבוצים (עוד 26 יום) וכבר החלטתי מה תהיה עלילת הספר שאני עומדת לכתוב.

מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

2. וואו כל כך אין לי מושג
    שם: דוד
    בכללי זה חזק ביותר הקטע של האתר הזה, וזה גם נשמע מגניב במיוחד
    ובאמת הזדמנות למי שרוצה לכתוב ואף פעם לא יצא לו לשבת ולמצוא לראש בשביל זה (אני למשל...)
    אז הנה משהו שיכול לגרום לו להגיע לזה סוף סוף
    אז תודה על הסיקור קודם כל גם הראשון וגם על זה

השאלה היא אם באמת אפשר להסתדר שם בתור ישראלי שלא מושלם באנגלית
    נכון שאפשר לכתוב בכל שפה אבל הקטע של קבוצת כתיבה מחייב תקשורת ובה בין כל חברי הקבוצה

תודה שהתייחסתם, דוד

dav5000, minato, master minato, artist ninja, Mr. Pool

3. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    ציטוט פורסם במקור על ידי Mr. Pool צפה בהודעה
    בכללי זה חזק ביותר הקטע של האתר הזה, וזה גם נשמע מגניב במיוחד
    ובאמת הזדמנות למי שרוצה לכתוב ואף פעם לא יצא לו לשבת ולמצוא לראש בשביל זה (אני למשל...)
    אז הנה משהו שיכול לגרום לו להגיע לזה סוף סוף
    אז תודה על הסיקור קודם כל גם הראשון וגם על זה

השאלה היא אם באמת אפשר להסתדר שם בתור ישראלי שלא מושלם באנגלית
    נכון שאפשר לכתוב בכל שפה אבל הקטע של קבוצת כתיבה מחייב תקשורת ובה בין כל חברי הקבוצה
    זה גם מה שטיפה מלחיץ אותי כי האנגלית שלי לא מושלמת אבל ראיתי בפורומים עוד אנשים שאנגלית היא לא השפה הראשונה שלהם וכולם שם מאוד תומכים אחד בשני. סך הכל אני חושבת שזאת הולכת להיות חוויה ואני הולכת לנסות לסיים את הסיפור שלי (: (כבר בחרתי נושא)
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

4. וואו כל כך אין לי מושג
    שם: דוד
    ציטוט פורסם במקור על ידי Alice צפה בהודעה
    זה גם מה שטיפה מלחיץ אותי כי האנגלית שלי לא מושלמת אבל ראיתי בפורומים עוד אנשים שאנגלית היא לא השפה הראשונה שלהם וכולם שם מאוד תומכים אחד בשני. סך הכל אני חושבת שזאת הולכת להיות חוויה ואני הולכת לנסות לסיים את הסיפור שלי (: (כבר בחרתי נושא)
    יפה... בהצלחה

תודה שהתייחסתם, דוד

dav5000, minato, master minato, artist ninja, Mr. Pool

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •