Pokemon GO
עמוד 12 מתוך 97 ראשוןראשון ... 210111213142262 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 166 עד 180 מתוך 1446
  1. the bitch is back
    לוקאס-
    האחות ג'וי מעט מצחקקת "זה לא עולה לך כלום. אף פעם לא ישנת במרכז?" שואלת "אני אומרת להשכיר, כי זה נשמע יותר טוב מ'להשאיל' חדר" מוסיפה.
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

2. מורחקים
    ציטוט פורסם במקור על ידי Ritsuka kun צפה בהודעה
    לוקאס-
    האחות ג'וי מעט מצחקקת "זה לא עולה לך כלום. אף פעם לא ישנת במרכז?" שואלת "אני אומרת להשכיר, כי זה נשמע יותר טוב מ'להשאיל' חדר" מוסיפה.
    אגחך במבוכה "חחח לא.. רק התחלתי היום את המסע שלי" אומר לה "טוב תודה" אומר כשהיא תביא לי את המפתח ואלך לחדר שלי, אוציא שם את שלושת הפוקימונים
    "אתם בטח רוצים לאכול?" אומר ואוציא אוכל בשבילם ובשבילי מהתיק. עד שנסיים לאכול כבר בטח הגיע הזמן לישון " אם נישן מוקדם נקום מוקדם ונוכל להתאמן ולהגיע למכון כבר מחר!" אומר "אז יאללה בואו נלך לישון"

3. מנהל ראשי
    שם: אדם
    לנשום אנשים! חח

אדם-
    צ'ארמנדר פולט פיהוק קל, ומשועמם למראה, אבל פותח את פיו ונוהם בקול גבוהה ועבה, המרתיע את בידוף בתזוזתו, ורק נפגע ממתח כבר של כדורי אש קטנים היוצאים מזנבו של צ'ארמנדר.
    בידוף, לא נראה שמוותר ומתכדרר ככדור ונראה עמיד יותר, אם נקרא לזה כך, ואז הוא רץ במהירות לעברו של צ'ארמנדר שוב עם חבטה, ומצליח להפיל אותו על גבו.

לוקאס-
    עד שאתה יוצא מהיער הגדול, אתה מרואה שכבר מתחיל להחשיך בחוץ, והשמש מתחילה לשקוע באופק. אתה מנער את ראשך ונכנס היישר למרכז גדול. ושם לא יותר משלוש אחיות ג'וי מברכות אותך לשלום ומסייעות לך כמיטב יכולתן.
    אחרי ששלושת הפוקימונים שלך בריאים ושלמים פונה אליך אחת מהן.
    "היי! האם תרצה גם לקחת חדר להלילה?" שואלת בחיוך "אם כן, אפשרות ההשכרה היא עד שמונה בערב" מוסיפה. אתה מסתכל בשעונך ורואה שהשעה כבר שש וחצי.
    "צ׳ארמנדר תנוח!" אקרא. אולי ננסה את המתקפה האחרונה...

4. the bitch is back
    לוקאס-
    אתה נכנס לחדרך המפואר ומתפלא מגודל החדר, שבו יש חדר שינה, סלון, מטבחון קטן וחדר אמבטיה ענקית עם סאונה והכל.
    אחרי ארוחת ערב קצרה עם שלושת הפוקימונים שלך, אתה מסתכל ורואה איך הצוות שלך מתחיל להתגבש, ונראה ששלושתם מתחילים להסתדר. אילומיס חותכת לספירו את האוכל לחתיכות קטנות, כמו אמא לתינוק ואלקיד משעשע אותם עם מופע אור קולי בעזרת ניצוצות חשמל.
    אחרי מקלחת ארוכה וחמה, אתה יוצא, מחליף בגדים ונכנס למיטה בשעה עשר בלילה כבר. שלושת הפוקימונים שלך מצטופפים איתך במיטה וכולכם הולכים לישון.
    אתם קמים כולכם בשעה מוקדמת בבוקר, בסביבות שש וחצי.

אדם-
    צ'ארמנדר עוצם את עיניו בפיהוק קולני ונרדם במקום וגופו הקטן זוהר באור ורוד בהיר.
    נראה שהוא ריפא את עצמו, אבל שקוע בשינה עמוקה.
    בינתיים בידוף דוחף אותו עוד פעמיים, לפני שצ'ארמנדר מתעורר.
    גיל! 3>

5. מורחקים
    לוקאס-
    אתה נכנס לחדרך המפואר ומתפלא מגודל החדר, שבו יש חדר שינה, סלון, מטבחון קטן וחדר אמבטיה ענקית עם סאונה והכל.
    אחרי ארוחת ערב קצרה עם שלושת הפוקימונים שלך, אתה מסתכל ורואה איך הצוות שלך מתחיל להתגבש, ונראה ששלושתם מתחילים להסתדר. אילומיס חותכת לספירו את האוכל לחתיכות קטנות, כמו אמא לתינוק ואלקיד משעשע אותם עם מופע אור קולי בעזרת ניצוצות חשמל.
    אחרי מקלחת ארוכה וחמה, אתה יוצא, מחליף בגדים ונכנס למיטה בשעה עשר בלילה כבר. שלושת הפוקימונים שלך מצטופפים איתך במיטה וכולכם הולכים לישון.
    אלך לצחצח שיניים ולהתקלח, אחליף לבגדים נוחים יותר לקראת אימון ואכין ארוחת בוקר לכולם, אבדוק את כל הציוד שלא שכחתי כלום ואומר לפוקימונים שלי "טוב בואו, הולכים להתאמן ומיד אחרי זה למכון!" אומר להם, ארד למטה ואתן לאחות ג'וי את המפתח של החדר "תודה על החדר, היה מצויין לישון פה הלילה" אומר ואצא מהמרכז, לכיוון דרך 26.
    "טוב אלקיד, יש מתקפה שאני רוצה ללמד אותך, ספירו אני צריך שתעזור לי, אתה צריך להסביר לאלקיד איך לאגור את האנרגיה שלך בנקודה אחת, כמו שאתה עושה בניקור, אלקיד תנסה ליישם את מה שהוא אומר לך על האגרוף שלך וליצור אגרוף ממוקד או שבירת לבנים, מתקפת לחימה מאוד תעזור לנו בהמשך, תנסו להילחם ביניכם, בגלל שספירו מעופף מתקפת לחימה לא תשפיע עליו מאוד" אומר להם
    "עכשיו אלייך אילומיס, בגלל שאת יותר מתקדמת משניהם את תתאמני איתי, בחוזק את די טובה אבל אני רוצה לשפר את המהירות שלך" אומר ואחפש כמה אבנים על הרצפה "אני אזרוק חמש אבנים לאוויר בכיוונים שונים ואני רוצה שתתפסי כמה שיותר" אומר ואזרוק את האבנים לאוויר

6. מנהל ראשי
    לוקאס-

אדם-
    צ'ארמנדר עוצם את עיניו בפיהוק קולני ונרדם במקום וגופו הקטן זוהר באור ורוד בהיר.
    נראה שהוא ריפא את עצמו, אבל שקוע בשינה עמוקה.
    בינתיים בידוף דוחף אותו עוד פעמיים, לפני שצ'ארמנדר מתעורר.
    "זהו התעוררת? קדימה צא מזה, נהמה ואז גחלת תרוץ לעבר בידוף ואז תשרוט אותו בחוזקה בפנים!"

7. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    בלו-
    איך הגעת לציטוט הזה? חח
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;;;
    אחרי שאת זורקת את הפוקדור והוא נעצר וספינראק נלכד. פי'צו ממהרת בחזרה לפרח שלך, מחזירה אותו לאוזנה ומסתכלת עלייך במין תחושת בלבול. אתה מנסה להבין אותה כשלפתע נערה בעלת שער בלונדיני וארוך, לבושה בשמלת מיני כחולה מתקרבת אליכם.
    "ובכן תראו תראו" אומרת בקול מתנשא, הגורם לך לחרוק שיניים ואוטומטית לשנוא אותה. "ואם זאת לא פיצ'-פיצ'!" קוראת בקול לועג ומסתכלת על פיצ'ו שלך . פיצ'ו צועדת צעד אחורה וחושפת את שינייה הקידמיות "היי אני גלורי!" אומרת בקול מתנשא ומושיטה את ידה קדימה "אני הייתי המאמנת הקודמת של פיצ'- פיצ'" מוסיפה בחיוך וחושפת את שינייה הלבנות כמו סיד.

חחח פיצ-פיצ?
    ~~~~~~~~
    אחליט שלא ללחוץ יד עם הנערה. "לפי ההתנהגות של פיצ'ו-קוראים לה פיצ'ו, לא פי'צ פי'צ. רואים שהתנהגת אליה בצורה נוראה או שלפחות עשית לה משהו רע. אין לי כוונה ללחוץ יד עם מי שפוגע בשותפה שלי" אומר לה בגועל ואלטף את ראשה של פיצ'ו במטרה להרגיע אותה. "היא עשתה לך משהו רע?" אלחש לה באוזן ואחכה לתגובה.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

8. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    [B]
    קארון-
    אתה,תמי וקורפיש מתחילים לרוץ בהיסטריה לצד השני שמהם באו הפוקימונים המסוכנים האלה, ומאחוריכם עדיין מתנהל קרב ענקים, אשר מרעיד את כל היער ואתה מבחין בעוד עשרות פוקימונים, כאלה ואחרים רצים הרחק משם. לאחר כמה דקות ריצה, שנראה שהקרב לא מפסיק, אתם נעצרים בדיוק כשאתם יוצאים מהיער. אתה מסדר את הנשימה ומבחין שמתחיל להחשיך בחוץ.
    לאחר מכן סורק היכן אתם, ומגלה שאתם עומדים בשולי היער, ממש על גבעה גבוהה אשר משקיפה על העיר ג'נטה, העיר הראשונה בדרכך!
    אומר לעבר תמי:" יש! סוף סוף הגענו לעיר ג'נטה! אז, עכשיו כשהגענו, אני מניח שדרכנו נפרדות? אלא אם כן את לא רוצה בכך..." אשאל בצעד אמיץ במיוחד
    Spoiler ספוילר

9. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אלון-
    סאנקורן מתחיל לזהור באור לבן, מעט קסום, אשר מפיץ אור נעים וחמים לכל עבר, ואילו הופיפ שלך מרחפת ממש מעליו והעלים שעל ראשה מתחילים לזהור באור ירוק, אשר נמשך ועוטף את שאריות גופה. המראה נעים, אבל לא מדהים.
    'אוקיי, אוקיי, לא קול' אחשוב לעצמי. 'אולי באמת הייתי צריך להיות מאמן..'
    "זה נהדר" אחמיא להם, ואחזיר את סנקרן לפוכדור שלו. "הופיפ בואי לכתף שלי, שלא תעופי שוב" אומר ואסמן לה לשבת ולתפוס לי בכתף, בעודי ממשיך ללכת בדרכי
    --
    תן לי משהו לעבוד איתוווו יעומר

Spoiler ספוילר

10. משתמש מנוסה
    שם: סהר
    ג'ון-
    דרך אגב, תזכור שיש לך את השתי סוכריות שלקחת מהבחור.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;
    אתה הולך שמהירות למרכז פוקימונים הנמצא בדיוק בכניסה לעיר ולוקח חדר. אחרי מקלחת וריפוי של הפוקימונים שלך, אתם הולכים לישון וקמים בבוקר רעננים וחדשים
    שני הפוקימונים שלך נראים מאושרים מהיום החדש.[/quote]
    אל תדאג לא שכחתי חחחח
    "איזה יום יפה!" אני מכריז בשימחה "בואו נתחיל באימונים, אבל לפני, ארון ווידל זה בשבילכם" אני אומר להם עם חיוך ומוציא שתי סוכריות, אחת לכל אחד "זה על העבודה המצוינת שלכם עד עכשיו!" אני משבח אותם בחיוך חם "בואו נמצא פוקימון או שניים, אפילו מאמן ונתחיל להתאמן, ווידל לך חסר ניסיון עדיין ולכן אני אשתמש בך יותר" אני מסביר להם את התוכניות שלי להיום ומתחיל ללכת לכיוון החורשה ממנה הגעתי על מנת להוציא לפועל את התוכנית שלי
    ווינר מ-22/03/2013 עד 24/3/2013 P:
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Skarner:Feel My Sting!
    Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

11. the bitch is back
    לוקאס-
    ספירו ואלקיד מתאמנים בינם ובין עצמם, וספירו מראה לו כמה פעמים את מתקפת הניקור שלו, ומראה לו איך הוא ממקד את הכוח בנקודה אחת.
    אלקיד מנסה כמה פעמים, אבל לא נראה שהוא מבין את הקטע.
    מהצד השני לעומת זאת, אילומיס מדלגת לה במהירות וחוטפת את האבנים עוד לפני שהן פוגעות באדמה.
    נראה שמהירות, זה דווקא צד יחסית חזק אצלה, אבל היא מתרגלת את התרגיל עוד מספר פעמים נוספות.

אדם-
    צ'ארמנדר מתעורר לו באיטיות קלה, ומפהק בקול רם ומותח את ידיו למעלה. הוא מנער את ראשו ואז נוהם בקול גבוה, גבוה מידי, אשר מפחיד אפילו אותך ואז מסובב את זנבו כמו שוט, ושולח עשרות כדוריות אש ענקיות ופוגע בבידוף בחוזקה. עוד לפני שבידוף מתאושש מהמתקפה הזאת, צ'ארמנדר מחסל אותו עם מתקפת שריטה קטלנית.

בלו-
    זה הכי יצירתי שיכולתי לחשוב עליו באותה שעה חח אז שוש!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    פיצ'ו מסתכלת על הבחורה בזעם טהור ומנסה כמה שפחות להראות חולשה, או התמסרות אליך "ואולי זאת היא שעשתה לי משהו?" שואלת גלורי ומרימה גבה ומחזירה את ידה אליה. "ומי נראה לך הביא לה את הפרח שתקוע ככה על ראשה?" שואלת ומשלבת את ידיה. 'היא לא נראית לי' את חושבת לעצמך "פיצ'ו" אומרת בהבעת זלזול "הייתה שלי עוד מביצה. אבל מאז שהיא בקעה, היא הייתה מחשמלת אותי, פוגעת בפוקימונים שלי, ותמיד הייתה רבה עם כולם. לכן החלטתי למסור אותה לפרופסור דוק כי ידעתי שהיא תמצא מאמן שיהיה בשבילה אולי יותר סבלן ממני" אומרת בכמעט גילוי נפש "אבל כנראה היא מצאה אותך!" צוחקת בקול ומסתירה את פיה בידה העדינה, מסתובבת "בהצלחה לך" מוסיפה ומתחילה ללכת משם.

קארון-
    "האממ" אומרת תמי ומסתכלת על העיר "בכל מקרה שנינו כרגע פה, אין סיבה שנפרד" אומרת בחיוך

אלון-
    רוצה להחליף?
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מחזיר את סאנקורן לכדור שלו והופיפ מצליחה לרחף הישר אליך ושניכם מתחילים ללכת ומגיעים להצטלבות דרכים. אתה מסתכל סביב ומחליט ללכת שמאלה. אחרי עוד כמה דקות, שוב התפצלות דרכים, ובוחר ללכת הפעם ימינה.
    אחרי כמה דקות נוספות, אתה שוב מגיע להתפצלות דרכים הנראית לך בדיוק כמו השתיים הקודמות.
    הופיפ מסתכלת עליך ונראית מבולבלת לגמרי.

ג'ון-
    אתה מוציא את הסוכריות ומביא לשני הפוקימונים שלך, ארון מחייכת ואוכלת אותה במהירות ואילו ווידל, מתחיל לזהור באור בהיר ולבן ולאחד כמה דקות הוא משתנה . ווידל התפתח לקקונה.
    אתה מתחיל להסתובב בנעימים יחד עם הפוקימונים שלך כשלפתע בחור גבוה בעל קפוצ'ון אדום מציע לך קרב
    גיל! 3>

12. מורחקים
    לוקאס-
    ספירו ואלקיד מתאמנים בינם ובין עצמם, וספירו מראה לו כמה פעמים את מתקפת הניקור שלו, ומראה לו איך הוא ממקד את הכוח בנקודה אחת.
    מהצד השני לעומת זאת, אילומיס מדלגת לה במהירות וחוטפת את האבנים עוד לפני שהן פוגעות באדמה.
    נראה שמהירות, זה דווקא צד יחסית חזק אצלה, אבל היא מתרגלת את התרגיל עוד מספר פעמים נוספות.
    "אילומיס בואי איתי רגע" אומר לה ואלך לאלקיד וספירו "אלקיד אני חושב שאתה לא מצליח בגלל שאתה לא מרגיש שאתה חייב, לדעתי אתה צריך לנסות את זה באמצע קרב, לא להשתמש במתקפות האחרות שלך ורק לנסות לחמוק ולהשתמש במתקפה הזאת, ספירו לא יכול להסביר לך יותר ממה שהוא עשה ועכשיו זה תלוי בך" אומר לו "אני יודע שאתה יכול להצליח, אילומיס את תילחמי נגדו, ואל תוותרי לו, גם הוא לא היה רוצה שירחמו עליו נכון אלקיד?" אומר לו "ספירו בוא איתי, אני אעשה איתך בינתיים את אותו תרגיל שעשיתי לאילומיס אבל אני רוצה שאתה תשבור את האבנים עם ניקור, ככה נתרגל עוצמה ומהירות באותו זמן" אומר ואזרוק כמה אבנים לאוויר "קדימה שבור את כולן!"

13. לא ברור בכלל
    שם: tAlon

אלון-
    רוצה להחליף?
    אתה מחזיר את סאנקורן לכדור שלו והופיפ מצליחה לרחף הישר אליך ושניכם מתחילים ללכת ומגיעים להצטלבות דרכים. אתה מסתכל סביב ומחליט ללכת שמאלה. אחרי עוד כמה דקות, שוב התפצלות דרכים, ובוחר ללכת הפעם ימינה.
    אחרי כמה דקות נוספות, אתה שוב מגיע להתפצלות דרכים הנראית לך בדיוק כמו השתיים הקודמות.
    "אוקיי הופיפ, יש לי רעיון" אומר לה, ואביט בה במבט מלא ציפייה.
    "תשתמשי ביום תשלום מאחורינו בעודינו הולכים, ככה נוכל להיות בטוחים שאנחנו לא הולכים במעגלים" אורה לה.

Spoiler ספוילר

14. מנהל ראשי
    לוקאס-

אדם-
    צ'ארמנדר מתעורר לו באיטיות קלה, ומפהק בקול רם ומותח את ידיו למעלה. הוא מנער את ראשו ואז נוהם בקול גבוה, גבוה מידי, אשר מפחיד אפילו אותך ואז מסובב את זנבו כמו שוט, ושולח עשרות כדוריות אש ענקיות ופוגע בבידוף בחוזקה. עוד לפני שבידוף מתאושש מהמתקפה הזאת, צ'ארמנדר מחסל אותו עם מתקפת שריטה קטלנית.

בלו-
    זה הכי יצירתי שיכולתי לחשוב עליו באותה שעה חח אז שוש!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    פיצ'ו מסתכלת על הבחורה בזעם טהור ומנסה כמה שפחות להראות חולשה, או התמסרות אליך "ואולי זאת היא שעשתה לי משהו?" שואלת גלורי ומרימה גבה ומחזירה את ידה אליה. "ומי נראה לך הביא לה את הפרח שתקוע ככה על ראשה?" שואלת ומשלבת את ידיה. 'היא לא נראית לי' את חושבת לעצמך "פיצ'ו" אומרת בהבעת זלזול "הייתה שלי עוד מביצה. אבל מאז שהיא בקעה, היא הייתה מחשמלת אותי, פוגעת בפוקימונים שלי, ותמיד הייתה רבה עם כולם. לכן החלטתי למסור אותה לפרופסור דוק כי ידעתי שהיא תמצא מאמן שיהיה בשבילה אולי יותר סבלן ממני" אומרת בכמעט גילוי נפש "אבל כנראה היא מצאה אותך!" צוחקת בקול ומסתירה את פיה בידה העדינה, מסתובבת "בהצלחה לך" מוסיפה ומתחילה ללכת משם.

קארון-
    "האממ" אומרת תמי ומסתכלת על העיר "בכל מקרה שנינו כרגע פה, אין סיבה שנפרד" אומרת בחיוך

אלון-
    רוצה להחליף?

ג'ון-
    אתה מוציא את הסוכריות ומביא לשני הפוקימונים שלך, ארון מחייכת ואוכלת אותה במהירות ואילו ווידל, מתחיל לזהור באור בהיר ולבן ולאחד כמה דקות הוא משתנה . ווידל התפתח לקקונה.
    אתה מתחיל להסתובב בנעימים יחד עם הפוקימונים שלך כשלפתע בחור גבוה בעל קפוצ'ון אדום מציע לך קרב
    "וואו צ׳ארמנדר!" אתפעל ואלטף אותו בראשו. "חזור צ׳ארמנדר." מגיע לו לנוח קצת. בנתיים אודה לבידוף ואמשיך במסעי. חושב לעצמי עד כמה אני בר מזל שיש לי פוקימון מדהים שכזה במסעי!

15. the bitch is back
    לוקאס-
    אילומיס ואלקיד נעמדים אחד מול השנייה ומזנקים לאוויר. אילומיס משתמשת בדחיפה עליו, ואילו הוא בתגובה חומק הצידה ומשחרר מכת ברק לעברה ופוגע בה חזק. אילומיס לא מוותרת והיא מתחילה לזהור באור בוהק ומבזיקה בכזאת עצמה שאפילו אתה מכסה את עינייך, ואז דוחפת את אלקיד אשר נראה שהסתנוור מהמתקפה, ומכת ברק נוספת מפספסת אותה.
    בינתיים, אתה מרים כמה אבנים גדולות וזורק אותן, אחת אחרי השנייה, לאוויר ומקורו של ספירו מתחיל לזהור והוא מצליח לשבור אחת בעודה באוויר וכל השאר נופלות במהירות על האדמה והוא צונח לאדמה ומנקר אותם כשהן עדיין שם, ולא נראה שהוא עושה להן נזק כלשהו.

אלון-
    העלים שעל ראשה של הופיפ זוהרים ומטבעות מתחילות להישלח מהם ונופלים על האדמה ומשאירות שביל ארוך וזוהר אחריכם. אחרי כמה שניות, אתה מגיע שוב להתפצלות ואתה רואה את אותו שביל של מטבעות כבר לפניכם! 'משהו מוזר פה' אתה חושב לעצמך ולא מצליח להבין למה.

אדם-
    אתה מתחיל ללכת במהירות וכבר עובר את מחצית הדרך בדרך 25 כשלפתע אתה מבחין בפוקימון קטן מתהלך בקרבת הדרך.
    גיל! 3>

עמוד 12 מתוך 97 ראשוןראשון ... 210111213142262 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 3 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-3 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •