Pokemon GO
עמוד 8 מתוך 9 ראשוןראשון ... 6789 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 106 עד 120 מתוך 124
  1. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    ציטוט פורסם במקור על ידי דניס זה אני צפה בהודעה
    רסיל בוהה בך ובאיש הזר, עדיין משחק עם האבנים עם כפות ידיו הקטנות שבולטות מהשק שלו.
    ״אני בן״ הוא עונה, מבליט את חזהו בגאווה ״רנדי, הגיע הזמן לחזור. מספיק אימונים להיום״.
    ״אתה צריך להיות יותר קשוב לפוקימונים שלך, אתה לא יכול לשלוח פוקימון חלש כמו פרגרו להלחם מול הרנדי שלי, אפילו אם הוא היה בכושר ולא היה עייף״ בן נוחר.
    אתה שומע רעש מאחוריך, פרגרו שוכב על הרצפה מעולף.
    אתקרב לרסיל ואציע לו בלחש שהוא ילך וירצח את הבן הזה. בינתיים אעכל את מה שהוא אמר, ומהיכרותי עם אידיוטים כמוהו אגיד את הדבר הנכון:" אני מצטער, טעיתי בכך ששלחתי את פרגרו עליו. פרגרו חזור" אומר ואשב מבויש בצד. אעיף מבט אל רסיל בתקווה שיתקוף אותו בברוטליות.
    Spoiler ספוילר

2. היכל התהילה
    דרייק
    ״פוקימונים? איפה אתה רואה פוקימונים?״ דוקטור לוונדר עונה ופונה לנאטוק ״תגיד לי, הברנש הזה מטורף?״
    ״הוא אבא שלך?״ האיש המוזר שואל את נאטוק ״אני חושב שהוא צריך פסיכיאטר! הוא מדמיין דברים!״
    הדוקטור מוציא מעט שעוות אוזניים עם הסטטוסקופ ודוחף את אותו החלק שהיה בתוך אוזניו לפני שניה לפיו.
    ״אז איפה החלק הכואב? אצלך או אצל הילד?״

ניקו
    10:22
    --
    אתה לוחץ על הכפתור בפוקדור ומגדיל אותו, קרן אדומה אוספת את פרגרו בחזרה פנימה.
    רסיל נאנח וזורק עליך אבן, היא פוגעת לך בראש ונוצרת לך בלוטה.
    ״טוב היה נעים להכיר״ בן צוחק ״אם אתה רוצה לפגוש אותי שוב, אני אהיה במכון העיר פירס״.
    הוא מסתובב ומתחיל ללכת משם בקלילות, סיקאט על כתפיו.

3. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    דרייק
    ״פוקימונים? איפה אתה רואה פוקימונים?״ דוקטור לוונדר עונה ופונה לנאטוק ״תגיד לי, הברנש הזה מטורף?״
    ״הוא אבא שלך?״ האיש המוזר שואל את נאטוק ״אני חושב שהוא צריך פסיכיאטר! הוא מדמיין דברים!״
    הדוקטור מוציא מעט שעוות אוזניים עם הסטטוסקופ ודוחף את אותו החלק שהיה בתוך אוזניו לפני שניה לפיו.
    ״אז איפה החלק הכואב? אצלך או אצל הילד?״

ניקו
    --
    ״טוב היה נעים להכיר״ בן צוחק ״אם אתה רוצה לפגוש אותי שוב, אני אהיה במכון העיר פירס״.
    "פרופסור, נראה לי שהיופי של הפקידה קצת חרפן אותך" אומר בציניות. "אתה לא רואה שזה פוקימון פרופסור?" אשאל בייאוש.

4. היזהרו מחיקויים!
    ניקו
    --
    'למה אני מרגיש כאילו נלחמתי במנהיג מכון?' אתהה. "רסיל התכוונתי בו, לא בי! עכשיו בוא, נעבור את השדה המקולל הזה כבר" אומר ואלך לכיוון אליו הלך האיש.
    Spoiler ספוילר

5. היכל התהילה
    ניקו
    אתה מתקדם בדרך בעקבות בן, רסיל מדדה מאחוריך. אתם כבר קרובים לסוף השדה. המבנים שראיתם לצד השדה ממש קרובים אליכם.
    מעבר לשדה נראה שהעשב הגבוה ממשיך, אבל פחות מאורגן ומטופח. בין חלק מהעשבים יש זוהר כלשהו שמעיד על המצאות מעט מים באזור.
    הבתים שלידכם לא נראים מפוארים במיוחד, יש שביל מרוצף קרוב אליכם שחוצה בין שני בתים.
    הציפורים ששמעתם מהעצים מהעבר האחר של השדה (שמאל), כבר נראות לעין, מתעופפות מעל לעצים אך אתם רחוקים מכדי לראות ברור.
    (עדיין אותם פוקימונים מסתובבים שם ויש גם מאמנים).

דרייק
    ״זה לא פוקימון!״ הוא קורא ״אני לא מטפל בפוקימונים!״
    הוא פונה אל נאטוק ״תגיד לאבא שלך שיפסיק להתנהג כאילו אתה פוקימון, הוא משוגע!״
    ״תניח את החלק הכואב על המיטה!״ הוא שולף מזרק גדול מכיסו הקטן, הוא לוחץ עליו והמזרק משפריץ מעט חומר שקוף.
    ״קדימה, המיטה מחכה לך!״

6. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אלון
    ״אז אתה לא עד כדי כך מטומטם״ מיאו אומר, ג'סי מהססת ומפנה את האקדח אליך וצוחקת ״אוקיי, עכשיו נראה אם אתה באמת כזה גבר כמו שאתה חושב״.
    היא לוחצת על ההדק, קליע נפלט מהאקדח הכסוף, אתה רואה אותו מתקרב אבל לא מספיק להגיב והוא פוגע לך בלחי בעוצמה.
    הקליע נופל על הרצפה, כואב לך מאוד ונוצר שקע במקום בו פגע הכדור.
    ״ג'יימס אתה אידיוט!״ ג'סי מאדימה ומתחילה לצרוח על ג'יימס ״כבר הבאת אקדח, אתה שם בו כדורי סרק?!״
    השלושה מתחילים לריב בקולי קולות, כמעט ושוכחים שאתה עדיין עומד שם, מחזיק את היד על הלחי הפגועה והנפוחה.
    "FUCK YOU!" אני אצעק, ואזרוק פוכדור על מיאו.

https://www.youtube.com/watch?v=HdsWu1eV1Ec

Spoiler ספוילר

7. משתמש מנוסה
    ניקו
    אתה מתקדם בדרך בעקבות בן, רסיל מדדה מאחוריך. אתם כבר קרובים לסוף השדה. המבנים שראיתם לצד השדה ממש קרובים אליכם.
    מעבר לשדה נראה שהעשב הגבוה ממשיך, אבל פחות מאורגן ומטופח. בין חלק מהעשבים יש זוהר כלשהו שמעיד על המצאות מעט מים באזור.
    הבתים שלידכם לא נראים מפוארים במיוחד, יש שביל מרוצף קרוב אליכם שחוצה בין שני בתים.
    הציפורים ששמעתם מהעצים מהעבר האחר של השדה (שמאל), כבר נראות לעין, מתעופפות מעל לעצים אך אתם רחוקים מכדי לראות ברור.

דרייק
    ״זה לא פוקימון!״ הוא קורא ״אני לא מטפל בפוקימונים!״
    הוא פונה אל נאטוק ״תגיד לאבא שלך שיפסיק להתנהג כאילו אתה פוקימון, הוא משוגע!״
    ״תניח את החלק הכואב על המיטה!״ הוא שולף מזרק גדול מכיסו הקטן, הוא לוחץ עליו והמזרק משפריץ מעט חומר שקוף.
    ״קדימה, המיטה מחכה לך!״
    "אוקיי זה הסימן שלנו ללכת" אומר ואתקדם בזהירות לכיוון הדלת. "איזה חולה נפש הבן אדם הזה מה חטאתי? כולה ביקשתי לרפא את נאטוק ופיניטס. בקשה מוגזמת מדי?" אזעק לאלוהי הפוקימונים.

8. היזהרו מחיקויים!
    ניקו
    אושר גדול
    ~~~~~~
    אמשיך להסתובב לי עם רסיל, בדרכי לאחד ממקורות המים המנצנצים ההם.
    Spoiler ספוילר

9. היכל התהילה
    אלון
    אתה זורק על מיאו את הפוקדור, שפוגע בראשו ונפתח. "לאלאלאלאלאלאלאלאלאלאלאלא" מיאו מרים את ידייו במגננה בבהלה, מניע אותן מצד לצד.
    ההבזק האדום עוטף את מיאו, אך מעין גל של זרם צהוב עובר בהבזק האדום, הפוקדור צונח על הרצפה וחתיכה קטנה מהצד האדום שבו נשברת.
    צוות רוקט תחילה לא מבין מה קורה, מיאו מגחך אליך קלות "דביל".
    "טוב נמאס לי!" ג'סי מרימה את אגרופה בנחישות סטייל כל תוכנית מצויירת לילדים "צא סנלט! תשתמש במתקפת חנק!"
    הנחש שג'סי כיוונה לכיוונו אקדח מתחיל להסתער אליך ואל בילי במהירות.
    --
    WRAP, פשוט חנק זה תרגום יותר מתאים אפילו שהוא לא התרגום הישיר

דרייק
    אתה מתחיל להתקדם לכיוון הדלת בחשש, ומתפלל לאלוהיי הפוקימונים.
    השה"ם לא מקבל את תפילתך, YOU ARE DOOMED.
    אתה יוצא מהמרפאה, מזועזע מהמראות הקשים.
    איך שאתה יוצא מהדלת אתה מביט קדימה ורואה אותו, את אותו איש זקן ומקומט שראית בחדר הפנימי של המרפאה.
    "איך אתה יוצא בלי לקבל את שרותיי?" דוקטור לוונדר צווח "אני מאתגר אותך לקרב, האח הקטן שלי נגד הבן שלך!"
    הוא לופת פוקדור בידו המקומטת, זורק אותו קלות לאוויר ותופס.

ניקו
    אתה ממשיך להתקדם בדרך לכיוון הנצנוץ שראית, חולף על פני המבנים שלימינך.
    רסיל ממשיך להשתרך מאחוריך, מקפץ בשק שלו ומביט סביבו בפרנואידיות.
    אתה מביט שמאלה, העצים נפסקים, מולך אתה רואה בניינים גבוהים ומפוארים יותר, במרחק של בערך קילומטר וחצי הליכה.
    השדה ונצנוץ המים ממשיכים דרומה עד לאופק.
    ברגע של חוסר תשומת לב אתה שומע צליל פיצוח, אתה מביט על רגילך, מתחתיהן פוקימון תכלחל קטן, בעל עיניים גדולות בראשו הורוד, שני זוגות רגליים צהבהבות וקצרות מצידי גופו ומעין סנפיר ורוד נמצא בקצה השני של גופו.
    אתה מוריד את הרגל מהפוקימון, על השריון שעל גבו סדק ארוך הנמתח מראשו עד לסנפיר, עיני הפוקימון מתמלאים דמעות והוא מתנשף בחוזקה.

Spoiler ספוילר

10. היזהרו מחיקויים!
    ניקו
    אתה מביט שמאלה, העצים נפסקים, מולך אתה רואה בניינים גבוהים ומפוארים יותר, במרחק של בערך קילומטר וחצי הליכה.
    ברגע של חוסר תשומת לב אתה שומע צליל פיצוח, אתה מביט על רגילך, מתחתיהן פוקימון תכלחל קטן, בעל עיניים גדולות בראשו הורוד, שני זוגות רגליים צהבהבות וקצרות מצידי גופו ומעין סנפיר ורוד נמצא בקצה השני של גופו.
    אתה מוריד את הרגל מהפוקימון, על השריון שעל גבו סדק ארוך הנמתח מראשו עד לסנפיר, עיני הפוקימון מתמלאים דמעות והוא מתנשף בחוזקה.

Spoiler ספוילר
    "די, די, הכל בסדר..." אומר אליו בשקט ואלטף אותו בעדינות בשריון עם אצבעי. "רסיל, תנסה ללקט חומר מאחד כלשהו". אם הוא לא ימצא או אציית ארים בעדינות את החסילון הקטן ואלך איתו למרכז הפוקימונים, תוך כדי ליטופים קטנים וחיוכים לאיו. אסרוק אותו בפוקדקס. כשאגיע למרכז הפוקימונים (אם צריך), אומר לאחות ג'וי:" נסדק לו השריון. תוכלי לטפל בו?", ואם רסיל מצא, אלטף אותו בראשו ואומר:" תודה רבה רסיל". אשתמש בחומר המאחד/המדביק ואדביק את הסדק בשריונו של שרימפי.
    Spoiler ספוילר

11. משתמש מנוסה
    אלון
    אתה זורק על מיאו את הפוקדור, שפוגע בראשו ונפתח. "לאלאלאלאלאלאלאלאלאלאלאלא" מיאו מרים את ידייו במגננה בבהלה, מניע אותן מצד לצד.
    ההבזק האדום עוטף את מיאו, אך מעין גל של זרם צהוב עובר בהבזק האדום, הפוקדור צונח על הרצפה וחתיכה קטנה מהצד האדום שבו נשברת.
    "טוב נמאס לי!" ג'סי מרימה את אגרופה בנחישות סטייל כל תוכנית מצויירת לילדים "צא סנלט! תשתמש במתקפת חנק!"
    --

דרייק
    אתה מתחיל להתקדם לכיוון הדלת בחשש, ומתפלל לאלוהיי הפוקימונים.
    השה"ם לא מקבל את תפילתך, YOU ARE DOOMED.
    אתה יוצא מהמרפאה, מזועזע מהמראות הקשים.
    איך שאתה יוצא מהדלת אתה מביט קדימה ורואה אותו, את אותו איש זקן ומקומט שראית בחדר הפנימי של המרפאה.
    "איך אתה יוצא בלי לקבל את שרותיי?" דוקטור לוונדר צווח "אני מאתגר אותך לקרב, האח הקטן שלי נגד הבן שלך!"
    הוא לופת פוקדור בידו המקומטת, זורק אותו קלות לאוויר ותופס.

ניקו

Spoiler ספוילר
    'הבן אדם הזה חולה נפש, מאיפה השהם מפליץ אנשים כאלה?' שוב אבקש את פתרונו של אלוהי הפוקימונים. 'לפחות ננצל את הטמטום שלו לטובתנו' "למה זרקת אבן? מה ציפית שיקרה?" אשאל את הפרופסור במטרה לעשות לו מניפולציות. "נאטוק, התכונן עם אקדח מים טעון, אם ובמקרה הוא יחליט לתקוף, תשלח עליו אקדח מים".

12. היכל התהילה
    ניקו
    אתה מתקדם לכיוון הבניינים שראית, רסיל יורק עליך כמה עלים לעוסים שמתפוררים לך ביד.
    אתה סורק את הפוקימון בפוקדע *שרל, פוקימון החסילון* הקול ברובוטי בוקע במהירות מהמכשיר האדום שבידך *גופם עוטה שריון שעשוי מקשקשים קשיחים. הם יזרמו לאן שהמים יקחו אותם.*
    *שרל הוא פוקימון מסוג מים* הפוקדע נכבה. הפוקימון שבידך נרגע מעט אבל עדיין ראשו שמוט כלפי מטה.
    אתה מגיע למבנים שראית מולך במהירות. כרזה מפוארת, מעוטרת בציורים של כוכבים ובאותיות מנופחות וצבעוניות פרוסה מעל לראשך ׳ברוכים הבאים הרפתקנים! העיר פירס מחכה רק לכם!׳
    מתחת לאותיות אלו כתוב בפונט שדומה יותר לכתב אדם מעט יותר קטן ׳הרשמו עכשיו בהיכל התחרויות לתחרות הקרובה! מכון העיר פתוח רשמית למבקרים!׳.
    אתה שומע המולה מרחוב צדדי כלשהו, אנשים צועקים וסירנות נשמעות. אתה מתקדם בעיר.
    בניינים מפוארים ניצבים בצידי הרחוב הארוך, אתה ממשיך בו עד שאתה מגיע למבנה מהודר שעליו רשום ׳עיריית העיר פירס׳. לשמאלך מבנה לבן בעל גג אדום אייקוני שאתה מזהה כמרכז הפוקימונים.
    אתה מתקרב לדלת, שלט ׳סגור׳ נראה דרך חלון הדלת תלוי מבפנים.
    שרל מייבב, רסיל מפסיק להשתרך מאחוריך ופשוט מתיישב בחוסר מעש.
    ---
    Shrell

דרייק
    אתה נענה לקרב בחיוב ומנסה לעשות מניפולציות.
    הדוקטור בוהה בך ומזיל ריר, רוקד ריקוד קטן ומוזר.
    ״צא אח שלי!״ הוא זורק את הפוקדור שנופל על הרצפה.
    מאחורי המבנה של המרפאה יוצא יצור ורץ לכיוונך, הוא צועק ״מצ'אמפ!״
    Spoiler ספוילר

13. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אלון
    --
    [/SPOILER]
    אין בעיה
    -
    "ביבי, נסי להתחמק והשתמשי בקליע זרעים!" אורה לה.

Spoiler ספוילר

14. משתמש מנוסה
    ניקו
    אתה מתקדם לכיוון הבניינים שראית, רסיל יורק עליך כמה עלים לעוסים שמתפוררים לך ביד.
    אתה סורק את הפוקימון בפוקדע *שרל, פוקימון החסילון* הקול ברובוטי בוקע במהירות מהמכשיר האדום שבידך *גופם עוטה שריון שעשוי מקשקשים קשיחים. הם יזרמו לאן שהמים יקחו אותם.*
    *שרל הוא פוקימון מסוג מים* הפוקדע נכבה. הפוקימון שבידך נרגע מעט אבל עדיין ראשו שמוט כלפי מטה.
    אתה מגיע למבנים שראית מולך במהירות. כרזה מפוארת, מעוטרת בציורים של כוכבים ובאותיות מנופחות וצבעוניות פרוסה מעל לראשך ׳ברוכים הבאים הרפתקנים! העיר פירס מחכה רק לכם!׳
    מתחת לאותיות אלו כתוב בפונט שדומה יותר לכתב אדם מעט יותר קטן ׳הרשמו עכשיו בהיכל התחרויות לתחרות הקרובה! מכון העיר פתוח רשמית למבקרים!׳.
    אתה שומע המולה מרחוב צדדי כלשהו, אנשים צועקים וסירנות נשמעות. אתה מתקדם בעיר.
    בניינים מפוארים ניצבים בצידי הרחוב הארוך, אתה ממשיך בו עד שאתה מגיע למבנה מהודר שעליו רשום ׳עיריית העיר פירס׳. לשמאלך מבנה לבן בעל גג אדום אייקוני שאתה מזהה כמרכז הפוקימונים.
    אתה מתקרב לדלת, שלט ׳סגור׳ נראה דרך חלון הדלת תלוי מבפנים.
    שרל מייבב, רסיל מפסיק להשתרך מאחוריך ופשוט מתיישב בחוסר מעש.
    ---
    Shrell

דרייק
    אתה נענה לקרב בחיוב ומנסה לעשות מניפולציות.
    הדוקטור בוהה בך ומזיל ריר, רוקד ריקוד קטן ומוזר.
    ״צא אח שלי!״ הוא זורק את הפוקדור שנופל על הרצפה.
    מאחורי המבנה של המרפאה יוצא יצור ורץ לכיוונך, הוא צועק ״מצ'אמפ!״
    Spoiler ספוילר
    "אני לא חושב שאפשר אפילו לסרוק את הדבר הזה בפוקידע... טוב מה נעשה, קרב זה קרב. צא פיניטס! תתקוף בעוקץ רעל."

15. היכל התהילה
    דרייק
    אתה זורק את הפוקדור של פיניטס והפוקימון החום נשלף החוצה בקרן אדומה.
    הוא מזיז את הצבתות שבפיו לצדדים, שולח מטר של חצים סגלגלים שנורים במהירות אל האח של הדוקטור.
    ״אאו... אה.... מצ'אאאאאמפ!״ היצור מגמגם כאשר החצים פוגעים לו ברגל.
    ״חיבוק!״ הקול הצווחני של דוקטור לוונדר נשמע, שני האנשים המבוגרים שמרכיבים את היצור מתקדמים אליך ואל פיניטס, מתחילים לחבק את שניכם בחיבוק קבוצתי.

אלון
    בילי מנסה להתחמק, אבל הנחש נכרך סביב בילי ולוחץ עליה בחוזקה.
    בילי מנסה לירות קליע זרעים לכל עבר בחוסר אונים, אבל לא מצליחה לפגוע במטרה.
    ״תמשיך לחנוק אותו סנלט!״ ג'סי קוראת בהתפעלות ומיאו מוסיף ״אין לך סיכוי לוזר!״
    בילי מתחילה לזהור באאורה ירוקה, ושולפת את הלשון שלה לרוחק, מלקקת את סנלט בפרצוף.
    ההבעה על פני הנחש משתנה, הוא נראה פחות ממוקד ומרפה מהאחיזה על בילי.
    הוא נראה מעט סחרחר ונופל על הרצפה, אבל מתרומם לאחר כמה שניות.
    בילי למדה ליקוק!

עמוד 8 מתוך 9 ראשוןראשון ... 6789 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •