Pokemon GO
עמוד 68 מתוך 72 ראשוןראשון ... 18586667686970 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1,006 עד 1,020 מתוך 1073
  1. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    ציטוט פורסם במקור על ידי Sharpedo צפה בהודעה
    גרייס-
    קרוקנאו
    את מתארת לעצמיך שבלייזיקן בעצמו יוכל לטפל בבייליף של אליס, ומחליטה לבחור בפוקימון המתאים ביותר כדי לטפל בקרוקנאו היריב שלך.
    "פיקאצ'ו-אני סומכת עלייך!" את מסתובבת ומצביעה על פיקאצ'ו שקופץ מאושר ורץ על ארבע רגליים כשזנבו זקוף ללמעלה וחשמל מרצד בלחייו הגדולות. "פיקאצ'ו-צוות כפול ואז גל הלם וגל ניצוץ על פוקימון המים. תנסה לשגר כמה שיותר חשמל בגל הניצוץ" את פוקדת על פיקאצ'ו והקרב רשמית מתחיל! "בלייזיקן בוא נראה להם מה זה כוח אמיתי! להביור!" מיי קוראת בחיוך ופיו של בלייזיקן נפתח ומטח של אש בוערת ושורפת עושה את דרכו לכיוונה של בייליף "בייליף! תתחמקי בערת הגפנים שלך ותקפיצי את עצמיך לאוויר!" אליס קוראת במהירות ובייליף משחררת שני גפנים ומצליפה בעזרתם בקרקע וגורמת לגופה לעוף באוויר. "ועכשיו התרגיל שלמדנו! קשור והפל!" אליס מוסיפה והבעה מסוקרנת עולה בראשך. בייליף בעודה באוויר משחררת את גפניה שוב במהירות עזה ולופתת כל אחת מהן על רגל אחרת של בלייזיקן, מיד בייליף מושכת בגפנים, מנחיתה את עצמה על הקרקע ברעש התנגשות חזק ואילו בלייזיקן נופל אחורנית. "בלייזיקן לא!" מיי קוראת כשבלייזיקן נעמד מול בייליף, אליס נראית קצת מעוצבנת, כנראה ציפתה שהמהלך יעשה יותר נזק. בייליף שלה מתנשמת מעט, נראה שהיא לחוצה מהקרב. במקביל פיקאצ'ו משכפל את עצמו ל-6 שכפולים שונים שכולם טוענים גל הלם במטרה לשתק את קרוקנאו. "קרוקנאו תחסל את השכפולים בעזרת אקדח מים! מהר!" הבחור מתחיל לחלק הוראות לפוקימון שלו, קולו נעים לאוזן אך נשמע רציני ואחראי במיוחד. קרוקנאו בלי לבזבז אף רגע מפוצץ את השכפולים של פיקאצ'ו "רוח קרה (icy wind) כקונטרה לגל ההלם!" המאמן מוסיף ווקרוקנאו פוער את פיו הענקי בשנית כשרוח קפואה יוצאת ומסתערת על גל ההלם שיוצרים התנגשות ומבטלים זה את השפעתו של זה. פיקאצו התחרותי נראה מעוצבן, הוא מתקרב לעבר קרוקנאו ומתחיל לזוז מצד לצד, משגע את פוקימון התנין כשפתאום הוא קופץ לגובה, אוגר חשמל רב ופולט אותו בצורת גל ניצוץ עוצמתי שלרוע מזלו של קרוקנאו פוגע בו ומסב לו נזק רב. "קרוקנאו!" המאמן קורא בלחץ כשקרוקנאו נושף אוויר ונראה עצבני במיוחד. "אני אטפל בפוקימון המים, את בבייליף. אסור לתת למים להתקרב לבלייזיקן, ולפיקאצ'ו יהיה קשה מול בייליף, שהוא עשב" את אומרת למיי שמהנהנת באישור "אל תדאגי. אנחנו רק צריכות לעבוד ביחד וליצור מהלכים משותפים. בלייזיקן שלי חזק מאוד, עברנו הרבה קרבות אך ראיתי קרבות שנפלו בגלל טכניקה ולא על כוח" מיי מספרת לך. "בייליף בואי נעלה הילוך! עלי תער על בלייזיקן ופיקאצ'ו! ביחד עם הטריק שלנו!" אליס מחייכת בערמומיות בעוד המאמן פוקד על קרוקנאו שלו לחכות שההתקפה של בייליף תסתיים כדי לתקוף באקדח מים את בלייזיקן. העלים של בייליף עולים לאוויר אך משהו מוזר בהם..הם בצבע סגול. הם מרוססים באבקת רעל! מה תעשי?
    "פיקאצ'ו! גל ניצוץ על העלים מהר, מאי תבקשי מבלייזיקן להשתמש במתקפת אש עליהם!" אצעק במהירות לפני שזה יהיה מאוחר מידי. "ופיקאצ'ו אל תשכח מקרוקנאו! ברגע שהוא ישגר את אקדח המים תשתמש בגל הניצוץ הכי חזק שתוכל, הזרם החשמלי יעבור דרך המים שמוליכים חשמל ובתקווה יחשמלו את קרוקנאו עצמו!" הורה לו. אביט בלחץ בעלים השועטים לעבר בלייזיקן, מקווה שהוא לא יורעל.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

2. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור

פטריק-
    חחחחחחחח עלק לא יישאר חיילים לעולם החדש חחח שברת אותי חח ותכלס אני רואה אותך מחובר הרבה אז אל תנסה לעבוד עליי ;)

'אוקיי. בוא נתעלם ממה שראיתי עכשיו. איש שיוביל אותי למעבדות, יוצא עכשיו' אתה מנסה להתעלם ממופע האימים שכרגע ראית ומנסה לפלס את דרכיך מחוץ לחדר אוכל. אתה קם, מספר לשניים שאתה הולך לשירותים ושני המפגרים מאמינים לך. אתה ניגש לדלתות הכניסה ומחפש מישהו שיוצא מהחדר אוכל. אך אין אף אחד! אתה מתחיל להילחץ ומבקש מהשומרים לצאת לשירותים, כשהשומרים אומרים לך שאין לצאת ומצידם שתחרבן על הרצפה אתה מספר להם את הבדיחה המצחיקה שלך למען כל מי שבחדר הזה, אני מתחנן שלא תחייבו אותי להיכנס לשירותים כאן, כי אחרת לא יישארו חיילים לעולם החדש" אחד מהם מצחקק ומתקשה להסתיר את החיוך שלו, ואילו השני דופק בו מרפק ומתקרב אליך, מאיים עליך במילים חלשות אך מילותיו נבלעות לתוך פיו כאשר בחורה[/RIGHT]
    מתקדמת לכיוונכם ומחייכת חיוך ארסי. אתה נעמד זקוף ומצדיע מיד. זאת ג'ופיטר! אחת מהחיילות הבכירות ביותר של צוות גלאקטיק. "תתנו לי ולו לעבור. יש לנו על מה לשוחח" ג'ופיטר לוחשת אליך בקול מקפיא ושני השומרים מיד זזים הצידה. שניכם יוצאים בעודך קורץ לחייל שאיים עליך ואילו הוא חורק את שיניו בעצבים. אתה הולך ליד ג'ופיטר אשר מזמינה לשניכם את המעלית. "שלום לך בוב. רציתי לרק להגיד לך שאני מאוד התרשמתי מהרצח שביצעת לפני כמה ימים..השגת לכסף מתנדבים חדשים. אתה יוצר אמונה באנשים לצוות גלקטיק. זה טוב" ג'ופיטר מחמיאה לבן אדם שאתה לא באמת הוא, אתה משתדל לענות כמה שיותר טוב, ג'ופיטר ומרס הן החיילות הבכירות ביותר, אך ג'ופיטר היא החכמה שבינהן. "ישנו פרויקט סודי שצוות גל'טיק עובד עליו בשיתוף עם צוות רוקט מקנטו. בעזרת מידע שהם העניקו לנו אנחנו מצליחים ליצור..אני מחפשת שם מחקרי.."ניסוי"" ג'ופיטר אומרת בקול יותר גבוה ונכנסת איתך למעלית. ג'ופיטר מרימה את אצבעתה הקטנה ומקישה על הכפתור הנמוך ביותר. המעלית מתחילה לרדת. ישנה שתיקה בה עיניה בוחנות את גופך, אתה מנסה להיזכר בכל פרט על בוב שקיי סיפר לך עליו, כדי לשדר שהכל כרגיל. דלת המעלית נפתחת ושינכם יוצאים. אתה מובל מאחוריי ג'ופיטר ושניכם מגיעים כעבור זמן מה לחדר שאותו מסתירה דלת ברזל חזקה. "אני צריכה שהדבר הזה יישאר ביננו. הייתה הסכמה שתיכנס לפרויקט הזה.." קולה של ג'ופיטר נהפך למפחיד אפילו יותר. "אבל מי שיודע על הניסוי הזה אין דרך חזרה. אם תשפל בפקודות שאתן לך. גזר הדין שלך יהיה כואב ומייסר, אם אתה מבין למה אני מתכוון, ובמקצוע שלנו אני מאמינה שאתה כן" ג'ופיטר בוהה בפניך בחדות, הלב שלך יורד לתחתונים. מה תעשה?

[RIGHT]

תזכיר לי מה המשימה? עבר הרבה זמן אני לא זוכר כל כך
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    הלב שלי לא יורד לתחתונים. אני מחזיר אותו חזרה למעלה, לוקח נשימה דמיונית עמוקה ואומר לג'ופיטר:"כן. אני מוכן". לאחר מכן אכנס אל החדר עם ג'ופיטר ואצפה במה שקורה סביבי.
    Spoiler ספוילר

3. משתמש מנוסה
    גרייס-
    את נחרדת מן העלים הסגולים שמתחילים את דרכם לעבר פיקאצ'ו ובלייזיקן ומיד זועקת את הפעולה הבאה שלך
    "פיקאצ'ו! גל ניצוץ על העלים מהר, מאי תבקשי מבלייזיקן להשתמש במתקפת אש עליהם!" מיי מהנהנת ומבקשת מבליזייקן להשתמש בלהביור. שני הפוקימונים שולחים את התמקפות שלהם שמשתלבת למעין להביור חשמלי אש שורף את כל העלים, אך לרוע המזל בייליף וקרוקנאו מתחמקים מן המתקפה. "בייליף לא להפסיק! עד שבלייזיקן יורעל!" אליס קוראת בביטחון ובקול תחרותי כשבייליף רצה מסביב לזירה ומנענעת את העלה שלראשה ומשחררת עוד עלים סגולים. קרוקנאו שולח אקדח מים צונן וקר אשר פוגע בפקיאצ'ו ודוחק אותו לפינת הזירה הקרובה אלייך, פיקאצ'ו חוטף נזק אך נאבק במים, לחייו מנצנצים כשחשמל משתחרר מגופו הקטן ומחשמל את קרוקנאו בשנית. קרוקנאו זועק בכאב. פיקאצ'ו ממשיך במתקפת החשמל שלו אך עלי התער של בייליף פוגעים בו פעם אחר פעם ומפסיקים את המתקפה שלו. את נבהלת אך למזלך הם אינם היו מורעלים. את מבחינה שהמאמן מתלחשש עם אליס כשהם מתאמים מהלך משותף. חיוכה הערמומי של אליס מתפרס בפניה כשלפתע הגפן המצליפה של בייליף לופתת את פיקאצ'ו ומושכת אותו למול קרוקנאו, בהוראתה של מיי בלייזיקן נחלץ לעזרתו של פיקאצ'ו אך הגפנים של בייליף תופסים את בלייזיקן בידיו, בייליף מקפצת לאוויר ונוחתת על בלייזיקן בחבטת גוף, "אבקת רעל!" אליס קוראת ובייליף משחררת אבקה סגלגלה על גופו של בלייזיקן שמתחיל להשתעל. בלייזיקן הורעל! "אוי לא בלייזיקן!" מיי קוראת בלחץ. פיקאצ'ו עומד מול קרוקנאו אך הבעת פניו של קרוקנאו משתנה. פרצופו נהיה מפחיד במיוחד ונראה שפיקאצ'ו מפחד! קרוקנאו השתמש במבט מפחיד. "גרייס מה נעשה? יש לך רעיון?" מיי שואלת אותך כשהיא עצמה מנסה לחשוב. המצב לא נראה מזהיר. רק מהלך מחושב יצליח כאן. המאמן ואליס פוקדים על הפוקימונים שלהם להכות ביריבים שלהם. קרוקנאו ניגש לבלייזיקן ואילו בייליף רצה לכיוונו של פיקאצ'ו! מה תעשי?

פטריק-
    לחשוף את המוטציה שצוות גלקטיק מייצרים
    אתה משנס מותניים ולא מרשה לעצמיך לפחד מאיומיה של ג'ופיטר. במבט רציני, כפי שקיי הסיר לך על התהגותו של בוב, אתה מביט בה במבט רצינינ אך לא רציני מדיי ואומר במילים ברורות "כן. אני מוכן". "טוב מאוד." ג'ופיטר מחייכת, מבלי לשים לב אתה מבחין במפתח שנמצא בכף ידה הימנית, היא מכניסה את המפתח לחור המנעול ודלת הפלדה הגדולה נפתחת בחריקה רועמת של צירי הדלת. אתה נושם במהירות ונכנס אחרי ג'ופיטר. אתה מבחין שאתה נמצא בתוך מעבדה. המון דפים על השולחנות, מבחנות עם נוזלים צבועניים בשלל צבעים מפוזרים בכל מיני כלים, ספרים, מספר לוחות וגירים תלויים על הקירות. "ראראארררראררר" קול קריאה של יצור משונה מקפיצה אותך על הרגליים. בחיים שלך לא שמעת קול כל כך חזק. האוזניים שלך כל כך צורבות עד שאתה אפילו מאבד את השמיעה באחת מהן. ג'ופיטר ניגשת אליך ומגישה לך אוזניות צמר מיוחדות. "לא נעים לשמוע אותו צועק" היא פולטת בארסיות כשהיא מובילה אותך למרכז המעבדה. כשאתה עוקב אחריה אתה מבחין במסך טלוויזיה אשר מקרין מעין סרטון ארוך שלא נגמר, של פוקימון בגודל בינוני, כשגופו מכווץ בתוך מיכל מים כשעיניו עצומות (אם ראית את הסרט הראשון של פוקימון עם מיוטו, תדמיין את זה כמו שהשיבוטים היו בתוך המיכלים) באמצע המעבדה עומד מעין מחסום שעומד בצורת ריבוע, אתה מביט מבעד למחסום ללמטה, ומבחין באדמה סלעית, אבנים וסלעים גדולות ומקום לשתות בו מים. אתה מבין שזה מעין כלוב. ללא התראה מוקדמת, מתוך מכלאה פנימית, מתפרץ לרחבת הכלוב מעין יצור משונה במיוחד
    גופו מזכיר לך דינוזאור. מעין פוקימון קדום. כשהוא הולך כל כף רגל שלו מרעידה את הקרקע, וקרן גדולה מאפיינת את ראשו העגול והגדול, שחלקו העליון מוסווה במעין מגן מתכת. "תכיר את הניסוי הסודי של צוות גלקטיק. באמצעות טכנולוגיה של צוות רוקט, יצרנו שיבוט אשר הדי אנ איי שלו מורכב מצירוף של פוקימונים רבים, אין לכוחו הפיזי מתחרים, הוא פוקימון מתכת מהיסוד שלו, אך המדענים שלנו סבורים שבגלל צירוף הגנים שלו כנראה יתווסף אליו סוג נוסף, צעקתו הרועמת הותאמה אישית כדי שיוכל לגרום לנכות אצל אנשים, והוא בהחלט יהיה הנשק שלנו. אנחנו רק מנסים לשלוט בו.." ג'ופיטר מסבירה לך בקול רציני כשהיא מתקרבת למחסום, ומביטה בהתפעלות בשיבוט שובר סלעים ענקיים בהתנגשות עם ראשו. "אנחנו רק לא מצליחים לשלוט בו..הוא יותר מדי חזק" ג'ופיטר מוסיפה. לפתע קולו של קיי נשמע באוזניך. "פטריק אני רואה את מה שאתה רואה.. זה לא ייאומן. הם הצליחו לייצר פוקימון. ועוד איזה פוקימון. אנחנו חייבים כל מידע אפשרי שתוכל להוציא משם. תמצא דרך לשחרר את השיבוט אסור שימשיכו להחזיק בו. תיקח משם כמה מידע שתוכל ותצא משער הכניסה, לצערי אין דרך אחרת..אתה יודע כבר את הסיסמא. בהצלחה". ג'ופיטר מסתובבת אליך, בעודך מתקרב למחסום. אתה מבחין שגודלו של הפוקימון גדול ממה שיש בסרטון, כנראה גדל כאן כל חייו. כמה מטרים בודדים משמאלך ישנו כפתור אדום, שאתה מנחש כי הוא הכפתור שמשחרר את הפוקימון. ג'ופיטר מתקרבת אליך, מניחה את ידיה על כתפיך ומדברת בקול איטי. "אני חייבת שתשמור על כך בסוד. תעשה זאת ומקומך בצוות גלקטיק רק יעלה" ג'ויפטר אומרת כשהיא מתרחקת ממך מעט, פתאום שולפת אקדח מחגורתה ומכוונת אותו אליך. "מי דיבר אליך באוזניה?" היא אומרת ואתה מביט בה המום. "אתה חשבת שאני מטומטמת? אתה אולי נראה כמו בוב..נשמע כמו בוב. הולך כמו בוב. אבל אתה ממש לא בוב. ואין מקום דיסקרטי כמו כאן כדי להרוג אותך. אז אני מציעה לך לספר לי מי אתה, אם אתה רוצה שהדבר האחרון שתראה יהיה אותי" ג'ופיטר אומרת לך בקולה המרושע, חיוך ארסי פרוש על פניה כשהיא מטעינה את האקדח שלה. האדרנלין בגופך עולה. כנראה שהאוזניות אפשרו לה לשמוע את קיי.. היא עלתה עליך! מה תעשה?

4. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    דרו-
    חחחח "תדמית" ומזל שרשמת את הסימן של הפלוס כי לא הבנתי למה התכוונת חחחח "ציר"
    אתה קורץ לווירליפד אשר במהלך מצחיק סוגר את עינו הצדדית ומחזיר לך "קריצה" אתה מסמן לו לבוא אליך בהושטת יד גאה על ביצועיו ולוחש לו באוזן "היית אדיר, כל הכבוד לך! תחזור לנוח..." אתה משיב את ווירליפד אשר חוזר לנוח בפוכדור. אתה מתרומם ומביט באמולגה המתוקה אשר מרחפת באוויר ומחכה ליריב שלה, אתה יודע שהצעד יהיה לא הכי חכם מבחינת יתרון סוגים, אך אתה מאמין בפוקימון שלך ויודע שהוא יעשה את המיטב. אתה זורק את הפוכדור של דיווט ודיווט מבצע סלטה באוויר כשהוא נוחת על הזירה ונעמד רפוי אך נחוש מול אמולגה אשר מתחילה לצחקק באוויר, חיוך מתפרש בפרצופה של אלאסה. "דיווט? בוא נראה עד כמה זה יהיה חכם מצידך!" אלאסה אומרת בחיוך. אתה מבין שתצטרך להפתיע, ולכן במוחך עולה רעיון למהלך פתיחה מתאים. "הרבה בהצלחה חבר, קדימה בוא נראה להם. התחל באקדח מים. אך לא על אמוגלה אלא אל הזירה. אחד לאורך מהמוקם שאתה עומד עד אליי, והשני בדיוק לצד השני עד לאלסה. צור '+' של בוץ מחליק לאורך הזירה. והקפד לתמרן ולחמוק בנתיים מהתקפותיה של אמוגלה!" אתה מסביר לדיווט את התוכנית ודיווט ניגש לעבודה. הקהל מאוד מופתע מכך שהשתמשת בדיווט וכך גם לולה ולוקאס, שהם השתמשו רק בפוקימונים שיש עליהם יתרון כנגד אלאסה, ולכן הם נהיים אפילו יותר מסוקרנים ממה שהולך להתרחש. דיווט פותח תא הקרב באקדח מים מהיר וחזק אשר מרכך את הזירה ומרטיב אותה. אלאסה מחייכת. "אמולגה! בואי נראה לו מה זה כוח חשמלי! תחשמלי את המים!" אלאסה פוקדת על אמולגה אשר מתעופפת בזריזות מופלאה לכיוון המים שעוד לא הספיקו להיספג בקרקע ולהפוך לבוץ ומשתמשת במכת ברק אשר יוצרת ניצוצות אשר בוקעים משובל המים של דיווט. למזלו של דיווט, דיווט חמק מן המתקפה ויצר את ציר המים השני. "אמולגה אקרובטיקה!" אלאסה מוסיפה ואמולגה מנופפת בידיה ומתעופפת לכיוון של דיווט ומתחילה להקיף אותו. דיווט מפגין קפיצות והתחמקויות מרשימות, כמו לוחם נינג'ה, אך מהירותה של אמולגה פשוט יוצאת דופן, והיא מצליחה להכניע את דיווט, דיווט נעמד במקום ומגן על פרצופו בידיו כשאמולגה פוגעת פעם אחר פעם בו במתקפת אקרובטיקה. מה תעשה?

התכוונתי שיצור בוץ כמו שעשית אתה פעם במסע האולטימטיבי, זוכר אחי? שיעשה שביל של בוץ ועכשיו (בעדכון הזה) גם X של בוץ, ויחליק על זה... אי אפשר לחשמל בוץ, נסה במציאות חחחח. זה עדיין סוג של אדמה!
    אני מנסה ליצור בגדול ┼ ✕▯ הבנת? אורך ורוחב (שזה כמו פלוס) אלכסונים (שזה כמו איקס) ומסגרת הזירה (שזה כמו מרובע)... דיוואט יספוג עכשיו הרבה מכות אבל אם אצליח זה יהיה מדהים, הוא יגלוש מסביב לכל הזירה, וישגע וידביק את המהירות של היריב. אל תגיד שלא התגעגעת לרעיונות שלי חחח
    ~~~~~~~~~
    "דיוואט, המשך להגן לרגע והשתמש במיקוד אנרגיה, חכה לרגע ואז כשהיא תגיע שוב הפתע בצדף תער!" אפקוד עליו בביטחון ובשקט פנימי. סומך על דיוואט סמיכות מלאה.
    "כל הכבוד חבר, עכשיו המשך וסיים את הפלוס (┼) והקשב. עשה מהמרכז את אותו הדבר רק שהפעם צור איקס () לפינות הזירה, סמוך עליי חבר. עמוד איתן ואהייה מוכן לאמוגלה היטב. אך אנחנו נצליח! יגיע הרגע שלנו בהמשך!" אעודד אותו המון תוך כדי הדרכה. צריך המון חוסן ואנרגיה לכך. 'בקרוב יגיע הרגע שלנו לתקוף' אחשוב לעצמי בחיוך.
    ואביט בו מבצע, מלא אמונה ולהט שיצליח. אסמן לו לחמוק איך ומתי מהמתקפות של אמוגלה כמה שאוכל, בתיאום מושלם איתו.

מקס-
    אל תגיד שלא התגעגעת להמשכים שלי יא אח :-*
    ~~~~
    אתה על ראש ההר, מביט לכל עבר. אתה מבחין שבתוך המקום המון שומרים. כמה מהם שומרים על דברים... מבנים ספציפיים, יש שני מבני מגורים בתוכם מטבח בסיסי, המקום מוקף בגדר שסביבה תעלה בגובה 1.85 מטר, קצת יותר מגובה ראשך, מספיק בעייתית. את הגדר מגדרים שומרים בסדר "בערך" אקראי. יש 3 כניסות לבסיס ששמורות תמיד. ועוד כמה מפוזרים ברחבי הגדר. בפנים אתה שם לב למכונה גדולה הפולטת עשן וגם קיטור... כמה חיילים לבושים בגדים אנטי-כימיים עובדים עליה. והיא מחוברת בצינורות רחבים לחדר גדול עליו שומרים היטב. אתה שם לב שהמשאית עצרה וזרקה לכלוב את אבי הילדה ההיא, מוכר לך מאוד. וישנו עוד חדר מסווג שממש ברגעים האחרונים אתה מבחין שבחורה האדמוניתנכנסת אליו!
    סביב ישנם המון סלעים וצמחייה, חלק סבוחים ומסווים יותר חלק פחות... אתה מבין שפירו לא יעזור לך כאן ואתה מוציא החוצה את איוויזור ופיקאצ'ו. מצביע להם על המקום ומתדרך אותם מה הם עומדים לעשות. הם קצת חוששים איך חדורי מטרה שמים בטחונם בך.
    אתם יורדים מאטה מאחורי ההר, פיקאצ'ו רחוב על אוויזור, דוהרים ומסתווים מהר בחלק הסבוך של המקום:

אתה חיש מהר מבין שעלייך להכין תכנית פעולה מסודרת לכבוד ההסתננות פנימה ושיותר מכל. סכנת חיים ממשית, זהירות תיהיה חשובה לא פחות מהמטרה.
    מה תעשה?

.

5. היזהרו מחיקויים!
    [/RIGHT]
    [/COLOR]

פטריק-
    לחשוף את המוטציה שצוות גלקטיק מייצרים
    אתה משנס מותניים ולא מרשה לעצמיך לפחד מאיומיה של ג'ופיטר. במבט רציני, כפי שקיי הסיר לך על התהגותו של בוב, אתה מביט בה במבט רצינינ אך לא רציני מדיי ואומר במילים ברורות "כן. אני מוכן". "טוב מאוד." ג'ופיטר מחייכת, מבלי לשים לב אתה מבחין במפתח שנמצא בכף ידה הימנית, היא מכניסה את המפתח לחור המנעול ודלת הפלדה הגדולה נפתחת בחריקה רועמת של צירי הדלת. אתה נושם במהירות ונכנס אחרי ג'ופיטר. אתה מבחין שאתה נמצא בתוך מעבדה. המון דפים על השולחנות, מבחנות עם נוזלים צבועניים בשלל צבעים מפוזרים בכל מיני כלים, ספרים, מספר לוחות וגירים תלויים על הקירות. "ראראארררראררר" קול קריאה של יצור משונה מקפיצה אותך על הרגליים. בחיים שלך לא שמעת קול כל כך חזק. האוזניים שלך כל כך צורבות עד שאתה אפילו מאבד את השמיעה באחת מהן. ג'ופיטר ניגשת אליך ומגישה לך אוזניות צמר מיוחדות. "לא נעים לשמוע אותו צועק" היא פולטת בארסיות כשהיא מובילה אותך למרכז המעבדה. כשאתה עוקב אחריה אתה מבחין במסך טלוויזיה אשר מקרין מעין סרטון ארוך שלא נגמר, של פוקימון בגודל בינוני, כשגופו מכווץ בתוך מיכל מים כשעיניו עצומות (אם ראית את הסרט הראשון של פוקימון עם מיוטו, תדמיין את זה כמו שהשיבוטים היו בתוך המיכלים) באמצע המעבדה עומד מעין מחסום שעומד בצורת ריבוע, אתה מביט מבעד למחסום ללמטה, ומבחין באדמה סלעית, אבנים וסלעים גדולות ומקום לשתות בו מים. אתה מבין שזה מעין כלוב. ללא התראה מוקדמת, מתוך מכלאה פנימית, מתפרץ לרחבת הכלוב מעין יצור משונה במיוחד
    גופו מזכיר לך דינוזאור. מעין פוקימון קדום. כשהוא הולך כל כף רגל שלו מרעידה את הקרקע, וקרן גדולה מאפיינת את ראשו העגול והגדול, שחלקו העליון מוסווה במעין מגן מתכת. "תכיר את הניסוי הסודי של צוות גלקטיק. באמצעות טכנולוגיה של צוות רוקט, יצרנו שיבוט אשר הדי אנ איי שלו מורכב מצירוף של פוקימונים רבים, אין לכוחו הפיזי מתחרים, הוא פוקימון מתכת מהיסוד שלו, אך המדענים שלנו סבורים שבגלל צירוף הגנים שלו כנראה יתווסף אליו סוג נוסף, צעקתו הרועמת הותאמה אישית כדי שיוכל לגרום לנכות אצל אנשים, והוא בהחלט יהיה הנשק שלנו. אנחנו רק מנסים לשלוט בו.." ג'ופיטר מסבירה לך בקול רציני כשהיא מתקרבת למחסום, ומביטה בהתפעלות בשיבוט שובר סלעים ענקיים בהתנגשות עם ראשו. "אנחנו רק לא מצליחים לשלוט בו..הוא יותר מדי חזק" ג'ופיטר מוסיפה. לפתע קולו של קיי נשמע באוזניך. "פטריק אני רואה את מה שאתה רואה.. זה לא ייאומן. הם הצליחו לייצר פוקימון. ועוד איזה פוקימון. אנחנו חייבים כל מידע אפשרי שתוכל להוציא משם. תמצא דרך לשחרר את השיבוט אסור שימשיכו להחזיק בו. תיקח משם כמה מידע שתוכל ותצא משער הכניסה, לצערי אין דרך אחרת..אתה יודע כבר את הסיסמא. בהצלחה". ג'ופיטר מסתובבת אליך, בעודך מתקרב למחסום. אתה מבחין שגודלו של הפוקימון גדול ממה שיש בסרטון, כנראה גדל כאן כל חייו. כמה מטרים בודדים משמאלך ישנו כפתור אדום, שאתה מנחש כי הוא הכפתור שמשחרר את הפוקימון. ג'ופיטר מתקרבת אליך, מניחה את ידיה על כתפיך ומדברת בקול איטי. "אני חייבת שתשמור על כך בסוד. תעשה זאת ומקומך בצוות גלקטיק רק יעלה" ג'ויפטר אומרת כשהיא מתרחקת ממך מעט, פתאום שולפת אקדח מחגורתה ומכוונת אותו אליך. "מי דיבר אליך באוזניה?" היא אומרת ואתה מביט בה המום. "אתה חשבת שאני מטומטמת? אתה אולי נראה כמו בוב..נשמע כמו בוב. הולך כמו בוב. אבל אתה ממש לא בוב. ואין מקום דיסקרטי כמו כאן כדי להרוג אותך. אז אני מציעה לך לספר לי מי אתה, אם אתה רוצה שהדבר האחרון שתראה יהיה אותי" ג'ופיטר אומרת לך בקולה המרושע, חיוך ארסי פרוש על פניה כשהיא מטעינה את האקדח שלה. האדרנלין בגופך עולה. כנראה שהאוזניות אפשרו לה לשמוע את קיי.. היא עלתה עליך! מה תעשה?[/QUOTE]

''תפסת אותי'' אומר לעברה בתבוסה וארים את ידיי. אם עמוק בפנים אחשוב: 'יש לי רק אופציה אחת'. ארגיע את עצמי בכמה מילים קצרות שאומר לעצמי, ואז מיד אשלח את ידי במהירות אל עבר הכפתור האדום, אנסה ללחוץ עליו, בעודי שולח את רגליי לעברה בבעיטה. לפני זה, אנתח אותה. אם אני לא אצליח להגיע למרחק בעיטה ממנה, אסתער שפוף אל תוך רגליה בניסיון להפיל אותה ומיד אפרק איתה מנשקה. במקרה הזה, מיד לאחר מכן אירה לה בכף הרגל וארוץ ללחוץ על הכדור האדום. 'לא להרג' אחשוב. 'רק לנטרול'. אקווה שזה יעבוד
    Spoiler ספוילר

6. משתמש מנוסה
    פטריק-
    ''תפסת אותי'' אתה משיב לג'ויפטר שנראית מחויכת ומרוצה מעצמה אפילו יותר. מידך ידיך מורמות לכיוונה כאות לכניעה. אתה ולך צעד אחורה, ושפתייה מתרחבות באיום "לא יעזור לך לברוח. עשיתי זאת פעמים רבות. שלא תחשוב שזה לא יקרה גם עכשיו". לפתע, בצעד שאינו מוסבר, ועל פי האימונים עם קיי. אתה מתחיל לפעול. גופך יורד מיד ללמטה כשידך לוחצת על הכפתור האדום, חיוכה של ג'ופיטר מיד נהפך לחיוך חרדתי. "מה עשית?! טיפש!" ג'ופיטר אומרת ויורה באקדח שלה, אתה ממהר להפיל אותה והירייה פוגעת בתקרה. שניכם מתחילים לנהל קרב אגרופים על הרצפה כשהמחיצות מהן השקפת על השיבוט נסגרות ויורדות. הפוקימון שם לב לשינוי המתרחש. ג'ופיטר נלחמת בך בכוח לא ייאומן, כאשר היא שולפת מחגורתה סכין חדה ומשוננת ומשספת את ידך מספר פעמים. דם נוזל מהפצע אדום ומדמם. אתה מתעלם מן הכאב כמה שאתה יכול ולוקח את האקדח הזרוק על הרצפה ומנסה לירות בה, אך ללא הועיל. אתה מבין שג'ופיטר הפעילה חיישן מסוים שלא נותן לאקדח לירות במקרים מסוימים, כנראה אמצעי הגנה כנגד מקרים כמו אלו. בלית ברירה, אתה נותן לה אגרוף חזק בסנטר שמעלף אותה לחלוטין. ג'ופיטר מעולפת אך זה אינו סימן לשמחות. קול התנגשות אדיר נשמע, אתה מעיף את המבט לעבר המוטציה ורואה אותה שוברת את קירות הכלוב שלה כאילו היו מקלות עצים בודדים. המוטציה מבחינה בך, וברקיעת שתי רגליה הקדמיות היא מצליחה להזיז מתכת וליצור לעצמה מעין גשר עליה אליך. בצעד אחרון אתה מנסה למצוא מחבוא, ולמזלך אתה מסתתר מאחורי ספרייה עמוסה בספרים. אתה לא מרשה לעצמיך לנשום יותר ממה שצריך, השיבוט יכול למצוא אותך בכל רגע. לרגע ישנה דממה משתקת. שמסתיימת ברעש חורק ומתכתי-הצרחה של השיבוט. אתה צועק ומכסה את אוזניך כמה שרק אפשר, אבל זה כל כך חזק. אתה מתפתל על הרצפה כשרעשים של פיצוצים נשמעים, היצור פשוט מחריב את המעבדה. אזעקה נשמעת ברקע, ואיתה נכנסים
    מלווים ב- מרס מתפרצת לחדרובקול צעקה משוגע היא פוקדת על הבקאנטנק שלהועל המגנטונים לרסן את המוטציה. המגנטונים משחררים קרן מתכתית שלרגע מצליחה לביית את היצור, אך נראה שאנרגיה נקרנת מגופו, מעין מתקפת נגד שמצליחה להעיף את על המגנטונים על הקיר. הלהביור של סקאנטנק והאונדור לא עוזר אף הוא, השיבוט כתגובה פולט קרן כסופה שמתנגשת בסאקנטנק ויוצרת פיצוץ ענקי. אתה בקושי שומע..אך קיי מפציר בך לצאת מהחדר, זה יותר מדי מסוכן. במאמץ רב אתה קם, ושם לב שבין החיילים המפוחדים עיני המוטציה מתבייתת עליך, הוא משפשף את רגלו הקדמית הימנית מספר פעמים בקרקע...כמו ששוורים עושים לפני שהם מתכוננים להסתער על המטרה שלהם. אתה רץ על החיים שלך! מה תעשה?

דרו-
    ניבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב בבבבבבבבבבבבבב לראות אותך בפורום זה כיף הרעיון שלך מבלבל אותי חחח והתכוונתי לזה שאמולגה חשמלה את המים לפני שהספיקו להיספג בקרקע ולהפוך אותה לבוץ'. סתם אומר, היית יכול להשתמש בהתקפה של דיווט שנקראת נקמה הנזק ליריב הוא פי 2 מהנזק שגרמו לך. ואם זה יהיה בוץ' זה לא יגרום לו להחליק הוא יותר ייתקע במקום לא?

"דיוואט, המשך להגן לרגע והשתמש במיקוד אנרגיה, חכה לרגע ואז כשהיא תגיע שוב הפתע בצדף תער!" אתה תופס את המושכות ומסביר לדיווט את תוכנית הנגד שלך. דיווט נעמד חזק ויציב כנגד מתקפות האקרובטיקה המהירות של אמולגה שכל אחת ואחת מהן מתישה את דיווט יותר, דיווט משתדל למקד את האנרגיה שלו תוך כדי שהוא חוטף נזק, מהלך שמלהיב את הקהל ואת אלאסה. דיווט מתמקד ועוצם את עיניו וכשהוא מרגיש מוכן, עיניו נפתחות בבת אחת כנינג'ה כששתי ידיו אוחזות בצדפים שלו והוא משסף את אמולגה במתקפה ממוקדת וחזקה של צדף תער. אמולגה מתגלגלת באוויר אך מהר מאוד מתייצבת ומתעופפת קרוב לאלסה, אמולגה נראית מחויכת בחיוך אסרטיבי. "כל הכבוד חבר, עכשיו המשך וסיים את הפלוס (ג”¼) והקשב. עשה מהמרכז את אותו הדבר רק שהפעם צור איקס (
    גœ•) לפינות הזירה, סמוך עליי חבר. עמוד איתן ואהייה מוכן לאמוגלה היטב. אך אנחנו נצליח! יגיע הרגע שלנו בהמשך!" אתה מוסיף. בצעד מהיר דיווט משגר אקדח מים ומשלים את צורת האיקס בצורה מושלמת. "זה יהיה מעניין" אלאסה אומרת בחיוך ונראה שהיא אינה מוטרדת, היא נותנת לדיווט לסיים את האיקס השני, הדבר גורם לך לחשוש. מה היא מתכננת? בכל מקרה, הצורות על הזירה מסומנות בהרבה מים עד שנוצר בוץ' חלק וסמיך. אלאסה פוקדת על אמולגה להשתמש במכת ברק, ואמולגה אוגרת חשמל בלחייה ומשגרת אותו לכיוונו של דיווט במטרה לפגוע. אם כי לפי הוראותיך דיווט מתחיל להביא את התוכנית שלך לביצוע, כאשר דיווט מתחיל לגלוש על הזירה בצורות שונות, ימינה ושמאלה, ישר ואחורה ובעצם מהווה אתגר לא פשוט לאמולגה. מהצד אתה שם לב להתלהבותם של לוקאס ולולה, שנראים ממוקדים בקרב ובמיוחד מהביצועים שלך, וולבי מהצד מקפצת ונראית גאה בך, וכך גם הקהל. דיווט מתנשם ונראה שאכן משקיע מאמצים רבים כדי להתחמק ממכת הברק של אמולגה. אלאסה מחייכת. "דרו, זהו אחד המהלכים היוצר יצירתיים שנתקלתי בהם במהלך תפקידי כמאמנת מכון. ואני שמחה להילחם איתך" פתאום הבעת פניה משתנה, חיוך ערמומי נפרש בפניה. "אך עם זאת, נראה שדיווט די מסתדר להתחמק רק מאמולגה אחת. מה דעתך שקצת נעלה את רמת הקושי?" אלאסה שואלת בקול ערמומי ואתה מבין שישנו תכסיס בדרך, אתה מדריך את דיווט להיזהר מכל התפתחות אינה צפויה, דיווט מסתובב אליך ומהנהן לך ברצינות. "אמולגה! צוות כפול!" אלאסה קוראת ובין רגע אמולגה משתכפלת לכעוד-6 אמולגות אשר מרחפות סביב דיווט הלחוץ, כל אחת מהן מכסה צד אחר של הזירה. "אמולגה! כדור חשמל!" אלאסה מוסיפה והאמולגות מתחילות לעופף במהירות מעל דיווט שמנסה לתפוס את כולן תחת עינו, אך לא מצליח. כל אחת מהן אוגרת בזנבה כדור חשמלי גדול שלבסוף משתגר על דיווט. דיווט המתנשם משתדל להתחמק ועושה מאמץ כביר, בקפיצה מהירה ומיומנת הוא מצליח להתחמק מכדור ראשון, ובמהלך מרשים הוא מתחמק בהחלקה כאשר הוא מכופף את רגליו ואת גופו וכדור החשמל עובר ממש מעל פרצופו! (כמו הכוכבי רוק האלה שעושים חליקה על הבמה עם הגיטרה) אך לרוע המזל, הכדור השלישי פוגע בקרקע במקום בדיווט, את הרביעי דיווט מפוצץ באמצעות אקדח מים מרהיב אך לרוע המזל השניים האחרונים פוגעים בדיווט בעוצמה מלאה, דיווט זועק בכאב ונוצר פיצוץ. עשן רב מיתמר, ולאחר שהוא מתפזר אתה שם לב לכך שדיווט מתנשף בכבדות, מחזיק את עצמו במאמץ אחרון. אלאסה נראית מתרשמת, "לא ציפיתי. אבל זה יסתיים עכשיו" אלאסה אומרת בחיוך, "מכת ברק אמולגה. תסיימי עם זה" אלאסה אומרת בקול רציני. כאשר אמולגה מתעופפת לאוויר ואוגרת חשמל בלחייה. דיווט נראה מותש לחלוטין, אך הקהל פשוט מופתע שהוא עדיין עומד. מה תעשה?

7. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי TheFirstOne צפה בהודעה
    מקס-
    אל תגיד שלא התגעגעת להמשכים שלי יא אח :-*
    ~~~~
    אתה על ראש ההר, מביט לכל עבר. אתה מבחין שבתוך המקום המון שומרים. כמה מהם שומרים על דברים... מבנים ספציפיים, יש שני מבני מגורים בתוכם מטבח בסיסי, המקום מוקף בגדר שסביבה תעלה בגובה 1.85 מטר, קצת יותר מגובה ראשך, מספיק בעייתית. את הגדר מגדרים שומרים בסדר "בערך" אקראי. יש 3 כניסות לבסיס ששמורות תמיד. ועוד כמה מפוזרים ברחבי הגדר. בפנים אתה שם לב למכונה גדולה הפולטת עשן וגם קיטור... כמה חיילים לבושים בגדים אנטי-כימיים עובדים עליה. והיא מחוברת בצינורות רחבים לחדר גדול עליו שומרים היטב. אתה שם לב שהמשאית עצרה וזרקה לכלוב את אבי הילדה ההיא, מוכר לך מאוד. וישנו עוד חדר מסווג שממש ברגעים האחרונים אתה מבחין שבחורה האדמוניתנכנסת אליו!
    סביב ישנם המון סלעים וצמחייה, חלק סבוחים ומסווים יותר חלק פחות... אתה מבין שפירו לא יעזור לך כאן ואתה מוציא החוצה את איוויזור ופיקאצ'ו. מצביע להם על המקום ומתדרך אותם מה הם עומדים לעשות. הם קצת חוששים איך חדורי מטרה שמים בטחונם בך.
    אתם יורדים מאטה מאחורי ההר, פיקאצ'ו רחוב על אוויזור, דוהרים ומסתווים מהר בחלק הסבוך של המקום:

אתה חיש מהר מבין שעלייך להכין תכנית פעולה מסודרת לכבוד ההסתננות פנימה ושיותר מכל. סכנת חיים ממשית, זהירות תיהיה חשובה לא פחות מהמטרה.
    מה תעשה?
    מי היה מאמין שתכתוב לי עדכון שוב! חחח עדכון מגניב!!! אבל ימצחיק כבר עשיתי תוכנית פעולה. חחח פאק בואנה אני מרגיש בקול אוב דיוטי כמה אנשים צריך לעבור חחחחח

אחרי כל המידע שקיבלתי על המקום, אבין שבהחלט צריך לחשוב יותר לעומק על מה שנעשה פה. לאחר מחשבה אבין שאני לא רוצה להתמהמה בתוך הבסיס יותר מדי, אלא אם איכנס אעשה זאת הכי קרוב שאפשר לחדר המסווג. ארוץ בחשאיות עם פיקאצ'ו ואייווזור לכיוון שמאלה שלי, אערוב לחייל הבודד שם ואבקש מאיווזור לסתום את פיו עם גפן מצליפה ולמשוך אותו אלינו, אבקש מפיקאצ'ו לחשמל את החייל כהוגן בשקט האפשרי, על מנת לעלף אותו, אבדוק אם ניתן ללבוש את המדים שלו, אם כן אלבש אותם במהירות, אם לא אמשיך הלאה. לאחר שאראה את החייל הבא אעשה לו את אותו הדבר. בכל מקרה אתפשר על המדים הכי נוחים שאמצא. לאחר מכן אמשיך ואעלף גם את החייל הכי קרוב לחדר המסווג, את כל החיילים אסתיר כמה שאפשר. לאחר שאני לבוש במדי צוות רוקט, אבין שאין דרך לפרוץ לבסיס הזה אלא רק להיכנס אליו כאחד מהחיילים. "תודה רבה לכם. מכאן איאלץ להסתדר לבד" אודה לפיקאצ'ו ואיווזור על העזרה הענקית. ואלך בשקט ולא בצורה מחשידה לכיוון שער הכניסה, במידה וכל התוכנית הצליחה עד עכשיו.

8. היזהרו מחיקויים!
    פטריק-
    ''תפסת אותי'' אתה משיב לג'ויפטר שנראית מחויכת ומרוצה מעצמה אפילו יותר. מידך ידיך מורמות לכיוונה כאות לכניעה. אתה ולך צעד אחורה, ושפתייה מתרחבות באיום "לא יעזור לך לברוח. עשיתי זאת פעמים רבות. שלא תחשוב שזה לא יקרה גם עכשיו". לפתע, בצעד שאינו מוסבר, ועל פי האימונים עם קיי. אתה מתחיל לפעול. גופך יורד מיד ללמטה כשידך לוחצת על הכפתור האדום, חיוכה של ג'ופיטר מיד נהפך לחיוך חרדתי. "מה עשית?! טיפש!" ג'ופיטר אומרת ויורה באקדח שלה, אתה ממהר להפיל אותה והירייה פוגעת בתקרה. שניכם מתחילים לנהל קרב אגרופים על הרצפה כשהמחיצות מהן השקפת על השיבוט נסגרות ויורדות. הפוקימון שם לב לשינוי המתרחש. ג'ופיטר נלחמת בך בכוח לא ייאומן, כאשר היא שולפת מחגורתה סכין חדה ומשוננת ומשספת את ידך מספר פעמים. דם נוזל מהפצע אדום ומדמם. אתה מתעלם מן הכאב כמה שאתה יכול ולוקח את האקדח הזרוק על הרצפה ומנסה לירות בה, אך ללא הועיל. אתה מבין שג'ופיטר הפעילה חיישן מסוים שלא נותן לאקדח לירות במקרים מסוימים, כנראה אמצעי הגנה כנגד מקרים כמו אלו. בלית ברירה, אתה נותן לה אגרוף חזק בסנטר שמעלף אותה לחלוטין. ג'ופיטר מעולפת אך זה אינו סימן לשמחות. קול התנגשות אדיר נשמע, אתה מעיף את המבט לעבר המוטציה ורואה אותה שוברת את קירות הכלוב שלה כאילו היו מקלות עצים בודדים. המוטציה מבחינה בך, וברקיעת שתי רגליה הקדמיות היא מצליחה להזיז מתכת וליצור לעצמה מעין גשר עליה אליך. בצעד אחרון אתה מנסה למצוא מחבוא, ולמזלך אתה מסתתר מאחורי ספרייה עמוסה בספרים. אתה לא מרשה לעצמיך לנשום יותר ממה שצריך, השיבוט יכול למצוא אותך בכל רגע. לרגע ישנה דממה משתקת. שמסתיימת ברעש חורק ומתכתי-הצרחה של השיבוט. אתה צועק ומכסה את אוזניך כמה שרק אפשר, אבל זה כל כך חזק. אתה מתפתל על הרצפה כשרעשים של פיצוצים נשמעים, היצור פשוט מחריב את המעבדה. אזעקה נשמעת ברקע, ואיתה נכנסים
    מלווים ב- מרס מתפרצת לחדרובקול צעקה משוגע היא פוקדת על הבקאנטנק שלהועל המגנטונים לרסן את המוטציה. המגנטונים משחררים קרן מתכתית שלרגע מצליחה לביית את היצור, אך נראה שאנרגיה נקרנת מגופו, מעין מתקפת נגד שמצליחה להעיף את על המגנטונים על הקיר. הלהביור של סקאנטנק והאונדור לא עוזר אף הוא, השיבוט כתגובה פולט קרן כסופה שמתנגשת בסאקנטנק ויוצרת פיצוץ ענקי. אתה בקושי שומע..אך קיי מפציר בך לצאת מהחדר, זה יותר מדי מסוכן. במאמץ רב אתה קם, ושם לב שבין החיילים המפוחדים עיני המוטציה מתבייתת עליך, הוא משפשף את רגלו הקדמית הימנית מספר פעמים בקרקע...כמו ששוורים עושים לפני שהם מתכוננים להסתער על המטרה שלהם. אתה רץ על החיים שלך! מה תעשה?
    [COLOR=[/COLOR]
    אויש נו גם כן
    למה נועם מקבל שינקס משויף קצת ואני מקבל מפלצת?
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אנשום עמוק. 'אני אצליח, אבל אני חייב'. אוציא את סטאר בין וגרוטל, אומר להם: '' סטארביה, צאי! אני יודע שזה קשה, אבל אני חייב שתנסה להעלות אותי על גבי ולעוף בתקרת הבסיס! אם לא, אני לא אהיה כאן יותר! '' אומר בחשש קל ומקווה שסטארביה תצליח. במידה ולא אצליח, אנשום עמוק ואגיד 'רק שיעבור מהר, רק שיעבור מהר...'
    Spoiler ספוילר

9. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    [QUOTE=Sharpedo;1503823]גרייס-
    את נחרדת מן העלים הסגולים שמתחילים את דרכם לעבר פיקאצ'ו ובלייזיקן ומיד זועקת את הפעולה הבאה שלך
    "פיקאצ'ו! גל ניצוץ על העלים מהר, מאי תבקשי מבלייזיקן להשתמש במתקפת אש עליהם!" מיי מהנהנת ומבקשת מבליזייקן להשתמש בלהביור. שני הפוקימונים שולחים את התמקפות שלהם שמשתלבת למעין להביור חשמלי אש שורף את כל העלים, אך לרוע המזל בייליף וקרוקנאו מתחמקים מן המתקפה. "בייליף לא להפסיק! עד שבלייזיקן יורעל!" אליס קוראת בביטחון ובקול תחרותי כשבייליף רצה מסביב לזירה ומנענעת את העלה שלראשה ומשחררת עוד עלים סגולים. קרוקנאו שולח אקדח מים צונן וקר אשר פוגע בפקיאצ'ו ודוחק אותו לפינת הזירה הקרובה אלייך, פיקאצ'ו חוטף נזק אך נאבק במים, לחייו מנצנצים כשחשמל משתחרר מגופו הקטן ומחשמל את קרוקנאו בשנית. קרוקנאו זועק בכאב. פיקאצ'ו ממשיך במתקפת החשמל שלו אך עלי התער של בייליף פוגעים בו פעם אחר פעם ומפסיקים את המתקפה שלו. את נבהלת אך למזלך הם אינם היו מורעלים. את מבחינה שהמאמן מתלחשש עם אליס כשהם מתאמים מהלך משותף. חיוכה הערמומי של אליס מתפרס בפניה כשלפתע הגפן המצליפה של בייליף לופתת את פיקאצ'ו ומושכת אותו למול קרוקנאו, בהוראתה של מיי בלייזיקן נחלץ לעזרתו של פיקאצ'ו אך הגפנים של בייליף תופסים את בלייזיקן בידיו, בייליף מקפצת לאוויר ונוחתת על בלייזיקן בחבטת גוף, "אבקת רעל!" אליס קוראת ובייליף משחררת אבקה סגלגלה על גופו של בלייזיקן שמתחיל להשתעל. בלייזיקן הורעל! "אוי לא בלייזיקן!" מיי קוראת בלחץ. פיקאצ'ו עומד מול קרוקנאו אך הבעת פניו של קרוקנאו משתנה. פרצופו נהיה מפחיד במיוחד ונראה שפיקאצ'ו מפחד! קרוקנאו השתמש במבט מפחיד. "גרייס מה נעשה? יש לך רעיון?" מיי שואלת אותך כשהיא עצמה מנסה לחשוב. המצב לא נראה מזהיר. רק מהלך מחושב יצליח כאן. המאמן ואליס פוקדים על הפוקימונים שלהם להכות ביריבים שלהם. קרוקנאו ניגש לבלייזיקן ואילו בייליף רצה לכיוונו של פיקאצ'ו! מה תעשי?
    [COLOR=#006400][RIGHT]

"פיקאצ'ו-תשתמש במתקפה מהירה כדי להגיע אל קרוקנאו לפני שהוא מגיע לבלייזיקן ואז גל הלם משולב עם ניצוץ הכי חזק שאתה יכול! אל תיתן לו להפחיד אותך" הורה לפיקאצ'ו. "מאי, תאמרי לבלייזיקן להשתמש במתקפת האש הכי חזקה שלו על בייליף! צריך לסיים את הקרב הזה מהר, לפני שהרעל יגבה מחיר כבד מידי מבלייזיקן. "פיקאצ'ו! אחרי המתקפה המשולבת שלך תשתמש שוב בניצוץ!" אוסיף.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

10. blue To My Bones
    שם: Noawsomeness
    ג'יי-
    "לא, זה הכול. אני מסודר". "תודה על הכול, תמסור תודה גם לאבא שלך" אתה מודה לבנו של הדייג אשר נוסע עם הטנדר שלו בחזרה לעיר מיובייל. אתה מביט על התיק בחשש ומיד תופס אותו בשתי ידיך, אתה פותח את המכתב בעודך עושה את העליה לעיר לאברידג' כשאתה מבין שהמכתב הוא מסטיבן. במכתב אתה קורא כי בגלל שהשיבוט הצליח לברוח, סטיבן נאלץ לרדוף אחריו. הוא לא יהיה זמין במיוחד בימים האלו והוא רק מבקש ממך להיות דרוך ומוכן לכל התרחשות. אתה משחרר את קומבאסקין מהפוכדור והפוקימון משחרר להבה קטנה אשר שופרת את המכתב. אתה וקומבאסקין לאחר 5 דקות סופסוף מגיעים לעיר לאברידג'. היא אינה העיר הכי גדולה שראית, אך קשה שלא להבחין במעיינות החמים אשר מהווים את האטרקציה של העיר. מצד שמאל שלך במרחק של כמה עשרות מטרים נמצא המכון של העיר. אנשים ופוקימונים הולכים סביב ונהנים מיום השמש החמים, זוהי שעת צהריים מוקדמת, אך אתה נורא עייף, לא ישנת מהמבצע. אתה מבחין במרכז הפוקימונים שנמצא ממש לידך. מה תעשה?
    אז כאילו עכשיו אקווה מודעים לזה שאני קיים וינסו לרצוח אותי ואני צריך לחשוש מכולם ומהכול? קולללללללללל
    ותגיד לדור שאני מקבל... איך הוא קרא לזה, "שינקס משוייף"[?] והוא מקבל דינוזאור [שאגב נראה קצת יותר מגניב :[ , no offense] כי הוא מעפן ומגיב פעם במאה שנה
    ------------------------------------------------------------------------------------

"זה היה מבצע מסוכן, אלמלא שארפידו של סטיבן כבר הייתי מת." אומר לקומבאסקין בעת שאתקדם איתו לעבר מרכז הפוקימונים 'והשיבוט אריה ההוא' אחשוב לעצמי. 'אני לא מסוגל להפסיק לחשוב על מה עלה בגורלו. אני חייב למצוא אותו ולהרגיע אותו, למען ביטחון העולם וביטחונו שלו. זה מסוכן גם לו וגם לכולם שיצור כזה יהיה חופשי בעולם ללא שיקול דעת.' אהרהר לעצמי ואז אפנה לקומבאסקין. "מה דעתך שנכנס למרכז ונשכיר חדר? אני חייב לישון קצת." אומר לקומבאסקין ואגש לדלפק על מנת להשכיר חדר.

11. משתמש מנוסה
    גרייס-
    שימי לב שאת משתמשת באותה הטכניקה בכל פעם. דברים כאלה יכולים לגרום לך להפסיד בקרבות. יש לפיקאצ'ו עוד מתקפות שימושיות שאת לא משתמשת בהם. ואי אפשר לעשות מתקפה משולבת של גל הלם וניצוץ..

"פיקאצ'ו-תשתמש במתקפה מהירה כדי להגיע אל קרוקנאו לפני שהוא מגיע לבלייזיקן ואז גל הלם משולב עם ניצוץ הכי חזק שאתה יכול! אל תיתן לו להפחיד אותך" את פוקדת במהירות על פיקאצ'ו שנמצא בתוך הלם מוחלט. העובדה שקרוקונאו מתרחק עוזרת מעט להלם להיעלם, אך פיקאצ'ו נמרח על הקרקע ומיילל בלחץ. "בייליף בלימה!" אליס קוראת במהירות בעוד בייליף מנצלת את פחדו של פיקאצ'ו המסכן כשהוא בולמת בו בחוזקה בעזרת גופה גדול והחזק. פיקאצ'ו מתגלגל על הקרקע ואינו מצליח להתעשת. קרוקנאו נעמד מול בלייזיקן ויורה אקדח מים אך בלייזיקן המהיר מזנק לאוויר לגובה של לפחות 10 מטרים לאוויר ומבצע סלטה מרשימה שמהפנטת את הקהל כולו. בלייזיקן נוחת למול בייליף ובועט בה ברגלו ומעיף אותה לאחור. מסב לה נזק. בליזייקן מנסה לגרום לפיקאצ'ו להתעשת. אם כי הוא נמרח על הקרקע ולא מצליח לשחרר שום גל ניצוץ ושום גל הלם. בייליף מתנשפת אך אליס נראית חדורת מוטיבציה "בייליף תשתמשי במהירות בסינטזה! שקרוקונאו יכפה עליה" אליס אומרת למאמן והמאמן מבקש מקרוקונאו לעמוד מול בייליף. בייליף מרימה את העלה שלראשה וגופה מתחיל לזהור באור מנצנץ. בינתיים פיקאצ'ו מתעשת ומנער את ראשו. פיקאצ'ו מותש אך הוא חש רצון לנקום. הוא ובלייזיקן נעמדים מול קרוקונאו במרחק של כ-8 מטרים. בייליף בינתיים מתרפאת ומתחזקת. את מבינה שהסיבה שמצליח לאליס ולמאמן היא בגלל שיש בינהם תיאום. הם מייצרים מהלכים יצירתיים. מה תעשי?

ג'יי-
    הם לא יודעים איך אתה נראה...הם פשוט יודעים עכשיו שיש מישהו מסתורי שעוקב אחריהם. וכן זה קול חחחחחח הכי מצחיק שמצד שני דור לא אוהב את זה שהבאתי לו מפלצת מופרעת ואילו אתה לא מרוצה מהשיבוט שלך! חוצפן! הוא אחלה של שיבוט! חצוף. שניהם מגניבים!

"זה היה מבצע מסוכן, אלמלא שארפידו של סטיבן כבר הייתי מת." אתה אומר לקומבאסקין שמנסה להבין את מה שהתרחש. אתה חושב על שיבוט האריה. הוא כל כך חזק ואימתני. אתה מרגיש חייב להרגיע את רוחו. גם לשלומו וגם לשלום העולם. מי יודע מה עוד טמון בכוחותיו? אתה מגיע ביחד עם קומבאסקין לעיר סופסוף ועל אף שהיא לא הכי גדולה אתה מרגיש שיש כאן הרבה לגלות. אך העייפות מונעת ממך לחשוב על כל תוכנית אפשרית. מה דעתך שנכנס למרכז ונשכיר חדר? אני חייב לישון קצת." אתה מציע לקומבאסקין שנראה כי הוא אינו עייף כי הרגע יצא מהפוכדור, אך מחליט להתחשב בך ומקרקר בחיוב. שניכם נכנסים לתוך מרכז הפוקימונים ומבקשים בנימוס מהאחות ג'וי חדר "בבקשה" היא עונה לכם בחיוך ומגישה לכם מפתחות. אתה וקומבאסקין נכנסים לחדר כאשר אתה מתארגן במהירות האפשרית, שם פיג'מה מעליך ונכנס למיטה כאשר קומבאסקין מתיישב לידך. אתה נרדם מיד ומתעורר כעבור 3 שעות! לאחר התארגנות מהירה אתה מבחין שאפילו קומבאסקין נרדם לבסוף ושניכם יוצאים מהחדר במהירות ונועלים אחריכם. כעת אתם נמצאים במרכז העיר, המעיינות החמים קורצים לכם אך אתם מבחינים בנערה שנראית מעט גדולה ממך
    וסביב רגליה מתרוצצים שלושה וואינטים קטנים אשר מקפצים על ראשו של השני בעליזות ובשמחה. לצידה עומד שליו אשר נראה חושב על משהו. מבט מהיר על הנערה מבשר לך כי היא נראית מודאגת. אתה מבין שאחד הוואינטים שלה נעלם. "אוף! איך אני יעלה את ההופעה שלי עכשיו?! ולחשוב שאני עוד מופיע בערב! מקסימוס מה עושים?!" הנערה פונה לוואבאפט שלה. כנראה שזה שם החיבה שלו. אחד הוואינטים נעצר ומתחיל לחקור את קומבאסקין שנראה מעט מוטרד "וואי וואי וואי!" וואינט קורא וצוחק, מצליח לקפוץ על ראשו של קומבאסקין שמראה סימני עצבים ראשונים. הנערה ניגשת אליך ומתנצלת, ופוסעת בחזרה למקסימוס ולוואינטים האחרים שלה. מה תעשה?

פטריק-
    אמרו שאתה מעפן...לא אגיד מי ;) ומה הבעיה?! קצת אקשן לא הרג אף אחד! אבל אולי אותך הוא כן.. אל תקרא לפוקימונים שלך. זה חסר תועלת. הם לא יצליחו. זה מרדף חביבי. חחחחחח סטארביה ממש לא יכולה לסחוב אותך אז צא מהסרט

אתה נושם עמוק ומכין את עצמיך לנורא מכל. אתה מבין שאף פוקימון שלך לא יעזור במקרה הזה. לכן אתה חייב לברוח בכוחות עצמיך. בשניה הראשונה שאתה מנצל שהמוטציה התכוננה להתנגח בך, אתה נכנס לספרינט מהיר במיוחד ויוצא מדלת המעבדה "קרראאאאאאאא" המוטציה זועמת ונשמע שהיא בעקבותיך. אתה מספיק לצאת מדלת המעבדה ולהיכנס למעלית וללחוץ על הקומה העליונה. ברגע האחרון אתה מספיק לעלות כשאתה שומע קול פיצוץ קולני מלמטה. המוטציה הרסה לחלוטין את מתקן המעלית. אתה יוצא ללובי הבסיס, שם אתה מבחין בחיילי צוות גלאקטיק רבים כל כך ומספר חיילים בכירים שנראים מונים עם פוכדורים שלופים ופוקימונים שנחלצים לעזרתם. אתה מקבל אות מקיי שהתפקיד שלך עוד לא תם. אתה חייב למשוך את המוטציה למחוץ לבסיס. לכן אתה ממתין. אתה מבין שאתה חייב פוקימון מאסיבי וגדול שיש לו את הסיכוי הטוב ביותר להילחם במוטציה. ואם לא להילחם בה, לפחות למשוך אותה החוצה. התוכנית שלך ברורה. לתת למוטציה לעלף את כולם ולהמתין ליד הכניסה, לתת לה לשבור את השער ופשוט לרוץ החוצה. שם יחכה לך קיי עם כלי תחבורה שיאפשר לכם לברוח מהמקום. בינתיים החיילים הלחוצים אך הרציניים מקשיבים בקול חדור לכל התרחשות. קולו של הכרוז מזמן עוד ועוד חיילים שיתמודדו וינסו לרסן את הניסוי שחלק מהם אפילו לא ידעו שקיים בכלל. קול שאגה נוסף נשמע, ולפתע אתה רואה את המוטציה מרחפת מעל משטח של מתכת. אתה מבין שיש לה כוח לשלוט במתכת! המוטציה נוחתת בלובי הבסיס ומביטה בכל היריבים שלה. רוטנת וכועסת. החיילים מתחילים לתקוף אותה בעזרת הפוקימונים המרובים שלהם ועוד רבים אחרים מתחילים לתקוף במתקפות משולבות של אש, מים ואבן. הפוקימונים נראים חזקים יותר ואילו החיילים נראים ממושמעים יותר. אתה מבין שהחיילים בבסיס הזה הרבה יותר חזקים מהחיילים הזוטרים שפוגשים שרחבי סינו לרוב. אך האם זה יספיק? המוטציה שואגת בעצבנות ומתחילה להשיב מלחמה. הזמן שלך קצוב. מה תעשה?

12. blue To My Bones
    ג'יי-
    הם לא יודעים איך אתה נראה...הם פשוט יודעים עכשיו שיש מישהו מסתורי שעוקב אחריהם. וכן זה קול חחחחחח הכי מצחיק שמצד שני דור לא אוהב את זה שהבאתי לו מפלצת מופרעת ואילו אתה לא מרוצה מהשיבוט שלך! חוצפן! הוא אחלה של שיבוט! חצוף. שניהם מגניבים!
    "זה היה מבצע מסוכן, אלמלא שארפידו של סטיבן כבר הייתי מת." אתה אומר לקומבאסקין שמנסה להבין את מה שהתרחש. אתה חושב על שיבוט האריה. הוא כל כך חזק ואימתני. אתה מרגיש חייב להרגיע את רוחו. גם לשלומו וגם לשלום העולם. מי יודע מה עוד טמון בכוחותיו? אתה מגיע ביחד עם קומבאסקין לעיר סופסוף ועל אף שהיא לא הכי גדולה אתה מרגיש שיש כאן הרבה לגלות. אך העייפות מונעת ממך לחשוב על כל תוכנית אפשרית. מה דעתך שנכנס למרכז ונשכיר חדר? אני חייב לישון קצת." אתה מציע לקומבאסקין שנראה כי הוא אינו עייף כי הרגע יצא מהפוכדור, אך מחליט להתחשב בך ומקרקר בחיוב. שניכם נכנסים לתוך מרכז הפוקימונים ומבקשים בנימוס מהאחות ג'וי חדר "בבקשה" היא עונה לכם בחיוך ומגישה לכם מפתחות. אתה וקומבאסקין נכנסים לחדר כאשר אתה מתארגן במהירות האפשרית, שם פיג'מה מעליך ונכנס למיטה כאשר קומבאסקין מתיישב לידך. אתה נרדם מיד ומתעורר כעבור 3 שעות! לאחר התארגנות מהירה אתה מבחין שאפילו קומבאסקין נרדם לבסוף ושניכם יוצאים מהחדר במהירות ונועלים אחריכם. כעת אתם נמצאים במרכז העיר, המעיינות החמים קורצים לכם אך אתם מבחינים בנערה שנראית מעט גדולה ממך
    וסביב רגליה מתרוצצים שלושה וואינטים קטנים אשר מקפצים על ראשו של השני בעליזות ובשמחה. לצידה עומד שליו אשר נראה חושב על משהו. מבט מהיר על הנערה מבשר לך כי היא נראית מודאגת. אתה מבין שאחד הוואינטים שלה נעלם. "אוף! איך אני יעלה את ההופעה שלי עכשיו?! ולחשוב שאני עוד מופיע בערב! מקסימוס מה עושים?!" הנערה פונה לוואבאפט שלה. כנראה שזה שם החיבה שלו. אחד הוואינטים נעצר ומתחיל לחקור את קומבאסקין שנראה מעט מוטרד "וואי וואי וואי!" וואינט קורא וצוחק, מצליח לקפוץ על ראשו של קומבאסקין שמראה סימני עצבים ראשונים. הנערה ניגשת אליך ומתנצלת, ופוסעת בחזרה למקסימוס ולוואינטים האחרים שלה. מה תעשה?
    חחח לא אמרתי שהוא לא מגניב, הוא קטלני לגמרי. פשוט גם הדינוזאור של דור xd
    ויאללה, שידעו. אני נכנס בהם, הרי הטוב חייב לנצח חחחח
    ---------------------------------------------------------------------------

"הירגע, קומבאסקין. וואינט לא התכוון לרע, הוא רק רצה להשתעשע איתך." אסתובב אל עבר קומבאסקין וארגיע אותו. "הנערה הזאת נראית מוטרדת. כדאי שניגש לבדוק אם אנחנו יכולים לעזור לה בדרך כלשהי." אומר לקומבאסקין ואגש איתו אל עבר הנערה. "היי, אני ג'יי וזה קומבאסקין" אציג את עצמנו לפניה. "שמנו לב שאת קצת מודאגת. יש משהו שאנחנו יכולים לסייע בו?"

13. היזהרו מחיקויים!
    [B]
    פטריק-
    אמרו שאתה מעפן...לא אגיד מי ;) ומה הבעיה?! קצת אקשן לא הרג אף אחד! אבל אולי אותך הוא כן.. אל תקרא לפוקימונים שלך. זה חסר תועלת. הם לא יצליחו. זה מרדף חביבי. חחחחחח סטארביה ממש לא יכולה לסחוב אותך אז צא מהסרט

אתה נושם עמוק ומכין את עצמיך לנורא מכל. אתה מבין שאף פוקימון שלך לא יעזור במקרה הזה. לכן אתה חייב לברוח בכוחות עצמיך. בשניה הראשונה שאתה מנצל שהמוטציה התכוננה להתנגח בך, אתה נכנס לספרינט מהיר במיוחד ויוצא מדלת המעבדה "קרראאאאאאאא" המוטציה זועמת ונשמע שהיא בעקבותיך. אתה מספיק לצאת מדלת המעבדה ולהיכנס למעלית וללחוץ על הקומה העליונה. ברגע האחרון אתה מספיק לעלות כשאתה שומע קול פיצוץ קולני מלמטה. המוטציה הרסה לחלוטין את מתקן המעלית. אתה יוצא ללובי הבסיס, שם אתה מבחין בחיילי צוות גלאקטיק רבים כל כך ומספר חיילים בכירים שנראים מונים עם פוכדורים שלופים ופוקימונים שנחלצים לעזרתם. אתה מקבל אות מקיי שהתפקיד שלך עוד לא תם. אתה חייב למשוך את המוטציה למחוץ לבסיס. לכן אתה ממתין. אתה מבין שאתה חייב פוקימון מאסיבי וגדול שיש לו את הסיכוי הטוב ביותר להילחם במוטציה. ואם לא להילחם בה, לפחות למשוך אותה החוצה. התוכנית שלך ברורה. לתת למוטציה לעלף את כולם ולהמתין ליד הכניסה, לתת לה לשבור את השער ופשוט לרוץ החוצה. שם יחכה לך קיי עם כלי תחבורה שיאפשר לכם לברוח מהמקום. בינתיים החיילים הלחוצים אך הרציניים מקשיבים בקול חדור לכל התרחשות. קולו של הכרוז מזמן עוד ועוד חיילים שיתמודדו וינסו לרסן את הניסוי שחלק מהם אפילו לא ידעו שקיים בכלל. קול שאגה נוסף נשמע, ולפתע אתה רואה את המוטציה מרחפת מעל משטח של מתכת. אתה מבין שיש לה כוח לשלוט במתכת! המוטציה נוחתת בלובי הבסיס ומביטה בכל היריבים שלה. רוטנת וכועסת. החיילים מתחילים לתקוף אותה בעזרת הפוקימונים המרובים שלהם ועוד רבים אחרים מתחילים לתקוף במתקפות משולבות של אש, מים ואבן. הפוקימונים נראים חזקים יותר ואילו החיילים נראים ממושמעים יותר. אתה מבין שהחיילים בבסיס הזה הרבה יותר חזקים מהחיילים הזוטרים שפוגשים שרחבי סינו לרוב. אך האם זה יספיק? המוטציה שואגת בעצבנות ומתחילה להשיב מלחמה. הזמן שלך קצוב. מה תעשה?

הדינוזאור אדיר הוא פשוט מפלצת
    ואני לא מאמין שהכרחת אותי לעשות את זה
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "אוקיי גרוטל, צא" אומר בשקט. "תתחיל להתקדם לעבר הכניסה ותתקוף את המוטציה. בפעם הראשונה והאחרונה אני עומד לבקש ממך לנסות למשוך אש אליך. אבל אל תנסה להיפגע. תמשוך את עצמך החוצה כמה שיותר מהר ותנסה למשוך את המוטציה איתך. תתקפוף אותו רק מרחוק ותנסה למשוך אותו אליך. אני מאמין בך גרוטל. קדימה!" אומר לו ואעודד אותו בעודי חושב בשקט. 'אני לא מאמין שזה עומד לקרות. אני מעמיד את הפוקימון הראשון שלי בסכנת מוות רק בגלל איזה יצור טיפש. אני מקווה מאוד בשביל קיי שהמוטציה הזה לא חזק כמו שהוא נראה' אחשוב בכעס ובפחד, בעודי נושם עמוק ומחכה לצפות בהתרחשויות.
    Spoiler ספוילר

14. משתמש מנוסה
    ג'יי-
    הטוב חייב לנצח? חחחח וכולם מגניבים בגלל זה בחרתי אותם

"הירגע, קומבאסקין. וואינט לא התכוון לרע, הוא רק רצה להשתעשע איתך." אתה אומר לקומבאסקין שכרגע החל להעיף את טפריו באוויר כדי להוריד את הפוקימון מראשו. "קומממ" קומבאסקין אומר ברוגז כאשר הוואינט ממשיך להשתעשע על ראשו הצר של קומבאסקין. כשוואינט מבחין בך הוא מתחיל לצחקק בקול תינוקי ונעים "וואי וואי וואינט!" ומתחיל לקפוץ על ראשך! בעזרת אוזניו הארוכות הוא לופת את ראשך בצורה חברית. ביחד עם הבליטה הגדולה שלראשו של וואינט, זה נראה כאילו אתה חובש כובע מצחיק וכחול. אתה מציע לקומבאסקין להציע עזרה לנערה. קומבאסקין עושה מה שתגיד לו. שניכם מתקדמים לכיוונה ומציגים את עצמיכם בביטחון "היי, אני ג'יי וזה קומבאסקין". לשאלתך הנערה משיבה בחיוב. "היי!! קוראים לי קארה ואני מציגה מופעי קסמים ברחבי המחוז. אבא שלי הוא שם ידוע במחוז, והוא השאיל לי את מקסימוס שלו כדי שיעזור לי להתכונן להופעה היום בערב במעיינות החמים. אנחנו מנהלים בית גידול לוואבפאטים וואינטים" קארה מסבירה לך במהירות ונראה שקולה מכיל התלהבות. "הידעת? מאמנים רבים לא מעוניינים להשתמש בוואבאפט כי הוא יכול ללמוד רק ארבע מתקפות. אבל אותן המתקפות בהחלט שימושיות! אם כי כשוואבאפט חזק מספיק הוא לא יכול להמשיך להילחם..כי זה כבר לא כל כך הוגן. קצת מבאס אתה לא חושב?" קארה מוסיפה ואתה מבין שהיא מקווה שתתעניין בנושא. עיניה עולות ממך לכיוון וואינט שלראשך, "אוי! הוא הוואינט הכי חדש בצוות. וכמה לא סביר שדווקא הוא לא עוזב אותי לרגע! אם כי נראה שהוא מאוד מחבב אותך. וואינט אוהב לקפוץ על ראשים של אנשים שהוא מחבב" קארה מצחקקת ומקסימוס מבקש בנימוס מוואינט לרדת. וואינט לא מקשיב לו. "בכל מקרה. אני לא מוצאת את אחד הוואינטים שלי! היא ברחה לאן שהוא.. אין לי מושג לאן. הייתי בכל מקום!" קארה אומרת בקול מתוסכל. אתה מנסה להעלות בראשך אפשרויות. כשאתה מציע את המכון, עיניה של קארה נפערות, "איך לא חשבתי על זה! גדול!" קארה אומרת בחיוך כשכולכם הולכים לכיוון המכון. אתה מבחין שמקסימוס דואג לשלושה בוואינטים כמעין אב. ככל שאתם מתקדמים יותר ויותר אנשים מביטים בכם, לרוב אתה שומע צחקוקים על כך שוואינט עדיין נמצא על הראש שלך ולא עוזב אותו. שניכם נכנסים למכון, אשר מראהו הפנימי מרשים ביותר. הרי געש קטנים ורדומים עומדים בכל מיני נקודות בתוך חלל המכון. הטמפרטורה גבוהה מהרגיל. קומבאסקין מתהלך בינכם בחיוך רחב ומסופק. הוא מאוד אוהב את המכון הזה. כולכם מתקדמים כקבוצה לכיוון הזירה המרכזית. אשר נראית כזירה נורמלית לחלוטין ככלל הזירות. אך מחוץ לזירה נעמד תור ארוך, אתה מבין שאלו מאמנים שרוצים לאתגר את מאמנת המכון. כשהם מבחינים בך אתה לא יכול שלא לשמוע צחוק ענקי מהם. אתה מרגיש מבויש מעט, אם כי וואינט נראה שרק נהנה מהצחוקים שלכם. כולכם עוקפים את התור ומגיעים לזירה. אתה רואה מאמן אשר נעמד בצד המאתגרים בזירה. מדובר בקווין! (לא מוצא ספרייט שלו) שנראה מתפקע מצחוק למראה שלך. בעוד שמאמנת המכון
    פלנארי ביחד עם נלחמים במעין קרב קטן עם . כאשר סלוגמה יורה לעבר וואינט להביור. אולי מאמנת אותה. כשפלאנרי מביטה בכם היא מחייכת "היא שייכת לכם? מצאתי אותה מסתובבת בין רגלי המאמנים. כנראה הקרבות משכו אותה. היא מאוד אוהבת להילחם!" פלאנרי אומרת בחיוך כאשר וואינט סופסוף משחרר ממך כדי לשחק עם אחותו. אתה מרגיש נבוך מאוד. קארה נראית מרוצה מאוד. אתה מביט בפלאנרי וזו הזדמנות לשאול אותה מה שתרצה, אם כי לא נראה שיש לה הרבה זמן. יש לה עוד הרבה מאמנים להילחם בהם היום. "תודה לך ג'יי! תרצה לבוא להופעה שלנו בערב? היא תהיה בשעה שמונה במעיינות החמים. תוכל אפילו לשחות שם לפני!" קארה מבקשת ממך בחיוך. אתה צועד צועד וכמעט נופל. נראה שוואינט קשר את אוזניו סביב הרגל שלך. "אוי וואינט איזה שטותניק! תעזוב אותו" קארה נוזפת בוואינט שנראה נהנה, אך כעת וואינט כורך את אוזניו בין שתי רגליך ונראה כמחבק אותך. מחזה חמוד ביותר. "חחחחחחחחחח איזה מאמן פוקימונים חמוד" קווין לועג לך מרחוק בעודו שואל את פלאנרי מתי הקרב שלהם יתחיל. מה תעשה?

פטריק-
    חחח אפשר לחשוב אל תבכה

ברגש מעורב, אתה משחרר את גרוטל.
    "אוקיי גרוטל, צא". גרוטל רוקע ברגליו המאסיביות וקורא קריאת קרב חזקה. "תתחיל להתקדם לעבר הכניסה ותתקוף את המוטציה. בפעם הראשונה והאחרונה אני עומד לבקש ממך לנסות למשוך אש אליך. אבל אל תנסה להיפגע. תמשוך את עצמך החוצה כמה שיותר מהר ותנסה למשוך את המוטציה איתך. תתקפוף אותו רק מרחוק ותנסה למשוך אותו אליך. אני מאמין בך גרוטל. קדימה!" אתה מפקד על גרוטל ובתוכך אתה עצוב על כך שאתה מציב את הפוקימון שלך בסכנה. המתקפות של הפוקימונים של חיילי צוות גלאקטיק ממשיכות לבוא. אקדחי מים, פעימות אופל ואבנים חדות שפוגעות במוטציה ונראה שמצליחות להזיז אותו לאחור! לראשונה המוטציה משדרת סימני חולשה, אך לפתע המוטציה גורמת לגושהמתכת שהעלה אותה לפה לרחף. גוש המתכת נפרס סביב גופו של השיבוט ולאט לאט המתכת נספגת לגופו! עכשיו גופו מבריק יותר. חיוך ערמומי בפניו. השיבוט מתחיל להסתער. כל המתקפות האחרות פשוט נחסמות בבת אחת. השיבוט פוגע באחד הגראבלרים בעוצמה כל כך גדולה שהגרבלר נראה שהתפרק לשניים! שתיים מידיו נפלו מגופו. הגרבאלר זועק בכאב כששאר הפוקימונים מתחילים לסגת בפחד. השיבוט יורה קרן כסופה שמשמידה את כל הלובי של הבסיס. אתה וגרוטל משתדלים להחזיק מעמד. גרוטל נעמד לידך, ליד פתח הכניסה. הוא אינו מפחד. מבטו ממוקד כשהוא אוגר כדור אנרגיה בפיו ומשגר אותו על השיבוט, שהיה מופתע מהימצאותו של גרוטל בלובי המושמד. אתה מסמן לגרוטל לברוח אחריך. השגתם את תשומת ליבו של השיבוט. שניכם רצים לכיוון שער הכניסה. אתה חייב לגרום לשיבוט איכשהוא לפרוץ את השער. אתה מסמן לגרוטל שינסה למשוך התקפה של השיבוט על הקיר, וכך גרוטל עושה. עלי תער בלתי פוסקים משוגרים על גופו של המוטציה, שנראה שלא מזיזים לו בכלל! עלי התער ממשיכים לבוא, ונראה שהם מתחילים לשרוט אותו. השיבוט מכין קרן כסופה נוספת. וברגע האחרון שניכם מתחמקים כשהקרן מפוצצת את שער הכניסה. אתה מזהה את ההזדמנות ומתחיל לברוח עם גרוטל, אך במהירות הבזק, השיבוט נעמד מולך. אתם נמצאים כבר בחוץ. אבל הוא חוסם אתכם. גרוטל במהירות נעמד מולך כך שהוא מפריד אותך מהשיבוט. הזמן עוצר. הרגע הזה כל כך שביר. כל תנועה של אחד מהפוקימונים יכולה לשבור את הרגע הזה. "גרוטל!!" גרוטל נוהם בשקט על השיבוט. לא פוחד כלל. קנאי להגן עליך. אתה מעריך מסירותו של גרטל אליך אך נראה שהיא לא עובדת במיוחד על השיבוט שלא נראה כל כך מפוחד מפרצופו הנחוש של גרוטל. בצעד מפתיע השיבוט מסתובב לאחור וחובט בגרוטל בזנבו המתכתי! מגלגל את גרוטל כ-10 מטרים שמאלה! מסב לגרוטל נזק רציני ביותר. בלי לחשוב פעמיים אתה מתחיל לרוץ לכיוונו, ואילו השיבוט אחריך. אתה מבין שאין יותר לאן לברוח. זה הסוף. אתה עדיין רץ, גרוטל הוא מה שחשוב לך עכשיו. כשלפתע גופו הדומם של גרוטל מרחף באוויר! הילה כחולה סובבת את גופו, אך איך זה הגיוני? כשאתה מנסה להבין מה קורה אתה מבחין שגם אתה מתחיל לרחף! איך זה לעזאזל קורה? "פטריק!!" אתה שומע את קולו הגואל של קיי (אני לא מוצא את הספרייט שלו) עומד על מסוק, ולידו פוקימון
    שמניף את שתי הכפיות שלידיו ברצינות גבוהה במיוחד. אתה מזהה אותו כאלקאזם. שניכם נוחתים בתוך המסוק של קיי, בעוד המשיבוט שואג. הוא יורה קרן כסופה נוספת אך אלקאזם מנתב אותה לפוצץ גבעה בסמוך אליכם. המסוק מתרחק. ואתה מבחין ממרחק שהשיבוט מתרחק מהבסיס. ונכנס לתוך החלק הפראי של האי. אתה נושם במהירות, אתה לא יודע מה לעשות. זה היה כל כך קשה. המראות שראית, הצורה שבה השיבוט הזה היה חי בתוך מיכל מים זמן ממושך. אתה לא מעכל כלום. קיי מתיישב לידכם ומורח את גרוטל במשחה ירוקה. אתה מזהה אותה כמשחה שהמוכרת הנחמדה בחנות הפרחים בעיר פלוארומה הביאה לך. גרוטל חורק את שיניו בכאב, אך נראה כי המשחה גורמת לו להקלה עצומה. "הוא חטף מכה רצינית ביותר פטריק.מה קרה שם? תספר לי הכל" קיי מבקש ממך בקול רציני. בעוד אלקאזם עוצם את עיניו ומניף את ידו לכיוון של גרוטל. כנראה עוזר לו להחלים. מה תעשה?

15. blue To My Bones
    ג'יי-
    הטוב חייב לנצח? חחחח וכולם מגניבים בגלל זה בחרתי אותם
    "הירגע, קומבאסקין. וואינט לא התכוון לרע, הוא רק רצה להשתעשע איתך." אתה אומר לקומבאסקין שכרגע החל להעיף את טפריו באוויר כדי להוריד את הפוקימון מראשו. "קומממ" קומבאסקין אומר ברוגז כאשר הוואינט ממשיך להשתעשע על ראשו הצר של קומבאסקין. כשוואינט מבחין בך הוא מתחיל לצחקק בקול תינוקי ונעים "וואי וואי וואינט!" ומתחיל לקפוץ על ראשך! בעזרת אוזניו הארוכות הוא לופת את ראשך בצורה חברית. ביחד עם הבליטה הגדולה שלראשו של וואינט, זה נראה כאילו אתה חובש כובע מצחיק וכחול. אתה מציע לקומבאסקין להציע עזרה לנערה. קומבאסקין עושה מה שתגיד לו. שניכם מתקדמים לכיוונה ומציגים את עצמיכם בביטחון "היי, אני ג'יי וזה קומבאסקין". לשאלתך הנערה משיבה בחיוב. "היי!! קוראים לי קארה ואני מציגה מופעי קסמים ברחבי המחוז. אבא שלי הוא שם ידוע במחוז, והוא השאיל לי את מקסימוס שלו כדי שיעזור לי להתכונן להופעה היום בערב במעיינות החמים. אנחנו מנהלים בית גידול לוואבפאטים וואינטים" קארה מסבירה לך במהירות ונראה שקולה מכיל התלהבות. "הידעת? מאמנים רבים לא מעוניינים להשתמש בוואבאפט כי הוא יכול ללמוד רק ארבע מתקפות. אבל אותן המתקפות בהחלט שימושיות! אם כי כשוואבאפט חזק מספיק הוא לא יכול להמשיך להילחם..כי זה כבר לא כל כך הוגן. קצת מבאס אתה לא חושב?" קארה מוסיפה ואתה מבין שהיא מקווה שתתעניין בנושא. עיניה עולות ממך לכיוון וואינט שלראשך, "אוי! הוא הוואינט הכי חדש בצוות. וכמה לא סביר שדווקא הוא לא עוזב אותי לרגע! אם כי נראה שהוא מאוד מחבב אותך. וואינט אוהב לקפוץ על ראשים של אנשים שהוא מחבב" קארה מצחקקת ומקסימוס מבקש בנימוס מוואינט לרדת. וואינט לא מקשיב לו. "בכל מקרה. אני לא מוצאת את אחד הוואינטים שלי! היא ברחה לאן שהוא.. אין לי מושג לאן. הייתי בכל מקום!" קארה אומרת בקול מתוסכל. אתה מנסה להעלות בראשך אפשרויות. כשאתה מציע את המכון, עיניה של קארה נפערות, "איך לא חשבתי על זה! גדול!" קארה אומרת בחיוך כשכולכם הולכים לכיוון המכון. אתה מבחין שמקסימוס דואג לשלושה בוואינטים כמעין אב. ככל שאתם מתקדמים יותר ויותר אנשים מביטים בכם, לרוב אתה שומע צחקוקים על כך שוואינט עדיין נמצא על הראש שלך ולא עוזב אותו. שניכם נכנסים למכון, אשר מראהו הפנימי מרשים ביותר. הרי געש קטנים ורדומים עומדים בכל מיני נקודות בתוך חלל המכון. הטמפרטורה גבוהה מהרגיל. קומבאסקין מתהלך בינכם בחיוך רחב ומסופק. הוא מאוד אוהב את המכון הזה. כולכם מתקדמים כקבוצה לכיוון הזירה המרכזית. אשר נראית כזירה נורמלית לחלוטין ככלל הזירות. אך מחוץ לזירה נעמד תור ארוך, אתה מבין שאלו מאמנים שרוצים לאתגר את מאמנת המכון. כשהם מבחינים בך אתה לא יכול שלא לשמוע צחוק ענקי מהם. אתה מרגיש מבויש מעט, אם כי וואינט נראה שרק נהנה מהצחוקים שלכם. כולכם עוקפים את התור ומגיעים לזירה. אתה רואה מאמן אשר נעמד בצד המאתגרים בזירה. מדובר בקווין! (לא מוצא ספרייט שלו) שנראה מתפקע מצחוק למראה שלך. בעוד שמאמנת המכון
    פלנארי ביחד עם נלחמים במעין קרב קטן עם . כאשר סלוגמה יורה לעבר וואינט להביור. אולי מאמנת אותה. כשפלאנרי מביטה בכם היא מחייכת "היא שייכת לכם? מצאתי אותה מסתובבת בין רגלי המאמנים. כנראה הקרבות משכו אותה. היא מאוד אוהבת להילחם!" פלאנרי אומרת בחיוך כאשר וואינט סופסוף משחרר ממך כדי לשחק עם אחותו. אתה מרגיש נבוך מאוד. קארה נראית מרוצה מאוד. אתה מביט בפלאנרי וזו הזדמנות לשאול אותה מה שתרצה, אם כי לא נראה שיש לה הרבה זמן. יש לה עוד הרבה מאמנים להילחם בהם היום. "תודה לך ג'יי! תרצה לבוא להופעה שלנו בערב? היא תהיה בשעה שמונה במעיינות החמים. תוכל אפילו לשחות שם לפני!" קארה מבקשת ממך בחיוך. אתה צועד צועד וכמעט נופל. נראה שוואינט קשר את אוזניו סביב הרגל שלך. "אוי וואינט איזה שטותניק! תעזוב אותו" קארה נוזפת בוואינט שנראה נהנה, אך כעת וואינט כורך את אוזניו בין שתי רגליך ונראה כמחבק אותך. מחזה חמוד ביותר. "חחחחחחחחחח איזה מאמן פוקימונים חמוד" קווין לועג לך מרחוק בעודו שואל את פלאנרי מתי הקרב שלהם יתחיל. מה תעשה?
    אמממ אני מתאר לעצמי, זה ככה בדר"כ
    ולא הבנתי למה לא מצאת ספרייט לקווין. פשוט תדביק תמונה של זה שנראה לך הכי דושבאגי
    אה, יש מצב שאתה עושה שסטיבן דיבר עם כל המנהיגי מכון על צוות אקווה ועליי וזה? רק כדי שאני לא אצטרך לחכות בתורים וכאלה.
    ----------------------------------------

"זה בסדר, אני מעדיף וואינוט שמחבב אותי על פני וואינוט שלא בכל זמן נתון" אצחקק ואודה לקארה על ההזמנה. "אני אשמח להגיע" אומר לה ובזאת אפרד ממנה. "משהו מצחיק אותך?" אומר ואצביע לכיוונו של קווין. 'זה ההוא עם הגרובייל..." אחשוב לעצמי. "תתעלם ממנו, קומבאסקין. אנחנו יותר טובים מזה, הוא לא שווה את הזמן שלנו." אומר בקול רם על מנת שכולם ישמעו ואסתכל אל עברו של קווין. "האמת," אומר לכיוונה של פלאנרי. "שאני לא אוכל להישאר הרבה זמן בלאברידג', לצערי. וקיוויתי שתהיה לי הזדמנות להילחם נגדך בקרב מכון."

עמוד 68 מתוך 72 ראשוןראשון ... 18586667686970 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •