Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 42
  1. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    קודם כל הטריילר-
    [YOUTUBE]<object style="height: 390px; width: 640px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/MrsDuwbevNA?version=3&feature=player_detailpage">< param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/MrsDuwbevNA?version=3&feature=player_detailpage" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="360"></object>[/YOUTUBE]

עם זה לא פועל לכם תסתכלו פה

הקדמה

שלום לכם, לי קוראים ליילה, אני גרה בעיר ניו-יורק שבארצות הברית ממש שתי רחובות מהאמפר סטייסט, האם החיים שלי טובים כמו שהם נשמעים?, ממש לא, אני לומדת בחטיבת הביינים ''שלינור'' שהוא בית ספר לילדים בעייתים, האם אני בעייתית? אתם שואלים, אז התשובה היא מאוד עם אתם רוצים הוכחה, יש לי מיליון כאלה לפחות-
    יש לי דיסלקציה, הפרעת קשב וריכוז. הציונים שלי פשוט נוראים ולמרות שסולקתי מבתי ספר שנה אחר שנה, אמא שלי תמיד הייתה שמחה כשזה קרה למשל פעם למשל, בשנה שעברה בכיתה ו' סולקתי מבית הספר בגלל שמשום מה הברז הקרוב אליי התפוצץ והשפריץ על כל הכיתה כולל המורה, חוץ ממני, כמובן שהאשימו אותי למרות שלמורים ולמנהל לא הייתה דרך להוכיח איך גרמתי לברז להרטיב את כל הכיתבה חוץ ממני ואמא שלי.. חייכה.
    ובכיתה ה' קרה דבר מאוד דומה רק שאז זה קרה עם האסלה בשירותי הבנות ובכיתה ד'.. טוב... הבנתם את הנקודה, אני לא ירצה לכםם עוד על ברזים ואסלות מתפוצצות.
    אבל למרות שאמא שלי מחייכת בכל פעם היא ממש חמודה אבל היא כועסת עליי בכל פעם שאני מבקשת לעבור לבית ספר ציבורי..
    אבל הדבר הכי מוזר הוא מה שאתם עומדים לשמוע, הסיפור לא רק ידהים אותכם אלה יגרום לכם להאמין בדברים שתמיד חשבתם שהם אינם קיימים וקיימים רק באגדות, סיפורי מתחיל כאשר הלכתי לבית הספר יחד עם חברתי הטובה ביותר דנה, ומאז הכל השתבש....

זה קצר כי זאת רק הקדמה אז.. מקווה שאתם אוהבים פרסי ג'קסון
    נערך לאחרונה על ידי Alice, 10-31-2011 בשעה 10:44 PM
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

2. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    הקדמה טובה, היא תפגוש דמויות מפרסי ג'קסון בסיפור?
    ויש ספר המשך לפרסי ג'קסון שמתחיל מנקודה מסויימת אז מאיזו נקודה הסיפור מתחיל?

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

3. student of Gakuen Alice
    כן, היא תפגוש דמויות מהספר והיא תתצטרף למחנה החצויים ש''הגיבור האבוד'' מתחיל
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

4. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    ציטוט פורסם במקור על ידי ttrrtte צפה בהודעה
    כן, היא תפגוש דמויות מהספר והיא תתצטרף למחנה החצויים ש''הגיבור האבוד'' מתחיל
    מעולה, מתי הפרק הראשון כי תהיי בטוחה שאני עוקב.

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

5. student of Gakuen Alice
    אני יודעת חח.. בהתאם לחוקי הפורום... בקרוב מאוד

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

6. הסבתא של הרגשות
    שם: סבתא כרמלה
    עוד סיפור שלך שאני כנראה אעקוב (ולא יעקוב, כי קוראים לי יוסי)
    אפשר להוסיף דמות? אם כן אז:
    שם: ריי
    בן של: פלוטו (האדס בצורה הרומאית שלו)

7. משתמש מנוסה
    שם: שאו פו
    נחמד, זה בדיוק גם מה שקורה עם פרסי עצמו, חבל שלא מצאת רעיון מקורי משלך.
    יש לו אמא נחמדה, נשואה לאיש מגעיל, הוא בעל הפרעות קשב וריכוז, סולק מבתי ספר.

תנסי להשיג מקוריות, וגם אל תפתחי יותר מדי סיפורים, כי לא תוכלי לעמוד בזה.
    מצטער חברים, פרשתי =(
    ליצירת קשר: סקייפ ohadklein11 או מסן ohadklein11@gmail.com
    עדיף סקייפ =)

אם תרצו לראות את סיבת הפרישה:

Spoiler ספוילר

8. student of Gakuen Alice
    קודם כל זה רק שניים, וזה עוד ישתנה הסיפור בערך יבוסס על רעיונות מהגיבור האבוד הפרק הבא עד היום ב8 בערב רוב הסיכויים שוע חצי שעה

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

9. student of Gakuen Alice
    פרק 1-למה לדנה יש פרסות-חלק-חלק א'?????
    קמתי בבוקר למשמע השעון המצלצל , השותפה שלי לחדר בפנימיית ''שלינור'', היא דנה שהיא מן הסתם גם חברתי הטובה ביותר, דנה קמה ראשונה בקפיצה והעירה אותי ''לילה, לילה זה זמן לקום שלא נאחר לספרות'', קמתי מעט בישנוניות ואמרתי ''קמה...קמה...'', אחרי חצי שעה כבר הייתי אחרי מקלחת מאורגנת ומסורקת, לקחתי את תיק בית הספר שלי ויצאתי מהמעונות יחד עם דנה לכיוון הכיתה, הגענו באיחור של כרבע שעה וכרגיל המורה שלנו, מר שטימה , צרח עלינו כאילו ביצענו את המעשה הנורא ביותר בעולם, אחרי ספרות למדנו אנגלית, המורה שלנו שלי, היא מורה ממש נחמדה אבל כשהיא רוצה היא יכולה להיות ממש מפחידה וככה עבר לי היום כמו כל היום הפרעות, מבחנים שקיבלתי עליהם נכשלים ועוד... לבסוף קצת לפני השיעור האחרון, יצאתי קצת לטייל בחצר לבדי, אחדהילדים המקובלים של השיכבה, רון , התקרב אליי בהליכה איטית ואמר ''זאת את נכון?'', לא הבנתי על מה הוא מדבר אז עניתי בתשובה בדיוק כאשר צילצל הפעמון שסימן לכולם לחזור לכיתה ''ביי רון, חייבת ללכת'' , אבל בדיוק שעמדתי להסתובב משהו מאוד מוזר קרה, רון התחיל לגדול ולגדול, וצורתו הפחה מבן אדם אל כלב ענק דמויי צ'יאוואה רק עם רעמה גדולה כמו של אריה, הדבר הראשון שיצא מפי היה ''אי צ'יוואווה'', רון, או מי שלא היה ציחקק ואמר ''כימרה, אני כימרה'', הכימרה התקרב אליי ואני לא יכולתי לזוז לא הבנתי כלום, זכרתי מעט מידה על הכימרה משיעור מיתולוגיה, ניסיתי להדוף את הפחד מכך שהכימרה קיים ולהתרכז במה שלמדנו והתחלתי למלמל ''אמא של הכימרה היא אכידנה, לא עוזר לי'' ניסיתי לחשוב על עוד דברים אך לא ממש הצלחתי,הכימרה התחיל להתקדם לעברי ובכל צעד שלו הוא הוציא מפה נחשול מרקד של להבול ורעל אשר נטף משיניו, ניסיתי לרוח בכל כוחי ולמזלי דנה שמעה ובאה אליי ואמרה ''לא!, איך הם כלו למצא אותה..'' היא מילמלה לעצמה כנוזפת, היא לא נראתה כל כך מודהת למראה הכימרה היא רק מילמלה ''הכימרה... דווקא עכשיו... למה עכשיו..'', הדבר הראשון שאמרתי לה היה ''איך מביסים אותה?'', דנה לא ענתה היא רק הושיטה לי אבן כחולה קטנה ואמרה ''בעזרת זה'', הדבר הראשון שעלה לי בראש היה שדנה מטורפת, כאילו כן בטח, אני אזרוק על כימרה בגובה חמש מטר, ייור מיטולוגי שלא אמור להיות קיים בכלל, אבן קטנה כחולה, כן... זה בטח יעזור, דנה ראתה את מחשבותיי בעייני ואמרה ''לא, תלחצי עלייה'', לא הבנתי על מה דנה דיברה אבל אז ראיתי מן סוג של כפתור קטן על האבן לחצתי עליו, ופתאום בידי הופיע חרב ארד גדולה באורך חצי מטר בארך, הכימרה התקדם לעברי ואני הייתי עדיין משותקת ממראה החרב שבידי''
    נערך לאחרונה על ידי Alice, 10-28-2011 בשעה 04:28 PM

10. אני בכלל לא אלון
    פרק יפה אני עוקב

11. student of Gakuen Alice
    תודה רבה חלק ב' היום בערב או מחר עוד תגובות?

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

12. Hail Hydra
    שם: סופר עומר
    יפה מאוד, אבל כמה דברים.. את חייבת להשיג מקוריות!
    את מספרת דברים שקרו לפרסי..
    אמא נשואה לאיש מגעיל, מישהו שהופך לצורתו האמיתית בשנת הלימודים, חבר/ה שיודעים מה קורה חפץ כלשהו שנהפך לנשק ועוד..

זה ממש לא מקורי!

אה ואחלה רעיון, תאמת שחשבתי לפתוח כזה מתישהו
    Super Omer

הפורום מסוכן, אבל לא כשעומר כאן
    סופר-עומר מעל כולם
    סופר-עומר אח בדם
    סופר עומר לא פוחד כלל
    סופר עומר סופר עומר
    ציטוט פורסם במקור על ידי DiviLon~ צפה בהודעה
    omer FTW

Spoiler ספוילר

13. student of Gakuen Alice
    חח.. תודה השתדלתי לשנות מה שיותר פרטים אבל זה ישתנה בהמשך וכמו שאמרתי זה מבוסס ל הגיבור האבוד

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

14. Hail Hydra
    שם: סופר עומר
    ציטוט פורסם במקור על ידי ttrrtte צפה בהודעה
    חח.. תודה השתדלתי לשנות מה שיותר פרטים אבל זה ישתנה בהמשך וכמו שאמרתי זה מבוסס ל הגיבור האבוד
    כן, תאמת אני יכול לעזור לך אם תרצי מידע או משהו על המיתולוגיה כי אני גם קראתי את סדרת פרסי ג'קסון..
    Super Omer

הפורום מסוכן, אבל לא כשעומר כאן
    סופר-עומר מעל כולם
    סופר-עומר אח בדם
    סופר עומר לא פוחד כלל
    סופר עומר סופר עומר
    ציטוט פורסם במקור על ידי DiviLon~ צפה בהודעה
    omer FTW

Spoiler ספוילר

15. student of Gakuen Alice
    זה בסדר, אני חופרת על הספרים האלה אני יודעת מלא על המיתולוגה היוונית

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •