Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 42
  1. AllwaysStriveAndProsper
    שם: רומה
    ציטוט פורסם במקור על ידי BigBadMonkey צפה בהודעה
    זה לא טונה של תכונות טובות, זאת תכונה אחת [שהוא חכם וזה], פירטתי את זה לחלקים כדי שתבין במה זה מתבטא. בעיקרון זה פשוט אומר שהוא חכם.
    "אסטרטג מתוחכם, בעל כושר המצאה ומסוגל לחשוב במהירות. עקב הפעמים הרבות בהם פתר בעיות וזכה בקרדיט, נייט חוטא בשחצנות מפעם לפעם, כאשר הוא נוהג לצאת מזה במהירות. ברוב המקרים."
    אין פה איזון תתאמץ טיפה יותר תיצור דמות עמוקה ולא גאון שחצן.
    ציטוט פורסם במקור על ידי הנפש המתמטית צפה בהודעה
    קישור לפרופיל שלכם:
    הנפש המתמטית
    שם הדמות: מיכאל
    אופי:
    מיכאל נחשב כנער חכם שאוהב ללמוד ולהכיר פוקימונים ואסטרטגיות חדשות. מיכאל לומד בקלות את האסרטיגות של המאמנים האחרים בקלות רבה . מיכאל אוהב במיוחד פוקימונים חזקים וכאשר לאחרים יש פוקימונים חזקים מיכאל מתחיל לקנאות . את הקינאה שלו הוא לא מצליח לשמור בבטן מה שמעצבן הרבה אנשים. בעקבות הקינאה הרבה שלו קשה למאמנים אחרים להתחבר אליו לעומת זאת מיכאל מתחבר בקלות לפוקימונים.
    מחוז:ג'וטו
    פוקימון התחלתי: על חושי , שלוש התפתחיות , דור 5
    רקע: אני כרגע עייף אולי יותר מאוחר.
    האגדי האהוב עליכם. Diancie
    הערות: אין.
    התקבלת ההתחלה תתפרסם מחר

2. blue To My Bones
    שם: Noawsomeness
    ציטוט פורסם במקור על ידי A$ap~Roma צפה בהודעה
    "אסטרטג מתוחכם, בעל כושר המצאה ומסוגל לחשוב במהירות. עקב הפעמים הרבות בהם פתר בעיות וזכה בקרדיט, נייט חוטא בשחצנות מפעם לפעם, כאשר הוא נוהג לצאת מזה במהירות. ברוב המקרים."
    אין פה איזון תתאמץ טיפה יותר תיצור דמות עמוקה ולא גאון שחצן.
    נו באמת.
    רק למען זה שכבר אין לי כוח להתווכח...
    אני עורך.

3. AllwaysStriveAndProsper
    נו באמת.
    רק למען זה שכבר אין לי כוח להתווכח...
    אני עורך.
    למען הסר ספק זה עדיין לא מה שחיפשתי אבל התקבלת מחר תפורסם ההתחלה

4. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    קישור לפרופיל שלכם: קישור
    שם הדמות: אליס
    אופי: אליס, או בשמה המלא אליסה הינה נערה חכמה שעקב ההרגל שלה לחשוב יותר מידי על כל דבר היא לא בוטחת בהחלטות שלה ותמיד מעדפה לשמוע דעות של אנשים אחרים בנושא. היא חשדנית כלפי זרים, אך ברגע שמישהו רוכש את אמונה היא חברה נאמנה שלעולם לא תבגוד בחבריה. היא יכולה להיות מאוד עצלנית לעיתים. כתוצאה מחוסר הבטחון שלה בעצמה היא נלחצת בקלות-היא צריכה זמן כדי לחשוב ולכן קשה לה לתפקד במצבי לחץ. היא אמפתית ורגישה ולא יכולה לראות מישהו במצוקה ולא לעזור (לא תמיד טוב)
    מחוז: הואן
    פוקימון התחלתי: מים, דור 3, שלוש התפתחויות או שתיים (לא כזה קריטי)
    רקע: הייתי עושה רקע אבל 1:30 בלילה ואני לא במצב לזה אז..
    האגדי האהוב עליכם: שיימין פוראבר
    הערות: ממש אבל ממש מתחשק לי פיצה כרגע
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

5. אני שלד
    שם: עמית
    קישור לפרופיל שלכם: 'Girafarin
    שם הדמות: נייט קנטרה
    אופי: נייט הוא ילד נורמלי, רגיל, ממוצע בלימודים ובהישגיו, הוא פשוט.. נורמלי. אבל תמיד הייתה סוג של זיקה לאחר, תמיד הדשא של השכן היה נראה לו ירוק יותר, כשהוא לא למד למבחן בביולוגית פוקימונים, הוא בכל זאת קינא כאשר חבריו לכתה קיבלו יותר ממנו, ואף למרות שלמד למבחן שאחריו, הוא קיבל את הציון השני הכי גבוה בכיתה, מה שכמובן.. לא הספיק.
    לאחר ששמע מאמו כי בן דודו יצא למסע, הוא התמלא מחשבות, ׳למה הוא יצא למסע? הוא מספיק בוגר? הוא קטן ממני בשנתיים..׳ וכך נייט החליט שהוא לוקח את עצמו בידיים, ויוצא למסע. יש לו שתי שאיפה, לנצח את כל המכונים, להביס את הליגה, ולהשיג משמעות לחייו שכרגע נראים לו כבר כ.. טוב.. קצת חסרי טעם. ומי יודע אולי הוא מקווה גם לרכוש איזה חבר או שניים בדרך..

מחוז:ג׳וטו
    פוקימון התחלתי: חשמל, שלוש התפתחויות, דור 2 (אני אשים את הדברים על השולחן - מאריפ, אבל אם זה לא מתאפשר לך או לא ככ מתאים לך אז או חשמל או קרח כל הדורות כל ההתפתחויות, תתפרע)
    רקע: אני חושב שסוג של הכללתי אותו באופי
    האגדי האהוב עליכם: אממ ויריזיון אני מניח (וואו אף פעם לא חשבתי על זה אני אגיד לך את האמת)
    הערות: נראה משחק מעניין אני מת לשחק כבר

Spoiler ספוילר

6. AllwaysStriveAndProsper
    ציטוט פורסם במקור על ידי Alice צפה בהודעה
    קישור לפרופיל שלכם: קישור
    שם הדמות: אליס
    אופי: אליס, או בשמה המלא אליסה הינה נערה חכמה שעקב ההרגל שלה לחשוב יותר מידי על כל דבר היא לא בוטחת בהחלטות שלה ותמיד מעדפה לשמוע דעות של אנשים אחרים בנושא. היא חשדנית כלפי זרים, אך ברגע שמישהו רוכש את אמונה היא חברה נאמנה שלעולם לא תבגוד בחבריה. היא יכולה להיות מאוד עצלנית לעיתים. כתוצאה מחוסר הבטחון שלה בעצמה היא נלחצת בקלות-היא צריכה זמן כדי לחשוב ולכן קשה לה לתפקד במצבי לחץ. היא אמפתית ורגישה ולא יכולה לראות מישהו במצוקה ולא לעזור (לא תמיד טוב)
    מחוז: הואן
    פוקימון התחלתי: מים, דור 3, שלוש התפתחויות או שתיים (לא כזה קריטי)
    רקע: הייתי עושה רקע אבל 1:30 בלילה ואני לא במצב לזה אז..
    האגדי האהוב עליכם: שיימין פוראבר
    הערות: ממש אבל ממש מתחשק לי פיצה כרגע
    במחוז זה או קנטו או ג'וטו תעדכני אותי בפרטי חוץ מזה התקבלת
    ציטוט פורסם במקור על ידי 'Girafarin צפה בהודעה
    קישור לפרופיל שלכם: 'Girafarin
    שם הדמות: נייט קנטרה
    אופי: נייט הוא ילד נורמלי, רגיל, ממוצע בלימודים ובהישגיו, הוא פשוט.. נורמלי. אבל תמיד הייתה סוג של זיקה לאחר, תמיד הדשא של השכן היה נראה לו ירוק יותר, כשהוא לא למד למבחן בביולוגית פוקימונים, הוא בכל זאת קינא כאשר חבריו לכתה קיבלו יותר ממנו, ואף למרות שלמד למבחן שאחריו, הוא קיבל את הציון השני הכי גבוה בכיתה, מה שכמובן.. לא הספיק.
    לאחר ששמע מאמו כי בן דודו יצא למסע, הוא התמלא מחשבות, ׳למה הוא יצא למסע? הוא מספיק בוגר? הוא קטן ממני בשנתיים..׳ וכך נייט החליט שהוא לוקח את עצמו בידיים, ויוצא למסע. יש לו שתי שאיפה, לנצח את כל המכונים, להביס את הליגה, ולהשיג משמעות לחייו שכרגע נראים לו כבר כ.. טוב.. קצת חסרי טעם. ומי יודע אולי הוא מקווה גם לרכוש איזה חבר או שניים בדרך..

מחוז:ג׳וטו
    פוקימון התחלתי: חשמל, שלוש התפתחויות, דור 2 (אני אשים את הדברים על השולחן - מאריפ, אבל אם זה לא מתאפשר לך או לא ככ מתאים לך אז או חשמל או קרח כל הדורות כל ההתפתחויות, תתפרע)
    רקע: אני חושב שסוג של הכללתי אותו באופי
    האגדי האהוב עליכם: אממ ויריזיון אני מניח (וואו אף פעם לא חשבתי על זה אני אגיד לך את האמת)
    הערות: נראה משחק מעניין אני מת לשחק כבר
    התקבלת

התחלה למאמני מחוז ג'וטו~
    בדרכם אל מעבדתו של פרופסור הלם, אשר נמצאת ממש על יד חוף הים של העיירה.
    אתה חושב על שני המוזיאונים יש לך הרגשה רעה לגבי המקרה, 'אני בטח אבקר בהם במהלך המסע' אתה חושב לעצמך.
    מסביבך הנך שם לב אל המון מאמנים חלקם בדרכם למעבדה וחלקם רצים עם הפוקימון הראשון שלהם בידיהם, אל עבר דרך 29.
    'אולי כדאי שאמהר לפני שיגמרו כל הפוקימונים הטובים' אתה חושב לעצמך בעודך פותח בריצה קלה, בסיום 300 מטרים של ריצה קלה הגעת אל אזור המעבדה, אתה מביט סביב ורואה את הגינה המפורסמת של פרופסור הלם בה הוא מגדל שלל סוגי באריס ואפריקונים, כמו כן אתה שם לב לאזור מגודר שבו מאוכלסים פוקימונים שמאמניהם שלחו לפרופסור במטרה לאחסן אותם, כדי לסרוק את כ הפוקימונים שנמצאים שם תצטרכו לשרוף כמה שעות טובות.

7. blue To My Bones
    התחלה למאמני מחוז ג'וטו~
    אתה חושב על שני המוזיאונים יש לך הרגשה רעה לגבי המקרה, 'אני בטח אבקר בהם במהלך המסע' אתה חושב לעצמך.
    מסביבך הנך שם לב אל המון מאמנים חלקם בדרכם למעבדה וחלקם רצים עם הפוקימון הראשון שלהם בידיהם, אל עבר דרך 29.
    'אולי כדאי שאמהר לפני שיגמרו כל הפוקימונים הטובים' אתה חושב לעצמך בעודך פותח בריצה קלה, בסיום 300 מטרים של ריצה קלה הגעת אל אזור המעבדה, אתה מביט סביב ורואה את הגינה המפורסמת של פרופסור הלם בה הוא מגדל שלל סוגי באריס ואפריקונים, כמו כן אתה שם לב לאזור מגודר שבו מאוכלסים פוקימונים שמאמניהם שלחו לפרופסור במטרה לאחסן אותם, כדי לסרוק את כ הפוקימונים שנמצאים שם תצטרכו לשרוף כמה שעות טובות.
    "וואו, כל כך הרבה אפריקונים... טוב, אני מניח שגם הפוקימונים שנשלחו לפרופסור צריכים לאכול משהו." אומר ואתקרב בזהירות אל הגדר על מנת לתפוס מבט טוב על חלק מן הפוקימונים שנמצאים באזור המגודר.

8. AllwaysStriveAndProsper
    "וואו, כל כך הרבה אפריקונים... טוב, אני מניח שגם הפוקימונים שנשלחו לפרופסור צריכים לאכול משהו." אומר ואתקרב בזהירות אל הגדר על מנת לתפוס מבט טוב על חלק מן הפוקימונים שנמצאים באזור המגודר.
    הנך מתקרב אל הגדר ומעיף מבט~

זהו רק קמצוץ משלל הפוקימונים הנמצאים באזור, "שלום לך בחור צעיר" נשמע קול של גבר בוגר המגיח מאחוריך, הנך מסתובב ורואה גבר בשנות ה20 לחיו לבוש בג'ינס כהה, מכופתרת לבנה ונעלי עור שחורות. "אני אחד ממתלמדיו של פרופסור אלם, אני מניח שבאת לקבל את הפוקימון הראשון הלא כן?".

9. משתמש על פעיל
    שם: אלמוג,דאלאמבר-שם ספרטה-מיקום
    התחלה למאמני מחוז ג'וטו~

' וואוו כל הפוקימונים האלה נראים כל כך נחמדים , הלוואי שאוהב את הפוקימון שאקבל ' אני חושב לעצמי ופותח את דלת המעבדה של הפרופסור .

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

10. blue To My Bones
    הנך מתקרב אל הגדר ומעיף מבט~

זהו רק קמצוץ משלל הפוקימונים הנמצאים באזור, "שלום לך בחור צעיר" נשמע קול של גבר בוגר המגיח מאחוריך, הנך מסתובב ורואה גבר בשנות ה20 לחיו לבוש בג'ינס כהה, מכופתרת לבנה ונעלי עור שחורות. "אני אחד ממתלמדיו של פרופסור אלם, אני מניח שבאת לקבל את הפוקימון הראשון הלא כן?".
    "וואו, זה צ'ארמיליון שם?! ויאנמגה?? אני כל כך מקנא במאמנים שלהם, שניהם פוקימונים מעולים..." אומר ואפנה אל הפרופסור. "אני רק מקווה שיום אחד גם לי יהיו פוקימונים חזקים כמוהם. ובינתיים... כן, באתי לקבל את הפוקימון הראשון שלי. אז, איך זה הולך?"

11. student of Gakuen Alice
    ציטוט פורסם במקור על ידי A$ap~Roma צפה בהודעה
    במחוז זה או קנטו או ג'וטו תעדכני אותי בפרטי חוץ מזה התקבלת

התקבלת

התחלה למאמני מחוז ג'וטו~
    "אוקיי אליס-את יכולה לעשות את זה! רק תדפקי בדלת ותוכלי להתחיל במסע שלך" אמלמל לעצמי במטרה להכניס בעצמי קצת בטחון עצמי. אגש אל דלת המעבדה ואחוש במעט ביישנות גואה בי. אקח נשימה עמוקה ואדפוק על הדלת מעט בהיסוס. שהדלת תיפתח אומר "אמ.. שלום, אני אליס. באתי לפה כדי לקבל את הפוקימון ההתחלתי שלי"
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

12. AllwaysStriveAndProsper
    ציטוט פורסם במקור על ידי הנפש המתמטית צפה בהודעה
    התחלה למאמני מחוז ג'וטו~
    ---------------------------------------------------------------------------
    ' וואוו כל הפוקימונים האלה נראים כל כך נחמדים , הלוואי שאוהב את הפוקימון שאקבל ' אני חושב לעצמי ופותח את דלת המעבדה של הפרופסור .
    הנך פותח את הדלת בהתרגשות, לעיניך נחשפת מעבדתו של פרופסור אלם, הרבה מכשירים משונים ובעיקר המון המון ספרים מסודרים בקפדנות במדפים, "שלום לך" נשמע קולו של הפרופסור, אותו אתה מזהה מכיוון שצפית לא פעם בתוכנית הטלויזיה שלו, "שלום פרופסור" אתה משיב ומתקדם אליו בהתרגשות, " אני מניח שבאת לקבל את הפוקימון הראשון שלך" אומר הפרופסור בזמן שהוא מתקדם אל מכשיר אחסון הפוכדורים שלו, "אממ מה הסוג האהוב עלייך" שואל הפרופסור בזמן שהוא מתפעל את המכשיר.

"וואו, זה צ'ארמיליון שם?! ויאנמגה?? אני כל כך מקנא במאמנים שלהם, שניהם פוקימונים מעולים..." אומר ואפנה אל הפרופסור. "אני רק מקווה שיום אחד גם לי יהיו פוקימונים חזקים כמוהם. ובינתיים... כן, באתי לקבל את הפוקימון הראשון שלי. אז, איך זה הולך?"
    זה מתלמד שלו לא הפרוספור.
    --------------------------------
    "בעקרון אתה נכנס למעבדה בוחר סוג ומקבל פוקימון אקראי" אומר המתלמד מחייך ומצביע אל עבר הדלת, "אגב שמי הוא טיילר אנחנו נפגש עוד הרבה במהלך המסע שלך, ועכשיו קדימה תכנס למעבדה ותעשה את הצעד הראשון שלך" אומר טיילר בזמן שהוא מתקרב אל הדלת ופותח אותה לרווחה ומסמן לך להיכנס.

ציטוט פורסם במקור על ידי Alice צפה בהודעה
    "אוקיי אליס-את יכולה לעשות את זה! רק תדפקי בדלת ותוכלי להתחיל במסע שלך" אמלמל לעצמי במטרה להכניס בעצמי קצת בטחון עצמי. אגש אל דלת המעבדה ואחוש במעט ביישנות גואה בי. אקח נשימה עמוקה ואדפוק על הדלת מעט בהיסוס. שהדלת תיפתח אומר "אמ.. שלום, אני אליס. באתי לפה כדי לקבל את הפוקימון ההתחלתי שלי"
    "שלום גם לך עלמתי, אני טיילר מתלמדו של הפרופסור" אומר טיילר ומחייך<טיילר הוא גבר בשנות ה20 לחייו, אשר לבוש במכופתרת לבנה, ג'ינס כהה ונעלי עור שחורות>-"הפרופסור מיד יתפנה אלייך".
    את ממתינה מספר דקות בהן את מסתכלת סביב על המעבדה שמלאה בהרבה מכשירים משונים ובעיקר המון המון ספרים מסודרים בקפדנות במדפים, "הבאה בתור" נשמע קולו של הפרופסור אשר את זוכרת עוד מאותה פעם בה נתקלות בו במרכז הפוקימונים. את מתקדמת אל פנים המעבדה ואליך נגלה פרופסור אלם אשר עומד ליד מכשיר אחסון הפוכדורים שלו ואומר "שלום לך, בואי נגש ישר לעניינים מהו סוגך האהוב?".

13. student of Gakuen Alice
    "שלום גם לך עלמתי, אני טיילר מתלמדו של הפרופסור" אומר טיילר ומחייך<טיילר הוא גבר בשנות ה20 לחייו, אשר לבוש במכופתרת לבנה, ג'ינס כהה ונעלי עור שחורות>-"הפרופסור מיד יתפנה אלייך".
    את ממתינה מספר דקות בהן את מסתכלת סביב על המעבדה שמלאה בהרבה מכשירים משונים ובעיקר המון המון ספרים מסודרים בקפדנות במדפים, "הבאה בתור" נשמע קולו של הפרופסור אשר את זוכרת עוד מאותה פעם בה נתקלות בו במרכז הפוקימונים. את מתקדמת אל פנים המעבדה ואליך נגלה פרופסור אלם אשר עומד ליד מכשיר אחסון הפוכדורים שלו ואומר "שלום לך, בואי נגש ישר לעניינים מהו סוגך האהוב?".[/quote]

"שלום פרופסור" אומר ואתחיל להרגיש מעט יותר בטחון. 'אני מוכנה לשאלה הזאת' אחשוב לעצמי בשמחה. "מים, פרופסור" אענה לו בציפייה. ארגיש את ההתרגשות גואה בי, 'עוד רגע ואקבל את הפוקימון הראשון שלי! אני מקווה שאסתדר איתו' אחשוב לעצמי בתקווה.

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

14. blue To My Bones
    זה מתלמד שלו לא הפרוספור.
    --------------------------------
    "בעקרון אתה נכנס למעבדה בוחר סוג ומקבל פוקימון אקראי" אומר המתלמד מחייך ומצביע אל עבר הדלת, "אגב שמי הוא טיילר אנחנו נפגש עוד הרבה במהלך המסע שלך, ועכשיו קדימה תכנס למעבדה ותעשה את הצעד הראשון שלך" אומר טיילר בזמן שהוא מתקרב אל הדלת ופותח אותה לרווחה ומסמן לך להיכנס.
    *מוזר, חשבתי שראיתי שכתבת פרופסור.
    -------------------------------------
    "שיטה נחמדה. זה בטח אומר שיש המון פוקימונים שמחכים למאמן. אני כבר מצפה לקבל את שלי. "אחרי הרבה התלבטויות... אני בוחר בסוג המעופף." אומר ואצפה לראות איזה פוקימון נבחר בשבילי.

15. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    קישור לפרופיל שלכם: טוטודייל
    שם הדמות: טריי ברייק (trey brake)
    אופי: טריי תמיד היה ילד חברותי, אחד כזה שמסתדר עם כולם. אך החטא הגדול ביתר שלו היה חטא התאווה. טריי תמיד, אבל תמיד, חיפש דברים חדשים בחיים שלו, הוא לא הסתפק במה שיש לו, בין אם זה חברים ובין אם זה הרפתקאות. לא פעם הוא הסתבך בגלל התשוקה שלו לחקור ולגלות דברים. גם אם זה אומר שהוא פועל לבד למרות כל חבריו. לאחר שחלק מחבריו יצאו למסע פוקימונים, התשוקה שלו חזרה לצוף בתוכו והוא החליט שהוא יוצא גם כן למסע משלו, הרי מה יעשה לו יותר טוב על הלב מאשר מסע מלא בהרפתקאות חדשות?
    מחוז: קנטו
    פוקימון התחלתי: אני זורם אבל עדיפות למים.
    רקע: לא חובה למי שרוצה להשקיע. (לא רוצה להשקיע.)
    האגדי האהוב עליכם: ארטיקונו
    הערות: אין.

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 2 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-2 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •