Pokemon GO
עמוד 35 מתוך 64 ראשוןראשון ... 25333435363745 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 511 עד 525 מתוך 948

נושא: Kanto's Secret

1. מנהל ראשי
    שם: אדם
    אליס ~

"אמרתי לך." אמרה האשה וסבלנותה עמדה להיפקע. "למה, את לא מאמינה לי או משהו כזה? ולמה הפוקימונים שלך כולם בחוץ, הכניסי אותם. את נמצאת במקום ציבורי ואת עשוייה להבריח את הלקוחות עם הבדריל הזה. פוקימונים אמורים להיות בפוקדורים שלהם."

דילן ~

איווי הסתובב והראה את רגלו הכואבת לאוניקס. דמעות ניקזו בעיניו והוא החל לבכות. "אווווווווווונייייי!!!" הוא שאג ועצר את ההתקפה שלו לשניה. איווי ניצל את ההזדמנות ויצר כדורי צל. אחד מכדורי הצל פגעו בתקרה וסלעים נפלו על ראשו של אוניקס שהתעלף.

אנג'ל וג'ייק -

"אני שואל את עצמי," מילמל המאמן. "האם שלושה ילדים ופוליוואג שיוצאים ממפולת אבנים חשוכה זה מראה חריג ואני לא מגיע למסקנה. כמה עלוב אתם יכולים להגיע בכך שאתם משאירים צ'ארמנדר ללא השגחה."
    קיובון מיהר להצביע עליו באימה, הוא כנראה התחבא ממנו ועכשיו מיהר לידיו של ג'ייק.
    "פוקימונים הינם כח. אל תתבלבלו ותחשבו כי הם זוכרים אתכם, ניחוש שלי הפוקימון נטש."
    הוא ניער את חולצתו מרסיסי הקרח והאבק שהיו שם, הסתובב ופנה לכיוון הנגדי.

אנדי -

פארפיידג' חומק במהירות מהבעיטות ושוב מזריק רעל לנידורן שעומד בזה בגבורה. נידורן כרע ברך לשניה.

2. the bitch is back
    ציטוט פורסם במקור על ידי Charmander צפה בהודעה

לונדון ~

דרטיני מחייך לעברך. הוא הרגיש נבוך למשמע המחמאה הבאה מפיך וזה דירבן אותו המון. הוא יצר מעין סיבוב עם זנבו ולאחר מאמץ קל יצא משב רוח שלא חזק יותר משל מאוורר על מספר 2. סקווירטל השויץ וזינק קדימה באלגנטייות, משחרר מטח ענק של בועות, אך לא נראה כמו קרן מגובשת. גראולייט קיפצץ ונבח, לא ממש הקשיב לך, לאחר מכן הוא פיהק ומיצמץ פעמיים. כשכל רצונו הוא לישון.

תוסיף את גראולייט
    ממש הלידבה שלך תלמד שאיבת ג'יגה סבבה?
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "ושוב" אומר להם ברצינות "קדימה עלינו להתחיל להיות מנצחים! גראווליט חזור" אומר במעט זעם ואחזיר אותו לפוקדור "קדימה אני סומך עליכם שתצליחו את המתקפות האלה. הם ממש לא אמורות להיות קשות לכם! סקווירטל תתמקד בבועות ותשלח אותם במקום במפוזר בדיוק מירבי. דרטיני אתה עושה עבודה נהדרת אבל אתה חייב לדמיין את הטוויסטר שממש יהיה סילון של רוח!"
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

3. מנהל ראשי
    לונדון ~

תפסיקי להיות רגישה כל כך אוחצ'ה... תחשוב על דרך לעשות את זה נכון, או שתהיה סבלן... :s
    ~~~~~~~~~~~~~~~~
    הפוקימונים שלך מביטים בך ברצינות. דרטיני מנסה שוב, הפעם נראה כי רוח רצינית יותר בועקעת מקצה זנבו ונראה שהוא מתקדם בעניין וסקווירטל בנתיים המשיך לירות בועות בכל הכוח, אך הכל יצא לו מפוזר ולא מפוקס. הוא ניסה בכל הכוח ורצה להרשים אותך ונלחץ מעט מכך שאתה כבר לא ממש שמח.

4. the bitch is back
    לונדון ~

תפסיקי להיות רגישה כל כך אוחצ'ה... תחשוב על דרך לעשות את זה נכון, או שתהיה סבלן... :s
    ~~~~~~~~~~~~~~~~
    הפוקימונים שלך מביטים בך ברצינות. דרטיני מנסה שוב, הפעם נראה כי רוח רצינית יותר בועקעת מקצה זנבו ונראה שהוא מתקדם בעניין וסקווירטל בנתיים המשיך לירות בועות בכל הכוח, אך הכל יצא לו מפוזר ולא מפוקס. הוא ניסה בכל הכוח ורצה להרשים אותך ונלחץ מעט מכך שאתה כבר לא ממש שמח.
    אתה אוחצ'ה! ואני מסביר להם איך המתקפה יוצאת כמו שצריך- לא אשמתי שאתה לא מבין >>
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;
    "דרטיני נהדר! עכשיו אחרי שאתה מצליח ליצור רוח שחרר אותה כסילון עם הנפה של הזנב! סקווירטל קדימה עוד קצת ואתה מצליח קרן בועות היא פשוט שידורג של המתקפה שאתה משתמש בה עכשיו נסה לרכז את כל הכוח שלך בישביל ליצור את הקרן בועות וביותר מהירות!" אורה להם "Xקווירטל אני לא כועס אני פשוט רוצה שתצליח כמה שיותר."
    גיל! 3>

5. מנהל ראשי
    לונדון ~

אני מבין טוב מאוד, אבל אתה חייב להבין שפוקימונים לומדים התקפות מהר יותר אם אתה מפרט להם את זה כמו שצריך... תיכנס למסן כבר!
    ~~~~~~~~~~~~~~

דרטיני ניסה שוב והרוח רק הלכה והתגברה, דרטיני הניף את זנבו וקצה הזנב נכנס למעין רצף חזק שדרטיני לא הצליח לשחרר. דרטיני בהק לשנייה, האייפון שלך מיהר לעדכן אותך כי הוא למד טוויסטר.
    סקווירטל מזנק שוב, מעודד ממה שאמרת לו ולקח נשימה עמוקה וצבר כל כח שהיה לו וירה בועות בכמות אדירה, הוא המשיך למלא את חלל האוויר בכמות אדירה של בועות למשך כמה שניות עד שזה הפריע לדרטי והוא הביט לעבר השני מהתנשאות מסויימת. סקווירטל לקח נשימה נוספת ושוב ירה מטח עצום של בועות אך עדיין לא היה זה קרן בועות. הפוקדור של גראולייט נפתח במפתיע והוא החל לזנק על הבועות וכישכש בזנבו, "גראוו גראוו!" נבח בשובבות והתגלגל על הרצפה כשלשונו יצאה החוצה.

6. Kibō no chi
    אנג'ל וג'ייק -

"אני שואל את עצמי," מילמל המאמן. "האם שלושה ילדים ופוליוואג שיוצאים ממפולת אבנים חשוכה זה מראה חריג ואני לא מגיע למסקנה. כמה עלוב אתם יכולים להגיע בכך שאתם משאירים צ'ארמנדר ללא השגחה."
    "פוקימונים הינם כח. אל תתבלבלו ותחשבו כי הם זוכרים אתכם, ניחוש שלי הפוקימון נטש."
    'רסיסי קרח... כמו שהיו על..!'
    "היי, עצור!
    אתה מוכן להסביר לי מאיפה רסיסי קרח מגיעים למקום שכזה? בפעם האחרונה שבדקתי לא היה כאן ברד" אני צועק במהירות. משהו כאן לא נראה לי, והיחס של דיארמואיד אל הבחור הזה רק מגביר את החשדות שלי.

Spoiler ספוילר

7. the bitch is back
    לונדון ~

אני מבין טוב מאוד, אבל אתה חייב להבין שפוקימונים לומדים התקפות מהר יותר אם אתה מפרט להם את זה כמו שצריך... תיכנס למסן כבר!
    ~~~~~~~~~~~~~~

דרטיני ניסה שוב והרוח רק הלכה והתגברה, דרטיני הניף את זנבו וקצה הזנב נכנס למעין רצף חזק שדרטיני לא הצליח לשחרר. דרטיני בהק לשנייה, האייפון שלך מיהר לעדכן אותך כי הוא למד טוויסטר.
    סקווירטל מזנק שוב, מעודד ממה שאמרת לו ולקח נשימה עמוקה וצבר כל כח שהיה לו וירה בועות בכמות אדירה, הוא המשיך למלא את חלל האוויר בכמות אדירה של בועות למשך כמה שניות עד שזה הפריע לדרטי והוא הביט לעבר השני מהתנשאות מסויימת. סקווירטל לקח נשימה נוספת ושוב ירה מטח עצום של בועות אך עדיין לא היה זה קרן בועות. הפוקדור של גראולייט נפתח במפתיע והוא החל לזנק על הבועות וכישכש בזנבו, "גראוו גראוו!" נבח בשובבות והתגלגל על הרצפה כשלשונו יצאה החוצה.

"נהדר דרטיני עבודה מעולה!" אשבח אותו בהתלהבות "סקווירטל לא נורא אנחנו נעבוד על זה. אולי ננסה מתקפה אחרת. מה דעתך על חפירה?" אשאל אותו ואסתכל על גראולייט במעט יאוש 'בשביל מה הסכמתי לקחת אותו?' אחשוב לעצמי 'יש כ"כ הרבה פוקימוני אש טובים בחוץ- שאולי טעיתי שלקחתי פוקימון אש שגם תינוק? אחרי הכל הוא לא מי יודע מה יעזור לי בקרבות בזמן הקרוב. ועד שאני אמצא אבן אש שתזרז תהליכים איתו הוא לא יעיל לי' אמשיך להרהר ואחזיר אותו לפוקדור שלו בעודו מפוצץ את הבועות
    גיל! 3>

8. אבל הופיר יותר
    שם: שקד
    חמוף ~

פוקימון יוצא מהפוקדור שלך, אור מבליח בעוצמה ולאחר סינוור קל אתה מזהה את הפוקימון בקלות. זה אלקיד הפוקימון האהוב עליך.
    אתה קופץ מאושר והוא נבהל ומתחבא מאחורי אחד השיחים עם דמעות בעיניו. "קיד!!!!"
    "למה אתה נבהל?" אני שואל אותו ברוגע, מתקרב ומושיט יד אליו.
    "אני המאמן החדש שלך, התרגשתי קודם כי אני הולך לאמן פוקימון מדהים כמוך" אני אומר לו בחיוך ומסמן לו לצאת החוצה.
    "בוא נתחיל ללכת" אני קם ואומר, מתחיל ללכת קדימה בדרך ומסמן לו לעקוב אחרי.
    חמוף

9. מנהל ראשי
    כינוי: itayQT
    שם: טוני פארקר
    [B]ספרייט דמות:
    חפצים:5 פוקדורים,פוקדע,אייפון ו1000 ש"ח.
    פוקימון התחלתי:
    טוני נער בן 14, טוני נולד במחוז קנטו שבעיר פלאט, טוני התחיל את מסעו לפי כשנה, בהיותו גיל 13. מאז ומתמיד לטוני פשוט "היה את זה". טוני היה עושה עם חבריו הרבה קרבות על-מנת להתקדם ולהיות מאסטר בפוקימונים, כמעט בכל קרב אשר טוני היה עושה עם חבריו טוני היה משליך מן הפוקדור שלו פוקימון חדש, חבריו לא ידעו איך הוא מצליח לתפוס את כל הפוקימונים הללו, כנראה שלטוני היה כישרון, טוני היה תופס פוקימונים באופן מסחרר. זה היה ממש הכישרון שלו. חבריו היו אף מבקשים עזרה בתפסית פוקימונים והיו פונים אל טוני בבקשה "תעזור לנו". טוני ילד חביב, נולד למשפחת מאמנים, שגם להם לא חסר. טוני אכן רוצה להמשיך ולהיות כמו הוריו, ואחיו. להיות מאסטר ולהשיג את כל הפוקימונים! לטוני היה תחביב נוסף, הוא אהב מאוד לקרוא ספרים! במיוחד על פוקימונים וכיצד תופסים אותם וכד'. אולי משם כל הניסיון והכישרון של טוני בתפיסת פוקימונים? לכידת פוקימונים וכד'.
    שותף: X
    הערות/טענות/מענות/מרשמלו: X

10. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    אליס ~

"אמרתי לך." אמרה האשה וסבלנותה עמדה להיפקע. "למה, את לא מאמינה לי או משהו כזה? ולמה הפוקימונים שלך כולם בחוץ, הכניסי אותם. את נמצאת במקום ציבורי ואת עשוייה להבריח את הלקוחות עם הבדריל הזה. פוקימונים אמורים להיות בפוקדורים שלהם."

דילן ~

איווי הסתובב והראה את רגלו הכואבת לאוניקס. דמעות ניקזו בעיניו והוא החל לבכות. "אווווווווווונייייי!!!" הוא שאג ועצר את ההתקפה שלו לשניה. איווי ניצל את ההזדמנות ויצר כדורי צל. אחד מכדורי הצל פגעו בתקרה וסלעים נפלו על ראשו של אוניקס שהתעלף.

אנג'ל וג'ייק -

אנדי -

פארפיידג' חומק במהירות מהבעיטות ושוב מזריק רעל לנידורן שעומד בזה בגבורה. נידורן כרע ברך לשניה.

״הוא כל הזמן מתחמק״ אגיד ׳איך אני יצליח להשאיר אותו על הקרקע׳ אחשוב ״ אני יודע״ אומר מרוצה מהרעיון שהגעתי ״@נידורן תחזור״ אגיד ואחיך מאת ״זא באלבזור ותתפוס את הברווז המקולל הזה עם הגפנים שלך ותרתק אותו לאדמה״ אגיד ואחייך חיוך מרוצה ״ עכשיו תשתמש במתקפת זרע ואז בדחיפה״

כמו תמיד. עמיטריד.

11. משתמש מנוסה
    אליס ~

דילן ~

אנג'ל וג'ייק -

אנדי -

״מצוין איווי!״ אקרא בקול ואוציא פוכדור ריק מתיקי, ״פוכשור צא!״ אקרא בעןדי זורק פוכדור ריק על אוניקס המעולף

12. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    [QUOTE=Charmander;1432016]אליס ~

חוצפה, היא לא הסבירה לי כלוםXD
    ''המפ, לא הסברת לי שום דבר'' אומר כנעלבת ואז אקרא ''סטינג, אודיש, פיצ'ו בואו איתי'' ואצא מן המקום. אני אבקש הכוונה אל מכון העיר ואשאל גם איזה סוג הוא, שאגיע אל המכון אני אדפוק בדלת ולא שיפתחו לי אבקש לאתגר את מנהיג המכון
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

13. אמאש'ך פלאפי ):
    שם: ספרטה
    אליס ~

דילן ~

אנג'ל וג'ייק -

אנדי -

אעמוד ואסתכל על המתרחש מוכן לשלוף את גולם כל רגע.
    אני מנהל את משוב, ומה אתה עשית היום ?

[YOUTUBE]0jnv0ejmLlY[/YOUTUBE]

14. מנהל ראשי
    ג'ייק ואנג'ל ~

ברודי מביט בג'ייק במבט חד ואז מקפץ בקלילות על אחד הסלעים ומטפס אל מעל המפולת וממהר להיעלם מהעין, כביכול בורח. מתעלם לחלוטין מדבריו של ג'ייק.

לונדון ~

גראולייט חוזר לפוקדור אך מיד לאחר מכן הוא יוצר ונובח עליך בשובבות ומכשכש בזנב. גופו בהק לשניה ואז הוא זינק וריטש סלע בגודל מרשים. אתה ממהר לבדוק בפוקדע את ההתקפה ונוכח לגלות שגראולייט לא כזה חדל אישים...
    סקווירטל מביט בך ואז באדמה במבט מעט מבולבל, נראה כי הוא לא שמע על חפירה בעבר.

חמוף ~

אתה ממשיך ללכת אך אלקיד מאחוריך ממשיך להביט בביישנות לעברך. הוא לא רצה שתתרחק ולכן התקרב אליך אך בצעדים איטיים מאוד, לבסוף זינק אל מאחורי השיחים.

טוני ~

אתה בפנים.
    תגיב להתחלה

אנדי ~

בלבאזור יוצא ורואה כי נמאס לך מפארפיידג'. בלבאזור מקשיב לקומבו המרשים שפקדת עליו ומשתמש בצליפה כדי לתפוס את פארפיידג', הוא מיהר להעיף אותו לכיוונו ועל הדרך שלך לעברו את הנבט, ומיד לאחר מכן חבט בו בכל הכוח, מה שגאם לעלפונו.

דילן ~

מה קשור פוקשור? Xd (סתם אהבתי את החרוז..)
    ~~~~~

הפוקדור של אוניקס מתנדנד לשניות ואוניקס נלכד בהצלחה. כינוי?

אליס ~

את מגיעה לרחוב של המכון ורואה כי בשלט רשום כי בעל המכון נלחם בעזרת פוקימוני אדמה בעיקר. את בודקת את המכון ורואה כי את צריכה שבעה תגים כדי להתמודד במכון הזה.

15. the bitch is back
    ג'ייק ואנג'ל ~

ברודי מביט בג'ייק במבט חד ואז מקפץ בקלילות על אחד הסלעים ומטפס אל מעל המפולת וממהר להיעלם מהעין, כביכול בורח. מתעלם לחלוטין מדבריו של ג'ייק.

לונדון ~

גראולייט חוזר לפוקדור אך מיד לאחר מכן הוא יוצר ונובח עליך בשובבות ומכשכש בזנב. גופו בהק לשניה ואז הוא זינק וריטש סלע בגודל מרשים. אתה ממהר לבדוק בפוקדע את ההתקפה ונוכח לגלות שגראולייט לא כזה חדל אישים...
    סקווירטל מביט בך ואז באדמה במבט מעט מבולבל, נראה כי הוא לא שמע על חפירה בעבר.

חמוף ~

אתה ממשיך ללכת אך אלקיד מאחוריך ממשיך להביט בביישנות לעברך. הוא לא רצה שתתרחק ולכן התקרב אליך אך בצעדים איטיים מאוד, לבסוף זינק אל מאחורי השיחים.

טוני ~

אתה בפנים.
    תגיב להתחלה

אנדי ~

בלבאזור יוצא ורואה כי נמאס לך מפארפיידג'. בלבאזור מקשיב לקומבו המרשים שפקדת עליו ומשתמש בצליפה כדי לתפוס את פארפיידג', הוא מיהר להעיף אותו לכיוונו ועל הדרך שלך לעברו את הנבט, ומיד לאחר מכן חבט בו בכל הכוח, מה שגאם לעלפונו.

דילן ~

מה קשור פוקשור? Xd (סתם אהבתי את החרוז..)
    ~~~~~

הפוקדור של אוניקס מתנדנד לשניות ואוניקס נלכד בהצלחה. כינוי?

אליס ~

את מגיעה לרחוב של המכון ורואה כי בשלט רשום כי בעל המכון נלחם בעזרת פוקימוני אדמה בעיקר. את בודקת את המכון ורואה כי את צריכה שבעה תגים כדי להתמודד במכון הזה.
    'לזה ממש לא ציפתי' אחשוב לעצמי בפליאה ואז אתן לו לעשות כרצונו. "סקווירטל, מתקפת החפירה היא מתקפה שבעצם יכולה לעזור לך להתחמק ממתקפות ולהפתיע את היריב. נסה לדמיין שאתה בעצם צולל בתוך המים. אל תפחד רק תתרכז בלהיכנס לתוך האדמה. דרטני המשך לעבוד על המתקפה עד שהיא תיהיה מושלמת! הדיוק שלה חשוב כי היא כולאת את היריב בתוכה לכמה סיבובים."
    גיל! 3>

עמוד 35 מתוך 64 ראשוןראשון ... 25333435363745 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

תגיות לאשכול זה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •