Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 15
  1. מייסד האתר והפורום
    אני בונה לעצמי מערכת שעוקבת אחרי השעות שאני עובד בהן. זאת אומרת שאני שומר מידע מתי אני מתחיל לעבוד, על מה, כמה זמן, כמה אני מרוויח מזה וכו'...

אני רוצה לעשות פיצ'רים שיעודדו אותי לעבוד יותר, בעיקר על דברים שאני לא מרוויח מהם כלום אלא נועדו כדי ליצור לעצמי כל מיני דברים חדשים, לפתח פרוייקטים אישיים וכו'

למשל,
    כשאני פותח את המערכת אני רוצה לראות כמה עבדתי השבוע לעומת שבוע שעבר, ואז זה אמור איכשהו לעודד אותי לעבוד עוד קצת כדי להשלים פערים ושאני לא אעבוד השבוע פחות.
    בנוסף, יהיה לי גרף שיציג לי כמה עבדתי כל יום מתחילת החודש, ואולי אני אשיג מכך תובנות לגבי אופי העבודה שלי.

אבל אני רוצה עוד רעיונות, דברים חדשים שאולי לא חשבתי עליהם. כל מיני דרכים להשתמש במידע שיש לי כדי לעודד אותי לעבוד עוד

רעיונות?

תמונה להמחשה

2. מייסד האתר והפורום
    הנה דוגמא של כמה רעיונות שעשיתי לדשבורד שלי

עריכה:

עכשיו אני מבין שבעצם אני מסתכל על זה לא נכון. אני לא צריך להשוות את עצמי לפעולות עבר אלא ליעדים שאני מציב לעצמי לעתיד. טיפשי מצידי

3. מנהל ראשי
    שם: אדם
    כמנתח התנהגות אני ממש עובד בזה בחיים האמיתיים…
    אסתכל על זה מחר ואראה אם יש לי רעיונות. בינתיים אם בא לך, אתה יכול להסתכל על obm ברשת.

4. מייסד האתר והפורום
    ציטוט פורסם במקור על ידי CharMan צפה בהודעה
    כמנתח התנהגות אני ממש עובד בזה בחיים האמיתיים…
    אסתכל על זה מחר ואראה אם יש לי רעיונות. בינתיים אם בא לך, אתה יכול להסתכל על obm ברשת.
    מעולה, אקרא.

רק אעדכן שבסוף החלטתי לעשות יעדים יומיים וחודשיים ולהשוות אותם בצורה הבאה:

אבל אני רוצה כמובן עוד רעיונות

5. מנהל ראשי
    טודו ליסט עם פושים?
    אני מניח שיש את זה איפה שה- "פרוייקטים"
    יש לך אפיון של המערכת שהכנת שנראה מה יש ואולי מה חסר? בגדול גם אני עובד מהבית ויש ימים שאני מאבד את עצמי לגמרי מבחינת עומס עבודה ומשימות כשאני עובד על כמה פרויקטים במקביל.

אשמח שיהיה לי מערכת כזו. מגניב.

6. מייסד האתר והפורום
    ציטוט פורסם במקור על ידי ltay צפה בהודעה
    טודו ליסט עם פושים?
    אני מניח שיש את זה איפה שה- "פרוייקטים"
    יש לך אפיון של המערכת שהכנת שנראה מה יש ואולי מה חסר? בגדול גם אני עובד מהבית ויש ימים שאני מאבד את עצמי לגמרי מבחינת עומס עבודה ומשימות כשאני עובד על כמה פרויקטים במקביל.

אשמח שיהיה לי מערכת כזו. מגניב.
    יש לא מעט דברים

- לקוחות ושיוך פרויקטים ללקוחות וכמובן מידע על הלקוחות ועל מה שעשיתי עבורם
    - פרויקטים, משימות, תתי משימות
    - כספים - הוצאות והכנסות מחולקות לקטגוריות ולפי לקוחות ואפשרות לקבל דו"חות על זה
    - מעקב שעות עבודה כמובן לפי פרויקט / לקוח - אלו שבתשלום כמובן מציגים לי סה"כ עם קבלת דו"חות
    - פתקים, דפים, הערות
    - סטטיסטיקות ודו"חות להכל בצורה מפורטת כך שאני יכול לקבל מידע על כל מה שבא לי ואיך שבא לי
    - יצירת הצעות מחיר ומסמכים באופן כללי בלחיצת כפתור באמצעות תבניות שמורות ושילוב של כמה תבניות למסמך אחד
    - לקוחות שנרשמו יכולים לראות את הפרויקטים שלהם שאני עובד עליהם בזמן אמת ולראות כמה הם חייבים לי

אין לי פושים, אבל בעתיד יהיה התראות במייל לגבי כמה דברים, וגם דו"חות במייל

אבל אני מעדיף לא לתת לאף אחד להשתמש בזה כי אני לא יכול לקחת אחריות על מה שנמצא שם מהרבה בחינות

7. מנהל ראשי
    רותם אני עוד חושב כיצד אוכל לתרום לך ואני מסתכל על כל מיני כתבי עת עדכניים ומחקרים חדשים שפורסמו…
    בעקרון מחולל שיציב בפניך כל מיני מטרות קטנות עם מחזקים (כמו הפוקימון שאתה עושה פה למשל… ניקוד שמצטבר לאור ההישגים שלך) יכול מאוד לעזור, מחולל שילמד את אופן הפעולות שלך ויתן לך פוש קטן מעט יותר (כמו ״שלב״ במשחק) זה יכול להיות מדליק.

איתי אני עובד עם Zoho, מערכת חינמית די דומה. ועם CPOMS בשביל התראות ובניית תוכניות, אבל זו תוכנה שיותר מתאימה לעולם החינוך.

8. מנהל ראשי
    אחד הדברים שלי אישית היו הכי חשובים, זה לקבל דוחות של כמה הרווחתי/הוצאות/הספק עבודה/משימות/איפה עומדים פרויקטים הכל במסמך אחד פעם בשבוע / מתי שאגדיר.
    שהכל יהיה באמצעות גרפים בהשוואה גם לשבועות אחרים כדי לראות את ההתקדמות שלי, כמה פרודקטיבי אני, האם העבודה עלתה, וכו'.

זה יכול להיות פשוט מצויין.

במהלך הימים עולים לי כל מני דברים, טוב שיש את הפוסט הזה. כשיעלה לי משהו שאני נתקל בו, מיד אשתף.

9. מנהל ראשי
    אחד הדברים שלי אישית היו הכי חשובים, זה לקבל דוחות של כמה הרווחתי/הוצאות/הספק עבודה/משימות/איפה עומדים פרויקטים הכל במסמך אחד פעם בשבוע / מתי שאגדיר.
    שהכל יהיה באמצעות גרפים בהשוואה גם לשבועות אחרים כדי לראות את ההתקדמות שלי, כמה פרודקטיבי אני, האם העבודה עלתה, וכו'.

במהלך הימים עולים לי כל מני דברים, טוב שיש את הפוסט הזה. כשיעלה לי משהו שאני נתקל בו, מיד אשתף.

בדקת את זוהו? Zoho

10. מנהל ראשי
    בדקת את זוהו? Zoho
    עכשיו בודק, אעדכן! תודה.

11. מייסד האתר והפורום
    ציטוט פורסם במקור על ידי charman צפה בהודעה
    רותם אני עוד חושב כיצד אוכל לתרום לך ואני מסתכל על כל מיני כתבי עת עדכניים ומחקרים חדשים שפורסמו…
    בעקרון מחולל שיציב בפניך כל מיני מטרות קטנות עם מחזקים (כמו הפוקימון שאתה עושה פה למשל… ניקוד שמצטבר לאור ההישגים שלך) יכול מאוד לעזור, מחולל שילמד את אופן הפעולות שלך ויתן לך פוש קטן מעט יותר (כמו ״שלב״ במשחק) זה יכול להיות מדליק.

איתי אני עובד עם zoho, מערכת חינמית די דומה. ועם cpoms בשביל התראות ובניית תוכניות, אבל זו תוכנה שיותר מתאימה לעולם החינוך.
    חשבתי על זה, אבל בגלל שאני מתכנת את זה, אני לא ממש ארגיש את ההתלהבות מהישגים או ניקוד כי אני יודע בדיוק איך זה עובד. ואם אני מכין משהו יותר מורכב ולא צפוי אז זה המון עבודה ולא ברור לי כ"כ מה כבר אני יכול לחדש שיהיה לי לא צפוי.

בעיקרון יש לי דו"חות מסודרים שעושים לי סדר יפה. לקבל את הכל מהכל פעם בx זמן זה משהו שאני אעשה כשאני אבין טוב יותר את הצרכים שלי. למשל - אין לי מה לקבל את זה כל שבוע כי זה לא באמת אומר לי כלום. אבל סיכום חודשי יכול להיות טוב, במיוחד אם אני משווה את זה לחודשים קודמים.

12. מנהל ראשי
    ציטוט פורסם במקור על ידי YoRt3m צפה בהודעה
    חשבתי על זה, אבל בגלל שאני מתכנת את זה, אני לא ממש ארגיש את ההתלהבות מהישגים או ניקוד כי אני יודע בדיוק איך זה עובד. ואם אני מכין משהו יותר מורכב ולא צפוי אז זה המון עבודה ולא ברור לי כ"כ מה כבר אני יכול לחדש שיהיה לי לא צפוי.

בעיקרון יש לי דו"חות מסודרים שעושים לי סדר יפה. לקבל את הכל מהכל פעם בx זמן זה משהו שאני אעשה כשאני אבין טוב יותר את הצרכים שלי. למשל - אין לי מה לקבל את זה כל שבוע כי זה לא באמת אומר לי כלום. אבל סיכום חודשי יכול להיות טוב, במיוחד אם אני משווה את זה לחודשים קודמים.
    זה בהחלט תלוי מה אופן העבודה שלך אני אוהב לעשות סוג של מבט על, אודות מה הספקתי ולא הספקתי בהסתכלות שבועית כמובן בהתאם לצרכים שלך.

13. מנהל ראשי
    בדקת את זוהו? Zoho
    בדקתי. עושה רושם שזה יכול להשתלב יפה במהלך העבודה. אנסה. אעדכן.

14. מייסד האתר והפורום
    זה בהחלט תלוי מה אופן העבודה שלך אני אוהב לעשות סוג של מבט על, אודות מה הספקתי ולא הספקתי בהסתכלות שבועית כמובן בהתאם לצרכים שלך.
    בשביל דבר כזה לא צריך דו"ח.
    המערכת כל הזמן פתוחה אצלי במחשב, כשאני רוצה לדעת מה מו מי אני נכנס ומסתכל בדשבורד או בדו"חות.
    ברגע שאתה הופך את זה לדו"ח שמתקבל במייל אני לא יכול לקבל מידע בזמן חי שמתעדכן ואתה גם לא יכול לעשות סינונים
    למשל אם אתה רוצה לסנן לפי פרויקט / לקוח / טווח תאריכים לבקשתך

15. מנהל ראשי
    בדקתי. עושה רושם שזה יכול להשתלב יפה במהלך העבודה. אנסה. אעדכן.

זהירות מדאבל פוסט… אני אפילו לא זוכר איך מביאים אזהרה אבל זאת עילה לאזהרה

בכל אופן, בדקת איך זה מסתדר לך?

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •