Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 22
  1. היכל התהילה
    לא הרבה אנשים יודעים את זה, אבל הרעיון להביא את הדרגה הזו לפורום היה שלי. הרעיון המקורי היה לתת פרסים לאנשים אשר משקיעים בפורום, אנשים אשר זוכים בתחרויות, ואנשים אשר מראים איזה משהו ששווה מילה טובה. עם הזמן הווינר התחיל להיות מסחרי יותר וחילקו אותו לכל מאן דבעי. דברים הפכו להיות יותר חלולים והפורום הפך לקבוצה אשר הרימה ידיים והשלימה עם המצב.

יכול להיות שאני אופטימיסט, ויכול להיות שיש לכם דברים יותר חשובים בחיים, אבל אני מאמין שאפשר להפוך את היוצרות ולהחזיר את הפורום לקדמותו. שם המשחק הוא השקעה. איתי, רותם ואנוכי הגענו להסכמה שלתת לכם משהו כמו לשנות כינוי או תת כינוי בחינם - זה לא משהו שמאתגר אתכם.

המציאות כעת משתנה. מהיום שינוי כינוי, שינוי תת כינוי, גישה לפורום VIP, צ'ופרים במשחקי תפקידים ופרסים אחרים ינתנו אך ורק לבעלי ווינר. התהליך הוא מאוד פשוט: במידה ותשקיעו בפורום - תקבלו ווינר. במידה ותקבלו ווינר - תוכלו לקבל אופציות כמו לשנות כינוי או לקבל יתרונות מסוימים בפעילויות ברחבי האתר. ובמידה וזה יקרה - נוכל להתניע פה משהו חדש בפורום ולשם אני חותר.

הנה כמה מהטופיקים החדשים שנפתחו ברוח הודעה זו:
    http://www.myforum.co.il/showthread.php?t=54976
    http://www.myforum.co.il/showthread.php?t=54995

אני אשאיר את הטופיק פתוח לתלונות ולשאלות שלכם.
    שיהיה לנו בהצלחה.

2. משתמש מנוסה
    בהצלחה וכל הכבוד היטמן!
    הפורום מת לגמריי!!!!!!!

3. מנהל ראשי
    בהצלחה רבה, אני בטוח שזה יועיל

4. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    אני בכ"מ לא יכול לשנות תת-כינוי ואני לא מתכוון להחליף את הכינוי הזה, ואני גם ווינר. בכ"מ שיהיה בהצלחה עם זה.

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

5. NYO HO HO
    שם: עמית.
    במשך כל הקדנציות שלך כראשי ובמשך כל השהות שלי בפורום לא ראיתי החלטה כזאת מטומטמת חוץ מלהעלות את איתי לפקחות.
    סורי היטמן אבל אני אומר כאן את מה שכולם חושבים חוץ מההנהלה הגבוהה-זה רעיון רע.רע מאוד.
    הקטע של התת כינוי אני מבין, אבל כינוי?! טוב שלא תגיד שווינרים יכולים גם לקבל שלוש אחוזות בסביון ולמבורגיני!
    חשבתי שבאת לעשות פה טוב בפורום ולשפר, לא להיות מניאק ולקחת מהמשתמשים.
    אני אצטט פה בשינוי קל את אחד מהאנשים החכמים ביותר שאני מכיר, איטאצ׳י אוצ׳יהא:״בשביל להיות מנהיג לא צריך להיות רק בעל הכישורים המתאימים, צריך שגם העם יכיר בך כמנהיג.״
    בפורום מברת לך מוניטין של אדם שבאמת משקיע ועושה הכל לטובת המשתמשים, אבל עכשיו-אתה מתייחס רק לדברים של האנשים שאתה הבאת מהפורום שלך, לוקח מהמשתמשים הוותיקים את הזכויות שלהם ותכף תעשה עוד דברים שרק בחלום הלילה אני אראה אותם וגם זה בספק.
    שתדע היטמן שאת הנאום הזה אני יושב וכותב מזועזע באמצע הלילה מהאייפון, אז כדאי לך מאוד לראות את זה, במיוחד כשאני כותב יותר טוב בלילה.

תודה על ההבנה,
    עמית ושאר משתמשי הפורום שלא מקבלים מהיטמן במקומות מסוימים.
    NYO HO HO BITCH

6. היכל התהילה
    אני מביא בפנייך קטע של עמוס עוז שהתאמתי כדי להגיב לך:

ועכשיו הגיע תורו של וידוי נורא. אני מתנגד לשמירה על הקיים. עצם האידיאל של "שמירה" אינו מקובל עליי. יש איזה עיוות בכל מסורת ובכל הלך נפש אשר במרכזו עומד מעשה של "שימור". אין אנו יורשיו של מוזיאון, ולא באנו לעולם כדי להסיר בסבלנות את האבק מעל מוצגים או כדי לצחצח את הזגוגיות ולהוליך להקות של מבקרים הולכים על בהונותיהם משכיית חמדה לשכיית חמדה. אין אנו קיימים אך ורק כדי לשמר: מסורת אבות או פלאי טבע, זיכרונות ילדות או חפצי קודש. פן יהיו חיינו לחיי פולחן. העולם אינו מוזיאון. גם הטבע אינו מוזיאון. גם התרבות אינה מוזיאון, מותר לגעת! מותר להזיז, לקרב, להרחיק, לשנות ולהטביע את חותמנו אנו. גע באבן, גע בחי, גע בזולת.

ולתשובה יותר רגילה:

לגבי ה"פרוטקציה" שאני מריץ כאן בפורום: מאז ומתמיד אנשים רצו בנות בפורום. הם רצו לדבר איתן, הם רצו לראות תמונות שלהן, הם רצו אולי גם להכיר אותן. כיום יש בחורה אחת בפורום. ואתה יודע מה עושים לה? מתנכלים אליה! אולי במקום לחפש מה לא טוב בגולשים החדשים, תחשוב על הדברים הטובים שהם מביאים איתם.

מקרה נוסף: הפורום בתאריך 7.9.2013 היה מת. אני לא רציתי לעבוד על רותם ואמרתי לו שכדי שהפורום יפעל, צריך להביא לפה קהילה חדשה. המנטליות של המקום הזה היא יותר מדי פסיבית. אנשים מצפים שיקרה פה משהו ויהיה יותר טוב. זה לא יקרה מעצמו. צריך להוציא את הראש מהאדמה ולעכל את העובדה שאם יקרה פה משהו, זה רק אם נעשה את זה בכוחות עצמינו.

אם אתה רוצה שהכל ישאר כמו שהוא, אתה מוזמן להציע לרותם את שירותייך כמנהל ראשי. אני בטוח שהוא ישמח לשמוע את מה שיש לך לומר. אבל בשנה האחרונה הפורום היה במצב של מוות מוחלט. אני נקראתי לתפקיד ולי יש מטרה: להביא לפה אנשים חדשים, להפעיל את הפורום ולגרום לאנשים שכן מסוגלים להתאקלם לצד השינויים האלה להיות מאושרים כשהם גולשים פה. זו הדרך שלי.

לסיום, הרשה לי להצטרף לזעזוע שלך מכמה סיבות. האחת היא שהעלבת פה את הפקח ורשמת שהמינוי שלו הוא תוצאה של החלטה מטומטמת. אני לא מסכים איתך. איתי הוא פקח נפלא. הסיבה השניה לזעזוע שלי היא מהפניה שלך. הרי ידוע שבעבר זה היה נהוג לחלק דברים כאלה כצ'ופרים בפורום. אז חשוב על זה בתור מתנת חגים שקוצצה וכעת אתה צריך להרוויח אותה. הזעזוע השלישי שלי נובע מהפחד שלך לתרום. אם אתה יודע שלווינרים מובטחת כל הממלכה, למה שלא תנסה להצטרף למהפכה ותתרום מעט מהידע שלך לפורום וכך שני הצדדים יצאו מורווחים. חשוב על זה.

7. משתמש מנוסה
    הם פשוט עוקבים על כל מה שאתה עושה ויוצאים נגדך...הכול מתוך אהבה היטמן חח

תמשיך ככה,אתה בדרך הנכונה...
    הפורום מת לגמריי!!!!!!!

8. NYO HO HO
    ציטוט פורסם במקור על ידי hit man צפה בהודעה
    אני מביא בפנייך קטע של עמוס עוז שהתאמתי כדי להגיב לך:

ועכשיו הגיע תורו של וידוי נורא. אני מתנגד לשמירה על הקיים. עצם האידיאל של "שמירה" אינו מקובל עליי. יש איזה עיוות בכל מסורת ובכל הלך נפש אשר במרכזו עומד מעשה של "שימור". אין אנו יורשיו של מוזיאון, ולא באנו לעולם כדי להסיר בסבלנות את האבק מעל מוצגים או כדי לצחצח את הזגוגיות ולהוליך להקות של מבקרים הולכים על בהונותיהם משכיית חמדה לשכיית חמדה. אין אנו קיימים אך ורק כדי לשמר: מסורת אבות או פלאי טבע, זיכרונות ילדות או חפצי קודש. פן יהיו חיינו לחיי פולחן. העולם אינו מוזיאון. גם הטבע אינו מוזיאון. גם התרבות אינה מוזיאון, מותר לגעת! מותר להזיז, לקרב, להרחיק, לשנות ולהטביע את חותמנו אנו. גע באבן, גע בחי, גע בזולת.

ולתשובה יותר רגילה:

לגבי ה"פרוטקציה" שאני מריץ כאן בפורום: מאז ומתמיד אנשים רצו בנות בפורום. הם רצו לדבר איתן, הם רצו לראות תמונות שלהן, הם רצו אולי גם להכיר אותן. כיום יש בחורה אחת בפורום. ואתה יודע מה עושים לה? מתנכלים אליה! אולי במקום לחפש מה לא טוב בגולשים החדשים, תחשוב על הדברים הטובים שהם מביאים איתם.

מקרה נוסף: הפורום בתאריך 7.9.2013 היה מת. אני לא רציתי לעבוד על רותם ואמרתי לו שכדי שהפורום יפעל, צריך להביא לפה קהילה חדשה. המנטליות של המקום הזה היא יותר מדי פסיבית. אנשים מצפים שיקרה פה משהו ויהיה יותר טוב. זה לא יקרה מעצמו. צריך להוציא את הראש מהאדמה ולעכל את העובדה שאם יקרה פה משהו, זה רק אם נעשה את זה בכוחות עצמינו.

אם אתה רוצה שהכל ישאר כמו שהוא, אתה מוזמן להציע לרותם את שירותייך כמנהל ראשי. אני בטוח שהוא ישמח לשמוע את מה שיש לך לומר. אבל בשנה האחרונה הפורום היה במצב של מוות מוחלט. אני נקראתי לתפקיד ולי יש מטרה: להביא לפה אנשים חדשים, להפעיל את הפורום ולגרום לאנשים שכן מסוגלים להתאקלם לצד השינויים האלה להיות מאושרים כשהם גולשים פה. זו הדרך שלי.

לסיום, הרשה לי להצטרף לזעזוע שלך מכמה סיבות. האחת היא שהעלבת פה את הפקח ורשמת שהמינוי שלו הוא תוצאה של החלטה מטומטמת. אני לא מסכים איתך. איתי הוא פקח נפלא. הסיבה השניה לזעזוע שלי היא מהפניה שלך. הרי ידוע שבעבר זה היה נהוג לחלק דברים כאלה כצ'ופרים בפורום. אז חשוב על זה בתור מתנת חגים שקוצצה וכעת אתה צריך להרוויח אותה. הזעזוע השלישי שלי נובע מהפחד שלך לתרום. אם אתה יודע שלווינרים מובטחת כל הממלכה, למה שלא תנסה להצטרף למהפכה ותתרום מעט מהידע שלך לפורום וכך שני הצדדים יצאו מורווחים. חשוב על זה.
    לי אין פחד לתרום לפורום, הבעיה היא שאני לא רוצה לתרום לפורום תוך כדי סחיטה.
    בקשר לדעתי בבחירה של איתי כפקח-כן, אישית אני חושב שזה בחירה מטומטמת לקחת משתמש שלא ידע כמעט כלום בפורום ולהפוך אותו לפקח ואני שוב אתן את המטאפורה שלי למצב-ממנים מתמחה לניהול חברה,מצב זה לא הגיוני!
    כל אחד והדעות שלו ואני עוד יותר מתעצבן על זה שאתה מעוות את המציאות-אף אחד, לפחות אני,עומר וכ'ו לא מתנכלים לנסטי ולהפך-מנסים להתחבר איתה(עובדה-אני שאלתי אותה עצות לגבי צילום דברים ביוטיוב והיא עזרה לי רבות).
    אם אתה חושב שבתור ראשי אני אתרום לפורום-אני חולק על דעתך, גם מתוך חוסר זמן עקב עבודה וגם מתוך אי יצירתיות.אך בתור ראשי הייתי מחזיר את המצב לקדמותו-שכולם היו יכולים לשנות כינוי ולא המלכות של ווינר.
    בניגוד לקטע הזה הייתי יכול להוסיף צ'ופרים נחמדים לווינר-להוסיף באנר כמו שהיה בימים שלפני המערכת הזאת(כשהגעתי לפורום) להוסיף הטבות בפורום v.i.p ועוד דברים, אבל לא להוריד מהמשתמשים הרגילים!
    אני בטוח שאתה לא תתייחס לזה, כי אף פעם ההנהלה הגבוהה לא מתייחסת להצעות שיש לי, אבל כדאי לך לחשוב על זה אם אתה רוצה שלא יתפתח פה מרד נגדך, ואם תשאל אותי או את אלכס-זה קצת מבאס שזו הסיבה שמורידים אותך-מרד משתמשים.
    NYO HO HO BITCH

9. מייסד האתר והפורום
    ציטוט פורסם במקור על ידי BloodLad צפה בהודעה
    לי אין פחד לתרום לפורום, הבעיה היא שאני לא רוצה לתרום לפורום תוך כדי סחיטה.
    בקשר לדעתי בבחירה של איתי כפקח-כן, אישית אני חושב שזה בחירה מטומטמת לקחת משתמש שלא ידע כמעט כלום בפורום ולהפוך אותו לפקח ואני שוב אתן את המטאפורה שלי למצב-ממנים מתמחה לניהול חברה,מצב זה לא הגיוני!
    כל אחד והדעות שלו ואני עוד יותר מתעצבן על זה שאתה מעוות את המציאות-אף אחד, לפחות אני,עומר וכ'ו לא מתנכלים לנסטי ולהפך-מנסים להתחבר איתה(עובדה-אני שאלתי אותה עצות לגבי צילום דברים ביוטיוב והיא עזרה לי רבות).
    אם אתה חושב שבתור ראשי אני אתרום לפורום-אני חולק על דעתך, גם מתוך חוסר זמן עקב עבודה וגם מתוך אי יצירתיות.אך בתור ראשי הייתי מחזיר את המצב לקדמותו-שכולם היו יכולים לשנות כינוי ולא המלכות של ווינר.
    בניגוד לקטע הזה הייתי יכול להוסיף צ'ופרים נחמדים לווינר-להוסיף באנר כמו שהיה בימים שלפני המערכת הזאת(כשהגעתי לפורום) להוסיף הטבות בפורום v.i.p ועוד דברים, אבל לא להוריד מהמשתמשים הרגילים!
    אני בטוח שאתה לא תתייחס לזה, כי אף פעם ההנהלה הגבוהה לא מתייחסת להצעות שיש לי, אבל כדאי לך לחשוב על זה אם אתה רוצה שלא יתפתח פה מרד נגדך, ואם תשאל אותי או את אלכס-זה קצת מבאס שזו הסיבה שמורידים אותך-מרד משתמשים.
    אני לא אכנס לפרטים אבל אני חושב שיש לך רבה טעויות בחלק מהדברים שאתה אומר פה.
    בכל אופן, עד כה איתי מבצע את התפקיד שלו על הצד הטוב ביותר, ובלי לפגוע בך - הוא עושה את זה יותר טוב ממך בזמן שאתה היית בתפקיד.
    ואני חוזר ושוב על מה שאמרתי גם למישהו אחר באשכול הזה, לא מתפקידכם לשפוט אנשים אם הם מתאימים לתפקיד או לא.

10. NYO HO HO
    ציטוט פורסם במקור על ידי yort3m צפה בהודעה
    אני לא אכנס לפרטים אבל אני חושב שיש לך רבה טעויות בחלק מהדברים שאתה אומר פה.
    בכל אופן, עד כה איתי מבצע את התפקיד שלו על הצד הטוב ביותר, ובלי לפגוע בך - הוא עושה את זה יותר טוב ממך בזמן שאתה היית בתפקיד.
    ואני חוזר ושוב על מה שאמרתי גם למישהו אחר באשכול הזה, לא מתפקידכם לשפוט אנשים אם הם מתאימים לתפקיד או לא.
    אני מודה שאני לא עשיתי עבודה טובה ואני גם לא אמרתי שאיתי עושה עבודה גרועה כמכלול, כי יש לו מגננות.
    אני אומר שבאותו רגע ההחלטה הייתה שגויה.
    NYO HO HO BITCH

11. משתמש מנוסה
    ואני אומר שאתה מבלבל את המוח =0
    הפורום מת לגמריי!!!!!!!

12. NYO HO HO
    ציטוט פורסם במקור על ידי kittym צפה בהודעה
    ואני אומר שאתה מבלבל את המוח =0
    אני לא מבלבל שום מוח.
    אני רק אומר את האמת-אף אחד בכלל לא רוצה את המצב הזה חוץ מהיטמן,רותם,איתי ועכשיו גם אלכס.
    4 נגד 30, נראלי ששלושים מנצחים אלא אם כן זה סון גוקו, קנפאצ'י,ישו וסופרמן.
    NYO HO HO BITCH

13. משתמש מנוסה
    באיזה עולם אתה חיי? איפה אתה חיי?

אתה באמת חושב שאם 30 אנשים יהיו נגדו אז יורידו אותו? אתה חי בסרט חח
    הפורום מת לגמריי!!!!!!!

14. מנהל ראשי
    שם: אדם
    מה הבעיה שלך עם המצב הנוכחי את זה עוד לא הבנתי!!

15. NYO HO HO
    ציטוט פורסם במקור על ידי peterpan צפה בהודעה
    מה הבעיה שלך עם המצב הנוכחי את זה עוד לא הבנתי!!
    זה לא הוגן שלוקחים מהמשתמשים דברים ואח"כ מציעים להם את זה ב"תשלום".
    אני לא היחיד שחושב את זה.
    NYO HO HO BITCH

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •