Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 16
  1. משתמש מנוסה
    שם: יותם
    (בגלל שלקח לזה שנים לעלות דרך סיז ואפילו פעם אחת לא ראיתי אם זה עובד באינטרנט העליתי דרך אימג'שק ויש קישורים )
    לפני חודש היה במושב שלי טקס פתיחה בנושא של מתחת למים ועיצבתי לכבוד הטקס את זה:
    http://imageshack.us/photo/my-images/526/92494362.gif/
    זה הוקרן על מסך ענק עם הפסקול של בת הים הקטנה ונראה מדהים (חבל שהשחקנים שהייתי אחראי עליהם לא עשו חזרות והטקס עצמו היה נראה הכי מחורבש שיש:um_face):
    היום חשבתי שיהיה מגניב לעשות גרסת פוקמון לדבר הזה ויצרתי את זה:
    http://imageshack.us/photo/my-images/440/20791558.gif/
    אשמח לביקורות על שניהם ועכשיו מתפנה לי קצת זמן אז אם למישהו חסרה חתימה אני כאן

כי אין שחרור טוב כמו הסחרור
    שישיית החלומות שלי בשחור ולבן
    Spoiler ספוילר

פוקימוני העשב האהובים שלי
    Spoiler ספוילר

צ'יני המינצ'ינו מגלה שהוא מת, ומחליט לצאת אל מסע חזרה אל החיים ואל המאמן שלו. אך לצערו המסע עובר דרך התהום האפלה המקום אליו נשלחים כל הפוקימונים הרעים ביותר לאחר מותם. מה מצפה לצ'יני בתהום, את מי יפגוש ומי יעזור לו במסעו.... רוצים לדעת כנסו אל הסיפור שלי:

2. מייסד האתר והפורום

3. משתמש מנוסה
    פוטושופ. אתה מצליח לראות את זה? על המחשב האיתי שלי אני לא מצליח לראות אפילו אחד מהם בצורה זורמת. אבל אני תמיד יכול להסתכל על זה ישר מהמקור

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

צ'יני המינצ'ינו מגלה שהוא מת, ומחליט לצאת אל מסע חזרה אל החיים ואל המאמן שלו. אך לצערו המסע עובר דרך התהום האפלה המקום אליו נשלחים כל הפוקימונים הרעים ביותר לאחר מותם. מה מצפה לצ'יני בתהום, את מי יפגוש ומי יעזור לו במסעו.... רוצים לדעת כנסו אל הסיפור שלי:

4. זה אני פקוקי
    שם: סקילה זה אח
    וואו, יצא לך ממש יפה Ooo:
    אהבתי את הרעיון של השני.. חחח
    IMA LADY

5. מורחקים
    שם: אופיר
    יצא סביר לא יותר..
    תקראי מדריכים

6. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Iker צפה בהודעה
    יצא סביר לא יותר..
    תקראי מדריכים
    I AM A MAN!!!
    העיצוב המקורי לקח לי כמה שעות וחוץ מהתמונות של הדגים והאלמוגים עשיתי הכל לבד כולל את הרקע. אני חושב שתשובה בסגנון נחמד או טוב ואפילו לא רע היא מכבדת אבל "סביר לא יותר" זה מעליב. גם שאני רואה עבודה איומה אני אומר: "טוב בתור התחלה", "יש מקום לשיפור" וכ"ו ונותן נקודות לשיפור. אבל זה ממש פוגע אם אין לך אפילו משהו טיפה טוב לומר מוטב שלא תאמר כלום. אם יש לך הערות לעניין איך אני יכול לשפר, אשמח לשמוע אותם.
    ולגבי מדריכים אני עובד עם פוטושופ כמה שנים טובות וכבר קראתי הרבה מאד מדריכים, אני תמיד מחפש דברים חדשים ללמוד ואת הרקע בניתי לפי מדריך אם כמה שינויים. את הסטייל של הניק יצרתי בעצמי ואני מאד אוהב אותו.

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

7. מורחקים
    ציטוט פורסם במקור על ידי Dr spin צפה בהודעה
    I AM A MAN!!!
    העיצוב המקורי לקח לי כמה שעות וחוץ מהתמונות של הדגים והאלמוגים עשיתי הכל לבד כולל את הרקע. אני חושב שתשובה בסגנון נחמד או טוב ואפילו לא רע היא מכבדת אבל "סביר לא יותר" זה מעליב. גם שאני רואה עבודה איומה אני אומר: "טוב בתור התחלה", "יש מקום לשיפור" וכ"ו ונותן נקודות לשיפור. אבל זה ממש פוגע אם אין לך אפילו משהו טיפה טוב לומר מוטב שלא תאמר כלום. אם יש לך הערות לעניין איך אני יכול לשפר, אשמח לשמוע אותם.
    ולגבי מדריכים אני עובד עם פוטושופ כמה שנים טובות וכבר קראתי הרבה מאד מדריכים, אני תמיד מחפש דברים חדשים ללמוד ואת הרקע בניתי לפי מדריך אם כמה שינויים. את הסטייל של הניק יצרתי בעצמי ואני מאד אוהב אותו.
    תקשיב עכשיו ראיתי שזה אנימציה
    פוטושופ זה לא מקום ליצירת אנימציות, אני ממליץ פעם הבאה על פלאש

אתה אומר לי ברצינות שאתה מעצב כמה שנים וקראת המון מדריכים וזו הרמה של הרקע שעשית? כאילו, איך אני אמור להגיד "טוב בתור התחלה" אם אתה אמור להיות מקצוען בזה כבר?

8. Kibō no chi
    I AM A MAN!!!
    תלמד לקבל ביקורות ילד.
    האנימציה רצה בצורה מאוד רובוטית, תקועה ומקורטעת. בכלל, מי עושה אנימציות בפוטושופ?
    מסכים עם הופיר, הרעיון עצמו חמוד אבל הביצוע די חובבני..

Spoiler ספוילר

9. משתמש מנוסה
    אחרי חשיבה ארוכה עם עצמי הגעתי למסקנה שעל טעם ועל ריח אין להתווכח. אני מקבל את הביקורת של שניכם. מבחינתי כל עוד מישהו אוהב את זה ועם אני נהניתי בתהליך זה בסדר. גם אם חמישים לא אוהבים ואחד אוהב זה יספק אותי. האיכות של האנימציה בהשווא לpsd שלה היא איומה וזה בגלל שלא עושים אנימציות ארוכות כל כך בפוטושופ. אני התרגלתי לעשות אנימציות פשוטות בפוטושופ ואין לי ידע בפלאש, אז היה לי נח לעשות אותה ככה. מי יודע אולי יום אחד אלמד פלאש ואצור גרסה יפה יותר. תודה רבה על הכנות שלכם אני מעריך אותה.

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

10. Kibō no chi
    מבחינתי כל עוד מישהו אוהב את זה ועם אני נהניתי בתהליך זה בסדר.
    זה מה שבאמת חשוב. לא התוצאה וההישגים, אלא העובדה שאתה נהנה מהתהליך עצמו (:

Spoiler ספוילר

11. מורחקים
    ציטוט פורסם במקור על ידי Saber צפה בהודעה
    זה מה שבאמת חשוב. לא התוצאה וההישגים, אלא העובדה שאתה נהנה מהתהליך עצמו (:
    אני חושב אם לצטט את זה לחתימה כדי שתבין כמה גיי נשמעת עכשיו.
    במיוחד עם הסמיילי המחייך ):

12. bbuuuii
    שם: עידן
    יצא ממש יפה! D:

Spoiler ספוילר

13. Kibō no chi
    ציטוט פורסם במקור על ידי Iker צפה בהודעה
    אני חושב אם לצטט את זה לחתימה כדי שתבין כמה גיי נשמעת עכשיו.
    במיוחד עם הסמיילי המחייך ):
    זאת הייתה ציניות יא ילד מפגר ממתי אני עושה סמיילים מחייכים יא אללה איזה אידיוט אתה תחזור תחזור לתחת של אמאשך יא ילד מסכן ותגרד אותי כבררררררררררררר

Spoiler ספוילר

14. NYO HO HO
    שם: עמית.
    בואנ'ה צריך שהשני יהיה רקע לפורום או משו Xd
    בכ"מ מאוד יפים שניהם.
    ישר כוח!
    NYO HO HO BITCH

15. מורחקים
    ציטוט פורסם במקור על ידי pen draig צפה בהודעה
    זאת הייתה ציניות יא ילד מפגר ממתי אני עושה סמיילים מחייכים יא אללה איזה אידיוט אתה תחזור תחזור לתחת של אמאשך יא ילד מסכן ותגרד אותי כבררררררררררררר
    ככה מפקח מדבר?.. בושה.

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •