Pokemon GO
עמוד 22 מתוך 89 ראשוןראשון ... 1220212223243272 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 316 עד 330 מתוך 1329
  1. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    ~לוקאס~
    "וואו, טוב ניב אש זאת מכה הרבה יותר בסיסית אחרי שאתה יודע להביור" אתה אומר. "במקום לשחרר את האש, אתה שומר אותה בפה ואתה נושך את האויב שלך, בגלל שאתה יודע גם נשיכה וגם להביור זאת לא אמורה להיות בעיה, תנסה את זה על אחד העצים פה" אתה מסביר להונדור. הונדור מתחיל לייצר להביור בפה שלו, אך רגע לפני שהוא מתפרץ הוא סוגר את הפה. נראה שהוא עומד להקיא והוא פוער את פיו ופולט להביור עוצמתי על העץ הקרוב. הוא מתנער ומנסה שוב, הפעם מתחיל מלהביור הרבה יותר חלש. כמו קודם, הוא סוגר את הפה שלו כדי למנוע מהלהביור להיפלט. הוא פוער את פיו-מוכן להקיא את הלהביור שוב.. רק הפעם אתה רואה להבה ברורה ויציבה מקיפה את הניבים שלו!. הוא רץ אל העץ ונושך אותו-מזלט. הונדור למד ניב אש!

~מוריס~
    אתה אומר שתלכו למרכז הפוקימונים.
    אתה נכנס פנימה ורואה מולך דלפק עם אישה במדי אחות בעלת שיער ורוד שלידה פוקימון ורדרד גדול שלא מפסיק לומר "צ'נסי!".
    אתה מתקדם לדפק והאחות מברכת אותך "שלום! אני האחות ג'וי. ברוכים הבאים למרכז הפוקימונים שלך!. בבקשה תאמר לכל הפוקימונים שלך להיכנס לחדר שמאחוריי-שם הם יקבלו טיפול מיטבי. בנוסף, אני רואה שאתה וילדה מאחורייך מעורבים-יש לנו אופצייה גם לריפוי מעורבים. היכנסו לחדר שמשמאלי בבקשה.".
    כל הפוקימונים שלך נכנסים לדלת שמימין לאחות ג'וי ואתה נכנס לדלת שמשאלה. אתה ישר מגיעה לאולם רחב ובו הרבה חדרים סגורים. אחות במדים ניגשת אליך-זו האחות ג'וי שוב מה שנראה לך מוזר כי ראית אותה רק לפני רגע בדלפק(אחת אחרת מלווה את לילית). היא מלווה אותך לחדר סגור. בחדר, האחות ג'וי מצמידה אלקטרודות לתו שעל ראשך-אתה רואה מספרים זזים על אחד המכשירים. "היציבות של האנרגיה שלך קצת לא מאוזנת. אני הולכת להוסיף לך חומר מיוחד כדי שהמספרים יתאזנו-זה אולי ידגדג טיפה". היא לוחצת על כפתור ואתה מרגיש זמזום מוזר אבל בו זמנית אתה גם מרגיש שהאנרגיה שלך מתחדשת. לאחר עוד כמה בדיקות שתוצאות שלהן תקינות האחות ג'וי משחררת אותך. אתה פוגש את הפוקימונים שלך ואת לילית באולם הגדול שוב-כולכם מלאי אנרגיה כמו שלא הייתם במשך ימים. הדבר היחיד שעדיין טיפה מדאיג אותך זה שאתה רואה משהו כמו לפחות 3 אחיות ג'וי מזווית העין שלך..
    [SPOILER]

~מייק~

אממ הילדה בת 12. שום רכיבות לא יהיו פה.
    ~~~~~~~~~~~~
    " זהו זה! זה המקום! רק שלפני כמה שעות הייתי בדרך 30, שם מכון לחקר התפתחויות, ומעורבת אגדית כמעט נחטפה שם. אני מציע שתתחבאי איפשהו באזור עם דרטיני כדי שלא יוכלו לפגוע בך" אתה אומר לביאנקה. היא מהנהנת והולכת אל מאחורי אחד השיחים יחד עם דרטיני. אתה נכנס אל מרכז הפוקימונים ואישה במדים סגולים מתקרבת אלייך. "שלום. ברוך הבא למרכז לביצי פוקימונים!". "רוצה לבוא לסיור קצר?" אתה אומר שכן והיא מראה לך ולפוקימונים שלך את המקום-חדרים מחוממים מלאים בביצי פוקימונים ללא סוף, חדר מלא בפוקימונים תינוקות, ואפילו יצא לך לראות וורמפל קטן בוקע. "עכשיו, כפרס על שעברת את הסיור-אתה יכול לקבל את אחת מביצי הפוקימון שלנו!". היא מראה לך 3-איזו תבחר? (המראה של הביצה *לא* מרמז על הפוקימון שבתוכה).

~ג'ימי~

אתה מחליט להתעלם ולוחש "מטריד.." לעצמך.
    אתה קורא לאלקטרו, טראפינץ ומאריפ לצאת אתך. יש עוד הרבה דברים יחסית לעשות בעיר. מה תעשה עכשיו? תמשיך הלאה או תעשה חלק מהדברים בעיר?
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

2. משתמש על פעיל
    שם: אלמוג,דאלאמבר-שם ספרטה-מיקום
    ציטוט פורסם במקור על ידי Alice צפה בהודעה
    ~לוקאס~
    "וואו, טוב ניב אש זאת מכה הרבה יותר בסיסית אחרי שאתה יודע להביור" אתה אומר. "במקום לשחרר את האש, אתה שומר אותה בפה ואתה נושך את האויב שלך, בגלל שאתה יודע גם נשיכה וגם להביור זאת לא אמורה להיות בעיה, תנסה את זה על אחד העצים פה" אתה מסביר להונדור. הונדור מתחיל לייצר להביור בפה שלו, אך רגע לפני שהוא מתפרץ הוא סוגר את הפה. נראה שהוא עומד להקיא והוא פוער את פיו ופולט להביור עוצמתי על העץ הקרוב. הוא מתנער ומנסה שוב, הפעם מתחיל מלהביור הרבה יותר חלש. כמו קודם, הוא סוגר את הפה שלו כדי למנוע מהלהביור להיפלט. הוא פוער את פיו-מוכן להקיא את הלהביור שוב.. רק הפעם אתה רואה להבה ברורה ויציבה מקיפה את הניבים שלו!. הוא רץ אל העץ ונושך אותו-מזלט. הונדור למד ניב אש!

~מוריס~
    אתה נכנס פנימה ורואה מולך דלפק עם אישה במדי אחות בעלת שיער ורוד שלידה פוקימון ורדרד גדול שלא מפסיק לומר "צ'נסי!".
    אתה מתקדם לדפק והאחות מברכת אותך "שלום! אני האחות ג'וי. ברוכים הבאים למרכז הפוקימונים שלך!. בבקשה תאמר לכל הפוקימונים שלך להיכנס לחדר שמאחוריי-שם הם יקבלו טיפול מיטבי. בנוסף, אני רואה שאתה וילדה מאחורייך מעורבים-יש לנו אופצייה גם לריפוי מעורבים. היכנסו לחדר שמשמאלי בבקשה.".
    כל הפוקימונים שלך נכנסים לדלת שמימין לאחות ג'וי ואתה נכנס לדלת שמשאלה. אתה ישר מגיעה לאולם רחב ובו הרבה חדרים סגורים. אחות במדים ניגשת אליך-זו האחות ג'וי שוב מה שנראה לך מוזר כי ראית אותה רק לפני רגע בדלפק(אחת אחרת מלווה את לילית). היא מלווה אותך לחדר סגור. בחדר, האחות ג'וי מצמידה אלקטרודות לתו שעל ראשך-אתה רואה מספרים זזים על אחד המכשירים. "היציבות של האנרגיה שלך קצת לא מאוזנת. אני הולכת להוסיף לך חומר מיוחד כדי שהמספרים יתאזנו-זה אולי ידגדג טיפה". היא לוחצת על כפתור ואתה מרגיש זמזום מוזר אבל בו זמנית אתה גם מרגיש שהאנרגיה שלך מתחדשת. לאחר עוד כמה בדיקות שתוצאות שלהן תקינות האחות ג'וי משחררת אותך. אתה פוגש את הפוקימונים שלך ואת לילית באולם הגדול שוב-כולכם מלאי אנרגיה כמו שלא הייתם במשך ימים. הדבר היחיד שעדיין טיפה מדאיג אותך זה שאתה רואה משהו כמו לפחות 3 אחיות ג'וי מזווית העין שלך..
    [SPOILER]

~מייק~

~~~~~~~~~~~~
    " זהו זה! זה המקום! רק שלפני כמה שעות הייתי בדרך 30, שם מכון לחקר התפתחויות, ומעורבת אגדית כמעט נחטפה שם. אני מציע שתתחבאי איפשהו באזור עם דרטיני כדי שלא יוכלו לפגוע בך" אתה אומר לביאנקה. היא מהנהנת והולכת אל מאחורי אחד השיחים יחד עם דרטיני. אתה נכנס אל מרכז הפוקימונים ואישה במדים סגולים מתקרבת אלייך. "שלום. ברוך הבא למרכז לביצי פוקימונים!". "רוצה לבוא לסיור קצר?" אתה אומר שכן והיא מראה לך ולפוקימונים שלך את המקום-חדרים מחוממים מלאים בביצי פוקימונים ללא סוף, חדר מלא בפוקימונים תינוקות, ואפילו יצא לך לראות וורמפל קטן בוקע. "עכשיו, כפרס על שעברת את הסיור-אתה יכול לקבל את אחת מביצי הפוקימון שלנו!". היא מראה לך 3-איזו תבחר? (המראה של הביצה *לא* מרמז על הפוקימון שבתוכה).

~ג'ימי~

אתה קורא לאלקטרו, טראפינץ ומאריפ לצאת אתך. יש עוד הרבה דברים יחסית לעשות בעיר. מה תעשה עכשיו? תמשיך הלאה או תעשה חלק מהדברים בעיר?
    " מיסטי תגידי גם את רואה שלוש אחיות גוי' או שאני היחידי שרואה את זה? " אני שואל ומקווה שאני לא הוזה

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

3. מורחקים
    ~לוקאס~

"טוב זה מספיק אימונים להיום" אומר לו "בוא נמשיך הלאה ונתקדם לעבר המכון הבא"

4. אני שלד
    שם: עמית
    ~לוקאס~

~מוריס~
    [SPOILER]

~מייק~

~~~~~~~~~~~~

~ג'ימי~

אני שואל את אלקטרו:
    "שמתי לב שיש הרבה דברים לעשות בעיר, אני בעד להמשיך במסע, אבל אם אתה רוצה שנלך לאנשהו אז בכיף, יש מקום שקפץ לך לעיניים? או שאתה גם רוצה להמשיך?"

Spoiler ספוילר

5. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    [SIZE=5]
    ~מייק~

~~~~~~~~~~~~
    אוי ואבוי לא
    אוווווו איזה חמוד תולעת דוחה בוקעת מביצה...
    אני הולך עם הקלאסית
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "אקח אותה" אומר ואקח את הביצה הלבנה-ירוקה. "תודה רבה!" אומר לה ואצא החוצה, אלך לחפש את בינאקה בשיח שבו היא נשארה
    Spoiler ספוילר

6. student of Gakuen Alice
    ~מוריס~
    "אממ... אני חושבת שאתה היחיד" היא אומרת ומביטה בך בבלבול. אתה קצת נכנס ללחץ שלפתע אספיאון מגחך "לא יפה מיסטי. זו הפעם הראשונה שלו במרכז הזה" הוא אומר. "אוקיי, אוקיי" אומרת מיסטי, דומעת מצחוק. "אתה לא הוזה. כל האחויות ג'וי פה הן בעצם קרובות משפחה-בגלל זה הן נורא דומות" היא מסבירה. "טוב, אז לאן עכשיו?" שואל צ'אטוט

~לוקאס~

אתה מחליט שעברתם מספיק אימונים ליום אחד ואתם מתחילים לצאת מן העיר.לא עובר זמן רב ואתה רואה שלט "דרך 31". הגעת!. אתה הולך וככל שאתה מתקדם בדרך ככה אתה שומע יותר רחש של מים זורמים עד שלבסוף נגלה לפניך נהר גדול שזורם לאורך הדרך. אתה הולך, ומסתכל סביב. לא עובר זמן רב ואתה רואה פוקימונים שוחים או נחים על שפת הנהר.

~ג'ימי~
    אלקטרו חושב לרגע ואומר לך שאין לו כלום מיוחד שהוא רוצה לעשות. אתם מחליטים יחד להמשיך במסע ויוצאים מהעיר. לא עובר זמן רב ואתה רואה שלט "דרך 31". הגעת!. אתה הולך וככל שאתה מתקדם בדרך ככה אתה שומע יותר רחש של מים זורמים עד שלבסוף נגלה לפניך נהר גדול שזורם לאורך הדרך. אתה מסתכל לכל הכיוונים ומתחיל לשים לב לכל מיני פוקימונים השוחים במים או סתם נחים על החוף.

~מייק~
    מקווה שאתה שלם עם הבחירה שלך D= *להלחיץ להלחיץ*
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה לוקח את הביצה הלבנה עם הכתמים הירוקים ומכניס אותה לתיק. אתה יוצא החוצה ומוצא את ביאנקה ודרטיני בין השיחים-בריאים ושלמים. אתה מספר להם על המרכז ועל מה שראית-ומראה להם את הביצה. ביאנקה אומרת שהיא חושבת שזו ביצה של פוקימון אגדי!. דרטיני מתחיל לצחקק ואומר לה בחיבה שהראש שלה פשוט חלול. היא מחייכת חזרה בשמחה.
    אתם ממשיכים ללכת. זה קורה בהדרגה-אז לוקח לך לשים לב עד שאתה מתחיל "לדחוף"-הטמפטורה השתנתה בצורה קיצונית מאז שעברת את השלט "דרך 32"-לפני כחצי שעה. אתה לא רואה את הנהר יותר-אתה רואה בעיקר שטח חולי ומדברי. ביאנקה כל הזמן משתמשת בפעימות מים חלושות כדי לקרר אתכם. אתה רואה תזוזות בחול וחושב שאתה הוזה מהחום-מבט נוסף גורם לך להבין שאלו לא הזיות.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

7. מורחקים
    ~לוקאס~

אתה מחליט שעברתם מספיק אימונים ליום אחד ואתם מתחילים לצאת מן העיר.לא עובר זמן רב ואתה רואה שלט "דרך 31". הגעת!. אתה הולך וככל שאתה מתקדם בדרך ככה אתה שומע יותר רחש של מים זורמים עד שלבסוף נגלה לפניך נהר גדול שזורם לאורך הדרך. אתה הולך, ומסתכל סביב. לא עובר זמן רב ואתה רואה פוקימונים שוחים או נחים על שפת הנהר.
    אלך לכיוון הסקווירטל ואומר לו "אתה נראה חזק, מה דעתך להצטרף אלינו ולהתפתח לבלאסטויס, אנחנו יכולים להעזר בפוקימון מים כמוך בקבוצה שלנו" אומר ואסתכל על האונדור במבט מבקש אישור

8. מנהל ראשי
    שם: אדם
    ~מייק~
    יאפ. אבל היא פצועה כרגע
    מזלט! הגעת ראשון למרכז. אתה זוכה בביצת פוקימון
    ~~~~~~~~~~~~
    אתה מסביר לביאנקה לאן אתה הולך. היא מתנערת לרגע ואתם מתחילים ללכת.
    הדרך מתגלת כדי ארוכה אך בזמן הזה יוצא לך לדבר עם ביאנקה ולהכיר אותה קצת יותר. היא מספרת לך על שהיא הוחזקה למשל זמן קצר בדרך 49 אבל היא הצליחה לברוח ועל הניסיון האחרון של הארי ללכוד אותה-אתה שואל אותה איך הארי נראה אך היא מספרת לך שהיא מעולם לא ראתה אותו. הוא תמיד מסתיר את עצמו. עקב השיחה שלכם ההליכה מרגישה לך קצרה יותר ולאחר זמן מה אתם כמעט ועוברים על יד המרכז בלי לשים לב. "תראו!" אומר הליופטייל-אתה מסתכל הצידה ורואה בית גדול מרובע בצבע כחול. מעליו רשום "המרכז לגידול ביצי פוקימונים" ולידו ציור של קן עם 3 ביצי פוקימון.

~לוקאס~
    "אוקיי, אני אנסה" אתה אומר לו. אתה מתרכז ומתחיל לגור חום בפ שלך. אתה מנסה לחשוב על לבה בהר געש-על תהליך ההתקושות שלה לאבן ואתה מנסה להעביר את התחושה הזו לפה שלך, לא-התחושה כבר נמצאת שם!. אתה מרגיש שהפה שלך מרגיש כבד מאבנים, אתה מנסה להחזיק אז לא מצליח ופותח את הפה בלית ברירה-נחשול של גחלת נפלט מהפה שלך אל עבר הונדור שמתחמק קלות. מזל טוב! למדת גחלת. "זה היה מעולה!" משבח אותך הונדור

~זינק~

"מעולה חברים. אנחנו בדרכנו למרכז גידול הביצים. בואו נזדרז לשם!" אתה אומר לכולם. הדרך יחסית ארוכה ולכן לוקח לכם זמן יחסית גדול להגיע. אך בסופו של דבר ההליכה משתלמת-אתה רואה בית גדול מרובע בצבע כחול. מעליו רשום "המרכז לגידול ביצי פוקימונים" ולידו ציור של קן עם 3 ביצי פוקימון.

~מוריס~

אתה לוקח מהמדפים ערכת אוכל לפוקימון , ערכת אוכל לבני אדם , מפה וערכת עזרה ראשונה רב פעמית והולך לקופה. "זה יהיה 340 פוקדולר בבקשה" אומר הקופסאי בקול מעט משועמם. אתה משלם לו ומכניס את הפריטים החדשים שלך לתיק.
    היית במכון, בחנות ובחנות הבגדים כבר בעיר. מה תעשה עכשיו?
    כמה מבאס... מתחילת המסע הזדרזתי להגיע ראשון למרכז לגידול ביצים...

~
    "תראו הגענו למרכז בואו נזדרז חברים!" אקרא ואמהר בריצה...

9. משתמש על פעיל
    שם: אלמוג,דאלאמבר-שם ספרטה-מיקום
    ~מוריס~
    "אממ... אני חושבת שאתה היחיד" היא אומרת ומביטה בך בבלבול. אתה קצת נכנס ללחץ שלפתע אספיאון מגחך "לא יפה מיסטי. זו הפעם הראשונה שלו במרכז הזה" הוא אומר. "אוקיי, אוקיי" אומרת מיסטי, דומעת מצחוק. "אתה לא הוזה. כל האחויות ג'וי פה הן בעצם קרובות משפחה-בגלל זה הן נורא דומות" היא מסבירה. "טוב, אז לאן עכשיו?" שואל צ'אטוט

~לוקאס~

~ג'ימי~
    אלקטרו חושב לרגע ואומר לך שאין לו כלום מיוחד שהוא רוצה לעשות. אתם מחליטים יחד להמשיך במסע ויוצאים מהעיר. לא עובר זמן רב ואתה רואה שלט "דרך 31". הגעת!. אתה הולך וככל שאתה מתקדם בדרך ככה אתה שומע יותר רחש של מים זורמים עד שלבסוף נגלה לפניך נהר גדול שזורם לאורך הדרך. אתה מסתכל לכל הכיוונים ומתחיל לשים לב לכל מיני פוקימונים השוחים במים או סתם נחים על החוף.

~מייק~
    אתה לוקח את הביצה הלבנה עם הכתמים הירוקים ומכניס אותה לתיק. אתה יוצא החוצה ומוצא את ביאנקה ודרטיני בין השיחים-בריאים ושלמים. אתה מספר להם על המרכז ועל מה שראית-ומראה להם את הביצה. ביאנקה אומרת שהיא חושבת שזו ביצה של פוקימון אגדי!. דרטיני מתחיל לצחקק ואומר לה בחיבה שהראש שלה פשוט חלול. היא מחייכת חזרה בשמחה.
    אתם ממשיכים ללכת. זה קורה בהדרגה-אז לוקח לך לשים לב עד שאתה מתחיל "לדחוף"-הטמפטורה השתנתה בצורה קיצונית מאז שעברת את השלט "דרך 32"-לפני כחצי שעה. אתה לא רואה את הנהר יותר-אתה רואה בעיקר שטח חולי ומדברי. ביאנקה כל הזמן משתמשת בפעימות מים חלושות כדי לקרר אתכם. אתה רואה תזוזות בחול וחושב שאתה הוזה מהחום-מבט נוסף גורם לך להבין שאלו לא הזיות.
    " מיסטי זאת פשוט אכזריות לשמע " אני אורמ במבט מרוגז
    " בואו נלך לשביל הבא ." אני אומר ומתחיל ללכת.

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

10. אני שלד
    ~מוריס~

~לוקאס~

~ג'ימי~

~מייק~
    "אז.. אלקטרו, אני ודע שאתה לר כל כך רוצה לדבר על זה.. אבל.. מה קרה שם? רק מלעמוד לידך, ובטח שלגעת בך, הרגיש לי כאילו אני נודע באספקת חשמל לעיר שלמה,אתה תמיד היית ככה?"

Spoiler ספוילר

11. student of Gakuen Alice
    ~לוקאס~
    אתה הולך את כיוון הסקווירטל ואומר לו ""אתה נראה חזק, מה דעתך להצטרף אלינו ולהתפתח לבלאסטויס, אנחנו יכולים להעזר בפוקימון מים כמוך בקבוצה שלנו". תוך כדי אתה מביט על הונדור במבט מבקש אישור והוא מהנהן. "אתם נראים חזקים. אבל אני מצטרף רק למי שאני בטוח שהוא בעל יכולת. אצטרף-רק אם תביסו אותי בקרב" עונה הסקווירטל ועובר לעמדת קרב. הוא לא נותן לכם הזדמנות לענות ותוקף את הונדור בבועות!

~זינק~
    סורי, אבל הייתם 3 שמגיעים באותו זמן אז הייתי צריכה לבחור מישו ואתה כבר זכית בפרס פעם חח
    תבחר פוקימון מים חח אני אשכח בסוף
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "תראו הגענו למרכז בואו נזדרז חברים!" אתה קורא ונכנס פנימה. אישה מתקרבת אליכם-"שלום. ברוך הבא למרכז לביצי פוקימונים!". "רוצה לבוא לסיור קצר?" אתה אומר שכן והיא מראה לכם את המקום-חדרים מחוממים מלאים בביצי פוקימונים ללא סוף, חדר מלא בפוקימונים תינוקות, ואפילו יצא לך לראות סקיטי קטן בוקע. האישה מלווה אתכם לכניסה. "יש אפשרות לקנות ביצת פוקימון ב500 פוקדולר אם תרצו. זה 500 לביצה שאתם יודעים איזה פוקימון נמצא בה ו200 לביצה אקראית" היא מסבירה.
    ביצת אברה (500)
    סווינאב (500)
    ביצת שלדון (700 כי נדיר)
    - אקראי (200)

~מוריס~

אתה אומר למיסטי שזה היה אכזרי מעט ברוגז ומתחילים ללכת. "אתה לא כועס.. נכון?" שואלת מיסטי ומצחקקת מעט. אתם מגיעים לשלט "דרך 31" הגעת!. אתה הולך וככל שאתה מתקדם בדרך ככה אתה שומע יותר רחש של מים זורמים עד שלבסוף נגלה לפניך נהר גדול שזורם לאורך הדרך. אתה הולך, ומסתכל סביב. לא עובר זמן רב ואתה רואה פוקימונים שוחים או נחים על שפת הנהר.

~ג'ימי~
    "אז.. אלקטרו, אני יודע שאתה לא כל כך רוצה לדבר על זה.. אבל.. מה קרה שם? רק מלעמוד לידך, ובטח שלגעת בך, הרגיש לי כאילו אני נוגע באספקת חשמל לעיר שלמה,אתה תמיד היית ככה?" אתה שואל את אלקטרו. אלקטרו מעט מופתע מהשאלה אך נושם עמוק ואתה רואה סוג של חשמליות בעיניים שלו-שניכם מעורבים חשמליים ולכן אתה קולט עצב רב ממנו. "לא תמיד הייתי ככה... שהייתי בן שש הארי לכד אותי ונלקחתי לדרך 49. החיילים של הארי עשו שם ניסויים על כל המעורבים-הם רצו לדעת מה יכול לגרום לנו להיות חזקים יותר, טובים יותר-ואז להשתלט עלינו בעזרת כל מיני מכשירים וכך הארי יוכל להקים צבא של מעורבים חזקים שמקשיבים לכל דבר שהוא אומר. אפשר לומר בערך שהניסויים שלו עליי הצליחו.. שהייתי בן 8 הם הזריקו לי חומר מוזר ששינה לגמרי את היציבות החשמלית שלי. אני ממש לא מאוזן-יש בי יותר מידי חשמל, אני לא יכול להשתלט על זה. זה בא לידי ביטוי ברגשות שלי-ככל שאני פחות שולט בעצמי ככה יותר חשמל יוצא ממני..."

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

12. student of Gakuen Alice
    איוונט בהפתעה!
    הראשון שישלח לי בפרטי מה שם הפוקימון איתו מעורב הארי יזכה בפוקימון לבחירתי!

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

13. אני שלד
    ~לוקאס~
    אתה הולך את כיוון הסקווירטל ואומר לו ""אתה נראה חזק, מה דעתך להצטרף אלינו ולהתפתח לבלאסטויס, אנחנו יכולים להעזר בפוקימון מים כמוך בקבוצה שלנו". תוך כדי אתה מביט על הונדור במבט מבקש אישור והוא מהנהן. "אתם נראים חזקים. אבל אני מצטרף רק למי שאני בטוח שהוא בעל יכולת. אצטרף-רק אם תביסו אותי בקרב" עונה הסקווירטל ועובר לעמדת קרב. הוא לא נותן לכם הזדמנות לענות ותוקף את הונדור בבועות!

~זינק~
    סורי, אבל הייתם 3 שמגיעים באותו זמן אז הייתי צריכה לבחור מישו ואתה כבר זכית בפרס פעם חח
    תבחר פוקימון מים חח אני אשכח בסוף
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "תראו הגענו למרכז בואו נזדרז חברים!" אתה קורא ונכנס פנימה. אישה מתקרבת אליכם-"שלום. ברוך הבא למרכז לביצי פוקימונים!". "רוצה לבוא לסיור קצר?" אתה אומר שכן והיא מראה לכם את המקום-חדרים מחוממים מלאים בביצי פוקימונים ללא סוף, חדר מלא בפוקימונים תינוקות, ואפילו יצא לך לראות סקיטי קטן בוקע. האישה מלווה אתכם לכניסה. "יש אפשרות לקנות ביצת פוקימון ב500 פוקדולר אם תרצו. זה 500 לביצה שאתם יודעים איזה פוקימון נמצא בה ו200 לביצה אקראית" היא מסבירה.
    ביצת אברה (500)
    סווינאב (500)
    ביצת שלדון (700 כי נדיר)
    - אקראי (200)

~מוריס~

אתה אומר למיסטי שזה היה אכזרי מעט ברוגז ומתחילים ללכת. "אתה לא כועס.. נכון?" שואלת מיסטי ומצחקקת מעט. אתם מגיעים לשלט "דרך 31" הגעת!. אתה הולך וככל שאתה מתקדם בדרך ככה אתה שומע יותר רחש של מים זורמים עד שלבסוף נגלה לפניך נהר גדול שזורם לאורך הדרך. אתה הולך, ומסתכל סביב. לא עובר זמן רב ואתה רואה פוקימונים שוחים או נחים על שפת הנהר.

~ג'ימי~
    "אז.. אלקטרו, אני יודע שאתה לא כל כך רוצה לדבר על זה.. אבל.. מה קרה שם? רק מלעמוד לידך, ובטח שלגעת בך, הרגיש לי כאילו אני נוגע באספקת חשמל לעיר שלמה,אתה תמיד היית ככה?" אתה שואל את אלקטרו. אלקטרו מעט מופתע מהשאלה אך נושם עמוק ואתה רואה סוג של חשמליות בעיניים שלו-שניכם מעורבים חשמליים ולכן אתה קולט עצב רב ממנו. "לא תמיד הייתי ככה... שהייתי בן שש הארי לכד אותי ונלקחתי לדרך 49. החיילים של הארי עשו שם ניסויים על כל המעורבים-הם רצו לדעת מה יכול לגרום לנו להיות חזקים יותר, טובים יותר-ואז להשתלט עלינו בעזרת כל מיני מכשירים וכך הארי יוכל להקים צבא של מעורבים חזקים שמקשיבים לכל דבר שהוא אומר. אפשר לומר בערך שהניסויים שלו עליי הצליחו.. שהייתי בן 8 הם הזריקו לי חומר מוזר ששינה לגמרי את היציבות החשמלית שלי. אני ממש לא מאוזן-יש בי יותר מידי חשמל, אני לא יכול להשתלט על זה. זה בא לידי ביטוי ברגשות שלי-ככל שאני פחות שולט בעצמי ככה יותר חשמל יוצא ממני..."
    "זה... זה נורא.." אני אומר ומנסה לעכל את מה שהוא אמר
    "אני לא יודע מה להגיד, אני רק רוצה שתדע שאתה מוגן עכשיו."
    פתאום אני נזכר בשינה והעיניים שלי מתמלאות פחד

Spoiler ספוילר

14. מורחקים
    ~לוקאס~
    "האונדור נשיכה" אומר ואשתמש על סקווירטל ברעל

15. student of Gakuen Alice
    הזוכה באיוונט הוא Anatollis שזוכה בצ'ארמנדר!

~ג'ימי~
    "זה... זה נורא.." אתה אומר בניסיון לעכל את כל מה שאלקטרו סיפר לך הרגע. אתה אומר לאלקטרו שהוא מוגן עכשיו. לפתע אתה נזכר באחותך, שינה ואתה מתמלא פחד-אלקטרו מניח יד על כתפך-הוא מרגיש את הפחד שלך. אתה מבין שהוא לא רק מנסה לנחם את עצמך אלא גם את עצמו.
    לפתע, פוקימון קטן וכתמתם ניגש אליכם. "שלום! קוראים לי צ'אר. ראיתי אתכם עכשיו וזה לא שצוטתי אבל שמעתי את השיחה שלכם.. אני ממש אשמח להצטרף אליכם.. אם אפשר"

~לוקאס~
    פוקימון יל פוקימון בלבד סורי
    ~~~~~~~~~~~
    "האונדור נשיכה" אתה אומר. הונדור, שספג חלק מהבועות מתאושש די במהירות ורץ אל סקווירטל בנשיכה. סקווירטל מנסה לברוח אך הונדור הרבה יותר מהיר-הוא נושך את סקווירטל שזועק בכאב. סקווירטל נסוג מעט אחורה ופוער את פיו-כדור כחלחל עשוי מים נוצר מול הלוע שלו והוא משגר את הכדור אל עבר הונדור. הכדור מהיר, ממש כמו פעימת לב למשל (רמזרמז לפעימת מים). הונדור לא מספיק להתחמק וסופג פגיעה ישירה!. הוא קם, מעט מטושטש עקב מתקפת המים

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

עמוד 22 מתוך 89 ראשוןראשון ... 1220212223243272 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •