Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 46
  1. The eternal hunters
    שם: אילן
    מה שצריך
    זה ריב גדול תביא את אלכס שיחלק באנים ויהיה מסיבה :p

באמת שלא רואה צורך במנהלים כשאין פעילות,רותם צודק.
    אפשר לשנות משהו בקטנה כמו לעשות טופ הודעות חודשיות וכאלה שיביא קצת תחרות פה ושם.
    מסתבר שהייתי מיין קינדרד ב2015.. כיום מיין פידל ושאקו.

anilist: https://anilist.co/user/DoubleSummon/

2. Just a prank bro
    שם: דור
    פראל אילן...?יותר כמו אפס-אילן

3. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    המצב באמת די עגום אבל עוד לא אבוד, אפשר לנסות לפרסם את הפורום באתרים אחרים של קהילות פוקימון, להחזיר חלק מהמשתמשים הישנים במטרה להעיר את הפורום (לשלוח לכל המשתמשים אימיילים ומי שהפורום הזה חשוב לו יחזור), להעלות את דור, The Heliolisk לניהול (כמובן רק אם הוא רוצה) כי הוא משקיע הרבה ועוזר לכולם פה. אפשר להציל את הפורום, אבל זה תלוי במשתמשים הותיקים היותר.

4. The eternal hunters
    לפרסם באתרים אחרים רק יביא לזילות הפורום זה יהיה כזה כמו פירסום של לינקים לריפרלים ואנשים יזלזלו חוץ מזה שאין לנו באמת בתור מה לפרסם אותו כי באמת אין שום נושא לפורום חוץ מקהילה.

5. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    גם אני הגעתי לפורום הזה כי הקלדתי "פוקימון" בגוגל אבל תכלס, זאת לא הסיבה שנשארתי-היו פה המון אנשים והנ''וד היה מפוצץ ונגמר תוך רק כמה ימים, אבל לאט לאט אנשים החליטו לעזוב ובעיקר אחרי שהפורום הפך לכללי, אני לא אומרת שצריך להחזיר אותו להיות של פוקימון-למרות שזה יכול להחזיר משתמשים רבים, אבל אני כן בעד הרעיון של לתת מיקוד לפורום, שלא יהיה פורום "כללי" אלה שיהיה בו עוד דברים ספציפיים, אני בעד גם להשאיר את הפורומים האחרים כמו "לימודים ובית ספר" וכל האלה של המשחקים והטכנולוגיה אבל עדיין לתת לו מיקוד כלשהו, פוקימון או כל נושא אחר.

ואני חושבת שלפרסם באתרים אחרים יהיה ממש רעיון לא טוב... כל פעם שפרסמו אצלינו התחלנו לרדת על מי שפרסם ולכעוס ולומר שזה לא בסדר-זה יהיה לא נכון לעשות משהו שאנחנו בעצמינו טענו שאסור לעשות.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

6. The eternal hunters
    איזה מיקוד אבל? יש רעיון? פוקימון לא יתפוס..
    אילו היו עדיין החת"מניקים פה אז יכלנו להפוך את הפורום לדבר שהיה הכי טוב בו-פורום חת"ם עם איכויות והשקעה מטורפת.
    אפשר היה להפוך אותו לפורום חת"ם אבל אין יותר את המנהלים המעולים שהקדישו מלא מזמנם בהעלאת האיכות של הפורום לאינספור כיום.. חת"ם שומם.. צריך לפתוח מחדש משחקי תפקידים בפורום זה היה מאוד מצליח וזה היה הפוקוס של הפורום בשיא פעילותו.
    צריך צריך אבל.. אני מעולם לא ניהלתי משחק תפקידים אנשים בעלי ניסיון צריכים להתחיל איזה משחק ולצרף אנשים לאט לאט הרמה תעלה.

למרות שחת"ם הוא לא היה הסיבה שלי להישארות של הרבה מאיתנו היא כן.

7. משתמש מנוסה
    מ"ת טוב דורש זמן ושחקנים.
    אישית אין לי בעיה להכין מ"ת ובאמת לשבת עליו ולהשקיע (אבל לא בימים הקרובים - אין לי מספיק זמן חופשי לזה).
    הבעיה היא שאני לא בטוח בזה שיש מספיק אנשים בפורום כדי להחיות שוב את חת"מ - וגם אני לא בטוח שלהחיות את חת"מ יהיה הדבר שיציל את הפורום הזה.

8. משתמש מנוסה
    שם: סהר
    כדי לנהל מ"ת טוב כמו שאמר Shikamaru צריך שיהיו שחקנים שיהיו פעילים בו ושהיו מוכנים להשקיע בו כמו המנהל
    הבעיה שבמצב הנוכחי של הפורום להחיות חת"ם זה פשוט בזבוז כי אין מי שירשם...
    צריך למצוא מיתוג אחר לפורום, חת"ם לא יתפוס
    ווינר מ-22/03/2013 עד 24/3/2013 P:
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Skarner:Feel My Sting!
    Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

9. The eternal hunters
    למה חת"ם לא יתפוס זה היה הפוקוס של הפורום בעבר צריך להביא אנשים חדשים כדי שזה יעבוד..
    זה משהו שאני לא חושב שיש בפורום מאוד ספציפי אחד שאני לא אנקוט בשמו.

10. the bitch is back
    אני יכול לומר מניסיון אישי שהסיכוי היחידי שחת"מ שוב יעלה את הפורום על המפה זה אם הגולשים הישנים יותר יחזרו ויעלו את הרמה שלו..
    כשאני הייתי מנהל חת"מ כל משחק היה מושקע בטירוף והפורום באמת פרח אז..
    ניסיתי לעשות איזה קאמבאק ולהחזיר משחק שלי אבל זה פשוט לא הצליח.
    זה לא סוד שהדרך היחידה שהפורום הזה יחזור לחיים זה על ידי מיתוג והחזרת\הבאת גולשים לפורום.
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

11. משתמש מנוסה
    שם: צ'רמנדר
    אני לדוגמא פתחתי מ"ת אבל כמו ש Shikamaru אמר אי אפשר להפעיל מ"ת בלי אנשים שיהיו פעילים , אבל כמו הדוגמא של המ"ת שלי זה לא עבד.
    יש עוד סיכוי קטן לפורום. אבל אנחנו צריכים לחשוב איך.
    אפשר להפעיל את הקטע של הפוקימון בגלל המשחקים החדשים. אולי נחבור לאתרים חדשים כדיי להכיר לנו ולהם משתמשים חדשים ,
    מה שבטוח , צריך לעשות משהו

12. The eternal hunters
    הבעיה היא שעכשיו אי אפשר לשחק את המשחקים החדשים באימולטורים ולא לכולם יש קונסולה אז עד שישיה אימולטוור ל3ds אני לא רואה את זה קורה..
    אני משחק עם רותם הרבה בלול וכן הוא מודע למצב הפורום אבל אין לו כל כך מה לעשות הר זה לא תלוי בו זה תלוי גולשים.. תכלס יש עוד כ-40 אנשים שנכנסים פעם ב.. בטח גם וותיקים.
    הקטע הוא שלדעתי נמאס לוותיקים מחת"ם צריך אנשים חדשים שירצו להישתתף במשחקי תפקידים לדעתי.. אבל חדשים קשה להביא אני לא הולך להישתתף/ליצור חת"ם כי אין לי זמן או ניסיון בנושא (טוב יש לי זמן.. אבל כן אני לא אשקיע ויהיה חבל)
    אני יכול להשקיע מלא בתחום ה-LOL אילו היה עם מי לדבר פשוט שאנשים יגיבו ישאלו אני יכול לעזור בטוח יש אנשים בסילבר/ברונז בפורום שיש להם שאלות :/

אגב בשום פנים באופן לא להוסיף צ'אט זה ייבש את הפורום בצורה קריטית כי כולם יהיו בצ'אט ולא בפורום עצמו בשביל צ'אט יש סקייפ הפורום זה ה-פורום.

13. משתמש וותיק מאוד
    שם: ד''ר פרופסור פטריק
    שלום לכולם,
    אני בטוח שכמה מכם מזהים אותי, אני יותר ידוע בכינוי 'פטריק'
    אני הייתי מהדור הישן של הפורום, ומדי פעם אני חוזר לפה בכדי לראות מה קורה
    המצב הוא עגום, אני מאוד הייתי בעד ההעברה של הפורום לפורום כללי כי קודם כל כבר גדלתי
    וגם לפני כמה שנים די התביישתי לומר שבגיל 16 אני עדיין בפורום של פוקימון,
    חשבתי שצעד כזה יבגר את הפורום ויביא יותר משתמשים בוגרים
    אבל זאת טעות כי בגלל שאנשים התגייסו איבדנו את טובי אנשינו
    המון מהיוזרים הותיקים שבזכותם הייתי פה פרשו.
    הייתי בדרגת מפקח פעמיים, ובתקופתי היה ריב די גדול נגד ההנהלה
    היו אנשים שתפסו כוח ורבו וכל זה אבל כל ריב כזה באופן אירוני רק חיזק את הפורום
    אנשים בלי להבין החכימו מכל ריב וישבו שעות להכין מגילות שיצדיקו את טענותיהם
    אני זוכר שכשאני הייתי לא מרוצה מעניין מסויים הייתי יושב שעות במסנג'ר רק כדי לחשוב ולתכנן מה עושים לגבי זה.

מהרבה סיבות הפורום הזה חסר משתמשים
    אבל לדעתי הגדולה מכולן היא שהותיקים, שהפכו את המקום הזה לבית פרשו.
    בשביל לדבר עם האנשים האלה נכנסתי לפורום
    אבל אני באמת לא רואה למה שכמו שאנחנו יצרנו חברויות והיינו מדברים שעות ובמשך 4-5 שנים הפכנו את הפורום לפעיל כמעט מ0
    אי אפשר לעשות את הדבר הזה בשנית,
    צריך להחזיר פעילויות ישנות כמו משחק "המאפיה", שהיה אחד המוצלחים בפורום משחקי תפקידים
    צריך להקים מחדש קבוצות ישנות או לחילופין להקים חדשות כמו הספרטנים של הראשון מהסוף או "רוצחי הנו''דים" שהייתה בהנהגתי
    אז כן, קבוצות כמו רוצחי הנו''דים היו קבוצות שדי הספימו בנו''ד אבל שימו לב עד כמה חי היה הנו''ד הזה ועד כמה נהננו
    שלא כמו היום שנו''ד לא נגמר כבר תקופה ארוכה מאוד של זמן

קחו את העובדות והסיקו את המסקנות המשתמעות מהן,
    פטריק/צ'אקי
    I want to play a game

עקב מצבו הקשה של הנו''ד החלטתי להקים מחדש את קבוצת "רוצחי הנו''דים" למען סיום הנו''ד הנוכחי ופתיחת נו''ד חדש
    מי שרוצה להצטרף שישלח לי הודעה פרטית

תודה לOdin Borson
    פרס על זכיה בתחרות בפורום
    ציור ממוחשב, שווה להשתתף!

14. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    ציטוט פורסם במקור על ידי Chucky צפה בהודעה
    שלום לכולם,
    המצב הוא עגום, אני מאוד הייתי בעד ההעברה של הפורום לפורום כללי כי קודם כל כבר גדלתי
    אני זוכר שכשאני הייתי לא מרוצה מעניין מסויים הייתי יושב שעות במסנג'ר רק כדי לחשוב ולתכנן מה עושים לגבי זה.

אבל אני באמת לא רואה למה שכמו שאנחנו יצרנו חברויות והיינו מדברים שעות ובמשך 4-5 שנים הפכנו את הפורום לפעיל כמעט מ0
    צריך להחזיר פעילויות ישנות כמו משחק "המאפיה", שהיה אחד המוצלחים בפורום משחקי תפקידים
    צריך להקים מחדש קבוצות ישנות או לחילופין להקים חדשות כמו הספרטנים של הראשון מהסוף או "רוצחי הנו''דים" שהייתה בהנהגתי
    אז כן, קבוצות כמו רוצחי הנו''דים היו קבוצות שדי הספימו בנו''ד אבל שימו לב עד כמה חי היה הנו''ד הזה ועד כמה נהננו

פטריק/צ'אקי
    אני גם כמוך בקטע של הלתחבר מידי פעם לראות מה עם הפורום, לא באמת פעיל
    לדעתי זה שיש יותר מידי ילדים קטנים, די הורס

Spoiler ספוילר

15. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי chucky צפה בהודעה
    שלום לכולם,

פטריק/צ'אקי
    התגעגעתי חבר, זה דודי

קראתי פה קצת, ובאמת שמכל מה שאני מבין הדרך היחידה זה להחזיר את המשתמשים הישנים
    נדב, עומר, עומר sex, ניצן, אלכס שיעשה פה באלגן, היטמן שיקים התנגדות לאלכס, יהב האגדי, אביעד וסליחה אם שכחתי מישהו
    פעם היינו פה חברים שמעבירים את כל היום גם אם למישהו הייתה תקופה לחוצה הוא היה בא לפה, אני נוהג להכנס לפורום פעם ביומיים בערך כדי לראות מה קורה, העיניין שחוץ מלורדאביזי אין לי פה אף חבר מפעם, אפילו עומר שהיה פה פקח בקושי בא ונדב נהיה ירוק שלא מתחבר...
    הייתי פה פעם פקח ונהנתי מהתפקיד ומהקהילה וגם אחרי שירדתי מניהול ועשיתי באלגן היה לי ממש סבבה...
    יש פה יותר מידי ילדים קטנים, ואין מה לעשות עם זה, גם כשאני באתי לפה הייתי בגיל שלהם אבל ההבדל בייני לבינם זה שאני הגעתי לקהילה בוערת והם באו לקהילה מתה...
    בברכה, דודי
    מנהל פורום דיבורים ופקח בדימוס (שמרגיש אפליה כי הוא לא בהיכל התהילה).

עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •