Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: הישרדות 45!

1. היכל התהילה
    הישרדות 45 מגיעה לטלוויזיה / שידורי הסטרימינג / בתאריך 27.9.2023.

היא תהיה על גבי 26 ימים בלבד, כמו בעונות האחרונות.

והיא תכלול 18 מתמודדים.

בין השחקנים ניתן יהיה למצוא את ברוס פרוילט שפונה בשל סיבה רפואית בעונה 44 וחזר כדי לקבל הזדמנות שווה.

בטופיק הזה אני אפרסם הגיגים, גיפים, בדיחות שמצחיקות רק אותי, מחשבות על הפרקים, תחזיות מי יועף, מי המועדף עלי, וכיוצא בזה.

מוזמנים להגיב לפרקים עצמם או להגיב למה שאני כותב.

בהצלחה!

2. היכל התהילה
    הישרדות 45, פרק 1:

(יש ספוילרים)

​​

- עונה חדשה יוצאת לפועל. ווהו!
    - על ההתחלה שבט ריבה מקבל את ההעדפה שלי, בעיקר בזכות ג'יי היפה.
    - ברוס: "שמעו, אני יודע שהייתי בעונה שעברה, אבל אני לא רוצה לצאת משתלט". שנייה לאחר מכן: משתלט.
    - תקשיבו, משהו מאוד לא בסדר עם אמילי. היא אומנם נראית כמו בת אנוש, אבל זה בהחלט לא ישות עם תבונה אנושית. מה זה הפה הגדול הזה שיש לה? ולמה אין לה טאקט? היא אשכרה חולקת כל פיסת מחשבה קטנה שעולה לה לראש עם שאר חברי השבט.
    - ברנדון. אני לא יודע אם יש מספיק מילים בעברית לתאר עד כמה הוא חלש ופתטי. זה אשכרה מעליב אותי לצפות בו. הוא בא לשחק הישרדות או לשכב על התחת? בקטע של הדלקת הלפידים אני ממש חשבתי שהוא הולך ליפול למדורה ולעלות באש.
    - ואחרי שסיקרנו את ברנדון, וכמה שהוא גרוע פיזית, ומעורר רחמים מבחינה התנהגותית, האנה פשוט שמה אותו בכיס הקטן. היא צריכה לעלות בסולם כדי להגיע לתחתית שהיא נמצאת בה. למה באת בכלל?

3. היכל התהילה
    הישרדות 45, פרק 2:

(יש ספוילרים)

פרק שני לא רע בכלל. אני מתחיל להכיר את כל הדמויות השונות.

- האינטראקציה בין ברוס לקאטורה הורגת אותי מצחוק. הוא מנסה לבדר את כולם, להיות קליל ומצחיק והיא כזה – לא בבית ספרי!

- ברנדון כל כך גרוע במשימות, שזה פשוט לא יאומן! מה כל כך קשה למצוא דפוסים זהים על חתיכות עץ באתגר היתרון? וההפסד שהוא הוביל את השבט שלו, היה נראה לי כמו המם הזה של הדרקונים חחחחח

- אמילי איך שהוא עברה ריכוך בפרק הזה. אשכרה לא האמנתי שזה יכול לקרות. ועדיין, כשסאביאה אמרה: "אמילי גורמת לי לחשוב שהיא תחתוך את הגרון שלי בלילה", זה גמר אותי מצחוק!

- אם כבר מדברים על סאביאה, אז עוד קטע מצחיק שהיה איתה זה כשהיא מצאה את האליל והוא בכלל קבור בתוך נר של שעווה, והתגובה שלה: "אבל אין לנו אש". זה היה מצחיק בטירוף!

- לסיום, הכנתי גיפ.

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •