Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 10 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 149
  1. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    ציטוט פורסם במקור על ידי The Charmander צפה בהודעה
    אז סבבה. אני מרשה לך לפתוח.
    יש אישור מאדם
    הערות

1.הרשמה רק למי שעבר את גיל 15!
    2. אני די עסוק אז סביר להניח שאחרי החגים לא אגיב הרבה אבל כנראה אהיה פעיל בסופי שבוע.
    3. הרשמה תהייה פתוחה רק ל3/4 שחקנים.
    4. להסרת ספק אתם מתחילים את המשחק כשאתם עוד בחיים, לאחר זמן קצר אתם תמותו ותגיעו לגיהינום.

רקע

יום אחד אי שם בשנת 2015, ילד צעיר בשם "אש קאטצ'ם" התמוטט על האדמה באמצע המסע שלו להיות "מאסטר" פוקימון! זמן קצר לאחר מכן הפיקאצ'ו שלו התמוטט גם הוא ומת. כל העולם היה באבל שהגיבורים האהובים עליהם מתו. מדענים לקחו את הגופות של אש ופיקאצ'ו כדי לגלות את סיבת מותם. ברגע שהם נגעו בגופות שלהם הם התמוטטו וכמו אש ופיקאצ'ו גם מתו. זמן קצר אחרי זה מלא אנשים החלו גם הם למות מסיבה לא ידועה.
    כעבור חצי שנה אחרי המקרה הנ''ל, חצי מאוכלוסיית העולם גם מתה מסיבה לא ידועה. בני האדם החלו לחשוב שמתחוללת לה מגפה שהורגת את כל בני האדם, מה שגרם לכך שיהיה כאוס אחד גדול בכדור הארץ.
    כעבור שנה נשארו על כדור הארץ רק 500 בני אדם, שהם היו בני מזל כי המחלה המוזרה לא פגעה בהם. אותם בני האדם שנשארו ניסו לפתח טכנולוגיה לשרוד בכוכבים אחרים, אבל זה לא הצליח להם. באחד מן הימים אסלה ענקית הופיעה בפני האדמה ואמרה לבני האדם "בני אנוש עלובים, האלים של הגיניהום החליטו שהם רוצים להשמיד את האנשות. וזה מה שהם עושים. אם תרצו להינצל יהיה עליכם להקריב 5 ילדים שנולדו היום בעוד 13 שנה .עד אז כדור הארץ ימשיך להיחרב וחלק מכם ימותו. " האסלה נעלמה ובני האדם שמחו שלעת עטה חייהם ניצלו.
    עלילה

אתם משחקים ילדים ברי מזל שנבחרו להיות אותם 5 ילדים שהולכים למות למען כל האנושות ולהגיע לגיהינום.

מוות

דרך המות מתנהלת כך: כשבן אדם או פוקימון מתים הם מגיעים לגן עדן או גיהינום, עם הגוף שלהם כשהנשמה שלהם בתוכו.
    כאשר בן האדם או הפוקימון מת בגיהנום או גן עדן -הנשמה שלו מתה, לא מתקיימת יותר והגוף מת סופית.
    ואין כבר זכר לאותו יצור. אז אתם יכולים למות אפילו שאתם מתים כבר.

אסור להגיב.
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

2. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    מפה

להבה כחולה(FLAME BLUE)
    זאת העיר הראשונה שנמצאת בגיהינום. סביר להניח שזאת העיר הראשונה שתגיעו אליה כאשר תגיעו לגיהינום. את העיר מקיפות להבות גדולות בצבע כחול שיצר אותן הפוקימון "הואו" מסיבה לא ידועה. אם ברצונכם להיכנס לעיר תצטרכו למצוא דרך שבה תוכלו לעבור דרך הלהבות ההללו. עקב זה שהעיר מוקפת בלהבות אז פוקימוני אש רבים אוהבים לגור בעיר . בנוס, יש מקומות מסוימיים שבהם דולקות הלהבות הכחולות.
    בעיר תוכלו למצוא את המקומות הבאים:
    המכון הראשון.
    המעבדה של הפרופסור.
    חנות
    חנות לכלי נשק.
    מרכז פוקימונים.
    פקימונים שנראו בעיר:, ,,.

דרך 1- זאת דרך מסוכנת מאוד נמצאים בה מלא פוקימונים בהתפתחות אחרונה ולפני אחרונה שלהם .אם יש לכם מזל תוכלו לפגוש פוקימונים בצורתם הראשונה שקלים לתפיסה אז יש לכם הזדמנות לתפוס פוקימונים שווים שיעזרו לכם בהמשך הדרך. באמצע הדרך נמצא בית כלא מסתורי שכלואים בהם פוקימונים ואף יצורים אחרים.
    פוקימונים שמצויים בדרך: , , , ,,,,,,

בית כלא- באמצע דרך 1נמצא בית הכלא של הגיהינום ששם מוכנסים בוגדים וכל מיני פושעים. על מנת להיכנס לכלא תצטרכו לקבל אישור מיוחד. בית הכלא הזה מורכב מ5 קומות אשר שונות מאחת השנייה וכלואים בכל קומה פוקימונים ויצורים אחרים. מקום זה מאוד נדיב תוכלו לקחת מפה פוקימון או מה שבא לכם כשתהיו פה, אבל תצטרכו קודם להביס את שומר הקומה.
    פוקימונים שמצויים פה: קומה -1:?
    קומה-2: ?
    קומה-3: (נלקח על ידי לוקאס), , , , ,.
    קומה-4:?
    קומה-5:?

דרך מס' 2- דרך קצרה מאוד שמכוסה כולה בעשב קטן.
    פוקימונים שמצויים פה:,,

העיר אקסיוסוס?????
    בעיר תוכלו למצוא את המקומות הבאים:???????

מערת הגסטלי?
    פוקימונים שמצויים פה:?

המכונים

כמו בכדור הארץ גם כאן יש מכונים. המכונים בגיהינום עובדים בשיטה שונה מהשיטה שבה עובדים המכונים של כדור הארץ. כדי לנצח במכונים שקיימים בגיהינום עליכם להרוג את כל פוקימוני הריב בלא מובן המילה! מה שאומר שאתם רשאים להשתמש בכל דרך שתרצו כדי להרוג את הפוקימונים. חשוב שתדעו החוקים ממכון למכון יכולים להשתנות. מנהיגי המכון הם בני אדם שהיו רוצחים סדרתיים אז אין להם בעיה להרוג את הפוקימונים שלכם.

מכון 1

מנהיג המכון: להיובה
    סוג המכון: אש
    סוג הקרב : 2 על 2 -סיבוב אחד.
    זירת הקרב: זירה שמקופת כל צדיה בלהבות כחולות גדולות.
    רקע על להיובה: להיובה ידוע גם בכינוי "להבת המתנקש" מכיון שהוא נהג להרוג אנשים על ידי שריפת הגוף שלהם עם להביור. הוא הרג במשך חייו 500 אנשים, אך נתפס והוצא להורג. השטן ראה את הפוטנציאל שטמון בו והפך אותו למנהיג מכון. להיובה משתמש בקרבות המכון שלו תמיד ב2 פוקימוני אש. יש לו מלא פוקימוני אש אז הוא מחליף את הפוקימונים שלו מקרב לקרב.
    פוקימונים: ?
    תג ?

דמויות חשובות

השטן-השטן הוא השולט על הגיהינום. הוא היחיד שקובע מי יכול לצאת מהגיהינום ומי יכול להיכנס לגיהנום.
    יש לו מלא מלאכי מוות שעובדים ותחתיו, בין היתר גם "האסלה הקדושה" עובדת בשבילו.
    השטן בד
    רך כלל יושב בארמון שלו שנמצא במקום לא יודע.
    הוא זה שאחראי על המכונים ועל ליגת הגיהנום. לא ידוע אם הוא מחזיק בפוקימונים משלו.

האסלה הקדושה- האסלה הזאת נוצרה על ידי השטן. השטן העניק לה את היכולת לחיות כמו יצור חי ולדבר.
    האסלה נהפכה לשליחה של השטן כאשר הוא רוצה להודיע הודעות למישהו. היא יכולה לעבור בין מקום למקום בקלות רבה בעזרת שיגור.
    האסלה לא משתמשת בפוקימונים עקב זה שאין לה ידיים ולכן היא לא יכולה להשתמש בפוכדורים.

הפרופסור-הוא ידוע לכל כ"הפרופסור המשוגע". כשהוא היה בגיל 5 הא ערך ניסוי שבטעות הפך את הגוף שלו לכחול, כך הוא עד עצם היום הזה וזה לא מפריע לו בכלל. הפרופסור עובד גם הוא תחת השטן. הפרופסור הוא זה שמחלק את התחלתיים למאמנים בגיהינום, אך כדי לקבל אותם תצטרכו לרצוח פוקימון שהוא יבקש מכם לרצוח.
    פוקימונים שנמצאים אצלו: ?

אסור להגיב.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

3. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    התחלתיים

כדי שהפרופסור ייתן לכם התחלתי, תצטרכו להרוג פוקימון כלשהו הפרופסור יגיד לכם איזה.
    תצטרכו להרוג את הפוקימון בלי עזרה של אף פוקימון רק בכוחות עצמכם.
    אם תיכשלו לא תוכלו לבחור את הפוקימון שרציתם ותצטרכו לבחור פוקימון אחר ולנסות שוב להרוג.

נלקח על ידי דונה.

נלקח על ידי לוקאס.

נלקח על ידי ליף.

נלקח על ידי ג'ף.

חנות

בחנות נמצאים מלא חפצים שימושים שיעזרו לכם לשרוד בגיהינום. לא כל חפץ שנמצא פה מופיע בכל חנות שתגיעו אליה. בכל עיר שתגיעו אליה תהיה בה חנות, אבל החפצים מחנות לחנות משתנים. בנוסף לחפצים שאתם רואים פה, נמצאים גם פוכדורים רגילים שמשתנים מחנות לחנות.

פוכדור הרג דרגה 1-עולה 10$-כשאר הפוכדור פוגע בפוקימון מסוים, הוא יוצר פיצוץ חלש שפוגע בפוקימון. הפיצוץ הזה יכול להרוג פוקימונים חלשים בלבד.

פוכדור הרג דרגה 2- עולה 30$- כאשר הפוכדור פוגע בפוקימון מסוים, הוא יוצר פיצוץ בינוני שפוגע בפוקימון. הפיצוץ הזה יכול להרוג פוקימונים עד צורה 2 בהתפתחות.

פוכדור הרג דרגה 3- עולה 90$- כאשר הפוכדור פוגע בפוקימון מסוים, הוא יוצר פיצוץ חזק מאוד שפוגע בפוקימון. הפיצוץ הזה יכול להרוג כל פוקימון אפשרי חוץ מאגדיים.

כדור הנשמה -עולה 150$-כאשר פוקימון בולע את כדור הוא מקבל עוד נשמה. כשאר הוא מת הוא מיד חוזר לחיים.

קלף זימון-עולה 200$ כשאתם נמצאים במצב מסוכן תוכלו לזמן מן הקלף כל פוקימון שתרצו. לאחר שתזמנו את הפוקימון הקלף יפסיק לעבוד. הפוקימון שזימנתם ישאר רק ל30 דקות בלבד.

חץ וקשת- עולה 60$
    קלצ'ניקוב- 10000$

מטרות במשחק

1 לנצח את כל המכונים של הגיהינום.

2 לנצח את ליגת גיהינום.

חוץ מהמטרות הרגילות שיש במשחקי פוקימון שאותם צינתי למעלה , אתם יכולים גם לנסות לחזור לחיים, לחפש דרך שבה תוכלו לחזור שלכם.
    עוד מטרות יחשפו בהמשך.
    חוקים

1 כול החוקים הגלובאלים ושל הפורום חלים גם פה.

2 לצטט רק את המשך שלי.

3 אסור להספאים בכל דרך שהיא (מי שיכתוב "ערכתי" או כל דבר דומה לזה בהודעה בודדת יענש ויש סיכוי שלא אכניס אותו למשחק בגלל זה) .

4אסור לשאול שאלות פה, אפשר לשאול אותי שאלות בסקייפ, ה.פ, בנוד.

5 חובה ליהנות מהמשחק.

6 עליכם לשרת רק את" האסלה הקדושה" או את השטן. אסור לשרת את אלוהים. (אין לחוק משמעות.)
    קרדיטים

קרדיט לserebii על חלק מהספרייטים שפה.

קרדיט לtektek על הספרייט של השטן.

קרדיט לגוגל על התמונה של האסלה ולי על העריכה שלה.

קרדיט לcomicbookresources על התמונה של הפרופסור המשוגע ולי על העריכה שלו.

טופס הרשמה

כינוי: הכינוי שלכם בפורום.

שם הדמות: תבחרו שם שככה יקראו לכם במשחק.

אני רוצה לשחק במשחק כ- בן, בת, בת בגוף של בן, בן בגוף של בת, טרסג'נדר, א- מייניים,דו מייני (תבחרו מאחת האופציות, מי שלא יודע כמה מילים שכתבתי פה שיפתח ויקפידיה).

תיאור או תמונה: תארו את עצמכם, או תביאו ספרייט.

אופי הדמות: תכתבו תאופי של הדמות שלכם.

רקע: מינימום 3-4 שורות. שהרקע יהיה קשור לרקע המשחק..

פוקימון התחלתי: תבחרו פוקימון אחד מן רשימת התחלתיים.

ציוד התחלתי: לא לגעת

כסף: לא לגעת

תגים: לא לגעת

הערות בקשות:
    טופס ריק.

כינוי:

שם הדמות:
    אני רוצה לשחק במשחק כ
    תיאור או תמונה:
    רקע:
    פוקימון התחלתי:
    הערות בקשות:

אסור להגיב.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

4. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    רשומים
    1.
    Alice
    Spoiler ספוילר

2.
    killerb
    Spoiler ספוילר

3. היטמן

Spoiler ספוילר

4. דניס זה אני

Spoiler ספוילר

אסור להגיב!

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

5. מורחקים
    אופס למחוק
    נערך לאחרונה על ידי יוסי הגבר, 09-11-2015 בשעה 09:20 PM

6. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שמור למידע נוסף.

מותר להגיב!
    ג€‹

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

7. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    כינוי: Alice

שם הדמות: לייף ג'ונסון

אני רוצה לשחק במשחק כ- בת

תיאור או תמונה:

אופי הדמות: תכתבו תאופי של הדמות שלכם.

רקע: הייתי בת 5 שסיפרו לי שאני הולכת להיות מוקרבת למען הצלת האנושות כולה. ההורים שלי אף פעם לא בכו, שדיברו איתי על זה-הם תמיד חייכו או צחקו ואמרו לי איזה בת מזל אני, וכמה הם גאים בי שאני הולכת להציל את העולם. בגלל זה גם קראו לי לייף-חיים, כי לטענתם היה לי את הכח להעניק את מתנת החיים לעולם. בזמנו, לא הבנתי את משמעות המילה "מוות". אז האמנתי להם שזה דבר טוב-אבל ילדים מתבגרים וזה מה שקרה לי. שהייתי בת 10, למדתי את משמעות המילה מוות שהליפיאון של המשפחה שלנו מת. ההורים שלי ניחמו אותי ואמרו לי שהוא נמצא במקום טוב יותר אבל מבחינתי-הליפיאון האהוב שלי נעלם והפך להיות רק זכרון. הבנתי שאני לא רוצה למות-להציל את האנושות או לא. אבל ידעתי שאין לי ברירה.

פוקימון התחלתי: איווי

הערות\בקשות:
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

8. מורחקים
    כינוי: killerb

שם הדמות: לוקאס

אני רוצה לשחק במשחק כ- בן

תיאור או תמונה: שיער חום, עור לבן, עיניים כחולות.

אופי הדמות: קצת בעייתי... אני לא אעמוד בו אבל נניח שכן... לא בוטח באנשים, תמיד יסתכל אחורה, פרנואידי חושב על כל דבר פעמיים.

רקע: לוקאס גדל כמו כל ילד נורמאלי בעולם הפוקימונים, הוא התיידד עם פוקימוני מים באגם ואהב לשחק עם הטוטודיילים. מתי שאנשים התחילו למות לא היה לו ממש אכפת מזה הוא המשיך בשלו לעוד כמה שנים טובות עד שהתבגר והבין למה כל הדברים האלה קורים, הוא שמע שאנשים מדברים שעוד מעט מגיע הרגע בו יצתרכו להרוג את הילדים כדי להמשיך לשרוד וגם ציינו את שמו של לוקאס ביניהם. על כן לוקאס החליט שהצעד הנכון ביותר במקרה זה הוא להקדים תרופה למכה ולברוח.... לבסוף כמובן שהגיע היום לכדו אותו והרגו אותו ייסורי רבים.

פוקימון התחלתי: טוטודייל

ציוד התחלתי:

כסף:

תגים:

הערות בקשות:

9. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שניכם רשומים.

לייף
    הנה את קמה לצלילי השעון המעורר שלך שמראה את השעה 7 בבוקר. כשאת קמה את עושה את כל הדברים שנערה נורמלית בגילך עושה. לאחר שאת מסיימת את ניגשת למטבח לברך את הורייך בבוקר טוב, אבל את מבחינה שההורים שלך לא נמצאים במבטח! את מתחילה קצת לדאוג מזה ולחפש את ההורים שלך בכל רחבי הבית שלך אבל את לא מוצאת זכר להורים שלך. את מרגישה משהו רע עומד לקרות, שמשהו לא בסדן כאן היום. את מחליטה לצאת מביתך וכשאת פותחת את דלת ביתך את נדהמת למראה העיניים שלך. חבורה של כשלושים גראוליט ענקיים , מפחידים וכעוסים מקיפים את הבית שלך ולא נותנים לך לעבור. את מתחילה להיבהל ממש ולהסתכל לצדדים בחיפוש דר המלטות. לפתע את שומעת צעקות חזקות שמתחזקות מרגע לרגע שאומרות: " לייף! קפצי למעלה כדי שנוכל להציל אותך מהגראוליט!". את מביטה לכוון הצעקות ואת מבחינה בחבורה של 5 אוניקסים שעפים להם באוויר ועל אחד מהאנויקסים נמצאים ההורים שלך. איווי עוד לא אצלך!

לוקאס
    הנה אתה קם לצלילי השעון המעורר שלך שמראה את השעה 7 בבוקר. אתה קם מהמיטה ועושה את כל הדברים שנער נורמלי בגילך עושה כשהוא קם מהמיטה. לאחר שאתה מסיים לעשות את הדברים הללו את מבית בחדר השינה של ההורים שלך ורואה שהם ישנים ומבין שזה הרגע הנכון לברוח מהבית שלך וכך להימנע מהמוות שלך. אתה יוצא בשקט בשקט מן הבית שלך. כשאתה יוצא מהבית שלך אתה מביט סביב ורואה אגם גדול ליד ביתך. אתה מתחיל לרוץ אליו כי שם נמצא המחבוא הסודי שלך. כשאתה נמצא על שפת האגם אתה מבחין בגופה מדממת לה למוות, אתה ניגש אל הגופה ורואה ש
    זה
    Spoiler ספוילר
    וג'יטה מדמם בכל גופו! אתה לא מבין מה הולך כאן אבל אתה מנסה לבדוק אם הוא עדיין נושם. העניינים שלו נפקחות והוא מתחיל לצעוק עלייך " לוקאס! אתה חייב להישבע לי שאתה תנקום את מותי! תקשיב..." וג'יטה לא מספיק לומר את דבריו ומתוך האגם צץ לו אלקטראבאז אשר נראה עצבני, אתה שם לב שעל יד שמאל שלו נמצאים 2 פוכדורים, אתה מצליח להבחין שבאחד הפוכדורים נמצא גוקו, אך אתה לא מצליח להבין מה נמצא בפוכדור השני. טוטודיל עוד לא אצלך!

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

10. מורחקים
    ציטוט פורסם במקור על ידי monster צפה בהודעה
    שניכם רשומים.

לייף
    הנה את קמה לצלילי השעון המעורר שלך שמראה את השעה 7 בבוקר. כשאת קמה את עושה את כל הדברים שנערה נורמלית בגילך עושה. לאחר שאת מסיימת את ניגשת למטבח לברך את הורייך בבוקר טוב, אבל את מבחינה שההורים שלך לא נמצאים במבטח! את מתחילה קצת לדאוג מזה ולחפש את ההורים שלך בכל רחבי הבית שלך אבל את לא מוצאת זכר להורים שלך. את מרגישה משהו רע עומד לקרות, שמשהו לא בסדן כאן היום. את מחליטה לצאת מביתך וכשאת פותחת את דלת ביתך את נדהמת למראה העיניים שלך. חבורה של כשלושים גראוליט ענקיים , מפחידים וכעוסים מקיפים את הבית שלך ולא נותנים לך לעבור. את מתחילה להיבהל ממש ולהסתכל לצדדים בחיפוש דר המלטות. לפתע את שומעת צעקות חזקות שמתחזקות מרגע לרגע שאומרות: " לייף! קפצי למעלה כדי שנוכל להציל אותך מהגראוליט!". את מביטה לכוון הצעקות ואת מבחינה בחבורה של 5 אוניקסים שעפים להם באוויר ועל אחד מהאנויקסים נמצאים ההורים שלך.

לוקאס
    הנה אתה קם לצלילי השעון המעורר שלך שמראה את השעה 7 בבוקר. אתה קם מהמיטה ועושה את כל הדברים שנער נורמלי בגילך עושה כשהוא קם מהמיטה. לאחר שאתה מסיים לעשות את הדברים הללו את מבית בחדר השינה של ההורים שלך ורואה שהם ישנים ומבין שזה הרגע הנכון לברוח מהבית שלך וכך להימנע מהמוות שלך. אתה יוצא בשקט בשקט מן הבית שלך. כשאתה יוצא מהבית שלך אתה מביט סביב ורואה אגם גדול ליד ביתך. אתה מתחיל לרוץ אליו כי שם נמצא המחבוא הסודי שלך. כשאתה נמצא על שפת האגם אתה מבחין בגופה מדממת לה למוות, אתה ניגש אל הגופה ורואה ש
    זה
    Spoiler ספוילר
    וג'יטה מדמם בכל גופו! אתה לא מבין מה הולך כאן אבל אתה מנסה לבדוק אם הוא עדיין נושם. העניינים שלו נפקחות והוא מתחיל לצעוק עלייך " לוקאס! אתה חייב להישבע לי שאתה תנקום את מותי! תקשיב..." וג'יטה לא מספיק לומר את דבריו ומתוך האגם צץ לו אלקטראבאז אשר נראה עצבני, אתה שם לב שעל יד שמאל שלו נמצאים 2 פוכדורים, אתה מצליח להבחין שבאחד הפוכדורים נמצא גוקו, אך אתה לא מצליח להבין מה נמצא בפוכדור השני.
    lol wat?
    ~~~~~~~~~~~
    "אל תדאג אני אנקום את מותך" אומר לו ואנסה ללכת לקחת את אחד הפוקדורים שליד האלקאראבז

11. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    לוקאס
    מה אתה מופתע? אתה יודע איך אני פועל במשחקים שלי.
    ----------
    אתה נשבע לווג'יטה שאתה תנקום את נקמתו מה שלא תהיה. אתה מתחיל להתקדם מהר לעבר אלקטראבאז על מנת לנסות לחטוף ממנו את אחד הפוכדורים שעל ידו. כשאתה נמצא במרחק מטר בודד מן אלקטראבאז הוא לא תוקף אותך, אלה הוא מביא לך את אחד הפוכדורים שיש לו. אתה לוקח ממנו את הפוכדור ופתח אותו . מן הפוכדור יוצא
    Spoiler ספוילר
    מלאך מוות בגלימה שחורה. אתה מתחיל קצת לפחד מהדמות שהופיעה לך מול העניים שלך. מלאך המוות מניף את הקלשון שלו ורוצח את האלקטרבאז ואז הוא פונה אליך " לוקאס, זהו היום הגדול שלך, היום אתה הולך למוות ולהציל את האנושות, כיוון שהיום יום הולדת שלי אני אהיה נחמד אלייך ואתן לך לבקש משאלה, או לשאול אותי שאלה לפני שאהרוג אותך ואשלח אותך לגיהינום. אז מה תרצה לשאול או לבקש ממני לוקאס?".

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

12. מורחקים
    לוקאס
    מה אתה מופתע? אתה יודע איך אני פועל במשחקים שלי.
    ----------
    אתה נשבע לווג'יטה שאתה תנקום את נקמתו מה שלא תהיה. אתה מתחיל להתקדם מהר לעבר אלקטראבאז על מנת לנסות לחטוף ממנו את אחד הפוכדורים שעל ידו. כשאתה נמצא במרחק מטר בודד מן אלקטראבאז הוא לא תוקף אותך, אלה הוא מביא לך את אחד הפוכדורים שיש לו. אתה לוקח ממנו את הפוכדור ופתח אותו . מן הפוכדור יוצא
    Spoiler ספוילר
    מלאך מוות בגלימה שחורה. אתה מתחיל קצת לפחד מהדמות שהופיעה לך מול העניים שלך. מלאך המוות מניף את הקלשון שלו ורוצח את האלקטרבאז ואז הוא פונה אליך " לוקאס, זהו היום הגדול שלך, היום אתה הולך למוות ולהציל את האנושות, כיוון שהיום יום הולדת שלי אני אהיה נחמד אלייך ואתן לך לבקש משאלה, או לשאול אותי שאלה לפני שאהרוג אותך ואשלח אותך לגיהינום. אז מה תרצה לשאול או לבקש ממני לוקאס?".
    'משאלה אה...' אחשוב... 'אני יודע! אני אבקש שיתן לי לחיות!'
    "תן לי לחיות?" אומר לו
    "אם לא לפחות תן לי את הכוחות של גוקו..." אומר לו "איזה מין מלאך מוות אתה איפה הזאנפאקטו שלך"

13. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    לוקאס
    מלאך המוות מתחיל לצחקק לו לאחר שאמרת לה מהו מבוקשך ומשאלתך. לאחר כמה רגעים הוא מפסיק לצחוק והוא אומר לך " חח זאנפקטו?, לוקאס אתה ראית יותר מדי בליץ' לאחרונה. זוהי רק סדרה טלוויזיה. אין כזה דבר זאנקפטו. איני יכול להביא לך את כוחתיו של גוקו כי אני לא כל יכול כמו אלוהים. אז כמו שבקשת אני אתן לך לחיות ל7 שעות שבהן אתה רשאי לעשות מה שבא לך בכדור הארץ. אחרי שבע שעות אני אבוא לקחת אותך לגיהנום! עד אז להתראות לך לוקאס". מלאך המוות נעלם בין רגע. יש לך עוד 7:00:00 שעות לחיות, מה תעשה?

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

14. מורחקים
    לוקאס
    מלאך המוות מתחיל לצחקק לו לאחר שאמרת לה מהו מבוקשך ומשאלתך. לאחר כמה רגעים הוא מפסיק לצחוק והוא אומר לך " חח זאנפקטו?, לוקאס אתה ראית יותר מדי בליץ' לאחרונה. זוהי רק סדרה טלוויזיה. אין כזה דבר זאנקפטו. איני יכול להביא לך את כוחתיו של גוקו כי אני לא כל יכול כמו אלוהים. אז כמו שבקשת אני אתן לך לחיות ל7 שעות שבהן אתה רשאי לעשות מה שבא לך בכדור הארץ. אחרי שבע שעות אני אבוא לקחת אותך לגיהנום! עד אז להתראות לך לוקאס". מלאך המוות נעלם בין רגע. יש לך עוד 7:00:00 שעות לחיות, מה תעשה?
    "חחח מה אני אמור לעשות עכשיו שבע שעות" אומר ואזכר שלאלקטראבז היה שני פוקדורים ואלך לקחת אותם, אוציא את גוקו מהפוקדור שלו ואגיד לו "בעוד שבע שעות יגיע איזה איש מוזר שרוצה להרוג אותי, תגן עליי בבקשה"

15. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    לייף
    [COLOR=#a52a2a]הנה את קמה לצלילי השעון המעורר שלך שמראה את השעה 7 בבוקר. כשאת קמה את עושה את כל הדברים שנערה נורמלית בגילך עושה. לאחר שאת מסיימת את ניגשת למטבח לברך את הורייך בבוקר טוב, אבל את מבחינה שההורים שלך לא נמצאים במבטח! את מתחילה קצת לדאוג מזה ולחפש את ההורים שלך בכל רחבי הבית שלך אבל את לא מוצאת זכר להורים שלך. את מרגישה משהו רע עומד לקרות, שמשהו לא בסדן כאן היום. את מחליטה לצאת מביתך וכשאת פותחת את דלת ביתך את נדהמת למראה העיניים שלך. חבורה של כשלושים גראוליט ענקיים , מפחידים וכעוסים מקיפים את הבית שלך ולא נותנים לך לעבור. את מתחילה להיבהל ממש ולהסתכל לצדדים בחיפוש דר המלטות. לפתע את שומעת צעקות חזקות שמתחזקות מרגע לרגע שאומרות: " לייף! קפצי למעלה כדי שנוכל להציל אותך מהגראוליט!". את מביטה לכוון הצעקות ואת מבחינה בחבורה של 5 אוניקסים שעפים להם באוויר ועל אחד מהאנויקסים נמצאים ההורים שלך. איווי עוד לא אצלך!

'מה קורה כאן?!' אתחיל להילחץ. אביט מפוחדת בחבורת הגראוליטים שמקיפים אותי ואנסה להבין מה הכי כדאי לעשות.
    לאחר כמה שניות אבין שהדרך הכי טובה היא להקשיב להורים שלי-הם ההורים שלי והם בטח יודעים מה הכי טוב. אני אתחיל לרוץ קצת כדי לצבור תאוצה ואנסה לקפוץ למעלה, בתקווה שההורים שלי יתסו אותי ושאצליח להגיע להורים שלי. אם לא קפוץ מספיק גבוהה אחפש חפץ שאוכל לעמוד עליו בקרבתי ואנסה לקפוץ ממנו. 'בבקשה שזה יצליח!' אתפלל בראשי
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

עמוד 1 מתוך 10 123 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •