Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 45
  1. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

2. משתמש רשום
    שם: אנה
    קודם כל תודה
    אני תמיד מנסה להיות מקורית
    דבר שני בסדר גמור אני אתחיל מזה שהיא בורחת לקצה השני של היער ואין בעיה שהיא תפגוש מישהי בדרך

וצבע, אני חושבת אולי סגול

3. משתמש רשום
    קיי

הקדמה קצרה

צרחה פתאומית שברה את הדממה שהייתה אחרי ההתפרצות שלי, או יותר נכון, ההתפרצות של הכוח שלי.
    ידעתי שבאותו רגע עברתי את הגבול, שברתי את האמון שלי לבין הוריי.
    4 אנשים שכבו על הרצפה דיממו, שלושה שודדים ואימי שלא הספקתי להגן עליה.
    השקיות עם הלחם והפירות פשוט נשמטו מידיי, עמדתי בהלם בוהה בהם ומנסה להפסיק את הרעד שעבר בגופי.
    סובבתי את ראשי לבהות בו, במבט של אבי, בתקווה לראות אולי גאווה, התרשמות, או אפילו היה יכול להספיק מבט מרחם.
    הוא הביט בי במבט של זעזוע במקום, התרחק "צאי.... לכי מפה!" צעק עליי ודחף אותי החוצה.
    "א...ב..א" ניסיתי להגיב מהר, לא הבנתי אם הוא מנסה לגרש אותי מהבית או אולי מנסה להגן עליי מפני ראיות כלשהן.
    "יונה, פשוט, תלכי, עכשיו!" אמר, ידעתי מה עובר בראשו, אבל במקום ששנינו ננסה להבין מה קרה פשוט יצאתי, כעוסה על עצמי, מבוהלת, מבולבלת לגמרי.
    מה עכשיו? עברתי על ההסכם , אמא מתה, אבא יכול להלשין עליי למשטרה או לנסות להסתיר את זה מהם- אולי הוא כועס עליי אבל עדיין אוהב אותי? או ששונא ומפחד, רואה בי מפלצת?
    הכוח הזה, במקום לעצור את השודדים, למה הם מתו? לא התכוונתי להרוג אותם, או שאולי כן?

אהה... פשוט לקחתי את הרגליים ועפתי משם בעצבים, בבכי, מפוחדת מעצמי. למה דווקא הכוח הזה? למה כל זה קורה לי?
    אני בורחת לתוך יער כלשהו, לא מבינה בדיוק איפה אני נמצאת, או בכלל איך לחזור- כבר לא היה לי אכפת.
    נרדמתי עם המחשבות הללו, ליד אחד העצים. הייתי מותשת מהמתרחש ועייפה מהריצה הארוכה, נעטפתי במעיל הלבן שלי ונרדמתי בשקט, מנסה להירגע.

אחרי כמה דקות פתחתי עיניים בבהלה, שאולי ישנתי יותר מדי זמן ואבא דואג, אולי צריך לחזור... נזכרתי שרצתי לפה מבלי לדעת לאן ואיך, אבל מה שעוד יותר הטריד אותי באותו רגע זה שגיליתי שאני בתוך מערה מסתורית...
    "הממ, מה, מה קורה פה?" שאלתי משפשפת את עיניי.
    נערך לאחרונה על ידי Arcane, 12-18-2019 בשעה 12:03 AM סיבה: טעות קטנה :#:

4. משתמש רשום
    ציטוט פורסם במקור על ידי מונקי צפה בהודעה
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר
    ארלונג לא היה נראה שמח במיוחד מהסיטואציה ונראה שהוא ממתין לתגובתך.
    "או, אני" מייוקאי שם לב שמחכים לתגובתו.
    הוא קד לארלונג והוריד את הברדס
    "ובכן, לא ארבה בדיבורים, בין אם שמעת או לא שמעת על משפחות האמנים זה לא חשוב. שמי מייוקאי ואני כאן ממספר סיבות. הסיבה שאמורה לעניין אותך היא שאני פה על מנת למצוא את חותם המימד של העולם הזה, לבדוק מה בדיוק עשו לו וכמובן, לתקן אותו במידה וניזוק.
    לא תכננתי להגיע לאן שהגעתי אבל אנשיך היו שם ופתחו באש. התחלתי להילחם חזרה מתוך הגנה עצמית בלבד. מבלי הכרעה או צבירת יתרון של מי מהצדדים, הם הודיעו לי שנוכל להפסיק את הקרב אם אבוא לכאן מרצוני, מכיוון שיתכן ותתעניין בי.
    לא הבנתי בדיוק למה, אבל אשמח לנהל משא ומתן במידע או בבעלי ערך." מייוקאי שקל את מילותיו בזהירות.
    "ועכשיו השאלה, האם אכן אני מהווה לך עניין. כי אם לא - מחילה, אבל כמו שאמרתי, ישנן סיבות שבגללן הגעתי לכאן."-

5. משתמש רשום
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר
    og:
    חח תודה, אני חשבתי שאני דווקא עשיתי ההפך מזה אבל כנראה שלא לפי התגובה שלך.
    ig:
    שהבירה שהזמנתי הגיעה, לקחתי אותה והתחלתי לשתות אותה בעודי מקשיב למה שברמן אומר בפנים אדישות,ששתיתי חצי מהבירה הנחתי על השולחן ונשענתי אם ידי הימנית ללחי הימנית שלי בשולחן והבטתי בבירה.
    "אפשר לומר את אותו דבר לגביך, לא כל אחד היה את האומץ להשאר פה ולעבוד בזמן קרב מפגר כזה שגם ככה לא יביא תועלת לאף אחד." אמרתי וסובבתי מעט את כוס בידי השמלית בסיבובים קטנים, הבטתי איך הבירה שנשארה מסתובבת בתוך הכוס בפנים אדישות ומעט משועממות.

~סנטה-סאן~
    אם עבודה הכי טובה שיש ^^

6. משתמש מנוסה
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר

ארקנה:
    Spoiler ספוילר
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

7. משתמש רשום
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר

ארקנה:
    Spoiler ספוילר
    ולאחר מכן המשיך בטון חביב "אז מה אתה אומר מייוקאי* אתה מוכן להראות לי שאתה שימושי?”

"המ" חייך מייוקאי, זימן את הקטאנה והתעלם מהקהל הרוחש.
    הוא הוציא את הקטאנה מנדנה והחזיק אותה בכיוונו של ארלונג
    "אפשר לומר שלעת עתה -מייוקאי כרע-
    חרבי -
    חרבך"
    'בבקשה אל תאכזב אותי - חשב מייוקאי בעודו מחזיר את הקטאנה לנדנה - עד שיש בוס שהוא לא לגמרי מסובב, חבל שיאבדו אותך.'
    "אז -
    אמר מייוקאי
    -במה נתחיל?"-

8. משתמש רשום
    Og: כן זה צבע יפה, תודה
    Ig: ראיתי את הנערה מושיטה לי יד, תפסתי ביד שלה ונעזרתי בה כדי לקום. הסתכלתי מסביב מבוהלת עדיין אבל מנסה ומסתכלת מסביב בהרהור "כמה זמן ישנתי?" שאלתי מבוהלת, לא היית מפוקסת בעצמי בכלל... בהיתי בה בבהלה "אני חושבת שאני צריכה לחזור, אבא ידאג"... מלמלתי לעצמי והתהלכתי מצד לצד עם מיליון שאלות בראש.
    "חוץ מזה,איך הבאתם אותי לכאן ולא הרגשתי כלום, הייתי צריכה להתעורר מזה לא? מה ישנתי כל כך חזק"?... תפסתי את הראש "הייתי יכולה למות מקור שם... מה אני עושה... אבא ישתגע אם הוא יגלה שאני מתה, גם ככה עשיתי מספיק צרות"... דיברתי לעצמי ונעצרתי באמצע ההליכה, בהיתי בנערה "ואת, קואלה?" שאלתי ובהיתי בה במתיחות "כמה זמן ישנתי? מה השעה עכשיו? איך הבאת אותי לכאן, אני נאבדתי, את יודעת את הדרך חזרה לעיר? מה את עשית ביער בכלל?" התנפלתי עליה עם שאלות מתוך חוסר סבלנות.
    "המ אוקי, המ" הייתי די עצבנית, "אז אני יונה", אמרתי באנחה ולפתע יצא לי אפצ'י קטן, חיבקתי את עצמי עם המעיל והתיישבתי חזרה במקום מחבקת את הרגליים ובוהה ברצפה, שותקת ועדיין בסטרס.
    נערך לאחרונה על ידי Arcane, 12-20-2019 בשעה 07:51 PM

9. משתמש רשום
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר

ארקנה:
    Spoiler ספוילר
    ig:
    "הממ. . ."זמזום קטן יצא בקולי ואחריו לקחתי עוד שלוק מהבירה, הייתי מופתע מזה שאבי נהג לשתות פה יחד אם מנהיגים של מאפיות אחרות אך זה גם גרם לי לתהות על חשיבות של מקום הזה בשבילו וכך גם בשבילי.
    שמתי את כוס הבירה הריקה לאחר שסיימתי לשתות אותה ועיני האדישות נישא מבט אל הברמן החביב.
    "איני חושק בשליטה ואיני חושק להיות גיבור, אני בחיים האלו חושק רק בדבר בשני דברים בודדים."אמרתי וקמתי מהכיסא, שמתי את מטבעות הכסף על השולחן ליד הכוס הבירה הריקה בתשלום מלא על הזמנה ועודף.
    "אם זאת אני לא מכבד אנשים שהורסים מסורות ומורשות שאנשים אחרים מכבדים ושומרים עליה"אמרתי לברמן ואחריו הוספתי"אז לא תהיה לי בעיה הפעם להיות 'גיבור' ולהילחם בהם בשביל במסורת והמורשת שאותם אתם מכבדים ושומרים."

~סנטה-סאן~
    אם עבודה הכי טובה שיש ^^

10. משתמש מנוסה
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר

ארקנה:
    Spoiler ספוילר
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

11. משתמש רשום
    פפפ
    נערך לאחרונה על ידי Arcane, 12-21-2019 בשעה 07:29 PM

12. משתמש רשום
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר

ארקנה:
    Spoiler ספוילר
    שיצאתי מהבר אחת מהנערות שעמדו ליד הבר באה וניגשה אליה.
    “אתה נראה חמוד,אדוני הבוס מחפש אולי חברה?” היא שאלה אותי בשובבות, הבטתי באותה הנערה שפנתה אלי, ראיתי שהיא בין הנערות שמקודם ברחו בצעקות בקרב שהיה לפני כמה דקות.
    בדרך כלל הייתי מתעלם ממנה וממשיך הלאה לאימונים שונים כדי להשיג יותר כוח אך, הייתי צריך ידע על ארגונים השונים על מנת להחזיר את המקום כפי שהיה בעבר.
    ולכן, אם לה היה מידע כלשהו על אותם ארגונים היא הייתה שימושית לי.
    "קצת חברה לא תזיק לי"אמרתי לנערה שפנתה אלי בחיוך קטן, החיוך היה מזויף אך אמין וזאת כדי שהיא תראה התעניינות שלי בהצעה שלה למרות שזה לא היה כך.

~סנטה-סאן~
    אם עבודה הכי טובה שיש ^^

13. משתמש רשום
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר

ארקנה:
    Spoiler ספוילר
    “בנתיים אתה חופשי לעשות כרצונך כל עוד אתה תחת פיראטי השמש אתה אחד משלנו.” הוא סיים באווירה חברותית באופן מפתיע.

מייוקאי שמח.
    "מייד אלך" אמר מייוקאי. "אשמח לדעת מי לדעתך יוכל לעזור לי בדרכי" שאל.
    "בכל מקרה אתן לך לחשוב" הפטיר אחריו מייוקאי בגבו לארנולד. חבש את ברדסו ויצא במהירות כזו שנראה היה שנעלם.

הוא הגיע לרציף אחד. הוא יצר איקס באצבעותיו ואמר "Igurubijon" (פרקטיקלי איגל ויז'ן במבטא יפני) ונכנס למצב איגל ויז'ן. 'בואו נראה מי התמזל מזלו' חשב -
    נערך לאחרונה על ידי Maokhay, 12-21-2019 בשעה 09:03 PM

14. משתמש רשום
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר

ארקנה:
    Spoiler ספוילר

יונה:
    חיבקתי את קואלה בחזרה "הו קואלה, אני כל כך לא יודעת מה לעשות"... מלמלתי והתחלתי לבכות לה על הכתף בשקט.
    "עשיתי מעשה כו נורא, אבא גירש אותי, אולי הוא בכלל לא רוצה לראות אותי יותר"... אמרתי ועיני נפערו "ובכלל, הפכתי לפושעת, למפלצת, אולי מוטב שאשאר כאן, יכול להיות שכבר מחפשים אחריי"... מלמלתי והתחלתי להתרכז ולחשוב בבהירות, תפסתי בכתפיים של קואלה ונרתעתי מהחיבוק, בהיתי בה בעיניים נחושות ורציוניות מאוד "אם ימצאו אותי איתך, עלולים להאשים אותך בשיתוף פעולה ועזרה לפושע, כדאי שתברחי עכשיו, עדיף שאמצא את הדרך לבד, או שאולי בכלל אשאר פה במנהרה הזאת"... נשמתי עמוק והסטתי את עיני לצד, קמתי שוב ובהיתי ביציאה מהמנהרה "כדי שתצאי בבוקר, בלילה מפחיד ללכת לבד" אמרתי "אני ישנתי מספיק, אני אשמור" נשענתי על הקיר של המנהרה ושילבתי ידיים בהיתי בקואלה "תודה לך, אבל כרגע, כשאת נמצאת לידי את מסתכנת, אחרי שהיצלת אותי, אני לא מוכנה לסכן אותך בזה" בהיתי בה בעצב וחרטה.

15. משתמש מנוסה
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר

ארקנה:
    Spoiler ספוילר
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •