Pokemon GO
עמוד 88 מתוך 89 ראשוןראשון ... 387886878889 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1,306 עד 1,320 מתוך 1331
  1. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    ציטוט פורסם במקור על ידי TheHeliolisk צפה בהודעה
    הייתי בטוח שעבר פחות זמן, אבל ניחא

טל
    *בהצלחה אז חח
    *מיקום - משרדו של רד, מפקדת מחוז קנטו, העיר סלדון, קנטו
    *זמן - 19.9.60, 15:40
    *עוד יום אחד עד ההתלמדות כתומכי לחימה
    *דרגה - טוראית מתקדמת
    *כסף - 15,355 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    את לוקחת נשימה עמוקה ומוציאה את פיירי מהפוקדור לה. את מעניקה לה שוב את הסילבאונייט ומחפשת את רסיס המתכת עם אבן המפתח בתיקך. רד מגחך קלות, אומר:"תזכירי לי לקחת אותך למעצב מגה אחרי הקרב. אני אחסוך לך את כל החיפושים הללו". את מוצאת את פיסת המתכת ממשקפיו של מקסי, מצמידה אותה לידך ומפתחת את פיירי מגה. היא גדלה וסרטיה מתארכים. רד מחייך, ואומר:"עכשיו זה באמת מגה מול מגה. קרב אמיתי". את מורה לפיירי מה לעשות. היא תמהה מדוע את לא מנסה לתקוף את מגה צ'אריזארד X (שהוא סוג דרקון להזכירך), ולאחר מכן היא שולחת כמה לבבות שמטשטשים לכמה רגעים את צ'אריזארד, ובניסיונה לשלוח חול היא מעיפה עליו שלגף שמיד נמס מהלהבות הכחולות שלו והופך למים, מה שנראה כמטריד את צ'אריזארד. צ'אריזארד מחווה פרצוף דואג. פיירי מתחבאת מאחורי ערימת שלג, מנסה ליצור ריקוד גשם, היא מתנועעת קלות סביבה, כל סרטיה מתנודדים ברוח הקרה של האזור המושלג. קצוות סרטיה מתחילים לזהור לאט לאט, והזוהר מתפשט גם לשאר חלקי גופה. היא זועקת זעקה קטנה והזוהר הורדרד שהיא יצרה מתפשט ממנה בעננת 'אבק' זוהר. הוא עוטף לאט לאט את שטח הזירה יוצר מעין 'רשת קואורדינטות' ורודה בצורת כיפה מעל הזירה, ואז פיירי יורה החוצה מפיה עשן ורוד שממלא את הרשת, יוצר כיפה של עשן ורדרד סביבכם. העשן מתפתל גם מתחת לרגליכם. *מזלטוב! פיירי למדה משטח עשן (Misty Terrain)!!!* רד מחכך צווארו, ואז אומר:"אוקיי צ'אריזארד! תשתמש באגרוף אש ומיד לאחריו בלהביור! בכל הכוח!". צ'אריזארד עוטף את אגרופו באש, חובט בפיירי בחוזקה, אך נראה כי העשן הורדרד עוטף את ידו של צ'אריזארד ומרכך מעט את הפגיעה. לאחר מכן דבר דומה קורה עם הלהביור. פיירי נפגעת, אל בצורה מוחלשת. רד מגרד שוב בצווארו. הוא נראה חושב. "מעולם לא נתקלתי בדבר כזה..." הוא אומר.
    מה תעשי?
    פיירי - 10/12
    ניינטיילס - 0/10
    פלואט הפרח הנצחי - 0/15
    ג'ירפאריג - 0/10
    מייטיינה - 0/10

טוטודייל
    *מיקום - כפר הפוקימונים, קאלוס
    *זמן - 19.9.60, 18:15
    *דרגה - טירון
    *עוד 3 ימים להציל את קודי
    *כסף - 2,575 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מודה לאיש על עזרתו, ונזכר בדברי הזקן על זימון השער לעץ החיים. אתה רץ לתוך המערה, מנסה לכוון את כל כולך לתוכך. האדם עוצר אותך בידו. הוא חזק. הוא אומר לך:"תראה, ילד, אמנם אני באמת מודהם מהרצון שלך למצוא את העץ, אך עליי למנוע ממך את הכניסה למערה הזו. לטובתך. תאמין לי שהיא לא קשורה בשום אופן ל...עץ החיים הזה שלך, ושוכנים בה כוחות יותר עוצמתיים ממה שאתה מסוגל לדמיין. עדיף לך פשוט להסתובב ולהמשיך לחפש במקום אחר" הוא אומר לעברך. הוא נראה נחוש בדעתו למנוע ממך להיכנס אל המערה.
    מה תעשה?

נועם
    *חחח. אבל תנסה להסתכל מהצד - עברת 3 דרגות בשבועיים. יש אנשים שלוקח להם 7 שנים לעשות את הדרך הזו. ואתה עשית אותה בשבועיים. זה סוג של עילוי...
    *מיקום - מפקדת מחוז יונובה, העיר דריפטוויל, יונובה
    *זמן - 20.9.60, 12:15
    *עוד כשבע שעות עד הקרב הראשון שלך.
    *דרגה - טוראי מתקדם
    *כסף - 14,920 פ"ד
    אתה חושב לעצמך על הכינוי שהדביקו לך ולא בטוח בטיבו. אתה מבין כך או כך, אנשים רבים ינסו לבחון את אמינותו. אתה יוצא דרך השער היציאה מהזירה, מתפתל במסדרונות. אתה מוצא חדר אימונים ריק, נכנס אליו ומסמן אותו כתפוס. אתה מדליק את האורות ורואה מה יש מולך - מכסה מתכת כחול בצורת זירה כמו האחד שיש בחדר הזירה, אך במקום שני יציעים, ישנם שני ספסלים. החדר עצמו הרבה יותר קטן, אך גם הוא עם תקרה בגובה כ-10 מטרים, מספיק גבוה בשביל לאפשר מרחב תמרון אווירי רחב. אתה רואה סקאלה כלשהי על הקיר לידך. רשום בה, בצורת מעגלית בחלקים שונים המקיפים את הסקאלה, עם איורים מתאימים - 'שלג, סלעים, קרקע, בריכה, בריכה קפואה, לבה, מתכת, מסלול מכשולים, ספוג'. אתה משחק קלות עם הסקאלה ומבין כי הסקאלה משנה את הזירה למצבים שונים, שמשפיעים על אופי הקרב בה. אתה מחליט להתחיל את הקרב עם זירת קרקע פשוטה. אתה גם רואה שבמרכז הזירה תלוי מהתקרה שעון דיגיטלי. אתה משחרר את כל הפוקימונים שלך לאימון אחרון לפני תחילת הקרב. אתה מוציא את כולם ואתה מאוויל אתה מפתח מגה. בעצם העובדה שהוא מחזיק בידו את אבן המגה, אתה מבין שעליך למצוא פתרון יעיל יותר להלביש על כל הפוקימונים שלך שיכולים להתפתח מגה אבן מגה שכזו. לאחר מכן אתה מפתח את מאוויל מגה ומורה לפוקימונים שלך מה לעשות - וויבייל ומגה מאוויל נגד כל הארבעה האחרים. אתה רואה את שני הצדדים פשוט משתלחים אחד בשני - פלאפי ולנטרן נותנים את הגב למתקפה, עם מתקפות חשמל ומים עוצמתיות וקרן אות מזמדנת פעם בכמה זמן, בעוד פרי וטאלונפליים הם זרוע התקיפה המרכזית - טאלונפליים מהאוויר ופרי מהקרקע. אתה נדהם לראות את הטקטיקה של פרי וטאלונפליים לקראת שיא הקרב - פרי מזנק על גבו של טאלונפליים והוא אוחד בו, בעוד טאלונפליים מזנק לשמיים ונוסק מטה בדאייה מהירה במיוחד כשהוא אפוף באש, ובשיא הזינוק מהשמיים (לעבר מאוויל) פרי מזנק ממנו ומשתמש בטופר מתכת, בעוצמה ובמהירות כזו אדירה שמאוויל מתעלף על המקום משתי המכות. וויבייל נלחם בעוז, אך לאחר כעשר דקות נוספות, במהלכן פלאפי התעלף, אתה מצליח לראות שהוא נשען על האנרגיות האחרונות שלו. במכתו האחרונה, הוא עוטף את זרועותיו בקרח קפוא ומוצק, משסע אותן בעוצמה בפרי ואז בטאלונפליים, מצליח לעלף את שניהם. *מזלטוב! וויבייל למד שיסוע קרח!!!* במצב הזה נשארים רק וויבייל מול לנטרן. ניתן לראות כי לנטרן במצב יותר טוב, אך שניהם נלחמים בעוז עד המכה האחרונה - מכת ברק עוצמתית במיוחד של לנטרן שמביסה את וויבייל. לאחר כמה דקות נוספות, כל הפוקימונים שלך מתחילים להתאושש אט-אט, והם עומדים מולך. הם בכל זאת נראים מותשים, ונראה לך חכם לקחת אותם לתחנת הריפוי בבסיס, ואז אולי להמשיך להתאמן איתם על משטחים שונים. אתה חושב כי זה אפשרי כי משטחים שונים יופיעו במהלך שלבי המיון השונים. השעה כעת היא 13:45. עדכון מהקרבות כי כעת נערך הקרב הרביעי מתוך שש בקבוצה הראשונה.
    מה תעשה?
    "אולי הכוח העוצמתי הזה הוא מה שיכול לזמן את המערה!" אצעק על האיש בדאגה. "בבקשה ממך, זה חשוב מאוד ואין לי הרבה זמן. תן לי להוכיח לך שאני חזק" אציע לו ואחזיק פוקדור להראות לו שאני מוכן לקרב.

2. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    נועם
    *מה לעשות שלך אין את מר know-it-all רד שיספר לך על מעצב מגה. אתה תגלה בדרך הקשה
    *זמן - 20.9.60, 12:30
    *דרגה - טוראי מתקדם
    *כסף - 14,920 פ"ד
    אתה משבח את כולם על הפעילות המצוינת שלהם ויוצא מהחדר, מגיע אל פקיד חביב ליד המעלית שעוטף ידך בצמיד על מנת שתוכל להיכנס חזרה כמתמודד למיונים ולא רק כצופה. לאחר מכן אתה חוזר ללובי הבסיס ומרפא את פוקימונים במרכז הפוקימונים הפנים-מרכזי שבמערב הלובי. לאחר מכן אתה ניגש למולי ושואל אותה אם יש בבסיס מקום שמתעסק בעיצוב אביזרי מגה. היא חושבת קצת, ואומרת:"לא שידוע לי. אבל מצד שני, לעולם לא היו לי פוקימונים שיכולים להתפתח מגה. תנסה אבל לגשת ללובי השירותים לסוכן, דרך המעלית שם" היא אומרת ומצביעה על אחת המעליות בצד ימין. אתה הולך לשם ומעל המעלית יש שלט באנגלית - 'Agent Facilities'. אתה נכנס למעלית ולוחץ על הכפתור לקומה 1-, לידו רשום 'לובי'. יוצא לאחר זמן קצר מהמעלית אל חדרון לא קטן ולא גדול, צבוע בצבעי ירוק פסטליים, ומהתקרה תלוי שלט - 'Driftveil's Agenterra Facilities - It's for you!'. אתה ניגש לפקידה ושואל אותה מה השירותים המוצעים. היא מחייכת בחביבות ומגישה לך עלון, גם הוא בצבעי ירוק פסטל. אתה מתיישב על אחד הספסלים בחדר הריק ומעלעל בו, רואה את הרשימה (החלקית) הבאה -
    'שירותי פסיכולוגיה ופסיכיאטריה - קומה 2-
    מסעדת 'אזמל הברקת' - קומה 3-
    אולם קולנוע - קומה 4-
    אודיטוריום קליי - קומה 5-
    שדרת האמנויות - קומה 6-
    ספא 'יהלומי מרגוע' - קומה 7-
    מעון יום - קומה 8-
    חדר אוכל ומזנון - קומה 9-
    אפסנאות בסיס - קומה 10-'
    והרשימה ממשיכה וממשיכה עד קומה 50-. בהתסמך על מה שקראת, אתה יורד לשדרת האמנויות בתקווה שיהיה שם אדם שיוכל לענות על מבוקשך. אתה נכנס למעלית נוספת, עמוק יותר בתוך החדר, ולוחץ על הכפתור המוביל לקומה 6-. לאחר זמן קצר המעלית נפתחת לרחוב שלא היה מבייש את השדרות של העיר לומיוס - שדרה רחבה מאוד במרכז, מעליה חיפוי חלונות זכוכית קטנים דרכם חודר 'אור שמש', ומשני הצדדים שורות-שורות של בניינים בני 2-3 קומות, עם דלתות כניסה שמשמאלן יש איזשהו סדנא בקומת הקרקע. יש כעשרים בניינים שכאלו בכל צד של השדרה. במרכזה שדרת עצים עם דשא ביניהם, ופוקימונים קטנים מקפצצים בה עם מאמניהם. לעומת הלובי הריק, השדרה עמוסה לעייפה בסוכנים הנעים בין הסדנאות השונות, צופים על החנויות או סתם יושבים בדשא במרכז השדרה ונחים עם פוקימוניהם. אתה יוצא למסע חיפושים אחר מישהו שמטפל באביזרים להתפתחות מגה, ךעד שבערך באמצע השדרה אתה רואה בחלון הקומה השנייה שלט זכוכית 'דייב הנפח - כל מה שתצטרכו בנוגע להתפתחויות מגה!" אתה נכנס בדלת הבניין ומגיע ללובי קלאסי במיוחד, שנראה כאילו נבנה לפני כמאות שנים. אתה עולה בגרם מדרגות מואר לקומה השנייה ומגיע לדלת זכוכית עליה רשום 'דייב הנפח - סדנא'. אתה נכנס בדלת ופעמון קטן מצלצל. אתה רואה שכרגע החנות ריקה מאדם חוץ מאיש אחד שיושב ליד כבשן קטן ועובד עם מפוח. אך הכבשן והאיש נמצאים מאחורי חלון זכוכית עבה. אתה כרגע נמצא בחדר שבו כנראה דייב מקבל את הלקוחות - חדר אלגנטי במיוחד עם כורסאות צבעוניות ומגוון מעבודותיו של דייב - צמידים, שרשראות, ענקים, טבעות, קמעות, עגילים, וכולם עם שקע מעוגל בתוכו, שלתוכו יכולה להתאים אבן מגה או אבן מפתח. אתה מסתכל על אחת מהתמונות על הקיר, ובו רואים את דייב ליד לודיקולו עם חגורה בטן מארד ובה אבן ירוקה קטנה. זוהי כלל הנראה אבן המגה של לודיקולו. לפתע, דייב מבחין בך. הוא עוצר את עבודתו, מוריך את מסכת הברזל מעל פניו, עובר בדלת שליד חלון הזכוכית ואומר אליך בקול עמוק ומחוספס. "היי. ברוך הבא לסדנא שלי. אני מבין שאתה צריך עזרה כלשהי עם חפצים לאבני מפתח ומגה? אני לא זוכר שעברת אצלי מתישהו..." הוא אומר בתמיהה.
    מה תעשה?

טוטודייל
    *זמן - 19.9.60, 18:30
    *דרגה - טירון
    *כסף - 2,575 פ"ד
    אתה אומר לאיש שאולי הכוח העוצמתי הוא מה שיכול לזמן את השער ומתחנן ממנו שייתן לך להיכנס. פרצופו נהיה עגום, והוא אומר "קיוויתי של איאלץ להגיע לזה". הוא לוחץ על נקודה בקיר לידו ופתח המערה נסתם באבן. הוא שולף פוקדור ובא להזהיר אותך, אך רואה שגם לך יש פוקדור ביד. "כרצונך" הוא אומר. "רק אל תגיד שלא הזהרתי אותך. גורגייסט, צא!" הוא אומר ומהפוקדור שלו יוצאת מעין דלעת שממנה בקע גוף ורוד עם ידיים סגולות: . "תשתמש בצמח משתולל! צור חומת צמחים!" הוא אומר וגורגייסט שולף מהאדמה צמחים קוצניים עבים מאוד, גבעולו של כל אחד מהם בעובי של כמה מטרים. לאחר מכן הוא שוזר בתוכם עלים סגולים זוהרים, אך משאיר עיקול קטן במרכז הגדר שהוא הכין דרכה הוא יוכל לירות מתקפות. הוא מחייך בחיוך נבזי, בעוד מאמנו עם פרצוף קודר.
    מה תעשה?
    Spoiler ספוילר

3. blue To My Bones
    שם: Noawsomeness
    נועם
    *מה לעשות שלך אין את מר know-it-all רד שיספר לך על מעצב מגה. אתה תגלה בדרך הקשה
    *דרגה - טוראי מתקדם
    *כסף - 14,920 פ"ד
    אתה משבח את כולם על הפעילות המצוינת שלהם ויוצא מהחדר, מגיע אל פקיד חביב ליד המעלית שעוטף ידך בצמיד על מנת שתוכל להיכנס חזרה כמתמודד למיונים ולא רק כצופה. לאחר מכן אתה חוזר ללובי הבסיס ומרפא את פוקימונים במרכז הפוקימונים הפנים-מרכזי שבמערב הלובי. לאחר מכן אתה ניגש למולי ושואל אותה אם יש בבסיס מקום שמתעסק בעיצוב אביזרי מגה. היא חושבת קצת, ואומרת:"לא שידוע לי. אבל מצד שני, לעולם לא היו לי פוקימונים שיכולים להתפתח מגה. תנסה אבל לגשת ללובי השירותים לסוכן, דרך המעלית שם" היא אומרת ומצביעה על אחת המעליות בצד ימין. אתה הולך לשם ומעל המעלית יש שלט באנגלית - 'Agent Facilities'. אתה נכנס למעלית ולוחץ על הכפתור לקומה 1-, לידו רשום 'לובי'. יוצא לאחר זמן קצר מהמעלית אל חדרון לא קטן ולא גדול, צבוע בצבעי ירוק פסטליים, ומהתקרה תלוי שלט - 'Driftveil's Agenterra Facilities - It's for you!'. אתה ניגש לפקידה ושואל אותה מה השירותים המוצעים. היא מחייכת בחביבות ומגישה לך עלון, גם הוא בצבעי ירוק פסטל. אתה מתיישב על אחד הספסלים בחדר הריק ומעלעל בו, רואה את הרשימה (החלקית) הבאה -
    'שירותי פסיכולוגיה ופסיכיאטריה - קומה 2-
    מסעדת 'אזמל הברקת' - קומה 3-
    אולם קולנוע - קומה 4-
    אודיטוריום קליי - קומה 5-
    שדרת האמנויות - קומה 6-
    ספא 'יהלומי מרגוע' - קומה 7-
    מעון יום - קומה 8-
    חדר אוכל ומזנון - קומה 9-
    אפסנאות בסיס - קומה 10-'
    והרשימה ממשיכה וממשיכה עד קומה 50-. בהתסמך על מה שקראת, אתה יורד לשדרת האמנויות בתקווה שיהיה שם אדם שיוכל לענות על מבוקשך. אתה נכנס למעלית נוספת, עמוק יותר בתוך החדר, ולוחץ על הכפתור המוביל לקומה 6-. לאחר זמן קצר המעלית נפתחת לרחוב שלא היה מבייש את השדרות של העיר לומיוס - שדרה רחבה מאוד במרכז, מעליה חיפוי חלונות זכוכית קטנים דרכם חודר 'אור שמש', ומשני הצדדים שורות-שורות של בניינים בני 2-3 קומות, עם דלתות כניסה שמשמאלן יש איזשהו סדנא בקומת הקרקע. יש כעשרים בניינים שכאלו בכל צד של השדרה. במרכזה שדרת עצים עם דשא ביניהם, ופוקימונים קטנים מקפצצים בה עם מאמניהם. לעומת הלובי הריק, השדרה עמוסה לעייפה בסוכנים הנעים בין הסדנאות השונות, צופים על החנויות או סתם יושבים בדשא במרכז השדרה ונחים עם פוקימוניהם. אתה יוצא למסע חיפושים אחר מישהו שמטפל באביזרים להתפתחות מגה, ךעד שבערך באמצע השדרה אתה רואה בחלון הקומה השנייה שלט זכוכית 'דייב הנפח - כל מה שתצטרכו בנוגע להתפתחויות מגה!" אתה נכנס בדלת הבניין ומגיע ללובי קלאסי במיוחד, שנראה כאילו נבנה לפני כמאות שנים. אתה עולה בגרם מדרגות מואר לקומה השנייה ומגיע לדלת זכוכית עליה רשום 'דייב הנפח - סדנא'. אתה נכנס בדלת ופעמון קטן מצלצל. אתה רואה שכרגע החנות ריקה מאדם חוץ מאיש אחד שיושב ליד כבשן קטן ועובד עם מפוח. אך הכבשן והאיש נמצאים מאחורי חלון זכוכית עבה. אתה כרגע נמצא בחדר שבו כנראה דייב מקבל את הלקוחות - חדר אלגנטי במיוחד עם כורסאות צבעוניות ומגוון מעבודותיו של דייב - צמידים, שרשראות, ענקים, טבעות, קמעות, עגילים, וכולם עם שקע מעוגל בתוכו, שלתוכו יכולה להתאים אבן מגה או אבן מפתח. אתה מסתכל על אחת מהתמונות על הקיר, ובו רואים את דייב ליד לודיקולו עם חגורה בטן מארד ובה אבן ירוקה קטנה. זוהי כלל הנראה אבן המגה של לודיקולו. לפתע, דייב מבחין בך. הוא עוצר את עבודתו, מוריך את מסכת הברזל מעל פניו, עובר בדלת שליד חלון הזכוכית ואומר אליך בקול עמוק ומחוספס. "היי. ברוך הבא לסדנא שלי. אני מבין שאתה צריך עזרה כלשהי עם חפצים לאבני מפתח ומגה? אני לא זוכר שעברת אצלי מתישהו..." הוא אומר בתמיהה.
    מה תעשה?
    "קלאן," אלחץ את ידו של דייב. "סוכן שטח בהתלמדות של צוות אג'נטרה. שמעתי שאתה מתמחה בעיצוב של אבני מגה." אומר בעודי בוחן את העבודות של דייב. "קיוויתי שתוכל לעשות משהו בנוגע למאוויל, וויבייל וטאלונפליים שלי, העובדה ששלושתם צריכים להחזיק את אבני המגה שלהם מקשה עליהם באימונים." אומר ואוציא את שלושתם מהפוקדורים.

4. היזהרו מחיקויים!
    נועם
    *דרגה - טוראי מתקדם
    *כסף - 14,920 פ"ד
    אתה מציג את עצמך ואת הבעיה שלך בפני דייב והוא מסתכל וחושב. לאחר מכן הוא מעיף מבט חטוף סביבך, ואומר:"אבל נראה כי עוד לפני שנדאג לפוקימונים שלך, צריך לדאוג לך למקום להניח את אבן המפתח שלך!" הוא אומר ומעיף מבט באבן המעוגלת שתחובה בחור התמונה המרובע של התליון שעל צווארך. "יש לי הרבה מאוד אפשרויות לאבן מפתח כאן" הוא אומר ומחווה בידו אל עבר תצוגה שבה בין השאר טבעת כסף, קמע ארד קטן, עגיל כסוף וצמיד מוזהב. "אתה יכול לבחור אחת מהדוגמאות שכאן, אתה יכול לבחרו כל דבר אחר, ואתה יכול מן הסתם להזמין צמיד בהתאמה אישית. במידה ותרצה גם התקנים בהתאמה אישית לשלושת הפוקימונים שלך, כל העסק יהיה מוכן עד מקסימום 16:30 היום. עכשיו, איזה התקן תרצה לאבן המפתח שלך" הוא שואל בעוד הוא תופס בידו את התליון ומנסה להעריך את גימורו.
    מה תעשה?
    Spoiler ספוילר

5. משתמש מנוסה
    [B][U][COLOR="#800080"
    טוטודייל
    *דרגה - טירון
    *כסף - 2,575 פ"ד
    אתה אומר לאיש שאולי הכוח העוצמתי הוא מה שיכול לזמן את השער ומתחנן ממנו שייתן לך להיכנס. פרצופו נהיה עגום, והוא אומר "קיוויתי של איאלץ להגיע לזה". הוא לוחץ על נקודה בקיר לידו ופתח המערה נסתם באבן. הוא שולף פוקדור ובא להזהיר אותך, אך רואה שגם לך יש פוקדור ביד. "כרצונך" הוא אומר. "רק אל תגיד שלא הזהרתי אותך. גורגייסט, צא!" הוא אומר ומהפוקדור שלו יוצאת מעין דלעת שממנה בקע גוף ורוד עם ידיים סגולות: . "תשתמש בצמח משתולל! צור חומת צמחים!" הוא אומר וגורגייסט שולף מהאדמה צמחים קוצניים עבים מאוד, גבעולו של כל אחד מהם בעובי של כמה מטרים. לאחר מכן הוא שוזר בתוכם עלים סגולים זוהרים, אך משאיר עיקול קטן במרכז הגדר שהוא הכין דרכה הוא יוכל לירות מתקפות. הוא מחייך בחיוך נבזי, בעוד מאמנו עם פרצוף קודר.
    מה תעשה?
    "לא רק לך יש פוקימוני רוח.." אומר בשקט עם מבט נפול. "צא האנטר, תתקוף בקללה ותיממע מפגיעה של המתקפות שלו על ידי פעפוע."

6. blue To My Bones
    נועם
    *דרגה - טוראי מתקדם
    *כסף - 14,920 פ"ד
    אתה מציג את עצמך ואת הבעיה שלך בפני דייב והוא מסתכל וחושב. לאחר מכן הוא מעיף מבט חטוף סביבך, ואומר:"אבל נראה כי עוד לפני שנדאג לפוקימונים שלך, צריך לדאוג לך למקום להניח את אבן המפתח שלך!" הוא אומר ומעיף מבט באבן המעוגלת שתחובה בחור התמונה המרובע של התליון שעל צווארך. "יש לי הרבה מאוד אפשרויות לאבן מפתח כאן" הוא אומר ומחווה בידו אל עבר תצוגה שבה בין השאר טבעת כסף, קמע ארד קטן, עגיל כסוף וצמיד מוזהב. "אתה יכול לבחור אחת מהדוגמאות שכאן, אתה יכול לבחרו כל דבר אחר, ואתה יכול מן הסתם להזמין צמיד בהתאמה אישית. במידה ותרצה גם התקנים בהתאמה אישית לשלושת הפוקימונים שלך, כל העסק יהיה מוכן עד מקסימום 16:30 היום. עכשיו, איזה התקן תרצה לאבן המפתח שלך" הוא שואל בעוד הוא תופס בידו את התליון ומנסה להעריך את גימורו.
    מה תעשה?
    הצעה נחמדה אבל אני נשאר עם התליון. סיפור רקע כאוב ומרגש לא זונחים^^
    ---------------------------------------------

"תודה על ההצעה, אבל...אני איאלץ לוותר עליה." אומר לדייב ואביט על התליון. "התליון הזה...זאת המזכרת האחרונה שיש לי מאבא שלי. הוא נהרג באחת הפעולות של צוות ראמפ"ג, המנוולים האלה... זה כל מה שנשאר לי ממנו. ואני מרגיש שכל רגע שאני עונד את התליון... חלק מאבא שלי עדיין חי, מלווה אותי. אז אני אשמור אותו לעתה." אומר ואקח ממנו חזרה את התליון לאחר שיסיים להסתכל עליו. "לגבי הפוקימונים... ראיתי חלק מהעבודות שלך כאן, וזה נראה ממש נחמד. הייתי רוצה לראות מה יש לך להציע עבורם."

7. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    [QUOTE=TheHeliolisk;1504648]הייתי בטוח שעבר פחות זמן, אבל ניחא

טל
    *בהצלחה אז חח
    *דרגה - טוראית מתקדמת
    *כסף - 15,355 פ"ד
    את לוקחת נשימה עמוקה ומוציאה את פיירי מהפוקדור לה. את מעניקה לה שוב את הסילבאונייט ומחפשת את רסיס המתכת עם אבן המפתח בתיקך. רד מגחך קלות, אומר:"תזכירי לי לקחת אותך למעצב מגה אחרי הקרב. אני אחסוך לך את כל החיפושים הללו". את מוצאת את פיסת המתכת ממשקפיו של מקסי, מצמידה אותה לידך ומפתחת את פיירי מגה. היא גדלה וסרטיה מתארכים. רד מחייך, ואומר:"עכשיו זה באמת מגה מול מגה. קרב אמיתי". את מורה לפיירי מה לעשות. היא תמהה מדוע את לא מנסה לתקוף את מגה צ'אריזארד X (שהוא סוג דרקון להזכירך), ולאחר מכן היא שולחת כמה לבבות שמטשטשים לכמה רגעים את צ'אריזארד, ובניסיונה לשלוח חול היא מעיפה עליו שלגף שמיד נמס מהלהבות הכחולות שלו והופך למים, מה שנראה כמטריד את צ'אריזארד. צ'אריזארד מחווה פרצוף דואג. פיירי מתחבאת מאחורי ערימת שלג, מנסה ליצור ריקוד גשם, היא מתנועעת קלות סביבה, כל סרטיה מתנודדים ברוח הקרה של האזור המושלג. קצוות סרטיה מתחילים לזהור לאט לאט, והזוהר מתפשט גם לשאר חלקי גופה. היא זועקת זעקה קטנה והזוהר הורדרד שהיא יצרה מתפשט ממנה בעננת 'אבק' זוהר. הוא עוטף לאט לאט את שטח הזירה יוצר מעין 'רשת קואורדינטות' ורודה בצורת כיפה מעל הזירה, ואז פיירי יורה החוצה מפיה עשן ורוד שממלא את הרשת, יוצר כיפה של עשן ורדרד סביבכם. העשן מתפתל גם מתחת לרגליכם. *מזלטוב! פיירי למדה משטח עשן (Misty Terrain)!!!* רד מחכך צווארו, ואז אומר:"אוקיי צ'אריזארד! תשתמש באגרוף אש ומיד לאחריו בלהביור! בכל הכוח!". צ'אריזארד עוטף את אגרופו באש, חובט בפיירי בחוזקה, אך נראה כי העשן הורדרד עוטף את ידו של צ'אריזארד ומרכך מעט את הפגיעה. לאחר מכן דבר דומה קורה עם הלהביור. פיירי נפגעת, אל בצורה מוחלשת. רד מגרד שוב בצווארו. הוא נראה חושב. "מעולם לא נתקלתי בדבר כזה..." הוא אומר.
    מה תעשי?
    פיירי - 10/12
    ניינטיילס - 0/10
    פלואט הפרח הנצחי - 0/15

ג'ירפאריג - 0/10
    מייטיינה - 0/10

אומאגד שחכתיי
    יש תקוווהה
    ~~
    "אני אשמח" אודה לרד על ההצעה שלו ללכת למעצב המגה, ואז אחזור להתפקס בקרב. 'רגע אחד... צ'אריזארד הוא אומנם סוג אש אבל שהוא הופך למגה צ'אריזארד X... הוא הופך גם לסוג דרקון מה שגורם למתקפות פיה להשפיע רגיל עליו!' אזכר לפתע בהקלה גדולה. "פיירי, זה הזמן לצאת בכל הכח! קול צורם ואז רוח פיה! ישר אחר כך תשתמשי במהירות. תנסי להתחמק מההתקפות של צ'אריזארד אם הוא מנסה להתקיף!" אצעק בחוזקה.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

8. היזהרו מחיקויים!
    yטוטודייל
    *דרגה - טירון
    *כסף - 2,575 פ"ד
    אתה אומר שהוא לא היחיד שיש לו פוקימוני רוח ומוציא את האונטר, מורה לו מה לעשות. האונטר משתמש בקללה, אך בדיוק בזמן ששומר הסף צועק"הגנה!", כך שחצי מחייו של האונטר נעלמים אך לשווא, כי הקללה לא מצליחה לפגוע בגורגייסט. "גורגייסט, כדור צל!" הוא אומר, בעוד האונטר מפעפע את עצמו משם, אך כמו שזה נראה, מתקפת כדור הצל התערבבה איכשהו בפעפוע של האונטר, אופפת אותו בצללים ובעוד הוא מרכיב את עצמו מחדש, כדור הצל הלך איתו ותקף אותו בכל זאת, גרם לו לא מעט נזק. האונטר מתחיל להיראות מותש. המבנה הגזי שלו מתחיל להתפרק אט-אט, סימן שהוא נחלש. שומר הסף, במבט קודר, אומר לך:"לטובתך, תפסיק את הקרב הזה עכשיו. הכוח שלי הוא חלקיק לעומת מה שנח שם בפנים. בבקשה אל תגרום לי להמשיך!" נראה שהוא באמת בכל ליבו לא רוצה, לטובתך, שתיכנס למערה.
    מה תעשה?
    האונטר - 1/10

נועם
    *הוא עדיין ישים לך תושבת יפה יותר, אתה פשוט תקעת כדור בתוך ריבוע
    *דרגה - טוראי מתקדם
    *כסף - 14,920 פ"ד
    אתה מודה לדייב על ההצעה ומסביר לו את המצב. דייב חושב ואומר"טוב. תיתן לי לפחות לעצב לך תושבת לאבן המפתח? זה לא טוב למקם כדור בתוך ריבוע שכזה, שאף יותר קטן ממנה. זה ישפר משמעותית את המראה של התליון". "בינתיים, אני יכול להציע לך כמה אפשרויות לטאלונפליים, וויבייל ומאוויל. הייתי ממליץ על טבעת ירך לטאלונפליים, שריון חזה לוויבייל וסרט ראש למאוויל. כמובן שאני יכול גם לעצב לך בהזמנה אישית מה שתבקש" הוא אומר ומצביע לך על דוגמאות למה שהוא הציע - צמיד גלילי מכסף ממורקת שצד אחד שלו רחב יותר מהשני, עם עיטורים מסולסלים עליו. אתה רואה גם מעין שרשרת מוצקה, במקרה הזה ממתכת חורה, מרוקעת עם עיטורים מסולסלים ומותאמת להקיף צוואר. בנוסף, אתה רואה רצועה דקיקה מזהב לבן, עם אותם עיטורים מסולסלים, שנראית כאילו היא יכולה להתלבש סביב ראש בקלות. במרכז שלושתם יש שקע שנראה כי הוא יכול להכיל אבן מגה. דייב מדגיש:"כמובן שאני גם יכול לעצב לך משהו בהזמנה אישית. ואתה תרצה שאני אבנה לך תושבת לאבן המפתח? אני ממליץ לך, זה ישמור על המבנה של התליון וימנע ממנו או מאבן המפתח להישבר".
    מה תעשה?

טל
    *חחח. ובהצלחה בטירונות!
    *דרגה - טוראית מתקדמת
    *כסף - 15,355 פ"ד
    את מודה לרד על ההצעה שלו ונזכרת שמגה צ'אריזארד X הוא גם סוג דרקון! את אומרת לפיירי מה לעשות. היא משתמש ברוח ורדרדה לעבר צ'אריזארד, שמיד לאחריה בא צליל צורם שהוקף בגלי קול ורדרדים וכוכבים צהובים שחתכו את צ'אריזארד במהירות. צ'אריזארד עדיין נראה די חזק, אך לשם שינוי נראה שנגרם לו קצת נזק הפעם. רד נושם עמוק, אומר:"צ'אריזארד! טופר מתכת!". צ'אריזארד עוטף את הזרוע שלו במתכת כסופה, שורט בחוזקה את פיירי וגורם לה הרבה מאוד נזק. רד מחייך ואומר:"היכולת המיוחדת של מגה צ'אריזארד X, טפרים קשוחים, מאפשרת לו לתקוף חזק יותר עם מתקפות מבוססות טפרים". הוא מחכה לתשובה ממך.
    מה תעשה?
    פיירי - 6/12
    Spoiler ספוילר

9. blue To My Bones
    נועם
    *הוא עדיין ישים לך תושבת יפה יותר, אתה פשוט תקעת כדור בתוך ריבוע
    *דרגה - טוראי מתקדם
    *כסף - 14,920 פ"ד
    אתה מודה לדייב על ההצעה ומסביר לו את המצב. דייב חושב ואומר"טוב. תיתן לי לפחות לעצב לך תושבת לאבן המפתח? זה לא טוב למקם כדור בתוך ריבוע שכזה, שאף יותר קטן ממנה. זה ישפר משמעותית את המראה של התליון". "בינתיים, אני יכול להציע לך כמה אפשרויות לטאלונפליים, וויבייל ומאוויל. הייתי ממליץ על טבעת ירך לטאלונפליים, שריון חזה לוויבייל וסרט ראש למאוויל. כמובן שאני יכול גם לעצב לך בהזמנה אישית מה שתבקש" הוא אומר ומצביע לך על דוגמאות למה שהוא הציע - צמיד גלילי מכסף ממורקת שצד אחד שלו רחב יותר מהשני, עם עיטורים מסולסלים עליו. אתה רואה גם מעין שרשרת מוצקה, במקרה הזה ממתכת חורה, מרוקעת עם עיטורים מסולסלים ומותאמת להקיף צוואר. בנוסף, אתה רואה רצועה דקיקה מזהב לבן, עם אותם עיטורים מסולסלים, שנראית כאילו היא יכולה להתלבש סביב ראש בקלות. במרכז שלושתם יש שקע שנראה כי הוא יכול להכיל אבן מגה. דייב מדגיש:"כמובן שאני גם יכול לעצב לך משהו בהזמנה אישית. ואתה תרצה שאני אבנה לך תושבת לאבן המפתח? אני ממליץ לך, זה ישמור על המבנה של התליון וימנע ממנו או מאבן המפתח להישבר".
    מה תעשה?
    "עכשיו שאני חושב על זה... אני באמת לא רוצה שמשהו יקרה לאבן המפתח, או לתליון עצמו. אני אודה לך אם תוכל לעצב לי תושבת מתאימה." אומר לדייב ואבחן את ההצעות שלו. "הרעיונות שלך למאוויל וטאלונפליים מוצאים חן בעיניי, אבל בקשר לוויבייל... חשבתי בשבילו על משהו קצת יותר מתאים. אולי תותבת או סוג של "כפפה" ממתכת שתתלבש על היד שלו, עם שקע קטן במרכז בשביל האבן. אם יש אפשרות להשתמש במתכת קצת יותר עשירה, כך שהכפפה תוסיף כוח למהלומות שלו. אם הדבר אפשרי, אני אהיה מוכן לשלם יותר ממה שאתה לוקח בדרך כלל." אשאל את דייב ואחכה לתשובתו.

10. משתמש מנוסה
    [QUOTE=TheHeliolisk;1504806]yטוטודייל
    *דרגה - טירון
    *כסף - 2,575 פ"ד
    אתה אומר שהוא לא היחיד שיש לו פוקימוני רוח ומוציא את האונטר, מורה לו מה לעשות. האונטר משתמש בקללה, אך בדיוק בזמן ששומר הסף צועק"הגנה!", כך שחצי מחייו של האונטר נעלמים אך לשווא, כי הקללה לא מצליחה לפגוע בגורגייסט. "גורגייסט, כדור צל!" הוא אומר, בעוד האונטר מפעפע את עצמו משם, אך כמו שזה נראה, מתקפת כדור הצל התערבבה איכשהו בפעפוע של האונטר, אופפת אותו בצללים ובעוד הוא מרכיב את עצמו מחדש, כדור הצל הלך איתו ותקף אותו בכל זאת, גרם לו לא מעט נזק. האונטר מתחיל להיראות מותש. המבנה הגזי שלו מתחיל להתפרק אט-אט, סימן שהוא נחלש. שומר הסף, במבט קודר, אומר לך:"לטובתך, תפסיק את הקרב הזה עכשיו. הכוח שלי הוא חלקיק לעומת מה שנח שם בפנים. בבקשה אל תגרום לי להמשיך!" נראה שהוא באמת בכל ליבו לא רוצה, לטובתך, שתיכנס למערה.
    מה תעשה?
    האונטר - 1/10

"מצטער, אני חייב להציל את חייו של החבר שלי וזה כנראה המקום היחיד בו אוכל למצוא את שער החיים" אבקש את סליחתו של השומר ואקווה שיבין אותי. "האונטר, תעשה את זה בשביל קודי! תתקוף בצל לילה ולאחר מכן בקרן בלבול."

11. היזהרו מחיקויים!
    נועם
    *דרגה - טוראי מתקדם
    *כסף - 14,920 פ"ד
    לאחר מחשבה אתה מסכים לבסוף להצעה של דייב בקשר לתליון והוא לוקח אותו מידיך. לאחר מכן אתה מציע לו את השינוי לוויבייל והוא חושב. "הממ. אני יכול לעשות את זה, רק שהייתי מציע לך לחשוב על משהו - וויבייל מטבעו הוא יותר שורט מאשר מאגרף, והכבדה רצינית של אחד מכפות ידיו יכולה לפגום באיזון השיסועים שלו. אם כבר אנחנו הולכים על אגרופן, הייתי מציע או אחד ממתכת קלילה במיוחד כמו סגסוגת אלומיניום או לייצר אגרוף לכל יד על מנת לאזן את כוחו, אבל שוב, הרי הצמיד עם אבן המפתח לא ייראה אחרי המגה התפתחות ואז אתה סתם תישאר עם אגרופן על יד אחד. אני יכול לייצר לך אגרופן שכזה, אך לדעתי מתכת כבדה תגרום ליותר נזק מתועלת. אני אתחיל לעצב את התושבת. תחשוב בינתיים על מתכות או עיטורים מיוחדים שאתה רוצה למתקנים של מאוויל וטאלונפליים" הוא אומר בעוד הוא לוקח את התליון ואבן המפתח ועובר את דלת הזכוכית לעבר הכבשן שלו.
    מה תעשה?

טוטודייל
    *דרגה - טירון
    *כסף - 2,575 פ"ד
    אתה מבקש סליחה מהשומר ואומר שזו תקוותך האחרונה, אך הוא, במבט מיואש, אומר:"אני מוכל להישבע לך בכל היקר לי שמה שמחכה בתוך המערה הזו לא יביא לך ולו שבריר תועלת. ואם אתה כבר מחפש עץ גדול - למה לא הלכת לאזור לאוור, אי שם בצפון קאלוס? כל העצים הענקיים, האווירה המכושפת, מכון הפיה שיש בעיר הזאת... נראה לי מיקום הרבה יותר הולך לשער לעץ החיים מאשר מערה אפלולית". אתה מורה להאונטר מה לעשות אך גורגייסט מתחמק ממתקפותיו. לאחר מכן הוא עושה משהו שלא נתקלת בו עד כה - הוא מעלה אדי גז ממנו ומהאונטר, ובשבריר שנייה הם מחליפים מקומות, האונטר בתוך כלוב הצמחים וגורגייסט בחוץ. לאחר מכן הוא משתמש בכוח אפלולי כדי ליצור סורגים שכובלים את האונטר למקומו. גורגייסט צוחק צחוק נבזי. נראה כי הוא נהנה להתעלל בהאונטר. כדור צל אחד נוסף מספיק כדי לעלף את האונטר חסר האונים. שומר הסף המתוסכל אומר:"אתה בטוח שאתה רוצה להמשיך? הקרב תמשיך והתוצאה ידועה מראש. וגם אם תנצח, כוחותיך לא ישתוו אפילו לא לקמצוץ מהכוח האפל ששוכן בתוך מערה זו". נראה כי הוא אומר את זה אפוף בייאוש. לעומתו, הגורגייסט הנבזי שלו נראה יותר משמח להמשיך להילחם בפוקימוניך עם הטריקים המלוכלכים שלו.
    מה תעשה?
    האונטר - 0/10
    Spoiler ספוילר

12. משתמש מנוסה
    [B][U][
    טוטודייל
    *דרגה - טירון
    *כסף - 2,575 פ"ד
    אתה מבקש סליחה מהשומר ואומר שזו תקוותך האחרונה, אך הוא, במבט מיואש, אומר:"אני מוכל להישבע לך בכל היקר לי שמה שמחכה בתוך המערה הזו לא יביא לך ולו שבריר תועלת. ואם אתה כבר מחפש עץ גדול - למה לא הלכת לאזור לאוור, אי שם בצפון קאלוס? כל העצים הענקיים, האווירה המכושפת, מכון הפיה שיש בעיר הזאת... נראה לי מיקום הרבה יותר הולך לשער לעץ החיים מאשר מערה אפלולית". אתה מורה להאונטר מה לעשות אך גורגייסט מתחמק ממתקפותיו. לאחר מכן הוא עושה משהו שלא נתקלת בו עד כה - הוא מעלה אדי גז ממנו ומהאונטר, ובשבריר שנייה הם מחליפים מקומות, האונטר בתוך כלוב הצמחים וגורגייסט בחוץ. לאחר מכן הוא משתמש בכוח אפלולי כדי ליצור סורגים שכובלים את האונטר למקומו. גורגייסט צוחק צחוק נבזי. נראה כי הוא נהנה להתעלל בהאונטר. כדור צל אחד נוסף מספיק כדי לעלף את האונטר חסר האונים. שומר הסף המתוסכל אומר:"אתה בטוח שאתה רוצה להמשיך? הקרב תמשיך והתוצאה ידועה מראש. וגם אם תנצח, כוחותיך לא ישתוו אפילו לא לקמצוץ מהכוח האפל ששוכן בתוך מערה זו". נראה כי הוא אומר את זה אפוף בייאוש. לעומתו, הגורגייסט הנבזי שלו נראה יותר משמח להמשיך להילחם בפוקימוניך עם הטריקים המלוכלכים שלו.
    מה תעשה?
    האונטר - 0/10
    "אזור לאוור אתה אומר?" אשאל בתמיהה ואחזיר את האונטר לפוקדור שלו. "ומה לעזאזל כבר נמצא בתוך המערה הזו?! אני דורש הסברים!" אצעק עליו לנוכח העובדה כי הוא חושש כל כך.

13. blue To My Bones
    נועם
    *דרגה - טוראי מתקדם
    *כסף - 14,920 פ"ד
    לאחר מחשבה אתה מסכים לבסוף להצעה של דייב בקשר לתליון והוא לוקח אותו מידיך. לאחר מכן אתה מציע לו את השינוי לוויבייל והוא חושב. "הממ. אני יכול לעשות את זה, רק שהייתי מציע לך לחשוב על משהו - וויבייל מטבעו הוא יותר שורט מאשר מאגרף, והכבדה רצינית של אחד מכפות ידיו יכולה לפגום באיזון השיסועים שלו. אם כבר אנחנו הולכים על אגרופן, הייתי מציע או אחד ממתכת קלילה במיוחד כמו סגסוגת אלומיניום או לייצר אגרוף לכל יד על מנת לאזן את כוחו, אבל שוב, הרי הצמיד עם אבן המפתח לא ייראה אחרי המגה התפתחות ואז אתה סתם תישאר עם אגרופן על יד אחד. אני יכול לייצר לך אגרופן שכזה, אך לדעתי מתכת כבדה תגרום ליותר נזק מתועלת. אני אתחיל לעצב את התושבת. תחשוב בינתיים על מתכות או עיטורים מיוחדים שאתה רוצה למתקנים של מאוויל וטאלונפליים" הוא אומר בעוד הוא לוקח את התליון ואבן המפתח ועובר את דלת הזכוכית לעבר הכבשן שלו.
    מה תעשה?
    "צודק, לא חשבתי על העניין עם וויבייל. הרעיון על סגסוגת האלומיניום נשמע טוב, אני לא רוצה להכביד על יכולת הלחימה שלו. ולגבי טאלונפליים ומאוויל...אני לא רוצה משהו שיכביד על היכולת של טאלונפליים לעוף, שיהיה משהו קל יחסית. ותעשה מה שאתה מוצא לנכון עם מאוויל."

14. היזהרו מחיקויים!
    טוטודייל
    *זמן - 19.9.60, 19:30
    *דרגה - טירון
    *כסף - 2,575 פ"ד
    אתה מחזיר את האונטר, ודורש מהאיש הסברים בקשר למה בדיוק שוכן בתוך המערה הזאת. הוא מחכך קצת את צווארו במתיחות ואז אומר:"טוב.. הבעיה היא שאני לא כל כך יודע להסביר את זה. תראה, לפני שנה פחות או יותר, בעודי מטייל לי ביערות שנקראים כיום דרך 20, ראיתי התרחבות של השביל. לאחר כמה ימים טובים בתוך השבילים ההפכפכים של היערות, יותר משמחתי למצוא דרך החוצה. במהרה הבנתי שהגעתי לכאן, כםר הפקימונים. פגשתי כאן את וולפריק, מנהיג מכון העיר סנוובל, שסיפר לי שמאז ומתמיד המקום הזה שימש כגן עדן לפוקימונים, ושרק לאחרונה, הכפר התרוקן באופן פתאומי. הוא שייך את מקור הבעיות למערה הזאת בדיוק שאני מנסה לחסום. מסקרנותי, רציתי לראות מה יש בתוך המערה ונכנסתי אליה. במהרה הלכתי לאיבוד - לאחר כמה שעות של שיטוים, כשהלכתי בקו ישר וראיתי את תוואי המערה משתנה סביבי, הבנתי שיש משהו לא בסדר עם המערה הזאת. כאילו.. היא משנה את עצמה על מנת שאני לא אצליח לצאת. פתאום, מעט האור שבקע מהקריסטלים שסביב המערה חשך. צל סגול גדול ומאיים הופיע באמצע החלל, בערך בצורת אדם, רק שהוא ריחף והשמיע קולות מוזרים. הוא עיוות את ידו ואני הרגשתי את אותה אנרגיה אופפת אותי. הרגשתי כאילו מישהו מעוות לי את המעיים מבפנים, כאילו האיברים הפנימים שלי מנסים לפרוץ החוצה דרך העור שלי. למזלי, תוך זמן שהרגיש לי כמו שעות אך התברר לי רק ככמה דקות, וולפריק הציל אותי. הוא ופוקימוניו הקפיאו את היצור למספיק זמן כדי שישחרר ממני וירפה רק לרגע על שליטתו במערה, שבסך הכל מסתבר שבפועל היא היתה גומחה בקיר ותו לא. וולפריק סיפר לי שהיו שמועות על ישות אפלה בעל כוחות על טבעיים שחיה עמוק בתוך המערה, אבל הוא לא האמין להם. לא עד אותו יום, לפחות. מאז אותו יום, בניתי לעצמי מחנה, אי שם על הרמה שמשקיפה על הכפר, ובמהלך היום אני עומד כאן וחוסם את המעבר, בעוד בלילה אני וגורגייסט מטילים מחסומים וסגרים על המערה, כדי למנוע כניסה - או יציאה. עם הזמן, הניסיון בהטלת קללות וכשפים ועיצוב הצמחייה לא הפסיק לחזק את גורגייסט, והוא נהיה פוקימון עוצמתי, אך נבזי באותה מידה. תראה, בחור, כבר מתחיל להחשיך. מה דעתך להמשיך במסעך לעבר לאוור מחר בבוקר? אני יותר מאשמח לארח אותך במחנה שלי למשך הלילה". בעוד הוא אומר, אתה אכן מבחין כי השמש כבר כמעט ושקעה, ולהפתעתך הרבה - נראה כי משגר המאך שלך לא עובד בכפר הפוקימונים. בטח משהו שקשור להשפעה של היערות...
    מה תעשה?

נועם
    *דרגה - טוראי מתקדם
    *כסף - 14,920 פ"ד
    אתה מסביר בפני דייב את מה שהחלטת. "אין בעיה!" הוא אומר לך מבעד לזגוגית, בעוד הוא חוזר לכאן. "תן לי רק לקחת כמה מדידות מהפוקימונים שלך כדי שאני אוכל להפיק אותם בצורה הנכונה ביותר ואני כבר אתחיל. תרגיש חופשי לנוח בינתיים בחדר ההמתנה, ולך להסתובב בשדרה אם תראה. ייקח לי שעה- שעתיים לסיים להכין את הכל" הוא אומר בעודו מתחיל למדוד את הקרסול של טאלונפליים, כף היד של וויבייל והיקף הראש של מאוויל.
    מה תעשה?
    Spoiler ספוילר

15. blue To My Bones
    נועם
    *דרגה - טוראי מתקדם
    *כסף - 14,920 פ"ד
    אתה מסביר בפני דייב את מה שהחלטת. "אין בעיה!" הוא אומר לך מבעד לזגוגית, בעוד הוא חוזר לכאן. "תן לי רק לקחת כמה מדידות מהפוקימונים שלך כדי שאני אוכל להפיק אותם בצורה הנכונה ביותר ואני כבר אתחיל. תרגיש חופשי לנוח בינתיים בחדר ההמתנה, ולך להסתובב בשדרה אם תראה. ייקח לי שעה- שעתיים לסיים להכין את הכל" הוא אומר בעודו מתחיל למדוד את הקרסול של טאלונפליים, כף היד של וויבייל והיקף הראש של מאוויל.
    מה תעשה?
    אני מניח שאני צריך לאכול משהו בהתחשב בעובדה שלא אכלתי כבר קרוב ל100+ תגובות xd
    -----------------------------------------------------

"אני אחזור עוד מעט, תשתפו פעולה" אומר לוויבייל, טאלונפליים ומאוויל. "הממ... כמעט צהריים. כדאי שאחפש משהו לאכול" אומר לעצמי ואחפש מסעדה/בית קפה בקרבת מקום. לאחר שאסיים לאכול אגש לבדוק כיצד דייב מתקדם עם העבודה.

עמוד 88 מתוך 89 ראשוןראשון ... 387886878889 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •