Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 46
  1. משתמש מנוסה
    שמעו המון חודשים לא ביקרתי באתר ובעיקר בפורום, אבל לרוב שאני ניכנס המצב הוא עצוב
    אני התחלתי לגלוש פה פחות מאז שהפכו את המקום לכללי, וכולם אמרו שזה הולך להביא מלא אנשים
    חלפו מאז כמה שנים טובות והפורום התייבש בצורה קשה.
    ובסופו של דבר חבל לי לראות את הפורום הזה במצב הזה, כי בזמנו הייתי מבלה פה הרבה.
    מה שכן נקודת אור אחת שהייתה פה השנה לפי מיטב זיכרוני זה שהיטמן לקח את הניהול לתקופה של חודש ואז הפורום קצת התחיל לנשום.
    בכללי השאלה הגדולה היא האם באמת יש עתיד לפורום הזה? הייתי מצפה ממנהל הפורום לנסות להביא את הפורום למצב טוב יותר.
    כי בסופו של דבר ממוצע הגולשים פה ביום רץ על 4 אנשים מינוס פלוס, אני חושב שאם הפורום ימשיך במצב הזה של האטימות הוא פשוט יעלם, נגיד תכתוב היום פוקימון, פעם הייתה מוצא את הפורום הזה ראשון, היום בסוף העמוד.
    ואני חושב ששוק הפורומים הכללים זה שוק שאי אפשר ליצור בו תחרות, יש פורום אחד שכולם יודעים מי הוא שהוא השולט בארץ ואין שני לו וגם לא נראה לי שצריך, לפי דעתי צריך להפוך את הפורום הזה לבעל נושא מסוים, ולהריץ אותו ככה כמו שהיה פעם עם פוקימון משהו חדש אבל, כי כל פעם שהצעתי להחזיר לפוקימון קטלו אותי.
    זה דיון למחשבה, אני מקווה שההנהלה לא תבוא ותסגור ישר, גם ככה זה פורום דיבורים אז אולי הגיע הזמן לחשוב על פתרון.

2. blue To My Bones
    שם: Noawsomeness
    דבר ראשון, טוב שחזרת לגלוש פה, זה באמת משהו אמיץ שלא הרבה יעשו.
    דבר שני, אין לנו כבר מה לעשות. אינספור משתמשים כבר זעקו לעזרה, עם חלום שכזה להוביל מהפכה, להחזיר את הפורום לימי התהילה של פעם, ולהפוך לשיחת היום{בכל יום}
    זה מלמעלה. אני לא מצדק באביזי{הוא יוכל להסביר לך על אובדנות ודיכאון הרבה יותר טוב ממני בכל מה שקשור לפורום הזה}, אבל הפעם הוא צודק. על הפורום הזה כבר נגזר העונש. לרדת כל יום בכמות המשתמשים ובסוף איזה חמישה-שישה שיהפכו את האתר הזה זמנית לאיזה מין- לוטו טוטו שכזה על הימורים בנוגע למתי הפורום הזה ייפטר סופית.
    זה נגמר.
    lets face it:[

3. משתמש מנוסה
    שם: צ'רמנדר
    כן. חשבתי עוד להפעיל את המשחק התפקידים שלי. אין מספיק אנשים.
    אני אומר את זה רק כי הפורום במצב אנוש.
    אביזי צדק.
    יש עוד סיכוי קטן לפורום. לא סיכוי טוב מבחינתו.
    וזה מבאס. אז כל מי שרואה את ההודעה הזאת שיחשוב איך להציל את הפורום ומה הוא יכול לתרום שאנשים יחזרו לפורום.
    אגב אפשר לעשות מה שהיטמן עשה. לשלוח מיילים לכל המשתמשים שהיו ופרשו מ myforum.

4. משתמש מנוסה
    הייתי גולש פה פעם הרבה, הרבה מאוד
    מנהל פורום דיבורים
    פקח לתקופה של כמעט שנה
    אבל מה לעשות, דברים השתנו.
    אני יכול להגיד לך שאני מאלה שתמכו להפוך את הפורום הזה לכללי ולצערי זה התגלה כטעות, להחזיר את הפורום לפוקימון? יכול להחזיר פה הרבה אנשים אין ספק.
    לסגור את הפורום? זה יהיה דבר עצוב, העברתי פה 3 שנים של פעילות ועוד כמה חודשים עם כמה הפסקות
    חייבים להוביל לשינוי את הפורום והמפתח זה משתמשים ישנים...
    בברכה, דודי
    מנהל פורום דיבורים ופקח בדימוס (שמרגיש אפליה כי הוא לא בהיכל התהילה).

5. משתמש מנוסה
    בקשר למה שכתבתה על היטמן, בקטע שלשלוח לכולם הודעה באימייל זו הייתה טעות שלו, אבל חוץ מזה מהרגע שהוא הגיע החל שינוי בפורום, הוא ניהל שלוש שבועות לפי זיכרוני ופתאום ראיתי 20 משתמשים פעילים במכה.
    לא אמרתי שצריך להחזיר את הפורום לפורום פוקימון, למרות שמאוד הייתי שמח שזה יקרה, הפורום הזה לא יכול להישאר כללי, אין מה לעשות בו, צריך לתת לו נושא מסוים, משחקים, סדרות, תחביבים, משהו שימשוך קהל מסוים לפורום, שיהיה ספציפי לתחומו, אבל שלא יישאר ככה.
    בצורה כללית אני חושב שכדאי שמשהו ייקח החלטה עכשיו! אחרת באמת הפורום הזה ימות, כל עוד יש פה מספר אנשים, וכל אחד ממכם עוד יכול לתת דחיפה קטנה וביחד אפשר להרים את הפורום הזה.
    הבעיה הכי גדולה של הפורום הזה! שאי אפשר למצוא אותו בחיפוש בשמו חדש (אם לא כותבים באנגלית ואנחנו ישראליים למען השם) והדרך היחידה להגיע לפורום הזה היא אם רק אני כותב פוקימון בחיפוש, שזה די מטומטם כי בסופו של דבר אין פה פוקימון יותר, למרות שרוב מי שכאן אוהב פוקימון, הסיבה שהפורום הזה הצליח בזמנו זה שהוא היה פורום פוקימון.
    איך פותרים את הבעיה של הפורום הזה אתם שואלים?
    הפתרון לבעיה הוא מאוד פשוט, הצעתי את זה לפני כמה שורות, ממתגים את הפורום הזה כפורום שמתמחה במשהו ספציפי, מורידים את מספרי הפורומים שיש בפורום הזה (רובם לא רלוונטים ואין בהם אפילו תגובה אחת) וגם ככול שהיו יותר מעט פורומים יהיה ריכוז של תגובות גדול יותר למקום אחד, נכון שאומרים שכלל שיש יותר זה תופס קהל גדול יותר אבל כרגע צריך להתמקד במשהו אחד ולהביא קהל שאוהב את המשהו הזה.
    צריך להקים צוות שהוא מאתר אנשים שאוהבים את התחום הזה, לי לדומא יש שיטה שאני יכול למצוא אנשים שאוהבים תחום מסוים דרך שיטת חיפוש בגוגל שבודקת מי דיבר על הנושא הזה ב24 שעות האחרונות ולדבר איתו לבוא, יש הרבה תחומים שהאנשים שאוהבים אותם מפוזרים בהמון מקומות ורק צריך לבוא משהו ולאחד אותם
    למנות מנהלים חדשים, רוב המנהלים שיש לפורומים פה היום בכלל לא פעילים ולא מפעילים את הפורום שלהם, בגלל זה צריך להביא מהר חדשים שיפעילו את הפורומים המתים בפעילות עקבית.
    אני חושב שאם תעשו את זה, זה ישנה את הפורום מהקצה על הקצה.

ועוד משהו אחרון למי שבזמנו אמר שפוקימון מיצה את עצמו והעדיף פורום כללי, לכו היום לליגת הפוקימונים לפוקימון באטל בעיקר לפורומים שלהם, ותבינו שלדבר הזה שנקרא פוקימון יש קהל מטורף, והבחירה להפנות גב לדבר שהביא לאתר הזה הצלחה הייתה הטעות הכי גדולה שהפורום הזה הביא על עצמו, תחשבו שהיום כל אותם אנשים שבמשך מספר שנים עד לפתיחת האתרים האלה חיפשו פורום שיאחד אותם היו גולשים פה? ועל זה נאמר, אל תירק לבאר ממנה אתה שותה.

6. מייסד האתר והפורום
    הקטע הוא שעדיין מתחברים לפורום הרבה אנשים, למשל: מלבד אורחים, לנושא הזה בלבד נכנסו כבר 16 משתמשים שעדיין פעילים היום... זה מצחיק... ה-16 האלה יכולים לעשות דברים...
    לשנות את נושא הפורום? לא בא בחשבון, יש שיגידו שעשינו טעות, אבל אי אפשר לדעת מה היו התוצאות אם היינו נשארים כמו שהיינו. (כבר היינו בדעיכה אז...)
    למתג את הפורום קצת יותר לכיוון של פוקימון? זה אפשרי אבל בכלל אין לי זמן לזה והאמת גם כח...
    להחזיר את היטמן? זה אופציה שאמנם תהיה טובה לפורום אבל היא כוללת הרבה פרמטרים נוספים שלא בהכרח טובים.

בכל אופן, אם זה תלוי בי, הפורום לא ייסגר לעולם, אז מזה אין מה לדאוג.

7. The eternal hunters
    שם: אילן
    תכלס פוקימון לא הייתה הסיבה שבגללה הייתי פעיל שנה וחצי היא הייתה סיבה להגיע מההתחלה כל השערוריות והשטויות פה ושם בעיקר אלכס והדיקטטורות גרמו לפורום להיות מעניין כיום.. אני לא מוצא סיבה להיכנס לכאן באמת שחבל.. פעם זה היה די האתר הראשון שהייתי נכנס כשאני מגיע מהבית ספר היום כשאני מגיע מהצבא אני פותח SurrenderAt20 כן, כל הקהילה הותיקה התגייסה או נהייתה מבוגרת בטירוף. זוכרים את מונסטאר עם ה50 מיליארד הודעות? כן הוא די השאיר את הפורום בחיים כל החת"מים כן הם היו על פוקימון אם אתם לא זוכרים.
    החת"ם הייתה ברמה מטורפת היו אנשים שכתבו סיפורים מטורפים כמו אירווין בסופו של דבר זה היה פורום ממש חי ונושם ברגע שהוא הפך לכללי וגם כשאיבד צבע מקבוצות המשתמשים וכל ההקדשות
    מסתבר שהייתי מיין קינדרד ב2015.. כיום מיין פידל ושאקו.

anilist: https://anilist.co/user/DoubleSummon/

8. מייסד האתר והפורום
    כשפתחתי את הפורום הייתי בן 15 וחצי, עכשיו אני אחרי צבא.
    בן דוד שלי מיכאל ניהל את פורום פלאש ואנימציה לאיזה שבוע וחצי ועכשיו הוא קצין בקבע.

כולם פה גדלו כמו מטורפים.. אבל אי אפשר לעזוב ת'פורום

9. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי YoRt3m צפה בהודעה
    הקטע הוא שעדיין מתחברים לפורום הרבה אנשים, למשל: מלבד אורחים, לנושא הזה בלבד נכנסו כבר 16 משתמשים שעדיין פעילים היום... זה מצחיק... ה-16 האלה יכולים לעשות דברים...
    לשנות את נושא הפורום? לא בא בחשבון, יש שיגידו שעשינו טעות, אבל אי אפשר לדעת מה היו התוצאות אם היינו נשארים כמו שהיינו. (כבר היינו בדעיכה אז...)
    למתג את הפורום קצת יותר לכיוון של פוקימון? זה אפשרי אבל בכלל אין לי זמן לזה והאמת גם כח...
    להחזיר את היטמן? זה אופציה שאמנם תהיה טובה לפורום אבל היא כוללת הרבה פרמטרים נוספים שלא בהכרח טובים.

בכל אופן, אם זה תלוי בי, הפורום לא ייסגר לעולם, אז מזה אין מה לדאוג.
    אתה יודע מה עולה מהתגובה שלך, "לעזאזל, מבחנתי שתהיה פה תגובה אחת ביום לי זה לא אכפת"
    אתה שולל כל דבר, מה המטרה של הפורום הזה, לא אמרתי לסגור את הפורום אני באתי להגיד שהמצב לא טוב צריך לשפר אותו לטובה.
    אתה בתור מנהל יש לך את היכולת לעשות את זה.
    בסופו של דבר אחרי שקראתי את התגובה שלך באמת שכל החשק שלי לנסות ולעשות משהו ירד.
    אפשר להביא לפורום הזה מליון גולשים הבעיה היא שאתה לא משתף פעולה, הפורום הזה חייב שינוי משמעותי, הנוסחה שבה אתה עובד עכשיו נכשלה
    ולהגיד שבתקופת פוקימון הפורום היה בדעיכה זה דבר מטומטם להגיד כי אז לפחות הוא היה פעיל באיזה צורה, אבל אתה המשכתה ללכת לכיוון של הפורום הכללי והרוב פה היו בגלל פוקימון.
    אני לא אומר לך להחזיר את הפורום לפוקימון, אני אומר לך לשנות את הדרך מחשבה שלך, להבין שהגיע הזמן לשינוי.
    אני מוותר, לצערך הפורום לא מהווה אלטרנטיבה לפורומים אחרים, הוא רק מראה לגולשים שבאים לפה למה כדאי להישאר שם.

10. מייסד האתר והפורום
    ציטוט פורסם במקור על ידי mamoswine צפה בהודעה
    אתה יודע מה עולה מהתגובה שלך, "לעזאזל, מבחנתי שתהיה פה תגובה אחת ביום לי זה לא אכפת"
    אתה שולל כל דבר, מה המטרה של הפורום הזה, לא אמרתי לסגור את הפורום אני באתי להגיד שהמצב לא טוב צריך לשפר אותו לטובה.
    אתה בתור מנהל יש לך את היכולת לעשות את זה.
    בסופו של דבר אחרי שקראתי את התגובה שלך באמת שכל החשק שלי לנסות ולעשות משהו ירד.
    אפשר להביא לפורום הזה מליון גולשים הבעיה היא שאתה לא משתף פעולה, הפורום הזה חייב שינוי משמעותי, הנוסחה שבה אתה עובד עכשיו נכשלה
    ולהגיד שבתקופת פוקימון הפורום היה בדעיכה זה דבר מטומטם להגיד כי אז לפחות הוא היה פעיל באיזה צורה, אבל אתה המשכתה ללכת לכיוון של הפורום הכללי והרוב פה היו בגלל פוקימון.
    אני לא אומר לך להחזיר את הפורום לפוקימון, אני אומר לך לשנות את הדרך מחשבה שלך, להבין שהגיע הזמן לשינוי.
    אני מוותר, לצערך הפורום לא מהווה אלטרנטיבה לפורומים אחרים, הוא רק מראה לגולשים שבאים לפה למה כדאי להישאר שם.
    אני לא שולל בשביל הכיף. אני שולל כי זה לא דברים שמתאימים לי או לפורום. הגיוני לחלוטין.
    תאמין לי היחיד שמפסיד מכל הסיפור פה זה אני (שגם מוציא כסף על הפורום ללא רווחים), אני לא עושה דברים לרעת הפורום אני עושה דברים כי זה מה שיש לעשות.

11. משתמש מנוסה
    אני לא שולל בשביל הכיף. אני שולל כי זה לא דברים שמתאימים לי או לפורום. הגיוני לחלוטין.
    תאמין לי היחיד שמפסיד מכל הסיפור פה זה אני (שגם מוציא כסף על הפורום ללא רווחים), אני לא עושה דברים לרעת הפורום אני עושה דברים כי זה מה שיש לעשות.
    זה לא מה שיש לעשות אפשר לעשות הרבה, כתבתי למעלה מה אפשר לעשות, בכללי הבעיה הגדולה של הפורום הזה היא שהוא לא בוטל, תכתוב את השם שלו בגוגל בעיברית תראה אתה לא מגיע עליו, אני כדי להיכנס לפורום הזה צריך להיכנס דרך אתר הפוקימון, לפחות הייתה בוחר לו שם קליט, משהו בתחום הזה.
    במיוחד אם אתה משלם כסף על הפורום הייתי מצפה ממך להשקיע כמה דקות ולקרוא את ההצעה שלי, אם תשנה את הפורום ותבליט אותו על נושא ספציפי, תצמצם את כמות הפורומים למשהו יותר נוח ומרוכז, ותמנה מנהלים חדשים לכל פורום ותקים צוות שידאג להביא אנשים לפורום (בתנאי שהוא יהיה בנושא מסוים) אתה תראה תהליך הבראה גדול, אם תישאר אדיש למצב אנשים יאבדו את סובלנות ויחפשו מקום אחר, כשספינה טובעת כולם בורחים.

12. מייסד האתר והפורום
    זה לא מה שיש לעשות אפשר לעשות הרבה, כתבתי למעלה מה אפשר לעשות, בכללי הבעיה הגדולה של הפורום הזה היא שהוא לא בוטל, תכתוב את השם שלו בגוגל בעיברית תראה אתה לא מגיע עליו, אני כדי להיכנס לפורום הזה צריך להיכנס דרך אתר הפוקימון, לפחות הייתה בוחר לו שם קליט, משהו בתחום הזה.
    במיוחד אם אתה משלם כסף על הפורום הייתי מצפה ממך להשקיע כמה דקות ולקרוא את ההצעה שלי, אם תשנה את הפורום ותבליט אותו על נושא ספציפי, תצמצם את כמות הפורומים למשהו יותר נוח ומרוכז, ותמנה מנהלים חדשים לכל פורום ותקים צוות שידאג להביא אנשים לפורום (בתנאי שהוא יהיה בנושא מסוים) אתה תראה תהליך הבראה גדול, אם תישאר אדיש למצב אנשים יאבדו את סובלנות ויחפשו מקום אחר, כשספינה טובעת כולם בורחים.
    איזה מנהלים למנות בדיוק? על סמך מה? צריך פעילות לפני שנצטרך מנהלים... אין משתמשים להעלות לניהול וגם אם כן, להעלות מנהלים 'בשלוף' זו לא המדיניות בפורום (וכך זה היה גם בתקופות הטובות של הפורום)

ואין קידום למילים 'מיי פורום' בגוגל כי אף אחד לא משתמש בו בפורום, אז גוגל לא מזהה את ההקשר. כולם רושמים myforum או פוקימונ'ס.

13. משתמש מנוסה
    שם: צ'רמנדר
    כשפתחתי את הפורום הייתי בן 15 וחצי, עכשיו אני אחרי צבא.
    בן דוד שלי מיכאל ניהל את פורום פלאש ואנימציה לאיזה שבוע וחצי ועכשיו הוא קצין בקבע.

כולם פה גדלו כמו מטורפים.. אבל אי אפשר לעזוב ת'פורום
    אמרתי שהפורום במצב קשה , אבל לא שאעזוב אותו.

14. משתמש מנוסה
    איזה מנהלים למנות בדיוק? על סמך מה? צריך פעילות לפני שנצטרך מנהלים... אין משתמשים להעלות לניהול וגם אם כן, להעלות מנהלים 'בשלוף' זו לא המדיניות בפורום (וכך זה היה גם בתקופות הטובות של הפורום)

ואין קידום למילים 'מיי פורום' בגוגל כי אף אחד לא משתמש בו בפורום, אז גוגל לא מזהה את ההקשר. כולם רושמים myforum או פוקימונ'ס.
    וואלה אתה מצחיק אותי אתה מודע לרוב הבעיות בפורום הזה ואתה לא טורח לתקן שום דבר.
    אני אישית לא מבין אם אתה בכלל מנסה לשפר את מצב הפורום הזה או שבכלל לא אכפת לך מה מצבו.
    עדיף לך לקחת סיכונים ולמנות מנהלים לרוב הפורומים המתים באתר מאשר סתם להשאיר אותם ככה, אבל לפני שאתה בכלל הולך למנות מנהלים אתה צריך קודם למתג את הפורום באיזה סוג נושא הוא בדיוק, ולצמצם את רמת הפורומים, אחר כך מהמשתמשים שיש לך פה שעוד גולשים ומוכנים להשקיע (ואני מאמין שיש) תבחר מנהלים, גם אם ממש תרצה לא תקבל פה אנשים מנוסים עכשיו, כי רובם פרשו, וכמו שדורות מתחלים צריך להכניס אוויר חדש לגוף הזה שנקרא הפורום.
    בתאכלס כל מה שאתה עושה בין הודעה להודעה זה לשלול אותי וזה בעיקר מעצבן כי זה נותן תחושה שלא בא לך לעשות שום דבר, ואז אל תתפלא שנאשים מתייאשים מהמקום ופורשים

15. מייסד האתר והפורום
    וואלה אתה מצחיק אותי אתה מודע לרוב הבעיות בפורום הזה ואתה לא טורח לתקן שום דבר.
    אני אישית לא מבין אם אתה בכלל מנסה לשפר את מצב הפורום הזה או שבכלל לא אכפת לך מה מצבו.
    עדיף לך לקחת סיכונים ולמנות מנהלים לרוב הפורומים המתים באתר מאשר סתם להשאיר אותם ככה, אבל לפני שאתה בכלל הולך למנות מנהלים אתה צריך קודם למתג את הפורום באיזה סוג נושא הוא בדיוק, ולצמצם את רמת הפורומים, אחר כך מהמשתמשים שיש לך פה שעוד גולשים ומוכנים להשקיע (ואני מאמין שיש) תבחר מנהלים, גם אם ממש תרצה לא תקבל פה אנשים מנוסים עכשיו, כי רובם פרשו, וכמו שדורות מתחלים צריך להכניס אוויר חדש לגוף הזה שנקרא הפורום.
    בתאכלס כל מה שאתה עושה בין הודעה להודעה זה לשלול אותי וזה בעיקר מעצבן כי זה נותן תחושה שלא בא לך לעשות שום דבר, ואז אל תתפלא שנאשים מתייאשים מהמקום ופורשים
    ושוב, אתה קורא רק את החלקים שנוח לך. תקרא שוב את ההודעות שלי באשכול ותחפש תשובות למה שאתה רושם פה...

עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •