Pokemon GO
עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון ... 234
מציג תוצאות 46 עד 50 מתוך 50
  1. משתמש מנוסה
    טוב אז למי שלא מכיר לי קוראים שלומי, הצטרפתי לפורום בשנת 2009 (כמעט עשר שנים) שם המשתמש שלי היה הרבה זמן Meganium אבל שיניתי לפני כמה שניל ל-Sharpedo. כיום אני בן 23, עובד בצוות בידור במלון ספורט קלאב באילת, הספקתי להופיע בשתי הצגות של ישרוטל ואפילו בהצגה בתיאטרון רויאל גארדן עם יובל המבולבל והקלמרים, הצגה מצחיקה ומוצלחת שתעלה בזמן הקרוב לוי או די אז תוכלו לראות אותי בלייב בטלוויזיה נהנה מאוד מהעבודה לי והאהבה שלי לפוקימון לא נעלמה לעולם. לפני שהתחלתי לעבוד בצוות בידור הייתי ממלצר בערבים ובבוקר הייתי עובד בצהרון של ילדים מכיתה א-ג. הם כולם שם היו צופים בביבלייד ובכל הסדרות הקקה שיש לילדים היום ואני החלטתי שאני מחזיר אותם למקורות ומראה להם פוקמימון,ואני שמח להגיד שהרבה ילדים התיילו לאהוב פוקימון בזכותי, התחילו לראות פוקימון לבד בבית. יש סיפור מעניין מאחורי זה אם מישהו ירצה לשמוע שיגיד לי. וזהו מתכנן למצוא עבודה עם ילדים/בני נוער ואפילו להתקדם בתחום המשחק. התגעגעתי מלא לפורום, טוב שהוא עדיין קיים!

2. Water, Earth, Fire, Air.
    שם: עומר
    חשבתי שכתבתי פה.. מסתבר שלא
    קוראים לי עומר, ניהלתי פה כמה פורומים והפורום הזה מאוד עזר לי בתקופת הילדות, נהנתי מהרבה רגעים כאן והמון אנשים שלא אשכח
    לא זכור לי מתי הצטרפתי, כיום משרת בחיל המודיעין ביחידה מוכרת, משתדל להעביר את החמש שנים שלי בצהל כמה שיותר מהר.
    תודה שקראתם,עומר.

עליתי לניהול פורום פוקימון כללי בתאריך 26.5
    ופרשתי באיזה שהו יום.
    לכל עזרה או חפירה,כל דבר אפילו התלבטות פנו אליי בפרטי (תלחצו על הסמל כדי לשלוח הודעה)

]

3. bbuuuii
    שם: עידן
    ציטוט פורסם במקור על ידי Element צפה בהודעה
    חשבתי שכתבתי פה.. מסתבר שלא
    קוראים לי עומר, ניהלתי פה כמה פורומים והפורום הזה מאוד עזר לי בתקופת הילדות, נהנתי מהרבה רגעים כאן והמון אנשים שלא אשכח
    לא זכור לי מתי הצטרפתי, כיום משרת בחיל המודיעין ביחידה מוכרת, משתדל להעביר את החמש שנים שלי בצהל כמה שיותר מהר.
    מה איתך ילד

Spoiler ספוילר

4. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    עמית לוין aka עמיטריד
    הגעתי לפה בגיל 13 14 בעקבות חבר שהיה פה גם (פרש בערך חצי שנה אחרי שהגעתי לא היה מוכר פה כל כך).
    הגעתי בגלל פוקימון, נשארתי בגלל האנשים, עזבי בגלל עומס בחיים האמיתיים..
    היום בן 20 עוד שניה 21 מחכה לשחרור (עוד שנה ושבוע אבל מי סופר...) מפקד בשריון.
    אממ מה עוד..

כמו תמיד. עמיטריד.

5. זה אני פקוקי
    שם: סקילה זה אח
    איזה מוזר, הגבתי תגובה מושקעת ומשום מה היא לא צלחה את שלב ההתפרסמות.
    שלום, אני דור, פקוקי , וואטאבר. הגעתי לפורום אחרי שהוא נהיה כללי, כי רציתי כמובן לשאול את stm שאלות. הייתי חננה וקראתי לעצמי A R C E U S. מאז החלפתי הרבה ניקניימז אבל נותרתי חננה.
    קיצר, מהפוקימון אלון גרר אותי לנו"ד וגיליתי את יכולותיי כספאמר, אני, אלון ועומר/אופק דרודיגון טחנו נוד"ים כמו מקצרה. היה תענוג.
    כל הניקניימז שהיו לי, לפחות אלה שאני זוכר:
    Kaki1234, A R C E U S, Guns n roses, joey tribbiani, tom cruize, סקילה זה אח, pakuki, kookipakuki, _פקוקי, Yort3m6 (במרד היורטמים הזכור לטוב), ואז עוד איזה פקוקי ואז, כבר אלף ימים אני סבא פנחס.
    אין מה לומר, העברתי פה את מיטב שנותיי 13-16, ורהבם עמל ואוון.
    כיום אני בן 19, עוד מעט עשרים, שנה שנייה בתכנית לפני צבא.

איפה הפלופים, למשל? שקד ונדב?
    IMA LADY

עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון ... 234

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •