Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

נושא: Survivor s33 e2

1. היכל התהילה
    עונה חדשה של הישרדות, 33 במספר. הרעיון הפעם הוא מלחמת דורות.

מוזמנים לכתוב מה דעתכם על הפרק, על הדמויות, וכיוצא בזה. אפשר לכתוב ספויילרים.

צפייה ישירה: http://the-watch-series.to/episode/survivor_s33_e2.html

2. Just a prank bro
    שם: דור
    נו כוסעמק ידעתי שמארי תהיה פרי-מראג' בוט אבל לא כזה מוקדם! הפסדנו אחלה שחקנית, מקווה שתחזור לעונה אחרת.
    עצוב שהאנה השתכנעה בכל כך קלות לעבור ל"קול קידס" כנראה זה טראומת ילדות שהיא הייתה צריכה לכפות עליה.
    מישל קיבלה את הplay of the week לדעתי וגם ג'יי עשה עבודה לא ראה בגישור בין פיגי הבלתי נסבלת למיכאלה האדירה.
    אני לא יודע מה לחשוב על זה שדויד מצא פסלון חסינות, מצד אחד אני רוצה שהוא יגיע רחוק כי סיפור סנדרלה ושיט אבל מצד שני אם פול ייפול כמו מארי אנחנו נפסיד שחקנים טובים על ההתחלה...

היטמן אתה אף פעם לא משמיע את דעתך אני רוצה לדעת מה אתה חושב

3. bbuuuii
    שם: עידן
    ציטוט פורסם במקור על ידי Sans צפה בהודעה
    נו כוסעמק ידעתי שמארי תהיה פרי-מראג' בוט אבל לא כזה מוקדם! הפסדנו אחלה שחקנית, מקווה שתחזור לעונה אחרת.
    עצוב שהאנה השתכנעה בכל כך קלות לעבור ל"קול קידס" כנראה זה טראומת ילדות שהיא הייתה צריכה לכפות עליה.
    מישל קיבלה את הplay of the week לדעתי וגם ג'יי עשה עבודה לא ראה בגישור בין פיגי הבלתי נסבלת למיכאלה האדירה.
    אני לא יודע מה לחשוב על זה שדויד מצא פסלון חסינות, מצד אחד אני רוצה שהוא יגיע רחוק כי סיפור סנדרלה ושיט אבל מצד שני אם פול ייפול כמו מארי אנחנו נפסיד שחקנים טובים על ההתחלה...

היטמן אתה אף פעם לא משמיע את דעתך אני רוצה לדעת מה אתה חושב
    חחחחח האמת שרציתי לראות את העונה הזאת נטו בגלל מארי

Spoiler ספוילר

4. היכל התהילה
    וואי, המכוערת הזו הרסה לי את תחילת העונה! לא מספיק שאת מכוערת, את גם מעיפה את הפייבוריטית שלי? חרא על הפנים שלך! בעצם קבלי תיקון, אם יהיה חרא על הפנים שלך יש סיכוי שאת תראי טוב יותר ממה שאת נראית עכשיו, אז אני מאחל לך להישאר עם הפרצוף המכוער שלך כמו שהוא!

הבחור במבוגרים שיש לו פחד מרעש, חרקים ומעצמו מתחיל להתחבב עלי, וגם הוא מצא את האליל, שזה תמיד עוזר.

אני מוריד את הכובע בפני הבחורה המגניבה שהצליחה לגרום למכוערת לשנות את ההצבעה שלה במהלך המועצה! ככה משחקים הישרדות! ולא רק זה, הכושית אמרה במהלך המועצה את כל מה שצריך כדי לסמן את הזוג המאוהב כאיום והמטומטמים האלה עדיין הצביעו ביחד איתם. כלומר - הבחור הקולית שאינה בשואו-מנס הולכת להגיע רחוק במשחק הזה. הכושית דווקא לא.

כתבתי את דעתי

5. Just a prank bro
    שם: דור
    מיכאלה (הכושית לדבריך) הולכת לחזור עונה הבאה אז ישמצב שהיא תגיע רחוקוחוצמזה היא קורעת רצח עם כל ההבעות פנים המוגזמות שלה מזכירה לי את קורטני מסין וגיבורים נגד נבלים

ציטוט פורסם במקור על ידי Uzumaki Naruto צפה בהודעה
    חחחחח האמת שרציתי לראות את העונה הזאת נטו בגלל מארי
    ריפ ):

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •