Pokemon GO
עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון ... 234
מציג תוצאות 46 עד 59 מתוך 59
  1. היכל התהילה
    אלון
    ״איך אתה מעז!״ השמן צועק עליך כאשר פרגרו מתמוטט, בוב עדיין תופס בזנבו.
    ״אתה תצטער שהתעסקת עם צוות רוקט!״ הפוקימון חוזר אל הפוקדור שביד השמן בזרם אדמדם והשמן נמלט מהמקום. מכיסו נופלים 50 שקלים חדשים שאותם אתה אוסף לכיסך בתור פרס על הניצחון בקרב.
    הקרגלינג מתאושש מעט, אבל צווח במרץ ומנופף בכנפיו בפראות כאשר הוא מנסה שוב לשחרר את רגלו מהשורשים, ללא הצלחה.

2. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    ציטוט פורסם במקור על ידי דניס זה אני צפה בהודעה
    אלון
    ״איך אתה מעז!״ השמן צועק עליך כאשר פרגרו מתמוטט, בוב עדיין תופס בזנבו.
    ״אתה תצטער שהתעסקת עם צוות רוקט!״ הפוקימון חוזר אל הפוקדור שביד השמן בזרם אדמדם והשמן נמלט מהמקום. מכיסו נופלים 50 שקלים חדשים שאותם אתה אוסף לכיסך בתור פרס על הניצחון בקרב.
    הקרגלינג מתאושש מעט, אבל צווח במרץ ומנופף בכנפיו בפראות כאשר הוא מנסה שוב לשחרר את רגלו מהשורשים, ללא הצלחה.
    אעזור לקרגלינג להתאושש ואשחרר את רגלו מהשורשים.
    לאחר מכן אחזיר את באוויל לפוכדור ואשחרר את קרגלינג לחופשי. "היזהר לא להיתפס שוב" אגיד לו

Spoiler ספוילר

3. היכל התהילה
    אלון
    קרגלינג מביט עליך נבוך בעת שאתה מחזיר את בוואיל לפוקדור.
    הוא מתחיל לעוף ונופל על הקרקע, הכנף הימנית שלו עקומה מעט ואתה מניח שזה כתוצאה מהמאבק בשורשים (או מהמכות שחטף כשהיה מעולף).
    הוא מנסה שוב ושוב, אבל ממשיך להתרסק על הרצפה. לאחר זמן מה הוא מתחיל לצווח בחוסר אונים, אבל בלי להפסיק לנסות לעוף.

4. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    [B]עקב טעות הבנתית שלי (שהבנתי רק בימים האחרונים) שלפיה חשבתי שבאנימה הם תופסים פוקימונים מעולפים מסתבר שחרגתי מחוק בסיסי בעולם הפוקימון.
    לכן מעכשיו לא יהיה ניתן לתפוס פוקימון מעולף.. כמובן אם מישהו רוצה לסתור אותי הוא מוזמן פשוט זה משהו שגיליתי רק בימים האחרונים על ידי יוטיוב, ולא מצאתי מקרים שבהם נתפס פוקימון לאחר שהתעלף.

ואני לא אכתוב את השעה בכל תגובה זה פעם בכמה תגובות נטו שיהיה לכם מושג של זמן ומתי לאכול-לישון-לשתות וכו

ניקו
    העיירה ג׳נסיה- 11:05
    ---
    אתה ומונטיק מתרגשים לקראת הקרב הראשון שלכם, מונטיק קופץ בפראות מסביב לשרל.
    ״אני לני!״ הילד עונה ומדבר אל הפוקימון שלו ״קדימה שרל! אולי זה הקרב הראשון שלנו אבל אנחנו ננצח ונראה מה אנחנו שווים!״
    שרל נראה מאוד מפוחד, עוקב במבטו אחרי המן טיק.
    לפני שאתה ומונטיק מספיקים לעשות משהו, שרל מתחיל לבכות במרץ. לני נראה מתוסכל ומובך.
    אקרא למונטיק אליי, ואומר לו בשקט, בלי שלני ישים לב:"אני יודע שזה הקרב הראשון שלנו, אבל תסתכל על השרל המסכן הזה. אין לו ניסיון והמאמן הזה כבר זורק אותו לקרב מול פוקימון שיש לו חולשת סוגים נגדו. תהיה עדין עם שרל, תנסה לתת לו לנצח ותפספס את המתקפה הבאה שאורה לך" אומר לו ואלטף אותו בראשו עם חיוך. "בוא נגרום לשרל להרגיש טוב עם עצמו". "מונטיק, מכת ברק מטווח אפס! קדימה! התקרב אליו!" אומר לו.
    Spoiler ספוילר

5. היכל התהילה
    ניקו
    אתה מדבר עם מונטיק על התוכנית בעוד שרל ממשיך לבכות, אתה מסיים ומונטיק רץ לכיוונו.
    ״שרל בועות!!״ לני צועק, אתה רואה את האש שבוערת בעיניים שלו.
    השרל רק מתחיל לבכות יותר ולרעוד בפרנויה, מונטיק נותן לך מבט חטוף ומשתמש במכת ברק מטווח אפס.
    השרל מתחשמל בזרם עוצמתי ונופל מעולף על הרצפה, מונטיק מקפץ סביבכם בחיוכים.
    ״תחזור שרל...״ לני מחזיר אותו לפוקדור ומתחיל ללכת ממכם, לכיוון המעבדה.

6. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    ג׳יימי
    חוזר על טעויות העבר אה?
    --
    אתה נכנס לפניה השניה שאחרי הכיכר ומתחיל ללכת ברחוב, עדיין המבנים הם בתי קרקע לא מפוארים במיוחד, השוני היחיד הוא שעל אחדים ממוסמרים שלטים מעל לדלת.
    אתה מוצא את מבנה המכולת בקלות, הוא קרוב יחסית לפתח הרחוב. כמו כל שאר הבתים גם הוא דירת קרקע, בנויה מלבנים כחלחלות דהויות.
    אתה נכנס פנימה ונאטוק אחריך, המכולת יחסית קטנה ומכילה ארוניות מדפים. הרבה מהמדפים ריקים.
    בכניסה ליד הדלת תלוי דף מנוילן שעליו רשום המלאי:
    בקבוק מים - 30 ₪
    לחמניה - 10 ₪
    פחית סודה - 15 ₪
    בקבוק חלב - 35 ₪
    גרגר מנגו - 10 ₪ - mango berry
    גרגר עגבניה - 10 ₪ - tomato berry
    גרגר אורן - 10 ₪ - oran berry
    גרגר אספיר - 10 ₪ - aspear berry
    אין תור לגשת לקופה, אתה מאתר את המאכלים על המדפים בקלות.
    מה עשיתי? 😅
    ----------
    "טוב בוא נקנה עשרה גרגירי אורן להמשך הדרך, שתי לחמניות ובקבוק מים" אמלמל לעצמי ואתקדם לכיוון הקופה.

7. היכל התהילה
    ג׳יימי
    u should already know
    ---
    אתה ניגש לקופה, הקופאי לא נראית נלהבת במיוחד לקראת הלקוח במכולת הריקה.
    אתה משלם לו על המצרכים ושם אותם בתיקך, אתה יוצא מהדלת ועומד בעיירה הקטנה והשוממת.
    אתה מזהה את המרפאה בהמשך הרחוב, מבנה מוזר שבנוי עקום, קומת הקרקע עקומה לימין והקומה השניה לשמאל, מה שגורם למעין זיגזג.
    החלונות במרפאה שונים לחלוטין ולמעשה אין בה זוג פרטים זהה, אפילו שתי הדלתות עשויות מחומרים שונים ובצורה שונה.
    הבטן שלך עדיין משמיעה רעשים.

8. blue To My Bones
    שם: Noawsomeness
    נועם
    העיירה ג׳נסיה- 11:20
    ---
    נאטוק צועקת, פרגרו ממתן את ההשתוללות שלו מעט. אתה מורה לה להשתמש בדחיפה, פרגרו מנסה לחמוק.
    המצוף פוגע בפרגרו, אך עקב כך שהיה במגמת תנועה הצידה פרגרו לא נהדף על הקיר של המעבדה.
    נאטוק יורה כדורים בהירים על פרגרו, שפוגעים בראשו ונראה כי מחלישים אותו מאוד.
    אך פרגרו עדיין עומד יציב. ומתחיל לרוץ אל נאטוק שוב.
    "פרגרו מתחיל להימאס עליי," אומר לעצמי. "נאטוק, בואי נגמור את זה. תשתמשי במכת בועות בכל הכוח!"

9. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    ג׳יימי
    u should already know
    ---
    אתה ניגש לקופה, הקופאי לא נראית נלהבת במיוחד לקראת הלקוח במכולת הריקה.
    אתה משלם לו על המצרכים ושם אותם בתיקך, אתה יוצא מהדלת ועומד בעיירה הקטנה והשוממת.
    אתה מזהה את המרפאה בהמשך הרחוב, מבנה מוזר שבנוי עקום, קומת הקרקע עקומה לימין והקומה השניה לשמאל, מה שגורם למעין זיגזג.
    החלונות במרפאה שונים לחלוטין ולמעשה אין בה זוג פרטים זהה, אפילו שתי הדלתות עשויות מחומרים שונים ובצורה שונה.
    הבטן שלך עדיין משמיעה רעשים.
    "בוא נלך לרפא אותך ואת פיניטס ואז נשב ונאכל כמו שצריך" אומר לרסיל ואכנס למרפאה. "היי נעים מאוד. תוכל/י לרפא לי את רסיל ופיניטס?" אשאל.

10. היזהרו מחיקויים!
    ניקו
    אתה מדבר עם מונטיק על התוכנית בעוד שרל ממשיך לבכות, אתה מסיים ומונטיק רץ לכיוונו.
    ״שרל בועות!!״ לני צועק, אתה רואה את האש שבוערת בעיניים שלו.
    השרל רק מתחיל לבכות יותר ולרעוד בפרנויה, מונטיק נותן לך מבט חטוף ומשתמש במכת ברק מטווח אפס.
    השרל מתחשמל בזרם עוצמתי ונופל מעולף על הרצפה, מונטיק מקפץ סביבכם בחיוכים.
    ״תחזור שרל...״ לני מחזיר אותו לפוקדור ומתחיל ללכת ממכם, לכיוון המעבדה.
    "היי, לאן אתה הולך?" אשאל את לני וארוץ אחריו. אחייך חיוך מעט מאוכזב למונטיק, אומר לו:"לא דיברנו על כך שניתן לשרל לנצח? אני רואה שאתה קצת שטותניק..." אומר לו ואפרום את שערות ראשו. 'אם אני מתחכך בו, האם אני איפגע מהחשמל הסטטי?' אחשוב.
    Spoiler ספוילר

11. היכל התהילה
    ג׳יימי

נשמע מוכר כבר?
    --
    אתה נכנס למרפאה, בפנים יש דלפק קטן שעומדת בו פקידה שמנה עם שומה על תחתית הלחי, בסריקה סביב המרפאה הקטנה אתה רואה שתי דלתות סגורות שמובילות לחדרים אחרים, מספר כיסאות פלסטיק שמוצמדים לקירות וכוננית ספרים שעליה צנצנות עם תוכן שאתה לא מזהה מהמד השני של החדר בו אתה עומד.
    הפקידה נאנחת בכבדות ״זאת מרפאה לאנשים לא לפוקימונים״.
    אתה מסתובב ללכת, אבל אז היא ממשיכה ״יודע מה, בגלל שאין כאן אנשים אני אתן לך להכנס, כנס לחדר 2״.
    אתה פותח את הדלת החומה והשחוקה בחריקה, מולך חדר קטן וריק. בפינת החדר מיטת טיפולים מלאת אבק, מצידו השני ארונית בעלת מכשירים שונים חלודים.
    במרכז החדר ממוקם כסא פלסטיק לבן שהודבקו אליו גלגלים בסולוטייפ. הכסא מסתובב.
    מולך נעמד בקושי גלוי לעין טיפוס כפוף, לבוש בסוג של ספק חלוק ספק שמלה לבנים. על חזהו מדבקה שעליה רשום בכתב מבולגן ׳דוקטור לוונדר׳.
    הוא קירח, מסביב לקרחת הוא בעל שיער לבן ארוך. פרצופו צר, שפם לבן ארוך מסתיר את החלקים שלצד פיו חסר השיניים.
    ״הייייי!״ הוא צווח ״אז מה יש לנו כאן? תניח את החלק הכואב על המיטה!״ הוא מצביע על המיטה, תופס סטטוסקופ ישן ודוחף לתוך אוזניו.

ניקו
    אתה מלטף את מונטיק תוך כדי ריצה וזרם מצמרר מרעיד את כל גופך.
    לני לא עונה לך וממשיך לרוץ אל המעבדה, פותח את הדלת וטורק אותה בחוזקה אחריו.
    אתה מתקרב ושומע את קולו המוכר של הפרופסור אדיסון ״אני מצטער לני, אבל אני לא יכול להחליף לך את שרל״.
    ״אתה רק בתחילת המסע שלך, ואני מבין שהוא נפתח ברגל שמאל. אבל אני בטוח שאתה תצליח להתגבר על המכשול שנוצר ולגרום לשרל להיות מספיק בטוח בעצמו שתוכל להלחם כמו שתמיד חלמת״.
    אתה שומע צעדים מתקרבים לדלת בכבדות, לני יוצא מהמעבדה עם דמעות מעיניו ומתיישב תחת קיר במעבדה, מניח את ראשו על ברכיו וממלמל ״אני לעולם לא אהיה מאסטר פוקימון.. אפילו להלחם אני לא מסוגל..״

נועם
    נאטוק יורה בועות כחלחלות מפיה, שפוגעות ישירות בפרגרו.
    פרגרו מתרסק לרגליה מעולף. לאחר כמה רגעים הוא מתרומם ונעלם בריצה אל הדרך העשבית שראית קודם לכן.
    השמש יוקדת בשמיים, במבט חטוף מעבר לשלט הרעוע שבפתח השדה שהפרגרו נעלם אליו אתה רואה דמויות קטנות רבות שאתה לא מסוגל לזהות מהמרחק הזה, אבל אתה מניח שהם פוקימונים.
    ביניהם דמויות מעט גדולות יותר, כנראה מאמנים שגם הם בתחילת דרכם. את השדה תוחם סוג של יער עבות מהצד האחד, מהצד השני אתה רואה מבנים, גם הם רחוקים מאוד. כנראה עוד עיירה קטנה.

12. היזהרו מחיקויים!
    ציטוט פורסם במקור על ידי גרובייל צפה בהודעה
    ניקו
    אתה מלטף את מונטיק תוך כדי ריצה וזרם מצמרר מרעיד את כל גופך.
    לני לא עונה לך וממשיך לרוץ אל המעבדה, פותח את הדלת וטורק אותה בחוזקה אחריו.
    אתה מתקרב ושומע את קולו המוכר של הפרופסור אדיסון ״אני מצטער לני, אבל אני לא יכול להחליף לך את שרל״.
    ״אתה רק בתחילת המסע שלך, ואני מבין שהוא נפתח ברגל שמאל. אבל אני בטוח שאתה תצליח להתגבר על המכשול שנוצר ולגרום לשרל להיות מספיק בטוח בעצמו שתוכל להלחם כמו שתמיד חלמת״.
    אתה שומע צעדים מתקרבים לדלת בכבדות, לני יוצא מהמעבדה עם דמעות מעיניו ומתיישב תחת קיר במעבדה, מניח את ראשו על ברכיו וממלמל ״אני לעולם לא אהיה מאסטר פוקימון.. אפילו להלחם אני לא מסוגל..״
    "לני? מה קרה?" אשאל אותו. "ברור שאתה מסוגל להילחם" אומר, בניסיוני לנחם את הבחור הצעיר. 'למרות שמי אני שאגיד? הקרב הזה היה הקרב הראשון שלי בדיוק כמו שהוא היה שלו. ובכל זאת... מונטיק התעלם באופן ישיר מהפקודה שלי שאמרה לו להפסיד. נראה שיש פוטנציאל אמיתי מסתתר בתוך הבחור הזה' אחשוב.
    Spoiler ספוילר

13. היכל התהילה
    ניקו
    ״לא אני לא..״ הוא ממלמל וזורק את הפוקדור מידו, שרל יוצא ממנו בהבזק אדום.
    ״אתה לא יכול לעשות כלום!״ הוא מטיח את ידיו על האדמה בתסכול ״אין מה לפחד מקרבות! זה מה שמחזק אותך!״
    שרל בוהה בו ועיניו מתמלאות דמעות, הוא מתחיל לדדות משם על רגליו הדקות.
    לני בוהה בו מתרחק לכיוון הנמל, ומניח את ראשו בחזרה על ברכיו, מחבק אותם בזרועותיו.

14. היזהרו מחיקויים!
    ציטוט פורסם במקור על ידי גרובייל צפה בהודעה
    ניקו
    ״לא אני לא..״ הוא ממלמל וזורק את הפוקדור מידו, שרל יוצא ממנו בהבזק אדום.
    ״אתה לא יכול לעשות כלום!״ הוא מטיח את ידיו על האדמה בתסכול ״אין מה לפחד מקרבות! זה מה שמחזק אותך!״
    שרל בוהה בו ועיניו מתמלאות דמעות, הוא מתחיל לדדות משם על רגליו הדקות.
    לני בוהה בו מתרחק לכיוון הנמל, ומניח את ראשו בחזרה על ברכיו, מחבק אותם בזרועותיו.
    "מונטיק, הישאר רגע עם לני" אומר לו בשקט. "אני כבר חוזר". ארוץ לעבר שרל, וכשאגיע עליו אעמוד לפניו ואומר לו בעדינות:"שרל. לני באמת אוהב אותך. הוא רוצה שתלכו ותתחזקו יחד. אני יודע שאתה מפחד מקרבות, אבל אין ממה. כל קרב רק יעשה אותך יותר חזק, גם אם תפסיד בו. ולני מאמן אחראי מאוד. הוא ידאג לרפא אותך מיד או לקחת אותך למרכז הפוקימונים. אז מה אתה אומר, שרל? נחזור?" אשאל אותו ואשיט את ידי לעברו.
    Spoiler ספוילר

עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון ... 234

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •