Pokemon GO
עמוד 86 מתוך 89 ראשוןראשון ... 36768485868788 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1,276 עד 1,290 מתוך 1329
  1. משתמש על פעיל
    שם: אלמוג,דאלאמבר-שם ספרטה-מיקום
    ~מוריס~

עקרונית אתה אמור לקבל אזומריל כי הגעת למרכז אבל יש לך מריל חחח. ננצל את זה כדי לתת לך את הזוהר
    ~~~~~
    "טוב, בואו נכנס למרכז מחקר הזה, אני חושב שיכלו לתת לי קצת מידע נגיד עם מריל" אתה מחליט וכולם מסכימים. אתם נכנסים פנימה וישר מדען בחלוק כחלחל מברך אתכם. "או! שלום. באתם לבקר במרכז?" הוא שואל ואתם מהנהנים. הוא סורק אתכם בזריזות וישר מתלהב שהוא רואה את מריל. "וואוו המריל שלך נראה ממש טוב! הוא גם נראה די קרוב להתפתחות" הוא מוסיף ומריל מקפץ בשמחה. המדען מראה לכם את הפוקימונים שהם חוקרים כרגע במכון-בעיקר מג'יקארפים, פיבאסים והקשר ביניהם. הוא מסביר לך מעט על המחקר שלהם שעל פי דעתם שני הפוקמונים האילו התפתחו מאותו פוקימון קדמון. בסוף הסיור המדען לוקח אתכם לחדר נוסף. "האמת שבדיוק סיימנו לחקור פוקימון אחד, שנשמח לתת לך" הוא אומר ומצביע על פוקימון קטן בפינת החדר.

מיסטי סורקת אותו בדקס "שלוס, פוקימון האגמים. הצבע והצורה שלו משתנים בהתאם לסביבה בה הוא נולד" הדקס מצפצף. "היי מוריס, תראה-הצבע שלו שונה מהצבע של השלוס בדקס" אומרת מיסטי בסקרנות ומראה לך את התמונה בדקס-היא צודקת, השלוס שבדקס ורוד יותר מהשלוס שמולך-האדמדם יותר.

נו באמת יש לי כבר שני פוקימוני אדמה לא רוצה אחד נוסף
    ----------------------------------------------------
    "מסיטי אם את רוצה את מומזמנת לקבל אותו , אני פחות החברתי" אני אומר וממשיך ללכת לכיוון העיר הבאה

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

2. אני שלד
    שם: עמית
    ציטוט פורסם במקור על ידי Alice צפה בהודעה
    ~ג'מי~

אתה שולח כדור חשמל ומנסה לקפוץ במטרה להתחמק מהעלים, אתה מתחמק מכולם חוץ מאחד שפוער חתך קטן ברגל שלך. אתה מנצל את הקפיצה כדי להנחית זנב ברזל על הנער, ואתה מצליח. הנער קם, ונראה מעט מבולבל. הוא מרים את ידיו קדימה ויוצר משהו שנראה כמו טורנדו מלא בעלים-בערך בגובה שלך-והטורנדו נע לעברך!
    אני מחשב מהר במוח מה הסיכוי שאני מצליח להתחמק מהטורנדו, ומגיע למסקנה שאני לא יכול.
    פתאום עולי לי רעיון, 'אולי.. אולי אם ארוץ מהר אל תוך ההוריקן אצליח לצאת מהצד השני עם מינימום נזק ולתקוף..'
    אני שם ידיים לפני בצורת חץ (קצת כמו קפיצת ראש אבל הידיים מופנות ישר) ומתחיל לרוץ לעבר הטורנדו, לפני ההגעה אליו אני שולח כדור אנרגיה ומסתער, בתכנון שאם הדבר יעבור בשלום אתקוף את המעורב בזנב ברזל שוב.

Spoiler ספוילר

3. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    ~בריאן~

"סקיילר" אתה ניגש לסקיילר בריצנות. "אני יודע שעברת הרבה.. אבל אני רוצה שתישארי איתנו. נוכל להיות שותפים! נשמור ונדאג אחד לשני" אתה אומר לה בחיוך בטוח, והיא מחזירה לך חיוך קטן בחזרה. דרטיני מטפס על הכתף שלך ומביט בך במבט בוחן. "אני חושב שזה יהיה הדבר הכי נכון לעשות" אתה שומע אותו לוחש לסקיילר שמהנהת. "בואו נילחם! יש לנו מכון לנצח בו!" אתה אומר בחיוך ומוביל את כולם למרכז הקרבות.
    אישה מברכת אתכם בכניסה למגדל הגבוהה שמכיל את מרכז הקרבות. "שלום! ברוכים הבאים למרכז הקרבות. כדי להשתתף עליכם להירשם יחד עם פוקימון אחד. אתם תעברו שלוש קומות-בכל קומה תלחמו מול מעורב ופוקימון. לגמר בקומה השלישית יעלו רק שניים שיילחמו אחד נגד השני. האם תרצו להירשם?" היא שואלת לאחר שהיא מסיימת להסביר את החוקים.

~מייק~
    'אני לא אפול בזה שוב' אתה חושב לעצמך ומשתמש בטעינה פרבולית (שאיפה פרבולית חחח), למרות שאתה מוודא שהיא חלשה יותר. הטעינה פוגעת בלונה שלא זזה יותר מידי. "קרה משהו?", אתה שואל. בדיוק באותו הרגע לינה מרימה את ראשה להביט בך-ומשגרת לעברך קרן על! נראה שהסיבה שהיא נשארה שפופה הייתה כדי לטעון קרן על!. הקרן העוצמתית פוגעת בך ומעיפה אותך לאחור בחוזקה. אתה חש כאב מתפשט באזור בית החזה שלך. "אני בסדר" עונה לונה בחיוך.

~מוריס~
    חחח מה אכפת לך אין לך הגבלת פוקימונים
    ~~
    מיסטי נראת מאושרת מההזדמנות להוסיף שלוס לפוקימונים שלה ומסכימה מיד. אתם מודים למדען ויוצאים מהמכון. אתם ממשיכים ללכת ומתחילים לראות שכמות שדות הפרחים סביבכם גדלה ככל שאתם מתקרבים לעיר. העיר פלאורומה היא עיר מלאה בבתים כפריים קטנים ומלאה בפרחים במלוא צבעי הקשת. היופי של העיר מסחרר. "תיזהרו. זאת העיר הידועה ביותר שהארי שולט בה" לוחשת מיסטי, שנראת דרוכה מהרגיל. לילית נצמדת אליה בחשש.
    דברים בעיר:
    -חנות
    -מכון
    -מרכז פוקימונים
    -חממה

~ג'מי~

אתה מחשב מהר במוחך מה הסיכויים שתצליח להתחמק מהטורנדו ומבין שלא תוכל. עולה במוחך רעיון לפתע-ואתה מחליט ליישם אותו. אתה רץ במהירות אל כיוון הטורנדו שידייך מושטת לפנים בצורת חץ, רגע לפני שאתה מגיעה אליו אתה משלח כדור אנרגיה ומסתער. כדור האנרגיה מפלח את הטורנדו, יותר חור רגעי קטן במרכזו-אתה עובר את הטרנדו במהירות ומרגיש אותו נסגר חזרה על הרגל שלך. המכה צורבת אבל אתה מצליח לעבור לצד השני!. הנער מביט בך בתדהמה, נראה שכדור האנרגיה שלך פגע לו בבטן!. הוא נופל ארצה, מותש. "אתה יכול לעבור" הוא ממלמל.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

4. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    [SIZE=5]
    ~מייק~
    'אני לא אפול בזה שוב' אתה חושב לעצמך ומשתמש בטעינה פרבולית (שאיפה פרבולית חחח), למרות שאתה מוודא שהיא חלשה יותר. הטעינה פוגעת בלונה שלא זזה יותר מידי. "קרה משהו?", אתה שואל. בדיוק באותו הרגע לינה מרימה את ראשה להביט בך-ומשגרת לעברך קרן על! נראה שהסיבה שהיא נשארה שפופה הייתה כדי לטעון קרן על!. הקרן העוצמתית פוגעת בך ומעיפה אותך לאחור בחוזקה. אתה חש כאב מתפשט באזור בית החזה שלך. "אני בסדר" עונה לונה בחיוך.
    אמרתי שאני נשאר דרוך אבל....
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "שונא אותך" אומר בין נשימותיי בצחוק, ובאפתח את הקולר, אתעורר ואשתמש בטעינה הפרבולית הכי חזקה שאני יכול על לונה אנצל את נמוחת אחרי קרן העל. אקווה שהכאב בחזה יעבור.
    Spoiler ספוילר

5. אני שלד
    שם: עמית
    ~בריאן~

"סקיילר" אתה ניגש לסקיילר בריצנות. "אני יודע שעברת הרבה.. אבל אני רוצה שתישארי איתנו. נוכל להיות שותפים! נשמור ונדאג אחד לשני" אתה אומר לה בחיוך בטוח, והיא מחזירה לך חיוך קטן בחזרה. דרטיני מטפס על הכתף שלך ומביט בך במבט בוחן. "אני חושב שזה יהיה הדבר הכי נכון לעשות" אתה שומע אותו לוחש לסקיילר שמהנהת. "בואו נילחם! יש לנו מכון לנצח בו!" אתה אומר בחיוך ומוביל את כולם למרכז הקרבות.
    אישה מברכת אתכם בכניסה למגדל הגבוהה שמכיל את מרכז הקרבות. "שלום! ברוכים הבאים למרכז הקרבות. כדי להשתתף עליכם להירשם יחד עם פוקימון אחד. אתם תעברו שלוש קומות-בכל קומה תלחמו מול מעורב ופוקימון. לגמר בקומה השלישית יעלו רק שניים שיילחמו אחד נגד השני. האם תרצו להירשם?" היא שואלת לאחר שהיא מסיימת להסביר את החוקים.

~מייק~

~מוריס~
    ~~
    מיסטי נראת מאושרת מההזדמנות להוסיף שלוס לפוקימונים שלה ומסכימה מיד. אתם מודים למדען ויוצאים מהמכון. אתם ממשיכים ללכת ומתחילים לראות שכמות שדות הפרחים סביבכם גדלה ככל שאתם מתקרבים לעיר. העיר פלאורומה היא עיר מלאה בבתים כפריים קטנים ומלאה בפרחים במלוא צבעי הקשת. היופי של העיר מסחרר. "תיזהרו. זאת העיר הידועה ביותר שהארי שולט בה" לוחשת מיסטי, שנראת דרוכה מהרגיל. לילית נצמדת אליה בחשש.
    דברים בעיר:
    -חנות
    -מכון
    -מרכז פוקימונים
    -חממה

~ג'מי~

אתה מחשב מהר במוחך מה הסיכויים שתצליח להתחמק מהטורנדו ומבין שלא תוכל. עולה במוחך רעיון לפתע-ואתה מחליט ליישם אותו. אתה רץ במהירות אל כיוון הטורנדו שידייך מושטת לפנים בצורת חץ, רגע לפני שאתה מגיעה אליו אתה משלח כדור אנרגיה ומסתער. כדור האנרגיה מפלח את הטורנדו, יותר חור רגעי קטן במרכזו-אתה עובר את הטרנדו במהירות ומרגיש אותו נסגר חזרה על הרגל שלך. המכה צורבת אבל אתה מצליח לעבור לצד השני!. הנער מביט בך בתדהמה, נראה שכדור האנרגיה שלך פגע לו בבטן!. הוא נופל ארצה, מותש. "אתה יכול לעבור" הוא ממלמל.
    מלך האסטרטגיה
    אני אתנה אני
    ~~~~
    "תודה!" אני צועק לאחור אחרי שכבר התחלתי לרוץ אל עבר המכשול הבא
    פתאום אני עובר להליכה ונעצר בפתאומיות
    "רגע אחד.. אולי.. ג'קסון! אתה חושב שתוכל לעוף למעלה ולנסות ולאתר את לינה?"

Spoiler ספוילר

6. משתמש מנוסה
    ~בריאן~

~מייק~

~מוריס~
    ~~
    דברים בעיר:
    -חנות
    -מכון
    -מרכז פוקימונים
    -חממה

~ג'מי~

חח רק אחד?

"כן. טדיאורסה?" אומר לו בחיוך ואראה שהוא מסכים. "בוא נתחיל! השאר תנסו להתעמן בינכם לבין עצמיכם. רק אל תתרחקו!" אומר להם ואמתין תדריך אותי

7. משתמש על פעיל
    ~מוריס~
    ~~
    דברים בעיר:
    -חנות
    -מכון
    -מרכז פוקימונים
    -חממה

אם אין הגבלת פוקימונים אני יכול להחזיר את האייל שלי ?
    ------------------------------------------------
    " בואו נלך למרכז הפוקימונים להחזיר חבר ישן למסע שלנו , מה דעתכם ?" אני שואל והולך לשם.

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

8. student of Gakuen Alice
    ~מייק~
    לא אומר שהצלחת להתחמק
    ~~
    "שונא אותך" אתה אומר בין נשימותייך, צוחק. אתה פותח את הקולר שלך ומרגיש את החשמל מצטבר בכמויות גדולות יותר מאי פעם בקולר שלך. אתה משתמש בטעינה פרבולית על לונה, שעדיין לא יכולה לזוז יותר מידי אחרי קרן העל ופוגע בה במלא העוצמה. היא מתנשמת בכבדות "התחזקת" היא מצליחה לומר, מביטה בך בחיוך קטן. אתה מבחין באור בוהק מזווית העין שלך-אתה מסתנוור לרגע ושאתה מצליח לפקוח את העיניים אתה מבחין בפוקימון עומד במקום שבו טריטוגה עמד רק לפני רגע-

~ג'ימי~

"תודה!" אתה צועק לאחור תוך כדי ריצה. לפתע את נעצר, רעיון עולה במוחך. אתה מבקש מג'קסון לעוף לאתר את לינה, הוא מהנהן ועולה לאוויר. לאחר כמה דק הוא חוזר. "בואו אחריי" הוא ממלמל ומוביל אתכם דרך סבך המבוך, מקפיד שאתם מאחוריו כל הזמן. לא עובר זמן רב ואתה מגיע למרכז המבוך! מרכז המבוך מעוצב בדיוק כמו זירת קרב רגילה עם משטח דשא. מנהיגת המכון עומדת בקצה השני של הזירה, מחייכת. לינה עומדת בצד-בריאה ושלמה חוץ מזה שידה השמאלית קשורה בגפן לאחד מקירות הצמחים. "קרב של אחד על אחד-אני נגדך" מסבירה מהיגת המכון בחיוך.

~בריאן~
    יאפפ
    __
    "כן. טדיאורסה?" אתה אומר בחיוך. "ברור שכן!" עונה טדיאורסה בהתלהבות. אתה מבקש מהפוקימונים שלך להתאמן בינתיים אבל לא להתרחק. אתה נכנס למעלית שמתחילה להעלות למעלה ועוצרת בקומה "1". אתה נכנס לרחבה מלאת אנשים. מסך ענק מוצב על הקיר ועליו תמונות של כל האנשים בחדר. התמונות מתחילות להתערבב עד שהן נעצרות, מחולקות לזוגות. אתה מאתר את התמונה שלך עם הכיתוב "חדר 5". אתה הולך לחדר 5 שבו היריב שלך כבר מחכה.
    Spoiler ספוילר

"היי, אני לין" אומרת הנערה בחיוך שהצופר לתחילת הקרב נשמע.

~מוריס~
    יאפ
    ~
    "בואו נלך למרכז הפוקימונים להחזיר חבר ישן למסע שלנן, מה דעתכם?" אתה שואל וכולם מחייכים בשמחה, מבינים מה אתה הולך לעשות. אתה מגיע למרכז הפוקימונים וניגש למחשב. אתה מצלצל לפרופסור שמיד עונה. "הו! מוריס! מזמן לא שמעתי ממך. איפה אתה עכשיו? איך המסע מתקדם?" הוא שואל בשמחה.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

9. היזהרו מחיקויים!
    ~מייק~
    לא אומר שהצלחת להתחמק
    ~~
    "שונא אותך" אתה אומר בין נשימותייך, צוחק. אתה פותח את הקולר שלך ומרגיש את החשמל מצטבר בכמויות גדולות יותר מאי פעם בקולר שלך. אתה משתמש בטעינה פרבולית על לונה, שעדיין לא יכולה לזוז יותר מידי אחרי קרן העל ופוגע בה במלא העוצמה. היא מתנשמת בכבדות "התחזקת" היא מצליחה לומר, מביטה בך בחיוך קטן. אתה מבחין באור בוהק מזווית העין שלך-אתה מסתנוור לרגע ושאתה מצליח לפקוח את העיניים אתה מבחין בפוקימון עומד במקום שבו טריטוגה עמד רק לפני רגע-
    "וואו" אומר. "לונה, בוא נעשה הפסקה רגע" אומר ואסמן לה עם היד, בעודי בוהה בסופר-צב הזה. אשאל:"טירטוגה, זה אתה? התפתחת?" בזמן שאני סורק אותו בפוקידע. אתרשם מגודלו ומחוזקו.
    Spoiler ספוילר

10. blue To My Bones
    שם: Noawsomeness
    ~מייקל~

"רגע.. זהו זה!" אתה צורח בגאווה שאתה מבין שהוא רגיש למתקפות לחימה. צ'ימצ'אר רץ אל עבר מייטהינה ומתחיל להשתמש בבעיטות כפולות אחת אחרי השנייה, במהרה מייטהינה מתעלף ולא מסוגל להילחם יותר!. הנערה מצביע לעבר הדלת הבאה ואומרת לך לעבור בה. אתה נכנס לחדר שהזירה שבו עמוקה יחסית, כמו בריכה ומלאה בלבה! ישנם אבנים גדולות במרחקים קבועים לכל אורך הזירה. בצד השני, עומד מאמן עם שיער אדום בוהק ושני פוקימונים עומדים על שתי האבנים הקרובות אליו. "ברוך הבא למכון! אני פליים מנהיג המכון, כדי לנצח במכון תצטרך להביס את שני הפוקימונים שלי!"
    *רגע, צ'ימצ'אר אמור להתמודד לבד מול שניהם..?
    --------------------------------------------
    "פלריאון ומגבי... זה לא טוב. מגבי הוא פוקימון חזק במיוחד, ופלריאון חסין לחלוטין מפני מתקפות אש. נצטרך לסמוך על היכולות הפיזיות שלך הפעם, נקווה שזה יספיק. אתה מוכן?" אפנה לצ'ימצ'אר ואקווה שהוא מוכן להתמודד עם שני הפוקימונים ביחד. "זה ותעשה את זה הכי טוב שאתה רק יכול!"

11. משתמש על פעיל
    ~מוריס~
    יאפ
    ~
    "בואו נלך למרכז הפוקימונים להחזיר חבר ישן למסע שלנן, מה דעתכם?" אתה שואל וכולם מחייכים בשמחה, מבינים מה אתה הולך לעשות. אתה מגיע למרכז הפוקימונים וניגש למחשב. אתה מצלצל לפרופסור שמיד עונה. "הו! מוריס! מזמן לא שמעתי ממך. איפה אתה עכשיו? איך המסע מתקדם?" הוא שואל בשמחה.

" אני מתקדם מעולה רכשתי המון חברים פוקימון , עברתי איזה שלוש מכונים ואל תדאג אני עדיין שומר על לילית כמו שביקשת . הייתי רוצה להחזיר את פוקימון האייל שלי , אני מתגעגע אליו"

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

12. משתמש מנוסה
    ~מייק~
    לא אומר שהצלחת להתחמק
    ~~

~ג'ימי~

"תודה!" אתה צועק לאחור תוך כדי ריצה. לפתע את נעצר, רעיון עולה במוחך. אתה מבקש מג'קסון לעוף לאתר את לינה, הוא מהנהן ועולה לאוויר. לאחר כמה דק הוא חוזר. "בואו אחריי" הוא ממלמל ומוביל אתכם דרך סבך המבוך, מקפיד שאתם מאחוריו כל הזמן. לא עובר זמן רב ואתה מגיע למרכז המבוך! מרכז המבוך מעוצב בדיוק כמו זירת קרב רגילה עם משטח דשא. מנהיגת המכון עומדת בקצה השני של הזירה, מחייכת. לינה עומדת בצד-בריאה ושלמה חוץ מזה שידה השמאלית קשורה בגפן לאחד מקירות הצמחים. "קרב של אחד על אחד-אני נגדך" מסבירה מהיגת המכון בחיוך.

~בריאן~
    יאפפ
    __
    "כן. טדיאורסה?" אתה אומר בחיוך. "ברור שכן!" עונה טדיאורסה בהתלהבות. אתה מבקש מהפוקימונים שלך להתאמן בינתיים אבל לא להתרחק. אתה נכנס למעלית שמתחילה להעלות למעלה ועוצרת בקומה "1". אתה נכנס לרחבה מלאת אנשים. מסך ענק מוצב על הקיר ועליו תמונות של כל האנשים בחדר. התמונות מתחילות להתערבב עד שהן נעצרות, מחולקות לזוגות. אתה מאתר את התמונה שלך עם הכיתוב "חדר 5". אתה הולך לחדר 5 שבו היריב שלך כבר מחכה.
    Spoiler ספוילר

"היי, אני לין" אומרת הנערה בחיוך שהצופר לתחילת הקרב נשמע.

~מוריס~
    יאפ
    ~
    "קדימה טדיאורסה!" אקרא בהתלהבות. "טדיאורסה תשתמש בצוות כפול! ואז בטופרי מתכת!" אורה לו

13. student of Gakuen Alice
    ~מייק~
    "וואוו" אומר ומבקש מלונה לעשות הפסקה לרגע. "טירטוגה, זה אתה? התפתחת?" אתה שואל. "אני.. חושב שכן?" עונה לך הפוקימון ומביט בהלם בעצמו. אתה מדליק את הדקס שלך שמצפצף "קאראקוסטה, פוקימון הצב והמפותח של טירטוגה. השריון שלו חזק מאוד" מזמזמם הדקס. קאבוטו מביט בקאראקוסטה בשוק. "מזל טוב!" לונה מברכת את קאראקוסטה (בוא פשוט נקרא לנו קארי) בשמחה. אתה שומע רעש מוזר מאחורייך ומסתובב. פוקימון קטן עכברי צהוב יוצא מבין השיחים והוא נראה בפאניקה . הוא מביט לשני הצדדים ומתפקס עליכם. "רוצו! הם פה! הם יבואו! מעורבים בסכנה!" הוא אומר בקול גבוהה ולחוץ. הליוליסק מתקרב אליו ומחליף איתו כמה מילים בעזרת זרמים חשמליים, הזרמים לא נוגעים בך כך שאתה לא מבין בדיוק מה הולך. גם הליוליסק נראה די לחוץ עכשיו.

~מייקל~
    לאלא זה 2 על 2. תוציא עוד אחד
    ~~
    "פלאריאון ומגבי.. זה לא טוב. מגבי הוא פוקימון חזק במיוחד, ופלריאון חסין לחלוטין מפני מתקפות אש. נצטרך לסמוך על היכולות הפיזיות שלך הפעם, נקווה שזה יספיק. אתה מוכן?" אתה פונה לצ'ימצ'אר שמהנהן. "צ'ימצ'אר.. בחירה מעניינת. מי יהיה הפוקימון השני שלך?" שואל מנהיג המכון בחיוך סקרן.

~מוריס~
    "או כמובן. סקידו" אומר הפרופסור בחיוך. סקידו קופץ מול המסך בהתלהבות ולוקח לפרופסור כמה רגעים לשכנע אותו לעמוד בלי לזוז במכונת השיגור. תוך כמה דקות סקידו מופיע במכונה שליידך! אתה בקושי מספיק לזוז לפני שהוא קופץ עלייך בשמחה.

~בריאן~
    אתה גם נלחם אם זה לא היה ברור
    ~
    "קדימה טדיאורסה!" אתה קורא בהתלהבות. טדיאורסה מכפיל את עצמו ועוד שני טדיאורסות מופיעים לצידו. שלושת הטדיאורסות רצים אל עבר סנייבי ומכים בו בטופרי מתכת, וסנייבי עף לאחור. "Tל תשכח שגם אני פה!" אומרת לין בחיוך ושני גפנים ארוכים יוצאים מצווארה ומצליפים בך!. סנייבי משתמש באותה התקפה כדי לפגוע בטדיאורסה, שמתחמק ברגע האחרון.

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

14. היזהרו מחיקויים!
    ציטוט פורסם במקור על ידי alice צפה בהודעה
    ~מייק~
    "וואוו" אומר ומבקש מלונה לעשות הפסקה לרגע. "טירטוגה, זה אתה? התפתחת?" אתה שואל. "אני.. חושב שכן?" עונה לך הפוקימון ומביט בהלם בעצמו. אתה מדליק את הדקס שלך שמצפצף "קאראקוסטה, פוקימון הצב והמפותח של טירטוגה. השריון שלו חזק מאוד" מזמזמם הדקס. קאבוטו מביט בקאראקוסטה בשוק. "מזל טוב!" לונה מברכת את קאראקוסטה (בוא פשוט נקרא לנו קארי) בשמחה. אתה שומע רעש מוזר מאחורייך ומסתובב. פוקימון קטן עכברי צהוב יוצא מבין השיחים והוא נראה בפאניקה . הוא מביט לשני הצדדים ומתפקס עליכם. "רוצו! הם פה! הם יבואו! מעורבים בסכנה!" הוא אומר בקול גבוהה ולחוץ. הליוליסק מתקרב אליו ומחליף איתו כמה מילים בעזרת זרמים חשמליים, הזרמים לא נוגעים בך כך שאתה לא מבין בדיוק מה הולך. גם הליוליסק נראה די לחוץ עכשיו.
    אה זה התנקמות כאילו? על השטן שהבאתי לך?
    Gg
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "תתאספו כולם!" אומר בזמן שאעביר זרמים חשמליים אל הליוליסק, אתקשר איתו ואשאל:"מה קורה?". לאחר שאבין את גודל הבעיה, אמשיך לברוח אל עבר מכרות אורבורג, אתבצר שם יחד עם כל פוקימוניי. 'מה כבר יכול לקרות עכשיו?' אחשוב לעצמי במרירות.
    Spoiler ספוילר

15. student of Gakuen Alice
    ~מייק~
    האמת, זה קשור לדמות הזאת שאמרתי לך שאני ממש מחכה שתפגוש. פשוט החלטתי להקדים טיפה את המפגש D=
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "תתאספו כולם!" אומר בזמן שאעביר זרמים חשמליים אל הליוליסק, אתקשר איתו ואשאל:"מה קורה?". לאחר שאבין את גודל הבעיה, אמשיך לברוח אל עבר מכרות אורבורג, אתבצר שם יחד עם כל פוקימוניי. 'מה כבר יכול לקרות עכשיו?' אחשוב לעצמי במרירות.

"תתאספו כולם!" אתה אומר, מעביר זרמים חשמליים בינך לבין הליוליסק. "יש פה בסיס נסתר של הארי, יש שם לפחות עשרה מעורבים כלואים ועוד המון פוקימונים. אף אחד מעולם לא הצליח לברוח משם חוץ מדדנה, שהיה לו מזל גדול והצליח להתחמק לפני כשעה ומאז הוא רק רץ ומתרחק. הוא אומר שחייל גרוע יותר מכל דבר שהוא ראה אי פעם בדיוק הגיע למקום, לפי מה שהוא שמע-כדי להעביר איזה מעורב שהם לכדו לא מזמן לדרך 49. הוא מפחד שהם יחזרו ללכוד אותו" מסביר הליוליסק. אתה נכנס עמוק יותר למכרות אורבורג. 'מה כבר יכול לקרות עכשיו?' אתה חושב לעצמך במרירות.
    what will u do?

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

עמוד 86 מתוך 89 ראשוןראשון ... 36768485868788 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •