Pokemon GO

צפה בתוצאות הסקר: איזה מספר רקע תרצו?

מצביעים
3. לא ניתן להצביע לסקר זה
  • 1

1 33.33%
  • 2

2 66.67%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9
  1. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    אוקיי לפניכם כמה אפשרויות לרקעים. בסקר שמעליכם תצביעו לרקע שאתם רוצים שיהיה בממ''ת, האופציה הזוכה ביותר היא זו שתיבחר

1
    ''העולם מושלם''? חחח... הצחקתם אותנו-זה משפט שילד תמים שעוד לא למד ללכת אומר מתוך שיר ילדים טיפשי.
    רק מי שלא מודע לאופיו האמיתי של העולם יוכל לחשוב כך-לדעת את האמת, את האמת עלינו.
    אנחנו מסתובבים בין בני האדם כאשר כנפינו פרושות לכל עבר אך הם רואים אותנו כבני אדם רגילים ועוברים דרך כנפינו כאילו לא היו אלה אוויר.
    כך היה תמיד, מאז ומעולם-אנחנו, המלאכים חיינו בין בני האדם ועצרנו את השטנים מלגרום לכל מיני בעיות. עד היום זה לא הפריע לנו. נכון, זה היה מדכא להיות במרדף כל היום אחרי השטן שאתה אחראי עליו אך זה היה עדיף בהרבה ממה שקרה, מה שקרה בתאונה.
    צמד מדענים גילו דרך לגרום לאנשים לראות אותנו-לזהות אותנו. מן אבקה מוזרה שגורמת לבני אדם להיות מודעים אלינו וברגע שזוג המדענים האלה יצאו מהמעבדה וראו את אופיו האמיתי של העולם הם החליטו לפתוח במצוד אחרינו, ללכוד את כולנו מפני שהם חושבים שאנחנו הורסים את איזון העולם. והכי נורא? גם עם האבקה הם לא יכולים לראות את השטנים. עכשיו-אנחנו צריכים גם לעצור את השטן שאנחנו אחראים עליו וגם לברוח מ''מלאך'' הארגון שנועד ללכוד ולשחוט אותנו. שמונה מחבריי כבר נילכדו. נכון-האומנם אנחנו לא יכולים למות אבל את הכאב אנחנו מרגישים ומה שהם עושים, גרוע ממוות.
    (אתם משחקים את המלאכים)

2
    זה קרה ביום רגיל בלוטיס-השמש חייכה הציפורים צייצו וחיות קטנות התרוצצו בכל העיר בין האנשים.
    או, שחכתי להזכיר. בלוטיס לכל אדם יש היכולת לשנות צורה לכל חיה שהוא רוצה אך כאשר הוא מגיע לגיל 15 הצורה של החיה אליו הוא יכול להשתנות מתקבעת לחיה אחת, חיה שמייצגת את הנשמה שלו.
    ועכשיו בחזרה לסיפור, כמו שאמרתי זה קרה ביום רגיל לכאורה בלוטיס שלפתע משהו קרה. כל האנשים השתנו בבום לחיות ולא יכלו לחזור לצורתם המקורית, לא משנה מה גילם היה. העיר החלה להתמלא בבכי חזירי בר קטנטנים, סמורים וציוץ ציפורים. הילדים עדיין יכלו לשנות את צורתם מחיה לחיה אך לחזור לצורת בני אדם-לא יכלו.
    מאוחר יותר באותו היום שכולם כבר החלו מעט להרגע צבא חדר לעיר. לא נראה כי הוא היה יכול לשנות את צורתו לצורת חיות אך הוא תפס וכלא את כולם, עד האחרון שבהם וחילק אותם לתושבים כחיות מחמד בלי לומר לתושבים מי הם באמת. מי הצבא המוזר הזה? למה אתם לא מצליחים להשתנות חזרה? למה לא מספרים לתושבים על אופייכם האמיתי? זאת עליכם לגלות-השורדים האחרונים שלא נלכדו.

3
    בלילה סוער התנודדה ספינה בין גלים ענקיים, מפלצתיים כמעט בגודלם. הרוחות שרקו והכוכבים נעלמו מבין עננים אפורים עד שלא ניתן היה לראות אפילו את אור הירח. זה היה הלילה שבו אבדו עקבות ספינת הנופש לנוער mermaid.
    אתם מתעוררים על גבי חוף ים זהוב עם מים כחולים וצלולים שמעולם לא ראיתם יפה מהם. עצים מתנודדים קלות ברוח וריח טרופי נעים עולה באפכם, אבל רגע! מה אתם עושים לעזאזל על אי?! אתם מתחילים לקלוט שרק לפני רגע הייתם בתא שלכם בספינה, מחכים שהסופה תעבור. לא רחוק ממכם אתם מבחינים בעוד כמה נערים ונערות שבדיוק קמים בהתאוששות ואוחזים בראשם בכאב, ושברים ספינה מרוסקת מפוזרים לאורך כל החוף.
    ההבנה נוחתת בכם כמו גל מתנפץ-הספינה התרסקה ואתם נסחפתם איתה לאי בודד? או שבכלל מיושב? תשרדו בעיר, גלו על יושביו או האם הוא בכלל נטוש? מצאו דרך להיחלץ מהאי בלי שימותו לכם אנשים!

4
    זה ממ''ת שמתקיים בעולם של פיירי טייל.
    כמובן שאתם נמשכים מיד לגילדת flower, אחת הגילדות המפורסמות ביותר אשר הסמל שלה הוא כפי שבטח ניחשתם-פרח. הגילדה נמצאת רחוק מאוד מהבית שלכם ועכשיו אתם יוצאים למסע לעבר הגילדה במטרה להצטרף, מעולם לא הייתם בגילדה לפני זה-איך תסתדרו? מה יקרה שהאופל יעלה? מה הקסם שלכם? האם תצרו צוותים אחד עם השני?
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

2. אבל הופיר יותר
    שם: שקד
    אין ספק שמספר אחד או שתיים הכי טובים, הלכתי על אחד אחרי התלבטות..
    אגב, יש לך כמה שגיאות כתיב
    חמוף

3. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    כנאה זה שגיאות הקלדה כי כתבתי מהר
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

4. מורחקים
    שם: אופיר
    בלי להעליב אף אחד לא מתקרב לרמה שצריכה להיות למנהל פורום חת"מ
    ברצינות

רותם, מה עבר לך בראש?

5. אבל הופיר יותר
    שם: שקד
    ציטוט פורסם במקור על ידי Bilbo Baggins צפה בהודעה
    ברצינות

רותם, מה עבר לך בראש?
    מה אתה קשור, לך מפה יא
    חמוף

6. משתמש מנוסה
    שם: דניאל
    ציטוט פורסם במקור על ידי Bilbo Baggins צפה בהודעה
    ברצינות

רותם, מה עבר לך בראש?
    איזה רשע
    מספר 2 נראה לי יהיה יותר טוב מהשאר

הנה משפט משלי...
    גם ברגעים קשים תמיד אסמוך, אבטח ואאמין בך ולא אשכח אותך כי אתה חלק ממני
    "ה' מלך, ה' מלך, ה' ימלוך לעולם ועד"

7. אמאש'ך פלאפי ):
    שם: ספרטה
    ציטוט פורסם במקור על ידי EZ-Style צפה בהודעה
    איזה רשע
    מספר 2 נראה לי יהיה יותר טוב מהשאר
    סך הכל אמר את האמת...

שלושת הרקעים כתובים בצורה ילדותית
    מנהל חת''מ אמור לדעת שלא משתמשים במילים באנגלית באמצע קטע ובטח שלא רושמים "חחח".
    אני מנהל את משוב, ומה אתה עשית היום ?

[YOUTUBE]0jnv0ejmLlY[/YOUTUBE]

8. Kibō no chi
    ציטוט פורסם במקור על ידי Flupy צפה בהודעה
    סך הכל אמר את האמת...

שלושת הרקעים כתובים בצורה ילדותית
    מנהל חת''מ אמור לדעת שלא משתמשים במילים באנגלית באמצע קטע ובטח שלא רושמים "חחח".
    עזוב גם רגע מבחינת תחבירית ודקדוקית, הרקעים עצמם לא בנויים בצורה טובה.

ובגלל שאת אמרת בנו"ד שאני סתם בא לעצבן ולהרוס, אני אעשה לך דווקא ואבקר לך ת'צורה על המשחקים כי מותר לי וכי הגיע הזמן שתלמדי לקבל ביקורות.

ציטוט פורסם במקור על ידי Alice צפה בהודעה

1
    ''העולם מושלם''? חחח... הצחקתם אותנו-זה משפט שילד תמים שעוד לא למד ללכת אומר מתוך שיר ילדים טיפשי.
    אוקיי זה רק המשפט הראשון וכבר הוא כל כך מעצבן. קודם כל כמו שפלופי אמר, מי לעזאזל כותב "חחח" ברקע של משחק?
    דבר שני שהפריע לי זה המשפט השני הלא הגיוני בעליל: קודם כל "העולם מושלם" לא בדיוק עונה על ההגדרה של משפט, ב' זה ממתי לעזאזל ילדים לומדים להגיד "משפטים" לפני שהם לומדים ללכת
    לא משהו תחבירי לא הגיוני או משהו בסגנון, סתם כתיבה גרועה וחוסר היגיון שחשבתי שכדאי שתשימי לב אליו.
    הלאה:
    כך היה תמיד, מאז ומעולם-אנחנו, המלאכים חיינו בין בני האדם ועצרנו את השטנים מלגרום לכל מיני בעיות.
    אוקיי אמרת לנו שיש מלאכים וזרקת אותנו סתם ככה ל"שטנים" שעושים בעיות לבני האדם.
    מה לעזאזל.
    קודם כל מה זה בדיוק מלאכים (מעבר לכנפיים. תני פירוט על היכולות, מאיזה טעם המלאכים קיימים וכו'. כנ"ל על השטנים האלה. איזה מין בעיות הם גורמים לבני אדם? מה המניע שלהם?). חסר פירוט ממש חשוב כאן.
    צמד מדענים גילו דרך לגרום לאנשים לראות אותנו-לזהות אותנו.
    אוקיי, כשהגעתי לכאן חשבתי לעצמי פשוט "מה".
    צמד מדענים שלא היה מודע לקיום של מלאכים סתם ככה גילה לעצמו דרך לראות את המלאכים? את מבינה כמה שזה לא רציף עלילתית ולא הגיוני?
    הם היו מודעים מלכתחילה לקיום של מלאכים? כי משפט אחרי זה אומר "ברגע שזוג המדענים האלה יצאו מהמעבדה וראו את אופיו האמיתי של העולם הם החליטו לפתוח במצוד אחרינו" שזה אומר שרק אחרי שהם יצרו את החומר הם היו מודעים לקיום של המלאכים. אתה לא סתם אומר "בוא נעשה חומר שיגרום לנו לראות מלאכים" ואז מתחיל איכשהו ליצור חומר בלי לדעת מה בדיוק אתה מנסה לראות.
    כאילו, זה אשכרה נשמע כמו סמים.
    אז יש כאן אי רציפות וחוסר היגיון בעלילה, עם המון חורים לא מובנים. ושוב, חסר פירוט. למה המדענים יצרו דבר שכזה מלכתחילה ETC
    הם חושבים שאנחנו הורסים את איזון העולם. והכי נורא? גם עם האבקה הם לא יכולים לראות את השטנים. עכשיו-אנחנו צריכים גם לעצור את השטן שאנחנו אחראים עליו וגם לברוח מ''מלאך'' הארגון שנועד ללכוד ולשחוט אותנו.
    מה זה הורסים את האיזון
    מה זה ארגון שנועד לשחוט אותנו
    שוב, פירוט פירוט ועוד פעם פירוט.
    מאיזה סיבה הם חושבים שהמלאכים הורסים את האיזון? מה זה הארגון "מלאך" ומאיזה טעמים הוא פועל? איך הוא פועל בכלל? חסר כאן מלא מידע שלא עוזר לנו ממש להבין מול מה השחקנים מתמודדים במשחק.

זה קרה ביום רגיל בלוטיס-השמש חייכה הציפורים צייצו וחיות קטנות התרוצצו בכל העיר בין האנשים.
    אוקיי, לוטיס אמורה להיות עיר? מדינה? מה זה לוטיס
    או, שחכתי להזכיר
    שכחתי*
    בלוטיס לכל אדם יש היכולת לשנות צורה לכל חיה שהוא רוצה אך כאשר הוא מגיע לגיל 15 הצורה של החיה אליו הוא יכול להשתנות מתקבעת לחיה אחת, חיה שמייצגת את הנשמה שלו.
    אוקיי, מתקבל. חוץ מהעובדה שהרעיון של "אנשים שמשנים צורה לחיות" זה בערך אחד מהקונספטים הכי חרושים למשחקים אי פעם אבל נגיד.
    עכשיו בחזרה לסיפור, כמו שאמרתי זה קרה ביום רגיל לכאורה בלוטיס שלפתע משהו קרה
    המשפט הכי טוב אי פעם
    מאוחר יותר באותו היום שכולם כבר החלו מעט להרגע צבא חדר לעיר.
    אוקיי אז עכשיו לוטיס זאת עיר, לא יכולת לספק את המידע הזה קודם? זה היה עוזר יותר לעשות סדר בראש. ועכשיו, מאיפה הצבא הזה בא בדיוק? למה אין פירוט על הכניסה של הצבא לעיר? זה נראה כמו מפתח בהתפתחות העלילה שפשוט הושאר בחוץ.
    וחילק אותם לתושבים כחיות מחמד בלי לומר לתושבים מי הם באמת.
    איזה תושבים? של איזה עיר? איזה מדינה? איזה מקום לעזאזל
    מה זה תושבים
    לפני שנייה הם היו בלוטיס כלאו אותם ועכשיו נתנו אותם לתושבים של מקום שאף אחד לא מכיר? אני קצת סקפטי בנוגע לזה.
    עליכם לגלות-השורדים האחרונים שלא נלכדו.
    אוקיי מה
    רק במשפט הקודם היה כתוב
    אך הוא תפס וכלא את כולם, עד האחרון שבהם
    ופתאום יש כאלה שלא נכלאו? באמת מה.

בנוגע למשחק 3: כמעט ואין לי הערות על העלילה, מהסיבה שאין בדיוק עלילה. ספינת נופש מתנפצת ונסחפים לאי בודד. כמה מקורי ומתוחכם. ממש לא היו מיליון דברים כאלה לפני!
    ההבנה נוחתת בכם כמו גל מתנפץ-הספינה התרסקה ואתם נסחפתם איתה לאי בודד? או שבכלל מיושב? תשרדו בעיר, גלו על יושביו או האם הוא בכלל נטוש? מצאו דרך להיחלץ מהאי בלי שימותו לכם אנשים!
    אוקיי אני מצטער אבל המשחק לוקה בחוסר מקוריות מוחלט בלי ממש קונספט ייחודי, הוא פשוט בנאלי ומשעמם (ON THE OTHER HAND, זה המשחק שנכתב הכי טוב בנושא עד כה. שאפו!).
    אגב,
    זה היה הלילה שבו אבדו עקבות ספינת הנופש לנוער mermaid.
    שמות כמו "Mermaid" קודם כל עושים עם אות גדולה בתחילת המילה וב' עושים במרכאות. עניין תחבירי.

והגענו למשחק האחרון
    זה ממ''ת שמתקיים בעולם של פיירי טייל.
    אוקיי? נגיד. לא ראיתי פיירי טייל ואני לא מתכוון גם לראות.
    אתם קוסמים וקוסמות צעירים שמחפשים גילדה חדשה להצטרף אליה.
    וכאן זה התחיל לעצבן.
    כתבת שורה אחת על העולם "זה העולם של פיירי טייל" וזהו. זרקת סתם ככה את כל המשתמשים לעולם שלא כולנו מכירים. גם ככה כמה הצביעו שהם ישתתפו בזה, 5 בערך? אז עכשיו לקחת מביניהם את כל אלה שלא רואים פיירי טייל ובנית להם משחק שהם לא יוכלו להשתתף בו. מעולה!
    מילא זה, אבל לפחות היית מסבירה על העולם. לא לכולם יש זמן או כוונה לראות את זה, תני פרטים!
    אתם קוסמים וקוסמות
    אוקיי, מה זה קוסמים בעולם של פיירי טייל? לכל קוסם יש ייחוד משלו בעלילות שונות (כמו שהקוסמים בהארי פוטר הם לא הקוסמים מFATE והקוסמים מFATE הם לא הקוסמים מסקיירים והקוסמים מסקיירים הם לא הקוסמים ממייפל סטורי וכו')
    אז שוב זרקת לנו אינפורמציה שלא עוזרת לנו להבין כלום וסתם מבלבלת אותנו. ועוד המשפט לא נגמר!
    "מחפשים גילדה חדשה להצטרף אליה!"
    מצוין, עכשיו אני יודע שאני קוסם ושאני מחפש גילדה!
    מה זה לעזאזל גילדה יא אללה
    פירוט
    מה זה גילדה
    אני לא יודע
    די
    זה פשוט חוסר בעלילה.
    כמובן שאתם נמשכים מיד לגילדת flower
    אותה ההערה שאמרתי לך על "Mermaid".
    אחת הגילדות המפורסמות ביותר אשר הסמל שלה הוא כפי שבטח ניחשתם-פרח
    אוקיי אז אני יודע זאת גילדה
    ושהיא מפורסמת
    טוב.
    למה לעזאזל היא מפורסמת
    מה היא עשתה
    למה אני נמשך דווקא אליה
    ושוב, מה זה לעזאזל גילדה בעולם של פיירי טייל
    הגילדה נמצאת רחוק מאוד מהבית שלכם ועכשיו אתם יוצאים למסע לעבר הגילדה במטרה להצטרף, מעולם לא הייתם בגילדה לפני זה-איך תסתדרו?
    אני יודע? אין לי עוד מושג מה זה גילדה אל תשאלי אותי איך אני אסתדר
    מה יקרה שהאופל יעלה?
    שו אופל
    אז יש רעים כאילו? לא כתבת על זה כלום, כתבת רק גילדה
    שוב, חוסר מידע שמונע מהמשתמשים לדעת עם מה הם ממש מתמודדים במהלך המשחק
    מה הקסם שלכם?
    אה, אז אני משחק קוסם ואני לא יודע מה הקסם שלי?
    עוד משהו לא מובן, לא ציינת בהתחלה שאני לא מודע לקסם שלי. אמרת רק שאני קוסם. עוד פעם מידע שמגיע בשלב מאוחר מידי בעלילה. זה סתם יוצר בלגן.
    האם תצרו צוותים אחד עם השני?
    צוותים אחד עם השני? מי זה השני? שאר השחקנים? דמויות NPC? דמויות מהגילדה? מחוץ לגילדה? ומה זה גילדה זה עדיין מציק לי
    ומה הצוותים האלה יעשו
    עוד פעם חוסר מידע ובלגן
    יאללה סלמאת

Spoiler ספוילר

9. מורחקים
    שם: אופיר
    ^
    Oh Snap

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •