Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 45
  1. משתמש רשום
    שם: אנה
    ציטוט פורסם במקור על ידי מונקי צפה בהודעה
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר

ארקנה:
    Spoiler ספוילר

יונה:
    אני שותקת לרגע, מנסה לחשוב איך להסביר את עצמי.
    "כן טוב, תנסי שלא להיבהל יותר מדי"... משכתי בכתפיי באנחה, "אז, ההורים שלי פתחו ביחד חנות נשקים מפוארת ואני גם נכנסתי לעסק. אתמול הלכתי לקנות אוכל והשארתי את ההורים לבד בחנות , כשחזרתי ראיתי שלושה שודדים, אמא שלי נורתה ואבי כבר היה בשוק ולא ידע מה לעשות, מרוב בהלה, נכנסתי לעצבים והשודדים התנפלו עליי כשנכנסתי, וטוב, יש לי מן כוח , שאני לא יכולה לשלוט בו- ואז..." יש לי צמרמורת "טוב, הם מתו", אמרתי "כתוצאה מכך אבא שלי נבהל ממני, וגירש אותי מהחנות- לא יודעת אם כדי להגן עליי או כי לא רצה לראות אותי יותר" אמרתי ונשמתי עמוק
    "לא התכוונתי להרוג אותם, זה היה למטרת הגנה"... קולי רעד, "אני לא רוצה להיתפס על ידי השוטרים, וההורים שלי אמרו שאם הצבא או הממשלה יגלו על הכוח שלי"... בהיתי בידי וסגרתי אותה לאגרוף "אז הם יכולים לנצל את זה לטובתם, ואני לא רוצה להשתמש בכוח שלי לרעה- החלטתי כשהייתי ביער, שאני, אמצא דרך להגן על האנשים שחשובים לי מבלי לפגוע באחרים יותר מדי"... עצמתי עיניים, מתארת לעצמי את כל הסיטואציה שהייתה לי אילולא אמא הייתה עוד בחיים "אבל... זה מה שקרה וזאת האמת, ועכשיו אני לא יודעת מה לעשות- לברוח? לחזור לאבא? זאת השאלה"...
    נערך לאחרונה על ידי Arcane, 12-22-2019 בשעה 11:34 PM

2. משתמש רשום
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר

ארקנה:
    Spoiler ספוילר
    התהלכתי אם הנערה על למוטל שהיא גררה אותי שהיה סמוך ליד השוק האפור של הפירטים.
    שנכנסו לחדר שבמוטל הנערה פשטה את בגדיה והתקרבה אלי בהלבשה תחתונה בלבד.
    "נו אתה אוהב את מה שאתה רואה?” היא שאלה אותי בעודה מתקרבת אלי.

"ברור, מה יכול להיות יותר טוב מזה"אמרתי לה בחיוך עליז ומזויף והוצאתי מהכיס שבתוך חולצת החליפה שלי אקדח וכיוונתי אותו אליה.
    "אין נשק, אין אנשים, מקום ליד פיראטים שורצים יש יותר טוב מזה?"שאלתי אותה בחיוך עליז ואחריו פניי נעשו אדישות ורציניות.
    "ועכשיו ספרי לי מה שאת יודעת על ארגוני היריבות או כל מידע אחר שקשור אליו או לאדם אם מידע אמין"אמרתי לה באיום והוספתי. "או ואם תצעקי לעזרה את מיד תמותי אז אל תנסי אפילו"

3. משתמש רשום
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר

ארקנה:
    Spoiler ספוילר
    יצרת איקס באמצעות ואמרת "Igurubijon" ונכנסת למצב איגל וישן בו כל החושים שלך הפכו לחדים יותר במצב זה יכולת "לראות" פיזית שבאזור יש סימני מאבק ברורים ריחות של אבקות שריפה במינונים שונים מצביעים על כך שקיים במפרץ מאבק יום יומי של שני קבוצות.
    Og: רק תזכור לפעמים הבאות מה שהסברתי לך על האיגל ויז'ן
    Ig: מייוקאי לא ידע מה לעשות ממש והוא החליט ללכת לחפש מיהן 2 הקבוצות שנלחמות במזח.
    הוא התקרב לאחת מספינות המסחר במטרה לרכוש יותר ידע מצוותי הספינות-

4. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר

ארקנה:
    Spoiler ספוילר
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

5. משתמש רשום
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר

ארקנה:
    Spoiler ספוילר
    יונה:
    מרוב שוק הלכתי שני צעדים אחורה. "צבא, המהפכנים?"... גמגמתי ובלעתי רוק, עיניי נצצו, זה היה נס, חלום חיי.
    התחלתי להתלהב, להתהלך שוב בסיבובים והסמקתי קלות "קראתי על עליכם כל כך הרבה, אבל אף פעם לא ראיתי אתכם במציאות"... אומרת ובוהה בקואלה ובאור שבקצה המנהרה, עיניי הסגולות נצצו בתקווה, אבל התחלתי להסס קלות.
    "אני חושבת שאבא שלי יעדיף שאני לא אחזור, וככה יהיה גם טוב בשבילו" החלטתי והזדקפתי, אם כבר פגשתי אותם סוף סוף, אני אנצל את ההזדמנות , לפתע כאילו כל הצער והאכזבה העצמית נמחקו מעיניי, חייכתי חיוך ביישני, "נו אם כך... אני אשמח מאוד להצטרף אליכם, לא שיש לי עוד לאן ללכת"... אמרתי, "להפוך להיות לוחמת צדק לצידכם, להפיל את הדיקטטורה, בחיים לא חשבתי שאפגוש אתכם בכלל"... דמעה קטנה הופיע על הלחי שלי, מחקתי אותה מהר ונשמתי עמוק, בהיתי בקואלה והתייצבתי כמו חיילת "אני אעשה את מיטב יכולתי, המפקדת" אמרתי בצחקוק קל, והתנפלתי על קואלה בחיבוק "תודה תודה תודהה"! צעקתי בהתלהבות, נרגשת ממש.

Og: חחח , האירוניה שכבר חשבתי על הרקע המוסתר של יונה, אבל אני אשמור אותו בסוד בנתיים 3:, וכן זה קשור למהפכנים, כך שהיא תהיה קרובה יותר למצוא איזה פיסת מידע עליהם להמשיך ממנה למסע ארוך שמצפה לה.

6. משתמש רשום
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר

ארקנה:
    Spoiler ספוילר
    הקשבתי לדבריה של הנערה אם פנים אדישות ומאיימות התעלמתי מהריח המסריח של השתן שהשתחרר בחדר ורק הקשבתי למידע שניתן לי.
    "יש לך סדר עדיפויות מוזר חייב לציין, תחילה כסף ואחר כך מוות. אני מבין שאת ממש סומכת על המנהלים שלך אם מוות זה דבר השני שאת חושבת אחרי הכסף"אמרתי ואקדחי היה יותר קרוב לראשה.
    "יש סיבה לכך? מידע שאני חייב לדעת עליה?"שאלתי אותה אם חיוך מרושע ומאיים על פניי.

~סנטה-סאן~
    אם עבודה הכי טובה שיש ^^

7. משתמש רשום
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר

ארקנה:
    Spoiler ספוילר
    ובעודך מסתכל בסביבה שמת לב שקרובי נשאר צמוד עלייך ופתח עלייך עין בדממה.
    מייוקאי בחן את עשרות העבדים. לבסוף הוא החליט לגשת אליהם.
    "תראה, אם תרים את זה ככה זה יקל על גבך" הוא אמר לאחד מהם ועזר בהעברת הארגזים.
    "ברגע שאסיים את עסקיי בעולם הזה אני מבטיח שאחזור בשבילכם" הוא הפטיר לאחד המבוגרים שבהם והמשיך להעמיס. ואז עלה לו רעיון, הוא ניגש לקרובי ואמר "קרובי, זהו שמך נכון? בכל מקרה, אני צריך שתעביר הצעה ממני אל האדון ארלונד, אך לפני כן בוא נשב. מסבאה ראויה שאתה מכיר באיזור?" הוא שאל

8. משתמש מנוסה
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר

ארקנה:
    Spoiler ספוילר
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

9. משתמש רשום
    מייוקאי :

Spoiler ספוילר

~סנטה-סאן~

Spoiler ספוילר

ארקנה:
    Spoiler ספוילר
    יונה:
    התהלכתי בהלם במקום שאליו קואלה הובילה אותי, עקבתי אחריה ובהיתי בהאק ובחמישה הלוחמים שהיו לצידו, עדיין עם פה פתוח. מצמצתי וסגרתי את הפה במהירות, "אה, כן" בוחנת את האק ואת האנשים במעט חשש, בולעת רוק. אחרי רגע הבנתי שהאק מחכה שאלחץ את ידו, הפרצוף שלו הבהיל אותי, אבל בכל זאת הושטתי את ידו ולחצתי לו את היד בעדינות, בחיוך מסוקרן "אוהו, נעים להכיר" עיני בהקו במתח, אבל גם במעט אומץ- הרגשתי שאני צריכה לעשות מעצמי רושם טוב, לפחות להתחלה- אז את הפחדים שמתי בצד.
    "תרשו לי לשאול, באיזה סגנון לחימה אתם מתמחים?" שאלתי ובהיתי גם לעבר הלוחמים, ובציוד שלהם, "אני לא מומחית באומניות לחימה, אבל לא יזיק לי ללמוד גם קצת בסיס בהגנה עצמית"... בהיתי לעבר קואלה בחיוך קטן.

10. היכל התהילה
    שם: בחריץ של עדי הימבלבלוי
    לא רוצה להספים לכם אבל אין פעילות כבר חודש.
    רק רציתי להגיד שמרגש לראות כאן משחק תפקידים אחרי כל כ ךהרבה זמן, ועוד של וואן פיס. וגם אהבתי שמסגרת את זה רק לים המערבי, משחק שלם של וואן פיס הוא בלתי אפשרי. חכם מאוד.
    מקווה שתמצאו את הזמן והכוחות להמשיך!
    אביב

You can make fun of me, You can humiliate me and even hurt me

.But you can Never, Ever make fun of One Piece

11. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Avivs צפה בהודעה
    לא רוצה להספים לכם אבל אין פעילות כבר חודש.
    רק רציתי להגיד שמרגש לראות כאן משחק תפקידים אחרי כל כ ךהרבה זמן, ועוד של וואן פיס. וגם אהבתי שמסגרת את זה רק לים המערבי, משחק שלם של וואן פיס הוא בלתי אפשרי. חכם מאוד.
    מקווה שתמצאו את הזמן והכוחות להמשיך!
    אני יודע שאני מספים לעצמי אבל המשחק די מת וזה די בגללי כי לא היה לי זמן להגיב וכשכבר היה לי רוב השחקנים פשוט איבדו עניין...
    אני מאוד אוהב את הפורום הזה ובגלל זה היה לי חשוב לפתוח את המשחק כאן חבל שהוא שרד כל כך מעט זמן..
    אגב תודה על המחמאה באמת כמו שאמרת ידעתי מראש שמשחק על כל וואן פיס זה לא הגיוני אז הלכתי על אי אחד.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

12. היכל התהילה
    שם: בחריץ של עדי הימבלבלוי
    הבנתי, כל הכבוד על הניסיון. אם תנסה עוד פעם בעתיד הייתי ממליץ על מה שאני הייתי עושה:
    1. בונה שלד של עלילה כללי באורך שאני יודע שיכול לעמוד בו (זה חסוי למשתמשים), ונותן אומנם לשחקנים כמובן לעשות את הבחירות שלהם ולהפתיע, אבל כל הזמן נשאר סביב השלד שהשחקנים לא צריכים בכלל להיות מודעים אליו. ככה אתה יודע מראש בערך מה האורך שאתה מתחייב אליו וגם יש לך תכנון כללי.
    האמת אפילו פרסמתי פוסט על זה לפני 3 שנים:

2. בונה אולי את ההמשכים שלי באורך גדול מהרגיל, כך שכל פעם שאתה כן מתפנה לכתוב אתה מקדם את העלילה בהרבה, ולא נתקע במשך כמה המשכים על דיאלוג עם דמות.

בהצלחה!
    אביב

You can make fun of me, You can humiliate me and even hurt me

.But you can Never, Ever make fun of One Piece

13. משתמש רשום
    אני יודע שאני מספים לעצמי אבל המשחק די מת וזה די בגללי כי לא היה לי זמן להגיב וכשכבר היה לי רוב השחקנים פשוט איבדו עניין...
    אני מאוד אוהב את הפורום הזה ובגלל זה היה לי חשוב לפתוח את המשחק כאן חבל שהוא שרד כל כך מעט זמן..
    אגב תודה על המחמאה באמת כמו שאמרת ידעתי מראש שמשחק על כל וואן פיס זה לא הגיוני אז הלכתי על אי אחד.
    נו באמת התגובה שלי אחרונה פה ואף אחד לא המשיך מאז, נכנסתי לזה איזה שמונה פעמים ואז הבנתי שפשוט עזבתם ואני גם שחכתי מהאתר הזה מהר :3

14. משתמש רשום
    וגם היה לי אתמול יומולדת והאתר שלח לי ברכה, בגלל זה נזכרתי באתר הזה לול

וגם אי אפשר לשחק אם לא מדברים: גם הדמות שלי וגם אני לא הכי בקיעות במה שמתרחש במשחק....

15. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Arcane צפה בהודעה
    וגם היה לי אתמול יומולדת והאתר שלח לי ברכה, בגלל זה נזכרתי באתר הזה לול

וגם אי אפשר לשחק אם לא מדברים: גם הדמות שלי וגם אני לא הכי בקיעות במה שמתרחש במשחק....
    קודם כל מזל טוב, חוץ מזה סורי לגבי המשחק
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •