Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8
  1. משתמש מתקדם
    היי,
    אני משחק יוגיהו עם חברים וזה לפעמים (לא במשחק במחשב, באמיתי).
    ויש לי קלפים של gx של העונה הראשונה נראלי ושל יוגיהו זקסל.
    אני יכול להרכיב לי חפיסה שתכלול קלפים גם של זה גם של זה וגם של זה?

תודה לעוזרים

2. הסבתא של הרגשות
    שם: סבתא כרמלה
    ברור שאתה יכול, מה מונע ממך מלעשות את זה?
    אם אתה רוצה, תחפש קונספט של דק (ארצ'טייפ, בערך) באינטרנט ותמצא אחד שאתה אוהב, ואז תבנה לפי זה.

3. NYO HO HO
    שם: עמית.
    אתה בטח יכול! להרכיב חפיסה משלך זה כל הקטע ביוגיהו!
    רק תבדוק בבאן ליסט או משו שכמות הקלפים בסדר, כי יש קלפים כמו monster reborn ו-heavy storm שאי אפשר לשים.
    NYO HO HO BITCH

4. משתמש מתקדם
    ציטוט פורסם במקור על ידי PizzaBlaster צפה בהודעה
    ברור שאתה יכול, מה מונע ממך מלעשות את זה?
    אם אתה רוצה, תחפש קונספט של דק (ארצ'טייפ, בערך) באינטרנט ותמצא אחד שאתה אוהב, ואז תבנה לפי זה.
    ציטוט פורסם במקור על ידי RagnaTheBloodege צפה בהודעה
    אתה בטח יכול! להרכיב חפיסה משלך זה כל הקטע ביוגיהו!
    רק תבדוק בבאן ליסט או משו שכמות הקלפים בסדר, כי יש קלפים כמו monster reborn ו-heavy storm שאי אפשר לשים.
    כן אבל אין לי את כל הקלפים שאני יכול לבדוק בגוגל חפיסות שלמות, בטוח יהיו חסרים לי קלפים משם.
    אתמול קניתי חבילה של יוגיהו זקסל ויצאו לי די הרבה קלפים של POLAR STAR.. חיפשתי בDUELING NETWORK וזה לא מצא, חיפשתי בגוגל וזה כן מצא. יכול להיות שפשוט שינו את השם של הקלף? זה לא מונע אותו מלהיות מזוייף? יש את הריבוע הכסוף ואת ה1996 KAZUKAI TAKASHI.
    הא אגב, יש לי קלף מקורי של שועל כזה שקוראים לו BEAST משו, ובחבילה שקניתי אתמול יצא לי אותו פעמיים וקוראים לו POLAR STAR משו.
    יש חוקים חדשים ליוגיהו החדש או משו?
    אז מה הקטע שכל עונה הם משנים למפלצות חצי מהשמות? זה סתם מבלבל כזה.
    ויש כזה קלף אסור שקוראים לו Forbidden Lance והשגתי אותו ביוגיהו זקסל בחבילה וקוראים לו Forbidden holy lance והיכולת השתנתה. יש גם רשימת קלפים אסורים ליוגיהו זקסל?
    סליחה על החפירה, ותודה על התשובה

5. NYO HO HO
    ציטוט פורסם במקור על ידי Anamatron צפה בהודעה
    כן אבל אין לי את כל הקלפים שאני יכול לבדוק בגוגל חפיסות שלמות, בטוח יהיו חסרים לי קלפים משם.
    אתמול קניתי חבילה של יוגיהו זקסל ויצאו לי די הרבה קלפים של POLAR STAR.. חיפשתי בDUELING NETWORK וזה לא מצא, חיפשתי בגוגל וזה כן מצא. יכול להיות שפשוט שינו את השם של הקלף? זה לא מונע אותו מלהיות מזוייף? יש את הריבוע הכסוף ואת ה1996 KAZUKAI TAKASHI.
    הא אגב, יש לי קלף מקורי של שועל כזה שקוראים לו BEAST משו, ובחבילה שקניתי אתמול יצא לי אותו פעמיים וקוראים לו POLAR STAR משו.
    יש חוקים חדשים ליוגיהו החדש או משו?
    אז מה הקטע שכל עונה הם משנים למפלצות חצי מהשמות? זה סתם מבלבל כזה.
    ויש כזה קלף אסור שקוראים לו Forbidden Lance והשגתי אותו ביוגיהו זקסל בחבילה וקוראים לו Forbidden holy lance והיכולת השתנתה. יש גם רשימת קלפים אסורים ליוגיהו זקסל?
    סליחה על החפירה, ותודה על התשובה
    אין חוקים חדשים ליוגיהו, זה תמיד אותם חוקים.
    הדבר שמשתנה זה כמות הקלפים(כי מוציאים קלפים חדשים) ומספר העותקים של קלפים שמותר בדק(יש קלפים שמותר 3, יש קלפים שמותר 2, 1 ויש קלפים שאסור בכלל).
    וכן-יכול להיות שמשנים את השם ב-Dueling Network.תחפש לפי הקטגוריות של הקלף כמו סוג, יסוד, התקפה, הגנה ורמה ובטוח זה ימצא לך(תזהה לפי הציור, כי זה כמעט ולא משנים).
    הרשימה לא משתנה לפי עונה, היא משתנה בספטמבר, ינואר ומרץ לפי מה שאני זוכר(ינואר אני לא בטוח, אבל תסתכל בתאריכים האלה בDueling Network או באתרים אחרים לראות אם יש באן ליסט חדש, ואם כן תסתכל ותראה מה יש ומה אין בבאן כדי שתוכל לערוך את הדק שלך כראוי).
    אני לא הבנתי את השאלה שלך לגבי Forbidden Lance, אתה מדבר על קלף אחד או שניים?כי לפעמים יש שניים עם שמות דומים ואפקטים אחרים, כמו Solemn Judgement ו-Solemn Warrning.
    NYO HO HO BITCH

6. משתמש מתקדם
    ציטוט פורסם במקור על ידי RagnaTheBloodege צפה בהודעה
    אין חוקים חדשים ליוגיהו, זה תמיד אותם חוקים.
    הדבר שמשתנה זה כמות הקלפים(כי מוציאים קלפים חדשים) ומספר העותקים של קלפים שמותר בדק(יש קלפים שמותר 3, יש קלפים שמותר 2, 1 ויש קלפים שאסור בכלל).
    וכן-יכול להיות שמשנים את השם ב-Dueling Network.תחפש לפי הקטגוריות של הקלף כמו סוג, יסוד, התקפה, הגנה ורמה ובטוח זה ימצא לך(תזהה לפי הציור, כי זה כמעט ולא משנים).
    הרשימה לא משתנה לפי עונה, היא משתנה בספטמבר, ינואר ומרץ לפי מה שאני זוכר(ינואר אני לא בטוח, אבל תסתכל בתאריכים האלה בDueling Network או באתרים אחרים לראות אם יש באן ליסט חדש, ואם כן תסתכל ותראה מה יש ומה אין בבאן כדי שתוכל לערוך את הדק שלך כראוי).
    אני לא הבנתי את השאלה שלך לגבי Forbidden Lance, אתה מדבר על קלף אחד או שניים?כי לפעמים יש שניים עם שמות דומים ואפקטים אחרים, כמו Solemn Judgement ו-Solemn Warrning.
    הא אוקיי תודה רבה
    בקשר למה שלא הבנת,
    יש לי קלף שהשגתי לו מזמן בחבילה של יוגיהו זקסל, קוראים לו FORBIDDEN HOLY LANCE.
    וחיפשתי אותו בDN ולא מצא לי. חיפשתי בגוגל וזה כן מצא, כנראה זה קלף חדש רק של יוגיהו זקסל.
    ואני זוכר שראיתי ברשימה של הבאן ליסט את הקלף Forbidden lance, ויש להם אותה תמונה אבל יכולת שונה. ולא ראיתי את הקלף שלי באסורים, אבל FORBIDDEN LANCE זה בדיוק אותו קלף רק עם שם טיפה שונה ויכולת, התמונה אותו דבר.
    בטוח אפשר לשים בחבילה שלי במציאות קלפים גם של GX גם של זקסל וגם של המימד החמישי?
    ויש לי הרבה קלפים שכתוב 1996 KAZUKI TAKASHI אבל אין את הריבוע הזה. זה אומר שזה מזוייף?

7. NYO HO HO
    ציטוט פורסם במקור על ידי anamatron צפה בהודעה
    הא אוקיי תודה רבה
    בקשר למה שלא הבנת,
    יש לי קלף שהשגתי לו מזמן בחבילה של יוגיהו זקסל, קוראים לו forbidden holy lance.
    וחיפשתי אותו בdn ולא מצא לי. חיפשתי בגוגל וזה כן מצא, כנראה זה קלף חדש רק של יוגיהו זקסל.
    ואני זוכר שראיתי ברשימה של הבאן ליסט את הקלף forbidden lance, ויש להם אותה תמונה אבל יכולת שונה. ולא ראיתי את הקלף שלי באסורים, אבל forbidden lance זה בדיוק אותו קלף רק עם שם טיפה שונה ויכולת, התמונה אותו דבר.
    בטוח אפשר לשים בחבילה שלי במציאות קלפים גם של gx גם של זקסל וגם של המימד החמישי?
    ויש לי הרבה קלפים שכתוב 1996 kazuki takashi אבל אין את הריבוע הזה. זה אומר שזה מזוייף?
    חיפשתי את הקלף שלך, וזה פשוט אותו קלף רק שם שונה.
    ובטוח אפשר לערבב, האמת היא שאני מתכנן לעשות גם דק שמערבב את הכל.
    NYO HO HO BITCH

8. משתמש מתקדם
    ציטוט פורסם במקור על ידי ragnathebloodege צפה בהודעה
    חיפשתי את הקלף שלך, וזה פשוט אותו קלף רק שם שונה.
    ובטוח אפשר לערבב, האמת היא שאני מתכנן לעשות גם דק שמערבב את הכל.
    הא נכון, זה רק כתוב אחרת :p
    אוקיי, תודה רבה רבה! ממש עזרת לי!

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •