Pokemon GO
עמוד 34 מתוך 100 ראשוןראשון ... 2432333435364484 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 496 עד 510 מתוך 1493
  1. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    התגעגעתי אביבוס מה שלומך

Spoiler ספוילר

2. היכל התהילה
    שם: בחריץ של עדי הימבלבלוי
    וואי אלון מה המצב ^^ שנים...
    מה הולך איתך?

אני בסדר, אחרי כמה שנים לא יציבות אני כבר שנה וחצי עובד כמטמיע תוכנה ומתחיל באוקטובר לימודי תואר מדעי המחשב וסייבר, אז דברים מתחילים להסתדר ם:
    אביב

You can make fun of me, You can humiliate me and even hurt me

.But you can Never, Ever make fun of One Piece

3. מנהל ראשי
    לילה.

4. לא ברור בכלל
    ציטוט פורסם במקור על ידי Avivs צפה בהודעה
    וואי אלון מה המצב ^^ שנים...
    מה הולך איתך?

אני בסדר, אחרי כמה שנים לא יציבות אני כבר שנה וחצי עובד כמטמיע תוכנה ומתחיל באוקטובר לימודי תואר מדעי המחשב וסייבר, אז דברים מתחילים להסתדר ם:
    וואלק, טוב לשמוע שאתה מתחיל לתפוס כיוון
    אני לא מזמן התגייסתי, ותכף מתחיל תשירות שלי בשב"ס
    טונות של תש

Spoiler ספוילר

5. היכל התהילה
    נשמע כמו תואר מושלם לתלות מעל האסלה, כמו התארים שלי.

6. היכל התהילה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Hit Man צפה בהודעה
    נשמע כמו תואר מושלם לתלות מעל האסלה, כמו התארים שלי.
    כן, רק שזה בדיוק הפוך ב180 מעלות ממה שאמרת. מדמ"ח הוא התואר הכי פרקטי שקיים. הוא פותח לך את כל הדלתות בעולם ההייטק, כמעט בלתי אפשרי לא למצוא עבודה כשיש לך אותו, ומי דיבר על לסיים את התואר, כבר כתלמיד שנה ב' אתה יכול למצוא עבודת סטודנט(שעמיתה משנה ב' טוענת שהמשכורת יכולה להיות גם של 5 ספרות). תסתכל בטבלאות שכר של הייטק, עם 3 שנים ניסיון לא תמצא כמעט משרה עם פחות מ15. יש לזה גם ביקוש אדיר, המון חברות, סטארטאפים, ארגונים עם מחלקות מחשבים\סייבר וכו'.
    אני לא יודע מה למדת, אם זה משהו כמו תקשורת, פסיכולוגיה או מנהל עסקים, אבל אל תיתן לזה לעוור אותך. מדעי המחשב לא תולים מעל האסלה.

ציטוט פורסם במקור על ידי IHavePipi צפה בהודעה
    וואלק, טוב לשמוע שאתה מתחיל לתפוס כיוון
    אני לא מזמן התגייסתי, ותכף מתחיל תשירות שלי בשב"ס
    טונות של תש
    וואלה שיהיה המון בהצלחה אחי!
    אביב

7. לא ברור בכלל
    ציטוט פורסם במקור על ידי Avivs צפה בהודעה
    כן, רק שזה בדיוק הפוך ב180 מעלות ממה שאמרת. מדמ"ח הוא התואר הכי פרקטי שקיים. הוא פותח לך את כל הדלתות בעולם ההייטק, כמעט בלתי אפשרי לא למצוא עבודה כשיש לך אותו, ומי דיבר על לסיים את התואר, כבר כתלמיד שנה ב' אתה יכול למצוא עבודת סטודנט(שעמיתה משנה ב' טוענת שהמשכורת יכולה להיות גם של 5 ספרות). תסתכל בטבלאות שכר של הייטק, עם 3 שנים ניסיון לא תמצא כמעט משרה עם פחות מ15. יש לזה גם ביקוש אדיר, המון חברות, סטארטאפים, ארגונים עם מחלקות מחשבים\סייבר וכו'.
    אני לא יודע מה למדת, אם זה משהו כמו תקשורת, פסיכולוגיה או מנהל עסקים, אבל אל תיתן לזה לעוור אותך. מדעי המחשב לא תולים מעל האסלה.

וואלה שיהיה המון בהצלחה אחי!
    טנקס3>
    גם לך, קטנטן עליך

Spoiler ספוילר

8. היכל התהילה
    יש לך הבטחה כתובה בחוזה? או שזה מה שהחברה / ההורים / המזכירה שקיבלה אותך לתואר סיפרו לך? אין היום שום דבר בטוח.

9. קיסר מאדים
    שם: אביזי, ארכימדס
    גם אם הפרטים הקטנים לא מדוייקים, לא חסרות עבודות מעניינות יותר או פחות שמחפשות אנשים שיודעים לתכנת. זה די אקסיומה של העולם בימינו.
    ארכימדס מדבר.
    משגיח פורום 'חידות תחרויות ומשחקים' מה-12/05/11 עד ל-05/07/12.
    מנהל את המשחק Medieval Ages
    ניהלתי בעבר את המשחקיםJourney to The Past, ו- Agaisnt the Jammuza
    גם היה לי סיפור, שמת קצת, Martin's Story.
    אנא אל תשלחו אליי הודעות פרטיות שלא מכוונות אליי באופן פרטי.
    חוקי המתמטיקאים: (כל מי שרוצה להצטרף יכול לשלוח אליי הודעה פרטית, או מסר בטלפתיה)
    Spoiler ספוילר

רשימת לוחמי האור והאמת המתמטיים:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

10. היכל התהילה
    אף אחד לא הוביל אותי לזה, אני הבנתי זאת בעצמי ולאחר מכן השתמשתי בגורמים רבים כדי לאושש את זה.
    רק צריך להסתכל על מודעות הדרושים בהייטק והתואר הנדרש לכך. על משרות הסטודנטים. על כתבות בעיתונים כלכליים כמו כלכליסט המדברים על מחסור בעובדי הייטק, עד כדי כך שדנו אפילו ברעיון לייבא עובדים מחו"ל. על כך שאין היום עסק בלי אתר, ארגון בלי יחידת מחשב, אפליקציה או סטארטאפ בלי מתכנתים\מעצבים\מיישמים\בודקי תוכנה.
    בנוסף כל המשפחה שלי מהתחום כך שאני מכיר את טיבו, ואני עובד כשנה וחצי בתור מטמיע תוכנה בחברת הייטק עם אופק התקדמות לבדיקת תוכנה, ואם היו לי כלים של תואר השמיים היו הגבול עבורי.

זה לא הדבר הראשון שאני קופץ עליו. הספקתי ללמוד בתל-אביב תסריטאות וקורס נוסף של ניו-מדיה. קיבלתי הצעות לעבוד בטלויזיה וישר עם סיום הלימודים עזבתי לעולם של ההייטק. את שלב ההתפכחות שלי העדפתי לעבור בגיל 20 ולא 30.
    אני מניח שאתה שבע ניסיון מר מתארים לא מעשיים. אני מכיר אנשים רבים שלמדו פסיכולוגיה, עיצוב גרפי, מנהל עסקים, תקשורת, עריכת דין וכו', רובם לא באמת פיתחו מזה קריירה. אני באמת לא הייתי לומד את אחד מאלו אלא אם אני מוכן להילחם נגד טחנות רוח.
    מן הסתם שיש לזה גם חסרונות רבים, כמו לכל דבר בחיים. המון זמן בעבודה, להמשיך לעבוד גם מהבית, להיות כל היום מול מסך וכו'. יש לזה את המחיר.
    על כל אופן, אני יודע שאין בטוח, אבל זו דרך ממש כדאית ומושכלת בהסתמך על גורמים רבים שבחנתי.
    אביב

11. היכל התהילה
    אני אתן לך להתפכח מול העולם לבד. כי גם בסיעוד אין שום הבטחה לעבודה. ובמקצועות כמו היי-טק, אני מאמין שהם יעדיפו בעלי ניסיון על פני בוגרי תואר. ואם אין לך ניסיון, ואתה לא מצליח להיכנס לתחום כדי לרכוש את הניסיון הזה, מי אמר שההצלחה היא מובטחת?

טוב, קראתי את מה שכתבתי, וזה באמת נשמע קצת פסימי חח

בהצלחה בכל מקרה!

12. היכל התהילה
    בכל זאת אח יקר לסיום הנושא, מדבריך אני מבין שלא התרצית מהתארים שלך, אז רק אשים את זה פה: אם יש לך תואר אקדמי מאוניברסיטה או מכללה מובילה עם ממוצע תואר 80 ומעלה וציון פסיכומטרי מעל 600, תוכל לעשות הסבה להייטק דרך EXPERIS ללא עלות, לקבל מהם עבודה בהייטק כשהם מרוויחים ממך כנראה מהמשכורות הראשונות(בין אם ממך באופן ישיר או מהמעסיק שהם שמים אותך אצלו) ככה שאתה גם מקבל הכשרה, גם ניסיון, גם ההכשרה ללא עלות כך שזה לא חתול בשק שאתה לומד משהו שאתה פסימי לגביו, ויכול לבנות לך קריירה בתחום שאולי עוד לא חשבת וייפתח לך דלתות חדשות.
    אולי תעיף מבט על http://www.experis-software.co.il/experis-kickstart/
    (כרגע אני רואה שרק פיתוח ווב פתוח למי שלמד תואר כללי ולא מדעים מדוייקים או מהתחום)
    אביב

13. היכל התהילה
    כבר יש לי מסלול לקריירה: הוראה.

14. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    התגעגעתי קצת חייב להודות
    Spoiler ספוילר

15. מנהל ראשי
    שרק נתחדש!
    -מחשב נייד.

עמוד 34 מתוך 100 ראשוןראשון ... 2432333435364484 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •