Pokemon GO
עמוד 284 מתוך 285 ראשוןראשון ... 184234274282283284285 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 4,246 עד 4,260 מתוך 4263

נושא: Pokemon H2O

1. היכל התהילה
    ציטוט פורסם במקור על ידי bluemoonight צפה בהודעה
    דניס
    האיש שם לך שניצל ואורז בצלחת, אתה רואה כמה דוכנים ובהם יש עיגולים קטנים של תפוחי אדמה, ירקות מבושלים וגזר. אתה רואה גם עוד דוכן ארוך מלא בסלטים בכל מיני סוגים, ועוד דוכן גדול עם עוף וצ'יפס, אבל לשם טאו מונע מהם להיכנס
    אגש אל טאו ואשאל אותו "למה אי אפשר להכנס לדוכן עם העוף?"

2. משתמש מנוסה
    שם: נחשו
    דניס
    "זה לאנשים שגרים פה, הם משלמים על האוכל" אמר טאו והתאכזבת, "אבל אני בטוח שהיה עוף וצ'יפס באחד הימים אפילו השבוע" אמר טאו כדאי לעודד אותך.

"כי אל תיתנו לרגעים של פעם בחיים- לירח הכחול שלכם, לברוח"

סיגל, מעצבת חתימות ,פייקים, מאמנים , פוקדורים ,שילובים וזיופים מתחילה,
    וספארמרית מתקדמת

3. היכל התהילה
    דניס
    "זה לאנשים שגרים פה, הם משלמים על האוכל" אמר טאו והתאכזבת, "אבל אני בטוח שהיה עוף וצ'יפס באחד הימים אפילו השבוע" אמר טאו כדאי לעודד אותך.
    "כל עוד זה לא שניצל אני אהיה בסדר" אענה לו ואתיישב לאכול במקום פנוי

4. משתמש מנוסה
    שם: זה פרטי
    איתי
    אתה ממשיך בסיור והציפור שוב פעם צווחת" אוי שתקי כבר!" מישהו קורא , והציפור מפסיקה.
    "אוקי מי שרוצה יכול ללכת יחד עם סיזור שלי לחוף ואז לעיר שפה או להמשיך איתי" קראה סורה ושלפה פוקדור, מין הפוקדור יצא סיזור גדול שהביט אליכם, וכמה מאמנים הלכו אחריו
    "מה עושים בחוף?" אשאל את סורה.
    'בטח צוללים, אבל זיגזגון לא פה...' אחשוב בעצב.

5. משתמש מנוסה
    שם: משנה?
    מייקל
    התבלבלתי במקום גיא לן איתי בלאק
    ~~~~
    אתה נכנס לעבר החדר ורואה נער עם כובע אדום ובגדים כחולים מסדר את תיקו, בחדר יש שתי מיטות קומותיים עם סדינים ירוקים, חלון באמצע ווילון ירוק, בצד ימין שליד המיטה קרוב לדלת יש ארון ושטיח כחול ירוק ועגול היה במאצע הדלת, ומנעול קטן לדלת שאפשר לנעול אות
    ה

[/COLOR]
    "שלום.אני גם בחדר הזה. קוראים לי מייקל אנדרסון." אני אומר לו בחיוך,ומושיט את ידיד ללחוץ לו יד.
    למה פיל הוא אפור,גדול ומקומט?
    כי אם הוא היה לבן קטן ועגול הוא היה אספירין.

People are strange when you're a stranger ]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=awi14wDTxNw[/YOUTUBE]

6. משתמש מנוסה
    דניס
    אתה מחפש מקום לשבת ורואה את לונה יושבת בשולחן יחד עם עוד כמה מאמנים שיושבים,
    "תנסה תתפוחי האדמה העגולים" אמרה לונה ומזגה לעצמה פטל, שני קנקנים היו על השולחן, אחד עם פטל ואחד עם מים, "אם כל התקציב הזה, הם לא יכלו להביא לנו פוקולה?" אמרה לונה בחיוך

איתי
    אתה חושב על זיגזיגון בעצב וסוה קוטעת את מחשבותיך "הולכים מהחוף יחד עם לן לעבר החדרים שלכם, ומשם לחדר האוכל" אמרה סורה, ראית שסיזור מתרחק ואם אתה רוצה ללכת זאת ההזדמנות האחרונה שלך, וראית גם קבוצה די גדולה שנשארה עם סורה

מייקל
    "אני טאיון ריצ'י , אבל כולם קוראים לו טאו" אמר הנער בחיבה ולחץ את ידך, לאחר מכן הוציא שלושה פוקדור מתיקו במהירות," צאו" קרא משלושת הפוקדורים יצאו שלושה פוקימונים, אחד ירוק עם נקודות ירוקות כהות על הגב ופרח וורוד סגור ויפה על גבו, אחד שועל צהוב שישב עם מין קריון קטן וחום ועיינים סגורות , ואחד נוסף היה מין שלוש קוביות דבש עם כנפיים קטנות שהתעופף לו בחדר

נערך לאחרונה על ידי bluemoonight, 08-18-2011 בשעה 06:52 PM

וספארמרית מתקדמת

7. משתמש מנוסה

איתי
    אתה חושב על זיגזיגון בעצב וסוה קוטעת את מחשבותיך "הולכים מהחוף יחד עם לן לעבר החדרים שלכם, ומשם לחדר האוכל" אמרה סורה, ראית שסיזור מתרחק ואם אתה רוצה ללכת זאת ההזדמנות האחרונה שלך, וראית גם קבוצה די גדולה שנשארה עם סורה
    "טוב... את חדר האוכל אפשר לראות אחר כך, אני ממשיך בסיור." אומר לסורה.

8. היכל התהילה
    דניס
    אתה מחפש מקום לשבת ורואה את לונה יושבת בשולחן יחד עם עוד כמה מאמנים שיושבים,
    "תנסה תתפוחי האדמה העגולים" אמרה לונה ומזגה לעצמה פטל, שני קנקנים היו על השולחן, אחד עם פטל ואחד עם מים, "אם כל התקציב הזה, הם לא יכלו להביא לנו פוקולה?" אמרה לונה בחיוך
    "כע תכל'ס" אחייך אליה ואמזוג גם לעצמי פטל "ספרי לי על עצמך" אבקש

9. משתמש מנוסה
    [COLOR="Olive"]
    מייקל
    "אני טאיון ריצ'י , אבל כולם קוראים לו טאו" אמר הנער בחיבה ולחץ את ידך, לאחר מכן הוציא שלושה פוקדור מתיקו במהירות," צאו" קרא משלושת הפוקדורים יצאו שלושה פוקימונים, אחד ירוק עם נקודות ירוקות כהות על הגב ופרח וורוד סגור ויפה על גבו, אחד שועל צהוב שישב עם מין קריון קטן וחום ועיינים סגורות , ואחד נוסף היה מין שלוש קוביות דבש עם כנפיים קטנות שהתעופף לו בחדר

"אחלה פוקימונים.אלה אברה,קומבי,ואיווזאור,אם אני לא טועה,נכון?" אני שואל בחביבות ומוציא את הפוקימונים שלי בחיוך,חוץ מפוניטה שכבר לידי.

10. משתמש מנוסה
    איתי
    אתה ממשיך אחרי סורה בחיוך והיא מביטה אליכם , "מי שרוצה יכול ללכת לשיחים או לעצים או משהו להחליף לבגד ים כי אנחנו הולכים לאגם עכשיו" אמרה סורה בחיוך , היא הצביעה על מקום שנראה כמו ביתן קטן של שירותים ואליו מהירו רוב המאמנים שהם שולפים בגדי ים מתיקם

דניס
    "טוב באתי מאנובה ועברתי לסינו ויש לי עכבר שיקפוץ אליך בעוד 3.. 2.. 1.." אמרה לונה, עכבר אפור פץ אליך וגרם לך להפיל את הכוס ככה שהפטל נשפך על חולצתך, העכבר האפור חייך חיוך וצחקק ורץ במהירות על ארבע לעבר כתפה של לונה והתיישב שם, בעוד היא מאכילה אותו בפאפין קטן, "אמרתי לך" אמרה לונה בחיוך בעוד שהיא מוזגת לך פטל חדש ומגישה לך מפית

מייקל
    "יאפ" אמר טאו בחיוך, והביט על הפוקימונים שלך, "וואו איזה פוקימונים אדירים! אח שלי היה מתמחה בפוניטה וראפידש, היה לו ראפידש שניצח בתחרות רכיבה פעם" אמר טאו, "נדמה לי יש תחרות בעיר, אני מתכוון לתפוס פוקימון שאני יוכל לרכב אליו ולהשתתף "אמר טאו בחיוך והביט על שלושתם הפוקימונים שלך ועל פוניטה במיוחד

וספארמרית מתקדמת

11. משתמש מנוסה
    איתי
    אתה ממשיך אחרי סורה בחיוך והיא מביטה אליכם , "מי שרוצה יכול ללכת לשיחים או לעצים או משהו להחליף לבגד ים כי אנחנו הולכים לאגם עכשיו" אמרה סורה בחיוך , היא הצביעה על מקום שנראה כמו ביתן קטן של שירותים ואליו מהירו רוב המאמנים שהם שולפים בגדי ים מתיקם
    "לאגם? אולי אראה שם את הכריש המגניב..." אמלמל ואלך להחליף לבגד ים (הוא אצלי בכלל?)

12. משתמש מנוסה
    איתי
    כן ומדובר על אדם לא עוק מ2 מטר זה יצורים של חמש מטר ומים מלוחים
    ~~~~~
    נכנסת לבקתה שם היו תאים קטנים וצפופים, עמדת בתור לתא אחד ושהגיע תורך נכנסת לתא והחלפת לבגד ים ויצאת במהירות, סורה חיכתה לכם גם בחוץ, עם שער פזור ובגד ים עליה גם . "כולם אחרי," אמרה סורה, כולם, בבגדי ים, עקבו אחרי סורה , בין הצמחים נגלה לעינים אגם ענק ויפיפה

וספארמרית מתקדמת

13. משתמש מנוסה
    [COLOR="Red"]

מייקל
    "יאפ" אמר טאו בחיוך, והביט על הפוקימונים שלך, "וואו איזה פוקימונים אדירים! אח שלי היה מתמחה בפוניטה וראפידש, היה לו ראפידש שניצח בתחרות רכיבה פעם" אמר טאו, "נדמה לי יש תחרות בעיר, אני מתכוון לתפוס פוקימון שאני יוכל לרכב אליו ולהשתתף "אמר טאו בחיוך והביט על שלושתם הפוקימונים שלך ועל פוניטה במיוחד
    "כן,הוא באמת פוקימון מעולה.אני מגדל אותו מאז שהוא ביצה,הוא יחסית עדיין תינוק." אני אומר בחיוך ומלטף קצת את פוניטה על הצוואר (סוסים אוהבים את זה)

14. משתמש מנוסה
    מייקל
    יודעת אני רוכבת אליהם
    ~~~~
    "וואו יפה! יש לך גם פרינפלאפ ונידורינים מרשימים!, אני עדין לא מצליח לתפוס פוקימון מים ואש.. אז קיוויתי שבאי אני יוכל!" קראה טאו בחיוך, "אני באתי ישר לפה כי שחיתי הרבה אז רציתי להתקלח, אבל הסתובבתי קצת בעיר ושמעתי כל מיני דברים, כולל התחרות וגם שמעתי שחלק מהפוקימונים שלא התפתחו מתפתחים כאן בגלל מים טהורים מסוימים שנמצאים איפשהוא" אמר טאו בחיוך והביט אליך

וספארמרית מתקדמת

15. משתמש מנוסה
    איתי
    כן ומדובר על אדם לא עוק מ2 מטר זה יצורים של חמש מטר ומים מלוחים
    ~~~~~
    נכנסת לבקתה שם היו תאים קטנים וצפופים, עמדת בתור לתא אחד ושהגיע תורך נכנסת לתא והחלפת לבגד ים ויצאת במהירות, סורה חיכתה לכם גם בחוץ, עם שער פזור ובגד ים עליה גם . "כולם אחרי," אמרה סורה, כולם, בבגדי ים, עקבו אחרי סורה , בין הצמחים נגלה לעינים אגם ענק ויפיפה
    "זה אגם ענק, מקווה שישי שם מספיק פוקימונים לאגם כזה ענק." אומר ואלך אחרי סורה במהירות מרוב התרגשות לאגם.

עמוד 284 מתוך 285 ראשוןראשון ... 184234274282283284285 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •