Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 7 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 103
  1. משתמש מנוסה
    שם: רועי
    נשמע משחק מעולה, מקווה שתקבל אותי!

כינוי: NiGhtShiFt
    שם דמות: סוגו
    תיאור מראה: גבוה, עניים אדומות עם שני פסים שחורים על עיניו, עם צלקת גדולה במיוחד בגבו העליון, יש לו שרשרת זכוכית בצורת דרקון שקיבל מאביו, שיער שחור עם בלורית אדומה בקצה.
    רקע: נולד בכוכב רוסאטם למשפחה רגילה, שהיה בן 10 אביו לקח אותו למסע כדי להוכיח את בגרותו בכוכב מרוחק, שם הוא נלחם יחד עם אביו בחיות מסוכנות, התחזק וגדל, שלאחר שבוע בכוכב כבר היה בוגר וחזק, עשה כל זאת כדי להוכיח לאביו שהוא חזק כדי שיתן לו את הזכות לקבל את החללית.
    באופן קבוע הוא הולך לאקדמיה למחקר ופיתוח של חלליות בתקווה להמציא פריצת דרך שתאפשר לרוסאטם לנצח במלחמה, שם הוא גם פגש את קולין שניהיה לחברו הטוב במשך נעוריו, הם עשו הכל ביחד, כאשר חלומו של קולין היה גם להפך למנהיג חללית בדיוק כמו סוגו.
    כאשר אביו מת בגיל 23, כבר ידע לתפעל את החללית באופן מושלם, אביו השאיר לו את החללית ושרשרת זכוכית עם פתק שנכתב בו שיעשה הכל כדי לעזור לרוסאטם במלחמתם.
    כוכב: רוסאטם
    צי:
    כסף:100 שקלים
    ציוד:
    הערות\הארות:

קרדיט לטל על החתימה!

גם אני חבר בצהל"י- צבא ההגנה לפורום ירוק

בברכה רועי, מנהל פורום משחקים כלליים ומשחקים להורדה לשעבר.

2. משתמש מנוסה
    כינוי:עשהאל ברוריה
    שם:ניר
    שם דמות:יוהן
    תיאור: מראה צבע עור חום בהיר, כובע שחור המסתיר את הראש, נמוך ושמנמן.
    רקע: שיוהן היה ילד קטן ראה את אביו גיבור-החייל הולך בחלליתו היה תמיד נלהב, ובגלל זה בקש מאמו ללכת לחוג לחימה בסיסית. כאשר יוהן הלך לחוג הלחימה פגש שם ילד שקוראים לו "בוב" ומהמבט הראשון ראה שהם היו אוייבים לא קטנים. בוב בחוג הצליח בעוד יוהן רק התדרדר. בוב בשלב מסוים התחיל לקורא לעצמו "בוב האכזרי" והתחיל להציק ליוהן המסכן. יוהן צמח בגילו והמשיך את יריבותו עם בוב, ובגיל 19 אביו של בוב נפטר. כאשר אביו נפטר קיבל בוב את החללית שלו ויוהן ראה בזאת תחרות תמידית אכאשר אביו יפסיק להלחם. יוהן בשאר השנים המשיך ללמוד לחימה כדי להגיע לרגע האחרון עם בוב האכזרי ולנצח אותו בקרב.
    כוכב:קלטוס
    צי:לא למלא
    ציוד:לא למלא
    הערות\הארות: נשמע מגניב
    נערך לאחרונה על ידי Delete Me, 01-02-2011 בשעה 08:36 PM

3. משתמש מנוסה
    שם: יונתן
    ~סוגו~
    אתה קורא פעמיים את שרשרת הזכוכית הקטנה התלויה בריפיון על מעקה החללית. אתה חושב מעט ואז אומר "אני מבטיח אבא! רוסטאם תיהיה המנצחת ולא אכפת לי מה יקרה בדרך!" אתה נכנס לחחלית ומסתכל על לוח המתגים. אתה כבר מכיר את החללית ויודע לתפעל אותה היטב. אתה מסתכל על המעמד הריק שבו אמור להיות מונח כדור השידרוג. "זאת החללית שלי" אתה אומר בשמחה ומתסכל על שאר החללית. אתה רואה כיסא גדול אשר עליו אתה תשב. ליד לוחות המתגים עומדים עוד שני כיסאות שחורים וקטנים ועוד כמה כיסאות מפוזרים בכל האיזור. לידך,ניצב מעמד שחור וגדול ממתכת אשר משמש כמעבר שיגור. אתה מסכל בשאר החללית ומתפעל ממנה עד שלפתע אתה שומע קול "אז אתה האדון החדש שלי,מה?"
    מה תעשה?

~יוהן~
    אתה מתנשם ומתנשף בזמן שאתה משסע את החרב הזוהרת שלך בשאר חבריך לחוג הלחימה.
    אתה תוקף בתנועת חרב מסוגננת ומפיל את כולם,בפעם השלישית.
    "כל הכבוד יוהן,כרגיל" אומר המאמן שלך והולך לבדוק אם חבריך לחוג שניצחת זה עתה,נפצעו.
    "באמת כל הכבוד" אתה שומע קול ומסתובב מיד.
    מאחוריך,אתה רואה את אביך "אבא!" אתה צועק ורץ לחבק אותו,מכיוון שלא ראית אותו הרבה זמן.
    אביך מופתע מעוצמת החיבוק ומחכה עד שתעזוב אותו. כשלבוף אתה עוזב הוא אומר לך "בן,אני פרשתי מהקרבות והחלטתי לתת לך את "חץ רעם" כמתנת יום הולדת" כמעט שחכת! היום יום הולדתך ה-20! אתה קופץ על אביך ומחבק אותו שוב בחיבוק. "חץ רעם" היא חלליתו של אביך ואתה מכיר אותה היטב,זו תיהיה משרת נאמנה למסעך. "תודה אבא" אתה לוחש לו חרישית ומקבל את מפתחות החללית בהתרגשות אתה יוצא מהחוג ומקפץ על עבר משכן החלליות ושם סורק אותו במבטך,עד שאתה מוצא את "חץ רעם" אתה מתחיל ללכת לעברה ואז אתה שומע קול מאחוריך. "אתה הולך להיות המפקד שלי? אתה כולה ילד קטן,אה אה לא נראה לי אני הולך לתפוס פיקוד על הספינה הזאת גם אם תרצה וגם אם לא" אתה מסתובב ורואה גבר,בערך בין 50 אשר עומד מאחוריך במבט בוחן.
    מה תעשה?

~זאק פאיר~
    אתה קם לעוד יום חסר טעם ללא אהובתך. אתה נאנח וקם לצחצח שיניים כשלפע,אתה רואה פתק ליד הכיור.
    זאק שלום,זה הדוד שלך,מארק,אני פרשתי מעסקי החללית המחורבנים כי אין טעם בעבודתי עוד.
    הצבא החליט שהוא לא מעוניין בי אך אני לא אקשיב לו,בתור נקמה אני מחליט שהחללית שלי גם תמשיך להילחם.
    החלטתי למסור את החללית אליך,המפתחות שלה בתוך המעטפה של המכתב.
    אני רוצה שלא תשיב לי על הודעה זו,במילא היה מסוכן לשלוח אותה.
    החללית נמצאת במעגן הספינות במרכז המסחר,לא רואים אותה כמובן אך לא ייקח הרבה זמן עד ששמישהו ייתנגש בה אז אני מעדיף שתיקח אותה מהר ככל האפשר.
    שלך,מארק.
    אתה קורא את המכתב פעם נוספת,מתרגש כולך. אתה מסיים להתארגן ורץ החוצה מביתך בלי לחשוב אתה רץ ורץ לאורך הרחובות הארוכים עד שאתה מגיע למעגן הספינות ומיד פונה למרכז המסחר אתה רץ מעט ופתאום נתקע במשהו,בחללית! אתה נרגש כולך שולח יד אל הדלת ומנסה לפתוח אותה. משום מה היא לא נפתחת. המפתח,נכון! אתה מפשפש בכיסך ומוצא את המעטפה,אך המפתח לא שם.
    "מחפש את זה?" שואל גבר מאחוריך ושולף מכיסו את מפתח החללית וצוחק חרישית.
    מה תעשה?

~רון סינה~

אתה סוקר את הכוכבים במבטך,אך לא רואה דבר.
    "מה המצב שם?" שואל אותך תום ומסתכל בך במבט רציני.
    אליסה יוצאת מהחדר הסמוך,ניגשת אליך ומחבקת אותך.
    "רון,אוליי תפסיק אם כל החיפושים האלה? אתה לא תמצא חללית בשעה הזו,לך לישון" אתה מביט בה וחושב מעט "לא" אמר נחוש בדעתו להרוס עוד חללית כדי לפלס את דרכו לניצחון במלחמה. "אני גם חושבת שאתה צריך ללכת לישון" מסכימה מיקי ומעיפה מבט אליך ואז אל תום. "וגם אתה אדוני,לא ישנת בלילה שעבר ואתה נראה גמור" תום צוחק ואומר "בוודאי מותק אני אשן היום אבל אם גם רון ילך למיטה,מי ישמור על החללית?" "אני ומיקי" אומרת אליסה בנימת קול של "נו באמת שחכת אותנו?" תום חושב מעט "בסדר אבל אם יש בעייה,הכי קטנה,תיקראו לנו" מיקי מהנהת ועוקבת אחריך ואחרי תום במבטה עד שאתם נכנסים לחדרי השינה אתה נשכב במיטתך ומתחיל לעצום עיניים,ולחלום.
    פתאום,אתה שומע צעקה אתה מתעורר מייד ורואה את אליסה "רון,יש בעייה" אתה מסתכל עליה במבט רציני "מה הבעייה?" היא הביטה עליך ואמרה דבר אשר הפיל את רוחך,הדבר אשר הכי לא מתאים לך. "זו חללית של רוקורים,הם תוקפים אותנו"
    מה תעשה?
    נערך לאחרונה על ידי scizor-x, 01-02-2011 בשעה 09:32 PM

קרדיט ענק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לGeneralAdam

4. משתמש מנוסה
    שם: תומר
    ציטוט פורסם במקור על ידי scizor-x צפה בהודעה
    [SIZE=4]
    ~רון סינה~

"רון,אוליי תפסיק אם כל החיפושים האלה? אתה לא תמצא חללית בשעה הזו,לך לישון" אתה מביט בה וחושב מעט "לא" אמר נחוש בדעתו להרוס עוד חללית כדי לפלס את דרכו לניצחון במלחמה. "אני גם חושבת שאתה צריך ללכת לישון" מסכימה מיקי ומעיפה מבט אליך ואז אל תום. "וגם אתה אדוני,לא ישנת בלילה שעבר ואתה נראה גמור" תום צוחק ואומר "בוודאי מותק אני אשן היום אבל אם גם רון ילך למיטה,מי ישמור על החללית?" "אני ומיקי" אומרת אליסה בנימת קול של "נו באמת שחכת אותנו?" תום חושב מעט "בסדר אבל אם יש בעייה,הכי קטנה,תיקראו לנו" מיקי מהנהת ועוקבת אחריך ואחרי תום במבטה עד שאתם נכנסים לחדרי השינה אתה נשכב במיטתך ומתחיל לעצום עיניים,ולחלום.
    פתאום,אתה שומע צעקה אתה מתעורר מייד ורואה את אליסה "רון,יש בעייה" אתה מסתכל עליה במבט רציני "מה הבעייה?" היא הביטה עליך ואמרה דבר אשר הפיל את רוחך,הדבר אשר הכי לא מתאים לך. "זו חללית של רוקורים,הם תוקפים אותנו"
    מה תעשה?
    "תום בא לפה!"אני אצעק בקול חזק ואגיד לכול הצוות:"תום לך לפיקוד הרובים ותירא אל החלליות של רוקורים,אליסה תשמרי על החללית וגם את מיקי"ואני בינתיים אעזור לתום כדי שנצליח לנצח אותם.
    "אם לא נצליח תום,תעשה שיגור כדי שנעלם משם"אני אומר לתום בזיריזות.

PS3 זה הקונסולה הנייחת הכי טובה בעולם! היא יותר טובה מXBOX 360!

PSN ID: thekingsofgames6

5. Master of the Xiii Tribe
    שם: מה זה משנה? פדופילים קטנים
    QUOTE=scizor-x;991448]]

~זאק פאיר~
    אתה קם לעוד יום חסר טעם ללא אהובתך. אתה נאנח וקם לצחצח שיניים כשלפע,אתה רואה פתק ליד הכיור.
    זאק שלום,זה הדוד שלך,מארק,אני פרשתי מעסקי החללית המחורבנים כי אין טעם בעבודתי עוד.
    הצבא החליט שהוא לא מעוניין בי אך אני לא אקשיב לו,בתור נקמה אני מחליט שהחללית שלי גם תמשיך להילחם.
    החלטתי למסור את החללית אליך,המפתחות שלה בתוך המעטפה של המכתב.
    אני רוצה שלא תשיב לי על הודעה זו,במילא היה מסוכן לשלוח אותה.
    החללית נמצאת במעגן הספינות במרכז המסחר,לא רואים אותה כמובן אך לא ייקח הרבה זמן עד ששמישהו ייתנגש בה אז אני מעדיף שתיקח אותה מהר ככל האפשר.
    שלך,מארק.
    אתה קורא את המכתב פעם נוספת,מתרגש כולך. אתה מסיים להתארגן ורץ החוצה מביתך בלי לחשוב אתה רץ ורץ לאורך הרחובות הארוכים עד שאתה מגיע למעגן הספינות ומיד פונה למרכז המסחר אתה רץ מעט ופתאום נתקע במשהו,בחללית! אתה נרגש כולך שולח יד אל הדלת ומנסה לפתוח אותה. משום מה היא לא נפתחת. המפתח,נכון! אתה מפשפש בכיסך ומוצא את המעטפה,אך המפתח לא שם.
    "מחפש את זה?" שואל גבר מאחוריך ושולף מכיסו את מפתח החללית וצוחק חרישית.
    מה תעשה?
    אפנה מהר אל האיש ואשאל אותו,"מי אתה? איך השגת את המפתח שהיה לי בכיס?" תוך כדי הפתעה גדולה ומרגיש זרימת אדרנלין גוברת בתוך גופי

6. משתמש מנוסה
    ~יוהן~
    אתה מתנשם ומתנשף בזמן שאתה משסע את החרב הזוהרת שלך בשאר חבריך לחוג הלחימה.
    אתה תוקף בתנועת חרב מסוגננת ומפיל את כולם,בפעם השלישית.
    "כל הכבוד יוהן,כרגיל" אומר המאמן שלך והולך לבדוק אם חבריך לחוג שניצחת זה עתה,נפצעו.
    "באמת כל הכבוד" אתה שומע קול ומסתובב מיד.
    מאחוריך,אתה רואה את אביך "אבא!" אתה צועק ורץ לחבק אותו,מכיוון שלא ראית אותו הרבה זמן.
    אביך מופתע מעוצמת החיבוק ומחכה עד שתעזוב אותו. כשלבוף אתה עוזב הוא אומר לך "בן,אני פרשתי מהקרבות והחלטתי לתת לך את "חץ רעם" כמתנת יום הולדת" כמעט שחכת! היום יום הולדתך ה-20! אתה קופץ על אביך ומחבק אותו שוב בחיבוק. "חץ רעם" היא חלליתו של אביך ואתה מכיר אותה היטב,זו תיהיה משרת נאמנה למסעך. "תודה אבא" אתה לוחש לו חרישית ומקבל את מפתחות החללית בהתרגשות אתה יוצא מהחוג ומקפץ על עבר משכן החלליות ושם סורק אותו במבטך,עד שאתה מוצא את "חץ רעם" אתה מתחיל ללכת לעברה ואז אתה שומע קול מאחוריך. "אתה הולך להיות המפקד שלי? אתה כולה ילד קטן,אה אה לא נראה לי אני הולך לתפוס פיקוד על הספינה הזאת גם אם תרצה וגם אם לא" אתה מסתובב ורואה גבר,בערך בין 50 אשר עומד מאחוריך במבט בוחן.
    "אה באמת?" אני אומר לאיש בלגלוג
    לאחר מכן אני הולך וסורק את החללית ואני מחפש את דף הצוות ואת אנשי הצוות.

7. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    טופס הרשמה ריק:
    כינוי: killerbee
    שם: לוקאס
    שם דמות: לוקאס/ ארמגון
    תיאור מראה: גבוהה יחסית שיער חום ערמוני ועיני שד צהובות הזנב שלו ארוך יחסית לאחרים הוא עצוב ומבודד אבל דיי פחות (יחסית) נקמני לחבריו אחרי שפתח דף חדש.
    רקע: לוקאס היה נער מבודד ועצוב כל חיו לעגו לו על הזנב הארוך שלו ונידו אותו מהחברה חוץ מכמה חברים שלו שנשארו איתו.
    הוא היה די בודד וכל היום היה בבית ושיחק עם הטכנולוגיה המתקדמת שיש לו עד שיום אחד החליט לנקום במי שהנהיג את הנידוי שלו.
    הוא תפס אותו בסמטה חשוכה והכה בו נמרצות ודקר אותו בכל חלקיי גופו פעם אחר פעם עד שכמעט מת.
    כאשר שמע שהוא יכול לקחת את החללית של אביו מיהר לצאת לדרך ולהתחיל דף חדש
    כוכב: הארליקונים
    צי:
    ציוד:
    הערות\הארות: מקווה להרשם משחק נחמד

8. משתמש מנוסה
    ~רון סינה~
    תגיב שוב.
    זה מעמד דבר שאנשים עומדים עליו שמשגר את האנשים ומה זאת אומרת לשמור על החללית?
    ותקפיד על תיקון שגיאות כתיב.

~יוהן~
    אין דף שמראה לך את הצוות.

האיש מתקרב עליך ואומר "אני הייתי סגן המפקד של "חץ הרעם" ולא אתן לאיזה טירון לתפוס את המקום" עכשיו בוא לזירת הקרב ותראה מה יש לך,אם תביס אותי החללית שלך ואם לא,החללית שלי ואינך תורשה לעלות עליה לעולם.

~זאק פאיר~
    "אני כייס מפגר אחד" הוא אומר ואז צוחק צחוק מרושע "ולי הולכת להיות חללית חדשה" הוא מסתובב על עבר החללית ואז חושב רגע וחוזר אחורה "דרך אגב,אהובתך עלובה בהחלט בהתחשב לקלות שניתן להרעיל אותה" הוא אומר בזלזול והולך לעלות לחללית. זעם עולה בתוכך,אף אחד לא קורא לאהובתך היחידה "עלובה" ובטח שלא כייס מכוער כמוהו. רגע אחד,מאיפה הוא יודע על הרעל?

~kilerbee~
    רשום על תנאי,עוד מעט אני אכתוב לך התחלה.
    נערך לאחרונה על ידי scizor-x, 01-02-2011 בשעה 10:07 PM

9. משתמש מנוסה
    שם: תומר
    ~רון סינה~
    תגיב שוב.
    זה מעמד דבר שאנשים עומדים עליו שמשגר את האנשים ומה זאת אומרת לשמור על החללית?
    ותקפיד על תיקון שגיאות כתיב.
    -----
    מה תעשה?
    "זאת בעיה!ידעתי שאסור לי לישון אליסה!"אני אומר בקול עצבני.
    "תום בוא לפה"אני אומר לתום ואז אוסיף:"בו נעשה איתם משא ומתן".
    אני אלך על מכשיר הקשר ואז אגיד:"מה אתם רוצים רוקרים?"

PS3 זה הקונסולה הנייחת הכי טובה בעולם! היא יותר טובה מXBOX 360!

PSN ID: thekingsofgames6

10. משתמש מנוסה
    ~יוהן~
    אין דף שמראה לך את הצוות.

האיש מתקרב עליך ואומר "אני הייתי סגן המפקד של "חץ הרעם" ולא אתן לאיזה טירון לתפוס את המקום" עכשיו בוא לזירת הקרב ותראה מה יש לך,אם תביס אותי החללית שלך ואם לא,החללית שלי ואינך תורשה לעלות עליה לעולם.
    אני אומר לאיש: "כל אחד עם חרב ואקדח, תביא את הציוד ובוא נלך אל הזירה!"

11. Master of the Xiii Tribe
    שם: מה זה משנה? פדופילים קטנים
    ~רון סינה~

~זאק פאיר~
    "אני כייס מפגר אחד" הוא אומר ואז צוחק צחוק מרושע "ולי הולכת להיות חללית חדשה" הוא מסתובב על עבר החללית ואז חושב רגע וחוזר אחורה "דרך אגב,אהובתך עלובה בהחלט בהתחשב לקלות שניתן להרעיל אותה" הוא אומר בזלזול והולך לעלות לחללית. זעם עולה בתוכך,אף אחד לא קורא לאהובתך היחידה "עלובה" ובטח שלא כייס מכוער כמוהו. רגע אחד,מאיפה הוא יודע על הרעל?
    ארוץ אליו ואתן לו מספר אגרופים בזעם ואשאל אותו ביאוש גדול,"מאיפה לעזאזל אתה יודע על הרעל?!" (דרך אגב אם אתה רוצה שם, אז קרא לה מארי או אילין מה שבא לך)

12. משתמש מנוסה
    ~סוגו~
    אתה קורא פעמיים את שרשרת הזכוכית הקטנה התלויה בריפיון על מעקה החללית. אתה חושב מעט ואז אומר "אני מבטיח אבא! רוסטאם תיהיה המנצחת ולא אכפת לי מה יקרה בדרך!" אתה נכנס לחחלית ומסתכל על לוח המתגים. אתה כבר מכיר את החללית ויודע לתפעל אותה היטב. אתה מסתכל על המעמד הריק שבו אמור להיות מונח כדור השידרוג. "זאת החללית שלי" אתה אומר בשמחה ומתסכל על שאר החללית. אתה רואה כיסא גדול אשר עליו אתה תשב. ליד לוחות המתגים עומדים עוד שני כיסאות שחורים וקטנים ועוד כמה כיסאות מפוזרים בכל האיזור. לידך,ניצב מעמד שחור וגדול ממתכת אשר משמש כמעבר שיגור. אתה מסכל בשאר החללית ומתפעל ממנה עד שלפתע אתה שומע קול "אז אתה האדון החדש שלי,מה?"
    מה תעשה?

אני נותן עוד מבט אחד אחרון בחללית,ומסתווב אחורה כדי למצוא את מקור הקול.
    "ומי אתה בדיוק?" אני שואל.

קרדיט לטל על החתימה!

גם אני חבר בצהל"י- צבא ההגנה לפורום ירוק

בברכה רועי, מנהל פורום משחקים כלליים ומשחקים להורדה לשעבר.

13. משתמש מנוסה
    ~רון סינה~
    "שלום לך חבריי הנחותים אתם רוצים שאני אתבלבל בגלל ההסוואה הקטנה שלכם? הייתם מתים כי לי יש כדור שידרוג מיוחד לזיהוי הסוואה" אתה שומע קול ומסתכל על הצג ושם רואה חייזר מכוכב רוקור "אז תגידו ביי ביי כי אין הרבה טעם בחייכים בוגדים עלובים מטונפים בעלי שתי נשים עלובות ומכוערות" במילים האלה תום מזנק אל מעמד השיגור,מופיע אור סגול וכשאתה מסתובב להסתכל תום כבר לא שם. אתה מסתכל על המסך ורואה את הרוקור מסתובב "מה לאז..." ואז הקשר מנותק.

~סוגו~
    "אני כרולק,שחכתי להציג את עצמי ואני סגן הקפטן של הספינה הזאת הייתי שמח שהיית אומר לי מה אתה בדיוק?" אתה מסתובב ורואה מאחוריך חייזר מכוכב רוסטאם אך יש בו משהו שונה,אתה לא מבין מה. אתה שוקל את המצב היטב בראשך,מה תעשה עכשיו?

~זאק פאיר~
    האיש הקטן מתחמק מאגרופיך ואומר בכל צוחק ובטוח "אני מהארגון שרצח אותה,ארגון ישיר של "כוכבי הנקמה" אז כדאי לך ללכת אחורה שלושה צעדים כי אנחנו לא סולחים לכם על שום דבר. האיש מצחקק קלות ואז שולף בקבוקון קטן "זה בקבוק הרעל שהמאסטר שלי השתמש בו כדי להרעיל את איילין אך לרע מזלך אתה לא תצליח למצוא אותו כי אתה הולך למות במקום כמו אהובתך,אם אותו רעל"

~יוהן~
    אתם עוברים לאורך מעגן הספינות עד שאתם מגיעים לזירת הקרבות. אתה לוקח שתי חרבות מקופסה המונחת שם וזורק אחת לאויב שלך אתה גם לוקח שני אקדחי לייזר וזורק אחד ליריבך. אדם הנעמד שם אומר "אני אהיה השופט בקרב,בקרב זה לכל אחד מכם חרב ואקדח ולכל אחד מכם מותר להשתמש רק בהם הקרב יימשך עד שאחד מהיריבים ייכנע או עד המוות אז,התחילו!"

~לוקאס~
    אתה נאנח כשאתה מביט על החללית של אביך,זה לא יהיה אותו הדבר.
    פתיחת דף חדש בחיים הוא לא חלק פשוט ואתה דיין שומע בראשך את קולות הייסורים של האיש שדקרת. אתה חושב על כל הדברים שהולכים לקרות לך אבל אז אתה נזכר במשהו שאביך פעם אמר לך "אל תחשוב על העבר או על העתיד,תחשוב על ההווה" אתה חושב מעט ואז עולה לחללית מכניס את המפתחות לחריץ,מסובב ומתניע ובו בזמן מתניע את העט והדיו אשר יכתבו על הצד השני של דף חייך,לפחות כך אתה מדמה זאת.
    10,9,8,7,6,5,4,3,2,1 אתה סופר והחללית ממריאה אתה מגיע לחלל החיצון ומתחיל לחשוב לאיזה כיוון ללכת עד שפתאום אתה שומע קול בראשך "לא רק לא זה לא" הקול כל-כך חזק ואמיתי שאתה מסתובב אבל לא רואה אף אחד. אתה מזיע ומתנשף ולאחר כמה דקות מתעשת וחוזר להטיס את החללית אך לפתע אתה שומע את הקול שוב בראשך "הצילו,לא,רק לא זה!" ואז פתאום הידיים שלך ללא רצון מתחילות להטיס את החללית לכיוון כוכב והכוכב הזה הוא רוקור.

14. משתמש מנוסה
    ~יוהן~
    אתם עוברים לאורך מעגן הספינות עד שאתם מגיעים לזירת הקרבות. אתה לוקח שתי חרבות מקופסה המונחת שם וזורק אחת לאויב שלך אתה גם לוקח שני אקדחי לייזר וזורק אחד ליריבך. אדם הנעמד שם אומר "אני אהיה השופט בקרב,בקרב זה לכל אחד מכם חרב ואקדח ולכל אחד מכם מותר להשתמש רק בהם הקרב יימשך עד שאחד מהיריבים ייכנע או עד המוות אז,התחילו!"
    אני לוקח בידי החזקה (ימין) את החרב ובידי החלשה (שמאל) את האקדח ליזר.
    אני ממשיך בריצה קלה לעבר האויב ולאחר מכן אני קופץ ונותן מכה ברברית בעודי למדתי בקורס הלחימה.

15. משתמש מנוסה
    ~יוהן~
    האדם שמולך מיומן הוא מתחמק מהלב החד בקפיצה סיבובית לאחורה ואז שולף את האקדח ויורה שלוש יריות לייזר לכיוון החרב שלך שחוסמת הכל. למה הוא עשה את זה? אתה חושב לעצמך ומבין שזה לא הולך להיות קרב קל.

עמוד 2 מתוך 7 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •