Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9
  1. לא ברור בכלל
    שם: tAlon

הדלפות חדשות מקורוקורו מאשרות לנו מספר צורות חדשות של פוקימונים, וגם פוקימונים חדשים!
    ועוד דבר קטנטן שאולי תמצאו מעניין..

::פוקימונים חדשים::

הראשון הוא ניקוגומה, (Nuikoguma) [זהו השם היפני], והוא מסוג נורמל/לחימה.
    הוא התת-התפתחות של הפוקימון Bewear, שהודלף גם הוא בקורוקורו.
    ניקוגומה מתואר כפוקימון המאבק (Struggle), ופרט לנתוני משקל/גובה לא ידוע לנו דבר נוסף עליו.

* הצורה המפותחת של ניקוגומה. *

לפוקימון הזה קוראים סאנבאה (Sunabaa), וגם זה הוא השם היפני של הפוקימון.
    סאנבאה הוא מסוגים אדמה/רוח, והוא פוקימון 'גבעת החול'.
    עוד דבר שפורסם, הוא הצורה המפותחת של סאנבאה!

הצורה המפותחת של סאנבאה היא שירודסונה (Shirodesuna), תזכרו שגם זה השם היפני.
    גם הפוקימון הזה הוא מסוגים אדמה/רוח, והוא פוקימון 'ארמון החול'. (כאילו שלא שמים לב)
    לא יודע עד כמה זה יעניין, אבל -
    שירודסונה שוקל 250KG! ככה שאמנם הוא נראה פצפון בתמונות, אבל תצפו למשהו גדול וכבד כאשר המשחקים ינחתו.

פוקימון נוסף שנחשף הוא יוואשי (Yowashi) [גם זה השם היפני]
    יוואשי הוא פוקימון הדג הקטן, והוא מסוג מים.
    אל תתנו לדג הקטן לבלבל אתכם, הוא לא תמיד קטן ובודד.
    כל אלה שחשבו שהדג הכחול והמפחיד הוא הצורה המפותחת שלו? לא.
    זו פשוט צורה אחרת של יוואשי, בה הוא נהפך לדג גדול שבנוי מהרבה דגיגונים קטנים.

----------------

::צורות אלולה חדשות::

אתם מביטים כרגע בALOLAN MEOWTH, צורת אלולה של אחד מהפוקימונים היותר מוכרים בפוקימון.
    אלולאן-מיאו הוא מסוג אופל. ידוע שצורה זו של מיאו נוצרה לאחר הרביית מיאו שנעשתה ע"י משפחת אצולה באלולה.

אלולאן-מארוואק, צורת האלולה של הפוקימון הזה אמנם לא שונה בהרבה מבחינת מראה, אך מבחינת סוגים - לגמרי.
    אלולאן מארוואק היא מסוגים אש/רוח.
    קשה היה שלא להבחין בזה מגיע, בהתחשב בכך שאנו מכירים את קיאווה (Kiawe), אחד מהמאמנים שעלינו להיות מוכנים לאתגר שלו. על פי המידע שניתן, נאמר כי הוא ומרוואק שלו קרובים מאוד, ושהוא מתמחה בפוקימוני אש.
    תחילה זה מעט מבלבל - סוגים אש? אבל מארוואק אדמה. ואז.. למדנו שיש קצת מעבר.

----------------

::מה עוד נחשף?::

ניתן לראות בנוסף תמונות ראשונות של הצוות הרע החדש.
    כמו בכל משחק, יש צוות מסוים שהשקפת העולם שלו קצת.. תסתור את שלנו, וניאלץ לעצור אותו.
    באלולה מדובר על Team Skull - או צוות גולגולת, בתרגום פשוט לעברית.
    ניתן לראות את הבוס שלו הקרוי גאזמה [GUZMA, שם יפני], ואת הילדה הנקראת פלאמרי [PLUMERI, גם ביפנית]

ממבט כולל, סריקה מהירה והרבה שמועות - יכול מאוד להיות שהם יתפקדו כסוג של פיראטים, שודדי ים.
    ואם אתם שואלים אותי, הם יהיו צוות רוקט V2.
    בצורה כזו שאפילו יהיו ג'סי וג'יימס 2, עם אלולאן מיאו, במקום מיאו רגיל.
    אבל זו רק הדעה האישית שלי, אז... אשמח לשמוע את דעתכם לגבי העדכון החדש.

Spoiler ספוילר

2. משתמש מנוסה
    זה נראה מגניב ביותר. מחכה לראות את פרסיאן! פורסם ביוטיוב סרטון של כל הפוקדקס של דור 7.. יאאלה שגיימפריק יבינו שאנחנו יודעים הכל וישחררו הכל חחח, שאלה: מתי בדרך כלל הם יפרסמו את כל הפוקימונים? רק כשהמשחקים יצאו או שאיזה שבועיים לפני?

3. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    ציטוט פורסם במקור על ידי Sharpedo צפה בהודעה
    זה נראה מגניב ביותר. מחכה לראות את פרסיאן! פורסם ביוטיוב סרטון של כל הפוקדקס של דור 7.. יאאלה שגיימפריק יבינו שאנחנו יודעים הכל וישחררו הכל חחח, שאלה: מתי בדרך כלל הם יפרסמו את כל הפוקימונים? רק כשהמשחקים יצאו או שאיזה שבועיים לפני?
    לרוב מפורסמים סביב ה30-40 עד שהמשחק יוצא והשאר שם.

ובקשר לפוקדקס דור 7-גם אני ראיתי אותו והאמנתי בו , אבל הפריוולושן של ביוור פוסל אותו לגמרי. זה לא הפוקדקס שעומד להיות!

ובלי קשר - מחכה לראות מה טים סקאל יעשו בפועל. לי אישית הם נראים... די עלובים. מקווה שיוסיפו להם קצת יותר character במשחקים ושהם יהיו פחות משעממים ממה שהם נראים.

ואני כל כך הולך להשתמש במארווק הזה

או במימיקיו

דאמיט עם הדור הזה יותר מדי פוקימונים טובים
    Spoiler ספוילר

4. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי TheHeliolisk צפה בהודעה
    לרוב מפורסמים סביב ה30-40 עד שהמשחק יוצא והשאר שם.

ובקשר לפוקדקס דור 7-גם אני ראיתי אותו והאמנתי בו , אבל הפריוולושן של ביוור פוסל אותו לגמרי. זה לא הפוקדקס שעומד להיות!

ובלי קשר - מחכה לראות מה טים סקאל יעשו בפועל. לי אישית הם נראים... די עלובים. מקווה שיוסיפו להם קצת יותר character במשחקים ושהם יהיו פחות משעממים ממה שהם נראים.

ואני כל כך הולך להשתמש במארווק הזה

או במימיקיו

דאמיט עם הדור הזה יותר מדי פוקימונים טובים
    יוצא בנובמבר נכון? יאאלה עוד שלושה חודשים זה לא הרבה זמן. חלק מהפוקימונים מאוד עלובים, הדוב שאמור להיות פנדה אדומה פשוט פוקימון עלוב, אני מאוד מצפה להתפתחויות של ההתחלתייפ ומקווה שהתיאוריה שתהיה להם יותר מאפשרות אחת להתפתחות נכונה, זה יהיה מגניב! לדעתי יש המון סוגים, הם היו צריכים להוציא סוג חדש, נגיד אור או משהו אחר

תודה אלון!
    מיאוו כזה מגניבבב.

6. היזהרו מחיקויים!
    ציטוט פורסם במקור על ידי Sharpedo צפה בהודעה
    יוצא בנובמבר נכון? יאאלה עוד שלושה חודשים זה לא הרבה זמן. חלק מהפוקימונים מאוד עלובים, הדוב שאמור להיות פנדה אדומה פשוט פוקימון עלוב, אני מאוד מצפה להתפתחויות של ההתחלתייפ ומקווה שהתיאוריה שתהיה להם יותר מאפשרות אחת להתפתחות נכונה, זה יהיה מגניב! לדעתי יש המון סוגים, הם היו צריכים להוציא סוג חדש, נגיד אור או משהו אחר
    וואלה. שלושה חודשים.

אני אוהב את העיצוב של המיני ביוור, פחות של המפותח. השאר קצת פחות.
    Spoiler ספוילר

7. משתמש מנוסה
    שם: טל
    יוואשי צורה ראשונה נראה כאילו הוא מנסה להירדם.... הצורה שנייה נראית כשמעירים אותו בדיוק שניה לפני שהצליח חח

תודה על המידע!

8. היכל התהילה
    אתה יותר חרוץ ממני. כל הכבוד. תודה על המידע!

9. Just a prank bro
    פיראטיםםםםםפ

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •