Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 16 עד 22 מתוך 22
  1. מנהל ראשי
    שם: אדם
    אבל לא לוקחים לך דבר,.. פשוט משנים את סדר הדברים...

2. הסבתא של הרגשות
    שם: סבתא כרמלה
    ציטוט פורסם במקור על ידי peterpan צפה בהודעה
    אבל לא לוקחים לך דבר,.. פשוט משנים את סדר הדברים...
    בדיוק - משנים לרעה.

מאז ומתמיד בפורום הזה היה השינוי כינוי אחד הדברים שהרבה חיכו לו, וככל שהייתה יותר זמן בפורום, יכולת לשנות את הכינוי לעתים יותר תכופות.
    ועכשיו, זה עובר רק למי שיש לו זמן להשקיע, או רצון, או שניהם ביחד. לי אישית אין זמן, יש לי המון מחויבויות, ואני חושב שאם כן היה לי זמן, הייתי בשמחה משקיע הרבה בפורום.
    אז מה שאני אומר, הרעיון ככלל טוב, אבל לקחת את השינוי כינוי בפרט - זה רע.

היטמן, אמרת שכדי לחדש את הפורום צריך להביא קהילה חדשה. זה לא אומר שאתה צריך לסלק את כל הישנים, אני צודק? ולדעתי הרבה מהוותיקים פה לא ממש יסכימו להשאר אם זה יהפוך לככה.

3. משתמש מנוסה
    היטמן פרוטקציות בע"מ

4. מנהל ראשי
    שם: אדם
    ציטוט פורסם במקור על ידי ~barmaster~ צפה בהודעה
    היטמן פרוטקציות בע"מ
    אם אין לך משהו מועיל לומר פשוט אל תגיד שום דבר...

זיו, אני מסכים איתך ששינוי הכינוי זה דבר נחשק, וזו בדיוק הסיבה שהם החליטו לעשות את זה. אנחנו כבר שנים מחפשים כיצד ניתן לרומם את הדרגה ווינר ואם זה על ידי שינוי כינוי אני בהחלט חושב שזה לגיטימי.
    מי שמתכוון לפרוש בגלל דבר כזה מראה שהוא לא גולש שמעריך את הפורום ונהנה באמת לגלוש בו. עד כמה שינוי כינוי יביא אנשים לפרוש? אני לא יודע ולא חושב שזה נחוץ בכלל. הפורום מחפש דרכים לדרבן אנשים לרומם אותו, אני בהחלט חושב שזה רק פייר...

5. NYO HO HO
    שם: עמית.
    ציטוט פורסם במקור על ידי peterpan צפה בהודעה
    אם אין לך משהו מועיל לומר פשוט אל תגיד שום דבר...

זיו, אני מסכים איתך ששינוי הכינוי זה דבר נחשק, וזו בדיוק הסיבה שהם החליטו לעשות את זה. אנחנו כבר שנים מחפשים כיצד ניתן לרומם את הדרגה ווינר ואם זה על ידי שינוי כינוי אני בהחלט חושב שזה לגיטימי.
    מי שמתכוון לפרוש בגלל דבר כזה מראה שהוא לא גולש שמעריך את הפורום ונהנה באמת לגלוש בו. עד כמה שינוי כינוי יביא אנשים לפרוש? אני לא יודע ולא חושב שזה נחוץ בכלל. הפורום מחפש דרכים לדרבן אנשים לרומם אותו, אני בהחלט חושב שזה רק פייר...
    זה לא פייר לאנשים כמוני שאין להם זמן!
    אני אישית עובד במקדונלד'ס תוך כדי שאני לומד בבצפר ולומד נהיגה, אין לי ממש זמן לעשות סיקורים בפורום או להרים פעילויות אלא להגיב כמה תגובות בנו"ד בבוקר או בערב.
    לשנות כינוי זה אחד מהדברים שאני אוהב בפורום-לחפש את הסמל האישי המתאים וחתימה יפה שתהיה ועכשיו נגיד כשהכינוי שלי לא תואם לחתימה והסמל אני מחכה בקוצר רוח לשינוי כינוי.
    עכשיו, אני לא יכול לשנות כינוי וסתם מעצבן שאנחנו לא נוכל לעשות כלום וניתקע עם הכינויים האלה.
    NYO HO HO BITCH

6. היכל התהילה
    במשך כל הקדנציות שלך כראשי
    מעולם לא הייתי ראשי.

לי אין פחד לתרום לפורום,
    אם אתה חושב שבתור ראשי אני אתרום לפורום-אני חולק על דעתך,
    זו בחירה שלך, אבל מאחר ואתה לא רוצה לתרום (עזוב התייפייפות, זה לא שאתה לא יכול, אתה פשוט לא רוצה), אז איבדת מהכושר שלך להעביר ביקורת על המצב. רק כאשר תנסה להשתלב במצב הקיים, רק אז תוכל להעביר עליו ביקורת.

הוא עושה את זה יותר טוב ממך בזמן שאתה היית בתפקיד.
    לא ידעתי שהיית פקח בעבר אבל הכל מתבהר עכשיו. אני לא יכול לקחת את ההתמרמרות שלך כפאקטור לשיקולים שלי. אתה פגוע, אתה אנטי הנהלה, אתה רוצה שינוי כינוי כל שני וחמישי, את כל זה אני מבין. מה שאני לא מבין זה איך אתה שוכח עם מי אתה מדבר פה. תעיף מבט מסביב ותסתכל על הפורום. אתה חושב שזה יחזיק מעמד בלי שאנשים יפעילו את זה? אתה חושב שבמידה ולא יהיו הפעלות, אז אנשים לא יאכלו אחד את השני מרוב שעמום? ואתה יכול לשער מה יקרה אז? ההנהלה תעשה את מה שהיא תמיד עושה - תשליט סדר. זה לא חדש לך. אתה היית פקח. אז אני מעדיף לקחת ממך משהו שניתן לך במתנה במשך מי יודע כמה זמן ובאותו זמן להגן עליך ממצב שבו כמה אנשים שאין להם מה לעשות בפורום, יתפסו יום אחד ג'ננה, ויוציאו את זה עליך.

אני בטוח שאתה לא תתייחס לזה, כי אף פעם ההנהלה הגבוהה לא מתייחסת להצעות שיש לי
    אתה רושם שההנהלה לא תתייחס להצעות שלך. אני בספק אם מישהו אחר היה מתייחס באותה רצינות שאני מתייחס לדברים שלך. אבל ההצעה שלך היא לא טובה. להפך, יש בה את המרכיבים המושלמים להרוס את הפורום הזה. אני לא בעד התרחיש הזה. גם אתה לא. אתה רשום לפורום הזה מ2009 ויש לי תחושה שאתה נכנס אליו על בסיס יומיומי. אתה רוצה שהפורום הזה יצליח גם אם אתה לא מודה בזה. ובכן, יש לי חדשות - עם שינוי כינוי קטן בתור ממריץ, זה בדיוק מה שיקרה.

7. blue To My Bones
    שם: Noawsomeness
    אישית אני לא מבין כל כך מה הבעיה....
    אף אחד לא אשם...
    ומצד שני אף אחד גם לא צודק.
    מצד אחד,אני תומך בעמית. שינוי כינוי/תת כינוי ושאר מטעמים שכאלה לא מגיעים רק לכאלה שמציפים את הפורומים באשכולות עסיסיים וטריים. ברמה מסוימת,אני לא בא להתלונן חלילה וחס,שמא אני יכול למצוא את עצמי בבאן תמידי,אבל זה לא כזה הגיוני שגולשים כאלו חדשים וטריים מגיעים וקוטפים משרות מנהלים פה על ימין ושמאל. היי,מה עם היוזרים האלה,אלה שנמצאים 24 שעות מחוברים ומגיבים בנו"דים וצוחקים? הם לא פותחים מ"תים. הם לא עומדים על הגוגל וסרבי למצוא ידיעות על פוקימון x ו-y. הם לא מעלים ליוטיוב סרטון של שעה על איך להכין אוריגמי של פיקאצ'ו מנייר אורז איכותי מיפן ולא יודע איפה. אבל הם פה. והם קהילה. ורק על ההתמדה,ועל הרצינות והחברמניות. רק על זה שהם פה לא בבאן על שימוש בקללות או ספאמים מטומטמים,או שהם סובלים את כל הדפיקות של הספאמרים האחרים מגיעה להם ווינר ועוד איך. אבל היטמן ושאר תומכיו,המשיכו לקרוא לפני שאתם שולחים שאר קללות עסיסיות לעברי. אני גם תומך בהיטמן. ישנם אנשים פה{ושוב,לא אומר כולם} שהתרגלו לסמוך על קשרי "ידידות" ושוב מדגיש גרשיים גדולות ושמנות ועבות על מנת לקבל ווינרים על ימין ועל שמאל. אני פה כבר שנתיים ככה. משתמש מתקדם שכזה. אבל אני עדיין לא מבין דברים שהרוב פה יודע כמו איך יודעים מי הבא בתור לפתוח נו"ד,או איך משנים כינוי או תת כינוי או איך לעזאזל מצליחים להתמיד ולפרסם פרק אחרי פרק בסיפורים כמו אייפם{דביר} שעל כישוריו בפורום ספרות עוד ידובר רבות גם במאות הרחוקות מאיתנו בהרבה. מה איתו? הוא פתח שלושה סיפורים מצליחים.{זרם הזמן 2 עדיין מתעדכן,ממליץ בחום!} לא מגיע לו ווינר? יודעים מה? עזבו ווינר. הבנאדם צריך לנהל את פורום ספרות,למען השם.
    אבל בסופו של דבר,על כל דבר,כמו תמיד אפשר להתפשר.
    אז זה לא התחום שלי. אבל היטמן,בחייך. מנהל ראשי במייפורום ומייסד פוקטמונסטרס? קטן עליך למצוא עוד דרכים לקבל ווינר.

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •