Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9
  1. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    היי, אני עושה דוח מעבדה ועד עכשיו בדוחות התבקשנו בדרך כלל להסביר למה בחרנו להציג את תוצאות הניסוי בגרף רציף.
    בדוח הזה, שאלו למה בחרתי להציג את תוצאות הניסוי בעקום כיול.
    איך אפשר להסביר את זה? (בכלליות ואז אתאים את זה לניסוי)
    אני לא מצליחה להבין איך להסביר
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

2. היכל התהילה
    למדתי ביולוגיה וכימיה 5 יחידות ואין לי מושג מה זה עקום כיול
    בוחרים גרף רציף כשהמשתנה מדיד ויש ערכי ביניים (למשל כמויות)
    בוחרים גרף עמודות כשהמשתנה בדיד ואין ערכי ביניים (למשל סוגים שונים של חומר)
    מקווה שזה עזר, אם תסבירי מה זה עקום כיול אולי אוכל לעזור יותר אבל לא ממש זכור לי שהשתמשתי במושג הזה, זה לא אותו דבר כמו גרף רציף?

3. student of Gakuen Alice
    ציטוט פורסם במקור על ידי דניס זה אני צפה בהודעה
    למדתי ביולוגיה וכימיה 5 יחידות ואין לי מושג מה זה עקום כיול
    בוחרים גרף רציף כשהמשתנה מדיד ויש ערכי ביניים (למשל כמויות)
    בוחרים גרף עמודות כשהמשתנה בדיד ואין ערכי ביניים (למשל סוגים שונים של חומר)
    מקווה שזה עזר, אם תסבירי מה זה עקום כיול אולי אוכל לעזור יותר אבל לא ממש זכור לי שהשתמשתי במושג הזה, זה לא אותו דבר כמו גרף רציף?
    גם אני חושבת שזה כמו גרף רציף. דיברתי עם ידיד שלי והוא אמר לי שהוא לא כתב את התשובה הרגילה של גרף רציף, אלא חיפש הגדרה לעקום כיול (אוסף הנתונים המתקבל כתוצאה ממדידת משתנה ידוע מראש באמצעות משתנה אחר. לדוגמה: מדידת עצמת הבליעה באורך גל מסוים של סדרת מבחנות המכילות ריכוזים ידועים הולכים ועולים של אנזים מסוים. נתונים אלה משמשים להשוואה עם דגימה שבה אין ידועים הנתונים אודות המשתנה הנבדק.) וככה ענה. אבל משרטטים את זה כמו גרף רציף ובחרתי בזה מאותן סיבות..
    אז כן לכתוב את זה כגרף רציף?
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

4. היכל התהילה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Alice צפה בהודעה
    גם אני חושבת שזה כמו גרף רציף. דיברתי עם ידיד שלי והוא אמר לי שהוא לא כתב את התשובה הרגילה של גרף רציף, אלא חיפש הגדרה לעקום כיול (אוסף הנתונים המתקבל כתוצאה ממדידת משתנה ידוע מראש באמצעות משתנה אחר. לדוגמה: מדידת עצמת הבליעה באורך גל מסוים של סדרת מבחנות המכילות ריכוזים ידועים הולכים ועולים של אנזים מסוים. נתונים אלה משמשים להשוואה עם דגימה שבה אין ידועים הנתונים אודות המשתנה הנבדק.) וככה ענה. אבל משרטטים את זה כמו גרף רציף ובחרתי בזה מאותן סיבות..
    אז כן לכתוב את זה כגרף רציף?
    אה נראלי נזכרתי
    זה פשוט ליצור גרף כדי ״למקם״ את מה שאנחנו רוצים למדוד
    ואז נוח לגלות את הריכוז של התמיסה (למשל) עם הצבה פשוטה במשוואה של הגרף
    אין מה להתרגש מזה, הבגרות מעבדה בביולוגיה זה בדיחה

5. student of Gakuen Alice
    אה נראלי נזכרתי
    זה פשוט ליצור גרף כדי ״למקם״ את מה שאנחנו רוצים למדוד
    ואז נוח לגלות את הריכוז של התמיסה (למשל) עם הצבה פשוטה במשוואה של הגרף
    אין מה להתרגש מזה, הבגרות מעבדה בביולוגיה זה בדיחה
    הגדרתי את זה ככה(מתבסס לגמרי על גרף רציף):
    " בחרתי להציג את התוצאות על עקום כיול מפני שהמשתנה הבלתי תלוי, סוג הפרי וגם אופן המדידה של המשתנה התלוי, מספר טיפות האינדופנל שניהם רציפים. משמע, שניהם יכולים לקבל ערכים שאינם שלמים. בנוסף, יש יותר משלוש תוצאות."
    זה בסדר לדעתך?

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

6. היכל התהילה
    הגדרתי את זה ככה(מתבסס לגמרי על גרף רציף):
    " בחרתי להציג את התוצאות על עקום כיול מפני שהמשתנה הבלתי תלוי, סוג הפרי וגם אופן המדידה של המשתנה התלוי, מספר טיפות האינדופנל שניהם רציפים. משמע, שניהם יכולים לקבל ערכים שאינם שלמים. בנוסף, יש יותר משלוש תוצאות."
    זה בסדר לדעתך?
    סוג הפרי לא יכול להיות משתנה רציף
    ותשתמשי במושג ערכי ביניים במקום הערכים שאינם שלמים, אוהבים את זה

7. student of Gakuen Alice
    סוג הפרי לא יכול להיות משתנה רציף
    ותשתמשי במושג ערכי ביניים במקום הערכים שאינם שלמים, אוהבים את זה
    נכון.
    אוף זה מעצבן שהיא תוקעת לנו את זה מבלי ללמד אותנו בכלל.
    טוב שיניתי. מקווה שזה יותר טוב

"בחרתי להציג את התוצאות על עקום כיול. עקום כיול הינו אוסף הנתונים המתקבל כתוצאה ממדידת משתנה ידוע מראש באמצעות משתנה אחר. בחרתי בדרך הצגה זו מפני שבעזרת עקום כיול ניתן להציג בצורה מלאה את הקשר שבין מספר טיפות האינדופנול לבין כמות החומצה האסקורבית. בנוסף, הצגה גרפית זו מאפשרת השוואה ובדיקת ערכים בנקודות שלא נבדקו בניסוי"

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

8. היכל התהילה
    נכון.
    אוף זה מעצבן שהיא תוקעת לנו את זה מבלי ללמד אותנו בכלל.
    טוב שיניתי. מקווה שזה יותר טוב

"בחרתי להציג את התוצאות על עקום כיול. עקום כיול הינו אוסף הנתונים המתקבל כתוצאה ממדידת משתנה ידוע מראש באמצעות משתנה אחר. בחרתי בדרך הצגה זו מפני שבעזרת עקום כיול ניתן להציג בצורה מלאה את הקשר שבין מספר טיפות האינדופנול לבין כמות החומצה האסקורבית. בנוסף, הצגה גרפית זו מאפשרת השוואה ובדיקת ערכים בנקודות שלא נבדקו בניסוי"
    נראה לי סבבה
    בגדול במעבדה בביולוגיה לא צריך לקשר בין התשובה לניסוי הספציפי (לפחות ככה זה היה לי בשנה שעברה)
    נגיד שואלים למה בחרת בגרף רציף זה תמיד אותה תשובה (המשתנה הבלתי תלוי הוא רציף ויש לו תחומי ביניים...)

9. student of Gakuen Alice
    נראה לי סבבה
    בגדול במעבדה בביולוגיה לא צריך לקשר בין התשובה לניסוי הספציפי (לפחות ככה זה היה לי בשנה שעברה)
    נגיד שואלים למה בחרת בגרף רציף זה תמיד אותה תשובה (המשתנה הבלתי תלוי הוא רציף ויש לו תחומי ביניים...)
    יש לי תשובה קבועה לגרף רציף. פשוט ספציפית פה היה לי יותר קל להגדיר דרך הניסוי
    תודה רבה על העזרה!!

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •