Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 59
  1. blue To My Bones
    שם: Noawsomeness
    נועם
    לאחר התלבטות קשה אתה בוחר לקחת את הפוקדור האמצעי, ויוצא מהמעבדה מבלי להחליף יותר מדי מילים עם הפרופסור.
    אתה זורק אותו ובזרם אדום מופיע פוקימון תכלכל ועגול, קרס נעוצה בראשה.*נאטוק, פוקימון המצוף* הפוקדע מדבר ברובוטיות *הם נולדים ללא המצוף שעוטף את בטנם, לאט לאט כאשר הם גדלים המצוף מתנפח. הם רגועים ולא נוטים להתרגז בקלות*. על הצג מופיעים שלושת ההתקפות שנאטוק יודעת:
    -דחיפה tackle
    -צעקה growl
    -בועות bubble
    *היכולת של נאטוק היא נחשול, כשהיא נחלשת התקפות המים שלה מתחזקות*.
    אתה יוצא מהמעבדה, זוהי עיירה קטנה שמצידה האחת שדה רחב ידיים ומהשני נמל קטן- היכן שהמעבורת שהגעת איתה עגנה.
    הפוקימון בוהה בך בעניין.
    --
    נכתב בלשון נקבה בכוונה, מכיוון שיצא לך נאטוק נקבה
    "היי, נאטוק!" אומר וארים אותה. "אני נועם, המאמן שלך. יש לי הרגשה שאנחנו נהיה צוות מנצח." אומר לנאטוק ואוריד אותה אל הקרקע. "עכשיו, למה שלא נחפש פוקימון פראי כאן בסביבה על מנת לבדוק את היכולות שלך?" אציע ואסרוק את הסביבה הקרובה.

2. היכל התהילה
    נועם
    ״נאאאט!״ נאטוק מגרגרת למשמע קולך. אתה סורק את סביבתך.
    העיירה ממש קטנה, מאחורי המעבדה הרעועה שאתה עומד מולה ישנם רק 2 או שלושה בתים, אתה לא בטוח אם הם ישנים או פשוט בנויים מחומרי גלם זולים.
    הנמל שהמעבורת עגנה בו נראה שומם וריק.
    הפח שליד המעבדה נופל ברעש, יוצא ממנו פוקימון אפרפר, מכוסה בזבל שנשפך עליו מהפח.
    https://imgur.com/a/adz0n
    הוא מביט בכם בעוינות כאשר אתה סורק אותו בפוקדע.

3. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    ציטוט פורסם במקור על ידי דניס זה אני צפה בהודעה
    ג׳יימי
    רסיל מנסה להתגלגל על פיניטס אבל הוא מתרסק על ראשו ומיילל בזעם, נועץ בך מבט זועם.
    הוא קופץ לפיניטס ונושך אותו בחוזקה, פיניטס מתמוטט מעולף על האדמה.
    רסיל מסתכל עליך בזלזול ומפנה את ראשו.

אלון
    אתה הולך לעבר השדה בהתלהבות ותר אחר פוקימונים, אתה שומע צעקות ומביט למשמע הרעש.
    אתה מזהה נער שמן וגדול ממך עם מעיל אדום שמגיע לרצפה שצועק על פוקימון דמוי מכרסם.
    מולו אתה מבחין בעץ גבוה בעל שורשים בולטים, נראה שמשהו תקוע בשורשים. אתה מזהה ציפור קטנה שנאבקת לשלוף את רגלה מהרווח שבין אחד השורשים לאדמה.
    אתה סורק את שניהם בפוקדע.
    https://imgur.com/a/UucUE
    פוקימון העכבר מציית לשמן וממשיך לתקוף את הציפור במרץ עד שמתעלפת. השמן צוחק.
    ״דחיפה!״ הוא צועק לעבר הפרגרו, שמסתער לכיוון הקרגלינג המעולף.
    "איכס, עכבר שמן. קרגלינג מעולפת, אסור לך לתקוף אותה!" אומר לשמן.
    "קדימה אדם הבוואיל, תשתמש בקליע זרעים!" אורה לו לכיוון העכבר.

Spoiler ספוילר

4. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    ג׳יימי
    'אתה מוזמן להתעדכן בדף הראשי בציוד שלך' קול חזק נשמע מהשמיים.
    למשמע המשפט שלך רסיל מסתובב עוד יותר ומפנה את גבו אליך לחלוטין.
    אתה זורק את הפוקדור על פיניטס, והפקודור נעצר.
    פיניטס נתפס בהצלחה, פרטיו התעדכנו בדף הראשי.
    'זה הולך להיות קשה יותר ממה שחשבתי...' אחשוב באכזבה. "בוא נתקדם רסיל יש לנו דרך ארוכה." אומר לו ואתחיל לצעוד.

5. היכל התהילה
    ג׳יימי
    הדרך הראשונה- 12:45
    ---
    אתה מתחיל לצעוד, רסיל מדדה בעקבותיך. אתה כבר במרכז השדה. במבט חטוף ימינה אתה מזהה עיירה.
    היא גדולה מהעיירה ג׳נסיה ממנה באת, אבל גם היא אינה גדולה במיוחד.
    מולך אתה מזהה באופק את הנוף משתנה מעט, העשבים הגבוהים מתחלפים בדשא מעט יותר נמוך, וזוהר מנצנץ של מים תופס את עיניך.
    אתה רואה מספר נערים בגילך יושבים על הדשא. כארבעה במספרם. גם הם בהמשך הדרך (אבל לפני שינוי הנוף).

אלון
    הדרך הראשונה- 11:00
    ---
    אתה מעליב את השמן ומורה לבוב לתקוף את פרגרו, הכדורים הזהובים מונעים ממנו לפגוע בקרגלינג המעולף והודפים אותו הצידה בעוצמה.
    השמן מסתובב אליך וחושף שיניים ״איך אתה מעז להפריע לחבר בצוות-״ הוא סותם את פיו בידיו ״טיפש! אתה עוד תראה!״
    ״פרגרו הצלפת זנב!״ העכבר קם ומתחיל לרוץ בפראות אל בוב, כמובן שבדרך הוא מקפיד לדרוך על הגוזל המעולף ולחייך בנבזיות.

6. blue To My Bones
    נועם
    ״נאאאט!״ נאטוק מגרגרת למשמע קולך. אתה סורק את סביבתך.
    העיירה ממש קטנה, מאחורי המעבדה הרעועה שאתה עומד מולה ישנם רק 2 או שלושה בתים, אתה לא בטוח אם הם ישנים או פשוט בנויים מחומרי גלם זולים.
    הנמל שהמעבורת עגנה בו נראה שומם וריק.
    הפח שליד המעבדה נופל ברעש, יוצא ממנו פוקימון אפרפר, מכוסה בזבל שנשפך עליו מהפח.
    הוא מביט בכם בעוינות כאשר אתה סורק אותו בפוקדע.
    "פרגרו, מה? הוא לא נראה כמו אתגר קשה במיוחד." אחשוב לעצמי ואורה מיידית לנאטוק לתקוף. "נאטוק, מתקפת בועות על פרגרו עכשיו!"

7. היכל התהילה
    נועם
    בועות כחלחלות מתחילות לעוף לעבר פרגרו, הוא מעיף אותם ממנו בביצוע של מעין היפוך גופו וחבטה עם זנבו.
    פרגרו שועט לעבר נאטוק, שמתחילה לקפץ אחורנית כדי לנסות לחמוק.
    אבל פרגרו מהיר יותר, והוא מצליף בנאטוק עם הזנב בתנועה סיבובית. נאטוק נעמדת על הרגליים מתנשפת.

8. לא ברור בכלל

אלון
    ---
    אתה מעליב את השמן ומורה לבוב לתקוף את פרגרו, הכדורים הזהובים מונעים ממנו לפגוע בקרגלינג המעולף והודפים אותו הצידה בעוצמה.
    השמן מסתובב אליך וחושף שיניים ״איך אתה מעז להפריע לחבר בצוות-״ הוא סותם את פיו בידיו ״טיפש! אתה עוד תראה!״
    ״פרגרו הצלפת זנב!״ העכבר קם ומתחיל לרוץ בפראות אל בוב, כמובן שבדרך הוא מקפיד לדרוך על הגוזל המעולף ולחייך בנבזיות.

"ביאטריס, התחמקי ואז עוד קליע זרעים!" אורה לה.

Spoiler ספוילר

9. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    ניקו
    אתם הולכים לנמל, שהוא פחות או יותר מורכב מבלוק או שניים שקושרים אליהם את הסירות, וכמה שוברי גלים יותר בעומק.
    אורכו של הנמל מספר מטרים מצומצמים, פתאום אתה שומע קול ״היי אתה! בוא נלחם!״
    אתה רואה ילד קטן עם פוקדור בידו, בלי לחכות לתגובה שלך הוא כבר באוויר ויוצא ממנו הדבר הבא:
    https://imgur.com/a/iSvM8
    (אתה סורק אותו בפוקדקס, כל המידע בלינק)
    "..טוב" אומר לנעל בתהייה קלה. לאחר מכן אגיד למונטיק "מונטיק, אתה מוכן? הקרב הראשון שלנו! קדימה! השתמש במכת ברק של שרל! אומר לו". אתרגש מעט. 'קרב הפוקימונים הראשון שלי. גם עם מונטיק - וגם באופן כללי'. בינתיים אפנה לילד הקטן אשאל אותו, בלי לצאת מאווירת הקרב:"איך קוראים לך?".
    Spoiler ספוילר

10. משתמש מנוסה
    ג׳יימי
    הדרך הראשונה- 12:45
    ---
    אתה מתחיל לצעוד, רסיל מדדה בעקבותיך. אתה כבר במרכז השדה. במבט חטוף ימינה אתה מזהה עיירה.
    היא גדולה מהעיירה ג׳נסיה ממנה באת, אבל גם היא אינה גדולה במיוחד.
    מולך אתה מזהה באופק את הנוף משתנה מעט, העשבים הגבוהים מתחלפים בדשא מעט יותר נמוך, וזוהר מנצנץ של מים תופס את עיניך.
    אתה רואה מספר נערים בגילך יושבים על הדשא. כארבעה במספרם. גם הם בהמשך הדרך (אבל לפני שינוי הנוף).

אלון
    ---
    'העיירה הבאה...' אחשוב. "קדימה רסיל בוא נתקדם לכיוון העיירה הזו." לאחר שאראה ארבעה נערים בדשא ארוץ אליהם "היי. אתם מהעיירה הקרובה?" אשאל אותם "מה אתם עושים פה? אתם מתקדמים לעיירה הזו? אפשר להצטרף אליכם אם כן?" אפוצץ את הנערים בשאלות אחת אחרי השנייה.

11. blue To My Bones
    נועם
    בועות כחלחלות מתחילות לעוף לעבר פרגרו, הוא מעיף אותם ממנו בביצוע של מעין היפוך גופו וחבטה עם זנבו.
    פרגרו שועט לעבר נאטוק, שמתחילה לקפץ אחורנית כדי לנסות לחמוק.
    אבל פרגרו מהיר יותר, והוא מצליף בנאטוק עם הזנב בתנועה סיבובית. נאטוק נעמדת על הרגליים מתנשפת.
    "המממ..." אחשוב לעצמי. "פרגרו הזה יותר מהיר ממה שחשבתי." אומר ואפנה לנאטוק. "נאטוק, צעקה ואז תשתמשי בדחיפה כדי להדוף את פרגרו לקיר, ואז תשתמשי במתקפת בועות!"

12. היכל התהילה
    עקב טעות הבנתית שלי (שהבנתי רק בימים האחרונים) שלפיה חשבתי שבאנימה הם תופסים פוקימונים מעולפים מסתבר שחרגתי מחוק בסיסי בעולם הפוקימון.
    לכן מעכשיו לא יהיה ניתן לתפוס פוקימון מעולף.. כמובן אם מישהו רוצה לסתור אותי הוא מוזמן פשוט זה משהו שגיליתי רק בימים האחרונים על ידי יוטיוב, ולא מצאתי מקרים שבהם נתפס פוקימון לאחר שהתעלף.

ואני לא אכתוב את השעה בכל תגובה זה פעם בכמה תגובות נטו שיהיה לכם מושג של זמן ומתי לאכול-לישון-לשתות וכו

ג׳יימי
    לונגטאוון- 12:50
    ---
    אתה בוחר ללכת אל העיירה הקטנה שבצידי השביל.
    ממשיך עם השביל ועובר בין הבתים עד שאתה מגיעה לכיכר קטנה שמתפצלת למספר רחובות.
    על הכיכר נעוצים שני עמודים, ביניהם פרוסה כרזה: ״ברוכים הבאים ללונגטאוון, ביקור נעים״.
    אתה מתקרב לכיכר ורואה שמאויירת מפה פשוטה של העיירה על האדמה. על פי המפה העיירה בנויה מ2 רחובות ארוכים, שמותיהם solo street וdouble street בהתאמה מלמעלה למטה. על הבתים שמאויירים ברחוב סולו סטריט לא כתוב דבר. מעל למספר בתים שמאויירים בדאבל סטריט רשום מרפאה, חנות ומכולת. (בנפרד, על מספר בתים רשום חנות. המרפאה והמכולת על בית אחד בלבד כל אחד).
    הבטן שלך מתחילה להשמיע רעשים, רסיל מתקשה להמשיך לקפץ מאחוריך וזה ניכר על פניו.

נועם
    העיירה ג׳נסיה- 11:20
    ---
    נאטוק צועקת, פרגרו ממתן את ההשתוללות שלו מעט. אתה מורה לה להשתמש בדחיפה, פרגרו מנסה לחמוק.
    המצוף פוגע בפרגרו, אך עקב כך שהיה במגמת תנועה הצידה פרגרו לא נהדף על הקיר של המעבדה.
    נאטוק יורה כדורים בהירים על פרגרו, שפוגעים בראשו ונראה כי מחלישים אותו מאוד.
    אך פרגרו עדיין עומד יציב. ומתחיל לרוץ אל נאטוק שוב.

אלון
    הדרך הראשונה- 11:15
    ---
    בוב נראה זועם על התנהגות הפרגרו. והוא לא מקשיב לך בעת שהעכבר שועט לעברו.
    העכבר מסתובב מימין לשמאל, זנבו טס לעבר הבוואיל אבל הוא נעצר.
    בוב תפס אותו עם שתי ציפורניו, פרגרו מנסה לברוח, אבל בוב כבד יותר וכמעט לא זז כאשר פרגרו נאבק להתרחק ממנו.

ניקו
    העיירה ג׳נסיה- 11:05
    ---
    אתה ומונטיק מתרגשים לקראת הקרב הראשון שלכם, מונטיק קופץ בפראות מסביב לשרל.
    ״אני לני!״ הילד עונה ומדבר אל הפוקימון שלו ״קדימה שרל! אולי זה הקרב הראשון שלנו אבל אנחנו ננצח ונראה מה אנחנו שווים!״
    שרל נראה מאוד מפוחד, עוקב במבטו אחרי המן טיק.
    לפני שאתה ומונטיק מספיקים לעשות משהו, שרל מתחיל לבכות במרץ. לני נראה מתוסכל ומובך.

13. משתמש מנוסה
    עקב טעות הבנתית שלי (שהבנתי רק בימים האחרונים) שלפיה חשבתי שבאנימה הם תופסים פוקימונים מעולפים מסתבר שחרגתי מחוק בסיסי בעולם הפוקימון.
    לכן מעכשיו לא יהיה ניתן לתפוס פוקימון מעולף.. כמובן אם מישהו רוצה לסתור אותי הוא מוזמן פשוט זה משהו שגיליתי רק בימים האחרונים על ידי יוטיוב, ולא מצאתי מקרים שבהם נתפס פוקימון לאחר שהתעלף.

ואני לא אכתוב את השעה בכל תגובה זה פעם בכמה תגובות נטו שיהיה לכם מושג של זמן ומתי לאכול-לישון-לשתות וכו

ג׳יימי
    לונגטאוון- 12:50
    ---
    אתה בוחר ללכת אל העיירה הקטנה שבצידי השביל.
    ממשיך עם השביל ועובר בין הבתים עד שאתה מגיעה לכיכר קטנה שמתפצלת למספר רחובות.
    על הכיכר נעוצים שני עמודים, ביניהם פרוסה כרזה: ״ברוכים הבאים ללונגטאוון, ביקור נעים״.
    אתה מתקרב לכיכר ורואה שמאויירת מפה פשוטה של העיירה על האדמה. על פי המפה העיירה בנויה מ2 רחובות ארוכים, שמותיהם solo street וdouble street בהתאמה מלמעלה למטה. על הבתים שמאויירים ברחוב סולו סטריט לא כתוב דבר. מעל למספר בתים שמאויירים בדאבל סטריט רשום מרפאה, חנות ומכולת. (בנפרד, על מספר בתים רשום חנות. המרפאה והמכולת על בית אחד בלבד כל אחד).
    הבטן שלך מתחילה להשמיע רעשים, רסיל מתקשה להמשיך לקפץ מאחוריך וזה ניכר על פניו.
    "נהייתי רעב" אומר לרסיל במין צחקוק. "בוא נתקדם אל העבר המכולת לקנות מצרכים ולאכול ולאחר מכן נלך למרפאה לרפא אותך ואת פיניטס" אומר לו ואתחיל להתקדם אל עבר המכולת.

14. היכל התהילה
    ג׳יימי
    חוזר על טעויות העבר אה?
    --
    אתה נכנס לפניה השניה שאחרי הכיכר ומתחיל ללכת ברחוב, עדיין המבנים הם בתי קרקע לא מפוארים במיוחד, השוני היחיד הוא שעל אחדים ממוסמרים שלטים מעל לדלת.
    אתה מוצא את מבנה המכולת בקלות, הוא קרוב יחסית לפתח הרחוב. כמו כל שאר הבתים גם הוא דירת קרקע, בנויה מלבנים כחלחלות דהויות.
    אתה נכנס פנימה ונאטוק אחריך, המכולת יחסית קטנה ומכילה ארוניות מדפים. הרבה מהמדפים ריקים.
    בכניסה ליד הדלת תלוי דף מנוילן שעליו רשום המלאי:
    בקבוק מים - 30 ₪
    לחמניה - 10 ₪
    פחית סודה - 15 ₪
    בקבוק חלב - 35 ₪
    גרגר מנגו - 10 ₪ - mango berry
    גרגר עגבניה - 10 ₪ - tomato berry
    גרגר אורן - 10 ₪ - oran berry
    גרגר אספיר - 10 ₪ - aspear berry
    אין תור לגשת לקופה, אתה מאתר את המאכלים על המדפים בקלות.

15. לא ברור בכלל

אלון
    הדרך הראשונה- 11:15
    ---
    בוב נראה זועם על התנהגות הפרגרו. והוא לא מקשיב לך בעת שהעכבר שועט לעברו.
    העכבר מסתובב מימין לשמאל, זנבו טס לעבר הבוואיל אבל הוא נעצר.
    בוב תפס אותו עם שתי ציפורניו, פרגרו מנסה לברוח, אבל בוב כבד יותר וכמעט לא זז כאשר פרגרו נאבק להתרחק ממנו.
    "קדימה, סיים את זה עם קליע זרעים!" אורה לו

Spoiler ספוילר

עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 2 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-2 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •