Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7
  1. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    אני קראתי קצת במידע הדליל שיש בויקיפדיה ומצאתי משהו שנראלי חשוב שזאת הנטייה של השחקן...
    המידע הוא מויקי עם עריכה שלי איפה שצריך

נטיה בנוגע לחוקים:

סדר- אנשים שמאמינים בחוקים. הם מאמינים לחוק ומצייתים לו בכל מקרה גם אם הוא לא צודק... הם יקיימו הבטחות וישמרו שבועות גם עם הדבר ייגמר ברע... הם מאמינים שעבודה קשה ואירגון ייתנו חיים טובים...

תוהו- הרבה אנשים יכולים לחשוב שהתוהו תמיד אומר רע אך זה לא נכון, כחו לדוגמא את רובין הוד, שעשה תוהו למען צדק ומוסר... תוהו גם יכול להיות "לקחת את החוק לידיים" ולהפר חוקים טובים וצודקים למטרות אישיות וזדוניות או סתם לכיף... האנשים ש"נאמנים" לתוהו הם אנשי חופש ששונאים חוקים ולהיות כבולים...

נייטרלים- אנשים שלא מקדשים את החוק אבל גם לא מפרים אותו ולא משנה מה, הם יצייתו לחוקים אם הם למראית עיניהם ולא יצייתו להם אם הם נראים להם לא צודקים... הם מאמינים בכוחם ובתבונתם ולא במזל...

נטיה בנוגע לאתיקה:

טוב- אנשים המחוייבים לטובת הכלל, תמיד ידאגו לכולם לפני עצמם או במילה אחת, פראיירים...

רע- אנשים אנוכיים שלא אכפת להם מהסביבה אלה דואגים אך ורק לעצמם... במקרים קיצוניים אנשים אלו יפגעו בסובבים אותם אפילו בשביל הכיף וההנאה... הדבר שמרסן אנשים אלו הוא הצרכים שלהם והפחד מעונש...

נייטרלי- אלה אנשים ממוצעים, שאכפת להם גם מהחבורה וגם מעצמם. הם לא אוהבים לפגוע סתם באחרים אך גם לא ייצאו מגדרם לעזור למישהו בצרה, אם הדבר מסוכן מידי או תובע מאמץ רב. (בקיצור: אני חוץ מהמשפט הראשון)

השילובים- יש 9 שילובים כי חייבים לבחור אחת מכל קבוצת נטייה:

תוהו טוב- אדם שמאמין שהשלטון דפוק ויצפצף עליהם בלי לתת חשבון, לא אכפת לו רק מהחופש שלו אלא גם מהחופש של הכלל...

נייטרלי טוב- אדם עם מצפון שרוצה לעזור לזולת, למרות זאת לא יכופף חוקים ויעבור עליהם כדי לעשות זאת..

סדר טוב- אביר הקודש שעובד לפי מסגרת קודש ויקדיש את חייו וכוחו למלחמה ברוע. אדם זה יעשה הכל כדי לעזור אבל רק במסגרת החוקים...

תוהו נייטרלי- בקיצור בן אדם שעושה מה שבא לו הוא רוצה רק חופש ולא ייטרח לשחרר אחרים...

נייטרלי- יש שני סוגי נייטרלים, אדם שייעדיף סביבה טובה כי זה יותר נוח לו... ואדם שרואה במונחים טוב, רע, סדר, תוהו קיצוניים והורסים את הסדר הטבעי.

סדר נייטרלי- אדם חכם המנצל כל פרצה בחוק על מנת להתעשר, לזכות פושעים שמשלמים לו הרבה ולעשוק את העניים במסים גבוהים אך חוקיים. אדם זה יעריך מאוד את הימצאותם של חוקים ותקנות, וינסה לנצל אותם לטובתו האישית.

תוהו רע- אדם ברברי ומטורף שהורג בשביל הנאה אישית ולא לשם רווח...

נייטרלי רע- אדם זה הוא כנראה התגלמות האנוכיות. הוא יעשה הכל למען רווח אישי, גם ירצח וישדוד, אך לא לשם תאוות ההרג - אלא כדי להשיג את מטרותיו.

סדר רע- דיקטטור, יחוקק חוקים על מנת שהעם יסבול... אדם שפועל לפי סדר רע תמיד יחפוץ ביותר כוח פוליטי. הוא מוכן לשרת אנשים אחרים כי הוא יודע שיבוא יום שהוא יהיה האדון...

דוגמאות:
    תוהו טוב- דוגמאות: רובין הוד, באטמן (אולי גם דוקטור האוס).

נייטרלי טוב- דוגמא: רוב הגיבורים הם כאלה. ספיידרמן כנראה יחשב לכזה, אש קאצ'ם, שרלוק הולמס, אולי גם ארטמיס פאול אחרי שהוא השתנה בספר השני כבר.

(אתה לא ממש נתת הבדל בין סדר טוב לנייטרלי טוב. נייטראלי טוב יקופף את החוקים אם הוא יחשוב שזה נחוץ אבל לא הרבה. סדר טוב לא יפעל לעולם מחוץ לחוקים).

סדר טוב- מרבית אבירי סולמאניה (לא מצאתי דוגמא טובה יותר) מהספרים של "רומח הדרקון", סופרמן. במרבית המקרים, אם יוציאו על אדם כזה צו מעצר, הוא יסגיר את עצמו.

תוהו נייטרלי- אין לי דוגמא טובה. תמצאו אדם בלי שאיפות שרק רוצה לחיות את החיים איך שבא לו ולא אכפת לו מאחרים. לדעתי וולברין מתאים לתיאור הזה. הוא מעיין זאב בודד שלא אכפת לו מהחוקים אלה רק להתקיים.

נייטרלי- פרופסור אקסבייר הוא נייטרלי. בנוסף דמויות נייטרליות יעדיפו לא לקחת צד בוויכוח אבל אם הם יראו שצד אחד גובר על השני וזה עלול לגרום לבעיות, הם יעזרו לצד החלש בוויכוח / מלחמה.

סדר נייטרלי- אין לי דוגמא. יש לי תיקון קטן. נייטראלי סדר יכול להיות כמו שאמרת קודם אבל הוא גם יכול להיות אותו דבר לכיוון הטוב. כמו נייטראלי רק שנייטראלי לא יתחשב בחוקים במקרה הצורך ונייטראלי סדר כן יתחשב בחוקים. כדאי לזכור שבאופן כללי, נייטראלי עשוי לנטות לשני הצדדים.

תוהו רע- הג'וקר. הוא הדוגמא המוחלטת לדבר הזה. כמובן שלא חייבים להיות מטורפים בשביל זה, אבל אם אתה עם נטייה של תוהו כנראה שתשים את ההיגיון טיפה בצד.

נייטרלי רע- .אנשי מאפייה, השוק השחור. כרגיל, נייטרלי יכול לנטות לכיוון הסדר או התוהו אבל יהיה פחות קיצוני.

סדר רע- השוק האפור, גם דיקטטורים. התיאור שהביאו למעלה מתאים לסוג אחד של סדר רע. יש גם כאלה שיהיו אנשים מאורגנים להפליא (סדר זה לא תמיד מעיד על הקשבה לחוק אלה לאירגון) וצייטנים שיסכימו לעשות מסימות אפלות. מתנקשים גם כן נכללים כאן. ואולי גם ארטמיס פאול כמו שהוא הופיע בתחילת הספר הראשון.

מקווה שהשכלתם...
    נערך לאחרונה על ידי Expired, 07-13-2011 בשעה 12:24 PM

2. משתמש מנוסה
    יש פה כמה דברים שאני לא משתמש בהם, אהבתי את מה שאמרת על הטובים .. Xd

3. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    ציטוט פורסם במקור על ידי טוסטר משולשים צפה בהודעה
    יש פה כמה דברים שאני לא משתמש בהם, אהבתי את מה שאמרת על הטובים .. Xd
    חחח תודה אתה לא משתמש בהם אבל זה לא אומר שלא ניתן להשתמש בהם זה רק הופך את המשחק להרבה יותר מעניין

4. NYO HO HO
    שם: עמית.
    תודה רבה על המדריך..
    NYO HO HO BITCH

5. משתמש מנוסה
    שם: יונתן
    מדריך טוב,נוסף ללינקייה

קרדיט ענק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לGeneralAdam

6. משתמש מנוסה
    שם: גלעד (קינגלר)
    אני רוצה להוסיף דוגמאות לכל סוג כדי לחזק את הרעיון.

תוהו טוב- דוגמאות: רובין הוד, באטמן (אולי גם דוקטור האוס).

נייטרלי טוב- דוגמא: רוב הגיבורים הם כאלה. ספיידרמן כנראה יחשב לכזה, אש קאצ'ם, שרלוק הולמס, אולי גם ארטמיס פאול אחרי שהוא השתנה בספר השני כבר.

(אתה לא ממש נתת הבדל בין סדר טוב לנייטרלי טוב. נייטראלי טוב יקופף את החוקים אם הוא יחשוב שזה נחוץ אבל לא הרבה. סדר טוב לא יפעל לעולם מחוץ לחוקים).

סדר טוב- מרבית אבירי סולמאניה (לא מצאתי דוגמא טובה יותר) מהספרים של "רומח הדרקון", סופרמן. במרבית המקרים, אם יוציאו על אדם כזה צו מעצר, הוא יסגיר את עצמו.

תוהו נייטרלי- אין לי דוגמא טובה. תמצאו אדם בלי שאיפות שרק רוצה לחיות את החיים איך שבא לו ולא אכפת לו מאחרים. לדעתי וולברין מתאים לתיאור הזה. הוא מעיין זאב בודד שלא אכפת לו מהחוקים אלה רק להתקיים.

נייטרלי- פרופסור אקסבייר הוא נייטרלי. בנוסף דמויות נייטרליות יעדיפו לא לקחת צד בוויכוח אבל אם הם יראו שצד אחד גובר על השני וזה עלול לגרום לבעיות, הם יעזרו לצד החלש בוויכוח / מלחמה.

סדר נייטרלי- אין לי דוגמא. יש לי תיקון קטן. נייטראלי סדר יכול להיות כמו שאמרת קודם אבל הוא גם יכול להיות אותו דבר לכיוון הטוב. כמו נייטראלי רק שנייטראלי לא יתחשב בחוקים במקרה הצורך ונייטראלי סדר כן יתחשב בחוקים. כדאי לזכור שבאופן כללי, נייטראלי עשוי לנטות לשני הצדדים.

תוהו רע- הג'וקר. הוא הדוגמא המוחלטת לדבר הזה. כמובן שלא חייבים להיות מטורפים בשביל זה, אבל אם אתה עם נטייה של תוהו כנראה שתשים את ההיגיון טיפה בצד.

נייטרלי רע- .אנשי מאפייה, השוק השחור. כרגיל, נייטרלי יכול לנטות לכיוון הסדר או התוהו אבל יהיה פחות קיצוני.

סדר רע- השוק האפור, גם דיקטטורים. התיאור שהביאו למעלה מתאים לסוג אחד של סדר רע. יש גם כאלה שיהיו אנשים מאורגנים להפליא (סדר זה לא תמיד מעיד על הקשבה לחוק אלה לאירגון) וצייטנים שיסכימו לעשות מסימות אפלות. מתנקשים גם כן נכללים כאן. ואולי גם ארטמיס פאול כמו שהוא הופיע בתחילת הספר הראשון.

כמו שאתם רואים, לקראת הסוף נהיו לי פחות ופחות דוגמאות. אם מישהו מוצא פגם במה שכתבתי כאן שיגיב למטה כדי שנבדוק את זה. אם למישהו יש דוגמא נוספת זה גם יכול לעזור.
    אם מה שכתבתי כאן מספיק טוב אז אפשר להכניס את זה לתוך המדריך עצמו.
    תמיד רגע לפני שאתה עונה תשובה למי שאתה מתווכח איתו, תשאל אותו שאלה שתקשה עליו. אל תקל על מי שמתווכח איתך (0_^).

כנסו לפורום יהדות והלכה. אפשר גם ללחוץ על העולם...

קרדיט לבורא עולם על ההשקעה המדהימה ביצירה כל כך מושלמת.
    קרדיט לאדם שיודע לנצל את כל אלה.

תודה רבה לדוקטור ספין שהכין בשבילי את התמונה המתאימה!

הקבוצה שלי במ"ת של מאי:
    Spoiler ספוילר
    אקס מן טים
    Spoiler ספוילר

אני הייתי:
    Spoiler ספוילר

7. משתמש מנוסה
    שם: יונתן
    רעיון טוב להוסיף דוגמאות. הדוגמאות הסבבה אבל צריך לדבר עם קילרבי שיערוך

קרדיט ענק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לGeneralAdam

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •