Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 16
  1. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    פעם רביעית בערך שאני צריך לעסוק שנואי דוד ושמואל א' וב' וכאלה, ואני כל פעם תוהה מחדש על טיב הקשר בין דוד ויהונתן, בלי להבין אף פעם בדיוק מהו. אשמח לשמוע את דעתם של האנשים בפורום.

לי אישית עוד אין דעה מגובשת בנושא, כי אני מבולבל מדי
    Spoiler ספוילר

2. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אם אנלא טועה הוא שכנע את אביו לא לפגוע בדוד
    הוא גם אמר לדוד לברוח, ושחייו תחת סכנה.

וכמובן עוזר לכל קהילת הלהט"ב בעזרת הציטוטים מקינת דוד

3. היזהרו מחיקויים!
    ציטוט פורסם במקור על ידי Snivy Boy צפה בהודעה
    אם אנלא טועה הוא שכנע את אביו לא לפגוע בדוד
    הוא גם אמר לדוד לברוח, ושחייו תחת סכנה.

וכמובן עוזר לכל קהילת הלהט"ב בעזרת הציטוטים מקינת דוד
    לא התכוונתי למה שכל אחד מהם עשה, אלא יותר לקשר האישי ביניהם. אפלטוני? רומנטי? שילוב? משהו אחר? לי אישית אין מושג. ולא צריך קינת דוד (למרות שזה מקור עיקרי). לפי שמואל א' פרק כ', דוד ויהונתן התנשקו בפרידתם.
    Spoiler ספוילר

4. מייסד האתר והפורום
    זה לשאלה של בית ספר? אם כן, אני לא יודע מה התשובה "שהם מחפשים".
    לגבי התשובה האידיאלית, אז מתייחסים לזה כאל אהבה בין שני חברים טובים שאוהבים אחד את השני באמת ובתמים בלב. קשר רוחני. (תדמיין לך שני חברים הכי טובים בעולם, אז יותר מזה, כי זה תנ"ך ובתנ"ך מתארים דברים שאנחנו לא חווים בדרך כלל ביום יום, אז אנחנו לא יכולים להבין את רמת האהבה בין השניים מרוב שהיא רוחנית גבוהה.)
    ככל שהזמן חלף יותר ויותר אנשים התייחסו לזה בצורה של יותר מ'אהבה' כמו אהבה בין גבר לגבר, אבל אין לזה אזכור מפורש.

לגבי הנשיקה שהייתה שם, בטח נתן לו בוסה.

5. היזהרו מחיקויים!
    ציטוט פורסם במקור על ידי YoRt3m צפה בהודעה
    זה לשאלה של בית ספר? אם כן, אני לא יודע מה התשובה "שהם מחפשים".
    לגבי התשובה האידיאלית, אז מתייחסים לזה כאל אהבה בין שני חברים טובים שאוהבים אחד את השני באמת ובתמים בלב. קשר רוחני. (תדמיין לך שני חברים הכי טובים בעולם, אז יותר מזה, כי זה תנ"ך ובתנ"ך מתארים דברים שאנחנו לא חווים בדרך כלל ביום יום, אז אנחנו לא יכולים להבין את רמת האהבה בין השניים מרוב שהיא רוחנית גבוהה.)
    ככל שהזמן חלף יותר ויותר אנשים התייחסו לזה בצורה של יותר מ'אהבה' כמו אהבה בין גבר לגבר, אבל אין לזה אזכור מפורש.

לגבי הנשיקה שהייתה שם, בטח נתן לו בוסה.
    לא לא שאלה של בית ספר, סתם דיון שעלה לי מסקרנות אחרי שסיכמתי על הנושא.

יש איזה משפט בסוף קינת דוד:"אהבתי אליו גדולה מאהבת נשים" או משהו כזה. אם זה לא אזכור מפורש, אז או שדוד א-מיני או שהוא ממש גרוע בלבטא את עצמו
    Spoiler ספוילר

6. מייסד האתר והפורום
    ציטוט פורסם במקור על ידי TheHeliolisk צפה בהודעה
    לא לא שאלה של בית ספר, סתם דיון שעלה לי מסקרנות אחרי שסיכמתי על הנושא.

יש איזה משפט בסוף קינת דוד:"אהבתי אליו גדולה מאהבת נשים" או משהו כזה. אם זה לא אזכור מפורש, אז או שדוד א-מיני או שהוא ממש גרוע בלבטא את עצמו
    לדעתי האישית הכוונה כזאת: כשאתה אוהב אישה אתה אוהב אותה בצורה כזאת כחלק מהיותה אישה. אם היא הייתה גבר למשל, לא הייתה אוהב אותה ככה.
    דוד אהב את יהונתן אהבה שלא תלויה בכלום, קשר רוחני חזק מעבר ליכולת שלנו להבין או להשוות לאהבה שקיימת בסביבתנו.

7. היזהרו מחיקויים!
    לדעתי האישית הכוונה כזאת: כשאתה אוהב אישה אתה אוהב אותה בצורה כזאת כחלק מהיותה אישה. אם היא הייתה גבר למשל, לא הייתה אוהב אותה ככה.
    דוד אהב את יהונתן אהבה שלא תלויה בכלום, קשר רוחני חזק מעבר ליכולת שלנו להבין או להשוות לאהבה שקיימת בסביבתנו.
    תבטא את זה איך שתבחר, לי יש את הדעה שלי בנושא, וכמה שהיא נשמעת לא הגיונית, זה דווקא היה מקובל יחסית בתוקפה ההיא, מה שבטוח יותר מהיום, אז זה מסתדר.
    Spoiler ספוילר

8. מייסד האתר והפורום
    ציטוט פורסם במקור על ידי TheHeliolisk צפה בהודעה
    תבטא את זה איך שתבחר, לי יש את הדעה שלי בנושא, וכמה שהיא נשמעת לא הגיונית, זה דווקא היה מקובל יחסית בתוקפה ההיא, מה שבטוח יותר מהיום, אז זה מסתדר.
    לא יודע מה אתה רוצה, אמרת שאתה מבולבל ולא מבין על מה הפירוש ועכשיו אתה 'מגן' על הדעה שלך?
    סך הכל אמרתי מה דעתי, לא אמרתי שאתה חייב לקבל אותה.

9. היזהרו מחיקויים!
    לא יודע מה אתה רוצה, אמרת שאתה מבולבל ולא מבין על מה הפירוש ועכשיו אתה 'מגן' על הדעה שלך?
    סך הכל אמרתי מה דעתי, לא אמרתי שאתה חייב לקבל אותה.
    לא מגן על הדעה שלי.
    ד"א גיבשתי אותה בערך לפני חצי שעה אחרי שסיימתי עם כל הכתיבה על הנושא הזה שהייתי צריך. מקבל את דעתך. אני סוג של חשבתי בכתב עם ההמשך והסברתי לעצמי שאולי יש קצת הגיון בדעה שלי, אבל גם שלך נראית הגיונית
    Spoiler ספוילר

10. מנהל ראשי
    שם: אדם
    הבעיה בימינו זה שאנו מנסים לפרש את דעת אנשים קדומים מבלי להבדיל את צורת החשיבה שלנו.
    הכוננ היא, שאין שום דבר מוכח מדבריו שאהבת אשה זה דוקא קשור למשיכה, אלא שאהבתו אליו גדולה מאהבת אשה.

זה כמו שאגיד לך שאני מעדיף פיצה מלראות סרטים...

11. היזהרו מחיקויים!
    ציטוט פורסם במקור על ידי The Charmander צפה בהודעה
    הבעיה בימינו זה שאנו מנסים לפרש את דעת אנשים קדומים מבלי להבדיל את צורת החשיבה שלנו.
    הכוננ היא, שאין שום דבר מוכח מדבריו שאהבת אשה זה דוקא קשור למשיכה, אלא שאהבתו אליו גדולה מאהבת אשה.

זה כמו שאגיד לך שאני מעדיף פיצה מלראות סרטים...
    זה משפט מאוד מעורפל כדי לבסס עליו תיאוריה שלמה, אבל ללכת על כיוון הפשוט לכאורה, זו רמיזה מסוג כלשהו.
    Spoiler ספוילר

12. מנהל ראשי
    שם: אדם
    לך זה פשוט כך, רק כי אתה חי בדור, בעולם בין אנשים שמבינים אהבה בצורה כזאת. היחסים בניהם היו הרבה מעבר לכך. גם עשיו נשק ליעקב על פי הפשט, לא הופך אותו למה שיעלה ברוחך כבחור שרואה 2 גברים מתנשקים במדבר.

13. היזהרו מחיקויים!
    ציטוט פורסם במקור על ידי The Charmander צפה בהודעה
    לך זה פשוט כך, רק כי אתה חי בדור, בעולם בין אנשים שמבינים אהבה בצורה כזאת. היחסים בניהם היו הרבה מעבר לכך. גם עשיו נשק ליעקב על פי הפשט, לא הופך אותו למה שיעלה ברוחך כבחור שרואה 2 גברים מתנשקים במדבר.
    טוב
    Spoiler ספוילר

14. אוהבת בנים*
    שם: חבצלת
    הומואים וזהו. הייתה נשיקה מבחינתי

Spoiler ספוילר

15. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    דוד בקינה ליהונתן אמר כי "נפלאתה אהבתך לי מאהבת נשים." זה נשמע משפט רומנטי אבל לדעתי זו הייתה אהבת אחים מסיבה אחת קטנה. דוד רצה את בתו של שאול ואחותו של יהונתן, מיכל.

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •