Pokemon GO
עמוד 14 מתוך 18 ראשוןראשון ... 41213141516 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 196 עד 210 מתוך 263

נושא: Glaria Soa

1. מנהל ראשי
    שם: אדם
    אנג'ל ~
    הקוסם עוצר את כדור האנרגיה בידו באופן מפתיע ושולח אותו הצידה, אז הוא מרים את שרביטו וממלמל "שרביטי היקר אני מבקש, מקצך תצא אש!" פרץ אש ענקי בקע מהשרביט והתקדם לעברך במהירות. תלמידים החלו להתאגד סביבכם בעניין והתלחשו בהתרגשות.

אנייה ~
    "אני מסוגלת לשיר." אמרה וויולו. "אני מסוגלת לרפא באמצעות השירה שלי. בנוסף לכך אני יכולה לתקוף על ידי מעבר בין חפצים וקירות כפי שכבר היטב למדת לזהות. אני אוכל לעשות הרבה יותר מכך עם כל כדור אנרגיה שתרכשי." היא החלה להסביר לך על כדורי האנרגיה ועל ההבדלים בניהם, היא פטפטה כך למשך שעה פחות או יותר.

מייקל ~
    האלף מודה לך ולוקח ממך את החשופית והשער נפתח כמעט מיד, רוח מדברית חמה גורמת לעור שלך לכאוב בפנים. אתה מטייל שם במשך מספר דקות שלפתע אתה מגלה מולך נמר קטן בעל עיני קריסטל ירוקות ושיניים לבנות. פרוותו היתה כתומה וגודלו היה כשל כלב קטן.

2. אמאש'ך פלאפי ):
    שם: ספרטה
    ציטוט פורסם במקור על ידי The Charmander צפה בהודעה
    אנג'ל ~
    הקוסם עוצר את כדור האנרגיה בידו באופן מפתיע ושולח אותו הצידה, אז הוא מרים את שרביטו וממלמל "שרביטי היקר אני מבקש, מקצך תצא אש!" פרץ אש ענקי בקע מהשרביט והתקדם לעברך במהירות. תלמידים החלו להתאגד סביבכם בעניין והתלחשו בהתרגשות.
    אשתמש בכדור אוויר בשביל לקפוץ מעל פרץ האש ובכדור נוסף על מנת לזנק לעברו של הקוסם. אתן לקוסם אגרוף לעבר הלסת בעזרת יד ימין.
    אני מנהל את משוב, ומה אתה עשית היום ?

[YOUTUBE]0jnv0ejmLlY[/YOUTUBE]

3. the bitch is back
    ציטוט פורסם במקור על ידי the charmander צפה בהודעה
    אנייה ~
    "אני מסוגלת לשיר." אמרה וויולו. "אני מסוגלת לרפא באמצעות השירה שלי. בנוסף לכך אני יכולה לתקוף על ידי מעבר בין חפצים וקירות כפי שכבר היטב למדת לזהות. אני אוכל לעשות הרבה יותר מכך עם כל כדור אנרגיה שתרכשי." היא החלה להסביר לך על כדורי האנרגיה ועל ההבדלים בניהם, היא פטפטה כך למשך שעה פחות או יותר.
    ביותר גיי.. יש לך את זה? Xd
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    'טוב פאוס' אעצור אותה 'כדאי שנלך לישון, יש מחר יום ארוך' אומר לה ואנסה להירדם
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

4. משתמש על פעיל
    שם: אלמוג,דאלאמבר-שם ספרטה-מיקום
    מייקל ~
    האלף מודה לך ולוקח ממך את החשופית והשער נפתח כמעט מיד, רוח מדברית חמה גורמת לעור שלך לכאוב בפנים. אתה מטייל שם במשך מספר דקות שלפתע אתה מגלה מולך נמר קטן בעל עיני קריסטל ירוקות ושיניים לבנות. פרוותו היתה כתומה וגודלו היה כשל כלב קטן.
    'איזה חמוד, מקווכה שהוא לא נושך' אחשוב לעצמי ועלטף את פרוותו הכתומה.

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

5. מנהל ראשי
    יאנג׳ל ~
    אתה ממהר לזנק ולהשתמש בכדורי אוויר מהירים ואז אתה מחטיף אגרוף מגובה רב לפניו של הקוסם המופתע. הוא מסתחרר ומתעלף, מה שמכניע אותו מיד והקרב נגמר.
    ״ווסטן!״ נשמע אותו קול קר שכבר התרגלת אליו. ״אני רואה שאתה נהנה לריב עם קוסמים ללא השגחה...״

אנייה ~
    וויולו עצמה את עיניה ונרדמה כמעט מיד. את מאידך ניסית להירדם אבל פשוט לא הצלחת. לבסוף, את מבחינה בידו של סאם מגיחה מהאפלה ואת פניו המופתעים, הוא זועק מכאב מסיבה כלשהי וחתכים עמוקים נראו בבשרו. עם זה את מתעוררת, מיוזעת, וויולו העירה אותך ומבטה היה מודאג. ׳את בסדר אנייה??׳

מייקל ~
    הנמר מסתכל עליך ואז מזנק עליך ודוחף אותך כמה מטרים קדימה, לבסוף הוא מחליט לירות עליך מה שנראה כמו להביור רותח שנשפך על הרצפה ומציב את החול החם כבר כך. הוא נראה כועס ועצבני עד מאוד.

6. the bitch is back

אנייה ~
    וויולו עצמה את עיניה ונרדמה כמעט מיד. את מאידך ניסית להירדם אבל פשוט לא הצלחת. לבסוף, את מבחינה בידו של סאם מגיחה מהאפלה ואת פניו המופתעים, הוא זועק מכאב מסיבה כלשהי וחתכים עמוקים נראו בבשרו. עם זה את מתעוררת, מיוזעת, וויולו העירה אותך ומבטה היה מודאג. ׳את בסדר אנייה??׳
    'אני לא יודעת' אומר לה מבוהלת ואסתכל סביב 'ראיתי את סאם פצוע! אבל אני לא יודעת מה קרה לו!' אמשיך במילמולי ואקום מהמיטה 'אנחנו צריכות לעזור לו! את יודעת איך אפשר למצוא אותו?'
    גיל! 3>

7. משתמש על פעיל

מייקל ~
    הנמר מסתכל עליך ואז מזנק עליך ודוחף אותך כמה מטרים קדימה, לבסוף הוא מחליט לירות עליך מה שנראה כמו להביור רותח שנשפך על הרצפה ומציב את החול החם כבר כך. הוא נראה כועס ועצבני עד מאוד.
    "אתה מטורף או מה ?! אני בעד במטרת שלום, אתה נראה חמוד , אני יודע שאולי הפתעתי אותך ואולי אתה כועס עלי ! אבל תאמין לי שאני בצד שלך!" אומר לו בקשיחות וקצת בחום.

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

8. מנהל ראשי
    אנייה ~
    ׳את בטוחה שזה לא היה סתם חלום?׳ שאלה וויולו ׳הוא אמר לך איפה הוא גר?׳

מייקל ~
    ״אתה חייב לתקוף אותו אם אתה רוצה שהוא יהיה הדמון שלך!״ אמר ילד בן גילך. הוא עמד כמה דקות ממך ושמר על מרחק בטוח, אבל שמר על שדה ראייה טוב. ״תקוף אותו, תשתמש באנרגיות שסביב! ככה!״ הוסיף והושיט את היד שלו לעבר אחד העצים ועלים התעופפו לעברו והצהיבו, כשאנרגיה ירוקה רבת עוצמה התאגדה בידו לכדי כדור. אתה אלף או מה?״

9. the bitch is back
    אנייה ~
    ׳את בטוחה שזה לא היה סתם חלום?׳ שאלה וויולו ׳הוא אמר לך איפה הוא גר?׳

'אני בטוחה. והוא לא אמר לי. מה נעשה?' אשאל אותה ואנסה לשמור על מחשבה צלולה
    גיל! 3>

10. משתמש על פעיל
    מייקל ~
    ״אתה חייב לתקוף אותו אם אתה רוצה שהוא יהיה הדמון שלך!״ אמר ילד בן גילך. הוא עמד כמה דקות ממך ושמר על מרחק בטוח, אבל שמר על שדה ראייה טוב. ״תקוף אותו, תשתמש באנרגיות שסביב! ככה!״ הוסיף והושיט את היד שלו לעבר אחד העצים ועלים התעופפו לעברו והצהיבו, כשאנרגיה ירוקה רבת עוצמה התאגדה בידו לכדי כדור. אתה אלף או מה?״
    "איך עושים את זה?!" אשאל בהפתעה ואחרי שניה אנסה,
    לקחת מים מאיזה אגם אם אמצע , תוך כדי אקח אתת העלים מין העץ,
    אחבר בין העלים למים ואירה עליו.

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

11. מנהל ראשי
    אנייה ~
    ׳אני באמת לא יודעת!׳ אמרה וויולו בלחץ, היא מאמינה לך. ׳אולי המקרר המוזר ההוא?׳

מייקל ~
    אתה ממהר למצוא איזור שמזכיר מים, אך בכל המדבר הזה לא נראו נוזלים בשום אופן. אתה מושיט יד על מנת לחקות את הילד אך מלבד מספר עלים שהתעופפו לעברך שום דבר לא קרה בעצם...

12. משתמש על פעיל
    מייקל ~
    אתה ממהר למצוא איזור שמזכיר מים, אך בכל המדבר הזה לא נראו נוזלים בשום אופן. אתה מושיט יד על מנת לחקות את הילד אך מלבד מספר עלים שהתעופפו לעברך שום דבר לא קרה בעצם...
    "זה קשה יותר ממה שחשבתי!" אומר , ואנסה משהו אחר אני אכח הרבה חול ואז אסובב אותו באותו מקום כדי ליצור טורנדו של חלו ואז אני אקדם/ אזרוק את לעבר הנמר.

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

13. אמאש'ך פלאפי ):
    שם: ספרטה
    [B]י[COLOR=#ff8c00]אנג׳ל ~
    אתה ממהר לזנק ולהשתמש בכדורי אוויר מהירים ואז אתה מחטיף אגרוף מגובה רב לפניו של הקוסם המופתע. הוא מסתחרר ומתעלף, מה שמכניע אותו מיד והקרב נגמר.
    ״ווסטן!״ נשמע אותו קול קר שכבר התרגלת אליו. ״אני רואה שאתה נהנה לריב עם קוסמים ללא השגחה...״
    B]
    'לא שוב, טוב לפחות את הטמבל הורדנו'אומר לפאנג.
    "אם לומר את האמת הקרב היה די קצר ומשעמם בכל מקרה הוא תקף אותי קודם מה אני אמור לעשות לעמוד כמו טמבל ולתת לו להרביץ לי ?"אומר למורה.
    אני מנהל את משוב, ומה אתה עשית היום ?

[YOUTUBE]0jnv0ejmLlY[/YOUTUBE]

14. the bitch is back
    אנייה ~
    ׳אני באמת לא יודעת!׳ אמרה וויולו בלחץ, היא מאמינה לך. ׳אולי המקרר המוזר ההוא?׳

מייקל ~

' הוא לא גר במקרר!' אומר לה ואז אבין את כוונתה 'בואי נזוז!' אומר בנחישות אחליף בגדים ואצא לכיוון המקרר

15. מנהל ראשי
    מייקל ~
    אתה מקבץ חול למקום אחד ובעזרת היד שלך אתה יוצר מערבולת חול עצומה שמאבדת שליטה ועפה במהירות לעבר הנמר בהפתעה, הוא נלכד בה וניסה לירות אש לכל הכיוונים. זאת נתקעה במערבולת ופגעה בו אף יותר ממה שבמערבולת עצמה היה.
    ״עכשיו תנסה להפוך את הנמר לכדור אנרגיה!״ קרא הילד ״תדמיין אותו הופך לכדור אנרגיה!״

אנג׳ל ~
    לשנייה היא ניסתה להגיד לך משהו אך אז היא סתמה את הפה כשמנהל בית הספר פנה אל יריבך ושאל אותו לשלומו ״איך אתה מרגיש דואבלו? שמח עם הבחירה שלך?״

אנייה ~
    את מתלבשת ומנסה להיזכר היכן היה המקרר הסורר...

עמוד 14 מתוך 18 ראשוןראשון ... 41213141516 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •