Pokemon GO
עמוד 8 מתוך 9 ראשוןראשון ... 6789 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 106 עד 120 מתוך 135
  1. מנהל ראשי
    ציטוט פורסם במקור על ידי הנפש המתמטית צפה בהודעה
    [COLOR=#800000][SIZE=4]אולי יש לי טעות בשמות אם יש תתקנו אותי
    מייקל
    אתה מברך את מורקרו על הצטרפותו לצוות שלך ומכיר לו את פיפלאפ. הם מושחחים וצוחקים הרבה . לאחר מכן אתה מחזיר אותם לפוקודורים שלהם ומתחיל ללכת . אתה שם לב שיש קוף סגול . שקופץ מענף לענף. מה תעשה ?
    "וואו!" אני אומר בקול רועם. "אייפום! זה אייפום!" "אני חייב אחד כזה" אני אומר לעצמי. שולח את היד לפוקדור של פיפלאפ, אבל לרגע עוצר וחושב, זה עתה לכדתי מורקרו, בוא נראה אותו נלחם. "מוקרו צא, בוא לקרב הראשון שלך! השתמש בניכור על הגב של אייפום"

2. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    אולי יש לי טעות בשמות אם יש תתקנו אותי

אלברט

לא , 201 זה השביל שצעדת לפני שהגעת למעבדה, עכשיו אתה בשביל 202
    -----------------------------------------------------------------------
    אתה בודק על זחל הסגול בפוקדקס שלך מתוך הפוקדקס בוקע קול של בחורה צעירה : " וניפדה פוקימון הנדל, נשיכותו מזריקה רעל חזק , מספיק כדי לשתק אפילו פוקימון גדול ממדיים. " וניפדה מכדרר לכדור ובשיא המהירות מתגלגל לאבר איווי שלך כאשר וניפדה מגיע לעברה היא משתמשת בהתקלה מה שמפחית את מהירותו של וניפדה עד שנעצר במקום. מה תעשה עכשיו ?
    אייס
    שים לב שאין לאחרים עוד פוקימונים הם מאמנים מתחילים
    ------------------------------------------------------
    אתה זורק את הפוקודר שבידך לאוויר מתוך הפוקודור יוצא חזיר קטן בצבע אפור עם קפיץ במקום זנב ופנינה ורודה על ראשו. החזיר מתחיל לקפוץ סביבך בשמחה תוך כדאי ששר שירים שמחים. מה תעשה עכשיו ?

ג'ון
    טרטוויג משתמש בהתקלה על שני האנשים שתקפו את הפרופסור . שניהם נופלים לרצפה בכאבים. אתה שואל אם הפרופסור אם הוא מרגיש טוב " אני בסך הכל בסדר , קצת כאבים אבל הם יעברו אל תדאג אבל אם לא היית עוצר אותם אולי מצבי היה פחות טוב" עונה הפרופסור . מה תעשה ?

מייקל
    אתה מברך את מורקרו על הצטרפותו לצוות שלך ומכיר לו את פיפלאפ. הם מושחחים וצוחקים הרבה . לאחר מכן אתה מחזיר אותם לפוקודורים שלהם ומתחיל ללכת . אתה שם לב שיש קוף סגול . שקופץ מענף לענף. מה תעשה ?
    "אממ מעניין מי זה הפוקימון הזה" אחשוב לעצמי ואסרוק בפוקידע
    "סליחה? אחרי שקיבלתי פוקימון מה עושים עכשיו? אילו משימות ואתגרים יש?"

3. משתמש מנוסה
    שם: סהר
    ג'ון
    אתה מסלק את הפושעים והם מסתלקים. לאחר מכן אתה מציע לפרופסור להיכנס למעבדה . הוא מיד מסכים ופותח את הדלת כאשר הדלת נפתחת . אתה רואה שכל המעבדה מבולגנת . הרהיטים הפוכים וכל הרצפה מלאה בניירות . אתה מבחין בפיו הפעור של הפרופסור מה שכנראה מביע שהוא בשוק. מה תעשה ?
    "משהו לא כשורה פרופסור?" אני שואל את הפרופסור במבט תמוהה ומתחיל להרים דברים מהרצפה "טרטוויג תעזור לי לסדר את המעבדה" אני אומר לטרטוויג וממשיך לסדר "בוא פרופסור, נבדוק שלא חסר כלום ונסדר את כל המעבדה"
    ווינר מ-22/03/2013 עד 24/3/2013 P:
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Skarner:Feel My Sting!
    Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

4. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    אולי יש לי טעות בשמות אם יש תתקנו אותי

אלברט

לא , 201 זה השביל שצעדת לפני שהגעת למעבדה, עכשיו אתה בשביל 202
    -----------------------------------------------------------------------
    אתה בודק על זחל הסגול בפוקדקס שלך מתוך הפוקדקס בוקע קול של בחורה צעירה : " וניפדה פוקימון הנדל, נשיכותו מזריקה רעל חזק , מספיק כדי לשתק אפילו פוקימון גדול ממדיים. " וניפדה מכדרר לכדור ובשיא המהירות מתגלגל לאבר איווי שלך כאשר וניפדה מגיע לעברה היא משתמשת בהתקלה מה שמפחית את מהירותו של וניפדה עד שנעצר במקום. מה תעשה עכשיו ?
    נהוג לומר וניפד או וניפיד באנגלית צחה Xp
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "איווי נהמה! ואז התקלה! בכל הכוח!" אומר לה. אחקור את תנועותיו של וניפיד.
    Spoiler ספוילר

5. משתמש על פעיל
    שם: אלמוג,דאלאמבר-שם ספרטה-מיקום
    מייקל
    אתה מוציא את מורקרו מהפוקודור שלו ומסביר לו שאתה רוצה שילחם מול אייפום. מורקרו עף אל אבר אייפום ומתחיל לנקר אותו. לאחר מכן אייפום תופס את המקור של מורקרו , מזיז את זנבו קדימה ואחורה וזורק אותו על העץ. מורקרו מתחיל ליפול ובאמצע הנפילה מתאושש וחוזר לעופף בשמיים. מה תעשה עכשיו ?

אייס
    לפני שאתה מספיק לשאול שאלות . המדריך מתחיל לדבר : " המבחן הראשון שלכם יבדוק את הקשר שלכם עם הפוקימונים שקיבלתם . אתם תצטרכו בעזרת המתקפות של הפוקימון שלכם להציג אותו לפני כולם בצורה שתראה את היחוד שלו" לאחר מכן , המדריך מזמין אחד אחד להראות את הפוקימון שלהם. לאחר מופע פעלולים מרשים של חצי שעה הכולל שילוב מתקפות ואקרובטיקה. מגיע תורך . מה תעשה ?

ג'ון
    אתה שואל את הפרופסור אם הכול קשורה , " נראה לי שפרצו לי למעבדה למזלי לא שמרתי במעבדה דברי ערך חשובים אצלי הכול נמצא בראש . אני רק מקווה שהם לא ישיגו את המידע בדרך אחרת כי המידע לא נמצא רק אצלי." אומר הפרופסור לאחר מכן אתה , טרטוויג והפרופסור מתחילים לסדר את המעבדה מחדש לאחר עבודה של חצי שעה המעבדה נראית כמו חדש. מה תעשה עכשיו ?

אלברט
    וניפיד ממשיך להתגלגל אך במקום להתגלגל כדי למחוץ את איווי . הוא מסתובב סביבה במהירות. איווי נהומת מנסה אלתר את וינידפ ,ולאחר מכן מנסה להתקיל אותו לצערה היא פוגעת באוויר . כאשר היא מגיעה למסלול בו מתגלגל ונידיפ הוא פוגע בה ומעיף אותה אך למרחק לא גדול. מה תעשה עכשיו ?

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

6. משתמש מנוסה
    מייקל
    אתה מוציא את מורקרו מהפוקודור שלו ומסביר לו שאתה רוצה שילחם מול אייפום. מורקרו עף אל אבר אייפום ומתחיל לנקר אותו. לאחר מכן אייפום תופס את המקור של מורקרו , מזיז את זנבו קדימה ואחורה וזורק אותו על העץ. מורקרו מתחיל ליפול ובאמצע הנפילה מתאושש וחוזר לעופף בשמיים. מה תעשה עכשיו ?

אייס
    לפני שאתה מספיק לשאול שאלות . המדריך מתחיל לדבר : " המבחן הראשון שלכם יבדוק את הקשר שלכם עם הפוקימונים שקיבלתם . אתם תצטרכו בעזרת המתקפות של הפוקימון שלכם להציג אותו לפני כולם בצורה שתראה את היחוד שלו" לאחר מכן , המדריך מזמין אחד אחד להראות את הפוקימון שלהם. לאחר מופע פעלולים מרשים של חצי שעה הכולל שילוב מתקפות ואקרובטיקה. מגיע תורך . מה תעשה ?

ג'ון
    אתה שואל את הפרופסור אם הכול קשורה , " נראה לי שפרצו לי למעבדה למזלי לא שמרתי במעבדה דברי ערך חשובים אצלי הכול נמצא בראש . אני רק מקווה שהם לא ישיגו את המידע בדרך אחרת כי המידע לא נמצא רק אצלי." אומר הפרופסור לאחר מכן אתה , טרטוויג והפרופסור מתחילים לסדר את המעבדה מחדש לאחר עבודה של חצי שעה המעבדה נראית כמו חדש. מה תעשה עכשיו ?

אלברט
    וניפיד ממשיך להתגלגל אך במקום להתגלגל כדי למחוץ את איווי . הוא מסתובב סביבה במהירות. איווי נהומת מנסה אלתר את וינידפ ,ולאחר מכן מנסה להתקיל אותו לצערה היא פוגעת באוויר . כאשר היא מגיעה למסלול בו מתגלגל ונידיפ הוא פוגע בה ומעיף אותה אך למרחק לא גדול. מה תעשה עכשיו ?
    "טוב אני שמח שלפחות לא נגנב שום דבר" אני אומר לפרופסור בהקלה וממשיך לסדר.
    בסוף הסידור אני פונה לפרופסור "תקשיב פרופסור, באתי לפה היום במטרה לקבל את הפוקימון הראשון שלי, אני יכול לבקש לקבל את טרטוויג אם זה בסדר?" אני שואל את הפרופסור ופונה לטרטוויג "אתה מסכים להיות השותף שלי למסע?"
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

7. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    מייקל

אייס

ג'ון

אלברט
    "אוקיי ספוינק אני מקווה שאתה מוכן" אשאל אותו. "בוא נסתכל איזה התקפות אתה יודע..." ולאחר הצצה קטנה בפוקידקס אני מורה עליו: "השתמש בגל על חושי (psywave) ותיצור שלושה חישוקים ואז תשתמש בקפיץ שנמצא בזנב שלך ובמתקפה ספלאש על מנת לעבור בצורה יפה בתוך החישוקים."

8. מנהל ראשי
    מייקל

[/COLOR]
    "מורקרו השתמש בPursuit על אייפום ואחר כך שוב פעם, ניקור!" אני מורה למורקרו בצפייה לראות מה תהייה התוצאה

9. משתמש על פעיל
    ג'ון
    אתה גומר לסדר את המעבדה ופונה אל הפרופסור בבקשה לאמץ את טרטוויג : "ברור , אתם צמד מצוין ואני בטוח שיהיה לכם כיף ביחד" אומר הפרופסור , לאחר מכן אתה פונה אל טרטוויג ושואל אותו עם ארצה להיות השותף שלך למסע . טרווטיג קופץ עליך באושר מה שמביע הסכמה . מה תעשה עכשיו ?

אייס
    ספוינק מקשיב להוראות שלך ומוציא מפיו מספר חישוקים בצבע סגול-ורד ככל שהוא משתמש יותר במתקפה הזאת החישוקים הולכים וגדלים. לאחר מכן הוא קופץ באלגנטיות תוך כדאי שהוא משתמש בספלאש . כאשר הוא עובר בין החישוקים ניתזים מים. מה שגורם לקרני העל חושי להתפזר באוויר . לאחר הפעלול המוצלח, כל המאמנים המתחילים שבקורס מוחאים לכם כפיים. מה תעשה עכשיו ?

מייקל
    אייפום קופץ מענף לענף בזריזות . נעצר באחד הענפים ומשתמש בהתקפת חול כדאי. החול מתחיל להתפזר באוויר . מה שמוריד את הדיוק של מורקרו. תוך כדאי הדילוגים של אייפום , מורקרו עף , בוחן את הקפיצות שלו ורודף אחריו לאחר שהוא מגיע אליו הוא משתמש בניקור .. אייפום צורח צרחה ,חזקה שכנראה מהפגיעה אך אתה טועה מכן אייפום מתקיף את אייפום לאחר מכן אתה מזהה את צרחה זו ומבין שהיא חלק מהתקפה, אותה מקתפה שיש למורקרו. מה תעשה עכשיו ?

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

10. מנהל ראשי
    [COLOR=#a52a2a][U]
    מייקל
    אייפום קופץ מענף לענף בזריזות . נעצר באחד הענפים ומשתמש בהתקפת חול כדאי. החול מתחיל להתפזר באוויר . מה שמוריד את הדיוק של מורקרו. תוך כדאי הדילוגים של אייפום , מורקרו עף , בוחן את הקפיצות שלו ורודף אחריו לאחר שהוא מגיע אליו הוא משתמש בניקור .. אייפום צורח צרחה ,חזקה שכנראה מהפגיעה אך אתה טועה מכן אייפום מתקיף את אייפום לאחר מכן אתה מזהה את צרחה זו ומבין שהיא חלק מהתקפה, אותה מקתפה שיש למורקרו. מה תעשה עכשיו ?
    אני עוצר לרגע וחושב לעצמי. "כן, אייפום הוא מהיר וזריז, אבל יש לנו ייתרון, מורקרו יכול לעוף, בוא ננצל את זה!" אני מושיט את היד למעלה ומצביע על מורקרו "מורקרו עוף לשמיים ותעלם לאייפום עם המהירות שלך, לאחר מכן משום מקום השתמש בניקור במלוא העוצמה!"

11. משתמש מנוסה
    ג'ון
    אתה גומר לסדר את המעבדה ופונה אל הפרופסור בבקשה לאמץ את טרטוויג : "ברור , אתם צמד מצוין ואני בטוח שיהיה לכם כיף ביחד" אומר הפרופסור , לאחר מכן אתה פונה אל טרטוויג ושואל אותו עם ארצה להיות השותף שלך למסע . טרווטיג קופץ עליך באושר מה שמביע הסכמה . מה תעשה עכשיו ?

אייס
    ספוינק מקשיב להוראות שלך ומוציא מפיו מספר חישוקים בצבע סגול-ורד ככל שהוא משתמש יותר במתקפה הזאת החישוקים הולכים וגדלים. לאחר מכן הוא קופץ באלגנטיות תוך כדאי שהוא משתמש בספלאש . כאשר הוא עובר בין החישוקים ניתזים מים. מה שגורם לקרני העל חושי להתפזר באוויר . לאחר הפעלול המוצלח, כל המאמנים המתחילים שבקורס מוחאים לכם כפיים. מה תעשה עכשיו ?

מייקל
    "תודה רבה פרופסור!" אני אומר לפרופסור באושר ומחבק את טרטוויג "עכשיו ברשותך אני אצא לדרך עם טרטוויג!" אני אומק לפרופסור ונפרד ממנו לפני שאני יוצא ממעבדתו.
    "קדימה טרטוויג!" אני אומר לטרטוויג שלצידי והולך לדרך הקרובה "בוא נתחיל את המסע שלנו ביחד!" אני מכריז באושר ומתחיל ללכת ולחפש בעיניים פוקימונים ומאמנים שונים להתאמן מולם
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

12. משתמש על פעיל
    מייקל
    אייפום קופץ מהאוויר לעברו של מורקרו ועולה על גבו . מורקרו מתנער ומנסה להוריד אותו מגבו. לאחר מכן אייפום שורט בעזרת ידיו את מורקרו . אחר כך שיד אחת פחות מחזיקה את מורקרו הוא מצליח להוריד את אייפום מגבו ועף מהר לשמיים אחרי כמה שניות אתה ראה אותו צונח במהירות על אייפום ומנקר אותו בכל העוצמה ואייפום מתעלף . מה תעשה עכשיו ?
    ג'ון
    אתה מתחיל לצעדו בשביל 202 עם חבריך החדש טרטוויג , הדרך ירוקה ובעלת הרבה זנים של עצים וצמחים אחרים. טרטוויג מדלג בנחת בצמחים הרבים וחיוך על פניו. אתה שם שהשביל מלא בחיים . אתה מסתכל על השמיים ורואה מגיוון רחב של פוקימונים מעופף עפים להם. אתה מצליח להבחין במספר פוקימונים שעומדים קרוב אליך, בניהם ( תראה למטה ) מה תעשה עכשיו ?
    ג€‹

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

13. מנהל ראשי
    מייקל
    אייפום קופץ מהאוויר לעברו של מורקרו ועולה על גבו . מורקרו מתנער ומנסה להוריד אותו מגבו. לאחר מכן אייפום שורט בעזרת ידיו את מורקרו . אחר כך שיד אחת פחות מחזיקה את מורקרו הוא מצליח להוריד את אייפום מגבו ועף מהר לשמיים לאחר כמה שניות אתה ראה אותו צונח במהירות על אייפום ומנקר אותו בכל העוצמה . אייפום מתעלף . מה תשעה עכשיו ?

מושיט את ידי לעבר המכנס "פוקדור צא!" אני ממתין בציפייה ללכוד את אייפום. באותה נשימה אומר למורקרו "עבודה טובה, אבל עד שזה לא נגמר, זה לא נגמר!"

14. משתמש מנוסה
    מייקל
    אייפום קופץ מהאוויר לעברו של מורקרו ועולה על גבו . מורקרו מתנער ומנסה להוריד אותו מגבו. לאחר מכן אייפום שורט בעזרת ידיו את מורקרו . אחר כך שיד אחת פחות מחזיקה את מורקרו הוא מצליח להוריד את אייפום מגבו ועף מהר לשמיים אחרי כמה שניות אתה ראה אותו צונח במהירות על אייפום ומנקר אותו בכל העוצמה ואייפום מתעלף . מה תעשה עכשיו ?
    ג'ון
    אתה מתחיל לצעדו בשביל 202 עם חבריך החדש טרטוויג , הדרך ירוקה ובעלת הרבה זנים של עצים וצמחים אחרים. טרטוויג מדלג בנחת בצמחים הרבים וחיוך על פניו. אתה שם שהשביל מלא בחיים . אתה מסתכל על השמיים ורואה מגיוון רחב של פוקימונים מעופף עפים להם. אתה מצליח להבחין במספר פוקימונים שעומדים קרוב אליך, בניהם ( תראה למטה ) מה תעשה עכשיו ?
    ג€‹
    'בהחלט דרך יפה!' אני חושב לעצמי בנחת ומתפעל מהדרך הנפרסת לפניי 'אני לא מאמין שסוף סוף אני מתחיל את המסע שלי!' אני חושב בהתרגשות תוך כדי ההליכה עם טרטוויג.
    "טרטוויג מה אתה אומר שנילחם מול פוקימון הציפור האפור, נראה לי שהוא יהיה תוספת מעניינת לקבוצה שלנו!" אני אומר לטרטוויג "קדימה תשתמש עליו בהתקלה!" אני נותן לו פקודה ושולף את הפוקידע על מנת לסרוק את הפוקימון מולו אני נלחם
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

15. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    [COLOR=#800080][U]
    אלברט
    לא קצת קשה בשביל אויב ראשון?
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "איווי, זה מפסיק! חזרי! קרוגאנק, צא! סטירת בוץ, ואז קנטור! אם הוא מתחמק ממך תשלח סטירות בוץ על הרצפה ותהפוך אותה לביצה!" אומר לו.
    Spoiler ספוילר

עמוד 8 מתוך 9 ראשוןראשון ... 6789 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •